مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

انتشار اندروید پای


Nova
Launcher
با عبور کرد نزدیک به پنج ماه از انتشار اندروید پای، هنوز میلیون‌ها تلفن همراه اندرویدی پیروز به دریافت این به‌روزرسانی نشده‌اند . در چنین شرایطی لانچرها می‌توانند با شبیه‌سازی تجهیزات آخری ویرایش‌های اندروید، ضعف اکوسیستم گوگل در ارائه به‌روزرسانی‌ها را به خیر بپوشانند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

نووا لانچر این سال هم با اخذ به‌روزرسانی‌های مستمر، یک سر و گردن از لانچرهای اندرویدی دیگر بالاتر بود . نیز بعضا خصوصیات پیکسل لانچر (لانچر منحصر دیوایس‌های پیکسل گوگل) را دریافت کرد و هم امکانات شخصی‌سازی که مدام نقطه قوتش بوده را عمده از پیشین بسط داد .

وسط امسال، ورژن ۶ .۰ لانچر نیز در قالب بتا منتشر شد که Adaptive Icon‌های قابل شخصی‌سازی، اسکرول افقی و عمودی در پوشه‌ها و بدون پول شدن گزینه تغییر و تحول بعدها آیکن‌ها از ویژگی ها دوچندان موثر و کاربردی آن بودند .

Google
Maps
این سال سال مهمی برای گوگل مپس به شمار می‌رفت . تغییرات ریز و درشت زیادی در این نرم افزار شکل گرفت که به غیر از نقشه و مسیریاب، بتواند نقش خود را به عنوان یک شبکه‌ اجتماعی مکان‌نمایی هم در دربین کاربران پررنگ‌تر نماید .

در همین راستا، تب For You سپس از وعده و وعید‌های فراوان بالاخره منتشر شد و همچنان به تکثیر در کشورهای متعدد ادامه میدهد . با For You در صورتیکه وارد شهر جدیدی بشوید، دقیقا میدانید که در هر محله چه تفریحاتی وجود دارند، کدام فروشگاه‌ها تاراج خویش را آغاز کرده‌اند و کدام رستوران‌ها بهترین همت را دارند؛ پیشنهاداتی که تنها برای فرد شما، بر شالوده علایق‌تان و به شکل هوشمند ارائه میگردند .

ارائه قابلیت و امکان Shortlist، سفارش جای بوستان و گزارش تصادفات و رویدادها مسیر به سبک ویز نیز از دیگر تغییرات خوب همین سال نرم افزار گوگل مپس بودند تا تکامل آن کماکان پس از گذر کرد این همگی سال ادامه داشته باشد .

Datally

با ارتقاء هزینه‌ها و از سویی آموزش بخش اعظم اینترنت، می بایست به دنبال راه‌هایی برای کاهش مصرف دیتا بود . Datally چیره شد که به طور مؤثری این حساس را برای مردم سراسر عالم به ارمغان بیاورد .

این اپ کاربردی گوگل امسال یکسری قابلیت و امکان جدید و ویژه دریافت کرد . اولی Guest Mode اسم داراست که برای استفاده کننده مهمان محدودیت مصرف انتخاب می‌کند، Daily Limit برای مصرف نت هر اپلیکیشن محدودیت روزمره می گذارد و Find Wi-Fi اینترنت‌ مجانی به دور و برتان روی نقشه را معلوم می کند .

دیتالی سال جاری پا را فراتر نیز گذاشت و با معرفی قابلیت و امکان Unused Apps، شناسایی اپلیکیشن‌های مالامال مصرف در پس‌زمینه و پیشنهاد تمیز کردن آن‌ها را هم به قابلیت‌های خود بیش تر کرد تا به یک عدد از شایسته ترین دیتا سیورهای اندروید تبدیل شود .

Mimo:
Learn to Code
طبق آخرین آمار ارائه شده، در هم اکنون حاضر شمار برنامه‌نویسان حرفه‌ای در سراسر جهان به ۲۳ میلیون نفر می رسد و انتظار می‌رود که تا نقطه نهایی سال ۲۰۲۳ قریب به ۲۷ .۷ میلیون برنامه‌نویس داشته باشیم .

محبوبیت فزاینده برنامه‌نویسی در در میان مردم مسبب توسعه و گسترش اپلیکیشن‌هایی گردیده که اصول انجام این عمل را به علاقه‌مندان فراگیری می‌دهند . Mimo: Learn to Code یکی از خوش‌ساخت‌ترین آن‌ها بود که در سال ۲۰۱۸ شانس تجربه آن را داشتیم .

با شبیه‌سازی داشبورد نرم‌افزارهای برنامه‌نویسی، Mimo اصول و مقدمات زبان‌هایی مانند پایتون، سویفت، سی اس اس، جاوا اسکریپت و . . . را با تمرینات مستمر و مفید به علاقه‌مندان فراگیری میدهد و تا روز جاری یکی از مفیدترین اپلیکیشن‌هایی بوده که در این حوزه دیده بودیم .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۴:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایای داشتن نرم افزار موبایل برای کسب و کارتان

در این مقاله ما تلاش داریم شما را با دنیای نرم افزار های موبایل و نقشی که در معاش روزمره مردم دارا هستند ،آشنا کنیم .رهام اینترنت را ملازمت و همراهی فرمائید تا شما را با راه های پیدایش دنیای کسب و کار آشنا کنیم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

مزایای
داشتن نرم افزار موبایل برای کسب و کارتان:
سبقت
از رقبا: دسترسی مشتریان را به خودتان آسان نمائید .با به کارگیری از قرار دادن کسب و کارتان بصورت اپلیکیشن از دیگر رقبای خویش پیشی بگیرید .

کاهش
هزینه تبلیغات: هزینه چاپ کاتالوگ حذف گردیده و کاتالوگ دیجیتال شما بر روی تلفن همراه مشتری قرار می گیرد .

به
روز رسانی: مشتریان هر لحظه لیست به روز خدمات شما را می بینند و از اخبار شما با خبر می شوند .این کار رویه ناچیز هزینه برای آگاهی و جذب مشتری می باشد .


چرا
کسب و فعالیت شما نیاز به اپلیکیشن موبایل اختصاصی دارااست ؟
با استفاده از تلفن همراه نرم افزار در هر لحظه بوسیله مشتریان خود چشم گردید .
محصولات و خدمات خویش را به سناریو بگذارید: با توجه به آمار هایی که گفته شد، شما هم با داشتن یک اپلیکیشن موبایل، این قابلیت را به کلیه می دهید، تا بتوانند شما را رسد کنند . یک فروشگاه مجازی کوچک از کسب و کارتان کافی می‌باشد تا این مجال را برای خود به وجود آورید . این نکته زیاد اهمیت دارد که که خلاقیت و جدید آوری دربسیاری از فعالیت ها، حداقل تا برهه زمانی ها شما را منحصر به فرد بفرد می کند و این در دانش تجارت، اصطلاحا مزیت رغابتی خوانده می شود .شما می توانید از نرم افزار به تیتر ابزاری برای سناریو تولید ها و خدمات خویش استعمال نمائید . کاربرانی که اپلیکیشن شما را مشاهده می نمایند در آینده به نرم افزار شما دسترسی خواهند داشت .


ایجاد یک بازار جهت دهی گردیده با به کار گیری از تلفن همراه اپلیکیشن: شما با سرچ و جستجودر دنیای وب می توانید تمام اطلاعات، راجع به هر موضوعی را پیدا نمائید . . یعنی معمولا آن چیزی که مدنظر استفاده کننده است، سناریو داده می شود و شما در نمایش محتوی از اختیار نسبی مقداری برخوردار می‌باشید . این یکی دیگر از مزایای اصلی نرم افزار های تلفن همراه نسبت به رغبای اینترنتی میباشد . شما به چهره حساب شده و در مقطع های وقتی مطلوب می توانید استفاده کننده را با به کار گیری از ارسال پیام به ورقه ی حیاتی گوشی ها، آنها را به مورد ها موضوع حیث خود هدایت فرمایید .


ساخت وفاداری و حس تعلق در کاربران با به کار گیری از موبایل اپلیکیشن:
تلفن همراه اپلیکیشن ها می تواننددر آتی ای نه چندان بدور مسئولیت کارت های امتیازی و بن های تخفیف، و در مواقعی پی گیری مشتریان پس از خرید جنس را به عهده بگیرند این امر شم وفاداری و تعلق یاد را در مشتریان شما عمده خواهد کرد .


نرم افزار ها به تیتر ابزار تبلیغاتی:
یک عدد از ابزار اساسی برای تبلیغ محصول ها و سرویس ها شما اینترنت سایت است، این در حالی است که روزمره تعداد اشخاصی که از موبایل استعمال می نمایند درحال افزایش میباشد و بخش اعظم آنها از طرز موبایل های هوشمند و بقیه ابزارها به وب دسترسی دارند . توسعه و تبلیغ نرم افزار تلفن همراه در دربین کاربران برای پیشبرد کسب و فعالیت شما فراوان اثرگذار می باشد . امروزه اکثر وقت ها امور روزانه نظیر تجارت و بازرگانی و یا این که پرداخت ها بوسیله تلفن همراه ها انجام می گردد و به لحاظ می رسد که در آینده بخش اعظمی از کارهای محاسباتی هم به وسیله آنان انجام پذیرد . .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۰:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن ها به عنوان ابزار تبلیغاتی

اپلیکیشن
ها به عنوان ابزار تبلیغاتی
وب سایت یک ابزار دارای اهمیت برای تبلیغ تولید ها و سرویس ها شما است، البته از سوی دیگر تعداد اشخاصی که از تلفن همراه به کار گیری می کنند هم هر روزه در هم اکنون افزایش می باشد و عمده آن ها از روش موبایل های هوشمند و سایر ابزارها به اینترنت دسترسی دارند . امروزه اکثر وقت ها امور روزانه مثل تجارت و بازرگانی و یا پرداخت ها توسط گوشی ها انجام می گردد و به حیث می رسد که در آینده اکثری از کارهای محاسباتی نیز توسط آنها انجام پذیرد . بسط و تبلیغ نرم افزار گوشی در در میان یوزرها برای پیشبرد کسب و فعالیت شما زیاد موثر است .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

کسب
درآمد از شیوه اپلیکیشن
بعضی از صنایع از ایجاد و توسعه و گسترش نرم افزار ها برای کسب و عمل خود امتناع می ورزند، چرا که به تصور آنان هزینه ای که باید در قبال این فعالیت متقبل شوند عمده از دارایی آن ها میباشد . فارغ از شک وتردید گاهی وقت ها ایجاد نرم افزار گوشی تبدیل به امری زیاد لبریز هزینه می شود، البته این برهان توجیه کننده و کافی نمی باشد . بسنده کردن به یک نرم افزار معمولی با اجتناب از زواید غیر واجب موجب کاهش هزینه ها می گردد، علاوه بر این شما می توانید با برنامه ریزی ظریف گذشته از آغاز مراحل گسترش نرم افزار هزینه ها را به طور چشم گیری کاهش دهید . لوگو، تصاویر و محتوای اپلیکیشن را طراحی نمائید و پس از این‌که کارهای مقدماتی و اساس انجام شد، با استخدام یک کارشناس در امر بسط اپلیکیشن، شروع به ایجاد و پیاده سازی آن نمائید .

آنگاه
از این که فعالیت ساخت اپلیکیشن به اتمام رسید، حالا می توانید به تاءمل در رابطه کسب درآمد از آن بپردازید و از فوت‌و‌فن درآمدزایی در دسترس نظیر تبلیغات داخل برنامه ای، استفاده نمایید
تولید ها
و سرویس ها خویش را به سناریو بگذارید
شما می توانید از اپلیکیشن به عنوان ابزاری برای سناریو محصول ها و خدمات خویش به کارگیری فرمایید . کاربرانی که اپلیکیشن شما را مشاهده می کنند در آینده به اپلیکیشن شما دسترسی خواهند داشت . هر بار با ارائه یک جنس تازه شما می توانید اپلیکیشن را نیز به روز رسانی کرده و با ارائه پیشنهادات و تخفیف ها مشتریان خویش را تشویق به استعمال از اپلیکیشن و تعریف و تمجید آن نمائید .

مشارکت
با بقیه خدمات
همیاری با شرکت های مشابه، به شما امداد می نماید از پیروزی آن‌ها هم فایده مند گردید، این کار مشتریانی بیشتری برای شما به ارمغان می آورد .
با تهیه و تنظیم یک لیست از بقیه کمپانی ها و پیوستن به آنها، یک برنامه برای رد و بدل کردن تبلیغات در میان خود صورت دهید، با این کار نتیجه عاید هر دو طرف می شود و به منفعت مشترک می انجامد
لوگو و شعار برند شما همیشه روی کاغذ موبایل مشتریانتان قرار خواهد داشت . بدین ترتیب هرگاه مشتریان به محصولاتتان نیاز داشته باشند بدون شک شما را به یاد می آورند، زیرا نام و لوگوی شما را همیشه پیش‌روی چشمانشان چشم اند . این مزیت رقابتی مهمی است، و شما را از رقبایی که اپلیکیشن گوشی ندارند متمایز میسازد . بنابراین، در صورتیکه قصد دارید شناخت و دوراندیشی مخاطبان را نسبت به مارک کسب و کارتان اتقاء دهید و برندسازی تان را تقویت کنید، این مزیت نرم افزار تلفن همراه در این فعالیت به شما کمک فراوانی می‌کند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۵:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

موبایل اپلیکیشن

آیا
می توانایی به تمام نظرها یوزرها در قضیه یک برنامه اعتماد کرد ؟ اکثر فروشگاه های اپلیکیشن دربرگیرنده قسمتی هست که نظرات یوزرها در آن ارائه گردیده که می تواند به شما کمک نماید تصمیم بگیرید که آیا اپلیکیشنی که تعیین کرده اید مطلوب و کاربردی میباشد یا این که نه؟ اما برخی از تهیه کنندگان و ارائه دهندگان اپلیکیشن ها در قسمت ایده ها به عنوان مصرف کنندگان تصویب اسم می نمایند تا ایده ها مثبت در قضیه تولید ها خودشان ارسال کنند ودیدگاه مثبت تری را در بازار برای خویش بوجود آورند . اخیرا کمیسیون تجارت فدرال لیستی از کمپانی ها را برای ارسال نظرها جعلی در مورد برنامه های جانور در بازار را ارائه نمود تا از این شیوه افراد مطمئن تر به ایده ها اعتنا کنند و آن ها را با اعتنا به مثبت بودن نظرات دانلود کنند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

گوشی
اپلیکیشن


شما در این قسمت با ساختارهای ابتدایی اپلیکیشن های موبایل آشنا گردیده اید . امروزه کلیه ما با دقت به الکترونیکی شدن تمام کارها و استفاده از گوشی برای شغل های روزانه ایده های جالبی دارا هستند و اکثر این ایده ها را نزد خود نگه می دارا‌هستند .

بعد از آن
از اینکه کسی آن ایده را اجرایی کرد، جدید به خودشان می آیند که حیف!!
اما وقت آن رسیده که ایده های تان را عملی و اجرایی فرمایید .

کافی میباشد با مشاوران آکام همپا سهند تماس گرفته و با آن ها برای یک وقت ملاقات هماهنگی لازم را انجام دهید .

 

اپ

 

شما هم در‌صورتی‌که ایده اید دارید می توانید با مشاوران آکام هم پا سهند در ارتباط باشید و با کمک این افراد اپلیکیشن، وب سایت و پکیچ دیجیتال مارکتینگ خودتان را با بها فراوان زیر گزینش نمائید .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۳:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برای اندروید، خود اندروید استودیو و برای ios


برای اندروید، خود اندروید استودیو و برای ios، لهجه سوئیفت جزو زبان های نیتیو محسوب می شوند و قابلیت و امکان و توانایی های بالایی دارا هستند . اما در این حالت، کامل شدن پروژه زمان و هزینه بیشتری صرف می شود . شما یک اپلیکیشن غیر وابسته می بایست برای اندروید و یک نرم افزار برای ios بنویسید، براین اساس هزینه طراحی وبسایت و تولید اپلیکیشن دو برابر می شود . یک راهکار برای حل این مشکل وجود دارااست و آن ایجاد اپلیکیشن با زبان برنامه نویسی ری اکت نیتیو میباشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

این زبان برنامه نویسی به طراوت به وجود آمده و زیاد قدرتمند هست . گویش ری اکت نیتیو توسط خویش گوگل بسط یافته است .
پلت فرم هایی نظیر صورت بوک و اینستاگرام از لهجه ری اکت نیتیو به کار گیری کرده اند . این لهجه نیز بحران های خود را دارااست .

زبان
هایی هم که برای برنامه نویسی بک اند به کارگیری می شوند و کاربرد بیشتری دارند، زبان php، و به ویژه کادر ورک لاراول میباشند .
این گویش ها زیاد محبوب و کارکشته برای استارتاپ ها هستند .
در این تراز متوجه می شوید که هزینه پباده سازی تارنما و تولید نرم افزار شما چقدر میباشد .

برخی از اشخاص اطلاعاتی در قضیه گویش های برنامه نویسی، هزینه پباده سازی وب سایت و ایجاد نرم افزار ندارند و به دنبال اجرای ایده خود میباشند .
این افراد بایستی چه عمل کنند؟ مطرح ترین بحران همین می‌باشد . برخی از مشتریان و جوان ها یک ایده تازه در ذهن خود دارا هستند .دلی نمی دانند چه طور ایده خود را اجرا کنند . ما یک راهکار برای این ایراد در حیث گرفتیم . در صورتی‌که برآورد دقیقی از کار، دارایی و زمان انجام دهیم،ئمی توانیم پروژه را به نیکی پیش ببریم . در مقابل، نداشتن برآورد دقیق، منجر می شودکه پروژه ما در اواسط کار دچار معضل شود . در واقع، یک عدد از علت های کلیدی باخت استارتاپ ها، عدم برنام ریزی میباشد . این قضیه سبب ساز می شود فی مابین کارفرما و عهد و پیمان فعالیت اختلاف ساخت گردیده و فعالیت هیچ گاه به انتها نمی رسد .

راهکاری که ما برای این مشکل درنظر گرفتیم، این هست که درصورتی که صاحب کار یک پروپوزال دقیق، بی نقص و معلوم داشته باشد، ما براساس این پروپوزال، دوران و هزینه طراحی سایت و ایجاد اپلیکیشن را مشخص می کنیم . سفارش های فنی خویش را ارائه می دهیم، طبق قرارداد پیش می رویم . و دقیقا در مقطع مشخص، عمل به صاحبکار داده می شود . حالا در‌صورتی‌که فردی پروپوزال دقیقی نداشته باشد، و یا داده ها واجب را نداشته باشد، ما در کانون تابان شهر، یک گروه مشورت کردن داریم . این تیم، به کارفرماها مشورت کردن می دهد .

 

به طبع
بخوانید: پباده سازی وبسایت صنایع دستی | مثال فعالیت کوفا گالری


کارفرما خواسته خام و کلی خویش را به گروه مشاوره ارائه می دهد و آنان آنگاه از انتخاب قرارداد نفر ساعتی و مقطع و هزینه طراحی تارنما و ساخت اپلیکیشن، در زمانی موظف میباشد که پروپوزال را برای صاحب کار تنظیم کند . آن ها تمام فرآیند اپلیکیشن را پباده سازی می کنند و اگر صاحب کار حساسیت بیشتری داشته باشد، UI و UX تارنما و نرم افزار هم طراحی می شود . گهگاه وقت ها صاحبکار به دنبال پباده سازی پورتال است، دقت فرمایید که پورتال با تارنما گوناگون است .

سپس، تراز برهه زمانی اجرا، و هزینه پباده سازی وب سایت و ایجاد اپلیکیشن را مشخص می کنیم . در بخش اول، گروه مشورت با کارفرما وارد صحبت می شوند، خواسته هایشان را می شنوند و این منظور ها را به رخ فنی یادداشت می نمایند . موردها واجب و بی اهمیت را یاد‌آوری می دهند .

تمام این موارد در قالب یک پروپوزال فنی به صاحبکار ارائه داده می شود . این مستند به برنامه نویس و دولوپر نیز داده می شود و آنها با دقت به پروپوزال می توانند بازه زمانی عمل را معلوم کنند . پروپوزالی جامع و بی نقص می‌باشد که از زمان تحویل آن به تیم برنامه نویسی تا بازه تحویل پروژه آخری به کارفرما، هیچ سوالی برای برنامه نویس پیش نیاید . به بیان دیگر، هیچ جای پروپوزال ابهامی نداشته باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۵:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

50 آمار در زمینه طراحی اپلیکیشن

50
آمار در زمینه طراحی اپلیکیشن که باید قبل از شروع به طراحی اپ موبایل بدانید پباده سازی اپلیکیشن موبایل یک سرمایه گذاری گران قدر هست . به دست آوردن کاربران ارزان نیست . ورود به بازار گوشی تلفن همپا یک فرایند تکرارپذیر هست که مستضعف تحقیق جامع، برنامه ریزی گسترده و تعهد بی نظیر دارد . پیروزی در بازار پباده سازی نرم افزار تلفن همراه امروزه یک فعالیت سهل نمی باشد . اما حقیقت این می‌باشد که داشتن یک نرم افزار تلفن همراه اجتناب ناپذیر است .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

قبلی از این‌که شزوع به پباده سازی نرم افزار گوشی کنید، حیاتی هست که با اکوسیستم تلفن همراه به طور بدون نقص آشنا شوید . پس از آن می توانید در موضوع راهکار موبایل خود به طور مناسب و متناسب با نیازها تصمیم گیری آگاهانه داشته باشید .

در تحت لیست کاملی از 50 آمار گوشی را آورده ایم که چرخ دنده ها را چرخانده و داده ها بیشتری در زمینه بازار مسئله حیث در اختیار شما قرار می دهد . این امار ها در 5 حوزه آمار به کارگیری از موبایل، همت موبایل، بازاریابی موبایل، فرایند توسط بر شالوده صنف ها و شغل ها و پیش بینی های سال 2019 است .

آمار
به کار گیری از موبایل در صورتیکه شما در مسئله اهمیت حضور تلفن یار شک وتردید و شک وتردید دارید، می بایست منش ای را که جامعه برای کار های تلفن همپا حق تقدم می دهد، در نظر بگیرید .

1- تا سال 2020، تقریبا 6 میلیارد استفاده کننده تلفن همپا وجود خواهد داشت .

2- در سال 2018، 194 میلیارد بار دانلود نرم افزار وجود داشت .

3- در دو سال گذشته، یوزرها اپ استور 75 درصد اکثر خرج کرده و به مبلغ 101 میلیارد دلار در سراسر جهان رسید .

4- دسته عضویت باطن نرم افزار با ارتقا 120 درصدی رو به رو شد که این میزان جدا از نرم افزار های بازی هست .

5- در سال 2018، یوزرها به طور میانگین ​​به بازه سه ساعت در گوشی هوشمند خود صرف کردند .

6- یوزرها گوشی تلفن هم پا در ایالات متحده بیش از 100 نرم افزار نصب شده بر روی گوشی هوشمند خویش دارا هستند .

7- به طور متوسط ​​کاربران گوشی تلفن همراه گوشی هوشمند خود را 47 توشه در روز نظارت می نمایند .

8- حدود80 درصد از کاربران، دست‌کم یک ساعت قبل از خواب، گوشی تلفن خویش را چک می نمایند و 35 درصد از این کاربران، تلفنشان را در 5 دقیقه قبل از خواب نظارت می کنند .

9- سنین میان 16 تا 24 سال 20 درصد بازه زمانی بیشتری را در نرم افزار های خویش صرف می کنند .

10- برنامه های گوشی 57 درصد از کل رسانه های دیجیتال را در سال 2018 به خویش اختصاص دادند .

شواهد آشکار است، مردمان به گوشی های هوشمند خود متعلق میباشند . در شرای اکثریت مخاطبان شما mobile-first یا این که mobile-only هستند، کسب و عمل شما نیاز به برقراری ارتباط با آن‌ها بر شالوده حق تقدم های آنها دارد .

سعی
موبایل کاربران در هنگان به کار گیری از گوشی استانداردهای فوق العاده بالا برای کارایی دارا هستند . واجب میباشد محتوای دیجیتالی خویش در اندازه های مختلف برگه و دستگاه های مختلف نظارت نمایید .

هر نرم افزار گوشی بایستی کاملا موضوع تست قرار گیرد . عامل ها سعی نظیر بازه لود، هنگ کردن نرم افزار و فرم های ثبت نام پیچیده باعث به وجود وارد شدن تجربه کاربری ضعیف شود و بخت موفقیت در بازار را حاد نماید .

11- 71 درصد از حذف نرم افزار ها بدلیل هنگ کردن نرم افزار می باشد .

12- 67 درصد از اشکالات از دستگاه های iOS گزارش گردیده میباشد .

13- 44 درصد از نقص در برنامه بر پایه کاربر پیدا گردیده می باشد .

14- 47 درصد از نرم افزار ها به برهه زمانی بیشتری برای آزمایش نیاز دارند .

15- 58 درصد از کاربران ناسازگار می‌باشند .

16- 52 درصد کاربران از عملکرد کلی نرم افزار ناامید می شوند .

17- 29 درصد از یوزرها نرم افزار را فورا ترک می نمایند درصورتی که آن را باارزش نبینند .

18- 70 درصد از یوزرها یک اپلیکیشن را رها می کنند چون برای دانلود آن ارتفاع می کشد .

19- 43 درصد از کاربران در شرای شروع دانلود نرم افزار شما بیش از سه ثانیه ارتفاع بکشد آن را لغو می کنند .

20- 65 درصد از یوزرها می گویند که یک تجربه کاربری ضعیف، بر نظرات آن‌ها در مسئله برند تاثیر منفی می گذارد .

در صورتیکه نرم افزار شما به خیر و خوبی قضیه آزمایش قرار نگیرد، آماده روانه شدن به بازار نیست . یک پروسه آزمایش مستند یک عنصر با اهمیت در هر استراتژی گوشی تلفن همراه است .

بازاریابی
موبایل تحقق بخشیدن به ترقی در بازار نرم افزار تلفن همراه حتی برای موسسات معتبرنیز ایراد هست . تهیه و تنظیم پیش نویس یک برنامه بازاریابی گوشی تلفن همراه، سنگ بنای راه و روش اندازی کالا پیروز می‌باشد .

21- تنها 54 درصد از بازاریابان می گویند که در حالا حاضر از پلت فرم نرم افزار موبایل برای فروش و جذب مشتریان به کارگیری می کنند .

22- هزینه جذب یک استفاده کننده در طی چند سال از 29 .9 درصد به 2 .89 دلار کاهش یافته هست .

23- هزینه به دست آوردن یک کاربر که فرم تصویب نام را کامل شدن کرده باشد 4 .58 دلار در سال 2018 بود، که 44 .2 درصد کاهش یافته میباشد .

24- استعمال از یک استراتژی تعامل یک سری کانالی، یک رویه محافظت قادر هست . اندازه محافظت کاربران 62 درصد عمده از نرم افزار هایی میباشد که فقط با یک کانال ارتباط برقرار می نمایند .

25- دوستداشتنی ترین خط مش بهینه سازی مغازه های اپ استور (ASO) به شکل به روز رسانی توضیحات می باشد که 46 درصد آمار را به خود اختصاص داده می‌باشد .

26- به روز رسانی آیکون اپلیکیشن دومی شیوه ASO و در حدود 30 درصد بود، که 24 درصد اکثر از سال های گذشته می باشد .

27- در سال گذشته، 65 درصد از هزینه های تبلیغاتی دیجیتال در ایالات متحده به هزینه گوشی تلفن همپا اختصاص یافته بود .

28- حجم کل دانلود اپلیکیشن های برتر مبلغی 10 درصد ارتقاء یافته هست .

29- دکان اپ استور اپل هر ساله بیش از 25 درصد از پلتفرهام های تبلیغاتی منفعت می پیروزی .

30- در طول سال، دکان Google Play حدود 20 درصد از پلتفرهام های تبلیغاتی منفعت می پیروزی .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۴:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ترندهای بازاریابی دیجیتال برای سال 2019

ترندهای
بازاریابی دیجیتال برای سال 2019 ترندهای
بازاریابی دیجیتال هر ساله فناوری های جدیدی وارد بازار می شود، فناوری های موجود هوشمندتر می گردد و مشتریان بالقوه ما هم زرنگ خیس می شوند . آغاز سال جدید معمولا وقتی هست که متخصصین و عشق مندان حوزه بازاریابی عملکرد می کنند آخری ترندهای موجود در این حوزه را آنالیز نمایند . در این مطلب قصد داریم بعضی از این ترندها را با نیز مرور کنیم . با مطالعه این مقاله متوجه خواهید شد که بعضا از ترندها سال قبلی اعلام گردیده اند اما در سال جدید هم ادامه خواهند داشت . این در حالیست که بعضی از ترندها برایتان طراوت دارا‌هستند و پیش از این آن ها را در دنیای بازاریابی دیجیتال ندیده اید . هدف از بازاریابی و به خصوص بازاریابی دیجیتال همیشه یک عدد بوده: جلب اعتنا مشتری و نگه داشتن وی شیوه وصال به چنین هدفی در ارتفاع سال ها دستخوش تغییراتی شده و مواقعی ابتکار شده است که می تواند عمل شما را معمولی خیس نماید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

ماهیت تکنیک های بازاریابی تغییر‌و تحول نکرده میباشد . شما بایستی مشتریان بالقوه تان را بشناسید، آن را دوست داشته باشید و کاری نمائید به شما اعتماد کنند . اذن دهید نهایی ترندهای دنیای بازاریابی دیجیتال را با هم مرور کنیم . کماکان با ماشین کرایه ای دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه دهنده سرویس ها دیجیتال مارکتینگ و برندینگ ، پباده سازی وب سایت ، سئو و باصرفه سازی وب سایت ، بازاریابی کانال های اجتماعی و محتوایی یار باشید .

هوش
مصنوعی: هوش مصنوعی به بخش مهمی از معاش روزانه ما تبدیل گردیده است . حالا برنامه های مختلفی را در حوزه های مختلف می بینید که از هوش تصنعی به کارگیری کرده اند .

ترندهای
بازاریابی دیجیتال
هوش مصنوعی روزی روایت فیلم های علمی تخیلی بود البته این روز ها شما را قوی می سازد کارهایتان را با سرعت و توجه باورنکردنی انجام دهید، چیزی که استفاده کننده می خواهد را پیش بینی نمایید و بدون خطاهای انسانی یا این که احساسی، تصمیمات منطقی بگیرید . شیوه های متعددی برای استفاده از هوش تصنعی و مصنوعی در کسب وکارها وجود داراست .
بعضا از این روشها عبارتند از :
یافتن
مشتریان بالقوه جدید: به تیتر نمونه شما می توانید از هوش تصنعی و مصنوعی برای یافتن مشتریان بالقوه ای که مشابه مشتریان فعلی هستند به کارگیری کنید یا مکالمات رسانه های اجتماعی را کپی نمایید و عمل رقبا را در لحظه بسنجید .

پیش
بینی فروش: هوش تصنعی با تکیه بر داده ها می تواند به شما بگوید مشتریان بالقوه تان فراهم خرید می‌باشند یا نیکی . اینکار به شما امداد می کند استراتژی موثرتری برای جواب دادن به سوالاتشان داشته باشید .

فهم
مشتریان: هوش تصنعی به شما اجازه می دهد به توجه احساسات مشتری درباره برند را بشناسید و رسانه های اجتماعی و سایر محتواهایی که توسط مشتری استعمال می شود را تجزیه و چک نمائید .

یک بازاریاب رند می تواند از این داده ها به کار گیری نماید و پیام ها و استراتژی های برندینگ را برای نتیجه بیشتر با آن ها همخوانی نماید .

بیشتر
بدانید : تبلیغات واکنشگرا برای شبکه نمایشی گوگل

برای آگاهی بیشتر در مورد دیگر خدمات ماشین کرایه ای دیجیتال مارکتینگ بهیدو همین حال با ما تماس بگیرید .

تماس
با ما دیجیتال برندینگ


تاثیرگذاری بر روی تصمیم خرید مشتریان: هوش تصنعی مکالمات دارای ارتباط در رسانه های اجتماعی و بقیه انجمن ها را شناسایی می نماید و می تواند لحظه تصمیم گیری برای خرید مشتریان بالقوه را نیز تشخیص دهد . اینکار شما را کارکشته می سازد در مدت و مکان مناسب با مشتریان تعامل داشته باشید و فروش بیشتری انجام دهید .


بهبود تجربه مشتری و پشتیبانی از او: خودرو ها هر جنبه ای از معاش مان را زیر تاثیر خویش قرار داده اند . البته شما می توانید از هوش مصنوعی برای بهبود تجربه کاربری، بر طرف کردن نیازهای استفاده کننده و پشتیبانی از وی به کارگیری فرمائید .

هوش مصنوعی اولین ترند بازاریابی دیجیتال در سال 2019 هست چون به شما اجازه می دهد پیام ها و محتوایتان را به صدق به مخاطب ارسال نمائید . چنین موضوعی زمانی ممکن خواهد بود که حجم عظیمی از داده ها را نسبت به مشتری داشته باشید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۸:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

درین نوشته‌ی‌علمی به باز نگری چگونگی به کارگیری از Electron

درین نوشته‌ی‌علمی به باز نگری چگونگی به کارگیری از Electron برای ساخت نرم افزار‌های دسکتاپ به امداد فناوری‌های اینترنت مانند HTML ،CSS و جاوا اسکریپت می پردازیم. ما می توانیم از الکترون برای ایجاد نرم افزار‌های دسکتاپ استعمال کنیم. این نرم افزار‌ها در پلتفرم‌های مختلفی مانند ویندوز، Mac، لینوکس و غیره فعالیت میکنند. الکترون در واقع ترکیبی از NodeJS و Chromium در یک runtime واحد هست. این فرمان ما‌را قوی می‌سازد که کد HTML ،CSS و جاوا اسکریپت را به حالت یک نرم افزار دسکتاپ اجرا کنیم.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

Electron Forge
در حالتی‌که قرار می‌باشد از الکترون به طریق بی واسطه مصرف شود، در این حالت برخی پروسه فعال سازی دستی پیش از ساختن نرم افزار مایحتاج خواهد بود. درضمنً در شرایطی که بخواهید از Angular ،React ،Vue یا این که دیگر فریمورک‌ها یا این که کتابخانه‌ها به کار گیری فرمایید می بایست به شکل دستی آنها‌را تنظیمات نمایید. Electron Forge موجب تسهیل کارها فوق می شود. Electron Forge نرم افزار‌های پیش‌ساخته‌ای با انگولار، ویو و دیگر فریمورک‌ها ارائه می نماید تا از فرایند راه اندازی دستی دوری شود.


همینطور یک طریق سهل برای تولید و بسته‌بندی نرم افزار ارائه نموده است. «الکترون فورج» خصوصیت‌های زیاد دیگری نیز دارااست که برای مطالعه اضافه میتوانید به مستندات آن مراجعه نمایید.

پیش‌نیازها
نخست اطمینان نتیجه ها فرمایید که NodeJS نصب شده‌است. آن را می توانید از این نشانی (+) اخذ فرمایید. الکترون فورج را با به کارگیری از دستورهای پایین به شکل سراسری نصب نمایید.

npm install -g electron-forge
ابتدا عمل با نرم افزار
با به کارگیری از فرمان تحت نرم افزار خویش را بسازید:

electron-forge init simple-desktop-app-electronjs
همان گونه که متوجه شدید اسم نرم افزار ما simple-desktop-app-electronjs خواهد بود. فرمان فوق برای اجرا شدن به پاره ای دوران نیاز داراست. وقتی که اجرای آن انتها یافت؛ نرم افزار را با استعمال از دستورهای پایین مقدمه فرمایید:

cd simple-desktop-app-electronjs
npm start
این فرمان پنجره‌ای مانند تحت گشوده می کند:

Electron window

شعور ساختار فایل و کد مو جود
این نرم افزار یک ساختار فولدر یگانه دارااست. پیرو برخی از نکات مهم درین ساختار فولدر را ارائه کرده‌ایم.

package.json
در‌این فولدر برخی داده ها تنظیمات که تولید میکنیم، تمامی تعلق‌های مایحتاج برای نرم افزار و بعضی اسکریپت‌ها قرار دارا هستند. برخی از اسکریپت‌ها از قبلی تنظیمات گردیده‌اند و می توانید اسکریپت‌های تازه را نیز بیشتر نمایید.

مسیر config.forge کلیه تنظیمات‌هایی که یگانه ElectronJS میباشند را در خویش دارااست. برای مثال make-targets برای گزینش فولدر‌های انگیزه برای پلتفرم‌های متعدد مانند ویندوز، مک و یا این که لینوکس به کارگیری می گردد.

در ضمنً package.json یک ویژگی به حالت “main”: “src/index.js” دارااست که نشان میدهد src/index.js نقطه آغاز نرم افزار ما خواهد بود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۵:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یک اپلیکیشن موفق گوشی

نیازی به گفتن نیست که هر صاحب جنس نرم افزار می خواهد برای ساخت و منش اندازی یک برنامه موفق، سعی های دوچندان فراوانی را انجام دهد . در اینجا 11 موردی که یک اپلیکیشن برنده گوشی تلفن یار که قادر است اندروید یا این که IOS باشد را منتشر کردیم که این ویژگی ها به موضوع نرم افزار شما بستگی ندارد و در هرحال باید رعایت شود . بسیاری از این کیفیت قابل اجرا در هر قابل انعطاف افزار تلفن هم پا اندروید یا ای وی اس می باشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

یک
اپلیکیشن موفق گوشی ( اندروید یا این که IOS ) اساسا چه می‌باشد ؟ پاسخ مضاعف ساده است: یک برنامه عالی و برنده برنامه ایست که نیاز های استفاده کننده نهایی خویش را در چهارچوب زمینه و قضیه توقع مال ارضا کند . این ممکن میباشد فقط یک چیز را انجام دهید، ولی ان بایستی مضاعف ظریف و درست باشد .
که گفت، خب بیایید ببینیم غیر از کاربرد و زیبایی بصری و نام عالی چه چیز دیگری کلیدی می‌باشد :
بسط
قابل انعطاف افزار تلفن همراه #
1 • سادگی برای کاربر نهایی
به عبارت دیگر، به این مضمون‌ گسترش یک رابط کاربری مطلوب و ناوبری ساده، بر پایه دستورالعمل های پباده سازی برای پلت فرم گزینش شده است . به یاد داشته باشید این اساسی ترین چیز در کیفیت دارای اهمیت هر برنامه تلفن همپا میباشد . در‌صورتی‌که یک اپلیکیشن بی آلایش و کارآمد طراحی نمائید کاربر نیازی به رفتن سراغ برنامه های مشابه ندارد . هرچه امکانات برنامه را معمولی خیس در پروژه بگنجانید و ارائه کنید خوبتر است، و سبب می‌شود شما به میزان قابل توجهی کاربران خویش را مجذوب فرمایید و آن‌ها را از دست ندهید .این یکی از مهم‌ترین مسائل در دارای مسئولیت نگه داشتن یوزرها به برنامه شماست . کافیست تنها یک مجموعه عالی برای طراحی برنامه تان به کارگیری نمایید که بداند چه گونه یک نرم افزار عالی پباده سازی کند .
قابل انعطاف
افزار تلفن یاور بسط قابل انعطاف افزار development mobile #
2 • هر دو iOS و آندروید بایستی پوشش داده شود
همچنین
بخوانید : تالیف کننده تحریریه مارکت اندروید ریور شوید این دو سیستم عامل از مهم‌ترین ها می باشند که می بایست آنها را در لحاظ بگیرید .شایان ذکر هست که پلتفرم های برای وصال به هدف و طراحی و گسترش قابل انعطاف افزار ها وجود دارند از پاراگراف فون گپ، ReactNative و NativeScript-اند که تبدیل به منش حل مقرون به صرفه جویی در هزینه و مدت گردیده اند .
بسط کراس پلت فرم موجب صرفه جویی در میزان دارایی روش اندازی شده و اجازه می دهد تا برای ورود به بازار اولیه با خط مش اندازی MVP، قوانینی موءثر ایجاد کند بسط
قابل انعطاف افزار تلفن همراه #
3 • کارایی بالا
قابل انعطاف افزار شما باید برای اجرا مقطع زیادی صرف نکند و یوزرها را در انتظار نگذارد همینطور ارائه در تمام حالت عملکرد بالا و حالت پایداری داشته باشد که تلاش آن را تضمین کند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۵:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تجارت های تعالی با طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در مشهد

تجارت
های تعالی با طراحی اپلیکیشن BY
وحید ارجمند / چهارشنبه, 19 خرداد 1395 / PUBLISHED IN اپلیکیشن, نرم افزار موبایل
تجارت های بزرگی بر اساس ی پباده سازی نرم افزار و نرم افزار تلفن همراه ساخته می شود . امروز در این دستگاه کوچک تمامی معاش جا می شود . از انجام کارهای مهم و قرارهای کاری گرفته تا تفریح و تندرست و طبابت .

تجارت آنلاین راهی هست که می توانایی با آن یک شبه ، رویه صد ساله تجارت سنتی را رفت، در تجارت آنلاین نکته ی اصلی و گزینش کننده ایده و روشی است که بر بروی آن تجارت شما شکل می گیرد . معمولی کردن راه و روش های خرید و برقراری ارتباط، اطلاع رسانی کافی از فرآورده و ارزیابی و ها و نقد و تحلیل ها از محصول،پاسخگویی پرسرعت و 24 ساعته و ارائه سرویس ها بخش اعظم و جامع خیس از وضعیت سنتی سبب استقبال مردمان از تجارت آنلاین شما می شود .
گهگاه تجارت آنلاین رویه غیر آنلاین و سنتی هم دارد، که برای برد گزینه آنلاین آن بایستی با دقت بیشتری کار کرد، در تحت یک عدد از نکاتی که باعث برد یک تجارت آنلاین می شود را محاسبه میکنیم:
پباده سازی
نرم افزار موبایل داشته باشید! طراحی تارنما و پرتال های تجاری هنوز نیز نیاز می باشد البته امروزه رویکرد پیروزی تجارت آنلاین در این می‌باشد که عمده در دسترس باشید و سادگی استعمال از تجارتی که می نمائید عمده باشد . برای مثال شما می خواهید تصویب کمپانی انجام دهید، دو شیوه دارید، یک این‌که به شرکتی که انجام این امور را برای شما انجام می دهد مراجعه فرمائید و هر تعدادی روز برای پیگیری امور هم به انجا راز بزنید . مشقت کار در این راه و روش که خط مش سنتی است، این می‌باشد که رفت و امدهای زیادی و مسافت های زیادی دارید . البته در هر بار مراجعه می توانید مستقیم سخن فرمایید و سوال و جواب های خویش را بپرسید .

البته
در شیوه تجارت آنلاین، نیازی به مراجعه های مکرر نیست، مدارک موضوع نیاز خود را ارسال می‌کنید و در 24 ساعت شبانه روز می توانید کارهای خویش را انجام دهید، البته چه تعداد از افراد گزینه آنلاین را به مراجعه حضوری ترجیح می دهند؟
مطمئنا میزان به کار گیری از آیتم آنلاین کمتر است، اما رو به رویش است، چیزی که بتواند رشد به کارگیری از آن را بخش اعظم کند، می تواند پباده سازی اپلیکیشن گوشی باشد . پباده سازی اپلیکیشن در دسترس پذیری را بالا می پیروزی . چون در به کارگیری از وب سایت برای انجام آنلاین کارها، استفاده کننده بایستی از کامپیوتر به کارگیری کند؛ زیرا اندازه به کار گیری از کامپیوتر بسایر کمتر از تلفن همراه است، استفاده کننده بایستی کامپیوتر را شفاف کند، اینترنت آن را وصل کند، به وبسایت رفته و موارد ضروری را بررسی کند، این رویکرد هر چند سهل و آسان تر از مراجعه حضوری است، البته هنوز نیاز به اقداماتی داراست که ممکن است برای مشتریانی که آشنایی زیادی با وب و شغل های آنلاین ندارند پیچیده باشد و مشتری مراجعه حضوری را ترجیح دهد، اما در صورتی‌که یک اپلیکیشن موبایل برای انجام این فعالیت طراحی کنید، روال عمل دوچندان سهل و آسان خیس می شود .

گوشی همیشه در دسترس شما است، چون یوزرها ایرانی استعمال متعددی از شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام دارند معمولا وب تلفن همراه آنان همواره وصل است، پس کافی میباشد اپلیکیشن موضوع نیاز را گشوده نمایند و فرم های قضیه نیاز را پر کرده و ارسال نمایند . در شرای نیاز به گفت و گو با مسئولین داشته باشند به محض وارد شدن جواب، پیغامی به آن ها داده می شود و سریعا جواب می دهند . در صورتی که در به کارگیری از سایت می بایست یک سری بار در روز تارنما را ارزیابی نمایند تا از نتیجه کار باخبر شوند . پس به کارگیری از اپلیکیشن گوشی در گسترش آنلاین این فعالیت و راه و روش اندازی تجارت آنلاین یک کمپانی تصویب و انجام امور اداری می تواند مضاعف راه گشا باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۸:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)