مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

نرم افزار معروف موبایل


در‌این نرم افزار ترازو امنیت مسیرها، ترافیک جاده ها، گودی ها و چاله هایی که ممکن میباشد در آن مسیر وجود داشته باشند برای شما نشان داده خواهند شد. هزینه این نرم افزار حدود 99/29 دلار در سال میباشد. حتی به طور آفلاین می‌توانید از نقشه های مسیریابی که‌این نرم افزار در دست تلفن همراه شما قرار میدهد استعمال نمائید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

نرم افزار Google Play
در حین مهاجرت جاده ای و یار با خانواده، ممکن میباشد شما دوست داشته باشید موسیقی و آهنگ گوش نمائید، فیلم مشاهده کنید، بازی رایانه ای انجام دهید؛ علاوه بر این ها هر مقاله هنری و درگیر کننده را که بخواهید می‌توانید در نرم افزار Google Play پیدا فرمایید. بخش اعظمی از برنامه های اجرای موسیقی، کنسرت ها، ارکست ها درین نرم افزار سرویس ها وارد می کنند.

برای استعمال بدون‌پول، این نرم افزار تبلیغات خویش را فعال نگه می‌دارد البته در حالتی‌که دوست دارید از این تبلیغ های مزاحم خلاص گردید، میتوانید هزینه ای را به طور ماهیانه پرداخت نمایید و به راحتی و سوای مزاحمت، موسیقی های موردعلاقه خویش را گوش دهید. همینطور میتوانید دیگر نرم افزار های مهاجرت را نیز از این برنامه دانلود فرمایید و از آن‌ها هم به کار گیری فرمایید.

نرم افزار Audible
در سفرهای جاده ای برای خیلی از راننده ها اتفاق افتاده که در زمان رانندگی چرت بزنند. یکی‌از شیوه های دیدنی و بسیار مؤثر برای دوری از این رخداد، گوش دادن به کتاب های صوتی با استعمال از Audible میباشد. در اولی به کارگیری از Audible، شما میتوانید از زمان 30 روزۀ مجانی آن استعمال نمائید. بعداز این مقطع برای استعمال دوباره می بایست در هرماه 95/14 دلار بپردازند.

در‌حالتی که شما نمی‌خواهید برای کتاب های صوتی خویش پول پرداخت فرمایید، در این‌حالت میتوانید در حین هجرت، به کتاب های صوتی تولیدشده بوسیله کتابخانه های محلی که به طور مجانی عرضه میشوند، گوش نمائید. گوش کردن به یک کتاب صوتی در زمان مسافرت جاده ای می‌تواند یک منش عالی برای درگیر شدن در هنگام رانندگی باشد، شاید چیز جدیدی یاد میگیرید و یا این که اذن دهید تخیل شما رویش پیدا نماید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۸:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فراگیری بدون نقص تولید برنامه عکس نوشته ساز در اندروید


فراگیری بدون نقص تولید برنامه عکس نوشته ساز در اندروید آموزشی است که به درخواست زیاد یوزرها براتون فراهم کردیم.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

همونطور که میدونید مردم در شبکه های مردمی همواره در پی ارائه محتوای متنی خویش که هرچیزی اعم از

سخنان بزرگان ، نوشته های عاشفانه و عارفانه ، سخنان مزاح و … می باشند.

ولی معمولا ارائه این محتوا در قالب متن معمولی و کم آب آنچنان قابل پذیرش نمی باشد.

یکی‌از روش ها تبدیل متن‌ها معمولی به تصاویر با افکت ها ، فونتها و استیکر های یگانه و متعدد می باشد.

این تصاویر که معمولا با اسم عکس نوشته شناخته می شوند تاثیر بیش تر بر روی مخاطب داشته و شم بهتری را نسبت به متن‌ها معمولی انتقال می‌دهند.

در این موسسه برای اولی توشه شما با طریق ایجاد یک برنامه عکس نوشته ساز بدون نقص آشنا خواهید شد.

یوزرها شما بتوانند اشکال متنهای خویش را با فونت های گوناگون و دلخواه بر روی تصاویر متعدد قرار دهند.

اعمال افکتهای تصویری متفاوت و افزودن اشکال استیکر به تصاویر در‌این یادگرفتن نقل شده میباشد.

پیشنیاز این عصر اشراف مقدماتی به برنامه نویسی اندروید است (کلیک نمایید)

 

توضیحات زمان به تفکیک گرد‌همایی:
نشست اولیه: افزودن کتابخانه به برنامه
در نشست اولیه مقدمات عمل به طور بی نقص توضیح داده گردیده و کتابخانه های لازم معرفی و به پروژه طولانی تر می‌گردد.

یادگرفتن طرز به کارگیری از کتابخانه فراخوانی و استعمال در‌این گرد هم آیی بازبینی خواهد شد.

 

نشست دوم: افزودن گزینه ها
در‌این نصیب منوی ذیل برگه رو تولید خوا هیم کرد که از سه بخش متن و دور نما و استیکر ساخته شده در هر بخش پیکربندی مربوطه رو عمل خوا هیم کرد.

در نصیب متن افزودن و تغییر‌و تحول رنگ و اندازه و فونت و… رو داریم و در نصیب دورنما ساخت و افکت و …

و در نصیب استیکر هم افزودن استیکر رو خوا هیم داشت .

 

گردهمایی سوم: تهیه رنگ یا این که عکس دور نما
درین نصیب یک عکس از دوربین یا این که آلبوم تعیین می‌کنیم و تحت عنوان مورد قرار می دهیم .

یا این که از پالت رنگ یک رنگ را گزینش و تحت عنوان مسئله تهیه و تنظیم می کنیم .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۰:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه گونه از نرم افزار گرادینت Gradient


چه گونه از نرم افزار گرادینت Gradient استعمال کنیم تا بدانیم مشابه کدام سلبریتی هستیم؟! محاسبه و انتقاد نرم افزار گرادینتتوسط علیرضا مجیدی۲۸ مهر ۱۳۹۸بدون بینش

طراحی اپلیکیشن در مشهد

بر پایه ی شواهدی که‌این ایام در کانال‌های اجتماعی میبینیم می بایست به‌تدریج نرم افزار صورت‌اپ FaceApp را فراموش کنیم، به این دلیل‌که روزهای سروری نرم افزار جدیدی فرارسیده میباشد!

رخ‌اپ، اپلیکیشنی جنجالی بود که با امداد فناوری هوش تصنعی و مصنوعی، می‌توانست فیس شما‌را در هنگام پیری و سالخوردگی به شما نشان بدهد و یا این که چهره یک مرد را به طور یک زن تبدیل نماید و برعکس.

ولی یک سری هفته پیش یک نرم افزار به وسیله کمپانی Ticket To The Moonوارد گوگل پلی و اپ استور اپل گردیده که به ویژه درین یک هفته خیلی داد و فریاد به پا کرده. نام این نرم افزار گرادینت Gradient میباشد.

پایگاه کمپانی خالق این نرم افزار در دلاویر ایالات متحده میباشد. ولی مسئله بدین آسانی وجود ندارد و باز‌بینی بیش تر نشان می دهد که کمپانی چینی Meihua Capital Partners بیشترین سرمایه‌گذار این موسسه ظاهرا آمریکایی میباشد.

خرید کتاب با ۱۰٪ تخفیف(کلیه کتاب‌ها)
گرادینت در واقع یک نرم افزار سلفی میباشد و به یاری هوش تصنعی و فناوری‌های زیباسازی اذن بازنویسی عکس‌های سلفی را میدهد، برای مثال به امداد آن استفاده کننده میتواند چشمانش را درشت‌خیس نماید و لبش را پررنگ‌خیس نماید یا این که تون رنگ پوستش را تغییر و تحول بدهد یا این که رنگ گیسو دیگری تعیین نماید.

البته دیدنی‌ترین بخش نرم افزار گرادینت Gradient، بخشی میباشد که به استفاده کننده می گوید که مشابه کدام انسان دارای شهرت یا این که سلبریتی میباشد!

در گوگل پلی این نرم افزار بیش تر از یک میلیون توشه دانلود گردیده و اینستاگرام هم مالامال گردیده از عکس‌هایی با هشتگ Gradient که در آن یوزرها سلیقه‌زده می گویند که مشابه کدام سلبریتی میباشند.

چطور نرم افزار گرادینت Gradient را دانلود کنم و از آن به کار گیری کنم؟
دانلود نرم افزار گرادینت Gradient برای یوزرها iOS

دانلود نرم افزار گرادینت Gradient برای یوزرها اندروید

بعداز دانلود، شما عکسی دلخواه از خودتان یا این که هر دوست یا این که فرد دیگری میتواند آپلود نمائید، برنامه کاوش می‌نماید و مشابه ترین عکس را پیدا می نماید. نرم افزار برای اینکه بر لطف عمل اضافه کند سیر دگردیسی عکس شما به عکس سلبریتی را در قالب یک‌سری عکس نشان می دهد.

 

ناگهان اعلام میگردد که شما مشابه یک سلبریتی میباشید. درصورتی که از سلبریتی‌ای که به زعم برنامه، مشابه وی میباشید، خوشتان نمی‌آید، میتوانید مجدد مبادرت فرمائید. جذاب میباشد که در حالتی که از نرم افزار مجدد مراد شود که به عبارتی عکس را تست فرمایید، توشه دوم و بارهای دیگر، هر توشه فیس استفاده کننده را مشابه یک سلبریتی دیگر گزینش می‌نماید.

همان، همت و ترازو اعتنا نرم افزار به هیچ عنوان بالا وجود ندارد. اکثری از یوزرها هم از همین راضی نیستند و می گویند که اگر انتظار یک چهره‌اپ دیگر را داشتند و می‌خواستند یقین نمایند که هوش تصنعی متحیرشان خواهد کرد، سرخورده گردیده‌اند. به عنوان مثال استفاده کننده مردی گفته که در حالتی‌که صورتی به طور کامل مردانه با آرواره پر رنگ مربعی و ریش داراست، گرادینت او‌را مشابه یک خواننده زن می داند میباشد!


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۴:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فهم و شعور نیاز و انگیزه استفاده کننده


فهم و شعور نیاز و انگیزه استفاده کننده
گذشته از هرگونه فیض‌گیری و وصال به خروجی آخری، می بایست عوارض ممکن برای استعمال از نرم افزار، روزگار و مکان به کار گیری از نرم افزار و معضل‌های احتمالی یا این که فعلی یوزرها سیستم، باز بینی شوند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

زمانه
به لحاظ می رسد راننده‌ها در حین رانندگی از این نرم افزار به کار گیری مینمایند. بعضا از راننده ها در روز شب و سایرین در کشیک روز از نرم افزار به کار گیری خواهند کرد.

مکان
بیش تر راننده‌ها در هم اکنون تکان به سمت مقصد دلیوری و یا این که در حین رفتن به رستوران برای به دست آوردن پیشنهاد‌ها از این نرم افزار استعمال میکنند. پس، محل به کارگیری پشت موتور و در هم اکنون رانندگی خواهد بود.

در گام آن‌گاه، ریویو های نرم افزار فعلی راننده‌ را در پلی‌استور مطالعه کردم تا فیدبک‌ها و ایده ها جان دار را بهتر ببینم.

مهم بود که اشتباهات فعلی و حتی فید‌بک‌های مثبت را بدانم تا با تمرکز بیشتری به فعالیت پباده سازی بپردازم.


درین تصویر گزیده‌هایی از نظراتی که برای پریدیت مهم بودند می‌بینید.

تولید نقشه خیالی
عادت دارم که همگی‌ی کانتکست‌های مو جود را در نقشه‌ فرضی عده‌آوری کنم. با داشتن این نقشه خیالی برای دریافت کردن تصمیمات اساسی در زمان پباده سازی میتوانم بحران‌ها و نکات کلیدی را مرور کنم.

حدس‌هایی در رابطه این‌که چطور توصیه‌ها توده میگردند و به راننده‌ها انتقال داده‌ می‌شدند، داشتم که بر مبنا آن ها می‌توانستم روند‌ها را واضح‌خیس پیاده‌سازی کنم.

تقسیم بندی پروژه و پیدا‌کردن پیوندهای منطقی دربین اجزای سیستم در وصال به نقشه مفهومی آن، مهم میباشند

استوری موفقیت
اذن بدهید یک استوری موفقیت جامع از مسیر به کارگیری استفاده کننده برای شما رسم کنم. این تکنیک از برایان چسکی، مدیرعامل Airbnb وقتی که از انیماتور‌های پیکسار برای رسم تجربه یوزرها Aribnb به کار گیری کرد، الهام گرفته گردیده میباشد.

با استوری موفقیت می توانم فهم و شعور بهتری از مسیر جنبش استفاده کننده در نرم افزار، سعی‌، معضل‌های احتمالی یا این که نیاز یوزرها داشته باشم.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۵:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزیت ها و معایب سایت ریسپانسیو


امروز با دقت به ترازو به کارگیری یوزرها از تلفن همراه برای انجام شغل های روزانه از قبیل کاوش در اینترنت ، خرید فرآورده و سرویس ها ما یحتاج خویش داشتن وبسایت مطلوب و داشتن نرم افزار موبایلی برای ارائه سرویس ها به یوزرها امری مهم و اثر گذار برای بهبود کسب و فعالیت است . امروزه برای هر شغلی لازم میباشد تا ورژن موبایلی برای یوزرها خویش پباده سازی کنید. پباده سازی ورژن موبایلی را می شود به دو چهره طراحی وب سایت به طور ریسپانسیو یا این که واکنشگرا با امکان سازش با تلفن همراه و طریق دوم ایجاد برنامه گوشی برای سیستم های متفاوت در حیث گرفت. درین نوشته‌علمی ما این دو طرز و مزیت ها و کمبودهای هر دو را بیان می‌نماییم.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

مزیت ها و معایب سایت ریسپانسیو
طراحی وب سایت ریسپانسیو یک راه و روش مطلوب جهت حضور در گوشی می‌باشد چون فقط با یک در دست گرفتن پانل کافی میباشد مطالب وبسایت موبایلی و کامپیوتری خویش را آپدیت رسانی کنید. همینطور لازم وجود ندارد برای هر سیستم ادله موبایلی یک اپلیکیشن غیروابسته بنویسید . یک عیب مهم که وبسایت سازگار با گوشی داراست آن میباشد که در حالتی که که وب استفاده کننده متصل نباشد استفاده کننده کارکشته نخواهد بود محتوای وبسایت را مشاهده کند.

مزیت ها و معایت برنامه تلفن همراه
شایسته ترین نحوه برای اینکه یوزرها شما و مشتریان شما به آسانی بتوانند به داده ها و سرویس ها شما دسترسی داشته باشند ، داشتن یک نرم افزار اندروید است . امروز بخش اعظمی از اینترنت سایتها و شرکتها مبادرت به ارائه نرم افزار های اندرویدی و ios برای سایت و سرویس ها خویش می‌نمایند..ارائه چنین اپلیشکیشن هایی تاثیر بسزایی در رویش کسب و عمل و جذب یوزرها نو دارااست . . مزیت برنامه موبایلی عدم نیاز آن به وب میباشد و استفاده کننده توانا خواهد بود فارغ از نیاز به وب مطالب شما‌را مطالعه کند. با داشتن چنین نرم افزار هایی ، یوزرها می توانند بسیار معمولی با شما رابطه برقرار نمایند ، تولید ها و سرویس ها شما رو مشاهده نمایند و توصیه خرید خویش را انجام و پرداخت انلاین کنند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۲:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

زمانه مطلوب برای پست گذاری در لینکدین


زمانه مطلوب برای پست گذاری در لینکدین
با دقت به آمارهای به دست آمده شایسته ترین ایام برای پست گذاری در لینکدین روزهای کاری میباشد. روز ها و سا‌عتها کاری بالاترین راندمان را در لینکدین دارا هستند. شبکه‌های‌اجتماعی لینکدین از حیث 93 درصد از بازاریاب ها شایسته ترین کانال اجتماعی در عرصه B2B هست. شایسته ترین روزگار در زمان روز برای پست گذاشتن فی مابین ساعتهای 6 تا 7 صبح و نیز 5 تا 6 بعدازظهر میباشد. فی مابین ساعت 10 تا 11 نیز بیشترین واحد سنجش کلیک روی پست ها انجام می‌شود. همانگونه که میدانیم لینکدین یک کانال اجتماعی کاری میباشد و بیشترین مخاطبین آن نیز شغل ها و کسب و شغل های متفاوت میباشند بدین ترتیب بیشترین عمل در‌این شبکه‌های‌مردمی روزهای کاری رخ میگیرد.

  طراحی اپلیکیشن در مشهد

دوران بندی مطلوب برای پست گذاری در تلگرام
روش پست گذاری در تلگرام نیز تا حدودی شبیه اینستاگرام میباشد. برای هر که شبکه تلگرام دارااست شناسایی روزگار مطلوب برای درج پست بسیار مهم میباشد. برای به کارگیری از امکان روزگار بندی در تلگرام می اقتدار از ربات هوشمند بات فادر (BotFather) به کار گرفت. این ربات به وسیله تلگرام در مشت یوزرها قرار داده شده‌است تا بتوانند به وسیله آن ربات های یگانه خویش را بسازند. برای ایجاد ربات فردی خویش با به کار گیری از آیدی BotFather@ وارد ربات ذکر شده می‌شوید.

داده ها داده گردیده دراین نوشته ی علمی با اعتنا به سا‌عتها کاری در کشورمان کشور‌ایران تهیه شده‌است. براین اساس برای کسب شایسته ترین فیض از درج تبلیغات در شبکه های عمومی در عرصه بازاریابی اینترنتی و اینترنت برندینگ بهتر میباشد زمانه پست گذاری برای مخاطبین خویش را رئیس و روزگار بندی فرمائید. و با اعتنا به مشغله کاری مخاطبین خویش در ساعتها فراغت آن‌ها و دوران هایی که بیشترین کاربری را دارا‌هستند پست های تبلیغاتی خویش را درج کنید.

دوران بندی پست ها در شبکه‌های‌اجتماعی برای خودداری از نشر هم زمان یکسری پست و آپدیت رسانی صفحه های شبکه های عمومی در طول هایی که ادمین آنلاین وجود ندارد می‌تواند بسیار مطلوب باشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۴:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برنامه نویسی اندروید : در مجموع چهار لایه معماری اندروید از بالا به ذیل به‌این چهره میباشد

طراحی اپلیکیشن در مشهد


برنامه نویسی اندروید : در مجموع چهار لایه معماری اندروید از بالا به ذیل به‌این چهره میباشد
لایه نخستین: Applications

لایه دوم:Applications Framework

لایه سوم:Libraries

لایه چهارم: Linux Kernel

برنامه نویسی اندروید : هسته لینوکس
زیر ترین لایه، لایه لینوکس میباشد :

لینوکس۳.۶ باتقریبا ۱۱۵ تکه که یک سطح از انتزاع تولید مینماید. انتزاع ساخت گردیده در بین وسایل دشوار افزاری دربرگیرنده درایورهای مشقت بار افزاری مشابه:

‫- دوربین

‫- keypad و …


برنامه نویسی اندروید : کتابخانه های اندروید
این جور از کتابخانه ها مشتمل بر کتابخانه های مبنی بر جاوا میباشد. خلاصه ای از این کتابخانه دربرگیرنده موردها تحت میباشد:

‫۱- کتابخانه android.app که دسترسی به گونه کاربردی را آماده میکند.

این کتابخانه ، راءس تمامی نرم افزار های کاربردی اندروید می‌باشد.

۲-کتابخانه android.content دسترسی به محتوا، نشر و پیام رسانی در بین برنامه ها را تسهیل مینماید.

‫۳-کتابخانه android.database آیتم به کارگیری برای دسترسی به داده های منتشر گردیده به وسیله ارایه دهندگان محتوا و مشتمل بر کلاس های رئیس مقر داده میباشد.

۴-کتابخانه android.opengl یک رابط جاوا برای OpenGL میباشد که مفسر API گرافیکی میباشد..

‫۵-کتابخانه android.os نرم افزار هایی برای دسترسی به سرویسهای استاندارد سیستم برهان مهیا میکند مشتمل بر پیام ها،خدمت های سیستم و روند داخلی ارتباطات.

۶-کتابخانه android.text برای تعبیروتفسیر و بازنویسی متن روی یک دستگاه اکران به کارگیری می گردند.

۷-کتابخانه android.view درمورد اصول رابط کاربری

‫۸-کتابخانه android.widget یک گروه گرانبها از اجزای از پیش ساخته رابط کاربری از قبیل دکمه ها، برچسب ها، لیست ویوها،‌مدیر لایه ها، دکمه های رادیویی و …

۹-کتابخانه android.webkit تیم ای از کلاس ها که اذن ورود برنامه های مرور اینترنت را به برنامه های کاربردی می‌دهد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۸:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی نرم افزار گوشی این ایام دربین یوزرها


پباده سازی نرم افزار گوشی این ایام دربین یوزرها و همینطور سازمان‌ها دوستداشتنی شده‌است. در صورتیکه تصور می کنید که صرفا کسب‌وکارهای بزرگی مانند گونه های خزانه‌ها بایستی از نرم افزار منحصر به فرد برخوردار باشند، مشقت بار در اشتباهید. اکنون کسب‌وکارهای کوچک و میانگین هم معتقدند که استراتژی موبایلی مؤثر چیزی بالاتر از اینترنت‌وبسایت های ریسپانسیو میباشد. در‌این مقاله قصد داریم به اهمیت پباده سازی و تکثیر نرم افزار تلفن همراه مخصوص کسب‌وکارها بپردازیم. با ما همدم بایستی تا باز‌نگری کنیم نرم افزار چه‌گونه قادر است سبب ساز پیشرفت کسب‌وکار شما شود.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

چنانچه یه خرده بیش تر اعتنا فرمائید، میبینید حتی بخش اعظمی از کسب‌وکارهای کوچک که با آنان تعامل دارید هم از نرم افزار مخصوص برخوردار می‌باشند. هنگامی پای ارتقای استراتژی بازاریابی به فی مابین میاید، این کسب‌وکارها یک‌گام جلوتر از سایرین می‌باشند.

در‌حالتی که همچنان در رابطه این زمینه مردد می باشید، پیرو این مقاله به ۷ نکته مثبت در رابطه به کارگیری از نرم افزار منحصر به فرد گوشی برای کسب‌وکارها اعتنا فرمائید.

۱ – مدام مقابل چشمان مشتریان باشید
آمارها نشان می دهند که اشخاص به‌طور میانگین بیش تر از ۲ ساعت از روزگار روزمره خویش را با تلفن همراه‌های همراهشان میگذرانند. اشخاص معمولاً از نرم افزار‌های زیادی روی موبایل‌های یاور خویش منفعت میبرند و برای دسترسی به هر یک از آنان می بایست قفل دستگاه خویش را بگشایند؛ وارد منو شوند و فی مابین نرم افزار‌های متفاوت به‌دنبال برنامه موردنظرشان بگردند. در حالتی‌که نرم افزار شما هم دربین این منو وجود داشته باشد، به نفع کسب‌وکارتان خواهد بود؛ چراکه مغز همگی تصاویر و متن‌هایی را که ازنظر ما عبور می کنند به‌رخ ناخودآگاه ضبط می کند. این مراحل ممکن میباشد موردتوجه‌تان قرار نگرفته باشد؛ ولی حقیقت دارااست و درصورتی که نرم افزار‌تان از پباده سازی جالبی برخوردار باشد، دقت مغز را بیشتراز سایرین به خویش جلب خواهد کرد.

۲ – یک شبکه بازاریابی بی واسطه تولید فرمایید
نرم افزار‌ها میتوانند با هدف ها متفاوتی پباده سازی شوند و عملکردهای مختلفی ارائه نمایند. این قابل انعطاف‌افزارها برای ارائه داده ها همگانی، ارزش، قابلیت و امکان کاوش و ساخت اکانت کاربری مطلوب می‌باشند و قادرند به صورت پیام‌رسان یا این که فید خبر‌ها هم کار نمایند.

نوشته ی علمی دارای ربط: چه‌طور کمپین‌های بازاریابی الهام بخش بسازیم؟

یکی‌از مهمترین سود‌های داشتن نرم افزار منحصربه‌فرد کسب‌وکار این میباشد که میتوانید تمامی داده ها موردنظرتان را مانند فروش ویژه و فستیوال تخفیف به‌سادگی در چنگ مشتریان بگذارید. به امداد push notifications هم می توانید سطح تعامل خویش را با یوزرها بالا ببرید و داده ها مفیدی را در رابطه تولیدها و سرویس ها کسب‌وکارتان در مواقع مطلوب با آن ها به اشتراک بگذارید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۸:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نوع بندی موضوعی مطلوب در پباده سازی نرم افزار تلفن همراه


نوع بندی موضوعی مطلوب در پباده سازی نرم افزار تلفن همراه
یکی‌از دیگر از اصول مهم در پباده سازی نرم افزار گوشی و تکثیر و عرضه آن نوع بندی کردن موضوعی نرم افزار میباشد. به جهت وجود تعداد متعددی از نرم افزار تلفن همراه در اپ استور و گوگل پلی، درصد متعددی از یوزرها برای کشف کردن نرم افزار مطلوب و مدنظر خویش آن را در مدل بندی‌های موضوعی کاوش می‌نمایند. بدین ترتیب این مورد بسیار مهم میباشد که نرم افزار خویش را در جور بندی موضوعی صحیح در پلتفرم‌های نشر دهنده قرار بدهید تا مخاطب و استفاده کننده خویش را در گیر گیجی و سردرگمی نکنید. پیشین از پباده سازی نرم افزار گوشی و عرضه آن در پلتفرم‌های نشر دهنده با مجموعه خویش بررسی‌های ظریف و مطلوب دراین مورد را انجام دهید تا زحمات تیم با تعیین یک گونه بندی موضوعی خطا هدر نرود.

طراحی اپلیکیشن در مشهد
پباده سازی دیدنی و مفهومی
4-به کارگیری از گرافیک قشنگ و جالب در پباده سازی نرم افزار تلفن همراه
اصل دیگر در پباده سازی نرم افزار تلفن همراه مطلوب به کارگیری از گرافیک خوشگل و جالب در لوگو و صفحه های داخلی آن میباشد. یک پباده سازی قشنگ و مطلوب لوگو قادر است زمینه اصلی نرم افزار را قبلی از دانلود برای مخاطب معین نماید. مخاطب و استفاده کننده می بایست بتواند صرفا با نگاه بر روی اسم و لوگوی نرم افزار زمینه آن را حدس بزند. همینطور می بایست از گرافیک مطلوب و دیدنی برای صفحه های داخلی و آیکون‌های داخلی نرم افزار در پباده سازی آن به عمل ببرید تا مخاطب و استفاده کننده در نرم افزار شما بماند و به حذف آن مبادرت نکند. برای مثال لوگوی اینستاگرام که به صورت یک دوربین عکاسی پباده سازی شده‌است به خیر برای استفاده کننده و مخاطب معلوم می‌نماید که شما با یک کانال اجتماعی عکس و تصویر محور مواجه می‌باشید و حقیقتا هم برای پیروزی درین کانال اجتماعی و جذب دنبال کننده بیش تر می بایست از عکس‌های مخصوص و جالب به کارگیری نمایید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۰:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

داشتن یک مجموعه بازاریاب کار کشته


از کدهای سایر افراد استعمال نکنیم

برنامه نویسان بایستی از ضوابط پیروی نمایند و به طور رسمی عمل خویش را ابتدا نمایند. به کار گیری از کدهای دیگر توسعه و گسترش دهندگان، برای یادگیری بسیار خوب میباشد اما به عمل بردن آن و اسکن کردن کدها، شمارا از برنامه نویسی بدور خواهد کرد. گهگاه بعضی گمان می نمایند که کسی متوجه کارشان وجود ندارد و با کدهای توسعه و گسترش دهندگان دیگر، خویش را یک بسط دهنده معرفی می‌کنند. در حالی که نرم افزار های اندروید نیز مانند کلیپ های یوتیوب میباشد و نمیتوان به تکثیر یک نرم افزار نسخه برداری گردیده پرداخت.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

داشتن برنامه ای متعدد

انگیزه برنامه نویسان و توسعه و گسترش دهندگان، انجام یک عمل پهناور در گسترش ی اندروید میباشد و برای این فعالیت بایستی دست از طرح های تکراری بردارند و به تامل طرح های جدیدی برای نیاز های یوزرها باشند؛ ضمن اینکه طرح های تکراری برای برنامه نویس خسته کننده خواهد بود و شوق و اشتیاق اورا نسبت به کارش معدود می‌نماید. در فیض به تاءمل طرح های یگانه و گوناگون باشید تا لحاظ یوزرها را به خویش جلب نمایید و نیازشان را برطرف فرمایید.

 

داشتن یک مجموعه بازاریاب کار کشته

شاید تصور کنید که‌این شیوه تفکر نادرست میباشد اما بعداز کسب علم برنامه نویسی، بایستی اطلاعاتی درباره‌ی بازار و بازاریابی بدست بیاورید. بایستی بدانیدکه چه چیزی در آینده گزینه استعمال ی یوزرها یا این که بازار قرار می‌گیرد. و برای تبدیل شدن به یک توسعه و گسترش دهنده ی چیره، نیاز به مخلوط برنامه نویسی و بازاریابی دارید.

یادگیری کاوش در اینترنت

هر توسعه و گسترش دهنده ای در مواقعی که با خلل یا این که خطایی روبرو می گردد و به سراغ کاوش در اینترنت میرود تا رویه حلی برای مشکلش پیدا نماید. در سود می بایست طرز ی درست کاوش را بدانید تا سود ی نیکی اخذ فرمایید. ما سفارش می کنیم تا برای اخذ جواب مطمئن، جستجوی خویش را به طور انگلیسی انجام دهید و در تارنما های پرسش و جواب، شایسته ترین نتایج را اخذ فرمائید.

در مجموعه های برنامه نویسی عضو گردید

مجموعه هایی که در آن گسترش دهندگان همیشه درگیر تبادل داده ها و پرسش و جواب میباشند؛ امداد متعددی برای اشخاص تازه کار خواهد بود، چرا‌که مطالب مطرح گردیده در‌این تیم ها، برای شما نیز اثرگذار و کاربردی خواهد بود؛ در واقع داده ها مرتبط با برنامه نویسی همیشه در ذهنتان مرور خواهد شد.

کنار هم قرار به دست آوردن همگی این مورد ها به شما امداد می نماید تا تبدیل به یک گسترش دهنده ی اندروید گردید و به طور ماهر به آن بپردازید. در فیض در صورتی شما هم می خواهید جزو گسترش دهندگان اندروید باشید این نکات روایت شده را در حیث بگیرید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۸:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)