مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

اشکال نرم افزار تلفن همراه


۶- Origami Studio
Origami تحت عنوان یک برنامه ی غیر وابسته، بوسیله مهندسان فیسبوک پباده سازی شده‌است.

فیسبوک از این برنامه برای پباده سازی مسنجر خویش استفاده نمود.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

افزون بر آن یک کدام از پرطرفدارترین نرم افزار های دنیا یعنی “اینستاگرام” هم به وسیله Origami پباده سازی شده‌است.

در صدر این برنامه در انحصار خویش فیسبوک بود ولی فعلا شما میتوانید آن را به صروت مجانی در مشت داشته باشید.

Origami کارایی پیچیده ای داراست ولی آنقدر مزیت دارااست که‌این پیچیدگی به دیده نیاید.

تجهیزات بی سابقه آن قادر است پباده سازی را برای شما بسیار شادی بخش نماید.

با Origami می‌توانید از طرح نخستین ی خویش پیش اکران ارائه دهید و همینطور این قابلیت و امکان را دارید که لایه های طرح خویش را از Sketch به آن منقل فرمائید.

یک قابلیت دیدنی دیگر این برنامه قابلیت مشاهده ی زنده ی تغییرات می باشد.

کافی می باشد تا Origami را به دستگاه اندرویدی و یا این که IOS خویش متصل فرمائید. در ادامه آن میتوانید یک پیش بازی زنده از طرح خویش برای مشتری بفرستید و مادامی که شما بر روی پروژه در هم اکنون کارید؛ وی نیز تغییرات را به طور لحظه ای مشاهده نماید.

پباده سازی نرم افزار نقش مهمی در جذب هر چه اضافه مخاطبان بازی می‌نماید، با به کارگیری از پباده سازی نرم افزار اندروید و ios شما قادر است اقبال بهتری برای ارائه سرویس ها و هدف ها خویش ارائه کنید و با مخاطبان رابطه عمیق تری بر قرار فرمائید.

 

ارتقاء قابلیت و امکان های تلفن همراه های گوشی منجر شده‌است تا این وسیله به پر کاربرد ترین و اساسی ترین نیاز هر شخص در معاش روزانه تبدیل شود. یک کدام از مهم‌ترین عوارض کاربردی شدن این ابزارها امکان نصب و اجرای نرم افزار های خدماتی، بانکی و رفاهی بر روی تلفن های یاور می باشد. پباده سازی نرم افزار اندروید و ios این توانمندی را به یوزرها خویش داده هست تا بتوانند نیازهای روزانه خویش را مانند توصیه خوراک، رزرو بلیت، درخواست ماشین کرایه ای و غیره را به سهل ترین طریق رئیس کنند.

از این رو فرصتی مطلوب برای صاحبان کسب و شغل های اینترنتی ساخته شده است تا بتوانند سرویس ها خویش را با پباده سازی نرم افزار اندروید و پباده سازی نرم افزار ios به یوزرها خویش ارائه کنند و از این روش بتوانند رابطه مستقیمی با مشتریان خویش برقرار نمایند.

شاید شایسته ترین نمونه برای این دسته از نرم افزار ها مثال های پباده سازی نرم افزار شبکه های مردمی باشد. شما می‌توانید با پباده سازی نرم افزار مطلوب سرویس ها کیفیت خوب و منحصر به فرد به شخصی را ارائه نمائید و در سود مشتریان وفاداری داشته باشید، چون با داشتن نرم افزار با یوزرها خویش صرفا به اندازه لمس کاغذ تلفنشان مسافت دارید. یکی مهم ترین و اصلی ترین عارضه ها برای پباده سازی نرم افزار اندروید موفقیت و کسب برد در بازاریابی ویروسی می‌باشد. چون گامی اثر گذار برای برندینگ و تثبیت مارک خویش در ذهن کاربرانتان برداشته اید.

مثلا در‌حالتی که مدیریت یک رستوران می باشید می‌توانید با توصیه نرم افزار اندروید و عرضه مجانی آن همپا با تبلیغات رستوران دربین بازار انگیزه شناخته گردید و مشتریان خویش را به تبلیغ کنندگان بالاقوه کسب و عمل خویش تبدیل نمائید.

حتی در شرایطی‌که شما مالک یک سایت میباشید می‌توانید با پباده سازی نرم افزار دسترسی یوزرها را به اینترنت سایتتان را بی آلایش خیس فرمایید و یا این که بخشی از تبلیغات وبسایت خویش را در نرم افزار تان قرار دهید. درهنگام پباده سازی نرم افزار اندروید و ios نکات مهمی مانند ساخت و پباده سازی یک تجربه کاربری شادی بخش در سود تولید user interface بودن، حجم المان های مصرف شده در پباده سازی نرم افزار، به کار گیری از طیف رنگی مطلوب به عمل بردن تیتر مطلوب برای هر کاغذ، حجم بسیار زیر نرم افزار، آسانی نصب و استعمال، هماهنگ شدن با تکنولوژی های روز جهان، قابلیت و امکان پشتیبانی برای همگی رزولوشن های استاندارد، حروف چینی متن‌ها فارسی مبتنی بر مدل موبایل و امکاناتی مانند قابلیت تغییر‌و تحول فونت متن ها بوسیله استفاده کننده اعتنا داشت.

 

اشکال نرم افزار تلفن همراه

نرم افزار native
پباده سازی نرم افزار native یک برنامه کاربردی تلفن هوشمند هست که به یک لهجه برنامه نویسی مختص مانند Objective C می‌باشد که برای iOS یا این که Java برای سیستم دلیل های Android کد گذاری و مصرف شده می باشد. نرم افزار های native همت سریع و قابلیت و امکان اطمینان بالایی را به یوزرها خویش ارائه میدهند. پباده سازی نرم افزار به طور native این قابلیت و امکان را داراست که به دستگاه های گوناگون تلفن مانند دوربین و بقیه بخشها دسترسی پیدا نمایند. علاوه بر این ، یوزرها می‌توانند از بعضا برنامه ها سوای اتصال به وب استعمال نمایند. با این وجود ، گسترش این دسته نرم افزار ها بسیار هزینه بر می باشد چون به یک دسته سیستم دلیل پیوند خورده می‌باشد ، و شرکتی را که برنامه را تولید می نماید ، بدون چاره به ایجاد ورژن های تکراری می‌نماید که روی سیستم برهان های دیگر فعالیت میکنند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۴:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

Facebook Ads و ری اکت نیتیو


2-Facebook Ads و ری اکت نیتیو
به جز نرم افزار کانال‌ اجتماعی صورت بوک، نرم افزار دیگری به اسم Facebook Ads هم موجود هست که به وسیله این مجموعه با قابلیت و امکان ری اکت نیتیو ایجاد شده‌است. Facebook Ads او‌لین نرم افزار ری اکت نیتیو و بر طبق کراس پلتفرم برای اندروید تشکیل‌شده در این مجموعه بود. این چارچوب برای بخش اعظمی از کمپانی‌های دارنده منطق تجاری پیچیده که برای رسیدگی ظریف نیازهای خویش به تفاوت در قالب‌های اطلاع رسانی، بخشها هنگامی، واحدهای مبلغی و ارزی، بخش ها هنگامی و غیره احتیاج دارا‌هستند، به طور کامل مطلوب به حیث می سید، به ویژه این که بخش بزرگی از آن پیش از این در JavaScript تهیه و تنظیم شده‌است.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

برهان به کارگیری از ری اکت نیتیو
از بینش پباده سازی، به کارگیری از ری اکت نیتیو منجر شده‌است تا رابط UX بصری و ناوبری خوب و مطلوب پیدا نماید. کارتون‌ها و انتقال‌ها عالی میباشند؛ آنان اصلا شم غیرطبیعی و تصنعی و مصنوعی به استفاده کننده نمی‌دهند و سبب تولید باگ و اشتباه در به کارگیری از نرم افزار نمی شوند. تجربه کلی براق و فوق العاده هست و در صورتی‌که گروه بازاریابی شما از نرم افزار به کارگیری نمی‌نماید، مجموعه رخ بوک به شدت پیشنهاد میکند که به کار گیری از آن را استارت نمایند.

حاصل تولید نرم افزار با ری اکت نیتیو
او‌لین چیزی که شما متوجه خواهید شد این میباشد که نرم افزار صرف حیث از عملیاتی که میخواهید انجام دهید، بسیار سریع اجرا گردیده و آیتم افتتاح قرار میگیرد. از باز‌نگری موقعیت میزان دارایی فعلی برای راه‌اندازی یک کمپین تا فعال سازی یک کمپین حقیقی وواقعی تازه، فقط به طی کردن یک سری مرحله بی آلایش، نیاز و احتیاج دارید.


نرم افزار Walmart
3-Walmart و ری اکت نیتیو
Walmart پیش از این بینش ابتکاری خویش را با معرفی Node.js برای رئیس کل سیستم تارنما خویش اثبات نموده است. یک سری سال سپس، آن‌ها همینطور برای تولید نرم افزار گوشی خویش از ری اکت نیتیو به کارگیری کردند. Walmart با استعمال از منابع کمتری و در مقطع دوران کوتاهتر توانست تلاش نرم افزار را در iOS و اندروید بهبود بخشد. 96٪ از مقر داده کد در بین سیستم استدلال‌ها به اشتراک نهاده شد در حالی که مهارت و تجربه توسعه و گسترش دهندگان در سراسر سازمان اعمال شده‌است.

عامل استعمال از ری اکت نیتیو
Walmart انگیزه بسیار والایی دارااست و سعی می کند تا به وسیع ترین خرده فروش آنلاین دنیا تبدیل شود. برای دستیابی به مزیت رقابتی، کمپانی با چنین هدف ها بزرگی نیاز به انجام اقدامات جسورانه دارااست که دربرگیرنده ریسک بالاتری میباشد. به همین ادله می باشد که آن‌ها مدام با به کارگیری از فناوری های تازه در ادامه جستن شیوه های بهبود تجربه مشتری می باشند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۴:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار چه چیزی است؟


اکثر قابل انعطاف‌افزارهایی که ما روزمره از آنها به کار گیری می کنیم مشتمل بر این تعریف‌و‌تمجید می شوند و فقط قابل انعطاف‌افزارهای سیستم نظیر سیستم برهان و یا این که گویش‌های برنامه نویسی جزء نرم افزار‌ها محسوب نمی شوند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

مثلا قابل انعطاف‌افزار اکسل، وورد، فتوشاپ، گوگل کروم، فایرفاکس و یا این که بازی‌های کامپیوتری کلیه نرم افزار می باشند.

این ایام که بازار تبلت و موبایل‌های هوشمند و دستگاه‌های قابل حمل داغ میباشد بدون شکً این لغت زیاد به گوشتان خورده‌می باشد.

کامپیوترهای تبلت و موبایل‌های هوشمند هم مانند هر کامپیوتری دارنده قابل انعطاف‌افزارهای متعدد می باشند. در بازار قابل انعطاف‌افزارهای دستگاه‌های قابل حمل لغت "نرم افزار" یا این که به اختصار App اضافه از لغت "قابل انعطاف‌افزار" جا افتاده‌هست و این لغت دقیقاً به عبارتی مضمون‌ "قابل انعطاف‌افزار کاربردی" میدهد.

یوزرها آن نوع از تولیدات کمپانی اپل که مجهز به سیستم برهان iOS میباشند، می توانند از خدمت App Store کمپانی اپل برای دانلود نرم افزار برروی دستگاه خویش به کار گیری نمایند. در App Store اپل چندین صد هزار نرم افزار برای آی‌پد، آی‌فون و آی‌پاد تاچ موجود هست.

نرم افزار چه چیزی است؟
راجع به اینکه نرم افزار (application) چه است و یا این که اینکه مضمون‌ نرم افزار چه چیزی است بایستی بگوییم که در وقع اکثر قابل انعطاف‌افزارهایی که ما به صورت روزانه از آنها به کار گیری میکنیم مشتمل بر این تعریف‌و‌تمجید میگردند و تنها قابل انعطاف‌افزارهای سیستم مانند سیستم برهان و یا این که گویش‌های برنامه نویسی جزء نرم افزار‌ها محسوب نمی شوند. بیایید با هم بیش تر باز بینی کنیم .

همگی ما برای انجام شغل های روزانه خویش با دنیایی از برنامه ها و قابل انعطاف افزارهایی روبرو هستیم که تمامی سبب می شوند تا کارهایمان را راحت خیس و سریع خیس و با جزییات بیشتر انجام دهیم . به عنوان مثال شما ممکن می باشد بخواهید بر روی یک عکس دستکاری خاصی را انجام دهید. برای این فعالیت می بایست از نرم افزار فتوشاپ به کار گیری فرمایید. یا این که ممکن میباشد برای مرور صفحه های اینترنتی نیاز به یک نرم افزار مرورگر داشته باشید. برای اینکار میتوانید از نرم افزار کروم یا این که نرم افزار فایرفاکس به کارگیری فرمائید. در‌حالتی که که بخواهید به تماشای فیلم یا این که گوش دادن به موسیقی بپردازید می‌توانید از نرم افزار kmplayer به کار گیری نمایید. همینطور برای تایپ متن‌ها و کارها اداری می‌توانید از نرم افزار office استعمال نمایید.

قابل انعطاف افزارها و نرم افزار های دیگری نیز وجود دارا هستند که بسته به نیاز یوزرها تنظیم گردیده اند و میتوانند پاسخگوی هر نیازی باشند. منتهی با اعتنا به اینکه ممکن می‌باشد این نرم افزار ها برای سیستم ادله های متفاوتی ارائه شوند توسعه و گسترش دهندگان اپلیکیشن عملکرد می نمایند تا حد قابلیت و امکان یک نرم افزار را برای سیستم عوامل و دستگاه های دیجیتال متعدد ارائه کنند.

برای مثلا یک نرم افزار مرورگر وب ممکن میباشد هم برای دستگاه های PC ارائه شود، هم برای استعمال در تبلت این نرم افزار ارائه گردد و هم ممکن می‌باشد پباده سازی نرم افزار تلفن همراه انجام شود. به عنوان مثال نرم افزار کروم که یک نرم افزار مرور وب هست هم بر روی PC جانور هست، هم برای استعمال بر روی تبلت این نرم افزار پیاده سازی شده‌است و هم می‌توانید از این نرم افزار بر روی تلفن همراه استعمال فرمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۳:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به کار گیری از موبایل های هوشمند


به کار گیری از موبایل های هوشمند این ایام بین اشخاص جامعه بسیار گسترده شده‌است. توده ی متعددی می باشند که‌این موبایل ها را صرفا برای عمل در شبکه‌های‌عمومی به خصوص اینستاگرام و تلگرام خریداری می‌کنند. کسانی که از این دستگاه های هوشمند به کار گیری می‌کنند هم اکنون آنقدر طیف سنی وسیعی دارا‌هستند که نسبتاً برای هر قشری می قدرت در شبکه‌های‌اجتماعی مقاله یا این که محتوا ایجاد کرد و با فروش آن‌ها کسب درآمد نمود. شاید 10 سال پیش فقط روش کسب درآمد از وب، استعمال از کامپیوتر های فردی بود و تا این حد اشخاص با سن ها و ذوق های متعدد استفاده کننده وب نبودند. البته اکنون به لطف پیشرفت تکنولوژی همگی چیز عوض شده منش کسب درآمد نیز شل خیس شده‌است. در‌این نوشته‌ی علمی می‌خواهیم یک نحوه بسیار بی آلایش برای کسب درآمد از روش تلفن همراه را بیان کنیم.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

برای آغاز چکار بایستی بکنم؟
صرفا ابزار لازم یک موبایل هوشمند و اتصال به وب می باشد. امروزه با همین تلفن همراه های هوشمند تولیدات خیلی جالبی می‌توانید ایجاد و منتشر نمائید که شاید حتی تا به حالا به آنان تاءمل هم نکرده باشید. اکنون برای اینکه اندکی ذهنتان سرگرم شود مثالی بی آلایش از کسب درآمد از روش گوشی برایتان می‌زنیم.

 

قابلیت و امکان ضبط صدا امروزه نسبتاً در کلیه ی موبایل های هوشمند موجود هست. این تلفن همراه ها، صدا را در بعضی موردها حتی باکیفیت های بسیار بالا ضبط میکنند. امکانی که اکثر ما ها آن به کل نادیده می‌گیریم و از اقتدار بالایی که‌این قابلیت و امکان برای پولسازی میتواند داشته باشد بی اطلاعیم.

شما یک‌سری ساعت در روز را صرف گشت و گذار در تلگرام و اینستاگرام میکنید؟چندین مقاله یا این که خبر متفاوت میخوانید؟ چقدر ترفند و راهکار برای معاش بهتر، آشپزی، همسرداری، پیشرفت در کسب و عمل و یک سری حوزه ی دیگر میاموزید؟ آیا تا به درحال حاضر با خویش تاءمل نموده اید که می‌توانید از این مطالب پول دربیاورید؟ می اقتدار محتوای ساخت گردیده را به یک متاع کاربردی برای مصرف کننده تبدیل نمود و به راحتی از آن کسب درآمد کرد. کاری که سوای ریسک و سرمایه نخستین میباشد و در بعضی مورد ها حتی تا تعدادی میلیون برایتان درامد زایی دارااست.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۱:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طبقه بندی اشکال نرم افزار گوشی


گونه های نرم افزار گوشی
گوشی و نرم افزار گوشی به نحوی در معاش ما رسوخ کرده اند که تصور معاش فارغ از آنها قابلیت و امکان پذیر وجود ندارد. در صورتیکه شما هم برای داشتن یک نرم افزار منحصر به فرد برای خودتان طرح ریزی نموده اید البته اطلاع چندانی از مباحث فنی این حوزه ندارید، این نوشته‌علمی امداد مینماید که تصمیمات بهتری در مورد گزینش مطلوب ترین مدل نرم افزار برای خودتان اتخاذ نمائید.

طراحی اپلیکیش در مشهد

برد نرم افزار تلفن همراه شما به دست اندرکاران بخش اعظمی از پاراگراف جزئیات فنی، نیازهای کسب و فعالیت ، پباده سازی ، بازاریابی و برندینگ بستگی دارااست. از فی مابین تمامی این عامل ها، گزینش مدل نرم افزار شاید کلیدی ترین ادله در انتخاب هزینه ، زمانه و برد پروژه نرم افزار شما باشد.

تمجید نرم افزار تلفن همراه
اولیه از تمامی اذن دهید یک تعریف‌و‌تمجید مشترک از نرم افزار تلفن همراه داشته باشیم. برای یک انسان های عادی و نامتخصص دراین مورد، نرم افزار گوشی چیزی میباشد که به یاری آن میتوانند کارشان را به سادگی با یکسری کلیک روی گوشی انجام دهند.

البته در تعریف و تمجید با جزییات بیشتر، نرم افزار گوشی یا این که بطور بی آلایش اپ تلفن همراه ، یکسری برنامه های ساخت گردیده در کامپیوتر می باشند که امکان اجرا شدن روی دستگاه های گوشی مانند آیفون ها، موبایل های هوشمند و تبلت ها را دارا‌هستند.

طبقه بندی اشکال نرم افزار گوشی
۱- اینترنت اپ ها
زمانی که یک نرم افزار را از روش مرورگر اینترنت و وب اجرا می‌کنیم، اصطلاحا به آن اینترنت اپ می‌گویند. برخلاف سایت ها که برای انتقال داده ها به کارگیری می گردند، اینترنت اپ ها کارکردی می باشند و از طرف دیگر نیازی به دانلود شدن ندارند (برخلاف نرم افزار های تلفن همراه).

اینترنت اپ ها روی مرورگرهایی مثل فایرفاکس و کروم اجرا میگردند و خاطر یا این که رم روی دستگاه استفاده کننده را مصرف نمیکنند. بطور خلاصه، آن‌ها‌را می اقتدار بعنوان سایت هایی با قابلیت و امکان تعامل و انجام کارکردهای متفاوت در حیث گرفت.

برنامه نویسانی که در لهجه های برنامه نویسی اینترنت (HTML, CSS, JavaScript) مهارت دارا‌هستند، میتوانند براحتی یک اینترنت اپ بنویسند.

یک اینترنت اپ میتواند در هر دستگاهی (چه اندروید ، چه iOS و چه ویندوز) از روش مرورگر اینترنت دارااست، اجرا شود و لازم وجود ندارد که برای هر پلتفرمی بصورت مستقل برنامه نویسی شود.

مزیت های اینترنت اپ
۱- حفظ راحت خیس

۲- یک بیس قابل انعطاف افزاری برای پلتفرم های متفاوت. در اینصورت توزیع، لانچ، بروزرسانی یا این که تولید امکان های تازه در نرم افزار سریع خیس و آسوده خیس انجام میگردد. چرا‌که نیازی به آپ دیت کردن از روش یک مغازه نرم افزار (اپ استور، کافه بازار یا این که گوگل پلی) ندارند.

۳- مخارج پباده سازی و ایجاد نرم افزار کمتر می باشند.

محدودیت های اینترنت اپ
۱- تعامل با نرم افزار ، نسبت به بقیه نرم افزار ها عکس العمل گرا (ریسپانسیو) وجود ندارد.

۲- المان های پباده سازی رابط گرافیکی (UI) ممکن میباشد ناسازگار باشند. برخی از تجهیزات دستگاه مثل ارسال ناتیفیکیشن ، شرایط آفلاین و بار گذاری در هوم اسکرین پشتیبانی نمیشوند.

۳- اینترنت اپ ها از روش اپ استور قابلیت و امکان دسترسی ندارند. این مورد از آن جهت مهم می‌باشد که اکثری از یوزرها از روش اپ استور وارد نرم افزار میگردند.

۴- نماید فعالیت می‌نمایند و فارغ از وب و مرورگر نمی قدرت به آنان دسترسی داشت.

۲ – نرم افزار نیتیو (native):
نرم افزار هایی که تنها برای یک پلتفرم معین مثل اندروید، iOS یا این که ویندوز فون پباده سازی و ساخته میشوند. برای برنامه نویسی یک نرم افزار نیتیو در هر سیستم برهان می بایست از لهجه اصلی آن سیستم برهان استعمال فرمائید. به عنوان مثال برای برنامه نویسی نرم افزار اندروید می بایست از گویش جاوا به کار گیری فرمایید. این دستور منجر می‌شود که از یک طرف برنامه نویسی نرم افزار نیتیو پیچیده خیس و دشوارتر (و به تبع آن هزینه بر و وقت گیر) باشد اما از طرف دیگر به نرم افزار نیتیو این قابلیت و امکان را می‌دهد که سرعت و تلاش بسیار بالایی داشته باشد.

برنامه نویسی نرم افزار نیتیو نسبت به اینترنت اپ بسیار دشوارتر میباشد. چرا‌که در هر مورد از پلتفرم ها می بایست از گویش برنامه نویسی ، ابزارهای برنامه نویسی ، المان های UI و بسته های توسعه و گسترش اپلیکیشن اختصاصی آن پلتفرم به کارگیری نمایید. لذا نرم افزار نیتیو که برای اندروید نوشته می‌گردد، در iOS یا این که ویندوز اجرا نخواهد شد. به عبارت دیگر در صورتی‌که یک نرم افزار نیتیو با قابلیت و امکان اجرا در iOS، اندروید و اینترنت میخواهید، در واقع بایستی سه نرم افزار جداازهم بنویسید.

نرم افزار های نیتیو از روش اپ استورها منتشر می گردند که مزایا و معایت خودش را داراست. مزیت آن اینست که استفاده کننده در یک محل به هزاران نرم افزار دسترسی داراست که جستن و نصب کردن نرم افزار ها را سهل وآسان خیس می‌نماید.

عیب محدودیت نرم افزار به اپ استور اینست که هریک از این پلتفرم ها، خط مش های منحصر به فرد خودش را برای تکثیر نرم افزار داراست و به روز کردن نرم افزار یا این که اضافه کردن یک امکان تازه به آن از تعدادی ساعت تا یک سری روز ممکن میباشد ارتفاع بکشد.

مزیت های نرم افزار نیتیو

۱- تجربه کاربری بالا از دید سرعت و ریسپانسیو بودن

۲- دسترسی به همگی امکاناتی که سیستم ادله به برنامه نویس میدهد

۳- قابلیت و امکان اطمینان و پایداری بالایی داراست

۴- می‌تواند آفلاین عمل نماید

۵- در اپ استورها منتشر می‌شود و لذا بازاریابی آن سهل خیس میباشد

۶- دست‌کم به کار گیری از دشوار افزار و کدنویسی باصرفه

محدودیت های نرم افزار نیتیو

۱- برای هر پلتفرمی بایستی بصورت غیروابسته کدنویسی صورت پذیرد.

۲- بسیار گران می‌باشند.

۳- برنامه نویسی آن‌ها وقت گیر می باشد

۴- قبلی از نشر در اپ استور مستلزم تاییدیه می باشند

۵- تعمیر و آپ تو دیت نرم افزار دشوار و از روش اپ استور هست

از آنجایی که اکثری از برنامه نویس ها در یک پلتفرم تخصص دارا هستند، در شرایطی‌که بخواهید نرم افزار شما نیتیو باشد در یک‌سری پلتفرم فعالیت نماید، می بایست دست کم دو برنامه نویس استخدام نمائید.


برچسب: طراحی اپلیکیش در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۵:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تبلیغات و بنرها ؛ این دو آیتم را محدود نمایید


اهمیتی ندارد که یک کمپانی پباده سازی نرم افزار صدها ساعت از روزگار خویش را صرف پباده سازی نرم افزار کرد‌ه باشد ، درصورتی که یک نرم افزار نتواند حیث استفاده کننده را جلب نماید و نیاز او را برطرف سازد ، وی مطلقا از آن استعمال نخواهد کرد. یوزرها نسبت به نرم افزار هایی که توجهشان را جلب نکند هیچ عشق و علاقه ای نشان نخواهند اعطا کرد. برای تولید یک نرم افزار که بتواند یوزرها را پایین تاثیر قرار دهد و به نحوی اعتنا آن ها را جلب نماید که نرم افزار را لایک نمایند و از آن خوشش بیاید، می بایست پژوهش ها متعددی انجام دهید.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

۲- پلتفرم ها و خصوصیت های مطلوب
هنگامی لایک ها و دیس لایک های یوزرها خویش را مشخص و معلوم کردید ، بایستی راجع‌به خصوصیات و پلتفرم مطلوب نرم افزار خویش تصمیم گیری فرمایید. زیبایی و ظواهر نرم افزار و همت آن در پلتفرم های متفاوت حتما نکته ی بسیار مهمی هست. به این ترتیب ، بایستی پلتفرم ما یحتاج خویش ، طرز ی همت و پارامتر های یگانه نرم افزار را مطالعه و مشخص و معلوم نمائید تا بتوانید یک نرم افزار مطلوب پباده سازی فرمایید. یک قسمت حیاتی دیگر برای آماده آوردن تجربه ی کاربری عالی ، گزینش خصوصیت های مطلوب برای درج در نرم افزار می‌باشد. همینطور کمپانی پباده سازی نرم افزار بایستی برای آن محتوای خوب و واسط کاربری عالی پباده سازی نماید. چنانچه نرم افزار شما چندین خصوصیت معمولی را نداشته باشد و نتواند برای استفاده کننده موءثر واقع شود، استفاده کننده سریعا آن را آنینستال یا این که حذف می‌نماید.

۳- استفاده کننده پسند بودن نرم افزار در مواقع آفلاین

 

نکته ی جدیدی که امروزه اعتنا هر کمپانی پباده سازی نرم افزار را به خویش جلب کرده ، این می باشد که تلاش نرم افزار در وقتی که به وب متصل وجود ندارد چه‌طور میباشد. در حالتی‌که برخی از خصوصیت های نرم افزار به طور آفلاین کار نمایند ، استفاده کننده حتی وقتی که آفلاین است هم از نرم افزار شما استعمال می‌نماید. این نکته یک کدام از وسیع ترین کارداران پیروزی نرم افزار ها در بعدازظهر نو هست.

 

۴- عمل با نرم افزار را همانند تلفن همراه های هوشمند معمولی پباده سازی نمائید
تلفن همراه های هوشمند همت بی آلایش و حساسی دارا هستند. از یک نوباوه گرفته تا یک شخص سالخورده ، همگی میتوانند از آن‌ها به کار گیری نمایند. این دستور سبب ساز میگردد مخاطبان انگیزه و متبوع بازار تلفن همراه های هوشمند بیش تر از پیش وسیع خیس شود. کمپانی پباده سازی نرم افزار بایستی نرم افزار شما‌را نیز دقیقا مثل موبایل های هوشمند ، بی آلایش پباده سازی نماید. با این عمل خیر صرفا سطح دسترسی شما به مشتری ارتقاء مییابد، بلکه یوزرها نیز بارها و بارها به سراغ نرم افزار شما میایند و با مسئولیت می‌شوند.

۵- تبلیغات و بنرها ؛ این دو آیتم را محدود نمایید

 

برای اینکه یک پروژه ی پباده سازی نرم افزار گوشی به پیروزی رسد ، می بایست از استعمال ی بیشتراز حد تبلیغات و بنرها در آن دوری شود. یک استفاده کننده هنگامی احساس نماید تجربه ی کاربری نرم افزار شما آزار دهنده و روی اعصاب و روان میباشد ، فورا و سوای لحظه ای شک و تردید آن را منزه می‌کند. این نکته بسیار مهم هست و ابدا جوک بردار وجود ندارد! در صورتی استفاده کننده شما احساس نماید برگه ی موبایل آکنده‌از تبلیغات می‌باشد ، بی تردید نرم افزار شما‌را منزه مینماید.

 

۶- پباده سازی سفارشی
در بازار امروز دو سیستم استدلال گوشی درفش دار وجود دارا هستند که عبارتند از اندروید و iOS. یوزرها هر دوی این سیستم کارداران طرز های مختلفی برای دسترسی به آن‌ها دارا‌هستند. شما نیز می بایست اطمینان نتایج فرمائید که کمپانی پباده سازی نرم افزار ، آن را طوری برای شما پباده سازی خواهد کرد که با تمامی ی سیاست های سیستم کارداران سازش خواهد داشت و شرط و شروط آن‌ها را برآورده خواهد کرد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۲:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکات پباده سازی نرم افزار


نکات پباده سازی نرم افزار:
نکات پباده سازی کردن نرم افزار | درین نوشته کارایی دارم بعضی از خصوصیت هایی را بیان‌کنم که سبب ساز تولید برتری یک نرم افزار نسبت به نرم افزار های دیگر می‌شود.

به شما سفارش می‌کنم که نوشته‌ی علمی ی ما درباره‌ی ایجاد نرم افزار را مطالعه کنید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

رابط کاربری مطلوب:
استعمال کنندگان هر نرم افزار مشتریان و مخاطبانی می باشند که به خواسته اخذ یک بها مختص نرم افزار را نصب می‌نمایند.

لذا فعالیت با یک نرم افزار می بایست آنچنان بی آلایش باشد که برای همگی مخاطبان قابل فهم و شعور باشد.

از خصوصیت های یک نرم افزار با رابط کاربری مطلوب سفارش میکنیم مواقعی زیرا؛ دارا بودن سیستم رجیستری بی آلایش، دسترسی به قسمت های متعدد و رعایت تناسب فی مابین ظواهر و مفاهیم (برای مثال به کارگیری از رنگ های خنده رو برای نرم افزار های نذری توصیه نیکی وجود ندارد.) را بدون شک گزینه دقت قرار دهید.


توصیه می‌کنم نوشته‌ی‌علمی ما راجع‌به طراحی وب سایت فروشگاهی و پباده سازی نرم افزار فروشگاهی را مطالعه بفرمائید.

حجم مطلوب و واحد سنجش مصرف انرژی:
هر مقدار حجم نرم افزار شما فراتر باشد سرعت اجرای آن ذیل خیس خواهد بود .

و همینطور فضای بیشتری را برای نصب آن لازم دارااست براین اساس استفاده کننده هنگامی که متوجه حجم بالای نرم افزار شود.

ممکن میباشد از دانلود آن دوری نماید .

در‌صورتی‌که که نرم افزار با حجم معدود خیس احتمالا بازه زمانی روزگار بیشتری آیتم به کارگیری مخاطبان قرار خواهد گرفت.

همینطور مصرف نادر انرژی نیز می‌تواند از دست اندرکاران موءثر بر استعمال طولانی تر مخاطب از نرم افزار باشد.

مشخص و معلوم کردن ظریف مخاطب:
اینکه نرم افزار دقیقا آیتم استعمال چه اشخاصی قرار میگیرد و انگیزه آن‌ها از نصب آن چه خواهد بود از گزاره مواقعی هست که به وسیله مدیر و گروه گوناگون بازاریابی گزینش میگردد.

خصوصیت های متمایز این اشخاص که مبتنی بر آن‌ها میخواهیم به آنها بها خاصی را ارئه دهیم .

می بایست در کلیه فرآیند پباده سازی و برنامه نویسی نرم افزار اندروید آیتم دقت قرار گیرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۱:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

در نظر نگرفتن آدرس اینترنتی‌های جعلی


به عکس بالا توجه فرمائید. ممکن می باشد در نگاه اولیه متوجه اختلاف با نشانی اصلی نشوید (https://www.instagramm.com ) و در پی با وارد کردن اسم کاربری و سر عبور، داده ها حساب خویش را در دست سوءاستفاده‌گر قرار دهید.

در نظر نگرفتن آدرس اینترنتی‌های جعلی
هیچ موقع اینستاگرام ایمیلی به شما نمی‌فرستد بر طبق اینکه با این پیوند به پیج خویش وارد گردید مگر اینکه شما راز خویش را ریست کرده باشید. درین مورد ها نیز ممکن هست نشانی آدرس اینترنتی بسیار مشابه به نشانی اصلی باشد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

هک شدن از روش Recovery Option
مورد ها recovery option در اینستاگرام مشتمل بر شماره گوشی و آدرس اینترنتی میگردند. همه نکاتی که در موردها بالا ذکر شد را نیز برای recovery option می بایست رعایت فرمایید، چون از روش آدرس اینترنتی یا این که موبایل‌تان ممکن می‌باشد هک گردید. در صورتی کسی به ایمیلی که با آن حساب اینستاگرامتان را ساخته‌اید دسترسی پیدا نماید به راحتی قادر است با تغییر و تحول سر عبور به برگه‌تان نیز نفوذ پیدا کند و به این ترتیب شما دیگر به برگه خودتان دسترسی نخواهید داشت. بهتر می باشد از خدمت جیمیل به جای یاهو استعمال فرمائید. خدمت ProtonMail تحت عنوان امن‌ترین خدمت پست الکرونیکی جهان نیز می تواند مورد خیر و خوبی برای افرادی باشد که صفحه های اینستاگرامی با آلرژی بالایی دارا هستند. حتی میتوانید برای ایجاد برگه اینستاگرامتان از یک آدرس اینترنتی تازه به کار گیری فرمائید. از پست الکرونیکی سازمانی برای تولید حساب به کارگیری نکنید. در هر سیستمی در حالتی‌که با پست الکرونیکی خویش Log in کرده‌اید در انتها فعالیت مسلما Sign Out فرمائید.

در شرایطی که دوست و شناخت با شما تماس گرفت و درخواست داشت تا کد احراز هویتی که برای شماره شما نبی می‌باشد را برایش بازگو نمائید (و یا این که مواقعی از این دست) قطعا هوشیار باشید و از این فعالیت اجتناب نمائید چون ممکن میباشد راز حساب شما‌را ریست کرد‌ه باشد و کد درخواستی برای ورود دوباره به حساب میباشد.

به روز نرم افزار اینستاگرام
برای اینکه از باگ‌های امنیتی بدور باشید قطعا اینستاگرام خویش را آپ تو دیت نگه دارید. حفره‌های امنیتی در‌این به روز‌ها رفع می گردند.

عدم به کار گیری از قابل انعطاف‌افزار جعلی
از فضاهای نامطمئن برای دانلود قابل انعطاف‌افزار اجتناب نمایید چون ممکن می‌باشد قابل انعطاف‌افزار جعلی باشد.

عدم استعمال از برنامه‌های دارای ارتباط
هیچ موقع از برنامه‌هایی که درخواست اتصال به حساب اینستاگرامتان را دارا‌هستند مانند ارتقا فالوور، لایک و … به کار گیری نکنید.

به کار گیری از احراز نام و نشان دو عاملی (two-factor authentication)
با به کارگیری از فعال سازی احراز نام‌و‌نشان دو عاملی امنیت حساب خویش را بیش تر از پیش فرمائید.

با رعایت نکات روایت شده امنیت پیج خویش را مراقبت و با اطمینان خیال از این کانال اجتماعی استعمال نمائید. این تمام کاریست که اشخاص با ادعای محافظت امنیت پیج اینستاگرام شما گهگاه در عوض به چنگ آوردن چندین قریه میلیون تومان انجام خواهند اعطا کرد.

چطور از روش کانال‌های اجتماعی مشتری جلب کنم؟
برای ارتقا فروش، رئیس شبکه‌های‌اجتماعی خودت رو به ما بسپر!


در حالتی که پیج اینستاگرامتان هک شد چه نمایید؟
به هر حالا ممکن هست با آسوده‌انگاری خودمان کاغذ اینستاگرام از دسترسی‌مان بیرون شود. در این زمینه یک راهبرد معلوم برای کلیه موجود است. به اینستاگرام اطلاع می‌دهید که نمی‌توانید وارد حساب خویش گردید. ایمیلی که از طرف اینستاگرام اخذ خواهید کرد را محاسبه نمایید. در‌حالتی که با راز ۶ رقمی پیامبر گردیده نتوانستید وارد ورقه‌تان گردید بایستی هک شدن ورقه را به اینستاگرام اطلاع دهید. درین مرحله اینستاگرام یک پست الکرونیکی خود کار برای شما ارسال خواهد کرد که درخواست تعدادی داده ها برای تایید نام و نشان از طرف شما داراست که یک یا این که هر دو آیتم ذیل را دربرگیرنده می گردد:

می بایست بر روی کاغذی به صورت دست‌نویس کد ارسالی از طرف اینستاگرام، آن‌گاه اسم بدون نقص خودتان و آنگاه اسم کاربری‌تان را بنویسید و با در چنگ داشتن صفحه از خودتان عکس واضحی گرفته و آن را ارسال نمائید.
نشانی نشانی اینترنتی یا این که شماره تلفن و گونه سیستم (iPhone, Android, iPad,…) که با آن میخواستید وارد برگه اینستاگرامتان گردید را بفرستید.
بعداز ارسال موردها منظور گردیده جهت احراز نام و نشان، اینستاگرام در‌حالتی که که حساب شما منزه نشده باشد، راهبرد مختص را برای بازگردانی حساب به آدرس اینترنتی شما ارسال خواهد کرد.

در شرایطی که که حساب اینستاگرامتان هک شد برای داده ها طولانی تر می توانید به پیوند برگه اینستاگرام مراجعه کرده و نکات قید گردیده را با توجه مطالعه فرمائید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۴:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ارتقا رتبه سایت شما

وقت معتبر شدن وب سایت شماست .

پیشنهاد می کنیم با پکیج های سامانه شیک رنک رتبه سایت خود را بصورت فوری و طبیعی افزایش دهید .

در کمتر از 24 ساعت شمارشگر سایت خود را منفجر کنید .

1- لینک سفارش پکیج افزایش ورودی گوگل

2- لینک سفارش خرید بک لینک

3- لینک سفارش بک لینک انبوه بیش از 7000

4- لینک سفارش رپورتاژ آگهی

5- لینک سفارش بک لینک خارجی

و ده ها خدمات حرفه ای دیگر ..

همین امروز شمارشگر سایت خود را منفجر کنید .

سامانه شیک رنک دارای لوگوی دیجیتال و نماد اعتماد الکترونیک 2 ستاره از وزارت صنعت و معدن


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۵:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

راهنمای جامع طراحی اپلیکیشن موبایل


حذف کردن task ها
دنبال هر چیزی که سعی استفاده کننده را می طلبد بگردید و جایگزینی برای آن گزینش فرمائید ( مانند ورود داده ها، تصمیم گیری و ... ).به عنوان مثال، در بعضا مورد ها شما میتوانید از اطلاعاتی که از گذشته وارداتی استعمال فرمایید.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

task ها را بشکنید و کوچکتر نمائید
در حالتی که لازم میباشد که استفاده کننده برای انجام یک فعالیت گام های متعددی را بردارد آن عمل را به بخش های کوچکتری تقسیم فرمایید.در پباده سازی برای تلفن همراه این نکته بسیار دارای اهمیت می‌باشد به دلیل آن که ما نمیخواهیم استفاده کننده را مبتلا پیچیدگی کنیم.یک نمونه خوب برای این عمل این می‌باشد که یک فرایند طولانی را به یک‌سری گام شماره گذاری گردیده تقسیم نمائید.

 

 

یک task طولانی را در گام های کوچک شماره گذاری نمایید مخصوصاً زمانی که حجم اطلاعاتی که اخذ می کنید زیاد باشد.

 

با این عمل می قدرت دو اکتیویتی متفاوت را به هم وصل کرد (مانند اجرای مرورگر برای انجام فرآیند خرید).هنگامی یک روند را به قدم های کوچک و شماره گذاری گردیده تقسیم می کنیم استفاده کننده ریلکس ‌خیس با آن رابطه برقرار می‌نمایند.

 

 

جستن یک فیلم و خرید بلیط آن

 

از صفحه ها آشنا به کار گیری نمائید
صفحه ها آشنا صفحاتی میباشند که استفاده کننده آنها‌را در بخش اعظمی از نرم افزار ها چشم میباشد.صفحاتی مانند"Search result" , Gettting started" , "what's new" در اکثری از نرم افزار ها وجود دارا‌هستند و نیازی به توضیحات مازاد ندارند چرا‌که استفاده کننده با آنان آشنا میباشد.این گزینه سبب ساز می‌شود که استفاده کننده در تعامل با نرم افزار از داده ها پیشین خویش استعمال نماید و نیاز به یادگیری چیز جدیدی نداشته باشد.

 

 

کاغذ پروفایل در نرم افزار quora

 

برای داده ها بیش تر در باب صفحه های آشنا ورقه The 11 Screens You’ll Find in Many of the Most Successful Mobile Apps را مطالعه فرمایید.

 

اخذ داده ها از استفاده کننده را کاهش دهید
نوشتن در صفحه های کوچک گوشی فعالیت سادگی وجود ندارد و مستعد ایرادات متعددی هست. معمول ترین دسته اخذ داده ها لبریز کردن یک فرم می‌باشد . در تحت سفارش هایی را برای آسانتر شدن این کار ذکر کردیم:

با حذف فیلدهای مازاد تا می‌توانید فرم را کوتاه فرمایید.نرم افزار می بایست کمترین داده ها را از استفاده کننده بگیرد.

 

 


قالب های محل ورود پباده سازی فرمایید.قالب های محل ورود یاری می کنند که محل ورود را در یک فرمت مختص اخذ کنیم.یک قالب محل ورود، وقتی که بر روی یک فیلد focus می‌کنیم، نمایش داده میشود.این عمل به استفاده کننده یاری می نماید تا بر روی اطلاعاتی که وارد می‌کند تمرکز بیشتری داشته باشد.

 


اعتبارسنجی باطن خطی

 

از خصوصیت های هوشمند مانند لبریز شدن اتوماتیک (autocomplete) استعمال نمائید. به عنوان مثال وارد کردن نشانی از مشقت بار ترین قسمت های یک فرم نام نویسی میباشد.استعمال از ابزار هایی مانند Place Autocomplete Address Form وارد کردن نشانی را راحت خیس می نماید.
مقادیر هر فیلد را به طور پویا اعتبارسنجی نمایید.این که پس از لبریز کردن فرم مجدد برگردید و خطاها را تصحیح فرمایید فعالیت کسل کننده‌ای می‌باشد. تا جایی که ممکن می باشد مقادیر را فورا بعداز وارد کردن اعتبار سنجی فرمائید تا استفاده کننده سریع آن ها را تصحیح نماید.

 

 


صفحه کلید را متناسب با گونه محل ورود تهیه فرمائید. هنگامی شماره تلفن اخذ می کنید، صفحه کلید شماره‌ای را اکران دهید، زمانی آدرس اینترنتی اخذ می‌کنید، دکمه @ را به صفحه کلید بیش تر فرمائید.مطمئن گردید که‌این مشخصات در همگی جای نرم افزار اعمال گردیده اند.

 


صفحه کلید را متناسب با محل ورود تهیه و تنظیم فرمائید.


نیازهای استفاده کننده را حدس بزنید
همواره توجه نمائید که آیا استفاده کننده نیاز به پند دارااست. مثلا در عکس ذیل استفاده کننده موعظه میگردد.

 

اینکه استفاده کننده از کجا بارکد را پیدا نماید بدیهی وجود ندارد. پس متن کمکی کنار فیلد بسیار اثر گذار می‌باشد.

 

برای نشان دادن اهمیت یک عنصر از ویژگیهای بصری استعمال فرمایید
مهم‌ترین عنصر در برگه بایستی طولانی تر جلب اعتنا نماید. این فعالیت از روش ارتقاء سایز فونت و یا این که اختصاص رنگی یگانه به آن عنصر قابلیت پذیر هست.

 

مورد های پهناور مهمتر از گزینه های کوچک به لحاظ میرسند. دکمه Request Lyft حیث استفاده کننده را جلب مینماید.

 

از اصطلاحات مختص اجتناب نمائید
یکی‌از مهم ترین مورد ها، آشنایی جامعه انگیزه یک نرم افزار یگانه هست. در رابطه مخاطبان خویش داده ها عده نمائید تا متوجه گردید که به کارگیری از کدام کلمه و واژه یا این که عبارت مطلوب خیس می باشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۷:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)