مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

انتخاب درست ترین رنگ در ساخت اپلیکیشن موبایل


پابلو پیکاسو، نقاش پر اسم و رسم، وقتی گفته‌میباشد: “رنگ‌ها، مانند فیس‌ها، از تغییرات عاطفه ها و احساسات تبعیت می‌نمایند.” کلیه ما، یک یا این که چند دفعه، تاثیر گزینش رنگ‌ ها را بر احساسات و حالتمان احساس کرده‌ایم. طراحی اپلیکیشن در مشهد این مورد را روانشناسی رنگ‌ها میگویند. با اینکه شواهد و پژوهش ها خیلی مقداری در خصوص تاثیر حقیقی و واقعی رنگ‌ها صورت گرفته‌میباشد، روانشناسی رنگ‌ها تبدیل به یک کدام از مبحث‌های داغ بازاریابی گردیده‌اند. در صورتیکه شما هم به زمینه گزینش رنگ عشق و علاقه‌مند می‌باشید دعوت میکنم با اینجانب در وبلاگ پازلی همدم باشید.


تابه‌درحال حاضر بدین تامل کرده‌اید که چرا برخی موادتشکیل دهنده بصری وب سایت‌ها، قرمز‌رنگ میباشند؟ به حیث شما چه چیزی اولیه از تمامی اعتنا شمارا جلب می‌نماید؟ یک دکمه “خرید” سپید‌رنگ؟ یا این که قرمزرنگ؟ آیا می‌دانستید آن‌گاه بصری، اولی فاکتور تاثیرگذار در تصمیم‌گیری خرید ۹۲٫۶% از عموم میباشد؟ پژوهش ها جذاب دیگری، یافته‌میباشد که خواننده‌گان مجلات ۲۶% بیشتر از تبلیغات سیاه و سپید، متوجه تبلیغات رنگی می شوند.

پژوهش ها و تجربه در تعیین رنگ صحیح،برای نرم افزار دیدی به ما داده‌میباشد که به‌دنبال با شما مطرح میکنیم:

مهمترین عنصرها برنامه شما چه می باشند؟
در پباده سازی اپ نخستین می بایست مطمئن شویم که عنصرها بصری به اندازه کافی گسترده میباشند و در کنار بقیه عنصرها به خیر و خوبی مکان گرفته باشند. مطمئن گردید که تغییرات‌تان را در لحظه روی تلفن همراه بررسی میکنید و در حالتی‌که راجع‌به رنگ‌ها و کلیات پباده سازی نرم‌افزار‌ها مبتدی و تازه کار میباشید، اینترنت‌وبسایت‌های اثرگذار متعددی مانند Colourlovers.com وجود دارا‌هستند که می توانید پیش از تعیین رنگ، به آنها محرمانه بزنید.

چه گونه برای گزینش رنگ الهام بگیرم؟
در صورتیکه به آنچه امروزه در دنیای آنلاین دوست داستنی میباشد نگاهی بیاندازیم، متوجه می‌شویم که پباده سازی‌های فلت محبوبیت بیشتری کسب کرده و رنگ‌هایی به اسم pastel colors هم وجود دارا‌هستند که با آنها هم­‌خوانی دارا هستند. ولی در حالتی که شما هم در اقیانوس عظیم رنگ‌ها حیران گردیده‌اید، میتوانید از ابزار‌های کمکی اکثری مانند تارنما Dribbble.com و یا این که برنامه Color Expert آیفون و … برای گزینش رنگ‌ نو و دوستداشتنی، الهام بگیرید.

فلسفه رنگ‌ها و رابطه‌شان با ترغیب‌کردن یکی جذاب‌ترین جنبه‌های بازاریابی میباشد. البته هنوز داده ها یه خرده درباره‌ی روش‌ی فعالیت آن ها وجود دارااست. یکی‌از پژوهش ها انجام‌گردیده این ایده را ذکر می‌نماید که به عنوان مثال رنگ‌های زرد رنگ و بنفش، میتوانند موجب نوع خاصی از احساسات بشوند.

 

ولی یک واقعیت اثبات می ماند، با وجود اینکه رنگ‌ها نقش پهناور و مهمی در برندسازی و خرید ایفا می‌نمایند، تاثیرشان به تجارب فردی تعلق متعددی دارا هستند.

یافته‌های یک پژوهش ها جذاب دیگر، به اسم اثرات رنگ‌ها در بازاریابی، تا ۹۰% از تصمیم گیری‌ها و قضاوت‌ها را منحصرا بر طبق رنگ‌ها نشان می دهد. در ذهن داشته باشید که ارتباط ها در میان مارک‌ها و رنگ‌ها حالا، توکل بر شعور تناسب رنگ استعمال‌گردیده بوسیله یک مارک داراست. به عبارت دیگر، آیا رنگ با فروش متاع متناسب میباشد؟

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۹:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهترین ابزارهای انیمیشن UI برای برنامه های iOS و Android - قسمت اول


چراانیمیشن ها رابط بسیار مهمی میباشند

همان طور که پیش از اینً گفتیم ، کارتون ابزاری بسیار اثر گذار میباشد طراحی اپلیکیشن در مشهد  که عملکردهای پایین را انجام می‌دهد:

یک تابع ناوبری ، به عبارت دیگر - بی آلایش سازی فعالیت با اپلیکیشن؛
·یک همت بازاریابی پباده سازی کارتن پیروز می‌تواند اعتنا یوزرها را به خویش جلب نماید و به یکی‌از کارداران اساسی برای تعیین نرم افزار شما تبدیل خواهد شد.
یک کوشش دکوری . آری ، یوزرها کلیه چیز خوشگل و جالب را دوست دارا هستند و برنامه خردسالان ها برای نرم‌افزار ها به شما امداد می نمایند تا جلوه دلخواه خویش را ساخت‌و‌ساز فرمائید.
جلوه های بسیار ذهنی و پیچیده برنامه خردسالان ها تنها مخاطب را حیران می نمایند و منجر ساخت و ساز حس منفی میگردند.

دوستداشتنی ترین گونه های کارتن

اشکال مختلفی از کارتن وجود داراست که هرکدام نقش خویش را بازی می نمایند.

1- عکس العمل به اقدامات مخاطب

فکر کنید: مخاطب دکمه نرم‌افزار شما‌را لمس نموده است یا این که عملی دیگر را با برخی از جلوه های گزینه انتظار انجام داده میباشد البته هیچ پاسخی در ادامه آن نرسیده میباشد ، از لحاظ بصری تمامی چیز تنها یکسان باقیمانده میباشد! با‌یقین چنین اتفاقی سبب ساز نارضایتی مخاطب گردد. در انتها ، تمامی ما می‌خواهیم عالم انتظارات ما‌را برآورده نماید ، و این قاعده درباره ی نرم افزار ها نیز اعمال می‌شود.

یعنی این گزینه از لیست اشکال کارتون ها برای نرم افزار های گوشی حاکی از برخورد بصری میباشد. نرم افزار بایستی با استفاده کننده تماس بگیرد ، نسبت به اعمال خویش عکس العمل نشان دهد: هنگامی فشرده میشود ، دکمه رنگ را تغییر‌و تحول دهد ، هنگام کشیدن به راست یا این که چپ و غیره ، تصویر وسیع گردیده یا این که به طرف انتقال می یابد.

 

براساس معنا فوق ، مخاطب میتواند با یاری اپلیکیشن هوشمند ، فروغ را در منزل در دست گرفتن نماید. و رابط متحرک دقیقاً همان طور که انتظار می رود برخورد نشان می‌دهد: رینگ نوروفروغ با یک همت خاص مخاطب بسط مییابد و منقبض میشود.

 

در اینجا یک معنی عالی دیگر وجود دارااست که ایده را توضیح می‌دهد.

 

به یک قطعه برنامه کودکان رابط دیگر نگاهی بیندازید که همینطور تعامل درست با استفاده کننده را نشان می‌دهد .

2- بی آلایش کردن سیستم ناوبری

یک کدام از هدف ها برنامه خردسالان های Android و iOS معمولی سازی ناوبری میباشد. شیت اکران تلفن های هوشمند محدودیت های خویش را داراست ، ممکن میباشد بعضی از موادتشکیل دهنده ناوبری نهفته باشد - و در این‌حالت به کارگیری از ترفندهای منحصر به فرد برنامه کودکان بسیار اثرگذار میباشد تا مخاطب بتواند آنچه را که تا قبل از اینً از وی پنهان گردیده بود ، ببیند.

 

3- نکات متحرک

مجموعاَ ، وظیفه این گزینه به عبارتی در بند شماره 2 نقل شده میباشد - برای امداد به استفاده کننده برای تکان درست در اپ به فعالیت می رود.

با این اکنون ، در حال حاضر ما با نشان دادن به یوزرها که ساختار رابط با یاری ابزارهای برنامه خردسالان چه می باشد ، به طرز شفاف خیس توضیح می‌دهیم.

در شرایطی که مطمئن می باشید که مخاطب نمی تواند حدس بزند که برخورد بعد از کلیک بر روی دکمه در اپ ، چه عواقبی را درپی خواهد داشت ، پس متوجه می‌شوید که به کار گیری از کارتن در اپلیکیشن ی شما الزامیست.

 

در اینجا مفهومی میباشد که توضیحات بالا را نشان می‌دهد.

4- برنامه کودک های رابط که تعامل در دنیای حقیقی و واقعی را مشابه سازی می نمایند

یکی‌از هدف ها کارتن رابط ساخت‌و‌ساز توهم با اشیا دنیای حقیقی و واقعی میباشد. مثال بارز اپ استاندارد iOS Weather که هوای فعلی را نشان میدهد. چنین کارتون iOS سبب میگردد حس کنیم که از پنجره خارج می‌رویم و باران ، افق آهسته و یا این که ابرهای آهسته را میبینیم.

 

5- متحرک سازی سیستم

با برهان درخصوص اشکال پویانمایی ، نباید فراموش کرد که فعالیت برنامه دربرگیرنده فرایندهای متفاوت سیستم میباشد و این فرایندها نیز نیاز به برنامه خردسالان دارا‌هستند.

چنین نیازی ممکن میباشد از کجا ساخت‌و‌ساز گردد؟ صرفا فکر کنید ، استفاده کننده در اکنون گوش دادن به پوشه صوتی بدون چاره به تماشای شیت خالی میباشد ، قبول نمائید! راه‌حل نقص‌ حفظ کننده شیت اکران متحرک میباشد که نشان می‌دهد صدا پخش می‌شود:

 

همینطور یک خصوصیت دوست داستنی آیفون با اسم "pull to refresh" وجود داراست. چنین خصوصیت برای به روزرسانی برگه اپ ضروری میباشد و نیاز به اعمال برنامه کودک در اپلیکیشن نیز دارااست:

 

به نمونه توییتر نگاه فرمائید!

یکی‌از دیگر از فرآیند سیستم بارگیری محتوای خاص میباشد. ما به شما پیشنهاد میکنیم دقیقه های خسته کننده مخاطب را با پباده سازی برنامه کودکان هایی از این نوع سازمان دهی نمائید:

 

علاوه بر این ، می‌توانید برنامه خردسالان هایی را برای اعلان های داخل اپلیکیشن خویش ساخت‌و‌ساز نمائید.

خوب ، ما خواهیم توانست به صورت نامحدود ادامه دهیم ، چون اکثری از فرآیندهای شبیه سیستم وجود داراست و هر یک به پویایی خویش نیاز دارا‌هستند.

6- کارتون های مشغول کننده برای اپلیکیشن ها

فعلا ما راجع‌به جلوه های تزیینی کارتون ها سخن می‌کنیم. چنین موضوعات پویا هیچ غرض کاربردی خاصی را ارائه نمی دهد ، آن‌ها برای پر رنگ کردن اپلیکیشن ، جلب دقت استفاده کننده و به خیال و خاطر سپردن آن‌ها مورد نیاز می باشند.

ولی ، به طبعً ، چنین پباده سازی کارتن نباید از خصوصیت های اساسی اپ شما مسافت بگیرد.

 

در تصویر بالا ، اشکال مختلفی از کارتون را میبینیم ، مثلا موردها دیگر - تنها دکوری (خواسته ما از جنبش کفش) میباشد. این اثر بسیار جذاب و خوشگل میباشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۶:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایای ساخت اپلیکیشن سفارشی اندرویدی Android


ایجاد برنامه سفارشی اندرویدی

مزایای ساخت‌و‌ساز برنامه سفارشی اندرویدی Android

ساخت‌و‌ساز نرم‌افزار سفارشی اندرویدی


طبق گزارشی که Kantar Worldpanel داده میباشد؛ طراحی اپلیکیشن در مشهد  رقابت رنج میان اندروید و اپل وجود داراست و در فوریه ۲۰۱۶ اندروید با ارایه دستگاه های خویش در سال نو چینی، توانست رویش خیر را در شهر های چینی بدست بیاورد. در آن مدت اندروید پرورش ۳٫۴ درصدی را تجربه کرد؛ این در حالی بود که ۷۶٫۴ درصد هم رویش کلی داشت.


ساخت‌و‌ساز نرم‌افزار سفارشی اندرویدی

 

 

در سال ۲۰۱۷ مشخص و معلوم شد که سیستم دلیل اندروید ۹۰ درصد بازار را به خویش تخصیص داده میباشد و با این رشدی که داراست، در سال آینده هم متوقف نمی‌شود. با این وجود مشخص و معلوم شد که بازار اپل پرورش چندانی نداشته میباشد و این برای توشه نخستین بود که بازار اپل در شهرهای چینی سال را سوای پرورش سپری کرد‌ه باشد.

از این رو، برنامه ساز ها تمرکز خویش را برای ساخت و ساز اپ های اندرویدی گذاشتند تا برای مخاطبان کلان اندرویدی سرویس ها دهند.

طبق گفته های Guenveur، در آمریکا ۶۹ درصد از مصرف کننده ها برای خرید موبایل های اندرویدی ذیل ۳۵۰ دلار خرج کردند؛ در حالی که صرفا ۳۹ درصد از خریداران تلفن همراه های اپل را خریدند.

به هر درحال حاضر، تمرکز صرفا به یک پلتفرم یا این که سیستم ادله، انتظارات مناسب را برآورده نمی نماید اما با اعتنا به پژوهش ها که بخشی هم در صدر اشاره کردیم، می اقتدار پتانسیل بالای ساخت‌و‌ساز اپ سفارشی اندروید را پیش گویی کرد. بیایید مزایای آن را بشناسیم و بدانیم که نرم افزار های سفارشی اندرویدی چه گونه میتواند سازمان ها و صنعت های را متحول نماید.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۷:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وب اپلیکیشن پیش‌رونده چیست؟


با به کارگیری از سبک پوسته نرم‌افزار، روی مستقل نگه‌داشتن پوسته UI اپلیکیشن و محتوای درون آن متمرکز می‌شویم و آنان‌را جدا ذخیره میکنیم. در وضعیت ایده‌آل، پوسته نرم‌افزار ما به سیرتکامل‌ای یک نوع یاد نهفته میباشد طراحی اپلیکیشن در مشهد که در هنگام مراجعه و رجوع دوباره استفاده کننده در تاریخ بعدی، با‌گاز بارگیری می‌گردد. داشتن پوسته و لود محتوا به صورت مستقل از نگاه تئوری فهم و شعور استفاده کننده را از کوشش و کابرد نرم افزار بهبود میبخشد.

با قرار دادن پوسته نرم‌افزار‌مان توی Lonic، میتوانیم فورا طرح اپلیکیشن Lonic خویش را بارگیری کنیم (زبانه‌ها، دکمه‌های در اختیار گرفتن ناوبری، منوی جانبی و…)، آن را از روش یک Service Worker ذخیره کنیم، و بعد از آن بعداز اخذ پوسته آپ تو دیت گردیده اپلیکیشن، محتوا را از روش JS بارگزاری کنیم.

حینی که آغاز به افزودن بیشتر پشتیبانی PWA به Lonic می کنید، می توانید انتظار داشته باشید یک پوسته نرم افزار برای کل نرم افزار‌های lonic که تحت عنوان برنامه‌های اینترنت‌تلفن همراه بسط داده می شود، با راهبرد‌های از پیش درست شده Service worker، پشتیبانی آفلاین و بروز رسانی محتوای پس‌موضوع قابل استعمال باشد.


اینترنت اپ

 

قابلیت و امکان نصب و فهرست‌بندی اپ
با نگاهی به پیشین می بینیم که نرم افزار‌های اینترنت‌تلفن همراه اَپی نیستد که در ورقه اساسی تحت عنوان یک اپلیکیشن جداازهم نصب گردیده باشند. اما مطمئناً مخاطب می تواند یک اینترنت‌تلفن همراه یاور را به کاغذ اساسی خویش در IOS و اندروید «پین» نماید، ولی این فیض‌گیری چندان هم موثق و بی نقص وجود ندارد زیرا این اپلیکیشن هنوز با خصوصیت‌های محلی که از اپلیکیشن‌های مستقر انتظار داریم، ارائه نمی شود. (ابداً تا درحال حاضر کسی چنین کاری کرده؟)

این امکان در حالا تغییر تحول میباشد. به تازگی گوگل کروم در اندروید پشتیبانی از نصب اینترنت نرم افزار پیش‌رونده را با یک اطلاع رسانی سفارش نصب به لهجه محلی کاربرها به ورقه اساسی اضافه نموده است، دقیقاً مانند اطلاع رسانی‌های تبلیغاتی مستقر که تا قبل از اینً به کارگیری می‌کردیم.

برای این‌که برای گوگل کروم تعریف و تمجید کنیم که اینترنت‌وب سایت گوشی‌مان تحت عنوان یک برنامه قابل نصب به روی تلفن همراه گوشی میباشد، یک فولدر Manifest.json می‌نویسیم و از شیت HTML اساسی خویش به آن لینک می دهیم. (به عنوان مثال بدون نقص به لینک و پیوند دوم در صدر رجوع‌نمایید.)

فعلا، IOS علاوه بر Pin to Homescreen، هیچ خصوصیت بیشتری ندارد، به این ترتیب این تجربه به اندازه کافی جاری و کارآمد نخواهد بود، البته قادر خواهیم بود آیا امیدوار باشیم که اپل این سال به ما داده ها خیر برای ما داشته باشد؟

 

فیض‌گیری
اینترنت‌برنامه‌های پیش‌رونده، مشابه نصیب‌های APIهای نو اینترنت، الگوهای پباده سازی و قابل انعطاف‌افزارهای بازاریابی می‌باشند. با اپلیکیشن‌های قابل نصب در نرم افزار استور از روش نرم افزار آشکارساز و پشتیبانی نصب کاغذ اساسی، پس‌مسئله با Service Worker، مدت بارگیری سریعتر با پوسته نرم افزار و این اعتقاد و باور نو که گسترش‌دهندگان اینترنت نیز میتوانند تجارب شگفت‌انگیز برنامه گوشی را ساخت نمایند، کانال اینترنتی گوشی به تعادل دلخواه‌مان مجاورت میگردد.

در Lonic معتقدیم که کانال وب آینده اپلیکیشن‌های گوشی میباشد. همگی جا اجرا میشود، شناخته گردیده‌ترین توئه فناروی میباشد و تعداد نرم افزار‌هایی را که تخت گاز در درحال حاضر ارتقا میباشد، تأمین می‌نماید. امروزه، میلیون‌ها اپلیکیشن نرم‌افزار‌استور از فناروی‌های اینترنت به کارگیری می‌نمایند، اما تا کنون، برای افرادی که قصد مفتوح کردن یک اپلیکیشن استور را داشتند، تجربه‌ای نا مطلوب بود. درحالی‌که اینترنت‌نرم‌افزار‌های پیش‌رونده این تجربه غیر مطلوب را تغییر تحول میدهند.

در ماه‌های آینده خصوصیت‌های جدیدی برای نرم‌افزار‌های Lonic منتشر خوا هیم کرد. خصوصیت‌هایی که توسعه و گسترش‌دهندگان را کار کشته می‌سازد از هر دو عالم شایسته ترین منفعت را ببرند: نصب نرم‌افزار‌استورهای یک سری پلتفرمی در اندروید، IOS و ویندوز، هم پا با نصب در اینترنت تلفن همراه تحت عنوان یک اینترنت‌نرم افزار پیش‌رونده با یک کد. به زودی، گسترش‌دهندگان Lonic می توانند هم از توزیع نرم افزار‌استور‌های مستقر و هم از دسترسی فوری به میلیاردها استفاده کننده اینترنت‌گوشی و یوزرها جستجوی گوگل بهرمند شوند. دیگر هیچ نرم افزار‌استور سرگردان‌کننده‌ای با دریچه‌های ساختاری و ساخت‌و‌ساز اینترنت‌نرم افزار‌های جدا و ساکن نیست. گوش به زنگ باشید!


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۲:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

انتشار اپلیکشن آی او اس


نشر نرم افزار اندروید در مارکت‌ها امروزه به یک کدام از گرفتاری‌های اساسی توسعه و گسترش‌دهندگان تبدیل گردیده‌ میباشد. با اعتنا به فراگیر بودن تلفن‌های هوشمند در سرتاسر دنیا، بازار ایجاد برنامه‌های اندرویدی بسیار داغ شده‌است. طراحی اپلیکیشن در مشهد برنامه نویس ها و گسترش‌دهندگان پس از تولید نرم‌افزار اندروید می توانند آن را در مارکت‌های مختلفی جهت معرفی، تثبیت و عرضه منتشر نمایند. هرمورد از مارکت‌ها وضعیت، ضوابط و محدودیت‌هایی را جهت نشر نرم افزار اندروید دارا هستند که می بایست تماما مطالعه شوند تا برنامه متبوع طبق قانون ها ارائه خواهد شد.

تکثیر اپلیکشن آی وی اس
نشر نرم‌افزار آی وی اس امروزه در بازار جهانی نرم‌افزار استور محدودیت‌ها و سختی ها متعددی داراست و اشخاص جهت نشر پوشه ios خویش به مارکت‌های اهل ایران روی آورده اند. از مارکت‌های در دسترس و فراگیر می‌قدرت به اناردونی، سیبچه، سیب برنامه و سیب اهل ایران اشاره نمود. برای تکثیر اپلیکیشن در مارکت های روایت شده بایستی نام نویسی نمائید و طبق موقعیت و ضوابطی که در لحاظ گرفته‌اند پوشه را بار گذاری کنید تا کارشناسان چک و منتشر نمایند.

تکثیر نرم افزار در گوگل پلی
نشر نرم‌افزار در گوگل پلی دربین مارکت های داخلی و فرنگی با بیش تر از یک میلیارد مخاطب فعال ماهانه سبب ارتقا اعتبار جهانی مارک شما و کسب درآمد گردد به این دلیل که گوگل پلی بدون‌شک یک کدام از وسیع ترین پلتفرم های تکثیر و فروش نرم افزار های اندرویدی به حساب آورده می شود.

گسترش‌دهندگان اهل ایران برای تکثیر برنامه‌ اندروید در گوگل‌پلی تحت عنوان مطرح ترین مغازه‌های اپ عالم مستلزم ساخت و ساز حساب گوگل پلی می باشند که متاسفانه به جهت وجود محدودیت ها برای توسعه و گسترش دهندگان قابلیت و امکان ساخت و ساز این اکانت ها برای آنان نیست . شما میتوانید با تولید حساب دولوپری و اتصال اکانت ارزی خویش به حساب ، اپ های خویش را تثبیت و تکثیر دهید . کمپانی اپتو در وقت و مخارج شما صرفه جویی کرده و نگرانی های شمارا در تکثیر اپ برطرف می نماید.

 

تکثیر در بازار و مایکت
نشر در بازار و مایکت، سکوی پرتاپی برای توسعه و گسترش‌دهندگان جهت معرفی اپ‌شان میباشد. در حالتی که جامعه‌ی مقصود شما، یوزرها فارسی لهجه می‌باشند بهتر میباشد نرم‌افزار خویش را در مارکت‌های اهل ایران نظیر کافه بازار و مایکت منتشر نمائید، چون این دو مارکت دارنده نصب و محبوبیت زیاد میان یوزرها اهل ایران هستند.

از مورد ها اساسی که بازدارنده تکثیر نرم‌افزار در دو مارکت بازار و مایکت میگردد، می شود به مخاطب پسند نبودن، نرم‌افزار های اینترنت ویو، محتوای نامناسب و … اشاره نمود.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۸:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

افزایش رتبه سایت بصورت طبیعی و قانونی

با پکیج های افزایش رتبه سایت خود را بصورت قانونی و طبیعی ارتقا دهید .
همین امروز با شیک رنک شروع کنید و وارد 10ردیف آغازین گوگل شوید .
 
 
 
 
 
 
شیک رنک دارای نماد اعتماد الکترونیک و لوگوی دیجیتال
 
منبع: chicrank.com

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۷:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بررسی اپلیکیشن مدیسه


به عبارتی‌طور که می دانید امروزه، مخصوصا با سرایت COVID-19 کسب و شغل های آنلاین موردپسند اکثری از عموم عالم قرار گرفته‌اند در کشور‌ایران نیز بیش تر از پیش عموم به سوی خریدهای اینترنتی روی آورده‌اند. طراحی اپلیکیشن در مشهد با ارتقاء زد خورد و گرفتاری‌های روزمره، بقیه افراد جامعه بازه کافی برای ماندن در ترافیک‌های سنگین و گشتن در مجموع دکان‌ها را ندارند در فیض بیشتر اشخاص به سوی خریدهای آنلاین در تمامی مسئله‌ها از کالاهای سوپر مارکتی گرفته تا پوشاک و اسباب دیجیتالی و… کشیده گردیده‌اند.

ولی این نکته را بایستی به خیال و خاطر داشت که هر دکان اینترنتی به راحتی بضاعت آمازون و مثال اهل ایران آن دیجی‌جنس شدن را ندارد. فقط در شرایطی‌که این واقعه میفتد که یک مزیتی نسبت به آن ها داشته باشد، بتواند به اندازه آنان خوب کار نماید و یا این که عیب و خللهای آنان‌را بشناسد و در دکان خویش آن ها را برطرف سازد. وب سایت و نرم‌افزار‌های خرید آنلاین متعددی در حوالی خویش می بینیم که با هدف ها بزرگی آغاز به فعالیت می‌نمایند و بعد از مدتی فیض دلخواه خویش را نمی‌گیرند و آن‌سیرتکامل که انتظار دارا هستند فروش قابل قبولی ندارند.

در‌این نوشته‌علمی می خواهیم با هم به نظارت یکی دکان‌های خرید آنلاین بپردازیم تا با محاسن و معایب آن بیشتر آشنا شویم.


تاریخچه مغازه‌های آنلاین
در سال ۱۹۹۱، برای او‌لین توشه سرورهای جهانی در موضوع به کارگیری‌های تجاری در دسترس قرار گرفتند، آن گاه با سپری شد یک‌سری سال اولی خزانه تجاری پا به عرصه حضور گذاشت و پیتزا هات (Pizza hut) از این وضعیت به خیر بهره برد و تحت عنوان اولی مغازه آنلاین پیتزا در دنیا شناخته شده‌است.

در سال ۱۹۹۵ مغازه‌ اینترنتی آمازون (Amazon) و سال آن‌گاه ای بی (Ebay) وارد حوزه دکان‌های آنلاین گردیده‌اند و تا در حال حاضر تحت عنوان شایسته ترین و بدون نقص‌ترین دکان‌های اینترنتی عالم شناخته می شوند. آنها توانسته‌اند قسمت وسیعی از خرید آنلاین را به خویش تخصیص دهند و با سپری شد سالیان همچنان کلام نخستین را در حوزه فروش آنلاین بزنند.

در صورتی بخواهیم مثال اهل ایران آن‌را نمونه بزنیم بی شک با شنیدن کلماتی مانند خرید از طریق اینترنت، فروش آنلاین، کسب و فعالیت آنلاین و… دیجی‌متاع در ذهن‌ها نقش خواهد بست. دیجی‌متاع نخست کار خویش را در سال ۱۳۸۵ و در مورد فروش آنلاین کالاهای دیجیتالی و الکترونیکی آغاز کرد و با سپری شد برهه زمانی، دکان‌ خویش را در مجموع مسئله‌های دیجیتال، اسباب و اثاث آرایشی، بهداشتی و سالم، خودرو، ابزار و اداری، مد و پوشاک، اثاثیه منزل و آشپزخانه، اثاثیه تحریر و به تازگی هم سوپر مارکت توسعه داده میباشد.


دکان‌های آنلاین اهل ایران اکثری وجود دارا هستند که حریف خویش را دیجی‌متاع می دانند، در صورتی‌که که برای همگام شدن و یا این که پیشی به دست آوردن از رقیبان خویش هیچ‌سیرتکامل تلاشی نمی کنند در حالی که در پی فیض‌ای بالاتر از کارایی خویش می‌باشند.

می بایست خاطرنشان کرد صرفا با طراحی وب یا این که برنامه و قرار دادن چندین محصول در آن نمی‌اقتدار پیروزی‌های بزرگی همانند‌ آمازون، دیجی‌متاع و… را به دست‌آورد، بلکه برای پیروزی در مورد مغازه‌های آنلاین ما یحتاج میباشد طرز پردازش کالاها، تصاویر مصرف شده در مال، بازاریابی (مارکتینگ)، کیفیت کالاها، تجربه یوزرها و… را در حیث بگیرید. در شرایطی که با بامیلو شناخت دارید می بایست بدانید هنگامی که استارت به فعالیت کرد، یکی پهناور‌ترین دکان‌های آنلاین کشور‌ایران به اکانت می‌آمد که در طی عمل خویش حریف دورازشوخی دیجی‌محصول به شمار می رفت البته به عارضه ها مختلفی بعد از ۶ سال، عمل خویش را در این باره تعطیل کرد.

مغازه‌های اینترنتی با متمرکز شدن بر روی یک جنس تا حدودی توانسته‌اند طیف خاصی از مخاطبین را مقصود قرار دهند. درین دربین دکان‌های پوشاک مانند بانی مد، دیجی استایل و مدیسه دراین باره پیروزی‌های بسیار خیر را به دست آورده‌اند. در‌این نوشته‌علمی ما به آنالیز نرم‌افزار مدیسه که جدیدا منتشر شده خوا هیم پرداخت تا با نظارت آن متوجه شویم که می‌اقتدار به سادگی با یک‌سری آزمایش معمولی، استعمال از نگاه یوزرها و تحلیل روند طی گردیده، صرفا بوسیله یکی‌از یوزرها اکثری از معایب جانور را پیدا کرده و برطرف سازیم تا روزی بتوانیم فیض دلخواهی را ببینیم.

در رابطه مدیسه
یکی‌از نرم‌افزار‌هایی که در حوزه فروش آنلاین فعالیت می کند مدیسه میباشد که در بالا فقط در موضوع پوشاک کار داشت و جدیدا در مسئله‌های اثاثیه آرایشی، اثاثیه خانه و… نیز کار خویش را آغاز نموده است.

مدیسه کسب و عمل اینترنتی مجموعه گلستان به حساب میآید و عرضه کننده اکثری از برندهای دارای اعتبار فرنگی به عنوان مثال RIMMEL، DKNY، Nike و… میباشد، همینطور جدیدا تلاش کرده تا از برندهای اهل ایران بخش اعظمی نیز حمایت نماید و از آنها در دکان خویش منفعت پیروزشود.

مدیسه برای دسترسی ریلکس یوزرها ورژن اینترنت، اندروید و iOS را پباده سازی نموده است تا بتواند دایره وسیعی از یوزرها را به خویش جلب نماید. پیرو با دیگر تجهیزات مدیسه آشنا خوا هیم شد و معایب آن‌را به معضل خوا‌هیم کشید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۱۱:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

9 روند برتر طراحی برنامه برای سال 2021

9 روند برتر طراحی برنامه برای سال 2021


برنامه شما مدرن نیست مگر اینکه مدرن به نظر برسد. به همین دلیل نگه داشتن برگه ها طراحی اپلیکیشن در مشهد در مورد داغترین روند طراحی برنامه از جمله آنچه در سال 2021 در دسترس است بسیار مهم است. س isال این است ، سبک های بصری محبوب فردا را چگونه پیش بینی می کنید؟

چه کسی بهتر از خود طراحان برنامه می داند؟ ما از 99 طراحان برنامه طراحان برنامه های مستقل پرسیدیم که اخیراً چه روندهایی را مشاهده می کنند. در اینجا بهترین روند طراحی برنامه وجود دارد که می توانید انتظار داشته باشید بیشتر در سال آینده و بیشتر از آن مشاهده کنید.

9 بهترین روند طراحی برنامه 2021 عبارتند از:
-
ریخت شناسی
تصاویری که به راحتی در چشم قرار دارند
جذاب کردن کشیدن تجربه ها
عمق از طریق سایه ها و لایه بندی
الهام آنالوگ
هنر انتزاعی و هندسی
زوایای غیر منتظره
غوطه وری از طریق VR و AR
تجسم خلاق داده ها

1. تجزیه و تحلیل
-
Neumorphism به عنوان مثال روند طراحی برنامه Neumorphism: برنامه آب و هوا با آیکون های Neumorphism
طراحی برنامه توسط Giovanni Azevedo از طریق Behance
نمادها و دکمه ها در سال های گذشته بسیار ساده شده اند. در سال 2021 ، طراحان قصد دارند جذابیت آنها را بیشتر کنند. آنها چگونه می خواهند به آن دست پیدا کنند؟

این پاسخ را "Neumorphism" می نامند ، اختصار "Skeumorphism جدید". این روند جدید داغ طراحی برنامه از اوایل سال 2010 میلادی سبک می گیرد و به آن تغییراتی در دهه 2020 می بخشد - همان مفهوم استفاده از تصاویر واقعی ، اما با گرافیک های سه بعدی مانند جدید و پیشرفته.

Neumorphism به طور معمول آیکون ها و دکمه های مسطح را می گیرد و به آنها ابعادی شاد می بخشد. هنوز هم سادگی کارتونی طراحی مسطح را حفظ می کند ، اما با یک واقع گرایی چشم نواز که باعث می شود از صفحه بپرد. کاملاً واقع بینانه نیست ، اما خیلی بیشتر شبیه زندگی و لمس است.

برنامه کاربردی روند روند نمونه گیری از عصب شناسی
طراحی برنامه توسط David Ofiare
برنامه کاربردی روند روند نمونه گیری از عصب شناسی
طراحی برنامه توسط Tran Mau Tri Tam
Neumorphism به عنوان مثال روند طراحی برنامه: برنامه با دکمه های Neumorphism
توسط ODarka

2. تصاویری که از نظر چشم آسان هستند
-
طراحی برنامه نباید فقط زیبا باشد ، بلکه استفاده از آن نیز باید یک لذت باشد. امروزه ، در حالی که بسیاری از ما به تلفن های خود چسبیده ایم و تمام روز به صفحه ها خیره شده ایم ، این واقعیت بیش از هر زمان دیگری صحت دارد. طراحان برنامه اشتیاق کاربران را برای داشتن یک تجربه راحت تر در مشاهده که خستگی چشم را کاهش می دهد ، احساس می کنند و به راحتی طرح های جامعی را همراه با رنگ ها و تصاویر تسکین دهنده ایجاد می کنند که به راحتی در چشم ما ایجاد می شود.

این طرح های برنامه از رنگ های آرامبخش ، طبیعی و طرح بندی ساده ای استفاده می کنند که کاربران را تحت فشار قرار نمی دهند و به آنها امکان می دهد بدون اینکه ناراحت شوند ، مدت بیشتری به صفحه نگاه کنند.

کلر تیلور ، طراح ارشد محصولات در 99designs می گوید: "دنیای ما پر سر و صدا است ، خستگی بزرگنمایی یک چیز است." "این روند در مورد عدم استفاده از طراحی برنامه" "یک کار در یک زمان" و استفاده از طراحی فوق العاده مینیمالیسم برای جلوگیری از حواس پرتی است. "


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۹:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن یا وبسایت ریسپانسیو


شاید برای هر شخصی که بخواهد کسب و فعالیت آنلاین خویش را منش بیندازد طراحی اپلیکیشن در مشهد  و مغازه اینترنتی تولیدها خویش را در بستر وب ساخت نماید او‌لین سوالی که برایش پیش می‌آید این میباشد که وی می بایست در بالا وب سایت خویش را رویه بیندازد یا این که این اپ میباشد که حق تقدم دارااست. با ما یار باشید تا بتوانیم جواب این پرسش برنامه یا این که تارنما ؟ را با هم پیدا کنیم.

نخست بهتر میباشد تا فواید هر مورد از این دو را به طور لیست وار در یکجا آوریم تا بتوانیم با مقایسه مزیت های هرمورد به جواب صحت درخصوص این سوال برسیم.

مزیت های وبسایت :
در دسترس بودن در همگی سیستم دست اندرکاران
کشف کردن یوزرها نو از روش موتور های کاوش
سرعت بروز رسانی سریعتر
هزینه پباده سازی و گسترش کمتر
وسعت انتقال داده
مزیت های برنامه :
سرعت بیشتر
استعمال سهل و آسان خیس
وابستگی و تعلق بیشتر مخاطب
استعمال از تجهیزات بر طبق تلفن همراه
در کل با مزیت های هرمورد از این دو آشنا شدیم. برای جواب به‌این پرسش که پباده سازی سایت برای شما در بالا مطلوب میباشد و یا این که پباده سازی برنامه بایستی حالت ابتدایی کسب و کارتان برای استارت کسب و فعالیت آنلاینتان را نیز در لحاظ بگیریم. با ما همپا باشید تا با جواب به سوالهای تحت معلوم گردد تا برای شما برنامه یا این که وبسایت ریسپانسیو الویت داراست؟


مزیت اپ به وبسایت
معیار به کار گیری یوزرها در طول یک ماه چه معیار میباشد؟
مهمترین پرسش در اولِ دستور این میباشد که خدمتی که شما ارائه می دهید به چه شکل میباشد و به صورت طبیعی مشتریان شما نیاز میباشد هر یکسری وقت یکبار به وب سایت شما رمز بزنند در‌صورتی‌که جواب این میباشد که مخاطب شما به صورت روزمره نیاز میباشد تا از سرویس ها شما به کارگیری نماید به عنوان مثال شما یک دکان اینترنتی می‌باشید پس بالطبع یک اپ نیاز شما خواهد بود البته فرض نمائید خدمتی که شما ارائه می دهید فروش بلیط قطار میباشد از‌آنجا که به صورت طبیعی یک شخص در ماه نزدیک به یکبار احتمال دارااست تا به تارنما شما آمده و درخواست خرید بلیط قطار داشته باشد پس به راحتی حاضر نخواهد شد تا اپلیکیشنی را بر روی موبایل خویش نصب نماید که هر ماه فقط یکبار از آن به کارگیری خواهد کرد از همین روی برای بیزینس هایی که به طور روزمره و مداوم به مخاطب خدماتی را ارائه نمی دهند حق تقدم نخستین پباده سازی تارنما خواهد بود.

کسب و کارتان در اولِ رویه میباشد؟
در‌صورتی‌که شما در اولِ راه و روش می‌باشید و اخیرا می‌خواهید کسب و کارتان را ساخت‌و‌ساز فرمایید توصیه ما پباده سازی سایت میباشد استدلال بسیار بی آلایش میباشد چرا‌که شما در اولِ فرمان مشتری بسیار یه خرده دارید پس مهمترین فعالیت این میباشد که شما بتوانید به راحتی مشتری به دست آورید وب سایت شایسته ترین مورد برای این مسئله میباشد به دلیل آنکه وبسایت علاوه بر اینکه به شما یاری می نماید تا با یک سئوی مطلوب برای تارنما خویش به راحتی مشتریان متبوع خویش را از زیر اینترنت پیدا نمائید از طرفی به‌این خیال که وبسایت شما در همگی سیستم عوامل و دستگاه های متصل به وب در مشت میباشند پس شما با یک پباده سازی واکنشگرا هیچ تیم از مشتری را از دست نخواهید بخشید. ولی در شرایطی‌که شما مشتری های خویش را دارید و معیار استعمال آن‌ها در زمان روز زیاد میباشد و یااینکه مجموعه مشتری های شما خاص میباشد و قرار وجود ندارد از روش گوگل و موتور های کاوش مبادرت به جذب مشتری نمائید پس پباده سازی نرم‌افزار برای شما حق تقدم نخستین خواهد بود.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۶:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

۱۵ نمونه از بهترین اپلیکیشن‌های ادیت یا ویرایش عکس


عکاسان همواره در‌پی تثبیت شایسته ترین عکس‌ها و لحظات می‌باشند. درحال حاضر با وجود دوربین‌های تلفن همراه‌های هوشمند، قابلیت و امکان به چنگ آوردن عکس‌های کیفیت خوب و شفاف آماده شده‌است. طراحی اپلیکیشن در مشهد می‌اقتدار تعداد متعددی تصویر را فقط در یک موبایل مکان اعطا کرد. نرم‌افزار‌های بدون پول و مبلغی متعددی برای دستکاری و به اشتراک گذاری عکس‌ها وجود دارا‌هستند. این اپلیکیشن‌ها، تصاویر تلفن همراه را بهبود میدهند. در‌این نوشته‌ی علمی با ۱۵ مثال از شایسته ترین نرم‌افزار‌های ادیت عکس برای سیستم‌های گوناگون اندروید و IOS آشنا خواهید شد.

بعداز مطالعه این نوشته‌ی علمی، برنامه مطلوب کارتان برای صرفه جویی در طول و کسب شایسته ترین سود را پیدا خواهید کرد. روی سهولت به کار گیری نرم‌افزار، قابلیت به اشتراک گذاری عکس‌ها و خصوصیت‌های هر برنامه متمرکز خوا‌هیم شد.

 

پیشنهاد یا این که انجام ادیت عکس

 

شایسته ترین نرم‌افزار‌های ادیت عکس برای آیفون و اندروید
۱.اپلیکشن VSCO

 

 

این نرم افزار یکی شایسته ترین نرم افزار‌های ادیت عکس و به اشتراک گذاری آن میباشد. نرم افزار VSCO یکی‌از شایسته ترین نرم افزار‌های عکاسی آیفون با سه خصوصیت عکاسی، اشتراک گذاری عکس در کانال‌های اجتماعی و ادیت عکس میباشد.

این نرم‌افزار دارنده جامعه عکاسان میباشد و مثل اینستاگرام هر نوع آد‌می ‌در آن پیدا نمیشود. در نگاه اولیه تخت‌گاز متوجه پباده سازی ابتکاری آن ‌می شوید. منوی مهم بسیار بی آلایش و قابل فهم میباشد.

 

خصوصیت‌های اساسی نرم‌افزار VSCO
خصوصیت‌های دوربین این برنامه بسیار دیدنی میباشد. این نرم افزار توسعه یافته حاذق به عکاسی دستی میباشد. قابلیت و امکان فوکوس، جابجایی میان ۳ شرایط پیکان، به کار گیری گرایدلاین جهت وصال به ادغام متناسب و تعیین رنگ، آماده میباشد. سرعت شاتر، IOS و تناسب رنگ هم قابل تغییر‌و تحول میباشد.
این نرم‌افزار ‌قادر است از تتظیمات پیش فرض یا این که دستی به کارگیری نماید. ‌می توانید عکس‌های سابق‌خودتان را از دید ادغام رنگ و وضوح، دستکاری نمایید.
در‌صورتی‌که ادیت عکس غرض اساسی شما میباشد، ‌می توانید از ابزارهای تهیه و تنظیم دستی به کار گیری فرمایید. این ابزارها دربرگیرنده برش، وضوح، کنتراست، برجسته شدن، صاف شدن، سایه پرت کردن و ذخیره میباشند.
ابزارهای ادیت مشتمل بر افزودن کنتراست، رنگ، اشباع رنگ و غیره میباشند. این اپ قابلیت و امکان افزودن غربال به عکس‌ها را داراست. ورژن مبلغی آن بیشتراز ۱۳۰ غربال را در اختیارتان قرار میدهد.
این ابزار، دارنده پلتفرم به اشتراک گذاری عکس و قابلیت دستیابی به جامعه عکاسی VSCO میباشد. در‌این پلتفرم توانمند به اشتراک گذاشتن عکس‌ها، کاوش در بین تصاویر بقیه عکاسان و گفت‌و‌گو راجع‌به عکاسی با بقیه همنوعانتان می باشید.
برنامه VSCO یک کدام از شایسته ترین اپلیکیشن‌های آیفون میباشد و تا حدی هم روی اندروید کارآمد میباشد.
کسانی که به‌دنبال اپلیکیشنی برای عکاسی، ادیت و به اشتراک گذاری در جمعیتی با مهارت شبیه میباشند، این نرم افزار را ترجیح می دهند. ورژن اول این برنامه بدون‌پول بوده و بر روی اندروید و IOS قابل نصب میباشد.

۲.نرم افزار Instasize

 

این برنامه، ابزاری همگی کاره برای ادیت عکس میباشد. این نرم‌افزار بر روی IOS و اندروید قابل نصب میباشد. گروه ای از فیلترها، ابزارهای تغییر‌و تحول سایز، لبه گذاری، ادیت متن، ادیت ویدیو و غیره در‌این برنامه قرار دارا‌هستند.

پباده سازی ابتکاری Instasize به کار گیری آن را بسیار معمولی نموده است. فرقی ندارد که یک مبتدی و تازه کار یا این که بیوتی بلاگر میباشید؛ به راحتی کار کشته به به کار گیری از این ابزار میباشید.

 

خصوصیت‌های مهم برنامه
بیش تر از ۱۰۰ غربال که با‌گاز، کیفیت هر عکسی را بهبود میدهند.
مورد‌های تغییر تحول سایز برای برش فوری جهت استفاده در استوری‌ها، بنرها و غیره آماده میباشد.
بیش تر از ۱۰ ابزار تهیه عکس از لحاظ نور و روشنایی، کنتراست، لبریز رنگی و غیره آماده میباشد.
ابزارهای روتوش برای مثال سپید کردن، لک برداری، تقویت درخشندگی و غیره مهیا میباشد.
بیشتراز ۳۰ پک کناره برای فردی سازی ادیت‌ها جان دار میباشد.
با SPOTS با‌گاز میتوانید جای عکس خاصی در اطراف خودتان را پیدا فرمائید که برای عشق و علاقه‌مندان اینستاگرام بسیار مطلوب میباشد.
با ابزار ادیت کلیپ پیش از بار گذاری آن در کانال‌های اجتماعی، رنگ آن را بهبود می‌دهید.
با Grid planner پیش از آپلود کردن عکس‌ها در اینستاگرام، آن‌ها‌را با هم ادغام کرده و فید خودتان را طرح ریزی میکنید.
با Text editor به بیش تر از ۲۰ فونت دسترسی خواهید داشت. این نرم‌افزار برای IOS و اندروید قابل دانلود میباشد.

۳.Google Snapseed

 

 

اسنپ سید، اپ کمپانی گوگل برای ادیت عکس میباشد. در شرایطی‌که به‌دنبال اپلیکیشنی شبیه اپلیکیشن فتوشاپ میباشید، این نرم‌افزار مطلوب میباشد. این نرم افزار به راحتی تصاویر RAW را ادیت ‌می‌نماید. همانگونه که تلفن همراه‌های هوشمند کار کشته به دریافت کردن تصاویر RAW گردیده‌اند، دستکاری و ادیت آن‌ها در اپ ادیت مطلوب، ضرورت داراست. این برنامه تما‌می‌ خصوصیت‌ها و عملکردهای فتوشاپ را ندارد، البته اکثر زمان ها در اختیار گرفتن‌ها و فرایندهای ادیت آن بسیار شبیه فتوشاپ میباشد.

بعضی از خصوصیت‌های پر رنگ اسنپ سید دربرگیرنده healing Brush، Structure، HDR ، پرسپکتیو و غیره می‌باشند. یک کدام از دیگر از خصوصیت‌های این نرم افزار ادیت عکس قابلیت ذخیره استایل خودتان (پیش فرض) میباشد تا از آن در بقیه عکس‌ها استعمال نمائید. افکت‌های عکس و فیلترها به توجه قابل بازنویسی میباشند تا در دست گرفتن بیشتری را در چنگ یوزرها قرار دهند. به این ترتیب مخاطب به سود مدنظرش میرسد. این اپ یک کدام از نرم‌افزار‌های ادیت عکس مجانی و بسیار پر کاربرد میباشد.

 

خصوصیت‌های اساسی
غرض اساسی این برنامه، ادیت میباشد. ولی قابلیت دریافت کردن عکس روی موبایل IOS را داراست.
اسنپ سید محدودیت‌هایی برای دریافت کردن عکس دارااست. اما مملو از خصوصیت‌های کاربردی برای دستکاری عکس میباشد. دارنده ۲۹ غربال و ابزارهایی برای تقویت تصاویر، بهبود حالات و غیره میباشد.
این برنامه در حوزه به اشتراک گذاری محتوا در کانال‌های اجتماعی، فاقد کانال اجتماعی مخصوص خودش میباشد. فقط عیب اسنپ سید، داشتن ابزارهای gesture-based میباشد که به کار گیری آن برای یوزرها مبتدی را مشقت بار می‌نماید. ارزش این ابزار بدون پول بوده و بر روی سیستم‌های اندروید و IOS قابل نصب میباشد.

۴.ادوبی لایت روم برای گوشی

 

 

ادوبی لایت روم (Adobe Lightroom) یکی شایسته ترین نرم افزار‌های ادیت عکس برای عکاسان رشته‌ای میباشد. این اپ عکاسی صرفا اپی میباشد که قابلیت و امکان دیدن، ادیت و سازماندهی تعداد متعددی از عکس‌ها را آماده می‌نماید.

این نرم افزار دارنده قابلیت و امکان عکس برداری با فرمت RAW در موبایل هوشمند میباشد. آن‌گاه میتوانید وضوح و بقیه خصوصیت‌های تصویر را دستکاری نمائید. این اپلیکیشن دارنده فیلترهایی برای افزودن اشکال افکت‌ها میباشد. ورژن پریمیوم این نرم افزار دارنده خصوصیت‌های توسعه یافته ای مثل healing brush، Selective adjustment، Cloud Storage دستکاری تصاویر RAW عکس‌های دوربین DSLR و غیره میباشد. این نرم افزار کمپانی ادوبی دارنده خصوصیت‌هایی مثل Curves میباشد که قابلیت و امکان تهیه و تنظیم رنگ، وضوح، کنتراست، تناژ رنگ و غیره را آماده می‌نماید.

 

بقیه خصوصیت‌های مهم
ادیت عکس در ورژن موبایلی لایت روم با اشکال پیش فرض‌ها و ابزارها جهت تصحیح و تهیه و تنظیم معمولی تا توسعه یافته عکس‌ها مهیا میباشد.
با به کار گیری از Presets در‌این ابزار به گروه‌ای از ابزارها فقط با گزینش یک ورژن پیش فرض دسترسی دارید.
عکس‌های گرفته گردیده و ادیت گردیده در لایت روم قابل تکثیر در کانال‌های اجتماعی گوناگون می‌باشند.
ورژن نخستین بدون پول میباشد و بقیه ویژگیهای توسعه یافته داخل اپ بایستی خریداری شوند. برای اندروید و IOS قابل دانلود میباشد.

۵.برنامه Camera+

 

در‌حالتی که مخاطب آیفون می باشید پس اسم Camera+ را شنیده اید. شاید هم اکنون از آن به کار گیری میکنید. این اپ یکی‌از شایسته ترین ابزارهای عکاسی با آیفون میباشد. این برنامه دارنده خصوصیت‌های ذیل میباشد:

با این نرم افزار مثل یک ماهر عکاسی نمائید. دارنده قابلیت و امکان touch exposure، Stabilizer و gridlines برای سهولت در عکاسی میباشد.
علاوه بر ابزارهای معمولی ادیت (برش، لبه‌ها، کپشن نویسی و غیره) دارنده ابزارهای پیچیده‌ای مثل ابزارهای تنظیمی، حذف قرمزی دیده، تعادل سفیدی، صافی تصویر و غیره میباشد.
میتوانید تما‌می‌تصاویر گرفته را روی فیسبوک، توئیتر و فلیکر منتشر فرمائید.
صرفا عیب Camera+ قابلیت و امکان دسترسی به آن در تلفن همراه‌های IOS میباشد. بها این برنامه برای آیفون نزدیک به ۲.۹۹ و آی پد نزدیک به ۴.۹۹ دلار میباشد.

۶.نرم افزار Pixlr

 

 

این نرم‌افزار در سیستم‌های اندروید و IOS قابل استعمال میباشد و یکی اپلیکیشن‌های بدون‌پول و دوست داستنی با اشکال افکت‌ها و فیلترها میباشد. دارنده چهار نرم افزار اینترنت گوناگون میباشد که قابل بارگذاری شدن روی مرورگر شما می باشند. نرم افزار ادیت عکس Pixlr ابزارهای مختلفی را برای جابجایی رنگها و لایه بندی تصاویر ارائه میدهد.

ورژن Pixlr Express ورژن ای معمولی گردیده زبده کاربری سهل و فیلترهای پیش فرض متعددی میباشد. در مقابل Pixlr Pro ابزاری مبلغی با داشتن ورژن آزمایشی میباشد. این برنامه فقط ابزار با امکان مفتوح کردن پوشه فتوشاپ PSD و انبارکردن آن به طور PNG یا این که JPG میباشد. در غایت Pixlr Today یکی‌از پلاگین‌های مروگر گوگل کروم میباشد. این ابزار بدون پول دارنده ویژگیهای قابل خرید مثل پک‌های effect باطن اپلیکیشن میباشد. پس از بازنویسی تصویر قابلیت و امکان ذخیره بی واسطه تصاویر در حساب‌های کانال اجتماعی یا این که آدرس اینترنتی وجود دارااست.

 

مقاله پیشنهادی: شایسته ترین نرم‌افزار‌های ادیت فیلم

 

۷.ادوبی فتوشاپ اکسپرس (Adobe Photoshop Express)

 

 

یکی‌از دیگر از برنامه‌های ادیت عکس قادر در حوزه ادیت عکس، ادوبی فتوشاپ اکسپرس میباشد. این نرم افزار هم مانند بقیه اپ‌های دیگر دربردارنده عملکردهای «Straighten» و «flip» برای بازنویسی انعطاف‌پذیرتر میباشد. این برنامه قوی به دستکاری فرمت RAW یا این که TIFF میباشد. ۴۵ غربال خلاقانه را به عکس‌ها اضافه می‌نماید. قابلیت و امکان به اشتراک گذاری تصاویر فقط با یک کلیک و تغییر تحول اندازه و افزودن واترمارک به راحتی مهیا میباشد.

ولی این نرم‌افزار در مقایسه با برنامه لایت روم و فوتو ادوبی بسیار ضعیف خیس و محدودتر کار می‌نماید. این نرم افزار، قابلیت و امکان بازنویسی سریع عکس را آماده کرده البته لایت روم مورد‌های بیشتر و ماهر را در اختیارتان قرار میدهد. این نرم‌افزار بدون پول روی سیستم‌های اندروید و IOS قابل نصب میباشد.

 

۸.نرم افزار ادیت عکس Enlight

 

 

اینلایت برنامه بسیار توسعه یافته با ابزارهای متداولی همانند Exposure، Color و Crop میباشد. خصوصیت‌های خاص این نرم‌افزار دربرگیرنده فیلترهای تخصیص با قابلیت و امکان تغییر تحول رنگ، فیلترهای سیاه و سپید و حداکثر در دست گرفتن روی کیفیت سایه و‌ هایلایت‌های عکس میباشد.

ابزار Mixer در اینلایت یکی ویژگیهای خاص این اپ برای ادغام دو عکس با یکدیگر در کنار بقیه ابزارهای مطلوب ادیت میباشد. این اپ عکاسی دارنده ابزار Mask برای رنگ آمیزی روی تصویر در سوی تصحیح جنبه‌ها و نقاط نامتناسب عکس یا این که افزودن جلوه‌های بصری جالب میباشد. این اپ برای IOS قابل دانلود میباشد.

 

۹.تاچ روتوش (TouchRetouch)

 

 

 

این برنامه در حوزه «healing» و «Cloning» صحبت اولیه را می زند. این اپلیکیشن به راحتی اثرات گرد و غبار، سیستم‌های تلفن و هر بخش ناخواسته‌ای از تصاویر را حذف می‌نماید. این اپ تخت گاز تصویر را چک کرده و شایسته ترین شیوه چهت نیل به تصویر منزه و طبیعی را ارائه ‌می‌نماید. ارزش این نرم افزار برای سیستم‌های اندروید و IOS متساوی ۱.۹۹ دلار میباشد.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۹:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)