مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

UI و UX در طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


UI
و UX در طراحی اپلیکیشن استفاده صحیح از این دو عامل تحت عنوان عنصرها یک اپلیکیشن عالی برای بهبود تجربه کاربری لازم می باشد .

راهنما و یادگرفتن های متعددی را در فضای اینترنت برای به کار گیری از این دو فاکتور به چهره منحصربه‌فرد در اندروید و iOS می توانید مشاهده نمائید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

اپلیکیشن
کارگشا ایجاد کنید مطمئن گردید که اپلیکیشن شما قرار است مشکلی را حل و یا این که نیازی از کاربر را برطرف نماید . به خاطره داشته باشید نرم افزار یا این که اپلیکیشن فرمت خاصی از کسب وکار شما می باشد و تصویر کاملی از شمارا به راه خودش به سناریو می گذارد .

اپلیکیشن علاوه بر این که در سمت فروش محصول ارائه می شود می بایست تجهیزات دیگری نیز داشته باشد .

یک
ایده الهام بخش برای
کمپانی های تولید کننده کفش یا طراحان کفش مطلقا اپلیکیشن برای فروش آنلاین کفش کار حیرت انگیز و چندان جدیدی نیست؛ ولی در‌صورتی‌که همین ایجاد کننده بتواند با به کارگیری از این اپلیکیشن سایز پا را به فیس دقیق با کفش ها هماهنگ کند و برای مثال در این زمینه از تکنولوژی واقعیت افزوده کمک گیرد حتما تحسین مشتریان را برمی انگیزد؛ چرا که ما هیچ گاه نسبت به اندازه پای خویش مطمئن نیستیم!
عنصرها
یک اپلیکیشن خوب
کلام
انتها: در کنار موادتشکیل دهنده یک اپلیکیشن خوب به این نکته توجه داشته باشید: حس متقابلی که شما و مشتری یا این که به کارگیری کننده بعداز استعمال از اپلیکیشن خواهید داشت .

حتما در حالتی که به سه عنصر سادگی، کارگشا بودن و ابتکار عمل در تولید برنامه توجه شود طراحی بی عیب و نقصی انجام داده اید .

شما
چه فکر می کنید؟ به نظر شما چه موادسازنده دیگری یک اپلیکیشن پیروز را تشکیل می دهند و موجب برانگیختن حسادت رقبا می شوند؟ دیدگاه خویش را مطرح فرمائید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۸:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا طراحی اپلیکیشن برای هتلها کاربردی است؟ - بخش دوم

طراحی اپلیکیشن در مشهد در بخش نخستین نوشته ی علمی درباره‌ی ضرورت پباده سازی نرم افزار برای هتل ها کلام کردیم و مزایایی که برای میهمانان هتل و صاحبان هتل به ارمغان می‌آورد را برشمردیم. در بخش دوم این نوشته‌ی علمی امکاناتی که یک نرم افزار ماهر هتل می‌تواند ارائه دهد را باز‌بینی میکنیم.

چه امکاناتی یک نرم افزار هتل میتواند داشته باشد؟
1-سهولت و صرفه جویی در طول در هنگام کاوش و رزرو یک اتاق هتل. این خصوصیت نرم افزار هتل تماما بدیهی میباشد، ولی یک شرط مهم داراست که بایستی رعایت شود. مراحل رزرو اتاقها می بایست بی آلایش باشد، کلیک های کمتر، همت بهتر.

2- جزئیات حالت، جایگاه و امتیازات هتل. یوزرها شما قابلیت و امکان یافتن مسیر مناسب خویش چهت نیل به محل اقامت خویش را خواهند داشت.

3- خبر ها. یوزرها با به کار گیری از نرم افزار هتل راجع‌به تخفیفات فصلی و پیشنهادات ویژه باخبر می شوند. به عنوان مثال یک تجهیزات تازه هتل، سرویس ها جدید، جشن و پای کوبی ومراسم آینده ...

4- تجزیه و چک. با پباده سازی نرم افزار هتل، میتوانید با افزودن یک ماژول کردار یوزرها در نرم افزار را تجزیه و ارزیابی فرمایید و بر اثربخشی کمپین های تبلیغاتی بررسی داشته باشید و مراد های دعوت شدگان را بخوانید. در غایت، شما توانمند خواهید بود تمام مراد های مشتریان خویش را متوجه گردید.

5- آلبوم عکس آلبوم عکس نماهایی از ظواهر و درون هتل شما ارائه میدهد. همینطور می‌توانید آلبوم های متفاوت در باب عکس های میهمانها، منوها، نمایشگاه های هتل و غیره ساخت فرمایید.

6- نقشه هتل این خصوصیت فرصتی را برای ارائه نقشه هتل، از گزاره اتاق ها، تجهیزات درون و بیرون از هتل، و همینطور جاذبه های آن آماده می‌نماید.

7- اتاق ها با به کارگیری از این ماژول، شما می‌توانید اتاق های هتل خویش را نشان دهید. براین اساس شما می‌توانید تصاویر اتاق را آپلود کرده و هزینه اقامت و سرویس ها قابل ارائه در هتل را نشان دهید. داشتن این قابلیت میتواند اخیاری باشد البته یک خصوصیت بسیار مناسب میباشد که می‌تواند در حین مسیر پباده سازی و توسعه و گسترش نرم افزار هتل آیتم اعتنا قرار گیرد.

8- وفاداری. تولید وفادرای یوزرها به وسیله نرم افزار یک مزیت مهم میباشد. فکر کنید یک مهمان یک پرسشنامه را در گوشی خویش لبریز می‌کند، هتل درخواست و داده ها بی نقص راجع‌به مشتری بالقوه اخذ میکند. رئیس هتل اذن می‌دهد تا برای این مهمان تخفیف در لحاظ گرفته شود. علاوه بر این، شما میتوانید به طور اتوماتیک ارائه تخفیفات را رئیس نمایید.

9- ارتباط تلفنی با قسمت های هتل. این ماژول اذن میدهد یک دعوت شدگان به صورت بدون واسطه از نرم افزار هتل با قسمت های هتل، رستوران و یا این که ماشین کرایه ای تماس بگیرند و میهمانها قدرتمند خواهند بود که آنچه را که می‌خواهند با یک کلیک به دست آورند.

10- مناسبت ها. شما میتوانید روز‌نگار رویدادهای هتل خویش را ساخت نمایید تا مهمان بتواند عکس های آنها‌را ببیند و درباره ی رویدادهای اجتماعی آینده باخبر شوند.

11- فرم های برخورد. اضافه کردن قابلیت و امکان اخذ نظرها میهمان ها بسیار اثر گذار میباشد. با محاسبه سرویس ها هتل به وسیله مشتریان شما می‌توانید داده ها مفیدی را برای بخش بازاریابی هتل گردآوری نمایید و برخورد مثبت در خصوص هتل خویش را بشنوید. بدین ترتیب در لیست تجهیزات ما یحتاج نرم افزار هتل این آیتم را فراموش نکنید.

12- چت آنلاین. چت آنلاین یک خصوصیت پیام رسانی فوری میباشد که بهتر میباشد در پباده سازی نرم افزار هتل شما ساخت شود. چت آنلاین می‌تواند به وسیله افرادی که قصد بازدید از هتل و یا این که اشخاصی که درهتل اقامت دارا‌هستند و نیاز به امداد کارمندان هتل دارا‌هستند مصرف شود. این ماژول به شما امداد میکند تا در لحظه با مهمان ها خویش رابطه برقرار فرمایید.

13- پیشنهاد سریع. با استعمال از این خصوصیت به مدعوین خویش اذن می دهید تا سرویس ها ما یحتاج خویش را تخت گاز پیشنهاد دهند. به عنوان مثال، می‌تواند برای رزرو یک میز، تماس با ماشین کرایه ای، توصیه ناشتایی یا این که خرید بلیط برای یک روی داد هتل اثرگذار باشد.

14- معرفی جاذبه های جالب. در نزدیکی هتل شما، مکان هایی میباشد که بها دیدن دارااست! به همین عامل ما توصیه میکنیم یک ماژول تولید فرمایید و فرصتی برای تعریف این جاذبه های جالب هم پا با جزئیات آن مهیا نمایید. در کنار آن می‌توانید خصوصیات مکانی خویش را نشان دهید و با ارائه تصاویر آن را کامل شدن نمایید.

15- فهرست. منو مجازی یک خصوصیت عالی برای هتل ها ی دارنده رستوران های خوب میباشد. اکران تصاویر رنگی و وسوسه انگیز از غذاهای رستوران بسیار دیدنی خواهد بود.

16- داده ها پرواز. چنین ماژولی میتواند داده ها بی نقص در زمینه ی پرواز به هر مکان از عالم را ارائه دهد.

17- سوال های متداول. این خصوصیت جواب به سؤالات مهم میهمانان شمارا ارائه می‌دهد، به‌این مضمون‌ که شما میتوانید دوره گرانبها خویش را صرفه جویی نمایید.

18- سرویس ها و زیرساخت ها. هتل شما صد رد صد خدماتی مانند رستوران، آبگرم، استخر شنا و سرویس ها وب داراست. این ماژول توضیحاتی را راجع‌به آن ها به مدعوین می‌گوید، همینطور فرصتی برای برقراری تماس و توصیه مهیا می نماید. بی تردید این خصوصیت را در حین پباده سازی نرم افزار هتل خویش طولانی تر نمایید.

19- آب و هوا. پیش گویی آب و هوا در شهرستان یا این که حیطه شما.

20- نقشه شهر آنلاین و آفلاین. این ماژول به شما اذن می‌دهد نقشه یک شهر یا این که حیطه خویش را اکران دهید. در شرایط ایده آل، این قابلیت و امکان می بایست در حالت آفلاین نیز عمل نماید، به نحوی که مهمان مدام بتواند مسیر وصال به هتل را پیدا نمایند.

21- اشتراک در شبکه‌های‌اجتماعی (توییتر، رخ بوک). این یکی از دیگر از روش های استفاده کننده پسند کردن هتل شما و ارتقاء شرکت کردن یوزرها نرم افزار میباشد. با این خصوصیت، میهمان ها شما می‌توانند به طور بدون‌پول داده ها خویش را در شبکه‌های‌عمومی به اشتراک بگذارند که به محبوبیت هتل شما امداد می‌نماید.

به صورت خلاصه، پباده سازی یک نرم افزار کاربردی در معنای دستیابی سریع به هر سیرتکامل اطلاعاتی میباشد که استفاده کننده ممکن میباشد انتظار آن را داشته باشد، مانند آلبوم عکس اتاق، لیست سرویس ها ارائه گردیده، GPS، تماس سریع و غیره. البته مهم ترین امکانی که یک نرم افزار هتل می بایست ارائه دهد سرویس ها رزرو سهل و سریع اتاق می‌باشد.

اما خصوصیت های نرم افزار هتل را می اقتدار بازهم کامل شدن کرد و تصحیح کرد. شما بایستی گزینش فرمایید که چه چیزی برای شما مطلوب خیس و مهم میباشد. این ها صرفا ایده هایی میباشند که می‌توانند فیض موثری را به شما بدهند و به شما امداد می‌نمایند درآمد اثبات داشته باشید.

چه‌طور یوزرها را به به کار گیری از نرم افزار هتل ترغیب کنیم؟

ارائه تخفیف برای کاربرانی که نرم افزار را نصب و در آن نام نویسی می‌کنند.
ارائه اجرو پاداش برای عمل های یوزرها مثلا دعوت ازدوستان برای نصب نرم افزار
پباده سازی نرم افزار دیدنی یاور با تصاویر خوشگل
تبلیغات نرم افزار هتل و معرفی آن به یوزرها از روش نشانی اینترنتی، SMS، تارنما هتل و شبکه های مردمی
برقراری ارتباطات احساساتی با یوزرها از روش به کار گیری ازتصاویر کارکنان و معرفی آن ها، ارائه کلیپ های زنده از عمل های آن ها و...
استعمال از پوش نوتیفیکیشن ها برای اعلام خبر ها هتل


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۰۷:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی روشهای کسب درآمد از نرم افزار APPNANA

طراحی اپلیکیشن در مشهد  


معرفی روشهای کسب درآمد از اپلیکیشن APPNANA
APPNANA یک اپ بسیار جالب و جالب است که درآن قابلیت و امکان درآمدزایی سوای سرمایه و به صورت رایگان موجود است.

پباده سازی نرم افزار در مشهد

در این اپ شما با انجام دادن یکسری از کارها امتیاز جمع آوری می‌کنید و زمانی این امتیازات به میزان کافی رسید می‌توانید آنرا تبدیل به پول کرده و بر حسب نیازتان برداشت نمایید. امتیازات این برنامه NANA نام داراست.بر پایه ی دلار ۱۵۰۰۰ هزار تومان ، هر امتیاز یا NANA نسبتاً مساوی یک تومان میباشد.

شما کافیست این اپلکیشن را بر روی تلفن همراه یا تبلت خود نصب فرمایید و با زیاد کردن امتیاز خود کسب درآمد فرمائید.

یادآوری :

این برنامه اخیرا تغییراتی داشته میباشد و مانند پیشین امتیاز نمی دهد.

==========================================

لطفا برای اطلاع از آخرین خبرها و جدیدترین روشهای کسب درآمد ، عضو کانال وبسایت دلاری شده یا به برگه پایین رجوع کنید :
⇐ چه‌طور از طریق وبسایت دلاری آغاز به فعالیت و کسب درآمد نمایم ؟

⇐ کسب درآمد دلاری با اپلیکیشن COINNESS

 

این اپ را میتوانید از یکی روشهای زیر دانلود نمائید. اعتنا نمائید که برای نصب و کار با این اپلیکیشن باید از -ف-ی-لتر شکن استفاده نمایید.

دانلود نسخه اندروید از Google Play

دانلود نسخه اندروید از مایکت

دانلود نسخه اندروید از ایران اپس

دانلود نسخه IOS از وب سایت Appnana

پس از دانلود و نصب اپلکیشن را اجرا فرمائید .

 

بعد بر روی Register or Login کلیک فرمائید و در‌این اپلکیشن با به کار گیری از جیمیل خود ثبت نام کنید تا ۱۰۰۰۰ امتیاز بگیرید .

حالا باید امتیازات خود را افزایش دهید .

 

چه طور امتیاز خود را در اپ APPNANA افزایش دهیم ؟
۱- عضویت در این اپلیکیشن که بلافاصله بعداز تکمیل ثبت نام به شما ۱۰۰۰۰ امتیاز می دهد .

۲- انجام آفر های این اپلکیشن ( مانند انجام بازی های جالب و متنوع ، دیدن ویدئو های ویدئویی و تبلیغات و …

۳- معرفی به دوستان عزیز ، که شما میتوانید با وارد کردن کد دوست خود یا دادن کد منحصر تان به دوستان عزیز خود ۲۵۰۰ امتیاز دریافت فرمائید .

۴- به ازای هر وروود به برنامه روزانه ۴۰۰ امتیاز دریافت می‌کنید.

 

همان طور که در چهره می بینید اطراف برنامه سه گزینه اصلی دارد:

Rewards : هنگامی به حد نصاب امتیاز رسیدید ، از این قسمت میتوانید گیفت کارت مورد نظر خود را دریافت نمائید.

Get Nanas : برای کسب امتیازات از این قسمت به کار گیری می‌کنید.

در قسمت (شماره ۱) با وارد کردن کد دوست خود ۲۵۰۰ امتیاز به شما و ۲۵۰۰ امتیاز به دوست شما تعلق میگیرد.برای دریافت کردن این ۲۵۰۰ امتیاز می بایست حداقل ۱۵۰۰۰ امتیاز از گذشته داشته باشید. در قسمت (شماره ۲) با انجام بازی یا دیدن ویدئو یا تبلیغات یا سایر آفرها می توانید امتیاز کسب فرمایید.

 

Invite : جهت معرفی لینک برنامه به دوستان خوب خود. از این قسمت می توانیدلینک نصب برنامه همراه با کد معرف خودتانرا برای دوستانتان ارسال نمایید.

 

 

چه‌طور امتیازات این اپ به پول تبدیل میگردد ؟
شما میتوانید با به کار گیری از امتیازات خود ، گیفت کارت آمازون ، گیفت کارت گوگل پلی ، گیفت کارت آی تونز ، گیفت کارت ایکس باکس ، حواله ی پی پال ،و …. بگیرید . مبالغ گیفت کارت از یک $دلار تا ۱۰۰$ دلار است.

یک گیفت کارت ۱۰۰ دلاری با دلار ۱۵۰۰۰ تومان مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان به فروش می‌رسد.

توجه : برای اینکه بتوانید از وارد کردن کد دوستان خوب خود ۲۵۰۰ امتیاز بگیرید می بایست امتیازتان بالای ۱۵۰۰۰ باشد .

دقت : برای اینکه برای شما آفر های پر امتیاز بیاید آی پی موبایل خود را با به کار گیری از ایــــــــــــن نرم افزار به میهن آلمان یا انگلیس تغییر و تحول دهید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۸:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگی های اندروید کیو (اندروید 10)

طراحی اپلیکیشن در مشهد به روز‌های پس‌زمینه یک دست با اندروید 10 گوگل به برخی موادتشکیل دهنده سیستم دلیل اذن می‌دهد به محض آماده بودن یک به‌روزرسانی، در پس‌آیتم آن را دریافت کنند، به همان روش‌ای که بعضا اپلیکیشن‌های اندرویدی این عمل را انجام میدهند . بنابراین نهایی پچ‌های امنیتی، آپدیت‌های مربوط به ارتقای حریم محرمانه، آپ تو دیت‌های مربوط به افزایش پایداری تلفن همراه و دیگر به‌روزرسانی‌های سیستمی سوای تولید مزاحمت برای استفاده کننده و در پی نیاز به ریبوت کردن دستگاه دریافت خواهند شد .

طراحی اپلیکشن در مشهد

این گونه از ویژگی های اندروید کیو برای یوزرها خبری دوچندان خوشحال‌کننده محسوب میشود . شرکت‌های موبایل‌ساز، در مقایسه با گوگل در نشر به روز‌های سیستمی به مراتب ضعیف‌تر کار می کنند، اما اینک، فارغ از کمپانی آفریننده گوشی، آپدیت‌های سیستمی در پس‌گزینه به صورت اتومات اخذ و نصب خواهند شد .

سلامت
دیجیتال و در دست گرفتن‌های مربوط به والدین از جمله مهم ترین خصوصیت های اندروید کیو ارتقا امکان‌های مربوط به نگهداری تندرست و تندرستی یوزرها است . تحت عنوان مثال می‌توان به یک خصوصیت نو سیستم برهان اندروید 10 با نام Focus Mode اشاره کرد که به شما اذن می‌دهد اپلیکیشن‌های پرت‌کننده حواس را پیدا کرده و نوتیفیکیشن‌های آن‌ها را مادامی که این وضعیت فعال است، بی‌صدا نمایید . بدین ترتیب حین انجام بازی روی گوشی یا این که درس تلاوت، نوتیفیکیشن‌های غیر حیاتی تمرکزتان را از فی مابین نخواهد پیروزی .

ویژگی
های اندروید کیو
یکی از از سایر از ویژگی‌ها کلیدی مربوط به تندرستی دیجیتال در اندروید کیو Family Link اسم دارااست . به لطف آن می‌توان برای هر اپلیکیشن، یک حداکثر بازه مجاز برای استفاده معین کرد . آن گاه از گذشت آن، دیگر بچه توانا به وارد شدن به اپلیکیشن خاطره شده نخواهد بود .

پیشتر، قابلیت و امکان تست نسخه بتای سیستم برهان جدید معرفی گردیده تنها برای کاربران دستگاه‌های محرمانه پیکسل گوگل و بقیه شرکت‌هایی که از اندروید ناپخته به کارگیری مینمایند (همچون وان پلاس) قابلیت و امکان‌پذیر بود، البته قرار می باشد سو‌مین ورژن بتای اندروید 10 برای مدل‌های بیشتری از دیگر گوشی‌سازان در دسترس قرار بگیرد . به این ترتیب قابلیت و امکان ساید لود کردن نسحه بتای تازه اندروید کیو برای یک سری گوشی ساخت شیائومی، وان پلاس، ایسوس، نوکیا، اوپو، سونی، ال جی، هواوی و دیگر شرکت‌ها میسر خواهد بود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۱۸:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهینه سازی سایت ( SEO )

طراحی اپلیکیشن در مشهد


سازی وب سایت ( بهینه سازی )
مخفف عبارت search engine optimization است . در حال حاضر یک کدام از راه‌های بازاریابی ، سپرده گذاری روی حاصل جستجوگرهاست .

پباده سازی نرم افزار در مشهد

روندی که بیشترین ارتقاء اهمیت را به نسبت سالیان گذشته داشته سئو سایت یا این که seo ( سئو ) می باشد .

این مراحل به مضمون‌ کسب رتبه های ابتدایی موتور های جستجو در عبارات مربوط به موضوع سایت ، بوسیله ی فرایند های تخصصی مثل ساخت محتوا میباشد .

کارشناسان seo با تولید محتوای اصولی و استاندار ، بک پیوند ، مدیریت آدرس های تولیدات ، استعمال از شبکه‌های‌مردمی و سایر موارد تخصصی سعی بر ارتقا درجه وبسایت در متور های جستجو مانند گوگل دارا هستند . با روند رو به رشت بهینه سازی سایت پیش گویی میشود در سایت های آینده ، وب سایت های بهینه سازی نشده از رقابت با رقبای خود خارج شوند .

 

باصرفه
سازی روی تلفن همپا یا تلفن همراه
تا یک‌سری سال قبل و به خصوص در سرزمین ما کمتر کسی از طریق تلفن همراه موبایل سعی در وبسایت ها و یا کاوش در موتور های کاوش داشته . البته امروزه قواعد تغییر و تحول کرده و با دقت به ارتقاء امکانات و کیفیت تلفن همراه تلفن های همدم و همینطور ارتقاء سرعت اینترنت همپا در سراسر فهمیده ، رفته رفته به تعداد اینترنت گرد های تلفن همپا افزوده خواهد شد .

پس حتمی میباشد که به 2 گزینه توجه کنیم : نخستین بهینه سازی وبسایت برای کاوش هایی که از نحوه تلفن همراه تلفن یار و همدم انجام می گردد .

و دوم ریسپانسیو قالب سایت برای رزولوشن های مختلف تلفن یار و همدم و تبلت ها .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۵:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یادگرفتن برنامه نویسی ios

 طراحی اپلیکیشن در مشهد
فراگیری
برنامه نویسی ios: طراحی بازی مشابه بازی انگری موفقیت (نصیب دوم) در
نوشته ی علمی گذشته ساخت بازی مشابه انگری موفقیت، محیط اولیه بازی را ساختیم البته حرکت فیزیکی به پرنده ندادیم فقط بصورت ساختگی برای پرنده جنبش مجازی ساخت کردیم، اما در‌این یادگرفتن که نصیب دوم نوشته‌ی‌علمی گذشته هست طریق افزودن جنبش فیزیکی به تن پرنده و دور و اطراف فیزیکی را خاطره میگیریم:

پباده سازی نرم افزار در مشهد
بیشتر
کردن بعضی اجزای فیزیکی به محیط بازی تابحال هرچه که در صحنه بازی بوده بصورت ساختگی بود و حتی پرنده نیز تکان نمی‌کرد .البته speritkit قابلیت اضافه کردن هر عنصر فیزیکی را به هرجا از صفحه میدهد . این موادتشکیل دهنده فیزیکی حالتهای خاصی مانند جرم، چگالی، اصطکاک و . . . را دربرگیرنده می گردند .

بیایید
با پرنده مقدمه کنیم صورت فیزیکی پرنده را با یک دایره نشان می‌دهیم:
_bird
= [SKSpriteNode spriteNodeWithTexture:birdTexture1];
[_bird setScale:2 .0];

_bird .position = CGPointMake(self .frame .size .width / 4, CGRectGetMidY(self .frame));

[_bird
runAction:flap];


_bird .physicsBody = [SKPhysicsBody bodyWithCircleOfRadius:_bird .size .height
/ 2];
_bird .physicsBody .dynamic
= YES;
_bird .physicsBody .allowsRotation
= NO;


[self
addChild:_bird];
بعد از درج و اجرای این کد خواهید روئت کرد که پرنده به سمت راست و ذیل و بیرون از ورقه سقوط می‌نماید، برای اجتناب از این نقص‌ می توانایی یک بدنه فیزیکی برای زمین ساخت، این بدنه فیزیکی را می توان به هرجا و بخشی از زمین متصل کرد اما به خاطره داشته باشید که اینکار باعث می گردد حرکات پیش گویی نشده در بازی واقعه بیفتد و پرنده بصورت مداوم به سمت چپ جنبش کند و یا این که حرکتش بازنشانی شود .برای هجران از این نقص‌ یک node خالی با بدنه مستطیل چهره بصورتی که کل مرحله زمین را بگیرد، تولید می‌کنیم .

//
Create ground physics container


SKNode*
dummy = [SKNode node];
dummy .position = CGPointMake(0, groundTexture .size .height);

dummy .physicsBody = [SKPhysicsBody bodyWithRectangleOfSize:CGSizeMake(self .frame .size .width, groundTexture .size .height
* 2)];
dummy .physicsBody .dynamic
= NO;
[self
addChild:dummy];
اعتنا داشته باشید فقط خصوصیت حرکتی (property dynamic) پرنده Yes است و باقی موادسازنده No می‌باشند استدلال آن این است که صرفا پرنده با محیط اطرافش در رابطه و تعامل می باشد و باقی عنصرها اثبات و زیر در اختیار گرفتن ما هستند .

با اعمال این تغییرات میبینید که پرنده در حالا سقوط به سمت زمین می‌باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۹:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اندروید خالص چه اندرویدی است


شاید بارها عبارت «اندروید خالص» به گوش‌تان خورده می باشد . ولی اندروید خالص چه مدل اندرویدی میباشد؟ همانطور که از نام آن پیداست، عبارت اندروید خالص به خالص‌ترین ورژن‌ی اندروید اطلاق میشود . این ورژن از اندروید چندان سنگین وجود ندارد و برخلاف دیگر ورژن‌های اندروید، اندروید خالص از نرم افزار‌های پیش‌فرض متعددی سود نمی‌موفقیت و فقط چندین از نرم افزار‌های گوگل در آن تعبیه شده است . البته این آسانی تأثیر منفی بر سعی این نسخه نداشته و حتی بر طبق حیث بسیاری از کارشناسان، اندروید خالص یکی از شایسته ترین سیستم‌استدلال‌های عالم به حساب آورده می شود . از جمله گجت‌های مجهز به‌این اندروید هم می‌توانیم به تلفن همراه‌های پیکسل گوگل اشاره کنیم .

طراحی اپلیکیش در مشهد

درباره‌ی گزینش ورژن‌های متفاوت اندروید، ذوق و سلیقه و حق تقدم‌های شخصی نقش مهمی را ایفا مینمایند؛ ولی شایان ذکر میباشد که اندروید خالص معمولا به‌تیتر سریع‌ترین ورژن‌ی اندروید در لحاظ گرفته میگردد . این خصوصیت ورژن‌ی خالص اندروید، به سبکی آن برمی‌گردد که منجر می‌شود این سیستم‌ادله با منفعت‌گیری از منابع اضافه، وظایف موردنظر خود را با سرعت بیشتری انجام دهد .

اندروید
اوریو چه می‌باشد؟ اندروید
اوریو
یکی از سوال‌هایی که در ذهن یوزرها صورت می‌گیرد این میباشد که اندروید نوقا و اوریو چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارا‌هستند؟ به‌طور خلاصه و اثر گذار بایستی بگوییم که گوگل هرساله ورژن‌ی جدیدی از اندروید را عرضه می‌نماید . هر ورژن‌ی نو اندروید در گیر تغییراتی می‌شود و معمولا خصوصیت‌های جدیدی را به ارمغان می آورد . از آنجایی که عمده گجت‌های اندرویدی قابلیت و امکان اخذ ورژن‌های تازه را ندارند، به همین خیال و خاطر همواره ورژن‌های مختلفی از اندروید مورد به کار گیری قرار میگیرند .

اندروید ۸ اوریو جدیدترین ورژن‌ی اندروید محسوب می شود و توقع داریم که در کنفرانس I/O گوگل در اردیبهشت ماه ۱۳۹۷، شاهد معرفی اندروید ۹ باشیم . از سال ۲۰۰۹، ورژن‌های اندروید با نام شیرینی‌ها و به ترتیب حروف الفبا اسم‌گذاری گردیده‌اند . از آنجایی که نام اندروید ۸ «اوریو» (Oreo) بوده، پس قاعدتا نام اندروید ۹ می بایست با حرف P در آغاز شود .

اندروید
گو یا اندروید وان چه می باشد؟ اندروید
وان
در شرایطی‌که اهل به کارگیری از تلفن همراه‌های بین‌مقام و ذیل‌منزلت باشید، شاید گوش‌تان به عبارت‌های اندروید «گو» (Go) و اندروید «وان» (One) خورده میباشد . اندروید گو یک نسخه از اندروید خالص میباشد که برای دشوار‌افزارهای ضعیف تهیه و تنظیم شده میباشد . بازه‌دوره زیادی از عرضه‌ی اندروید گو نمی‌گذرد و تمرکز این سیستم‌دلیل عمدتا معطوف به گجت‌های ذیل‌مقام در بازارهایی نظیر هند و برزیل می‌باشد . از سوی دیگر، اندروید وان سوابق‌ی بیشتری از اندروید گو داراست و می‌قدرت آن را ورژن‌ی سبک‌خیس اندروید خالص به‌اکانت آورد . با وجود عرضه‌ی اندروید گو، اندروید وان هنوز از جایگاه خارج نشده و موبایل‌هایی مثل اچ‌تی‌سی U11 Life و Moto X4 از این ورژن‌ی اندروید منفعت می برند .


برچسب: طراحی اپلیکیش در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۴:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن های جدید و کاربردی


Mimo: Learn to Code طبق آخری آمار ارائه گردیده، در درحال حاضر حاضر شمار برنامه‌نویسان فن‌ای در سراسر عالم به ۲۳ میلیون نفر می‌برسد و توقع می رود که تا پایان سال ۲۰۲۳ قریب به ۲۷ .۷ میلیون برنامه‌نویس داشته باشیم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
محبوبیت فزاینده برنامه‌نویسی در فی مابین مردم مسبب گسترش اپلیکیشن‌هایی گردیده که اصول انجام این فعالیت را به عشق و علاقه‌مندان فراگیری می دهند . Mimo: Learn to Code یکی از خوش‌تولید‌ترین آنان بود که در سال ۲۰۱۸ بخت تجربه آن را داشتیم .
با شبیه‌سازی داشبورد قابل انعطاف‌افزارهای برنامه‌نویسی، Mimo اصول و مقدمات گویش‌هایی نظیر پایتون، سویفت، سی اس اس، جاوا اسکریپت و . . . را با تمرینات همیشگی و موثر به عشق‌مندان فراگیری میدهد و تا روز جاری یکی از مفیدترین اپلیکیشن‌هایی بوده که در این حوزه دیده بودیم .
Google Lens گوگل لنز چشمه‌ای کوچک از آینده‌‌ای را برایمان به نمایش گذاشت که تمامی دوست داریم در آن حضور داشته باشیم . ۲۰۱۸ سالی بود که این اپ از کالبد گوگل اسیستنت و اپلیکیشن فوتوز بیرون شد و به شکل یک اپ مستقل در اختیار کاربران اندروید و iOS قرار گرفت .
با گوگل لنز میتوانید همگی چیز را به طور رخ‌ای کاوش فرمائید . هوش تصنعی و مصنوعی قادر گوگل، شی ها را از طریق دوربین موبایل تشخیص می دهد و می تواند در یک دیده به نیز زدن، اطلاعات جامعی از آن رو نماید تا روی برگه نقش ببندند .
البته لنز هنوز در ابتدای خط مش خویش میباشد و کم و کاستی‌های در عملکردش دیده میگردند . با این وجود گوگل زودتر از رقبای بزرگش تکنولوژی جستجوی رخ یی را در دسترس مردمان قرار بخشید و به همین خیال شایستگی حضور در فهرست برترین‌های ۲۰۱۸ را پیدا کرد .
Shortcuts by Apple iOS 12 پایه‌گذار تغییراتی با اهمیت در سیستم عامل گوشی اپل بود و یکی از این تحولات در کارکرد دستیار هوشمند این شرکت، یعنی سیری فیس گرفت . با معرفی اپلیکیشن Shortcuts هم اکنون می توانید برای دستیار هوشمند سیری، میان‌برهای یگانه خودتان را بسازید .
Shortcuts با این که محدودیت‌های یگانه خودش را داراست، ولی انجام برخی کارها را آنقدر شل کرده که یوزرها هیچوقت در iOS تجربه‌اش نکرده بودند . با عملکردی نسبتاً شبیه به IFTTT، شورتکاتس میتواند انجام برخی کارها را اتوماسیون کند .
با داشتن بیش از سیصد میان‌بر مهیا، هم اکنون می توانید از سیری بخواهید که برایتان یک تصویر گیف بسازد، صفحه ها اینترنتی در سافاری را به فایل PDF تبدیل کند یا همدم با ارسال پیام، آخری اسکرین‌شاتی که گرفته‌اید را هم پیوست آن کند . هر میان‌بری هم که می‌سازید در ویجت Today آی وی اس ذخیره میگردد تا همیشه و تمامی جا به آنها دسترسی داشته باشید . به یاد برقراری این تعامل عمیق و مؤثر با سیری، امکان نداشت که Shortcuts در میان برگزیدگان اپ‌های ۲۰۱۸ قرار نگیرد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۵:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن های iPhone و Android


به کار گیری از اینفوگرافیک ها استعمال از اینفوگرافیکها یک رویه دوستداشتنی و آسوده برای انتقال داده ها می‌باشد . با اینفوگرافیک ها شما خبر‌ها را به طور گرافیکی میخوانید . این کار درک خبر بوسیله خواننده را تسهیل می کند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
خبر‌ها ویدئویی به تازگی، خبرها ویدیویی محبوبیت باورنکردنی به دست آورده میباشد . بنابراین، هر کس که می خواهد یک اپلیکیشن خبری با محتوا با کیفیت خوب داشته باشد، بایستی از یک منشاء ویدئویی به کار گیری نماید . شما می توانید خبر‌ها منظم را به فیلم های کوتاه تبدیل کنید ویا از ویدئوهای مهیا با موضوعات مختلف مانند بحث های سیاسی، ورزشیو غیره . . . به کار گیری نمایید .
خبر ها صوتی مردمان همیشه فرصتی برای تلاوت مقاله ها یا تماشای فیلم ها به عنوان مثال در هنگام رانندگی می نمایند ندارند . در این مورد ها، رانندگان معمولا به رادیو یا این که موسیقی گوش می دهند . بنابراین، خبر‌ها به فرمت های صوتی تبدیل گردیده و که امکان پخش آفلاین هم داشته باشند میتواند طرف داران زیادی در دربین کاربران داشته باشد . چرا با موسیقی و سرویس ها رادیویی رقابت نمی کنید؟ VR
ولی این ویژگی یکی از گران ترین هاست . متأسفانه، در شرای شما قصد پباده سازی اپلیکیشن خبر ها را با تولید یک دسته MVP دارید، می بایست اعلام کنیم که نیاز دارایی بیشتری خواهید داشت . می توانید این امکان را در برنامه ریزی آتی اپلیکیشن خودقراردهید . یوزرها مسلما از این که فرصت این را داشته باشند که در کنارخواندن خبر ها و تماشای ویدئو، در صحنه رخداد (گردباد، تظاهرات و . . .) حضور داشته باشند لذت خواهند پیروزی . زیرا سوای این‌که در معرض خطر قرار گیرند می توانند آن را تجربه نمایند . این قابلیت حقیقتا تجربه کاربری را بهبود خواهد بخشید .
حرف پایان در‌صورتی‌که شما عشق و علاقه مند به اطراحی اپلیکیشن خبری می باشید که می تواند مرجع قابل اعتماد درآمد پایدار باشد، پیشگفتار بایستی پیمانکار مطلوب را تعیین فرمایید . ما خوشحالیم که سرویس ها پباده سازی اپلیکیشن مخصوص برای کسب و فعالیت شمارا ارائه می دهیم، توسعه اپلیکیشن های iPhone و Android یک عدد از فعالیت های ما می باشد . ما تجربه زیادی داریم و می توانیم موثرترین شیوه حل ها برای کسب و فعالیت شمارا تضمین کنیم .
ما می دانیم که چه گونه می توان یک اپلیکیشن خبری را تولید کرد که حداکثر نتیجه خویش را به مالک آن برساند . درصورتی که شما نیاز به توسعه اپلیکیشن کاردان واجد وضعیت دارید، با مجموعه استراتژی پویا تماس بگیرید و در غایت آسمان های جدیدی را برای کسب و کارتان خواهید روئت کرد که فیض قابل توجهی برایتان خواهید داشت .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۱:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سفارش بازدید گوگل در شیک رنک | سفارش ورودی گوگل از شیک رنک


به گفته شیک رنک یکی‌از مهم‌ترین و لبریز اهمیت ترین فاکتور های seo و افزایش جایگاه تارنما، خدمت های محل ورود گوگل است. طراحی اپلیکیشن در مشهد
ارتقاء محل ورود گوگل بیشتراز 70 درصد در افزایش جایگاه و ارتقاء بهینه سازی و ارتقا سکو سایت تاثیر گذار میباشد حتی در حالتی‌که وبسایت شما بهینه سازی قابل قبولی نداشته باشد، البته محل ورود های آن منظم و ظریف باشد می‌تواند مقام نیکی را در حاصل کسب نماید.چرا محل ورود گوگل در شیک رنک؟

چون خدمت های محل ورود گوگل به تارنما ها اعتبار میبخشند تا اینکه وب سایت ها در حین پس دادن امتحان یا این که رقابت کارکشته باشند با کلمه و واژه کلیدی انگیزه ، نمره خیر و خوبی از گوگل اخذ نماید و در حاصل برتر گوگل سخنی برای بیان کردن داشته باشد .محل ورود گوگل از نظر گوگل؟

هوش تصنعی گوگل بر این اعتقاد میباشد هنگامی سایتی محل ورود گوگل داراست و برای مثال در 10 سود نخستین، یوزرها متعددی بر روی آن کلیک می‌کنند می بایست وب سایت جذابی و مفیدی باشد به طریق شگفت انگیزی درجه وب سایت را با کلمه و واژه کلیدی فوق ارتقا میدهد در فیض با اخذ کلیک اضافه سبب ساز به فروش مطلوب و کسب مقام فراتر در نتیجه ها گوگل و در میان رقبا بدرخشند این مراحل بکلی سبب ارتقاء نرخ کلید یا این که ctr در لغات کلیدی تارنما میشود.تاثیر محل ورود گوگل شیک رنک بر seo تارنما

ارتقاء سکو ی لغات کلیدی وب سایت
افزایش مرتبه الکسا
ارتقا ترازو طبیعی بودن تارنما شما در گوگل
کسب جایگاه های برتر گوگل در کوتاه ترین عصر ممکن
سرعت ایندکس شدن صفحه های وب سایت
ارتقا Page Authority
ارتقاء Domain Authority
ارتقاء rank mozدیگر اثرات محل ورود گوگل توسعه یافته یا این که زماندار "80 و "150 و "200 و "250 ثانیه ای

بازدهی بالا و به یاد ماندنی این طریق
بالا بردن ترافیک هدفمند تارنما
بالا بردن جایگاه تارنما در سرچ گوگل
دوره ماندگاری بیش تر استفاده کننده در تارنما
کاهش طبیعی مرتبه الکسا و ارتقا اعتبار تارنما
ارتقاء فوری Bounce Rate الکسا
ارتقاء فوری Daily Pageviews per Visitor الکسا
ارتقاء فوری Daily Time on Site الکسامزایای دیگر محل ورود گوگل از حیث اینترنت مستران؟

اضافه اینترنت مستران اولی قدمی که برای نظارت و مرتبه سنجی یک تارنما در حیث می‌گیرند باز نگری درجه الکسا آن تارنما میباشد. این‌شیوه ی صحیحی میباشد، زیرا محل ورود های گوگل این بضاعت را دارا‌هستند که نمودار محل ورود تارنما ها را در الکسا به ترازو قابل توجهی در کمترین عصر ممکن ارتقاء دهند. ۹۰ درصد وبمستران از خدمت های محل ورود گوگل برای طبیعی جلوه دادن درجه الکسا تارنما خویش سود میگیرند.چرا پیشنهاد محل ورود گوگل در شیک رنک؟

با توصیه خدمت های ارتقاء محل ورود گوگل از شیک رنک براحتی می‌توانید بازدید های بسیار با کیفیتی برای وب سایت خویش تولید فرمائید، این روند تاثیر بسیار مثبتی در ارتقاء منزلت تارنما ها در حاصل گوگل در ادامه خواهد داشت کافیست حتی یکبار از همین امروز با خدمت های محل ورود گوگل تیم شیک رنک ابتدا فرمائید .


کادو محل ورود گوگل شیک رنک:

در سفارشات محل ورود گوگل از 198 هزار تومان به بالا دارنده خدمت کادو افزایش فوری رنک الکسا کشور ایران بهرمند گردید .
به عنوان مثال به ازای هر توصیه 198 تومانی از خدمت های محل ورود گوگل 1000 IP ویژه جهت افزایش رنک الکسا کشور ایران طی 24 ساعت از عصر خرید برای به عبارتی پیشنهاد مشتریان گرامی اعطا و فعال می‌شود .سفارش شیک رنک قبلی از خرید محل ورود گوگل

در شرایطی که که قدمت وبسایت شما کمتر از یکسال می گذرذ، بهتر میباشد از عبارات کلیدی به یار و همدم اسم و مارک تارنما خویش به کارگیری نمایید.
نمونه: خرید محل ورود گوگل شیک رنک

این استراتژی جهت ارتقاء جایگاه کلمه و واژه کلیدی سایت شما بسیار تاثیر گذار و موءثر میباشد البته در شرایطی‌که تارنما شما بیش تر از یک‌سال سن داراست میتوانید از کلمه ها کلیدی مامان به تنهایی استعمال فرمایید، در شرایط کلی بهتر میباشد تعداد لینک و پیوند صفحه ها + کلمه ها کلیدی طولانی تر و محل ورود کمتری داشته باشید و بصورت پله‌پله برای مثال هفتگی یا این که ماهانه و... تعداد محل ورود را ارتقا دهید در‌این‌صورت محل ورود های گوگل دریافتی طبیعی شناخته می‌شود و همین فرمان موجب ارتقا ضریب اعتماد گوگل و ارتقا مرتبه وبسایت تان میشود .


سوال های متداول
اینجانب محل ورود گوگل خریداری کردم البته فیض ای نگرفتم چه سفارش بهتری دارید؟

با خرید محل ورود گوگل به صورت اصولی و طبیعی یعنی در لغت ها کلیدی خویش از Keyword + Brand و عبارت های دارای ارتباط خویش بشدت به کارگیری فرمایید و از خرید محل ورود گوگل تنها با واژه کلیدی مامان تا عصر فیض گیری به‌تدریج به کار گیری فرمائید و به جای آن روی مارک تارنما خویش، و عبارات کلیدی در کنار هم به کارگیری نمائید.

اکثر وب سایت هایی موفقی که به صورت طبیعی برندینگ گردیده اند با سپرده گذاری میلیاردی و در غایت با همین نحوه اصولی یعنی خرید محل ورود گوگل با لغت ها کلیدی به یار مارک و کیبوردهای مربوط به ادغام یکدیگر گزینه به کار گیری قرار می‌گیرد .آیا خدمت های محل ورود گوگل با IP غیر تکرار می‌باشند؟

آری در خدمت های محل ورود گوگل گروه شیک رنک همه محل ورود های ارسالی یونیک و غیر تکراری هستند.آیا می توانم پکیج 10,000 هزار محل ورود روزمره محل ورود گوگل خریداری کنم؟ ضرروزیان ندارد؟

همان گونه که در سفارش گذشته از خرید محل ورود گوگل توصیه کردیم (بهتر میباشد از لغت ها کلیدی به همپا اسم و مارک وب سایت خویش به کارگیری فرمایید) با این حالت بلامانع میباشد و میتوانید با عبارت مارک صفحه کلید های یاور با مارک به تعداد نامحدود محل ورود گوگل خریداری نمائید.
مانند: ارتقاء سکو گوگل در شیک رنکخدمت های محل ورود های گوگل در چه سا‌عتها ارسال می‌شوند؟

خدمت های محل ورود گوگل شیک رنک روزمره طی 24 ساعت در شبانه روز تقسیم و ارسال میگردند .آیا آغاز ناگهانی به عنوان مثال 10,000 هزار محل ورود گوگل و انقطاع ناگهانی آن، تاثیر منفی داراست؟

نه! در شرایطی که با اسم برندتان همپا با کلمه ها کلیدی و مارک دار باشد مانند: (ارتقاء محل ورود گوگل شیک رنک) به طور کامل طبیعی میباشد.


مبداء: https://www.chicrank.com/google.php


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۳:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)