مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

پروژه لینک سازی داخلی

پروژه لینک سازی داخلی سایت

اگر استراتژی هدفمندی برای لینک سازی داخلی سایت خود نداشته اید، متاسفانه دیر یا زود سایت شما در آخرین صفحه از نتایج گوگل خواهد بود. !

در صورتی که هر کدام از صفحات سایت شما فاقد هرگونه لینک داخلی باشند از نظر گوگل به عنوان صفحه بی هویت یا Orphan Pages شناخته می شود.

همین امروز با سرمایه گذاری در پروژه سئو لینک سازی داخلی میتوانید جریان زندگی را برای همیشه در سایت خود را مجدد فعال کنید.

 

گوگل تاکنون بیش از 250 فاکتور مهم برای رتبه بندی سایت ها در نظر گرفته است که در بین تمامی این فاکتور ها، لینک سازی یا Link Building به شدت می درخشد و جز برترین فاکتور های مهم رتبه بندی در گوگل می باشد .

لینک سازی داخلی سایت گنجینه پنهان و ستون فقرات سئو سایت می باشد چون تاکنون تحت هیچ عنوانی نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

صفحات جدید زمانی توسط ربات های گوگل بررسی می شوند که از صفحه ای ایندکس شده، میانبری بین صفحات ایجاد شده باشد.

هدف گوگل در استفاده از لینک های داخلی دسترسی راحت به محتوای جدید و درک ارزشمندی یک صفحه در سایت است مثلا سایتی محتوای تازه ای ایجاد کرده اما هیچ لینک داخلی از سایر صفحات سایت برای آن ایجاد نشده باشد ربات های خزنده گوگل هیچوقت متوجه صفحه جدید سایت نمی شوند و  هیچ اتفاق خاصی برای جایگاه و رتبه سایت رخ نمیدهد.

لینک سازی داخلی سایت نوعی سیگنال مثبت برای موتورهای جستجوست که این صفحه سایت اهمیت بالایی دارد.

منبع شیک رنک


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۴۸:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تعریف اپلیکیشن

ورق روغنی (ورق سرد) ورق سرد که به آن ورق روغنی نیز می گویند نوعی دیگر از ورق فولادی می باشد که با به کارگیری از تکنولوژی نورد سرد ایجاد می شود . علت نامگذاری ورق های سرد به اسم ورق روغنی، اصطلاحی عامیانه و بر مبنای موقعیت ظاهری این جور ورق می باشد .
فیس ظاهری در این فرایند ایجاد ورق روغنی ورق های با ضخامت بالا به وسیله نورد به ضخامت های ذیل خیس تبدیل می گردند . در این فرآیند به دلیل استعمال از نورد سرد کیفیت ظاهری ورق های نورد گردیده فراوان عالی می باشد . از این جهت از ورق های روغنی اکثر در کاربردهایی که ورق ظاهر جسم را تشکیل می دهداستفاده می شود . ورق سرد بسته به گونه آلیاژ و همینطور عملیات حرارتی رخ گرفته بر روی آن ها به چند جور کلی تقسیم می شود .

طراحی اپلیکیشن در مشهد  ورق های معمولی (مانند ST۱۲)، ورق های نیمه کشش (مانند ST۱۳) و ورق های فوق کشش (مانند ST۱۴) نمونه هایی از گونه های ورق  طراحی اپلیکیشن در مشهد روغنی می باشند . استاندارد ضخامت ورق روغنی بین ۳ دهم میلی متر الی ۳ میلی متر می باشد و از حیث عرض هم دارای دو پهنا استاندارد ۱۰۰ سانتی متر و ۱۲۵ سانتی متر هستند . در جمهوری اسلامی ایران موسسه ها فولاد مبارکه اصفهان، هفت الماس و شرکت فولاد غرب اکثر ایجاد کنندگان ورق سرد (ورق روغنی) میباشند و از در بین ورق های وارد گردیده ورق روغنی روس و قزاق در بازار جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران لبریز کاربرد و لبریز مصرف می باشند .
کاربرد ورق روغنی ورق نورد سرد (ورق روغنی ) اساس ایجاد ورق گالوانیزه (ورق سفید) هستند . از آنجایی که ورق گالوانیزه رنگی خود نیز از ورق گالوانیزه ساخته می شود پس در فیض پایه و مبنا ورق رنگی، ورق روغنی(ورق سرد ) می باشد .
وزن ورق روغنی ورق های روغنی یا به عبارتی نورد سرد دارای وزن استاندارد ویژه میباشند که با آهن عادی تقریبا یکسان می باشد .
ورق گالوانیزه ورق گالوانیزه از ورق سرد (ورق روغنی) تولید می شود نیز نوعی دیگر از ورق فولادی می باشد که برای تولید ورق گالوانیزه طی یک پروسه طولانی در تمام مرحله ورق روغنی مقدار یکسری میکرون فلز روی را می نشانند تا ورق فولادی در پیش‌رو زنگ زدگی مقاوم شود به عبارت دیگر در ورق گالوانیزه، در در میان آهن و روی، پیلی الکتروشیمیایی تشکیل می شود که در آن روی به جای آهن به تیتر آند و آهن به عنوان کاتد بکار می رود . در ورق گالوانیزه چه بسا در حالتی که پوشش آن نیز شکستگی پیدا کند، زنگ نخواهد زد .
بهترین قیمت های آهن و فولاد در سرتاسر جمهوری اسلامی ایران را اینجا می توانید مشاهده کنید فولاد ۲۴ بازار آینده آهن و فولاد کوتینگ ورق گالوانیزه چیست؟ کوتینگ (به انگلیسی : Coatting ) میزان پوشش روی در دو سطح ورق و واحد آن gr/m2 می باشد . هر چقدر میزان فلز روی (zn) بیشتر پوشانیده گردیده باشد اصطلاحاً کوتینگ ورق فراتر می رود . از آنجایی که ورق های گالوانیزه که کوتینگ فراتر دارند کیفیت بهتری به مراتب دارند، در بازار به تیتر کالا مرغوبتر خرید و فروش می شوند . ورق های چینی کوتینگ در دربین ۱۰۰ تا ۱۲۰ و ورق های ژاپنی و هندی و کره ای و غیره تا ۱۸۰ کوتینگ نیز دارا می باشند .
ویژگی ها ورق گالوانیزه عرض : ۱۰۰۰ و ۱۲۵۰ کوتینگ : ۱۰۰ – ۱۲۰ – ۱۸۰ – ۲۲۰ – ۲۷۵ ضخامت : ۰٫۱۸ – ۰٫۴۰ – ۰٫۹۰ – ۲ – ۶ وزن کویل : ۳٫۵ الی ۱۲ تن قطر داخلی کویل : ۵۷۰ الی ۶۲۰ انواع: کرم دار ( به انگلیسی : Chromated ) و سوای روغن ( به انگلیسی : Unoiled ) گل در ورق گالوانیزه چیست؟(Spangle) وجود گل ( به انگلیسی : Spangle ) به ادله وجود ناخالصی در روی هنگام کریستال شدن روی مذاب بر روی ورق سرد ( ورق روغنی ) می باشد . به برهان مسائل زیست محیطی در آینده کلیه ی کالاهای گالوانیزه سوای گل تولید خواهند شد . در کل سه نوع گل وجود داراست : مدل بی گل ( به انگلیسی: Zero Spangle ) ، مدل گل ریز ( به انگلیسی: Minimum Spangle ) و جور گل دار ( به انگلیسی:RegularSpangle ) .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۸:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استعمال از تجهیزات گوشی


استعمال از تجهیزات گوشی
نرم افزار های گوشی قابلیت به کار گیری از تجهیزات گوشی مثل دوربین، لیست کانتکت ها، جی پی اس، ارتباط تلفنی و غیره را دارا‌هستند. آنان میتوانند از دوربین گوشی برای نسخه برداری بارکدها، از NFC برای پرداخت ها، از GPS برای اتصال به نقشه ها به کار گیری نمایند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

همینطور در ماه های اخیر، شاهد بسط استعمال از حسگر اثر انگشت در دستگاه های گوشی هستیم که میتواند بوسیله نرم افزار های گوناگون گزینه به کار گیری قرار گیرد.

چنین امکاناتی، هنگامی که باطن یک نرم افزار به کار گیری میگردند، می‌توانند یک تجربه شادی بخش و تعاملی را برای استفاده کننده مهیا نمایند. همینطور این مشخصات می‌توانند واحد سنجش کارهایی که یوزرها بایستی انجام دهند را کاهش می‌دهند. مثلا یک نرم افزار بانکی ممکن میباشد لازم باشد که استفاده کننده عکسی از مدارک خویش را برای خزانه ارسال کند. در چنین حالاتی نرم افزار تلفن همراه می‌تواند قابلیت و امکان تصاحب کردن عکس با دوربین تلفن همراه و ارسال آن به خزانه را برای استفاده کننده آماده نماید.

۴- قابلیت و امکان دسترسی آفلاین و آنلاین
اگرچه نرم افزار ها برای انجام اکثر زمان ها کارهایشان ممکن میباشد به اتصال اینترنتی نیاز داشته باشند، همچنان می‌توانند محتوا و کارکردهای اصلی را در وضعیت آفلاین به یوزرها ارائه نمایند.

با یک تپ معمولی رو ورقه اکران تلفن همراه، قابلیت دسترسی آنی به داده ها باطن نرم افزار موجود هست. این را مقایسه نمائید با وب سایت که استفاده کننده می بایست به وب متصل باشد، مرورگر را گشوده نماید، روی نوار نشانی کلیک نماید، نشانی وب سایت ما‌را فارغ از غلط تایپ نماید و یکسری ثانیه طاقت نماید تا داده ها وب سایت از سرور به گوشی وی منتقل شوند. حالا در حالتی‌که وی از یک متن یا این که پوشه ویدیویی را بپسندد و بخواهد آن را بعدا مجددا مشاهده نماید، چه کارهایی بایستی انجام دهد؟

مجددا نمونه نرم افزار بانکی را در حیث بگیرید. این نرم افزار می‌تواند امکاناتی مثل به حساب آوردن مالیات، انتخاب مبلغ وام و قسط ها و ارائه محتوای آموزشی را در وضعیت آفلاین ارائه دهد.

۵- آزادی در پباده سازی
با تمامی پیشرفت هایی که در ساخت سایت انجام شده میباشد، سایت ها برای انجام بخش اعظمی از کارهایشان به مرورگر گوشی متعلق میباشند. این تارنما ها برای فعالیت کردن به دکمه های مرورگر مثل دکمه رجوع و برگشت، دکمه رفرش و نوار نشانی متعلق می‌باشند.

نرم افزار های گوشی چنین محدودیت هایی ندارند و می‌توانند کارکردهای متنوعی را بکار بگیرند بعنوان نمونه وضعیت های اشاره: tap, swipe, drag, pinch, hold

۶- سرعت طولانی تر
نرم افزار ها معمولا ۱٫۵ برابر سریع خیس از تارنما ها می‌باشند. نرم افزار ها داده را در خاطر تلفن همراه ذخیره می‌کنند و لذا در کسری از ثانیه میتوانند آن دیتا را فراخوانی نمایند. البته در تارنما ها، اطلاعات می بایست از سرورها استخراج شوند که ممکن میباشد از یکسری ثانیه تا چندین دقیقه بر حسب سرعت کانال و اندازه اطلاعات ارتفاع بکشد.

۷- برندینگ
نرم افزار تلفن همراه می‌تواند سفیر مارک شما باشد.

هر نرم افزار موبایلی بر حسب مارک کمپانی پباده سازی می‌شود و شما می‌توانید ظواهر نرم افزار خودتان را بر حسب دیده اندازی که برای کمپانی خودتان در لحاظ گرفته اید، پباده سازی نمایید.

هنگامی که کمپانی شما از تکنولوژی های روز مثل نرم افزار گوشی به کارگیری می‌کند، ناخودآگاه این شم را به مشتریانتان میدهد که شما یک کمپانی بروز، خلق کننده و نوآور می‌باشید.

نرم افزار شما مانند نیروی فروشی میباشد که ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته را فعالیت مینماید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۸:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استراتژی ایجاد محتوا در بازاریابی اینستاگرام


استراتژی ایجاد محتوا در بازاریابی اینستاگرام
بدون شکً برای ساخت محتوا در اینستاگرام بایستی استراتژی داشته باشید.استراتژی بازاریابی گوناگون می‌باشند البته اینکه چه استراتژهای بازاریابی صحیح و خوب میباشد را در پی باز بینی میکنیم.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آیا درپی ساخت کلیپ در کسب و کارتان میباشید؟ پیرو ساخت مطالب آموزشی می‌باشید؟ شما دوست دارید چه دسته محتواهایی ایجاد میکنید؟ مخاطبان شما چه کسانی میباشند و چه محتوایی برایشان مطلوب میباشد؟

پس استراتژی ساخت محتوا در اینستاگرام یعنی اینکه مخاطبانتان را بشناسید و بدانید که چه نیاز دارا هستند، هدف ها خویش از حضور در اینستاگرام با بشناسید و بدانید که چه گونه محتواهایی شمارا به هدفتان نزدیک خیس می کند و در غایت مبنی بر گونه محتوایی که می بایست به آنها بپردازی یک برنامه محتوایی تهیه فرمایید.

برای ساخت محتوا می بایست 5 اصل مهم را در حیث بگیرید که میتواند در پرورش کسب و عمل به شما یاری دهد.

1- اصل نخستین کردار قیمت
شاید قیمت آفرینی را بارها و بارها در نحوه های فروش شنیده باشید البته دیدنی میباشد هنوز خیلی از کسب و امور از آن بی خبر میباشند و اتفاقاً در حوزه بازاریابی اینستاگرام هم خیلی ها آن را ملاحظه نمی کنند.

شما می بایست قبلی از عنوان کردن مارک خویش و یا این که حتی توصیه به مخاطبان تان به تامل ساخت یک محتوای خوب برای بها آفرینی متاع و یا این که خدماتتان باشید. در غیر این رخ نمی توانید رابطه خیر و خوبی با مخاطب و یا این که مشتریان برقرار نمایید. یک بها بدون پول در صدر قادر است رابطه صحیح و موءثر برای هدف ها بعدی ساخت نماید.

2- اصل دوم تعیین محتوای استوار
در‌حالتی که در استراتژی ساخت محتوا در اینستاگرام موضوعی گزینش شود که در دراز بازه ادامه پیدا نکند احتمالاً به باخت سبب می‌شود. بگذارید با ذکر یک نمونه این قضیه را بیش تر پر‌نور کنم فرض نمائید کسب و فعالیت شما در حوزه تاسیسات هست که شما با اخذ هر پروژه پیشین و بعد را عکس برداری می‌کنید و با ذکر توضیحات بی نقص آن را در اینستاگرام منتشر میکنید.

این استراتژی تمام شدنی وجود ندارد و تا هنگامی که شما فعالیت اخذ می‌کنید محتوایی هم برای ارائه و ساخت دارید و این محتوا تمام شدنی وجود ندارد و استوار میباشد علاوه بر این حول این مورد می قدرت موضوعات دیگر را اعلام کرد. البته وقتی را در لحاظ بگیرید که استراتژی محتوای شما بر طبق فرآیند گوناگون کارتان و توضیح وسایل فعالیت و … باشد دراین‌صورت احتمالا استوار نخواهد بود و هنگامی می‌رسد که محتوایی برای ساخت ندارید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۷:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

دانلود MX player PRO بهترین ویدیو پلیر اندروید

MX Player Pro یک پخش کننده فایل های تصویری کامل برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. ام ایکس پلیر با توانایی پخش تمام فرمت های رایج تصویری با کیفیت Full HD و قابلیت نمایش زیرنویس SRT، پشتیبانی از پردازنده چند هسته ای برای رندر سریع تر فیلمها،مصرف کم باتری و CPUتبدیل به بهترین پلیر اندروید شده است.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

ویدیو پلیر MxPlayer پخش کننده انواع فایل تصویری
دانلود MX player PRO بهترین ویدیو پلیر اندروید
دانلود MX player PRO بهترین ویدیو پلیر اندروید
برخی از ویژگی اصلی MXplayer PRO
پشتیبانی از تمامی فرمت های رایج تصویری نظیر: 3gp .avi .divx .f4v .flv .mkv .mp4 .mpeg .mov .vob .wmv .webm .xvid
نمایش زیرنویس فارسی با فرمتهای مانند: srt .ssa .ass .sub .smi .mpl .txt .psb
قابلیت افزودن کدک برای نمایش بهتر
قابلیت تنظیم صدا و نور، عقب جلو کردن فیلم، زوم به صورت مالتی تاچ در هنگام تماشا تصویری
سازگار بودن با پردازنده های تک هسته ای و چند هسته ای
امکان زوم کردن روی ویدیو در حال پخش
تنظیم اندازه بزرگنمایی زیرنویس
قفل کودک
دکمه های دسترسی سریع
بروز شدن مرتب لیست فایل ها داخل برنامه بلافاصله بعد از اعمال تغییرات
رفع شدن مشکل پیمایش سریع در نمایش تلویزیون و رفع مشکل سرعت پخش در برخی گوشی های ال جی
پلیر MX Player Pro به همراه مجموعه Codec (کدک) در مارکت گوگل با امتیاز 4.7 از 5 و قیمت .99 ارائه شده که سایت اندرویدزوم نسخه Pro (کرک شده) + مجموعه کدک ها را به صورت رایگان قرار داده است.

دانلود MX player PRO بهترین ویدیو پلیر اندروید
تصویر محیط کاربری
دانلود MX player PRO بهترین ویدیو پلیر اندروید
تصویر محیط کاربری
دانلود MX player PRO بهترین ویدیو پلیر اندروید
تصویر محیط کاربری
دانلود MX player PRO بهترین ویدیو پلیر اندروید
تصویر محیط کاربری
راهنمایی نصب کدک برای Mxplayer :
فایل Zip کدک ها را در مموری خود کپی کنید.
در برنامه به مسیر Settings > Decoder > Custom Codec رفته و فایل zip را انتخاب کنید.
برنامه به صورت خودکار کدک مناسب را نصب می کند.
پس از پایان نصب برنامه را ببندید و دوباره اجرا کنید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۵:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزیت‌های گسترش نرم افزار در بستر اندروید


مزیت‌های گسترش نرم افزار در بستر اندروید
اپن سورس بودن

طراحی اپلیکیشن در مشهد

اندروید یک سیستم استدلال اپن سورس میباشد و از این رو برنامه نویس­ها هیچگونه نگرانی در رابطه خرید لایسنس یا این که دیگر ایرادات رسمی نخواهند داشت. حتی میتوانند از سورس­های اندروید مو جود در بازار برای سر مشق برداری فارغ از هیچ سیرتکامل زمینه خاصی به کارگیری نمایند. این موضوع به برنامه نویس و صاحبان کسب‌وکار به ارتقاء سرعت ایجاد نرم افزار امداد بخش اعظمی میکند.

رابط کاربری سفارشی گردیده

رابط کاربری نقش مهمی در برد یا این که باخت نرم افزار شما داراست. نرم افزار­های مبنی بر اندروید به راحتی قابل سفارشی سازی گردیده می باشند و از این رو مدیر آنان شل‌خیس میباشد. در واقع بایستی بدانید که گوگل تأکید متعددی روی این زمینه یعنی توصیه سازی رابط کاربری به مراد یاری به برنامه نویس ها برای تولید نرم افزار دلخواه کسب‌وکار خویش میکند. از این رو، این خصوصیت به برنامه نویس ها اذن تا بتوانند ایده‌های خویش را خیلی بهتر و سریع‌خیس روی نرم افزار ها اجرا نمایند.

سپرده گذاری معدود

از آن‌جا که اندروید اپن سورس میباشد، برنامه نویس ها در هنگام تولید نرم افزار­های بر پایه ی اندروید با کمترین نقص‌ و مانعی روبرو خواهند شد و همینطور در تولید نرم افزار ها هیچ هزینه‌ای برای برنامه نویس ها نخواهند داشت. هزینه‌های که شما برای نرم افزار می‌دهید، برای نیروی انسانی و دیگر سرویس ها مانند آزمایش و به کار گیری از بعضا المان‌های مختص میباشد. اما خویش برنامه نویس ها هم بایستی یک توشه هزینه نام نویسی برای توزیع نرم افزار بپردازند تا بتوانند برنامه را در هر دستگاهی به راحتی و سریع اجرا نمایند.

همینطور بخوانید : یادگرفتن کاهش حجم APK در اندروید استدیو
شبکه‌های فروش گوناگون

برخلاف دیگر برنامه‌ها، نرم افزار­های اندروید می توانند در بسترهای گوناگون قرار بگیرند و اجرا شوند. امروزه یک برنامه نویس اندروید گرفتاری این را ندارد که از چه بستری برای بازاریابی و توزیع نرم افزار خویش به کار گیری نماید. گوگلی پلی، بازار و دیگر برنامه‌ها، بسترهایی میباشند که صاحبان کسب‌وکار می توانند نرم افزار خویش را فارغ از هیچگونه دردسری و ریلکس به مراد معرفی و دانلود آن به وسیله یوزرها آپلود نمایند.

انطباق سهل و آسان و سریع

نرم افزار­های اندرویدی که با لهجه برنامه نویسی اندروید جاوا گسترش پیدا میکنند، دارنده کتابخانه بی نیاز به مراد ایجاد و توسعه و گسترش میباشند. امروزه استعمال از گویش برنامه نویسی جاوا به خواسته پباده سازی نرم افزار بیش تر از سایر گویش‌ها آیتم محبوبیت قرار گرفته میباشد و این زمینه به آن ها قابلیت و امکان به کارگیری از برنامه آخری را در همه بسترها میدهد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۸:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بارکدها و کدهای QR را بخوانید


بارکدها و کدهای QR را بخوانید

طراحی اپلیکیشن در مشهد


دوربین تلفن همراه‌های اندرویدی می توانند بارکدها را نسخه برداری نمایند، آن ها را بخوانند و کدهای QR را به داده ها قابل تعبیروتفسیر تبدیل نمایند. شاید در قبلی کالاهایی خریداری کرده‌اید و در پشت تولید ها مشاهده کرده‌اید که از شما می خواهند کد مربوطه را نسخه برداری نمائید تا داده ها بیشتری به دست آورید یا این که اتصال به دستگاه به صدق انجام ‌شود. به‌طور نمونه در برخی از دوربین‌های پایین کانال دی‌لینک و پیوند بایستی از روش دوربین تلفن همراه کد QR را کپی فرمایید تا موبایل بتواند با دوربین زیر کانال رابطه برقرار نماید. این داده ها صرفا هنگامی‌که یک دستگاه بارکدخوان در دست داشته باشید قابل تعبیر می‌باشند، البته موبایل‌های هوشمند اذن میدهند بارکدها و کدهای QR را نسخه برداری فرمائید.

4>>> به‌کارگیری فلاش دوربین را به دست‌کم برسانید
برخی از یوزرها فلاش دوربین موبایل اندرویدی را به صورت دایم در شرایط مدام پر‌نور قرار می دهند و تصور می نمایند هنگامی که فروغ بیشتری ساطع شود، کیفیت تصاویر بهتر می شود، ولی این نگرش خطا میباشد و فیض معکوس دارااست. فلاش فقط برای مواردی میباشد که فروغ و روشنایی محیطی نادر میباشد و قرار میباشد نوروفروغ پیکان جایگزین فروغ طبیعی یا این که حتا فروغ و روشنایی اتاق باشد. عکس‌برداری با نشانه گر سبب ساز می‌گردد لکه‌های نوری نا مطلوب در تصویر تولید شود و تعادل در بین سایه‌ها از بین برود. صرفا در اطراف‌هایی که فروغ و روشنایی یه خرده دارا‌هستند از فلاش به کارگیری فرمائید، ولی پیش از فعال کردن مکان نما اطمینان نتایج نمایید پر‌نور کردن پیکان به عکس‌برداری یاری می نماید. به عبارت دیگر، پیکان می بایست نهایی چاره برای حل نقص‌ باشد و نباید تحت عنوان جایگزین فروغ طبیعی یا این که حتا نوروروشنایی اتاق در حیث گرفته شود.

5>>> تصاویر HDR بگیرید


با به کارگیری از خصوصیت HDR دوربین تلفن همراه میتوانید عکس‌هایی با با کیفیت و با حداکثر جزئییات ممکن تهیه و تنظیم نمائید. خصوصیت HDR اصولا تعدادی عکس از یک صحنه میگیرد و آن گاه از مناطقی که شایسته ترین کیفیت نورپردازی دارا هستند به کارگیری می کند تا یک تصویر ایده‌آل تولید شود. بیش تر تلفن همراه‌های نو اندرویدی به‌طور پیش‌فرض این خصوصیت را دارا هستند، ولی در حالتی که دوربین موبایل شما فاقد چنین خصوصیت میباشد می بایست از برنامه‌های ثالث دوربین که خصوصیت HDR را ارائه میکنند به کار گیری نمائید.

6>>> نگاتیوهای دیرین را دیجیتالی فرمایید
در شرایطی‌که عکس‌های نگاتیو کهن دارید و میخواهید آن‌ها‌را دیجیتالی نمایید یا این که صرفا میخواهید آنان‌را ملاحظه کنید، دوربین موبایل شایسته ترین ابزار در دسترس میباشد. افکت نگاتیوی که باطن برنامه دوربین جای دارد اذن می دهد تصاویر باطن نگاتیوها را به صورت تمام رنگی ملاحظه کنید. صرفا کاری که می بایست انجام دهید این میباشد که نگاتیو را مقابل یک چراغ پر‌نور و لنز دوربین قرار دهید. وقتی که غربال نگاتیو باطن برنامه موبایل را پر‌نور کردید، یک تصویر تمام رنگی را مشاهده میکنید. ولی نباید انتظار داشته باشید یک تصویر با با کیفیت اخذ فرمایید. اعتنا فرمایید از این طریق نمی‌اقتدار برای دیجیتالی کردن تصاویر در خانه با بالاترین کیفیت به کارگیری فرمایید. ولی تصویر رنگی که بدین طرز نشان داده می گردد کیفیت خیر داراست. در حالتی که به دیجیتال کردن نگاتیوها عشق دارید به یک سری ابزار مازاد نیاز دارید. برای دیجیتالی کردن نگاتیوهای سابق کیفیت خوب قابل پذیرش با استعمال از دوربین تلفن همراه‌های هوشمند می بایست از تکنیک DIY استعمال نمایید. در‌صورتی‌که دوربین موبایل فاقد غربال نگاتیو میباشد، برنامه‌هایی مشابه به Photo Negative Scanner: View & Convert color film تلاش خیر و خوبی در این مورد دارا هستند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۵:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برنامه های کاربردی با به کارگیری از برنامه نویسی اندروید با پایتون


نقش پایتون در توسعه و گسترش گوشی
بسط برنامه های گوشی به جهت توسعه و گسترش دامنه آن به بخش عمده ای از کسب و فعالیت تبدیل شده‌است. چهارچوب پلتفرم پایتون در اکثری از سیستم کارداران از قبیل اندروید، ویندوز۷، لینوکس و مک اجرا میشود.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

پایتون یک ابزار عالی برای تایپ کردن اسکریپت های بی آلایش و برنامه های پیچیده یک‌سری نخی می‌باشد. نکته قابل توجهی که در برنامه نویسی اندروید با پایتون موجود هست آن میباشد که‌این مجال را بدست آورده میباشد تا به طور مجانی در دسترس باشد و در سطرهای نامحدود در آن کد نویسی انجام می‌شود.

برنامه نویس ها دستگاه های اندرویدی و آیفون برای ارائه یک برنامه موبایل عالی به مشتری خویش ، از یکسری تکنیک گسترش چندسکویی (یعنی امکان اجرا در تعدادی سیستم برهان) استعمال میکنند.

 

 

برنامه های کاربردی با به کارگیری از برنامه نویسی اندروید با پایتون
برنامه Aarlogic C05/3 : یک برنامه ردیابی PCB از GSM/GPS به کار گیری می‌کند که با پایتون پیشرفته میباشد و با سرورهای نقشه گوگل گزینه پشتیبانی قرار گرفته میباشد .
برنامه Pyroute : یک برنامه نقشه برداری و مسیریابی GPS مطلوب برای گوشی هست.
برنامه FoodPlus : یک برنامه تلفن همراه پیشنهاد طعام هست که فرآیند فرایند پیشنهاد خوراک و ردیابی را معمولی می‌کند و منحصر هواداران به طعام با به کارگیری از برنامه نویسی اندروید با پایتون پباده سازی شده‌است.
برنامه AppBackup : این برنامه دستگاه های IOS را جیلبریک می‌کند که منجر می گردد تجهیزات پشتیبانی و بازیابی پیکربندی و داده های برنامه مغازه تلفن همراه فعال شوند.
برنامه نویسی اندروید با به کار گیری از کتابخانه Kivy
با محبوبیت موبایل های هوشمند و تبلت ها، برنامه نویس ها طالب برنامه نویسی اندروید با پایتون گردیده اند. به لطف کتابخانه تازه، برنامه نویس ها پایتون می‌توانند در برنامه نویسی اندروید با پایتون با استعمال از کتابخانه kivy برنامه های متعددی را گسترش دهند.

در مورد برنامه نویسی اندروید با پایتون به دانشی مبنا نیاز دارید . در‌این نوشته‌علمی خصوصیت های کلیدی Kivy را معرفی می گردند و آن‌گاه نشان میدهد که به چه شکل طرح بندی در کیوی و بعضی از مثال های جانور را کشف نمایید.

برای اینکه بتوانیم از پایتون برای برنامه نویسی اندروید به کارگیری کنیم، بایستی از کتابخانه های برنامه نویسی با تیتر Kivy منفعت بگیرید. این کتابخانه یک پلتفرم یک‌سری سکویی است که برای برنامه نویسی اندروید با پایتون به کار گیری میشود. پیشین از اینکه استارت به استعمال از این کتابخانه ی برنامه نویسی کنیم، می بایست بدون شک مبادرت به نصب کتابخانه ی Kivy نماییم.

ممکن میباشد نصب کتابخانه ی Kivy تا حدودی زمانبر و زمانبر باشد، ولی برای گسترش اپلیکیشن اندرویدی متبوع به طور کامل ضروری هست.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۸:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وب سایت های گوشی پسند


مشارکت با سایر خدمات

همکاری با شرکت ها مشابه، به شما کمک می کند از برد آن‌ها نیز منفعت مند گردید، این فعالیت مشتریانی بیشتری برای شما به ارمغان می آورد. با تهیه و تنظیم یک لیست از سایر شرکت ها و پیوستن به آنها، یک برنامه برای رد و بدل کردن تبلیغات دربین خود چهره دهید، با این کار فایده عاید هر دو طرف میشود و به فایده مشترک می انجامد.

وب سایت های گوشی پسند

طراحی اپلیکیشن در مشهد

برای شرکتهای که هنوز هم چندان عشق مند به ایجاد اپلیکیشن مجزا نیستند، طراحی وب هایی که برای نمایش در موبایل به نه طراحی شده، می تواند جایگزین خیر باشد که با دارایی آن ها نیز منطبق خواهد داشت. با یک جستجو میتوانید وب سایت هایی را که این فعالیت را به ازای دریافت مبلغی ناچیز انجام میدهند بیابید. هدف تعامل با کاربر و بهبود سابقه کاربران است که سبب ساز به جذب مشتری می گردد.

منفعت گیری

با شرایط پر رونق صنعت تلفن همراه که امروزه شاهد آن هستیم، به کلیه کسب و کارها توصیه می شود که یک اپلیکیشن موبایل برای تبلیغ تولیدها خود بسازند. به واقعیت گوشی وسیله ای می باشد که همه ارتباطات توسط آن رهبری می‌شود، در نتیجه پیوستن به این فناوری، تضمینی برای نتیجه ها آیتم انتظار برای کسب و کار شما خواهد بود.
گوگل ناو یکی‌از تجهیزات حیاتی برای یوزرها اندروید به شمار میاید که اما توسعه و گسترش‌ی این دستیار صوتی تمام نشده و گوگل مرتبا به قابلیت و امکان‌های آن طولانی تر میکند. جدیدترین خصوصیت بیشتر گردیده به گوگل ناو به یوزرها این قابلیت و امکان را می دهد تا بتوانند پیامک‌ها را شنیده و به آنها جواب دهند.

حالا در‌صورتی‌که به گوگل ناو سئوالی مانند «پایانی پیامک‌های منرا نشان بده» را بیان نمائید، این دستیار صوتی در برخورد بدین سئوال سریعا پنج پیامک انتها را که اخذ کرده‌اید اکران می دهد. گوگل ناو می تواند هر مورد از پیامک‌ها را که بخواهید برایتان بخواند و جواب ارسال نماید. ولی یکسری ترفند به‌این خواسته موجود هست؛ به عنوان مثال میتوانید از عباراتی مانند «show me my last mesغیر مجاز می باشدes»، «show me my latest mesغیر مجاز می باشدes» یا این که «show me my newest mesغیر مجاز می باشدes» و «read me…» به کار گیری نمائید. گوگل ناو با شنیدن این کلمه ها علاوه بر پیامک‌ها قادر است آدرس اینترنتی‌ها را نیز برایتان بخواند.

اما این امکان فقط برای پیامک‌های دریافتی از روش اپراتورها کاربرد دارااست و به واسطه‌ی آن نمی‌اقتدار پیام‌های صوتی گوگل را کاوش کرد. با این درحال حاضر می‌اقتدار از گوگل ناو انتظار داشت تا در بروزرسانی‌های بعدی به قابلیت و امکان‌ قرائت پیامک‌های جانور در دیگر نرم افزار‌های ارسال پیامک نیز مجهز شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۵:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار معروف موبایل


در‌این نرم افزار ترازو امنیت مسیرها، ترافیک جاده ها، گودی ها و چاله هایی که ممکن میباشد در آن مسیر وجود داشته باشند برای شما نشان داده خواهند شد. هزینه این نرم افزار حدود 99/29 دلار در سال میباشد. حتی به طور آفلاین می‌توانید از نقشه های مسیریابی که‌این نرم افزار در دست تلفن همراه شما قرار میدهد استعمال نمائید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

نرم افزار Google Play
در حین مهاجرت جاده ای و یار با خانواده، ممکن میباشد شما دوست داشته باشید موسیقی و آهنگ گوش نمائید، فیلم مشاهده کنید، بازی رایانه ای انجام دهید؛ علاوه بر این ها هر مقاله هنری و درگیر کننده را که بخواهید می‌توانید در نرم افزار Google Play پیدا فرمایید. بخش اعظمی از برنامه های اجرای موسیقی، کنسرت ها، ارکست ها درین نرم افزار سرویس ها وارد می کنند.

برای استعمال بدون‌پول، این نرم افزار تبلیغات خویش را فعال نگه می‌دارد البته در حالتی‌که دوست دارید از این تبلیغ های مزاحم خلاص گردید، میتوانید هزینه ای را به طور ماهیانه پرداخت نمایید و به راحتی و سوای مزاحمت، موسیقی های موردعلاقه خویش را گوش دهید. همینطور میتوانید دیگر نرم افزار های مهاجرت را نیز از این برنامه دانلود فرمایید و از آن‌ها هم به کار گیری فرمایید.

نرم افزار Audible
در سفرهای جاده ای برای خیلی از راننده ها اتفاق افتاده که در زمان رانندگی چرت بزنند. یکی‌از شیوه های دیدنی و بسیار مؤثر برای دوری از این رخداد، گوش دادن به کتاب های صوتی با استعمال از Audible میباشد. در اولی به کارگیری از Audible، شما میتوانید از زمان 30 روزۀ مجانی آن استعمال نمائید. بعداز این مقطع برای استعمال دوباره می بایست در هرماه 95/14 دلار بپردازند.

در‌حالتی که شما نمی‌خواهید برای کتاب های صوتی خویش پول پرداخت فرمایید، در این‌حالت میتوانید در حین هجرت، به کتاب های صوتی تولیدشده بوسیله کتابخانه های محلی که به طور مجانی عرضه میشوند، گوش نمائید. گوش کردن به یک کتاب صوتی در زمان مسافرت جاده ای می‌تواند یک منش عالی برای درگیر شدن در هنگام رانندگی باشد، شاید چیز جدیدی یاد میگیرید و یا این که اذن دهید تخیل شما رویش پیدا نماید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۸:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)