مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

اپلیکشن های حرفه ای

طراحی اپلیکیشن در مشهد  گاهی تایم ها شم روتین زندگی از درون تخریب تان می‌کند . انجام دادن شغل های بی استعمال بایستی متوقف شوند و جای خویش را به عادات جدیدتر بدهند آنچه شما نیاز دارید، یک راهنمای مجازی می باشد . یک مشاور و همدم که در عین یاداوری درست و اشتباه معاش به شما، نمی توانید اورا به دور بزنید . اصولا فریب یک برنامه که روح انسانی شما باطن آن دمیده شده، فریب خودتان می‌باشد .

این 3 اپلیکیشن که به‌دنبال نوشته‌ی‌علمی معرفی گردیده اند، زندگی را برای شما سهل وآسان خیس و دلچسب تر خواهند کرد .

Way
of Life Screen Shot 2014-07-07 at 8 .42 .03
PM-w600
این اپلیکیشن داده محور به نحوی پباده سازی شده که دنبال کردن را عادی و پرسرعت انجام دهید . خیلی عادی، رفتارهایی که دوست دارید پی بگیرید و یا بالعکس، سوراخ فرمایید را به اپلیکیشن بدهید و بر شالوده دستورالعمل، آیتم "بله" یا "خیر" را به رخ روزانه تیک بزنید . درصورتی که این فعالیت را نکنید خود برنامه مرتبا به شما یادآور می کند .

پس از این که به صورت روزانه این فعالیت را انجام دادید، Way of Life پس از مدتی یک نمودار یا درصد نشان می‌دهد و چه بسا می‌توانید برای تحلیل آماری بیشتر، توقعات بیشتری از برنامه داشته باشید . عادات زمان بر میباشند پس این برنامه به شما این اجازه را می دهد که 6 هفته یا 6 ماه قبل و چه بسا 2 سال اخیر را به حساب آوردن نمائید .

نسخه
رایگانی که برای سیستم استدلال iOS منتشر شده، صرفا به شما اذن می دهد که 3 عادت را پیگیری کنید، پس جهت دریافت نمودارهای دقیق خیس در زمینه رفتارهای تان اضطراری است 5 دلار بپردازید تا نسخه ویژه Way of Life را دریاف


برچسب:  طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۲:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)