مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

سیستم‌عامل اندروید با فاصله‌ی زیاد پرطرفدارترین سیستم‌عامل دنیا

سیستم‌عامل اندروید با فاصله‌ی زیاد پرطرفدارترین سیستم‌عامل دنیا محسوب می‌گردد و در گوگل پلی بیش از ۲ میلیون نرم افزار وجود داراست . پرتعداد بودن نرم افزار های اندروید به این معناست که اکثری از اپلیکیشن‌های مطلوب و همه‌فن‌حریف به چشم یوزرها نمی‌آیند . به همین حافظه با ارائه‌ی چنین فهرست‌هایی، می‌خواهیم فعالیت یوزرها را برای دستیابی به بهترین اپلیکیشن های اندروید در حوزه‌های متعدد راحت‌تر کنیم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در ارتباط با چنین فهرست‌هایی، مسئله سلیقه‌ی شخصی نقش مهمی را ایفا می‌نماید البته روی نیز رفته، اپلیکیشن‌هایی که در ادامه به آنان اشاره می کنیم بسیار پرطرفدار می باشند و دقت بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده‌اند . پس فارغ از اتلاف وقت، این فهرست را مقدمه میکنیم .

۱ .
اپلیکیشن‌های ضروری شایسته ترین
مرورگرها (جایگزین‌های کروم) Brave
/ Dolphin / Firefox / Opera
نرم افزار
های اندروید
اگرچه مرورگر کروم قابلیت‌های زیادی داراست ولی در‌صورتی‌که از استفاده از آن خسته شده‌اید، خوب تر می باشد به این موردها نگاهی بیندازید . مرورگر Brave تا حد متعددی تازه‌نفس است و از موتور کرومیوم و ویژگی‌های مفیدی سود می‌برد . علاوه بر این، این مرورگر مضاعف سبک هست و از پس انجام شغل های با اهمیت برمی‌آید . از دیگر گزینه‌ها می‌توانیم به Dolphin، فایرفاکس و اپرا اشاره کنیم که هرمورد از آن‌ها قابلیت‌های شاخصی دارا هستند . در زمینه‌ی قابلیت‌های مهم مانند مدیریت تب‌ها، موقعیت ناشناس و حالت تاریک، تمام این موردها حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و از افزونه‌های مفیدی نیز پشتیبانی می‌نمایند .

عمده
بخوانید: ۵ مرورگر برتر برای تلفن همراه موبایل
بهترین
اپلیکیشن‌های هواشناسی The
Weather Channel / AccuWeather / Weather Underground
نرم افزار
های اندروید
بله، با وجود اینکه در بین اپلیکیشن های اندروید هزاران اپلیکیشن هواشناسی وجود دارد، اما هیچ‌کدام از آنان بی‌نقص نیستند . در حقیقت، هریک از این اپلیکیشن‌ها از نظر گرافیکی یا این که دقت اطلاعات از نقاط مثبتی منفعت میبرند . از دربین این موارد، اپلیکیشن The Weather Channel از نظر پیش‌بینی باران شایسته ترین سعی را دارد . AccuWeather هم از حیث پیش‌بینی دما همت خیر دارد البته از نظر پیش‌بینی باران از دقت کمتری نسبت به The Weather Channel بهره می‌برد . درصورتی که نیز در بخش ها ساحلی و پربارش معاش می‌کنید، خوب تر هست نگاهی به نرم افزار DarkSky بیندازید .

Yahoo
Weather / DarkSky
نرم افزار
های اندروید
مورد بعدی یعنی Weather Underground در در بین نرم افزار های اندروید از لحاظ پیش‌بینی دما همت قابل توجهی دارااست و پیش‌بینی مقدار بارش آن هم بالاتر از حد میانگین می‌باشد . در نهایت، نرم افزار Yahoo Weather از دربین موردها ذکر شده از رابط کاربری فراوان معمولی و جذابی بهره می‌برد و پیش‌بینی‌های آن نیز معمولاً دقت زیادی داراست .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۸:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فراگیری استعمال از قفل ورقه اپلیکیشن

با به کار گیری از امکان قفل صفحه نرم افزار در اپ ساز، می توانید برای یوزرها اپلیکیشن سطح دسترسی ساخت فرمایید . به عنوان مثال برخی از صفحات اپلیکیشن تان را صرفا برای افرادی که در نرم افزار ثبت اسم کرده اند قابل دسترسی فرمایید .

جهت استعمال از این قابلیت بایستی مقدمه اپلیکیشن خویش را ساخته باشید . از شیوه لینک و پیوند http://make .appsaz .ir می توانید اپلیکیشن گوشی خود را بسازید .

(جهت مشاهده یادگرفتن اولیه تولید اپلیکیشن به برگه استارت کار با پنل کاربری اپ ساز مراجعه کنید .)

طراحی اپلیکیشن در مشهد

فراگیری
استعمال از قفل ورقه اپلیکیشن در سیستم اپ ساز: از نصیب امکانات، بر روی آیتم “قفل صفحه” کلیک نمائید تا به لیست صفحه های شما اضافه گردد .

تولید
مرحله دسترسی در اپلیکیشن
اگر برای آیتم قفل کردن کل اپلیکیشن، “خیر” را تعیین کنید، می توانید صرفا برای یکسری از صفحات قفل بگذارید .

لیست صفحه های شما سناریو داده شده و می توانید برای صفحاتی که می خواهید قفل شوند را گزینش کنید .
تقویم حوادث در نرم افزار ؛ در اکثری از مواقع شما به عنوان یک کسب و فعالیت می خواهید تاریخ های مهمی را با مشتریان خویش به اشتراک بگذارید . برای مثال، در یک دانش کده تاریخ های استارت و نقطه پایان امتحانات، حذف و بیشتر و … . تاریخ های مهمی میباشند که دانشجو یان باید از آنها مطلع شوند . جهت این فعالیت می توانید از روزنگار حادثه ها به کار گیری فرمایید . می توانید از تقویم گوگل یا این که iCal به کار گیری کنید و یا روزنگار سفارشی خویش را بسازید .

فراگیری
به کار گیری از تقویم حادثه ها در اپلیکیشن در سیستم اپ ساز: جهت به کار گیری از این قابلیت و امکان می بایست مقدمه اپلیکیشن خویش را ساخته باشید . از طریق لینک http://make .appsaz .ir می توانید نرم افزار را بسازید .

(جهت مشاهده فراگیری اول تولید نرم افزار به برگه آغاز فعالیت با پنل کاربری اَپ ساز مراجعه فرمائید .)

برای ایجاد روز‌نگار در اپلیکیشن، بر روی آیتم روزنگار کلیک نمائید تا این قابلیت و امکان به قسمت صفحه های شما بیشتر گردد .

روز‌نگار
در اپلیکیشن تقویم حوادث در اپلیکیشن
بعد از آن
بر روی اضافه کردن محتوا کلیک فرمایید تا چهره‌ای مشابه با تصویر تحت برای شما سناریو داده شود:
روز‌نگار
حوادث در اپلیکیشن

همانگونه
که مشاهده می فرمائید دو آیتم جان دار می باشد:
iCal
برگه
سفارشی روزنگار
حادثه ها با iCal یا روزنگار گوگل: به کمک این آیتم می توانید روزنگار خود را به روزنگار گوگل متصل نمایید .
برای این کار روند ذیل را انجام دهید:
با
اکانت گوگل خویش وارد google calendar شوید و رویدادهای مدنظر خویش را وارد کنید و تقویم خود را بسازید :
روز‌نگار
حوادث در اپلیکیشن
آن‌گاه
بر روی آیتم “share this calendare” کلیک نمایید:
روز‌نگار
حوادث در اپلیکیشن
و
بعد از آن مورد “calendar details” را انتخاب نمائید و بعد بر روی iCal کلیک کنید:
روز‌نگار
حوادث در اپلیکیشن
آنگاه
آدرس لینک و پیوند را نسخه برداری فرمائید و آن را در قسمت آدرس روز‌نگار وارد نمایید:
روزنگار
رویدادها در اپلیکیشن


تقویم
رویدادها در نرم افزار با صفحه سفارشی: به امداد این مورد می توانید رویدادتان را همینجا بسازید و با کاربرانتان به اشتراک بگذارید .

برای
این عمل ابتدا اسم تقویم را وارد نمایید:
روزنگار
حوادث در اپلیکیشن
و سپس از آن بر روی “افزودن رویداد” کلیک نمائید و اطلاعات آن را وارد فرمائید .

روزنگار
رویدادها در اپلیکیشن
همانگونه
که مشاهده می کنید روی داد شما روی اپلیکیشنتان به اشتراک گذارده می شود:
روزنگار
حادثه ها در اپلیکیشن


درصورتی که
این مطلب رو دوست داشتید، می تونید با دوستاتون به اشتراک بگذارید: TelegramWhatsAppLinkedInFacebookTwitter

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۸:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

افزونه اندروید

سود
مقایسه: برابر
رابط
کاربری: Eclipse تعالی هست و احتمالا یک اندازه دست و پا گیر! من از آن از هنگامی به کار گیری می کنم که از یک دهه پیش محبوب شد، بنابرین من از همه خط مش ها خصلتهای آن در رابط کاربری با خبر هستم . اینجانب به خاطره می آورم در ابتدا ضعف داشت، اما بگذارید آن را توضیح بدهم: کلیه محیط ها در ابتدای وقتی که از آن به کار گیری می کنید دچار ضعف هستند . با در نظر به دست آوردن آن، من آیتم های منو و ابزار ها را در Android Studio به من آن چیزهایی را نشان می دادند که حقیقتا نیاز داشتم سریعتر و سهل وآسان تر در مقایسه با همتایان خویش در Eclipse ، حتی با وجود افزونه اندروید .
آن می خواهد خاطره آوری کند که یک جنبه دیگر در رابط کاربری هم وجود دارد: Android Studio منحصربه‌فرد پباده سازی برای اندروید طراحی گردیده است، در حالی که Eclipse ساخته شده تا یک محفظه کاربری برای اهداف گوناگون باشد با هر پلتفرم و هر زبانی (اگر چه جاوا به وضوح انگیزه مهم بوده است) .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

همچنین
بخوانید : خرید و فروش سورس اندروید و کسب درآمد سود
مقایسه: Android Studio
محیطهای
کاری و پروژه ها: یک چیزی که همیشه متوجه آن شدم ارتباط غیر ارگانیک Eclipse برای برقراری ارتباط با فضای کاری هست . وقتی که می خواهید روی تعدادی پروژه بصورت همزمان کار کنید، شما آنها را در یک محفظه با نیز ادغام می فرمایید . برای آنکه به یک فضای فعالیت دیگر وارد گردید باید یک مسیر دیگر را انتخاب فرمایید و آنوقت Eclipse دوباره شیوه اندازی می شود که بنظر اینجانب مدام سخت به نظر می رسد . وقتی بخواهید پروژه ها را میان اطراف های کار جابجا نمایید همگی چیز به سرعت به یک افتضاح تبدیل می شود . یک روش مطلوب برای آن وجود دارد، اما این خیلی آسوده هست که آن ها را به نیز متصل کنید .
اینجانب علاقه زیادی به Microsoft Visual Studio ندارم البته بخش اعظم از هر محیط گسترش دیگری با آن عمل کردم (به برهان این‌که پرداخت مشتریان نیازمند کار در آن هست)، و اینجانب می گویم مدیریت پروژه ها و فضا های کاری (که solutions نامیده می شوند) در Visual Studio به لحاظ اینجانب خیلی ساده تر از آنان در Eclipse می‌باشد .
در مورد Android Studio هم موضوع بالا در موضوع Visual Studio و Eclipse تکرار می شود . با Android Studio همه چیز در یک پروژه محصور می شود (برای همین شم یک پروژه در Android Studio خیلی جالب خیس از Workspace در Eclipse هست) . در پروژه خود شما ماژولها (modules) را دارید، تیم اساسی خویش از کدها، از پاراگراف اپلیکیشنتان که در درحال حاضر ساختش میباشید یکی از ماژولهای شماست . در‌صورتی‌که یک کتابخانه (library) برای نرم افزار خویش داشته باشید آن هم یک ماژول دیگر میباشد . اما چیزهای دیگر نیز بعنوان یک ماژول واجد موقعیت هستند، مانند اسکریپتهای تولید . این برای اینجانب حس بهتری را به اینجانب می دهد و زیاد ارگانیک تر به نظر می برسد . این معنی از IntelliJ IDEA به Android Studio به ارث رسیده هست .

فیض
مقایسه: Android Studio
فرجام:
با همه این وجود Android Studio هنوز هم در وضعیت بتا قرار دارد و از طرفی Eclipse هم یک محیط توسعه کهنه است . اما تا شرایط کنونی نسبتاً تمام مشکلات Android Studio برطرف گردیده البته بعضا قابلیتها را ندارد! از طرفی احتمال اینکه پس از انتشار نسخه استوار Android Studio دیگر از Eclipse پشتیبانی نشود خیلی بسیار است .
در غایت آیا نیاز میباشد تا از Eclipse به Android Studio مسافرت کرد؟ پاسخ من این است: امتحانش کنید! از آن استفاده کنید، ببنید چه نظری در موضوع آن دارید و آن دوران در موردش تصمیم بگیرید؛ مطمئن هستم که از آن خوشتان می آید . درصورتی که هم هم اکنون از Eclipse به کارگیری می کنید، Android Studio را امتحان کنید، و در‌صورتی‌که آن را دوست دارید، تصمیم بگیرید که چه طور به راحتی می توانید وضعیت خویش را به سمت آن تغییر و تحول دهید .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۵:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گونه های نرم افزار های مکان یابی اپلیکیشن

2- تبلیغات گوشی تلفن یاور مبتنی بر مکان . سیستم به طور قلم با استعمال از خصوصیات GPS موقعیت مکانی فرد را گزینش می کند و از این پارامتر برای هدف قرار دادن تبلیغات به کارگیری می کند . این تبلیغات می تواند به صورت پوش نوتیفیکیشن توسط نرم افزار ها با به کارگیری از geolocations GPS ارسال شود . تصور فرمایید شخصی در خیابان روش می رود و پیامی دریافت می کند که در مسئله نزدیک شدن به فروش گران قدر در نزدیکترین مغازه به او می گوید - این رویه فراوان چشمگیر خواهد بود .

3- پردازش داده ها کاربر با تصویب اسم در مکان های خاص، استفاده کننده به نوعی، یک پرتره از خویش را به تصویر می کشد . بر پایه این اطلاعات، شما می توانید یک تصویر آشکار از هر مشتری ایجاد نمایید . در آینده چنین داده هایی به شما قابلیت می دهد که پیشنهادات فردی به کاربران ارائه دهید . به طور مثال فرض فرمایید شما یک رستوران دارید . . . نرم افزار های دارنده GPS با قابلیت و امکان استعمال از تکنولوژی مکان یابی به شما اجازه می دهد تا مشتریان خویش را با ارائه تخفیف های ناهار جذب کنید - البته این تخفیف را برای تمامی مشتریان ارائه ندهید، کسانی را گزینش فرمائید که معمولا در محل رستوران شما و در آن گاه از ظهرها حضور دارند و حضورشان را در نقشه نماد گذاری می کنند .
این شیوه به شما در دستیابی به هدف خود بدون هزینه اضافی کمک می کند!
4- به کارگیری مشترک از سرویس ها مبتنی بر مکان و واقعیت افزوده . احتمالا این قضیه قابل به کار گیری ترین امکان های وضعیت جغرافیایی باشد . در واقع عناصر مجازی بر روی شی ءها دنیای واقعی قرار می گیرند . شما می توانید تلفن همراه هوشمند خویش را بر روی انگیزه خود در هر نقطه شهر بگیرید و ورقه سناریو تلفن همراه شما تمام داده ها در زمینه آن شی را نشان می دهد .

در‌صورتی‌که هنوز تصمیمی گرفته اید که آیا شما نیاز دارید که چه‌گونه یک اپلیکیشن مبتنی بر مکان تولید کنید، ما سفارش می کنیم که اشکال خدمات جغرافیایی قابل ارائه در طراحی نرم افزار مبتنی برمکان را محاسبه فرمایید .

گونه های
نرم افزار های مکان یابی اپلیکیشن
های مبتنی بر موقعیت به یکسری مجموعه تقسیم می شوند:
طراحی اپلیکیشن در مشهد
1 نرم افزار های شبکه اجتماعی بر شالوده مکان جغرافیایی
کاربران اکثر زمان ها مکان جغرافیایی خویش را به عکس ها و فیلم هایشان در شبکه های اجتماعی تگ می نمایند . نشانی یک رستوران، یک باشگاه، یک تالار ورزشی یا این که یک مکان تفریحی . در بازه زمانی چت با دیگران، ما ترجیح می دهیم که مکان جغرافیایی خویش را در جواب به پرسش "شما کجا هستید؟" ارسال فرمائید تا این که بخواهیم آدرسرا تایپ کنیم . این فعالیت مضاعف ساده تر و سریعتر از تالیف آدرس هست . اپلیکیشن های دوستیابی هم با استعمال از تکنولوژی مکان یابی امکان جدیدی ارائه داده اند . این اپ ها به شما اجازه می دهد تا شخص قضیه علاقه خود را در نزدیکی خویش پیدا نمائید .

#
2 نقشه ها و ناوبری
در درحال حاضر حاضر ما در زمینه واضح ترین خط مش برای پباده سازی نرم افزار های مکان یابی جغرافیایی حرف می کنیم . چنین اپلیکیشن هایی به یوزرها امداد می نماید تا در بخشها نا آشنا گم نشوند . سرویس های محبوب از این مدل نقشه های گوگل و اپلیکیشن های مختلفی می‌باشند که ترافیک را تعیین می کنند .

#
3 ارائه خدمات
ارائه سرویس ها متفاوت با به کارگیری از تشخیص مکان استفاده کننده یک شیوه حل فراوان مطلوب برای یک‌سری از نرم افزار های مبتنی بر وضعیت جغرافیایی می‌باشد . شما می توانید تاکسی بگیرید، تحویل گل و غذا را فقط با یک سری کلیک انجام دهید، فارغ از این که در توقع جواب اپراتور بمانید . در واقع داده ها طراحی یک نرم افزار مبتنی بر مکان، تقریبا به هر صاحب کسب و کاری که مایل به ارتقا وفاداری مشتری است، خدماتی را ارائه خواهد اعطا کرد .

target='_blank' href='/NewsDetail/51/11/21-توصیه-برای-طراحی-اپ‌های-بَرنده'>طراحی اپلیکیشن مبتنی بر مکان جغرافیایی
# 4 .
تناسب اندام و اپلیکیشن های سلامتی
نرم افزار های تناسب اندام در نقط ی اوج شهرت خویش می‌باشند . سرویس ها مبتنی بر مکان از طریق پیگیری مسیرهای پیاده روی و پیشرفت های ورزشی به طور منظم به محبوبیت آن ها کمک می نماید . می توانید دستاوردهای ورزشی خویش را در کانال های اجتماعی با پیوست کردن آمار ورزشی خود به نقشه به اشتراک بگذارید .

#
5 حقیقت افزوده و بازی ها
بازیGo Pokemon که عالم را در سال 2016 را فتح کرد، از خصوصیت شرایط مکانی به کارگیری می کند . بر اساس GPS و نقشه های گوگل، نرم افزار به شما اجازه می دهد تا " Pokemon " ها را در سراسر شهر بگیرید . علاوه بر این، این خدمت جنبه ی اجتماعی را در بر می گیرد و بازیکنان را به مجموعه ها متصل می کند . بنابراین، در صورتی‌که شما می خواهید یک بازی گوشی هیجان انگیز بسازید، در موضوع پباده سازی یک نرم افزار مبتنی بر مکان اندیشه کنید، این عمل بهترین راه برای ترجمه ایده به واقعیت خواهد بود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۱:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا یک نرم افزار سفارش طعام را بسازیم؟

در صورتیکه صاحب و مالک رستوران هستید و یا به هر نحوی به کار تنظیم غذای آماده مشغولید، مسلما به ایجاد نرم افزار مخصوص عمل خودتان تامل کرده اید . با اعتنا به اهمیت اپلیکیشن ها و این که در حال حاضر همه افراد به راحتی می توانند به آن ها دسترسی داشته باشند، داشتن یک برنامه تلفن همراه برای کسب و کارتان ایده خیر هست . به شرط آن که با دور اندیشی بی نقص به سراغ عملی کردن آن بروید . از آن جایی که می خوا‌هیم در این مقاله در موضوع ویژگی های یگانه اپلیکیشن های رستوران کلام کنیم، بهتر می باشد در آغاز در موضوع دلایل ساخت این برنامه مشاجره کنیم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

چرا
یک نرم افزار سفارش طعام را بسازیم؟ اولی خصوصیت مثبت یک برنامه پیشنهاد غذا، دوری از اتلاف وقت افراد در صف های طولانی می باشد . مطلقا به خاطره دارید که در پیشین های نه چندان دور، برای خریدن کباب بایستی مقطع زیادی را در صف می گذراندیم، هر تعدادی که هنوز نیز این رویکرد در متداول است البته ما می خوا‌هیم از علم و تکنولوژی برای راحتی اکثر استعمال کنیم .

در صورتی‌که بتوانیم، سفارش مان را از روش یک نرم افزار تصویب کنیم، چه بسا در حالتی که ناچار باشیم خودمان پیشنهاد را تحویل بگیریم، باز هم تا مهیا شدن غذا در صف توقع نخواهیم بود . حالا این تصویب با نرم افزار چه بهره ای ندارد؟ مگر نمی شود این فعالیت را به رخ تلفنی نیز انجام داد؟ جواب به این سوال در واقع تمام ویژگی های یگانه یک اپلیکیشن رستورانی را لیست خواهد کرد .

دیدن
منوی طعام و تعیین سهل تر گزینش طعام با به کار گیری از اپلیکیشن، فرصت گزینش راحت خیس و تصمیم گیری خوب تر را به مشتری بدهد . منوی رستوران شما در یک اپلیکیشن می تواند با اعتنا به معیارهای مختلفی آراسته گردیده باشد، ولی دارای اهمیت این است که مدام رو به روی مشتری گشوده می‌باشد و به او در تعیین غذای مورد علاقه اش کمک می نماید .

مقایسه
ارزش ها قیمت های غذاها را در اپلیکیشن تان به روز نمائید و در شرای بها مناسبی برای آن ها در نظر گرفته باشید، حتما با مشتریان جدیدی رو به رو خواهید شد . نرم افزار شما نظیر یک دفترچه یادداشت بها غذاها را به طور دائم به مشتریان اعلام می کند، پس در‌صورتی‌که از رستوران دیگری غذا تنظیم کند، با مقایسه بها ها گشوده نیز به سراغ شما می آید .

مکان
یابی سریع به طبع هر چقدر که خوراک زودتر به دست مشتری برسد، رضایتش بیشتر جلب می شود . برای ارسال غذاها به مشتریان کافی میباشد نرم افزار شما مجاز به مشاهده مکان مشتری باشد . در این رخ چه بسا در صورتیکه آدرس خطا تایپ شود و یا این که پیدا کردن آن طاقت فرسا باشد، مکان یاب به امداد پیک خواهد آمد و به یک عدد از خصوصیت های یگانه نرم افزار شما تبدیل می شود . علاوه بر این می توانید امکان ذخیره داده ها کافی و آدرس ها پرکاربرد مشتریان را ذخیره فرمائید و به این روش سرعت تصویب توصیه را بالا برده و از بروز غلط خودداری کنید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۸:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اندروید استودیو یا این که اکلیپس؟

اندروید
استودیو یا این که اکلیپس؟
shahraam در 16/03/28
نسبتاً هر ساله شاهد یک نسخه تازه از سیستم عامل اندروید هستیم که با انتشار هر نسخه، تغییرات و اختراع هایی در آن شاهد هستیم . این تغییرات دربرگیرنده محفظه برنامه نویسی و برنامه نویسان اندرویدی نیز می باشد و هر از چندگاهی یکی از این محفظه های برنامه نویسی بروز رسانی می شوند .
Android
Studio: حیط برنامه نویسی Android Studio در شانزدهم ماه می سال ۲۰۱۳ در کنفرانس Google I/O معرفی شد و نسخه پیش سناریو آن از ماه جوئن به عبارتی سال در دسترس بسط دهندگان قرار گرفت .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

 

 


امکاناتی
که این محیط برنامه نویسی اندروید استدیو در اختیار شما قرار می دهد:
سیستم
انعطاف پذیر بر پایه Gradle تولید
اشکال مدل های مختلف نسل های APK پشتیبانی
از الگوهای گسترده برای خدمات گوگل و گونه های گوناگون دستگاه ویرایشگر
غنی Layout ها یاور با پشتیبانی از دستکاری قالب ها ابزارهایی
برای گرفتن عملکرد، قابلیت استفاده، ورژن های سازگار و مشکل ها دیگر و
… با این اکنون هنوز این محیط برنامه نویسی در نسخه بتا قرار دارد و یکسری از تجهیزات هنوز برای این محیط فعال نشده می‌باشد و اکثری از برنامه نویسان هنوز در انتظار ورژن استوار این قابل انعطاف افزار می‌باشند . اما با همگی این ها، کلیه خلل ها برنامه نویسی این محفظه برطرف شده و در چندین آپدیت اخیر تنها به طولانی تر کردن امکانات جدید پرداخته شده هست .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۳:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن چه می‌باشد ؟

اپلیکیشن
چه می‌باشد ؟ در
این مطلب کارایی داریم مفهوم واژه اپلیکیشن و بعضا تفاوتهای آن با وب وبسایت را به زبان معمولی ابلاغ کنیم

طراحی اپلیکیشن در مشهد

نرم افزار
چه چیزی است ؟
مقدمه برای معرفی نرم افزار بایستی بگوئیم که تمامی نرم‌افزارهایی که روزانه از آن‌ها استعمال می کنیم بنوعی اپلیکیشن محسوب می شوند و فقط نرم‌افزارهایی مانند قابل انعطاف افزار سیستم ادله و یا زبان‌های برنامه نویسی جزء اپلیکیشن‌ها بحساب نمی آیند .

همان گونه که می دانید موبایل ها و تبلت های smart ( هوشمند) نیز همانندکامپیوترها قابل انعطاف افزارها و برنامه های مختلفی دارا‌هستند . که در بازار آن ها را بیشتر با کلمه و واژه اپلیکیشن یا به اختصار App می شناسند .که در واقع بمعنی همان اپلیکیشن موبایل یا این که قابل انعطاف افزار گوشی است .

 

بعنوان
مثال برای انجام کار خاصی بر روی یک سیستم به عنوان مثال دستکاری یک عکس باید از نرم افزار یا نرم افزار فتوشاپ استعمال نمائید
یا این که برای مرور صفحه ها وب نیازمند به کارگیری از اپلیکیشنهایی مانند کروم یا فایرفاکس میباشید .یا بازه گوش دادن به موسیقی می‌توانید اپلیکیشن kmplayer را بکار گیرید .

 

ولی این نکته را هم ذکر کنیم که با دقت به نیاز یوزرها اپلیکیشنهای مختلف برای سیستم استدلال های مختلف ارائه شده است . هر چند توسعه دهندگان نرم افزار سعی دارا‌هستند یک نرم افزار را طوری طراحی نمایند که برای گونه های سیستم برهان ها و دستگاههای مختلف دیجیتال کاربردی باشد . . نظیر اپلیکیشن کروم که بعنوان مرورگر اینترنت برای دستگاههای pc و تبلت و موبایل قابل به کار گیری و قابل اجر می‌باشد .

 

امروزه نرم افزار ها تنوع مضاعف زیادی دارند وصرفا محدود به گوشی ­ها و تبلت­ ها نمیشوند . برای مثال اپلیکیشنهایی برای اثاثیه منزل مانند یخچال و لباس­شوئی و ظرف­شوئی و … بصورت خاص خود پباده سازی شده است .یا این که اپلیکیشنهایی برای در اختیار گرفتن رفت آمدهای منزل و محل کار کار، یا این که تنظیم خودکار نوروروشنایی و دمای محیط طراحی شده اند .

مثال جالب دیگر طراحی اپلیکیسشنی توسط شرکت اپل می‌باشد ، پایین عنوان iBaby که در بالای تخت نوزاد نصب شده و حرکات طفل را پایین نظر می­گیرد؛ با بیدار شدن وی به مادراطلاع می­دهد و بنابر تشخیص و تنظیم آن ،میتواند موسیقی پخش ­کند و یا قابلیت صحبت والدین با فرزند را به‌وجود ­آورد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۹:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن‌های موبایلی

اپلیکیشن‌های موبایلی میتوانند برمبنای رفتار کاربران عمل کنند و به آن ها کالاها یا این که برندهایی را پیشنهاد دهند که دارای ارتباط با استفاده کننده می‌باشد . به تیتر مثال، کاربرانی که در اپلیکیشن شما محصولات نایک را تماشا مینمایند یا پیش از این خریدی از محصول ها نایک داشته‌اند، خرسند می شوند اط تولیدها جدید نایک اطلاع کسب نمایند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

اپلیکیشن‌های رسانه‌ای با استفاده از پوش نوتیفیکیشن‌ها اشتراک بیشتری را به دست میاورند . بیشترین معضل برای این جور اپلیکیشن‌ها تبدیل کاربران غیرفعال به فعال است . سوای تولید انگیزه، کاربرانی که به طور تصادفی محتوای اپلیکیشن شما را مشاهده می‌کنند، حق اشتراکی جهت دسترسی به فیچرها و مقاله‌های شما پرداخت نمی کنند .

ارسال
اطلاعات ضروری همانند یاد آوری کننده‌ها، پیام‌هایی که داده ها مهمی را به کاربران اطلاع‌رسانی می نمایند بهترین عملکرد را دارند . برای مثال، در اپلیکیشن‌های مسافرتی، در‌صورتی‌که چه اغلب اشخاص بخش اعظم توجه‌شان رسیدن به مقصد است اما هجرت کردن همیشه با استرس هم پا هست . در این نقطه است که اپلیکیشن‌های مسافرتی با ارسال اطلاعات ضروری می‌توانند استرس اشخاص را قلیل کنند .

مواردی همانند ارسال اطلاعات به روز رسانی حالت پرواز، هشدار‌های امنیتی فرودگاه، حالت آب‌و‌هوای مقصد، و دیگر نوتیفیکیشن‌ها، یوزرها را از گشتن در وب به دنبال پاسخ‌های سوال ها فردی مسافرت بی‌نیاز می نماید .

یادگرفتن
قدم به قدم بازاریابی اپلیکیشن (بخش دوم) | تبلیغات گوشی تلفن همپا عدد
برخی از اپلیکیشن‌ها ریسک می‌نمایند و پیام‌های بیش از حدی را ارسال می نمایند و اپلیکیشن‌های مسافرتی با ارسال اطلاعات مرتبط در لحطات حیاتی مهاجرت این ریسک را می‌پذیرند . البته این را در نظر بگیرید که هیچ وقت پیام‌هایتان اطلاع رسانی را با سرویس‌های تازه تاکسی در آن منطقه آغاز نکنید، البته تاخیرهای هواپیما را که مطمئنا بر روی یوزرها تاثیر گذار هست به طبع مطلقا سریعا ارسال نمایید .

دلتنگ
شما هستیم! (پس این فیچر نو را امتحان کنید) فراگیری
قدم به قدم بازاریابی نرم افزار (بخش دوم) | تبلیغات گوشی تلفن هم پا عدد
به طور کلی، “دلتنگ شما هستیم!” خیلی پیام جذابی برای کمپین‌ها نیست . البته همانطور که اخلاق یوزرها را در حوادث چک میکنید و گزارشات ارزش طول قدمت مشتری را ارزیابی می‌کنید، مشاهده خواهید کرد دربین فیچرها، به کار گیری مکرر از اپلیکیشن، و درآمد ارتباط وجود دارد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۷:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یکی دیگر از اپلیکیشن‌های اندروید

یکی دیگر از اپلیکیشن‌های اندروید در این زمینه، SD Maid اسم دارااست و با باز کردن آن، با ۴ گزینه اصلی مواجه می‌شوید . اولین مورد CorpseFinder اسم دارااست که به دنبال پوشه‌های باقی‌مانده از اپلیکیشن‌های حذف گردیده می گردد . SystemCleaner هم فایل‌ها و پوشه‌هایی را پیدا مینماید که حذف آن ها آسیبی به سیستم وارد نمی‌کند .

AppCleaner نیز دقیقا همین عمل را برای اپلیکیشن‌ها انجام میدهد . ولی برای بهره‌گیری از این مشخصه، باید مبلغ موردنظر را برای ورژن حرفه‌ای بپردازید . در ضمن بایستی به آیتم Databases نیز اشاره کنیم که داده‌های ذخیره شده اپلیکیشن‌ها در تلفن همراه را بهینه‌سازی می نماید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

Norton
Clean
اندروید
به غیر از CCleaner که کمپانی Avast رئیس آن را بر عهده دارد، دیگر اپلیکیشن‌های معرفی شده در این فهرست از جانب شرکت‌های دارای شهرت نیستند . اما برای اپلیکیشن‌های اندروید که در زمینه‌ی پاک‌سازی کار نمی‌کنند، نمی‌توانیم نامی از Norton Clean نبریم که برادر کوچک‌تر آنتی‌ویروس Norton محسوب میگردد .

مثل دیگر اپلیکیشن‌های مشابه، این زمینه نیز میتواند کش سیستم را منزه کند، فایل‌های مازاد را حذف نماید و به شما یاری کند که به سرعت از دست اپلیکیشن‌های بلااستفاده خلاص شوید . در مقایسه با دیگر اپلیکیشن‌های معرفی شده، Norton Clean رابط کاربری مدرن، بی آلایش و جذابی دارااست . این یعنی گونه های و اقسام یوزرها اندروید خیلی زود می‌توانند با بخش‌های گوناگون و ویژگی‌های متنوع این نرم افزار آشنا شوند .

این نرم افزار از نظر ویژگی‌های گوناگون حرف متعددی برای گفتن ندارد و نظیر دیگر برنامه‌های Norton، بایستی به حضور تبلیغات گوناگون عادت نمائید . البته در هر صورت، یک عدد از شایسته ترین گزینه‌های موجود به حساب می آید .

 

هشدار
برای بستن برنامه‌ها بسیاری از یوزرها تامل می‌کنند که بستن بدون نقص اپلیکیشن‌های پس‌زمینه سبب به ارتقا سرعت گوشی می‌شود و برخی از این اپلیکیشن‌هایی که معرفی کردیم، چنین کاری را انجام می دهند . اما در اندروید به کار گیری از تمام ظرفیت یاد رم لزوما یک مشکل به اکانت نمی‌آید . در حقیقت، اندروید از روی عمد برای بهبود کارایی سیستم از بخش متعددی از خاطر رم استفاده می نماید . سیستم‌عامل اندروید به اندازه‌ای هوشمند هست که برای بهبود عملکرد، می تواند سطح عمل اپلیکیشن‌های فعال را تهیه کند . به همین خاطر، هنگامی که اپلیکیشن‌های پس‌زمینه را به‌صورت دستی می‌بندید، سیستم‌عامل می بایست فشار بیشتری متحمل شود و همین قضیه سبب ساز به کاهش سرعت می‌گردد .

در ضمن اکثر اپلیکیشن‌های نو اندروید نیز از نظر مصرف باتری عملکرد غیر منطقی ندارند و حتی در صورتیکه بخش زیادی از شارژ را مصرف کنند، سیستم‌عامل در مورد این مورد به شما هشدار می‌دهد . برای افزایش قدمت باتری، مثلا میتوانید تلاش اپلیکیشن‌های پس‌زمینه را محدود نمائید نه این‌که آن ها را به‌طور کامل ببندید . این اپلیکیشن‌هایی که معرفی کردیم، برای حذف فایل‌های بلااستفاده و کش سیستم اثرگذار می‌باشند اما برای بستن اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های پس‌زمینه نباید قضیه به کارگیری قرار بگیرند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۲:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

موادسازنده یک اپلیکیشن عالی

موادسازنده یک اپلیکیشن عالی قضیه مهمی می باشد که احتمالا ذهن شما را نیز درگیر کرده باشد .
یقین فرمائید یا این که نه اپلیکیشن در دوره دیجیتال در حکم دو چشمان شما می باشد؛ سوای دو چشم امکان ندارد بتوانید گام بردارید!
در صورتی‌که
اندیشه می نمایید این گوشی های هوشمند و تغییر‌و تحول و تحولات آن ها می‌باشند که موجب پیشرفت معاش موبایلی ما تا این حد گردیده اند سخت در نادرست هستید!
اپلیکیشن نقش اول این صحنه را بازی می کند و خصوصیت سخت افزازی دستگاه ها تنها نقش مکملی برای تاثیرگذاری خوبتر نقش اول می باشند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

رونق همین نرم افزار ها کسب و کار سالم و بی دردسر تری را برای اشخاص ایجاد و فرصت های شغلی برای برنامه نویس ها به دنبال داشته میباشد .
اما ساخت برنامه با اعتنا به عنصرها یک اپلیکیشن خوب چندان نیز بی دردسر نبوده است!
بعضا از برنامه ها مانند اپلیکیشن BeSomebody به خیر و خوبی از پس این چالش ها برآمده و با مدیریت صحیح و یکپارچه سازی تمام امکانات اعتماد مصرف کننده را به دست آورده اند .

در پیش‌روی برخی از استارتاپ ها نیز فراوان سعی کرده اند و صرفا چیزی که عاید آن ها گردیده خساراتی می باشد که آنگاه از سرمایه گذاری برای آن ها به جای باقیمانده می‌باشد .

چنان چه می بینید دنیای نرم افزار دنیای معمولی ای نبوده و عناصر یک نرم افزار خوب می باشد که می تواند موفقیت شما را تضمین کند .
البته این عناصر چه هستند و چه‌گونه می بایست مسئله به کار گیری قرار گیرند تا موءثر واقع شوند؟
مطلب امروز هات اپ نیوز جواب جامعی به تمام سوال ها بی جوابی هست که ذهن شما را به خویش سرگرم کرده اند .

شناخت
با موادسازنده یک اپلیکیشن خوب elements
of a great mobile app
فراموش نکنید! هر گامی که برای گسترش اپلیکیشن پیروز بر می دارید در جهت راحتی کاربر یا این که مشتری می باشد .

در شرای اپلیکیشن شما زمان زیادی برای بارگذاری نیاز داراست و اصطلاحا سنگین است، درصورتی که باگ ها مخاطب را آزار می دهد و با ارتقا اپلیکیشن به برطرف کردن آن ها می پردازید همگی و کلیه در راستای کسب رضایت کاربر بوده و سوای شک تاثیر آن به خود شما باز می گردد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۳:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)