مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

راهنمای جامع طراحی اپلیکیشن موبایل


حذف کردن task ها
دنبال هر چیزی که سعی استفاده کننده را می طلبد بگردید و جایگزینی برای آن گزینش فرمائید ( مانند ورود داده ها، تصمیم گیری و ... ).به عنوان مثال، در بعضا مورد ها شما میتوانید از اطلاعاتی که از گذشته وارداتی استعمال فرمایید.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

task ها را بشکنید و کوچکتر نمائید
در حالتی که لازم میباشد که استفاده کننده برای انجام یک فعالیت گام های متعددی را بردارد آن عمل را به بخش های کوچکتری تقسیم فرمایید.در پباده سازی برای تلفن همراه این نکته بسیار دارای اهمیت می‌باشد به دلیل آن که ما نمیخواهیم استفاده کننده را مبتلا پیچیدگی کنیم.یک نمونه خوب برای این عمل این می‌باشد که یک فرایند طولانی را به یک‌سری گام شماره گذاری گردیده تقسیم نمائید.

 

 

یک task طولانی را در گام های کوچک شماره گذاری نمایید مخصوصاً زمانی که حجم اطلاعاتی که اخذ می کنید زیاد باشد.

 

با این عمل می قدرت دو اکتیویتی متفاوت را به هم وصل کرد (مانند اجرای مرورگر برای انجام فرآیند خرید).هنگامی یک روند را به قدم های کوچک و شماره گذاری گردیده تقسیم می کنیم استفاده کننده ریلکس ‌خیس با آن رابطه برقرار می‌نمایند.

 

 

جستن یک فیلم و خرید بلیط آن

 

از صفحه ها آشنا به کار گیری نمائید
صفحه ها آشنا صفحاتی میباشند که استفاده کننده آنها‌را در بخش اعظمی از نرم افزار ها چشم میباشد.صفحاتی مانند"Search result" , Gettting started" , "what's new" در اکثری از نرم افزار ها وجود دارا‌هستند و نیازی به توضیحات مازاد ندارند چرا‌که استفاده کننده با آنان آشنا میباشد.این گزینه سبب ساز می‌شود که استفاده کننده در تعامل با نرم افزار از داده ها پیشین خویش استعمال نماید و نیاز به یادگیری چیز جدیدی نداشته باشد.

 

 

کاغذ پروفایل در نرم افزار quora

 

برای داده ها بیش تر در باب صفحه های آشنا ورقه The 11 Screens You’ll Find in Many of the Most Successful Mobile Apps را مطالعه فرمایید.

 

اخذ داده ها از استفاده کننده را کاهش دهید
نوشتن در صفحه های کوچک گوشی فعالیت سادگی وجود ندارد و مستعد ایرادات متعددی هست. معمول ترین دسته اخذ داده ها لبریز کردن یک فرم می‌باشد . در تحت سفارش هایی را برای آسانتر شدن این کار ذکر کردیم:

با حذف فیلدهای مازاد تا می‌توانید فرم را کوتاه فرمایید.نرم افزار می بایست کمترین داده ها را از استفاده کننده بگیرد.

 

 


قالب های محل ورود پباده سازی فرمایید.قالب های محل ورود یاری می کنند که محل ورود را در یک فرمت مختص اخذ کنیم.یک قالب محل ورود، وقتی که بر روی یک فیلد focus می‌کنیم، نمایش داده میشود.این عمل به استفاده کننده یاری می نماید تا بر روی اطلاعاتی که وارد می‌کند تمرکز بیشتری داشته باشد.

 


اعتبارسنجی باطن خطی

 

از خصوصیت های هوشمند مانند لبریز شدن اتوماتیک (autocomplete) استعمال نمائید. به عنوان مثال وارد کردن نشانی از مشقت بار ترین قسمت های یک فرم نام نویسی میباشد.استعمال از ابزار هایی مانند Place Autocomplete Address Form وارد کردن نشانی را راحت خیس می نماید.
مقادیر هر فیلد را به طور پویا اعتبارسنجی نمایید.این که پس از لبریز کردن فرم مجدد برگردید و خطاها را تصحیح فرمایید فعالیت کسل کننده‌ای می‌باشد. تا جایی که ممکن می باشد مقادیر را فورا بعداز وارد کردن اعتبار سنجی فرمائید تا استفاده کننده سریع آن ها را تصحیح نماید.

 

 


صفحه کلید را متناسب با گونه محل ورود تهیه فرمائید. هنگامی شماره تلفن اخذ می کنید، صفحه کلید شماره‌ای را اکران دهید، زمانی آدرس اینترنتی اخذ می‌کنید، دکمه @ را به صفحه کلید بیش تر فرمائید.مطمئن گردید که‌این مشخصات در همگی جای نرم افزار اعمال گردیده اند.

 


صفحه کلید را متناسب با محل ورود تهیه و تنظیم فرمائید.


نیازهای استفاده کننده را حدس بزنید
همواره توجه نمائید که آیا استفاده کننده نیاز به پند دارااست. مثلا در عکس ذیل استفاده کننده موعظه میگردد.

 

اینکه استفاده کننده از کجا بارکد را پیدا نماید بدیهی وجود ندارد. پس متن کمکی کنار فیلد بسیار اثر گذار می‌باشد.

 

برای نشان دادن اهمیت یک عنصر از ویژگیهای بصری استعمال فرمایید
مهم‌ترین عنصر در برگه بایستی طولانی تر جلب اعتنا نماید. این فعالیت از روش ارتقاء سایز فونت و یا این که اختصاص رنگی یگانه به آن عنصر قابلیت پذیر هست.

 

مورد های پهناور مهمتر از گزینه های کوچک به لحاظ میرسند. دکمه Request Lyft حیث استفاده کننده را جلب مینماید.

 

از اصطلاحات مختص اجتناب نمائید
یکی‌از مهم ترین مورد ها، آشنایی جامعه انگیزه یک نرم افزار یگانه هست. در رابطه مخاطبان خویش داده ها عده نمائید تا متوجه گردید که به کارگیری از کدام کلمه و واژه یا این که عبارت مطلوب خیس می باشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۷:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اکثر زمان ها طراحان یوزرها را در استعمال خطا از نرم افزار تقصیرکار


در طول انجام فعالیت اینجانب مدام یک پیش اکران از طرحم بوجود می‌آورم و بعداز کسب اطمینان از ظواهر آن به مرحله بعد از آن می‌روم. ضمنا عمل پباده سازی را از یک سیستم دلیل مقدمه نموده و موبایل را مدام برای آزمایش در کنارم قرار می دهم. بنابراین با مرور مداوم عمل بر روی برگه از وقتی که مبنا فعالیت آمده شد میتوانم از اندازه ها اعم از تصاویر، متن و بخش های گزینه لمس، وضوح و رنگ ها طبق آنچه انتظار داشتم اطمینان نتیجه ها نمایم. در صورتی این عمل را انجام ندهید انجام تغییرات و تصحیحات را به فرآیندی زمانبر مبدل خواهید ایجاد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در حیث داشته باشید اندازه ورقه ای که بر روی آن فعالیت می‌کنید می بایست شبیه به عبارتی موبایل باشد که در آن طرح را به اکران می‌گذارید. به علاوه در صورتی در هم اکنون پباده سازی برای صفحه ها با بعد ها مختلف می‌باشید پیکسل مقیاس خیر برای این عمل محسوب نمی‌شود، به این دلیل‌که در سیستم برهان های متفاوت مختلف هست. مثلا به تفاوت points در IOS و density-independent-pixels در اندروید دقت فرمایید. در سود بایستی به شعور بدون نقص تفاوت ها در پباده سازی احاطه یابید.

بعداز پیاده سازی پباده سازی تان بوسیله برنامه نویسان بایستی آن را روی موبایل های متعدد و ورژن های متعدد از سیستم دست اندرکاران آزمایش نموده و از درستی فعالیت انجام یافته اطمینان نتیجه ها نمائید.

معمولی پباده سازی نمائید

تولید آخرین در پباده سازی مفهومی ندارد، یک نرم افزار هیج گاه پایان نمی گیرد به این دلیل‌که فرآورده دیجیتال در حین دوران پیشرفت می نماید. به همین عامل نمی اقتدار برنامه ای را به طور قطعی ارائه بخشید. حقیقت با آزمایش کاربردی و آشکار ساختن مشکلاتی که یوزرها با آن ها مواجه می گردند نمایان می‌شود.

اکثر زمان ها طراحان یوزرها را در استعمال خطا از نرم افزار تقصیرکار میدانند در حالی که شاید نادرست از جانب آن‌ها رمز زده باشد.

تشخیص ایرادات و مشکلات به نفع شما هست. این فرصتی می باشد برای یادگیری و اصلاح عمل و ایجاد محصولی که شل خیس قابل استعمال باشد. در پباده سازی بایستی با تواضع پیش بروید. اینجانب در شرکتی فعالیت می‌کردم و رئیسم مدام پس از اینکه از او‌را از اتمام پروژه ام آگاه می‌کردم این سوال را میپرسید که آیا پروژه بوسیله یوزرها نیز آزمایش شده‌است؟ در بالا اینجانب این عمل را انجام نمی دادم اما به ندرت به آن عادت کردم و با خیالی گشوده در ادامه یافتن ایرادات در کارم بودم.

این مهم فقط در صورتیکه واقعه می افتد که قدرتمند به قبول مشکلات خویش باشید و از آن ها درس بگیرید. گهگاه ممکن می‌باشد یه خرده مشقت بار باشد اما بها آزمون داراست.

جلودار باشید

حجم زیاد داده ها سبب طاقت فرسا شدن فرمان پباده سازی می‌شود اما تحت عنوان طراح می بایست خویش را مشغول آنچه نو می‌باشد کرده و کنجکاو باشید. این دستور مرتبط با گرایشات متفاوت در زمینه‌ی پباده سازی و ورژن های متفاوت از سیستم عوامل میشود. خواه این زمینه برای شما خوشایند باشد یا این که نه بایستی سیستم برهان های نو را نصب کرده و مدام یک گام جلوتر تکان فرمایید.

یک روش اثر گذار برای کسب داده ها باارزش در مورد پباده سازی مطالعه راهنماهای پباده سازی قانونی مرتبط با پایانی ورژن سیستم کارداران میباشد. همینطور می‌توانید از جلوداران صنعت مانند Josh Clark و Luke Wroblewski بیاموزید.

در بالا بودن همینطور به معنای سعی بر استعمال از ابزارهایی هست که پباده سازی را معمولی و موثرتر می‌کنند. نباید از ترک نحوه های سابق عمل و پباده سازی خویش واهمه داشته باشید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۵:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به نظر شما چرا دکان های آنلاین اینقدر مسئله دقت عموم قرار گرفته اند؟

به نظر شما چرا دکان های آنلاین اینقدر مسئله دقت عموم قرار گرفته اند؟ دلایل کاملا واضح هست . در 24 ساعت شبانه روز دکان های اینترنتی فراهم ارائه سرویس ها می باشند . شخص به راحتی می تواند در تارنما برای مدت های طولانی بگردد کالاها را با نیز مقایسه نماید ایده ها دوستان عزیز و آشنایان را جویا شود و در پایان خرید خود را پایانی نماید . به علاوه با دکان های اینترنتی محدودیت مکان از فی مابین رفته و مشتریان در هر شهر و استانی که باشند می توانند از شما خرید کنند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

دیگر نیازی نمی‌باشد که افراد ساعت های طولانی در خیابان ها و مغازه به مغازه بگردند تا کالای زمینه نظرشان را پیدا کنند . آنان در هر جا که می‌باشند به راحتی و صرفا با موبایل خود می توانند خرید خویش را انجام داده و در وقت و بازه خویش صرفه جویی نمایند . حالا که فهمیدیم عوارض محبوبیت فروشگاه های آنلاین چه می باشد می خواهیم بدانیم چه مغازه هایی در فن خود چیره هستند . خصوصیت های یک فروشگاه آنلاین عالی چیست؟ با ما همپا باشید .

داشتن
گونه های کالا خوبتر است کالاهای فروشگاه شما از تنوع برخوردار باشد . بسیار بهتر هست که کاربر بتواند عمده نیازهایش را در دکان شما پیدا نماید . اما در‌صورتی‌که تنوع کالاهایتان بسیار نیست عملکرد فرمایید دستکم تعدادی دسته کالای متفاوت از یک خانواده را داشته باشید برای نمونه اکسسوری های نظیر ساعت، عینک، دستبند و غیره . درصورتی که فروشگاه شما انواع کالا را برای فروش دارااست بایستی این کالاها به خیر دسته بندی شوند تا استفاده کننده به راحتی کالای قضیه حیث خویش را پیدا کند .

داده ها
کامل شما باید داده ها بدون نقص و صدق از کالا به خریداران بدهید . خوب تر هست این داده ها دربرگیرنده دو نصیب باشد . در بخشی داده ها بی نقص و نقد و بررسی قرار داده شود و در بخش دیگر داده ها به صورت خلاصه گونه بندی گردیده وجود داشته باشد تا استفاده کننده بتواند به راحتی کالاهای متفاوت را مقایسه نمائید . از مقایسه سخن کردیم . بهتر میباشد وب سایت شما قابلیت مقایسه دو یا یک سری مال را به چهره همزمان داشته باشد . بخش نظرات یوزرها نیز در انتخاب خوبتر مشتریان می تواند تأثیرگذار باشد .

پشتیبانی
خوبتر میباشد یک تیم پشتیبانی از وبسایت و مشتریان شما پشتیبانی کنند، تا در اسرع وقت به سوال ها یوزرها جواب دهند آن ها را در انتخاب خوب تر ارشادوراهنمایی کنند و . . . به علاوه بایستی امکان مرجوع کردن فرآورده در صورت پیدایش نقص‌ وجود داشته باشد .

امنیت
امنیت وب سایت زمینه زیاد مهمی هست که بایستی به آن اعتنا کرد . شما بایستی امنیت کاربران و اطلاعات فردی آن‌ها را محافظت کنید تا نزد مشتریان خود اعتبار داشته باشید و آنان با اطمینان خاطر از شما خرید نمایند . پس در صورتی‌که قصد پباده سازی فروشگاه اینترنتی را دارید به این نکته دقت بسیاری داشته باشید .

تصاویر
و ویدئوها باید برای هر جنس از تصاویر با کیفیت استفاده کنید . تصاویر باید از تمامی زوایا وجود داشته باشند و اندازه‌ی متاع در تصویر به خیر مشخص باشد . به علاوه تصویر می بایست دقیقا شبیه به کالا باشد . استعمال از ویدئوهای مربوط به کالاها هم فعالیت جالبی به نظر می رسد . در ویدیو ویژگی های فرآورده خوبتر قابل تشخیص می باشد .

کاوش
با فیلتر کاوش در وبسایت یک عدد از مهم ترین امکانات هر وبسایت می باشد به خصوص برای فروشگاه های اینترنتی . یک دکان آنلاین علاوه بر این‌که می بایست جستجوی قدرتمندی داشته باشد، قابلیت و امکان اعمال فیلتر در کاوش را هم داشته باشد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۳:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بازاریابی متعلق یا همیاری در فروش (Affiliate Marketing)

2-
بازاریابی متعلق یا همیاری در فروش (Affiliate Marketing) این نوع بازاریابی یا این که سیستم همکاری در فروش یک عدد از ساده‌ترین روش‌های کسب درآمد از اینترنت است . به عبارت بی آلایش شرکت‌ها برای فروش تولید ها یا خدمات خود، برنامه همکاری در فروش تولید می نمایند تا بتوانند تولید ها را از طریق اینترنت به فروش برسانند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

فعالیت شما اساسا فروختن تولیدات برای یک یا یکسری شرکت است؛ به این صورت که آنان به شما پورسانتی بر پایه فروش شما میپردازند . شروع این کار آسانتر از آنچه می باشد که به نظر می‌رسد . کمپانی ارائه دهنده کالا برای شما یک سایت همیاری در فروش ایجاد مینماید و با عهده دریافت کردن پشتیبانی بازاریابی، کاری که به عهده شماست این است که تولید ها یا این که سرویس ها کمپانی موضوع نظر را توسط لینک و پیوند در شبکه‌های اجتماعی خود، موتورهای کاوشگر یا سایت خویش معرفی و هم تبلیغ نمائید . محتواهای شبکه‌های اجتماعی . ویدئوها، توییت‌ها، پست‌های اینستاگرام و محتواهای دیگر روش‌های دیگری هستند که می توانید به طور بدون واسطه لینک‌ها را به کاغذ فروش خویش جهت دهی نمائید .

3-
فروختن کتاب‌های الکترونیکی (Ebook) اینترنت از دنیای انتشارات سنتی جدا گردیده است . علاوه بر گونه های دیگر اطلاعات، این رسانه توزیع و فروش کتاب‌ها را تغییر تحول داده می باشد . در این روز ها کتاب‌های الکترونیک روی عمل آمده اند که میتوانند به فیس آنلاین خریداری شوند و آنگاه بلافاصله در کامپیوتر، تبلت یا این که کتابخوان (ebook reader) دانلود شوند . کتاب‌های الکترونیک در هر ژانری میلیونها عدد از آنها در هر سال فروخته می‌گردد . شایسته ترین بخش برای شما این می‌باشد که شما نباید یک ناشر دارای شهرت با جیپ لبریز از پول برای وارد شدن در این منطقه باشید بلکه به تیتر کارآفرین فردی اینترنت میتوانید به طور بدون واسطه از وبسایت خود آن ها را به فروش برسانید و این کتاب‌ها میتوانند رمان، کتاب‌های علمی، کتاب‌های آموزشی، مجموعه‌ای پست‌های بلاگ و غیره باشند . همینطور سایت آمازون این فرصت را برای بخش اعظمی از افراد فراهم کرده می باشد که تا بتوانند کتابهای الکترونیکی خویش را به فروش برسانند و از آن کسب درآمد کنند .

4-
تجارت الکترونیک امروزه با اعتنا به رویش دوچندان مضاعف یوزرها وب و نیز سهل و آسان بودن خرید و فروش در فضای آنلاین تعداد سایت‌های ارائه دهنده خدمات و محصول ها رویش متعددی را داشته اند به طوریکه فروشگاه‌های گرانقدر هم بدون چاره شده‌اند که برای جانماندن از رقابت از این خط مش استعمال کنند . بنابراین افراد می‌توانند با داشتن ایده‌ای مناسب و نیز با داشتن راهکارهای صحیح (بهره‌گیری از دانش بهینه‌سازی سایت) به دنیای تجارت الکترونیک وارد شوند . به عنوان یک استارآپ کارآفرین اینترنت، به تنهایی بایستی کار کنید؛ دستکم در ابتدا و این بدان معناست که نمی‌توانید به طور بی واسطه با سایت‌های غول پیکر تجارت الکترونیک رقابت کنید . به این استدلال که شما هیچ سرمایه اولیه، فضای انبار یا این که سیستم تدارکاتی را ندارید که دکان آنلاینی را با هزاران مال متعدد راه‌اندازی نمایید . از این رو یک عدد از روش‌های برد برای شما تمرکز می‌باشد . به عبارت دیگر باید شما موقعیت مطلوب مختص خویش را پیدا کنید و نیز بتوانید بر روی بازاریابی، محتوای اینترنت و همه چیز در قضیه آن مورد تمرکز فرمایید . شما باید به یک متخصص حرفه‌ای تبدیل شوید و در رتبه‌بندی بالای موتور کاوش در رابطه آن مورد ظواهر گردید .

انگیزه‌های مختلفی برای استارت کسب و عمل اینترنتی وجود داراست و نتایج مسئله حیث قادر است مختلف باشد . برخی کارآفرینان می‌خواهند دکان تجارت الکترونیکی داشته باشند که به درآمد مو جود خود اضافه کنند ولی برخی دیگر می‌خواهند دکان آنلاین آنان به نقطه‌ای رسد که اصلی‌ترین شغل‌شان شود . حساس نیست در آن چه چیزی فروخته میشود تمامی کارفرینان تجارت الکترونیکی یک انگیزه مشترک را دارا هستند و آن نیز به دست آوردن پول می باشد . کسب درآمد اینترنتی از طرز فروشگاه اینترنتی فقط تولید فروشگاه و بعد شروع به تصاحب کردن پیشنهاد نمی شود . فاکتورهای متعددی وجود داراست که می بایست برای موفقیت در فروشگاه در نظر گرفته شود .

5-
تبلیغات آنلاین در وب یک کسب و کار هوشمندانه و سازماندهی شده ممکن است نتایج خیر و خوبی کسب نماید و اغلب در کنار شرکت‌های بزرگتر رقابت کند . تبلیغات اینترنتی به خود فرایند صعودی گرفته که نشان می‌دهد در آینده‌ای خیر چندان دور پتانسیل بالایی در آن وجود دارد . به عنوان مثال Google Adsense یک عدد از محبوبترین راه‌های برای کسب درآمد از اینترنت است؛ به‌این صورت که در رخ داشتن بلاگ یا سایت پربازدید میتوانید تبلیغات گوگل را در وب سایت خود قرار دهید و به ازای کلیک بازدیدکنندگان بر روی تبلیغات از آن کسب درآمد نمایید .

این فرصت‌های کسب و عمل اینترنتی به شما ایده‌های زیادی برای کسب درآمد از وب می‌دهد . به روش‌های گوناگون کسب و کار اینترنتی توجه فرمائید و آنان را چک کنید، برندهای کوچکی بسازید و کسب و فعالیت قابل قبولی ایجاد کنید، آن‌گاه استارت به سوق دهی مقدار متعددی از ترافیک به سمت تارنما خویش گردید . این فعالیت ممکن می باشد مشقت داشته باشد اما هنگامی‌که به تدریج ترقی و موفقیت خود را میبینید بها آن را دارااست .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۱:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی بازی گوشی اهل ایران shadow blade (خنجر سایه)


معرفی بازی گوشی اهل ایران shadow blade (خنجر سایه)
کمپانی تجارت الکترونیک سروش پرداز قصد داراست هر هفته یک شب به معرفی یک بازی گوشی در سیستم برهان های اندروید یا این که آی . وی .اس بپردازد. بازی های موبایلی که نو به بازار وارداتی اند و از محبوبیت متعددی دربین هوا داران برخوردار می‌باشند. باما یاور باشید...

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در این شرکت وبلاگ هر هفته قصد داریم به معرفی یک بازی گوشی می‌پردازیم و در رابطه آن توضیح می‌دهیم . این هفته میخوایم در رابطه بازی اهل ایران پیروز shadow blade حرف کنیم که به دست استدیو حرفه آواز شریف ایجاد شده است که سوابق پیشین این موسسه در ایجاد بازی ، بازی اهل ایران گرشاسب بوده می باشد.

shadow blade

که بعداز این بازی به تولید بازی shadow blade در بازی های تلفن همراه پرداخت . این بازی برای ورژن اندروید و آی . وی . اس عرضه شد که‌این بازی با استقبال و روی گشوده منتقدین مواجه شد و تحت عنوان یکی بازی های برنده سال 2014 اسم گرفت.

چاقو سایه

بازی تازه shadow blade reload که نو ترین یافته ی استودیو د­د مِیج می باشد که‌این توشه پایین ویندوز ، لینوکس ، و مک تاسیس شده است که می‌توانید این بازی را از دکان استیم (steam) اخذ نمائید . اما این بازی در دکان استیم به طور بتا معرفی شده‌است و هنوز ورژن اصلی آن به طور قانونی عرضه نشده می باشد. استدیو رشته آواز شریف و استدیو دد میج قصد دارا هستند که‌این بازی پیروز را علاوه بر پلتفرم های ذکر شده برای پلی استیشن و ایکس جعبه هم عرضه نماید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۱:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکات اثر گذار در پباده سازی نرم افزار اندروید


نکات اثر گذار در پباده سازی نرم افزار اندروید


همانگونه که میدانید نرم افزار های اندروید امروزه از محبوبیت بالا و رو به پیشرفتی برخوردار میباشند و بخش اعظمی از دوستان خوب دوست داران قصد پباده سازی و ساخت نرم افزار اندروید را دارا هستند; امروز درین نوشته‌ی‌علمی کارایی داریم نکات مفید در پباده سازی نرم افزار اندروید را باهم نکته بینانه و جزء به جزء بازنگری کنیم.

یک نرم افزار اندروید برای پباده سازی و پیاده سازی، مسیر طولانی و لبریز فراز و نشیبی را در بر دارااست. وقتی که شما تمایل به پباده سازی یک اپلیکشن اندروید دارید، می بایست نخست یکسری اصول اساسی را راز لوحه کارتان قرار داده و همینطور بعضا از نکات مهم در‌این حوزه‌ را نیز به اعتنا رعایت فرمایید. در ذیل به شرح این نکات اساسی باهم خوا‌هیم پرداخت.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

1.خلاقیت در ایده و بضاعت و توان عملی کردن آن:

قبلی از انجام هرکاری در آغاز به یک ایده برای عملی کردن آن نیاز هست. پباده سازی نرم افزار اندروید نیز از این قائده مستثنی نخواهد بود. تحت عنوان قدم اولیه شما درین مسیر لبریز فراز و نشیب، شما بایستی نخست به یک ایده خلاقانه تصور کنید و حتی مهم خیس از آن، بتوانید ایده ی خودتان را از موقعیت تئوری به شکل عملی و کاربردی افزایش اعطا کرد.

در حالتی که شما با یک ایده ی منحصربه‌فرد و خلاقانه پا دراین مورد بگذارید، یک گام بلند به سمت انگیزه خویش نزدیک شدید. همان حتی شاید مهم‌ترین فعالیت برای ساخت یک نرم افزار اندروید نیز ایده ی خلاقانه باشد، به این دلیل که فارغ از یک ایده ی اختصاصی هرچه قدر هم که فرایند پباده سازی نرم افزار اندروید شما پیروزی آمیز باشد، گشوده هم در قضیه ایده به سد بزرگی خواهید خورد.

 

2.وجود تعامل بین نرم افزار و استفاده کننده:

هنگامی شما قصد پیاده سازی یک نرم افزار اندروید را دارید، می بایست بدین نکته دقت فرمایید که اولا بایستی بیشترین ربط را به موضوعی که شما در راز دارید داشته باشد و دستکم افزونگی در آن چشم نشود. یعنی استفاده کننده با نرم افزار شما بتواند حس راحتی و خرسندی نماید.

در وهله ی دوم، برای اینکه اپلیکشن اندروید شما بتواند بصورت کاربردی و مهم جلوه نماید، شما بایستی آن را به صورت تماما پویا و تعاملی پیاده سازی فرمایید. یعنی در مواقعی استفاده کننده بتواند اطلاعاتی را به نرم افزار شما بیفزاید و در عوض آن اطلاعاتی که برایش موءثر می باشد را کسب نماید. برای مثال در حیث بگیرید نرم افزار شما راجع به نام نویسی یک کالج باشد. فرض فرمایید که استفاده کننده میخواهد برای نام نویسی دروس خویش مبادرت نماید. در اینجاست که شما می بایست از ویژگی تعاملی در برنامه خویش استعمال کرده و استفاده کننده بتواند به سادگی در نرم افزار شما نام نویسی نماید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۸:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکات مهمی که پباده سازی نرم افزار گوشی


نکات مهمی که پباده سازی نرم افزار را ماهر خیس خواهد کرد
هرچه که به سمت جلو پیش می رویم و تکنولوژی به روزتر میگردند، انجام عمل‌هایی مانند خرید کردن یا این که استعمال از سرویس ها کمپانی‌ها تغییر تحول می نمایند و به نوعی آنها هم به روزتر میشوند. در حالتی که تا یک‌سری سال پیش برای خرید یک وسیله به سراغ مغازه نزدی محل معاش خویش می‌رفتید یا این که از تارنما تنظیم می‌کردید، امروزه خیلی ریلکس تنها با به کارگیری نرم افزار دکان در تلفن همراه هوشمند خویش، دستگاه را خریداری میکنید.

ارتقا تعداد موبایل‌های هوشمند و به کارگیری از آنها منجر شده‌است تا طراحان به تامل تغییر و تحول فیس دکان خویش از موقعیت تارنما به نرم افزار­های بیفتند. اکنون طولانی تر اشخاص از نرم افزار ها به جای وب سایت برای خرید و دیگر سرویس ها خویش به کارگیری می‌نمایند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

براساس نهایی پژوهش ها تارنما Fortune.com بیشتراز 75 درصد یوزرها تنها با یک‌توشه استعمال از نرم افزار، آن را جایگزین دیگر ابزارها خواهند کرد.

نکات مهمی که پباده سازی نرم افزار را ماهر خیس خواهد کرد

مهمترین نکته برای مدیران کسب‌وکار، داشتن یک برنامه تلفن همراه یا این که به عبارتی نرم افزار فن‌ای می‌باشد که به کار گیری از آن هم سهل باشد و هم یوزرها بیشتری را جذب نماید. طولانی تر مدیران می‌پندارند که می بایست دارایی خویش را طولانی تر صرف تبلیغات نرم افزار و المان‌های گرافیکی نمایند، در شرایطی که که یک برنامه تلفن همراه، در حالتی که پباده سازی تجربه کاربری نیکی نداشته باشد و استفاده کننده نتواند با آن به نیکی تعامل نماید، هیچ ارزشی نخواهد داشت. برای همین داشتن یک پباده سازی کاربرپسند برای نرم افزار با عملکرد بالا، از سایر المان‌ها اهمیت بیشتری دارااست.

تکنیک­های به کار گیری در پباده سازی نرم افزار تلفن همراه هر روز در هم اکنون تغییر‌و تحول و توسعه یافته‌خیس شدن می باشد که انگیزه آنها سهل و آسان‌خیس کردن تعامل و به کارگیری از آنان می باشد.

به‌دنبال این نوشته‌ی علمی قصد داریم تا نکاتی را که در برنامه نویسی تلفن همراه یاری می کند تا پباده سازی نرم افزار رشته‌ای‌تری نسبت به سایر داشته باشیم را بیان خوا‌هیم کرد.

گذشته از اینکه مقاله پایین را مطالعه فرمائید، قرائت نوشته‌ی علمی پایین را سفارش می کنیم:


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۸:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بعضی عوارض ساخت اپلیکیشن تلفن همراه:


با اعتنا به فراگیر شدن گوشی و به کار گیری کلیه اشخاص از این وسیله، واضح می‌باشد که نزدیک ترین و دوست داستنی ترین ابزار متصل به فضای مجازی تلفن همراه میباشد و با عنایت به اینکه لزوم به کارگیری از وب جهت گسترش کسب و فعالیت بنگاه های کوچک و وسیع اقتصادی بر کسی پوشیده وجود ندارد، لذا راهی که بتوان از روش تلفن های یار با مردم جامعه در رابطه بود، شایسته ترین ابزار جهت توسعه و گسترش کسب و فعالیت خواهد بود. و به این شکل بود که پباده سازی اپلیکیشن گوشی گزینه دقت صنف‌ها، موسسه ها و ارگان های متعدد جهت توسعه رابطه مردمی قرار گرفت.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

یقینا سهل وآسان الوصول بودن میزان مهم و ارزشمندی برای مشتریان می‌باشد. مثلا قوانینی را تصور فرمائید که میخواهید به رستوران بروید. در تلفن همراه خویش نرم افزار رستورانی را نصب گردیده دارید و میتوانید از روش آن گذشته از رفتن به رستوران غذای خویش را توصیه دهید و همینطور میز متبوع را رزرو کنید. آیا با مو جود بودن این حالت حاضر به گزینش رستوران دیگری می باشید؟ به خصوص وقتی که دوران محدودی دارید یقینا تعیین دیگری نخواهید نمود.

مزایای اپلیکیشن های تلفن همراه بسیار زیاد میباشند و ممکن میباشد با اعتنا به کسب و کاری که شما دارید و ایده ای که برای ساخت اپلیکیشن در راز دارید این مزایا گوناگون باشد.

بعضی عوارض ساخت اپلیکیشن تلفن همراه:

تبلیغ تولیدها برای اشخاص طولانی تر
ورود به بازارهای تازه
رابطه نزدیکتر با مخاطبین و مشتریان پیشین
ارتقاء فروش تولیدات
ساخت شم بهتر در مخاطبین و به کار گیری از روشهای بازاریابی عصبی
برندسازی و ساخت لیست اضافه مخاطبین
ارائه سرویس ها بهتر به مشتریان
سهولت دسترسی اشخاص به سرویس ها شما
لذا یک رستوران با پباده سازی اپلیکیشن تلفن همراه می‌تواند در خیلی از زمان ها صرفا به جهت پباده سازی نرم افزار از رقیبان پیشی گیرد. بنگاه های اقتصادی دیگر نیز با پباده سازی اپلیکیشن گوشی میتوانند در دسترس مشتریان و مخاطبان خویش قرار گیرند. و با دقت به استعمال عامه مردم از سیستم برهان های اندروید و IOS تنها کافیست پباده سازی نرم افزار برای سیستم استدلال های اندروید و IOS صورت پذیرد.

مجموعه برنامه نویسی گوشی کمپانی وب سایت با مارک استودیو اپلیکیشن، به یاری برنامه نویسان و طراحان ماهر و ایده پرداز، و همینطور با انگیزه ایجاد اپلیکیشن های کیفیت بالا و کاربردی، یکسری سال درحال کار می‌باشد و مهیا ارائه سرویس ها و راهکارهای مطلوب، به مشتریان عزیز هست.

استودیو اپلیکیشن، با به کارگیری از پایانی تکنولوژی و ابزارهای روز و در کلیه سیستم دلیل های اندروید، IOS و ویندوز طراح گونه های قابل انعطاف افزارهای فروشگاهی، محتوایی، شرکتی، تبلیغاتی، کاربردی و ... است.
هزینه پباده سازی اپلیکیشن، نسبت به کیفیت و کاربرد اپلیکیشن، بسیار مطلوب و بصرفه میباشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۸:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استراتژی ساخت اپلیکیشن:


1. اسم گذاری اپ
نام اولی چیزی میباشد که مخاطب میبیند. بدین ترتیب، با تعیین نام مطلوب مخاطب را ذیل تاثیر قرار دهید. نام بایستی منحصر، جالب، و معنی باشد و اعتنا مخاطب را جلب نماید. به این ترتیب، هنگام ایجاد نرم افزار به نام آن اعتنا نمایید.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

2. پباده سازی آیکون اپ
لوگوی نرم افزار شما می بایست به خیر و خوبی بیان‌کننده مورد نرم افزار شما باشد. در پباده سازی لوگو، آسانی را مدنظر قرار دهید.

 

3. تثبیت در بازارهای دارای اعتبار
بعد از ایجاد نرم افزار تلفن همراه و کسب اطمینان از کیفیت عالی و بی عیب و نقص بودن آن، لازم می باشد که اپ خویش را در بازارهای دارای اعتبار، نظیر اپ استور، گوگل پلی، و کافه بازار تثبیت فرمایید.

 

4. تعیین نوع بندی مطلوب
مدل بندی مطلوب را، با دقت به قضیه و کارکرد نرم افزار، گزینش نمایید. نوع بندی مطلوب سبب ساز می گردد یوزرها بهتر و ریلکس خیس اپ شما‌را پیدا نمایند.

 

5. تبلیغ و اشاعه
نرم افزار خویش را در فضای مجازی تبلیغ نمائید. این فعالیت را می‌توانید از روش شبکه‌های‌مردمی، کمپین های ایمیلی، تبلیغات اینترنتی، بلاگ، و رپورتاژ انجام دهید. تولید ویدئوی رئال و یا این که موشن گرافیک نیز می تواند موثر باشد.

 

6. اسکرین شات
از نرم افزار خویش اسکرین شات بگیرید. یوزرها از این شیوه فهم و شعور بهتری نسبت به فضا و تجهیزات اپ شما پیدا خواهند کرد. اسکرین شات خویش را در شبکه های ارتباطی و رسانه های دیجیتال منتشر نمائید.

 

7. برندسازی اپ
شایسته ترین شیوه برای برندسازی عرضه سرویس ها کیفیت خوب می باشد. با این فعالیت، اعتبار مارک مراقبت گردیده و اعتماد مخاطبان جلب می‌گردد. با تکثیر منظم به روز، نواقص احتمالی اپ را برطرف نمایید و نشان دهید که همواره در هم اکنون بهتر شدن می‌باشید.

 

8. نرخ‌گذاری منطقی
رقابت در بازار اپ بسیار فشرده هست و برای چشم شدن بایستی عملکرد متعددی کرد. درصورتی که ارزش های شما مطلوب و مقرون به صرفه بوده و متناسب کیفیت عالی خدماتتان باشد، رضایت مشتری جلب خواهد شد. می‌توانید از پیشنهادات ویژه و هیجان آور نیز برای جذب مخاطب به کار گیری نمایید. البته نباید درین عمل زیاده روی کرد. پیش از تولید نرم افزار تلفن همراه، طرح های درآمدزایی خویش را به اعتنا پباده سازی و محاسبه فرمائید.

 

9. نظرها یوزرها
از نظرها، نقدها، و پیشنهادات یوزرها به کار گیری نمایید. بازخوردهایی که از مخاطبان اخذ می‌کنید بسیار باارزش میباشند. آنها‌را باز‌نگری فرمایید و اشتباهات را برطرف فرمایید. به این ترتیب، سرویس ها بهتر و دیدنی تری را به مشتریان خویش عرضه خواهد کرد.

 

 

سخن آخرین
پیش از آغاز به پباده سازی و ایجاد نرم افزار گوشی، می بایست انگیزه و کارکرد اپ، تجهیزات و خصوصیت های آن، مشتریان انگیزه، و رقبا را به توجه مشخص و معلوم فرمایید. آن‌گاه برای پیروزی آن بایستی استراتژی بازاریابی و مدیر رابطه با مشتریان را پباده سازی و اجرا نمایید. و در غایت، مبنی بر بازخوردهایی که از سیستم و از مشتریان اخذ می کنید، اقدامات اصلاحی را انجام دهید و ورژن های آپ دیت اپ را منتشر فرمایید. از قابلیت ارسال نوتیفیکیشن نیز برای تعامل با مشتری غافل نشوید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۸:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سپرده گذاری روی پوش نوتیفیکیشن‌ها


در‌این نوشته‌علمی به ارتقا درآمد نرم افزار‌های پرداخت داخل برنامه‌ای خوا‌هیم پرداخت مبتنی بر استاتیستا[۱]، درآمد جهانی نرم افزار‌های پرداخت داخل برنامه‌ای در سال ۲۰۲۰ از مرز ۱۸۹ میلیون دلار رد خواهد شد. این پیش‌بینی بایستی زنگ هشداری برای کمپانی‌هایی باشد که هنوز در به کارگیری از اپلیکیشین‌های پرداخت باطن برنامه‌ای سپرده گذاری نکرده‌اند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در سال ۲۰۱۹، تمامی چیز – مخصوصاً هنگامی پای اپلیکیشین‌های پرداخت باطن برنامه‌ای و بهبود درآمدها فی مابین باشد – در هم اکنون دگرگونی و تغییر‌و تحول می‌باشد. در صورتی قرار می‌باشد از این سرویس ها درآمد خیر به جیب بزنید پس نخستین بایستی موارد ذیل را بخوانید.

توصیه اجرو پاداش
برای بیش تر سرمایه‌گذاران نرم افزار‌های تلفن همراه، بامسئولیت نگه داشتن یوزرها فرمان دشواری میباشد که در آخر سبب به ناتوانی در بازگشت سرمایه می گردد. در اینجا انگیزه، هدف دادن به کاربرها و جلب لحاظ آنها در به کارگیری از برنامه‌های پرداخت داخل برنامه است و چهت نیل بدین انگیزه چه راهی بهتر از کادو و جایزه دادن موجود است؟

در هر برنامه‌ای، می بایست برای کسانی که به امتیاز‌های خاصی می‌رسند کادو‌ای در لحاظ گرفته شود. به این ترتیب می بایست در‌پی یوزرها موبایلی باشید که در برنامه‌ها پرداخت درونی فعال‌خیس میباشند. به عنوان مثالً می توانیم این طور بگوییم: «برای آبادی ماه پول پرداخت نمایید البته عضویت یک ساله بگیرید.»

 

سپرده گذاری روی پوش نوتیفیکیشن‌ها
به عبارتی‌طور که پیش از اینً گفته شد با دقت به فراز و نشیب‌های بازار گوشی، اپلیکیشین‌های پرداخت باطن برنامه‌ای به درد اشخاص بی دل و جرات نمیخورد. یکی نشیب‌ها این هست که کاربرهای گوشی اکثر وقت ها خرید را نصفه کاره رها می کنند. در صورتی تسلیم این حادثه بشوید مطمئناً به لبه منفعت متبوع نمی‌رسید. برای مهار این خلل میتوانید از پوش نرم افزار‌ها استعمال بکنید.

هم اکنون این پوش نرم افزار‌ها چه عمل می‌نمایند؟ خب این متن ها – پوش نرم افزار‌ها – به یوزرها تلفن همراه خرید محصول ها و خدمت‌های فراموش گردیده را یاداوری می کند. در‌حالتی که از این نوتیفیکیشن‌ها به کار گیری می کنید می بایست پیام‌تان را به خیر سازماندهی بکنید. به عنوان مثال بهتر میباشد که محسنات مال نو و یا این که خدمت قابل ارائه‌تان را پر رنگ فرمائید.

زمانی نوتیفیکیشن‌ها را به صحت نوع بندی بکنید به صورت چشمگیری درآمدتان را ارتقاء می‌دهید. با این درحال حاضر از بمباران کاربرها با پوش نوتیفیکیشن‌ها پرهیز کنید که‌این فعالیت آن‌ها‌را فراری می دهد.

فراخوان فعالیت[۲] (CTA)
زمانی کلام از اپلیکیشین‌های پرداخت باطن برنامه‌ای می گردد بایستی کاربرها وسوسه بکنید تا از سرویس ها‌تان به کار گیری بکنند. ولی چطور به‌این انگیزه می سید؟ خب بایستی از فراخوان کار در نقاط کلیدی نرم افزار به کار گیری فرمایید. در مجموع بایستی بازدیدکنندگان را برای استعمال از تولید ها و یا این که سرویس ها عصر آزمایشی وسوسه فرمائید.

بعداز پررنگ کردن تولیدها، می بایست به کاربرها هدف‌ای برای به کار گیری از آن بدهید. به همین استدلال می بایست فراخوان فعالیت داشته باشید. مثلا میتوانید از عبارت‌های «این را همین جا آزمون فرمایید» یا این که «برای عصر آزمایشی بدون‌پول بشتابید» و یا این که «۶۰ روز زمان آزمایشی مجانی» به کار گیری فرمائید. یادتان باشد که فراخوان کار می بایست بازدیدکنندگان را برای شتاب کردن و اخذ بسته تشویق بکند. به علاوه بایستی مورد تماس هم بگذارید. متقاعد کردن کاربرها برای به کار گیری از این سرویس ها راهی طولانی داراست.

تولید تخفیف در نرم افزار

معرفی تخفیف‌های زماندار
با دقت به رقابت تنگاتنگ در دنیای نرم افزار‌های تلفن همراه، مهم میباشد که بازی‌تان را یک گام جلوتر ببرید. یک کدام از استراتژی‌هایی که میتوانید اجرا فرمائید به کار گیری از پیشنهادهایی با محدودیت وقتی هست. با این عمل، آن کالا و یا این که سرویس ها متبوع را در میان کاربرهای نرم افزار گوشی تبلیغ میکنید. و از آنجایی که نمی خواهید در سفارش تخفیف زیاده‌روی بکنید، فاکتور زمانه بسیار مهم هست.

به علاوه، هنگامی دعوا تخفیف‌ها می شود به یک متخصص فروش نیاز دارید تا امداد‌تان بکند مسیر پیش رو را بسنجید. یادتان باشد برای فراهم نمودن فایده و یوزرها اضافه بایستی ماهرانه فعالیت نمایید.

 

سرمایه‌گذاری در شراکت
هنگامی سخن نرم افزار‌های گوشی میشود تنهایی فعالیت کردن سهل وآسان میباشد ولی نمی‌اقتدار نیاز به سهیم را نادیده گرفت. به عبارتی‌طور که تولیدات و سرویس ها‌تان را بسط می‌دهید رابطه با عنواینی که میتوانند سودتان را بالا ببرند هم مهم می باشد.

با این اکنون تعیین شایسته ترین شرکت‌ها برای شراکت به سادگی آب تناول کردن هم وجود ندارد. بایستی در خصوص محصول ها و خدماتی که میتوانند به شما در ایجاد برندتان امداد بکنند تحقیق بکنید. و در‌این حین ممکن می‌باشد با اپلیکیشنی برای ابزارهای پوشیدنی هوشمند بیمار ستان و سازمان‌های بهداشتی همیاری داشته باشید که سود آن ارتقا کاربرانی هست که به نرم افزار پرداخت باطن برنامه‌ای دسترسی داشته باشند.

به غیر از این، ممکن هست بخواهید زمانی نرم افزار پرداخت باطن برنامه‌‌تان را راه‌اندازی بکنید، دو و یا این که چندین متاع را پایین حیث برندتان ارائه بدهید.

سپرده گذاری در نرم افزار

قیمت افزوده به امداد نرم افزار‌های پرداخت داخل برنامه
هنگامی میخواهید از نرم افزار‌های پرداخت باطن برنامه استعمال بکنید، عاقلانه‌خیس این هست که از ارزش تولید ها و سرویس ها با خبر باشید. برای این عمل می بایست فایده تخمینی را احتساب بکنید. در کنار انگیزه‌مان یعنی به حداکثر رسانی ارتقاء درآمد نرم افزار، بایستی دانست که بالا بردن یا این که معدود کردن بها متاع و سرویس‌تان عمل نیکو‌ای وجود ندارد.

به علاوه، می بایست تفاوت‌ها را در بازار مقایسه بکنید تا مشخص و معلوم شود خریدارها چطور در برنامه‌تان خرید نمایند. هنگامی این نظارت را انجام دادید میبینید که سازمان‌دهی سطح ها گوناگون پرداخت سهل وآسان میگردد. مثلا، ممکن میباشد بخواهید سرویس ها مازاد و استاندارد را برای کاربرهای برنامه‌های متفاوت بدانید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۰:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)