مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

اهمیت حفظ خانواده در غالب قوانین گوگل پلی

طراحی اپلیکیشن در مشهد محافظت اطراف خانواده و رضایت یوزرها برای گوگل پلی تا حدی دارای اهمیت میباشد که برای نشر نرم افزار ها متناسب با نیاز و روحیه و مراقبت اطراف خانواده نیز شرایطی برنامه ریزی نموده است که به شرح ذیل هست:

پباده سازی برنامه هایی جداازهم برای خردسالان و خانواده ها

پباده سازی نرم افزار بایستی به نحوی باشد که تحت عنوان ابزاری کاربردی در راستای بی نیاز سازی سبک معاش خانواده ها و ساخت محیطی امن و باکیفیت به خواسته رشد کودک ها با سود گیری از ابزار های روز عالم قابل به کارگیری باشد. در همین راستا گوگل پلی جور بندی هایی متناسب با کاربرد نرم افزار برای اشخاص ارائه نمود و تکثیر نرم افزار در گوگل پلی را نیازمند آن دانست که در یکی‌از مدل بندی های ارائه گردیده قرار بگیرد.

برای مثال نرم افزار هایی که به صورت مختص برای خردسالان پباده سازی گردیده اند بایستی در نوع Designed for Families قرار گیرند.

پباده سازی نرم افزار برای خانواده

بروز رسانی خط و مشی ها در گوگل پلی
نوامبر 2019:
آپ دیت رسانی خط مشی گوگل پلی به خواسته ارتقاء امکان اطمینان از اینکه بسط دهندگان اینترنت بتوانند توضیحات و عناوینی بهتری را در زمینه‌ی تکثیر نرم افزار خویش ارائه کنند.
آپ دیت رسانی سیاست کسب درامد و تبلیغات با پشتیبانی از ارزهای مجازی
علاوه بر این دو آیتم در نوامبر سال 2019 صادر شدن گواهینامه کانال تبلیغات خویش را آپ تو دیت کرده ایم تا واضح سازی بیشتری درباره‌ی لازمات تبلیغ SDK ارائه دهیم.
آگوست 2019:
تولید خط مشی مرتبط با سوء به کارگیری از کانال برای نرم افزار هایی که خدمت های پراکسی را برای افراد ثالث تسهیل می‌نمایند.
بروز رسانی سیاست سرویس ها مالی به مراد حفاظت یوزرها را از وضعیت فریب دهنده و استثمار وام فردی
می 2019:
ساخت خط مشی نو برای خانواده ، و ساخت شرایطی برای تکثیر نرم افزار هایی که چارچوب خانواده ها را تخریب نکند
تولید خط مشی نو برای عدم انتشار نرم افزار هایی که بچه آذاری را تبلیغ می‌نمایند.
تولید سیاست هایی برای رویارویی با محتوای نامناسب از پاراگراف تبلیغ ماری جوانا ، دخانیات و الکل در اپلیکیش نها
ساخت سیاست رویارویی با قمار
تولید سیاست اهمیت مالکیت معنوی مارک ها و ممنوعیت فروش یا این که تبلیغ کالاهای تقلبی در یک نرم افزار
ژانویه 2019:
تولید سیاست نو ممنوعیت تبلیغ و فروش مواد غیرقابل ثابت.

صحبت انتها
در انتها این نوشته‌ی‌علمی می‌خواهیم این نکته را به صاحبان کسب و کاری که قصد پباده سازی اپلیکشن اندروید برای کسب و عمل خویش دارا‌هستند گوشزد کنیم که برای اینکه خیالتتان از بابت تعیین گروه برنامه نویسی که نرم افزار متبوع شما‌را طبق خط و مشی گوگل پلی پباده سازی نماید شل باشد می‌توانید به مجموعه تخصصی پباده سازی نرم افزار رایا پارس اعتماد کرده و پروژه خویش را به ما بسپارید تا ما نیز کیفیت خوب ترین و در عین درحال حاضر مطمئن ترین سرویس ها خویش را به شما ارائه دهیم.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۱۶:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)