مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن تجاری

طراحی اپلیکیشن در مشهد

 

نهتا

درصورتی که به ترندهای بازار در ده سال قبلی نگاه کنید، خواهید مشاهده کرد که خرید و فروش در دکان ها و دسته فیزیکی آن رو به کاهش می‌باشد و مردمان به خرید و فروش آنلاین گرایش پیدا کرده اند . برای گرایش تدریجی مردم به اپلیکیشن ها و خرید و فروش آن ها در اپلیکیشن ها عارضه ها زیادی وجود دارااست .

در‌صورتی‌که به آمار بدست فراهم دقت کنیم، می بینیم که تعداد خریداران آنلاین در سال ۲۰۱۶ در ایالات متحده بیش از ۲۰۹ میلیون بود . که در سال ۲۰۱۷ به ۲۱۵ ارتقاء یافت . این در حالی است که پیش بینی می شود در سال ۲۰۲۰ به میزان ۲۲۰ میلیون برسد .

در حیطه آسیا و اقیانوس آرام این مقدار به ۱ میلیارد می برسد و سرزمین هند به تنهایی ۱۰۰ میلیون را به یدک می کشد .

در صورتی‌که شما یک خرده فروش آنلاین هستید، با ارایه یکسری نکته به شما توضیح می دهیم که این موقعیت چه گونه در آینده پایدار خواهد ماند . تا با دیده انداز جدید برای استفاده برداری از آن و ارتقاء فیض به جلو گام بردارید .

خرید و فروش آنلاین روز به روز بیشتر می شود و اپلیکیشن های موبایل هم با این بحث ارتباط بیشتری پیدا می کند . در صورتیکه شما بدانید آتی خرید و فروش آنلاین چه می شود؛ می توانید مقام خویش را بهتر و موثرتر بسازید .

سرمایه گذاری در ایجاد اپلیکیشن گوشی سبب ساز می شود مشتریان و مخاطبان کاربری بهتری را تجربه کنند و به همین ترتیب سودآوری شرکت شما نیز اکثر می شود .

گفتنی می‌باشد فناوری در حالا تحول، مغازه های موبایلی آنلاین را جذاب کرد می باشد .

در حالتی که به توجه به این داده ها نگاه کنیم و گرداننده این جور دکان های آنلاین را آنالیز کنیم . متوجه می شویم که مهم‌ترین فاکتور پیروزی به عبارتی تکنولوژی در حال پرورش است .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۹:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

توصیف اهداف خود برای تولید اپلیکیشن موبایل

گام
اول : توصیف اهداف خود برای تولید اپلیکیشن موبایل
ده گام تا طراحی اپلیکیشن اندروید
اولین فعالیت شما تعریف اهداف شماست یعنی برای چه هدفی می‌خواهید نرم افزار موبایل اختصاصی خویش را داشته باشید؟همانطور که در این راهنما مشاهده خواهید کرد هر گام که یاد خواهید گرفت به قدم های دیگر متکی می‌باشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

اپلیکیشن
شما می بایست دو نکته مثبت را در نگاه کلی تولید کند:
بهبود
رابطه ها با مشتریان بهبود
فرآیند کلی بیزینس اولیه از کلیه نگاه کلی به مخاطبانتان باید داشته باشید , وقتی که مخاطبان با شما رابطه برقرار مینمایند چه از طرز راه های آنلاین نظیر وب وب سایت و شبکه های مجازی و چه از نحوه تماس تلفنی و . . آن‌ها از خودشان می‌پرسند که کسب و عمل شما چه مزیتی برایشان دارد؟ در حالتی که آن ها نتوانند یک مزیت در کسب و کار شما پیدا نمایند بلافاصله شما را ترک خواهند کرد و این برای اپلیکیشن شما نیز صحت می نماید .

ترقی در کسب و عمل شما به معنا چندین مورد می‌باشد .اولین آن بستگی به وضعیت و حالت فعلی تان داراست .
برخی از رایج ترین تاثیراتی که یک نرم افزار تلفن همراه عالی می‌تواند برای شما ایجاد کند عبارت هست از:
ارتقاء
اندازه رجوع و برگشت مشتری ارتقاء
مقدار منفعت وری افزایش
پرورش برندینگ کاهش
هزینه ها با دقت به این که اصول اولیه را توضیح داده ایم برهه زمانی آن می‌باشد که مقداری عمیق خیس وارد شویم .به خاطره داشته باشید که یک اپلیکیشن می تواند بیش از یک هدف داشته باشد و هر یک از این هدف ها می تواند برای شما یا این که مخاطبانتان اثر گذار باشد .

با
پرسیدن یکسری سوال از خود شروع میکنیم:
کدام
قسمت از کسب و فعالیت شما نیاز به بهبود دارد؟ یک
نرم افزار گوشی چه طور میتواند آن را برطرف کند؟ سود
احتمالی چیست؟ بقیه قسمت های دارای اهمیت کسب و عمل که مشتمل بر تحقیقات بازار ,بودجه,بازه زمانی,رقبا و غیره را هم در این مقاله قضیه دعوا قرار خوا‌هیم اعطا کرد .

گام
دوم: سعی و خصوصیت های نرم افزار خویش را برسی کنید
قریه گام تا پباده سازی نرم افزار اندروید
حال دوران آن هست که خلق کننده باشید و تمام بخش ها و تجهیزات واجب اپلیکیشنتان را بر روی صفحه یادداشت فرمائید .

برخی
از این تجهیزات عبارتند از: یکپارچگی
تجارت الکترونیک بخش
تماس با ما بخش
فرم ها یکپارچگی
با بستر های پخش ویدیو بخش
پیام ها بخش
اعلانات اشتراک
گذاری در شبکه های اجتماعی هر یک از امکانات و بخش هایی که بها نرم افزار شما را بالا می‌برد را یادداشت فرمایید و این بالا بودن بها را در تمام روند ساخت اپلیکیشن رعایت نمایید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۲:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کمک به درآمدزایی سایت


کمک به درآمدزایی سایت در حالتی که شما وبسایت دارید و تمرکز کسب و کار اینترنتی شما بر وب سایت می باشد می توانید نرم افزار سایتتان را پباده سازی کرده و به چهره مجانی عرضه نمایید . این انتشار بدون‌پول به افزایش یوزرها سایت شما کمک کرده که نتیجه آن ، ارتقا درآمدزایی از وب سایت می باشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
(اپلیکیشن به صورت غیر بی واسطه درآمدزایی میکند) مثال
: نرم افزار فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، اپلیکیشن تارنما برترینها
۷-
مدل ساخت محتوا در این نوع تجاری کسب و کار بایستی به طور مستمر نسبت به تولید محتوا اقدام نمایید . توسعه و گسترش دهندگان برنامه های گوشی به طور همیشگی نسبت به تولید محتوا و بروزرسانی آن در بستر مارکت های فروش برنامه های گوشی به رخ تجارت و رایگان، به جهت کسب درآمد از ایجاد محتوای انجام گردیده اقدام می‌نمایند . ارائه برنامه های رایگان تلفن همراه قادر است در مارکتهای فروش، برای گسترش دهندگان، از تبلیغات باطن محیطی برنامه ها دارای درآمدزایی باشد .
مثالهایی
از این مدل تجاری کسب و کار در بستر وب عبارت می باشد از : الف
– ساخت محتوا توسط خویش ارائه دهندگان سرویس ها در بستر وب ، همانند وب سایت های خبری تابناک و خبرگزاری فارس ب
– ایجاد محتوا توسط کاربران استعمال کننده از خدمات ، همانند سایت آپارات
۸-
گونه ترکیبی در دسته ترکیبی شما میتوانید از یک‌سری جور بالا به طور هم‌زمان استفاده فرمائید .
به عنوان مثال ، بازی چهار هم از روش سناریو تبلیغات درآمد کسب میکند و هم از روش پرداخت درون برنامه ای
آشنایی
با سیستم های تبلیغات موبایلی در کشور سیستم
های تبلیغاتی مطرح موبایلی در تراز مملکت که بوسیله مارکتهای فعال در میدان عرضه نرم افزار های موبایل مدیر میگردند ، عبارت می‌باشد از : •
سیستم تبلیغاتی عدد (مارکت بازار) •
سیستم تبلیغاتی مگنت (مارکت مایکت) •
سیستم تبلیغاتی پارس هاب


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۲:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

امکان Google Now on Tab قابلیتی است که برای او‌لین توشه در اندروید 6

امکان Google Now on Tab قابلیتی است که برای او‌لین توشه در اندروید 6 مارشمالو ارائه شد، بنابراین در صورتیکه نسخه‌های قبلی سیستم ادله اندروید در دستگاهتان نصب باشد کارکشته به استعمال از این امکان نخواهید بود . به موجب این قابلیت پایین هر حالت و در هر صفحه‌ای که قرار داشته باشید، میتوانید سوای نیاز به جستجوی دستی در ارتباط با بخش‌ها و گزینه‌های متفاوت جانور بر روی صفحه سناریو دستگاه اطلاعات کسب فرمایید . دستیار هوشمند گوگل به واسطه قابلیت Google Now on Tab قدرتمند خواهد بود تا هر چیزی که در کاغذ موبایل هوشمندتان در حالا واقعه افتادن می‌باشد را محاسبه کرده و اقدامات مربوط به آن را انجام دهد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
به مراد فعال سازی امکان Google Now on Tab کافیست که مراحل زیر را طی کنید:
وارد منوی پیکربندی یا به عبارتی Settings دستگاه گردید .
مورد
Google را گزینش کنید مورد Search & Now را گزینش کنید .
آیتم Voice را گزینش فرمائید .
نهایتا میتوانید قابلیت Google Now on Tab را فعال یا این که غیر فعال فرمائید .
به طبع
بخوانید: ردوبدل گلس یا این که شیشه شکسته آیفون ۸ اپل با کمترین قیمت و بهترین کیفیت قابلیت و امکان
NFC اغلب گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی به NFC مجهز می باشند و سیستم استدلال اندروید هم با رد و بدل داده ها از طریق NFC سازش دارااست . اما با این حالا یوزرها مضاعف مقداری از قابلیت NFC به خواسته انتقال اطلاعات مابین دو دستگاه اندرویدی به کار گیری می‌کنند . دیدنی می باشد بدانید که چه بسا اکثری از کاربران از پشتیبانی یا عدم پشتیبانی دستگاه اندرویدی خود از قابلیت و امکان NFC اطلاعی ندارند! شما با به کارگیری از فعال کردن امکان NFC در دو موبایل اندرویدی میتواند به راحتی مابین آن‌ها فایل‌های همچون موزیک، عکس، ویدئو، اپلیکیشن، مخاطبین و غیره را رد و بدل سازید . برای به کارگیری از قابلیت NFC می بایست به مانند بلوتوث آن را فعال فرمائید .
بدین مراد روند زیر را طی کنید:
وارد بخش تنظیمات (Settings) شوید .
گزینه More یا Connections را گزینش نمائید .
گزینه NFC را فعال کنید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۱:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

امروزه موبایل ها وتبلت ها نقش لبریز رنگی

امروزه موبایل ها وتبلت ها نقش لبریز رنگی را در زندگی روزانه افراد،ایفا می نماید و هم در تجارت مدرن اهمیت بخش اعظمی دارااست . همچنین می دانیم دنیای تلنولوژی روز به روز توسعه و گسترش پیدا می کند که سبب گردیده تا رابطه در میان تجارت ها آسانتر و پرسرعت تر از پیشین گردیده میباشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
داشتن یک نرم افزار موبایل برای هر کسب و کاری یک فرمان لازم و انگیزه کلیدی برای بیزینس آنلاین می باشد و پباده سازی اپلیکیشن تلفن همراه در مقایسه با مرورگرهای موبایل بیشتر موضوع دقت قرار می گیرد .
با داشتن اپلیکیشن این امکان را به مشتریان می دهید می دهید تا بتوانند شما را ببینند و بهترین قابلیت برای کمپانی ها قابلیت و امکان ارسال اعلان یا پوش نوتیفیکیشن (push notification) می باشد که می توانید تولید ها و خدمات جدیدتان را بطور بدون واسطه به اطلاع مشتریان برسانید و بطور مداوم با آن‌ها در ارتباط باشید .
کاربران از پیچیدگی های خرید اینترنتی رها می شوند و از طریق نرم افزار به سادگی خرید خویش را انجام عرضه میکنند .همچنین شما امکان دریافت و نظارت آمارهای کاربران می باشد،اینکه چه تعداد اپلیکیشن شما بر روی تلفن همراه های موبایل نصب شده می باشد و چه تعداد کابرانی در آن عمل دارد، چه تعداد در ماه خرید انجام شده و . . . را می توانید دسترسی داشته باشید .
با داشتن اپلیکیشن،کاتولوگ شما دیجیتالی می شود و دیگر نیازی نمی باشد تا هر تعدادی وقت یک توشه هزینه ای بابت تبلیغات و چاپ کاتولوگ پرداخت کنید ولی در نرم افزار برای یک توشه هزینه پرداخت می کنید .
همینطور در طراحی نرم افزار می توانید از نو ترین خبر‌ها و رویدادها از کمپانی خویش و مربوط به آن را به یوزرها خویش اطلاع بدهید .
مهم ترین مزیت داشتن نرم افزار برای یک شرکت،سبقت از رقیبان خود در کسب و عمل می باشد و نوعی برند سازی اینترنتی در فی مابین شرکت ها در فضای آنلاین وسیله مناسبی می باشد . و سبب ساز می شود تا نام شما از خاطره کاربران نرود .
در نتیجه تعداد کسانی که از تلفن همراه استعمال می کنند رو به ارتقا می باشد و بخش اعظم آن‌ها از نحوه تلفن همراه های هوشمند و سایر ابزارها به وب دسترسی دارا هستند و به کلیه کسب و کارها سفارش می شود تا یک نرم افزار گوشی برای تبلیغات و معرفی تولیدات و خدمات خود بسازند .


اشتراک در شبکه‌های اجتماعی |


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۸:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نقشه برای برد نرم افزار چیست؟

نقشه
برای برد نرم افزار چیست؟ نقشه ما یک مسیر دوچندان بی آلایش است، ما به صورت گام به گام شما را در این مسیر ارشادوراهنمایی می کنیم تا غالب شوید .همچنین می توانید تصویر اینفوگرافیک بالا را نگاه کنید، این تصویر امداد متعددی به شما می نماید پس لطفا از آغاز به آن نگاهی بیندازید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آغاز
به کار گام
اول: آیا شما ایده ای برای ایجاد اپلیکیشنتان دارید؟ در صورتی‌که ایده ای به ذهنتان نمی برسد می توانید به راحتی با به کارگیری از گوگل برای خویش یک ایده بسازید .برای این عمل لطفا به Google Trends مراجعه فرمائید و و مشاهده کنید که چه چیز هایی محبوبیت بیشتری در در بین مردم دارا هستند .

قدم
دوم: آیا مقدمات لازم برای تبلیغ جهت شناساندن نرم افزار خویش به کاربران انجام داده اید؟ تبلیغ و این‌که مردم شما را بشناسند خیلی کلیدی می‌باشد .برای این که بتوانید در اولِ عمل خویش پیشرفت کنید بایستی تبلیغ کنید، 100 درصد بنر های تبلیغاتی را در وبسایت های متفاوت مشاهده کرده اید، انگیزه این بنر ها شناساندن یا ترغیب برای خرید یک فرآورده هستند .می توانید برای اینکار از Google Adwords امداد بگیرید .

گام
سوم: آیا یک آیکون مناسب برای خویش ایجاد کرده اید؟ آیکون ها خیلی مهم هستند، می پرسید چرا؟ افرادی که تصمیم می گیرند اَپ شما را دانلود کنند ابتدا با آیکون برنامه شما رو به رو می شوند و در صورتیکه آیکون موضوع پسند آنها نباشد از دانلود برنامه شما منصرف می شوند پس طراحی آیکون را جدی بگیرید .

گام
چهارم: آیا برنامه خود را برای بررسی به کسی سپرده اید؟ ممکن می باشد شما تفکر نمائید برنامه تان بی عیب و نقص می باشد ولی بایستی بیان‌کنم اینطور نیست! برای اینکه از کارکرد صحیح برنامه خویش مطمئن گردید بایستی آن را به یک فرد یا این که موسسه کاربلد بسپارید .شما می توانید تارنما های زیادی را که در این مورد عمل می نمایند پیدا کنید، اینجا کلیک فرمایید .

گام
پنجم: آیا نام ها و توضیحات های مختلفی برای اپلیکیشنتان امتحان کرده اید؟ آری ما خل وچل نشدیم، برای این که کاربرانتان به خیر و خوبی بفهمند که اپلیکیشنتان در رابطه چه چیزی هست می بایست یه خرده با نام و توضیحات نرم افزار بازی نمایید تا شایسته ترین آن را تعیین نمایید .

قدم ششم: لطفا کاربرانتان را دوست داشته باشید .
در این مدت که شما هنوز در حالا طراحی یک برنامه پیروز می باشید می خواهم پندی به شما بدهم! لطفا خودتان را جای یوزرها فرض کنید، شما نیز مطلقا تبلیغات باطن اپلیکیشن اندروید را دوست ندارید اینجانب هم به شما سفارش می کنم که تا زمانی کاربران حیاتی خویش را به دست نیاورده اید دست به تبلیغ کردن نزنید در بازه زمانی نخستین تولید اَپ اندرویدی بازخورد کاربران و مشتریان دوچندان حساس واقع می شوند .

قدم هفتم: تعداد دانلود ها را بالا ببرید .
راه و روش های متعددی برای ارتقاء تعداد دانلود نرم افزار وجود دارد .برای کسب اطلاعات عمده در این زمینه لطفا اینجا کلیک نمائید .

گام
هشتم: آیا به فیس ماهانه اپلیکیشن خود بروزرسانی می کنید؟ زمانی که در گوگل پلی یا هر مارکت دیگری برنامه خویش را منتشر کرده اید خیلی دارای اهمیت می باشد که به صورت ماهانه یک بروزرسانی برای آن به مارکت ارسال فرمایید .این به شما یاری می کند تا کاربر از وجود این بروزرسانی مطلع شود و بعد از بروزرسانی آن، سری به نرم افزار بزند .

قدم
نهم: آیا اعلانیه ها (notifications) را به درستی برای یوزرها ارسال کرده اید؟ هنگامی که فعالیت برنامه خویش را تمام کرده اید می بایست به تفکر موضوع اساسی تری هم باشید .اینکه چه‌طور مجدد یوزرها را برای ورود به اپلیکیشن ترغیب فرمائید برای اینکار می توانید از اعلان ها به کار گیری کنید، برای داده ها بیشتر در این زمینه اینجا کلیک نمایید .

قدم دهم: حالا یک Network برای نرم افزار بسازید .
ساختن Network به شما کمک می کند تا اپلیکیشن خویش را ارتقاء دهید و یوزرها بیشتری را جذب نمائید .همینطور انجام این کار باعث می شود مشتریانتان تفکر کنند شما یک گسترش دهنده غالب و فن ای می باشید .برای کسب داده ها بیشتر اینجا کلیک فرمایید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۴:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اندروید چه می باشد ؟

اندروید
چه می باشد ؟ برنامه نویسی اندروید چگونه است؟ اندرویداندروید (Android) نام یک سیستم ادله تلفن همراه میباشد که بوسیله شرکت گوگل توسعه داده میشود . این سیستم عامل اوپن سورس می باشد و برپایه هسته لینوکس سازه گردیده می‌باشد . اندروید بر خلاف سیستم دلیل iOS آیفون که فقط پردازنده های ARM را پشتیبانی میکند، بر روی گونه های مختلفی از پردازنده ها (ARM, MIPS, Power Architecture, x86) قابل نصب است . از سال 2008 تا به امروز گوشی تلفن های هم پا متعددی با استفاده از این سیستم عامل به بازار ارائه گردیده اند . همینطور یک‌سری Tablet PC هم با به کار گیری از این سیستم ادله به بازار ارائه شده اند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آمارهایی
از قابل انعطاف افزارهای مو جود برای اندروید تا ماه اکتبر 2010 تعداد یکصدهزار برنامه جانبی برای این سیستم ادله متن گردیده هست که سهم بزرگی در محبوبیت این سیستم برهان دارا هستند . تا همین تاریخ تعداد برنامه های نوشته شده برای سیستم ادله آیفون 300 هزار بوده است . اما سرعت پرورش سیستم برهان اندروید زیاد فراتر از سایر سیستم دلیل ها و چه بسا آیفون می‌باشد و البته این موضوع را نباید از یاد برد که در لحظه نگارش این مطلب ، اندروید نصف قدمت آیفون را دارد .

اندروید دارای کتابخانه های برنامه نویسی قدرتمندی میباشد که فعالیت برنامه نویسان را مضاعف بی آلایش می کند . از گزاره دیتابیس رابطه ای کوچک شده‌ی SQLite ، توابع گرافیکی 3 بعدی openGL ، موتور مرورگر webkit (همانند مرورگر کروم) و موتور گرافیکی SGL .

ارتباط
اندروید و جاوا : نرم افزارهای جانبی اندرویدی با به کار گیری از لهجه جاوا متن میشوند و برای ارتباط با لایه های زیرین سیستم دلیل می‌توانند از کتابخانه های جاوایی اندروید به کار گیری کنند . بخش رابط کاربری سیستم دلیل اندروید با زبان جاوا متن شده هست و بسیاری از برنامه های اندروید هم با جاوا نوشته گردیده اند . اما این سیستم عامل ، Java Virtual machine ندارد . برای اجرای برنامه های جاوایی روی این سیستم عامل، کدهای جاوا به کدهای Dalvik تبدیل میشوند و سپس روی Dalvik virtual machine اجرا میشوند . (دالویک یک اتومبیل جازی جاوایی میباشد که برای سیستم استدلال اندروید باصرفه گردیده می‌باشد تا نیز RAM و نیز CPU و نیز باطری کمتری مصرف کند) . برنامه های جاوایی معمولی هم که روی موبایل های دیگر اجرا میشوند با استفاده از قابل انعطاف افزارهای مشابه ساز اتومبیل مجازی جاوا نظیر j2ME MIDP Runner روی این سیستم دلیل قابل اجرا هستند .

فرمت
پوشه های پشتیبانی شده: اندروید در حالت پیشفرض فولدر های mp3, aac , ogg , amr , midi , mpeg4 , wav , bmp , gif , png , jpg را پشتیبانی مینماید . اندروید Adobe Flash را هم پخش می‌نماید و قادر است فایل های GIF متحرک را با جنبش پخش نماید . برای پخش فایل های جریان دار مانند صوت و کلیپ هم می توانید از تگ ویدیو html5 و همچنین تکنولوژی Adobe Flash Streaming به کار گیری فرمائید .در ورژن های جدید اندروید، موتور جاوااسکریپت مرورگر کروم که سرعت بسیار بالایی در اجرای کدهای جاوا اسکریپت دارااست به مرورگر اندروید متصل شده می‌باشد .
(در ضمن مرورگر اندروید کدهای HTML5 را پشتیبانی میکند)
محفظه
برنامه نویسی اندروید: Android SDK مشتمل بر یک دیباگر، کتابخانه های اندروید، مشابه ساز سیستم دلیل ، مستندات اندروید و فایل های مثال و آموزشی است که به شما در تولید اولی برنامه هایتان کمک می‌کند . نیز اکنون این SDK بر روی یک سیستم 32 بیتی که لینوکس ، ویندوز و یا این که mac OSX داشته باشد اجرا میگردد . پیش نیازهای نصب این SDK عبارتند از JDK و Apache Ant و python 2 .2 . برنامه های متن گردیده برای اندروید با پسوند .apk ذخیره می گردند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۱:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی برنامه Applock

معرفی
برنامه Applock برای قفلسازی برنامه های مختلف امنیت پیامرسان ها اهمیت زیادی دارااست و همگی ی ما پیام ها و اطلاعاتی داریم که خصوصی میباشند و نباید کسی به آن ها دسترسی پیدا کند . در این مقاله راه و روش حلی برای محافظت از پیام های واتساپ و دیگر برنامه ها ارائه خوا هیم کرد . راه و روش های مختلفی برای حفاظت از پیام ها و داده ها وجود دارد و یک عدد از آن ها به کارگیری از برنامه ی AppLock برای قفل کردن پیامرسان هایی چون واتساپ و برنامه های گوناگون گوشی هوشمند است . در واقع به کمک این برنامه شما می توانید یک قفل مستقل برای برنامه های خود فعال فرمایید تا هر کس که بخواهد وارد این برنامه ها شود، مجبور به دانستن سر آن باشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

اپلیکیشن AppLockاپلیکیشن AppLock در واقع یک قفل برای برنامه های گوشی شما تولید می کند که فارغ از وارد کردن رمز، کار کشته به دسترسی به پیام ها نخواهید بود . می بایست اشاره کنیم که این برنامه در واقع یکی از دوستداشتنی ترین برنامه های قفلسازی و امنیتی محسوب می شود که از طرز Google Play در دسترس قرار گرفته میباشد . استعمال از برنامه AppLock دوچندان معمولی خواهد بود و شما می توانید با اجرای آن، راز یا الگوی مورد نظر خود را تعیین نمایید . همینطور در صورتی که تلفن همراه شما از سنسور اثر انگشت منفعت برده باشند، می توانید از قابلیت و امکان اثر انگشت و برای احراز نام و نشان به کارگیری نمایید .

Applock
برای قفلسازی برنامه ها می بایست یادآور شویم که این اپلیکیشن، هر اپلیکیشنی را که شما بخواهید می تواند قفل کند در سود از در میان لیست ارائه گردیده از نرم افزار ها، می توانید برنامه واتساپ یا دیگر برنامه ها را تعیین نمائید و قفل آن را فعال نمایید تا هر دوران که می خواهید به این برنامه وارد شوید، از شما رمز بخواهد . این برنامه می تواند از اطلاعات شما در برنامه های متعدد حفظ کند و حتی در صورتی‌که موبایل شما گم شود یا دزدیده شده باشد، هیچ وقت داده ها جان دار در برنامه های گوناگون شما به خطر نخواهد به زمین خورد .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۵:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

لهجه برنامه نویسی پایتون

لهجه
برنامه نویسی پایتون: مگر می شود در این ماجراجویی به دنیای بی انتهای برنامه نویسی وارد شد و به ماری به اسم پایتون بازخورد نکرد؟ ولی این مار برخلاف مارهای دنیای ما، فراوان دوست داشتنی می باشد و یکی از شایسته ترین همراهان ما در دنیای برنامه نویسی خواهد بود . در صورتی‌که بخواهم به اولین و مهمترین ویژگی این زبان برنامه نویسی اشاره کنم حتما به «سادگی و آسانی» آن اشاره خواهم کرد که به همین برهان پایتون به یک عدد از شایسته ترین مورد ها برای تعیین اشخاصی تبدیل گردیده می‌باشد که قصد دارند برای اولی توشه برنامه نویسی نمایند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد


پایتون را خیلی پرسرعت می توانید یاد بگیرید و به سرعت کدنویسی را با آن شروع کنید . اما خطا نکنید، سادگی پایتون به معنای ضعیف بودن آن نمی‌باشد بلکه پایتون یک زبان برنامه نویسی سطح بالا است که از شی گرایی و برنامه نویسی ساختار یافته به طور کامل پشتیبانی می نماید . همچنین از پایتون به تیتر یکی از شایسته ترین لهجه های برنامه نویسی هک خاطره می شود و برای آن فرقی نمی کند که هدف شما از برنامه نویسی ایجاد اینترنت اپلیکیشن و قابل انعطاف افزارهای ذیل دسکتاپ می باشد و یا مدیر سرورهای کانال و یا این که چه بسا بسط ی هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، این زبان به بهترین نحو از عهده ی تمام آن ها بر خواهد آمد و به ‌جرات می‌توان داعیه کرد که در دیگر مسئله های برنامه‌نویسی نیز شما را تنها نخواهد گذاشت .

همینطور در درحال حاضر حاضر پایتون در شرکت‌ها و سازمان‌های معتبری نظیر گوگل، یاهو، یوتیوب، آی بی ام زیاد پر به کار گیری هست که با این اوصاف یادگیری پایتون نه فقط به سکوی پرتابی برای شما به دنیای برنامه‌نویسی تبدیل می شود بلکه می تواند شما را تا رسیدن به حالت های شغلی در معتبرین کمپانی های داخلی و فرنگی نیز کمک نماید .

 

3 .
گویش برنامه نویسی پی اچ پی: نوبتی نیز که باشد نوبت می رسد به این که شما را دعوت به تماشا و ورود به دنیای فیل های برنامه نویسی کنم . این فیل ها در دنیای ما با نام پی اچ پی شناخته می شوند . زبان پی اچ پی، یک زبان اسکریپتی می باشد که اساس و بنیان تولید آن، برای طراحی صفحه ها پویای اینترنت بوده می‌باشد . از نقاط قوت این زبان می بضاعت و توان به وجود فریمورک های بسیار حاذق و محبوبی نیز زیرا لاراول و سیمفونی، دارا بودن بیش از 80% از سهم بازار وب، متن گشوده و مجانی بودن، جامعه ی گرانقدر و پشتیبانی عالی اشاره کرد .

اما ناگفته نماند که این لهجه به همان اندازه که هوا داران زیاد و لبریز و پا قرصی دارد، منتقدان زیادی نیز داشته می باشد که انتقاداتی از پاراگراف آلوده بودن نوع کدنویسی، زیر بودن سرعت اجرا و حتی پشتیبانی نکردن از شی گرایی را به آن وارد می کردند . ولی این زبان با بروزرسانی های فراوان عالی که در طی سال های اخیر داشته است، توانسته به نیکی از این انتقادها به خواسته ترقی خویش به کار گیری کند و نسبتاً تمام ضعف های خویش را از در میان برنده شود تا حالا بتوانیم شاهد پیشرفت های خیره کننده ای از این لهجه حاذق باشیم تا جایی که پی اچ پی آن گاه از طولانی تر کردن قابلیت و امکان پشتیبانی از شی گرایی، تمام تمرکز خود را بر روی با صرفه سازی کدنویسی و سرعت اجرای کدهای خود معطوف کرده میباشد .

همچنین پی اچ پی توانسته میباشد خود را به تیتر یکی از محبوب ترین لهجه های برنامه نویسی در حوزه ی پباده سازی اینترنت معرفی کند . پس گزینش با شماست در صورتی‌که می خواهید به صورت مستقل و آزاد برنامه نویسی فرمایید و به دنیای توسعه و گسترش وب عشق مند هستید، پی اچ پی یک تعیین ایده آل از میان زبان های برنامه نویسی زیر اینترنت برای شما خواهد بود .

از طرفی هم باید به این نکته اعتنا کنیم که علاوه بر این که نسبتاً 32% وب سایت های دنیا با سیستم رئیس محتوای وردپرس که مبتنی بر پی اچ پی است، ساخته شده اند بیش از 70% وب سایت های مو جود در جمهوری اسلامی ایران از پاراگراف لیدرهای بازار اینترنت (اسنپ، اسنپ فود، نت برگ، دیجیکالا، الوپیک و . . . ) گویش برنامه نویسی پی اچ پی را به عنوان زبان کلیدی خویش انتخاب نموده اند و همین امر منجر گردیده بازار برنامه نویسی به شدت مستضعف نیروی متخصص پی اچ پی باشد . پس درصورتی که پی اچ پی را گزینش نمایید در اکنون حاضر یک مجال دوچندان ویژه برای شما وجود دارد تا جذب بازار کار در این حوزه گردید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۶:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

Localytics پلتفرمی برای آی او اس

Localytics پلتفرمی است که آزمون خود را پس داده و یک عدد از ویژگی هایی که آن را قادر کرده، قابلیت تحلیل و تجزیه و ارزیابی تاثیر کمپین های پیام رسانی بر اندازه تعامل کاربران میباشد .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

Push
Notification Platform 5: Taplytics


با استعمال از این پلتفرم به راحتی می توانید برای پوش نوتیفیکیشن های خویش آزمایش A/B انجام دهید . امکان های سگمنتیشن و جئولوکیشن به شما امداد می نمایند تا بتوانید کمپین های خود را فردی سازی کرده و نرخ نگهداری از نرم افزار و اندازه تعامل با آن را بالا ببرید .

به راحتی میتوان Taplytics را با بقیه پلتفرم های آنالیتکس هم یک پارچه سازی کرد .

 

Push
Notification Platform 6: Kahuna


این سرویس به شما امکان می دهد تا بر پایه شرایط فعلی کاربر، کمیپن بسازید . برای مثال در‌صورتی‌که پلتفرم تشخیص دهد که استفاده کننده دیگر در اپلیکیشن فعالیتی ندارد، با خط مش اندازی یک کمپین هدفمند، استفاده کننده را ترغیب به تعامل با اپلیکیشن می کند و در صورتی که کاربر تازه وارد باشد، پوش نوتیفیکیشن های متناسب با وضعیت کاربر ارسال میگردند و کمیپن ها بر پایه حالت فعلی استفاده کننده تغییر‌و تحول پیدا می‌نمایند . خدمت مجهز به امکان های شخصی سازی محتوا نیز می باشد . عملکرد بر مبنا سگمنتیشن و دموگرافیک هم از بقیه امکانات آن محسوب میگردند .

 

Push
Notification Platform 7: Kumulos


این پلتفرم دو گزینه تماما متمایز را در اختیار قرار میدهد: بازاریابان تلفن همراه میتوانند یک خدمت ارسال پوش نوتیفیکیشن را بفروشند و از داشبورد Kumulos برای مدیریت و گزارش حالت کمپین ها استفاده نمایند .

یا این‌که به مشتریان خویش قابلیت مدیر برنامه های پوش نوتیفیکیشن منحصر خود را بدهند تا از پورتال برند خودشان برای اجرا و محاسبه نتایج کمپین استعمال کنند .

 

بعضا
از امکاناتی که این خدمت در اختیار قرار میدهد مشتمل بر موردها ذیل میباشد:
ساخت
کانال و سگمنت برای تمرکز بر روی ارسال پوش نوتیفیکیشن های تاثیرگذار و هدفمند پشتیبانی
از geolocation و iBeacon دیپ
لینکینگ، ایموجی ها و بج ها برای ساخت تعامل بخش اعظم با کاربران

با استفاده از ورژن آزمایشی، می‌توانید این ابزار را آزمایش نمایید .

 

Push
Notification Platform 8: PushWoosh


با به کارگیری از این ابزار می‌توانید پوش نوتیفیکیشن های شامل عکس، ویدیوی جاسازی شده، دکمه های دعوت به مبادرت و بقیه محتویات را ارسال فرمایید . خدمت بیش از 15 پلتفرم گوشی و دسکتاپ را پشتیبانی می نماید و شما به فیس بدون پول می توانید آن را زمینه به کارگیری قرار دهید، ولی ارزش بسته های مبلغی از 49 .95 تا 499 .95 متغیرند .

 

Push
Notification Platform 9: PushBots


به وسیله این پلتفرم میتوانید تعامل یوزرها با اپلیکیشن را بیشتر نمائید . این پلتفرم از آی وی اس، اندروید و گوگل کروم پشتیبانی مینماید و به سرعت و در کمتر از 10 دقیقه نصب می شود و به راحتی قابل یک دست سازی است . قیمت آن از 49 تا 499 دلار در ماه متغیر هست .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۷:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)