مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

برنامه نویسی اندروید

برنامه
نویسی اندروید با زبان Kotlin اگر به دنبال گزینش گویش برنامه نویسی اندروید هستید به نظرم در قضیه گویش کاتلین هم یک تحقق داشته باشید . زبان برنامه نویسی کاتلین به تیتر یک گویش رسمی دیگر برای اندروید معرفی گردیده می باشد .
همانند جاوا، گویش کاتلین هم در خودرو مجازی جاوا اجرا میشود . تفاوت کاتلین با جاوا در این می باشد که پیچیدگی‌های جاوا را ندارد و این یعنی که زبانی ساده‌تر برای یادگیری می‌باشد . همچنین خطاهایی مثل Null point exceptions و Excuses در کاتلین وجود ندارند . به طور خلاصه درصورتی که اولی بار است که می خواهید برنامه نویسی اندروید را استارت کنید، این لهجه می تواند انتخاب مناسبی برای شما هست .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

گویش
برنامه نویسی کاتلین چقدر مختصر و اثرگذار است؟ کاتلین اساساً روی کاهش مقدار ی کدنویسی تمرکز داراست . به این ترتیب عمل برنامه نویس و یوزرها آخرین اپلیکیشن راحت خیس می شود . در غایت اپلیکیشنی که بوسیله این زبان متن گردیده می باشد حداکثر فایده را با اشغال کمترین فضای ممکن خواهد داشت . گویش برنامه نویسی کاتلین قابل شعور خیس می باشد پس راحت تر می توانایی از آن استعمال نمود .زبان برنامه نویسی کاتلین به برهان بی آلایش بودن سینتکس ، پیچیدگی کمتری دارااست براین اساس انجام پروژه را برای بسط دهنده ی نرم افزار آسوده خیس و سریعتر می کند .با اعتنا به این‌که مقدار ی کدها کمتر شده می بضاعت خاطرنشان کرد احتمال بروز خطاهایی همچون null pointer exception را کاهش می دهد .

گویش
برنامه نویسی کاتلین چقدر مختصر و موءثر است؟
یک‌سری وقت پیش، برنامه نویسان اپلیکیشن های اندروید خبر مسرت بخشی را شنیدند . در این بازه بود که انتظارها به نقطه نهایی رسید و گوگل رسماً اعلام کرد که از لهجه برنامه نویسی کاتلین، که یک لهجه برنامه نویسی برای تولید برنامه های اندرویدی کار کشته میباشد، پشتیبانی می کند و این منجر شد تا این لهجه جزء شایسته ترین زبان های برنامه نویس اندروید شود .

مسلما کاتلین شایسته ترین نقطه شروع برای مبتدیان هست و با کاتلین هم می‌توان از اندروید استودیو به کار گیری کرد . با این وجود هنوز نیز نمی‌توانیم بگوییم زبان‌هایی چون C# یا Unity ساده‌تر هستند و همینطور پشتیبانی از این زبان‌ها نسبی است .
با این حال، کاتلین بدون شک جز بهترین‌ها است و قادر است سهل و آسان ترین ورودی برای یادگیری برنامه نویسی اندروید باشد . چه بسا این احتمال وجود دارد که این زبان برنامه نویسی، روزی به تیتر گویش اولیه گوگل انتخاب شود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۳:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اینترنت نرم افزار (Web Application) چیست؟

اینترنت
نرم افزار (Web Application) چیست؟ اینترنت نرم افزار یا این که برنامه زیر وب، قابل انعطاف افزاری می‌باشد که با استعمال از مرورگر وب و از نحوه کانال های محلی یا اینترنت قضیه استفاده قرار می گیرد . در اصل، وب اپلیکیشن ها برنامه هایی می باشند که فقط از شیوه اینترنت قابل استفاده می‌باشند . اکثر به همت و کارکرد اینترنت نرم افزار ها اعتنا می شود و محتوای آن ها چندان اهمیت ندارد و معمولا مالامال محتوا نیستند . به طور مثال، خدمت جیمیل یک وب نرم افزار دارای اسم و رسم است . اینترنت اپلیکیشن ها امکان دسترسی به اطلاعات کسب و کارها را از هر مکانی و در هر هنگامی از شبانه روز، برای کاربران اینترنتی آماده می نمایند . اینترنت اپلیکیشن پس از تجزیه و چک و محاسبه یک تیم و معلوم نمودن ظریف نقش ها، عملکردها، و . . . برای آن مجموعه طراحی می شود و قابل ارائه در کانال داخلی و وب می باشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

وب
تارنما چیست؟ یک وب سایت فضایی از اینترنت می باشد که یک یا این که چند برگه را دربرگیرنده می شود . گروه ای از صفحات اینترنت متصل به نیز که دارای یک صفحه مهم می‌باشند و بر روی یک سرور قرار دارند را اینترنت وب سایت می گویند . وب وبسایت ها با انگیزه ارائه داده ها کاملی از یک شخص، سازمان، شرکت، کسب و فعالیت و . . . به کاربران اینترنت طراحی می شوند و به طور ویژه بر محتوا تمرکز دارا‌هستند .

تفاوت
وب نرم افزار و وب سایت در چیست؟ اینترنت تارنما ها بر محتوا تاکید می نمایند البته وب نرم افزار ها بر تلاش و کارکرد تمرکز دارند . وب سایت، یک مقاله را برای همگی به طور یکسان نشان می دهد البته یک وب نرم افزار بر مبنا تعاملاتی که با کاربر داشته است، اطلاعات را پردازش می نماید و به استفاده کننده نمایش می دهد . یعنی مطالب نمایش داده شده برای هر استفاده کننده بر شالوده سن، علاقه، جنسیت، و . . . متعدد با دیگر یوزرها میباشد . یک کاربر برای این که بتواند اطلاعات یک وب وب سایت را مشاهده یا از آن به کارگیری کند، می بایست مسلما به اینترنت متصل شود البته در اینترنت اپیلیکیشن این چنین نمی باشد . تنها یک توشه کافی هست تا وب اپلیکیشن بار گذاری شود، بعد از آن کاربر می تواند به چهره آفلاین هم به آن دسترسی داشته باشد .

ویژگی
های اینترنت اپلیکیشن محافظت
یکپارچگی بر روی دستگاه های مختلف ذخیره
سازی داده ها روی کامپیوتر یا این که یک فضای ابری به رخ محلی قابلیت
پباده سازی به لهجه های مختلف سرعت،
دقت و کارایی عالی وب نرم افزار ها قابلیت و امکان
عالی اجرا بدون نیاز به قابل انعطاف افزار جانبی وب
نرم افزار آفلاین به چه شکل کار می کند؟ اینترنت اپلیکیشن آفلاین به امداد قابلیتی به نام مخزن برنامه (Application Cache )کار می نماید . مخزن برنامه می تواند تمام بخش های یک سایت را به شکل آفلاین و بیرون از شبکه ذخیره کند . با به کارگیری این قابلیت در سایت، سرور کلیه پوشه های JS ،CSS ،HTML و تصاویر و دیگر داده ها مو جود را برای مرورگر کاربر ارسال می نماید تا بر روی یاد کامپیوتر ذخیره شوند . عملکرد مخزن اینترنت اپلیکیشن ها به این صورت می باشد که هنگامی که استفاده کننده آنلاین می باشد و در درحال حاضر بازدید از تارنما است، به صورت مداد مخزن برنامه به روز می شود و فایل های جدید جایگزین فولدر های سابق می شوند .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۶:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهترین ویژگی های اندروید

اندروید Q که جدیدترین ورژن اندروید به حساب می‌آید، هنوز به‌طور بدون نقص آماده نشده میباشد . اما کاربران مشتاقی که مشکلی با ضعف‌های نسخه‌های بتا ندارند، میتوانند سومی نسخه بتا آن را در موبایل خود نصب نمایند که ولی این نسخه فقط برای تعداد اندکی از گوشی‌ها منتشر گردیده میباشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

ولی درصورتی که به هر دلیلی نمی‌توانید یا این که نمی خواهید ورژن آزمایشی اندروید Q را در تلفن همراه خود نصب کنید، در این مقاله به‌صورت مختصر و موثر به بهترین ویژگی‌های نو اندروید Q که به تازگی معرفی شده‌اند، می پردازیم .

فناوری
۵G اندروید
Q
اگر چه هنوز با همه‌گیری فناوری ۵G فاصله‌ی متعددی داریم، اما از مدت‌ها گذشته شرکت‌ها معرفی گوشی‌های ۵G را ابتدا کرده‌اند و اندروید Q هم به‌طور بدون نقص از این فناوری هیجان‌انگیز پشتیبانی می‌کند . این یعنی شرکت‌های خالق گوشی‌ها دیگر حتمی نیست برای پشتیبانی نرم‌افزاری از این فناوری، شخصاً دست به کار شوند و گوگل کار آنان را راحت‌تر کرده میباشد .

پشتیبانی
از گوشی‌های تاشو اندروید
Q
با وجود این که در حال حاضر گوشی‌های تاشو زیاد گران قیمت می باشند و چندان کاربردی به لحاظ نمی‌رسند، البته نمی‌توانیم پتانسیل مضاعف آن ها را کتمان کنیم . به همین خاطر گوگل هم برای این‌که از قافله‌ی گوشی‌های تاشو عقب نیفتد، اندروید Q را طوری طراحی کرده که به‌طور گسترده از گوشی‌های تاشو پشتیبانی نماید . به‌عنوان نمونه می‌توانیم به قابلیت‌هایی مثل پیوستگی نرم افزار اشاره کنیم که با گشوده کردن گوشی، نرم افزار موردنظر سریعا از نمایشگر کوچک به نمایشگر تعالی منتقل می‌گردد . همچنین نباید ارائه‌ی امکانات خوب تر برای چندوظیفگی را هم از قلم بیندازیم .

پاسخ‌های
هوشمندتر اندروید
Q
در‌صورتی‌که از اندروید ۸ یا این که جدیدتر استعمال می‌کنید، احتمالاً با قابلیت و امکان Smart Reply روبرو شده‌اید . با بهره‌گیری از این مشخصه، هنگام دریافت نوتیفیکیشن مربوط به پیام، می توانید از گزینه‌های ارائه شده برای جواب دادن فایده ببرید . حال در اندروید Q قرار است این قابلیت و امکان هوشمندتر شود و اقدام شما را پیش‌بینی کند . به‌عنوان مثال وقتی که پیامی حاوی یک آدرس یا اسم رستوران دریافت می‌کنید، این مشخصه لینکی از گوگل مپ را ارائه میدهد تا بتوانید سریعاً آدرس موردنظر را پیدا فرمائید . با این کار، کاربران دیگر اضطراری نیست یک نشانی را اسکن و پیست نمایند و در وقت آنان صرفه‌جویی میگردد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۰:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یکپارچگی Android Studio

یکپارچگی
Gradle: Android Studio از تیم ابزارهای Gradlee به کارگیری می کند؛ در واقع، آن واقعا یکپارچه است، و قابلیت و امکان ندارد از ابزار دیگری استعمال کند! به عبارت دیگر، شما گیر افتاده اید: در صورتی‌که شما درحال تغییر‌و تحول از Eclipse به Android Studio میباشید و از Gradle در Eclipse استعمال نکردید (که از نحوه یک پلاگین پشتیبانی برای آن ارائه می دهد)، شما در حالا انجام یک تغییر‌و تحول گران قدر میباشید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
این
نشان می دهد Gradle یک ابزار فوق العاده می باشد و در شرای تصمیم گرفته اید از Eclipse به کارگیری کنید، با این اکنون پیشنهاد می کنم مطلقا به قابلیت های Gradle نگاهی بیاندازید و آن را آزمون کنید تا ببنید با پروژه شما هماهنگ هست، و اگر قصد مهاجرت به Android Studio را دارید از این نا امید نشوید که در Eclipse گیر کنید!
فیض
مقایسه: Android Studio
پلتفرم
ابری گوگل: Android Studio دارنده یک پشتیبانی محلی از پلتفرم ابری گوگل هست که به شما این امکان را می دهد تا با به کارگیری Google App Enginee از کدهای سمت سرور استعمال کنید یاور با کارهای دیگر (مانند پشتیبانی از داده های کاربران خود) . این یک امکان خوشگل است که شما ممکن است نمی خواهید اپلیکیشن شما از آن قطع باشد . (شما می توانید با دیگر گوشه و کنار های ابری هم یکدست گردید اما Android Studio آن را سهل تر کرده است) . گوگل به شما این قابلیت و امکان را می دهد تا در کنسول فضای ابری آن پروژه هایتان را بسازید، که این قابلیت و امکان تنها برای اپلیکیشن های اندرویدی نیست! شما می توانید از آن برای ایجاد نرم افزار های زیر وب به کارگیری کنید که در تعامل با نقشه های گوگل باشند . به عنوان مثال، نرم افزار روی سرور های ما که با Google Docs یک پارچه گردیده است .
همینطور
Android Studio این قابلیت را می دهد تا اپلیکیشنهای خویش را یکپارچه کنید، آزمایش نمائید و کدهای سمت سرور خود را بصورت محلی اجرا نمایید و بر روی یکی از سرورهای گوگل استقرار پیدا کنید؛ به زبان دیگر هر چیزی که نیاز دارید (حداقل برای شروع) آنجاست! اما همگی این قابلیت ها برای Eclipse، با پلاگین Google بر Eclipse وجود دارد . بله، شما می توانید یک نرم افزار سمت سرور با Eclipseبسازید و آن رو روی یک عدد از سرورهای گوگل استقرار دهید . ابزارهای مازاد به شما این قابلیت را می دهد تا با سرور یکپارچه شوید مانند مقر داده ها ابری .

همچنین
بخوانید : نظارت لیست پیشنهادی برای شما کافه بازار نتیجه
مقایسه: برابر
رابط
کاربری: Eclipse تعالی میباشد و شاید یک میزان دست و پا گیر! من از آن از زمانی استعمال می کنم که از یک ده سال پیش محبوب شد، بنابرین اینجانب از همه روش ها خصلتهای آن در رابط کاربری با خبر هستم . اینجانب به یاد می آورم در آغاز ضعف داشت، البته بگذارید آن را توضیح بدهم: همگی محیط ها در ابتدای وقتی که از آن به کار گیری می نمایید در گیر ضعف میباشند . با در لحاظ به دست آوردن آن، من مورد های منو و ابزار ها را در Android Studio به من آن چیزهایی را نشان می دادند که حقیقتا نیاز داشتم سریعتر و سهل تر در مقایسه با همتایان خویش در Eclipse ، حتی با وجود افزونه اندروید .
آن می خواهد خاطره آوری کند که یک جنبه دیگر در رابط کاربری نیز وجود دارد: Android Studio اختصاصی طراحی برای اندروید طراحی شده است، در حالی که Eclipse ساخته گردیده تا یک محیط کاربری برای هدف ها مختلف باشد با هر پلتفرم و هر زبانی (اگر چه جاوا به وضوح انگیزه دارای اهمیت بوده است) .

سود
مقایسه: Android Studio
محیطهای
کاری و پروژه ها: یک چیزی که مدام متوجه آن شدم ارتباط غیر ارگانیک Eclipse برای برقراری رابطه با فضای کاری می‌باشد . زمانی که میخواهید روی یکسری پروژه بصورت همزمان فعالیت کنید، شما آن ها را در یک محیط با نیز ادغام می نمائید . برای آنکه به یک فضای کار دیگر وارد شوید می بایست یک مسیر دیگر را تعیین فرمایید و آنوقت Eclipse دوباره رویکرد اندازی می شود که بنظر من همیشه طاقت فرسا به لحاظ می برسد . زمانی بخواهید پروژه ها را فی مابین گوشه و کنار های کار جابجا فرمائید کلیه چیز به سرعت به یک مفتضح تبدیل می شود . یک رویکرد مطلوب برای آن وجود دارد، البته این خیلی راحت هست که آنان را به هم متصل نمایید .
من عشق و علاقه متعددی به Microsoft Visual Studio ندارم اما بخش اعظم از هر محفظه توسعه و گسترش دیگری با آن فعالیت کردم (به عامل اینکه پرداخت مشتریان مستضعف عمل در آن هست)، و اینجانب می گویم مدیریت پروژه ها و دور و اطراف های کاری (که solutions نامیده می شوند) در Visual Studio به نظر من خیلی معمولی تر از آنها در Eclipse می باشد .
در قضیه Android Studio نیز مسئله بالا در موضوع Visual Studio و Eclipse تکرار می شود . با Android Studio کلیه چیز در یک پروژه محصور می شود (برای همین حس یک پروژه در Android Studio خیلی جالب تر از Workspace در Eclipse هست) . در پروژه خویش شما ماژولها (modules) را دارید، مجموعه اساسی خویش از کدها، از پاراگراف اپلیکیشنتان که در حالا ساختش میباشید یکی از ماژولهای شماست . درصورتی که یک کتابخانه (library) برای اپلیکیشن خود داشته باشید آن هم یک ماژول دیگر میباشد . اما چیزهای دیگر هم بعنوان یک ماژول واجد وضعیت هستند، مانند اسکریپتهای ایجاد . این برای اینجانب حس بهتری را به من می دهد و دوچندان ارگانیک خیس به حیث می رسد . این مضمون‌ از IntelliJ IDEA به Android Studio به ارث رسیده میباشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۴:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تولید اپلیکیشن حسابداری اندروید و ios

تولید
نرم افزار حسابداری با نسخه اندروید و ios ایجاد نرم افزار حسابداری به چهره تماما منحصربه‌فرد و فن ای با تجهیزات بی نقص بوسیله کمپانی نوپرداز . جهت کسب اطلاعات عمده کلیک نمایید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

شاید خیره کننده به حیث رسد ولی اپلیکیشن‌های حسابداری برای گوشی‌های گوشی هم طراحی و ساخته میشوند . اما این نرم افزار ها نظیر نرم افزار های حسابداری کامپیوتر نیستند و در آن حد تجهیزات و اعتنا ندارند . زیرا برای شغل های تبارک ساخته نمی‌شوند . بلکه این اپلیکیشن ها برای اینکه اکانت ها و دخل و خرج خویش را در مواقع لزوم یادداشت کرده و به ذهن سپرد دوچندان مفید میباشند . در ادامه همراه ما باشید تا به محاسبه تجهیزات یک اپلیکیشن حسابداری بپردازیم .

تولید
اپلیکیشن حسابداری اندروید و ios
طراحی
اپلیکیشن برای اندروید و ios در‌صورتی‌که قصد دارید یک قابل انعطاف افزار حسابداری تولید فرمایید باید این نرم افزار را برای هر دو نسخه اندروید و ios طراحی کرده و بسازید . چون ممکن اسا مخاطبان شما هر یک از این دو نسخه را داشته باشند . پس در صورتیکه به فکر قیمت و اعتبار خویش می باشید مسلما به این قضیه دقت فرمایید تا بتوانید رضایت اشخاص متعددی را به دست آورید .

طراحی
بی آلایش و زیبا طراحی اپلیکیشن حسابداری بایستی در عین آسانی قشنگ و کاربرپسند هم باشد . و استفاده کننده بتواند به راحتی با کلیه قسمت های نرم افزار تعامل داشته باشد . برای این عمل می‌تواند برای هر بخش ارشاد در حیث بگیرید تا در صورتی که کاربر نیاز به فراگیری و ارشادوراهنمایی داشت بتواند از آن به کارگیری نماید .

نوع
بندی های مختلف استفاده کننده می بایست بتواند کارها خود را در دسته بندی های مختلفی تصویب کند . برای مثال اکانت های شخصی را از حساب های خانه و حساب و کتاب کمپانی و . . . جدا نماید . ولی این باید کاملا در اختیار خود استفاده کننده قرار بگیرد تا در چهره علاقه و نیاز به درک کردن جزئیات بیشتر از آن به کارگیری نماید .

شیوه
عملکرد اپلیکیشن حسابداری بایستی در اپلیکیشن امکاناتی مانند وارد کردن موجودی ها، وارد کردن خرید ها و خرج ها، برهه زمانی سررسید ارزیابی ها و . . . . وجود داشته باشند و کاربر بتواند در یک ماه دخل و خرج خویش را حساب نماید . به علاوه می بایست امکان هدف گذاری برای پس انداز کردن نیز وجود داشته باشد . این نرم افزار حسابداری می بایست آلارمی برای هشدار عملیات هایی بانکی و پرداختی ها که کاربر وارد می‌نماید داشته باشد .

شما مشتریان گرامی می توانید جهت ثبت سفارش تولید نرم افزار حسابداری با نسخه اندروید و ios با ما تماس بگیرید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۲:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تولید اپلیکیشن حسابداری اندروید و ios

تولید
نرم افزار حسابداری با نسخه اندروید و ios ایجاد نرم افزار حسابداری به چهره تماما منحصربه‌فرد و فن ای با تجهیزات بی نقص بوسیله کمپانی نوپرداز . جهت کسب اطلاعات عمده کلیک نمایید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

شاید خیره کننده به حیث رسد ولی اپلیکیشن‌های حسابداری برای گوشی‌های گوشی هم طراحی و ساخته میشوند . اما این نرم افزار ها نظیر نرم افزار های حسابداری کامپیوتر نیستند و در آن حد تجهیزات و اعتنا ندارند . زیرا برای شغل های تبارک ساخته نمی‌شوند . بلکه این اپلیکیشن ها برای اینکه اکانت ها و دخل و خرج خویش را در مواقع لزوم یادداشت کرده و به ذهن سپرد دوچندان مفید میباشند . در ادامه همراه ما باشید تا به محاسبه تجهیزات یک اپلیکیشن حسابداری بپردازیم .

تولید
اپلیکیشن حسابداری اندروید و ios
طراحی
اپلیکیشن برای اندروید و ios در‌صورتی‌که قصد دارید یک قابل انعطاف افزار حسابداری تولید فرمایید باید این نرم افزار را برای هر دو نسخه اندروید و ios طراحی کرده و بسازید . چون ممکن اسا مخاطبان شما هر یک از این دو نسخه را داشته باشند . پس در صورتیکه به فکر قیمت و اعتبار خویش می باشید مسلما به این قضیه دقت فرمایید تا بتوانید رضایت اشخاص متعددی را به دست آورید .

طراحی
بی آلایش و زیبا طراحی اپلیکیشن حسابداری بایستی در عین آسانی قشنگ و کاربرپسند هم باشد . و استفاده کننده بتواند به راحتی با کلیه قسمت های نرم افزار تعامل داشته باشد . برای این عمل می‌تواند برای هر بخش ارشاد در حیث بگیرید تا در صورتی که کاربر نیاز به فراگیری و ارشادوراهنمایی داشت بتواند از آن به کارگیری نماید .

نوع
بندی های مختلف استفاده کننده می بایست بتواند کارها خود را در دسته بندی های مختلفی تصویب کند . برای مثال اکانت های شخصی را از حساب های خانه و حساب و کتاب کمپانی و . . . جدا نماید . ولی این باید کاملا در اختیار خود استفاده کننده قرار بگیرد تا در چهره علاقه و نیاز به درک کردن جزئیات بیشتر از آن به کارگیری نماید .

شیوه
عملکرد اپلیکیشن حسابداری بایستی در اپلیکیشن امکاناتی مانند وارد کردن موجودی ها، وارد کردن خرید ها و خرج ها، برهه زمانی سررسید ارزیابی ها و . . . . وجود داشته باشند و کاربر بتواند در یک ماه دخل و خرج خویش را حساب نماید . به علاوه می بایست امکان هدف گذاری برای پس انداز کردن نیز وجود داشته باشد . این نرم افزار حسابداری می بایست آلارمی برای هشدار عملیات هایی بانکی و پرداختی ها که کاربر وارد می‌نماید داشته باشد .

شما مشتریان گرامی می توانید جهت ثبت سفارش تولید نرم افزار حسابداری با نسخه اندروید و ios با ما تماس بگیرید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۱:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار (Application) نوعی نرم‌افزار کامپیوتری

نرم افزار (Application) نوعی نرم‌افزار کامپیوتری میباشد که برای استفادۀ استفاده کننده نهایی (End-User) طراحی میگردد .
بخش اعظم نرم‌افزارهایی که ما روزمره از آن‌ها استفاده میکنیم مشتمل بر این تعریف می‌شوند و تنها سیستم عامل­ها و یا زبان‌های برنامه ­نویسی بخشی از اپلیکیشن‌ها محسوب نمی‌شوند . تبلت­ ها و موبایل­ های هوشمند نیز مانند هر کامپیوتری دارنده قابل انعطاف ­افزارهای گوناگون می باشند . در بازار نرم­ افزارهای موبایل، اصطلاح “اپلیکیشن” یا این که به اختصار App اکثر از واژه و کلمه ­ی نرم­ افزار جا افتاده میباشد و این اصطلاح دقیقا به عبارتی معنای نرم­ افزار کاربردی را می­دهد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

شما برای دانلود و استفاده کردن از یک برنامه، به یک تلفن همراه هوشمند و یا هر دستگاه قابل حمل دیگری که قابلیت و امکان اتصال به وب را داشته باشد، نیاز دارید . همگی برنامه‌ها روی کلیه دستگاه‌های قابل حمل کار نمیکنند و بایستی در هنگام خرید به سیستم دلیل دستگاهی که می‌خرید نیز تاءمل فرمائید . هر یک از سیستم عامل‌های Android، iOS و Windows Phone دکان منحصر برنامه‌های خود را در اینترنت دارا هستند . شما می توانید در این فروشگاه‌ها به دنبال برنامه قضیه حیث خود بگردید و آن را دانلود و نصب نمایید .

آیا می­دانید تا به امروز بیش از ۱۰۰ .۰۰۰ .۰۰۰ .۰۰۰
اپلیکیشن بوسیله کاربران موبایل­ های هوشمند دانلود و نصب گردیده است؟ فروشگاه اپل (App Store) یک تارنما توزیع نرم‌افزار دیجیتال برای سیستم برهان iOS می‌باشد که گسترش و مراقبت آن بوسیله کمپانی اپل انجام می گردد . این سرویس از جولای ۲۰۰۸ راه اندازی شده و اکنون دربردارنده بیش از ۱ .۲۰۰ .۰۰۰ برنامه و بازی می­باشد .

گوگل پِلِی (Google Play‏) یک سرویس پخش دیجیتال محتوای چندرسانه‌ای از کمپانی گوگل میباشد و خدمات آن از شیوه برنامه موبایل Play Store در موبایل­ ها و تبلت‌های اندرویدی و تلویزیون‌های گوگلی (Google TV) ، در دسترس می باشد . این خدمت در ماه مارس ۲۰۱۲ معرفی شد و طبق پایانی آمار بیش از ۱ .۳۰۰ .۰۰۰ برنامه و بازی را در خویش جای داده میباشد .

دکان ویندوز فون (Windows Phone Store) سرویسی است که بوسیله مایکروسافت برای سیستم ادله ویندوز فون (Windows Phone) عرضه میگردد . طبق آمار مایکروسافت، دکان ویندوزفون در هم اکنون حاضر دربرگیرنده بیش از ۰۰۰،۳۰۰ برنامه و بازی متنوع میباشد .

اما اپلیکیشن­ها محدود به گوشی ­ها و تبلت­ ها نیستند و در اکثری از لوازم دیگر نیز استفاده می­شوند . برای مثال امروزه تلویزیون­ هایی ایجاد می­شوند که زیر سیستم عامل اندروید بوده و از اپلیکیشن ­های متن شده برای اندروید استعمال می­کنند . یا اکثری دیگر از اثاثیه منزل مانند سردخانه و لباس­شوئی و ظرف­شوئی و … اپلیکیشن یگانه خود را دارند . حتی قابلیت در اختیار گرفتن رفت آمدهای منزل و محل کار کار، یا تهیه و تنظیم نوروفروغ و دمای محفظه با استفاده از اپلیکیشن­ها نیز مهیا آمده است .

گوگل تا به امروز بیش از ۴ میلیارد دلار در حوزه خانه­های هوشمند (Smart Home) هزینه کرده است .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۸:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

Android Studio

تنیجه
مقایسه: برابر
قابلیت
تکمیل کد (Code Completion): عمده مدت یک برنامه نویس به کلنجار رفتن با کدهای پروژه خویش می گذرد، پس بایستی قدر دان وجود این قابلیت باشید . شخصا، مهم ترین بخش برای من زمانی بود که IDE اعضای یک شیئ را برای من ابلاغ می کرد .
در کل، من فهمیدم این قابلیت خیلی در Android Studio در مقایسه با Eclipse کاملتر و خوبتر است، در حالی که در Eclipse در عمده زمان ها یه خرده حیران کننده بود و همیشه نتایج دقیقی نمی دهد!

طراحی اپلیکیشن در مشهد
نتیجه
مقایسه: Android Studio (با اقتدار!)
یکپارچگی
Gradle: Android Studio از تیم ابزارهای Gradlee استعمال می کند؛ در واقع، آن واقعا یکدست است، و قابلیت و امکان ندارد از ابزار دیگری به کارگیری کند! به عبارت دیگر، شما گیر افتاده اید: در حالتی که شما درحال تغییر تحول از Eclipse به Android Studio می باشید و از Gradle در Eclipse به کارگیری نکردید (که از طریق یک پلاگین پشتیبانی برای آن ارائه می دهد)، شما در درحال حاضر انجام یک تغییر و تحول گران قدر هستید .
این
نشان می دهد Gradle یک ابزار فوق العاده می‌باشد و در صورتی‌که تصمیم گرفته اید از Eclipse به کار گیری کنید، با این اکنون پیشنهاد می کنم حتما به قابلیت و امکان های Gradle نگاهی بیاندازید و آن را امتحان نمایید تا ببنید با پروژه شما هماهنگ هست، و در صورتی‌که قصد مسافرت به Android Studio را دارید از این نا آرزو نشوید که در Eclipse گیر کنید!
نتیجه
مقایسه: Android Studio
پلتفرم
ابری گوگل: Android Studio دارنده یک پشتیبانی محلی از پلتفرم ابری گوگل می باشد که به شما این امکان را می دهد تا با به کار گیری Google App Enginee از کدهای سمت سرور به کار گیری نمائید یار با کارهای دیگر (مانند پشتیبانی از داده های کاربران خود) . این یک امکان قشنگ می باشد که شما احتمال دارد نمی خواهید نرم افزار شما از آن قطع باشد . (شما می توانید با دیگر اطراف های ابری نیز یکدست گردید ولی Android Studio آن را راحت خیس کرده است) . گوگل به شما این قابلیت و امکان را می دهد تا در کنسول فضای ابری آن پروژه هایتان را بسازید، که این قابلیت تنها برای نرم افزار های اندرویدی نیست! شما می توانید از آن برای ایجاد نرم افزار های زیر وب استفاده نمایید که در تعامل با نقشه های گوگل باشند . به عنوان مثال، نرم افزار روی سرور های ما که با Google Docs یک دست گردیده میباشد .
همچنین
Android Studio این قابلیت و امکان را می دهد تا اپلیکیشنهای خود را یکپارچه کنید، تست فرمایید و کدهای سمت سرور خود را بصورت محلی اجرا فرمایید و بر روی یکی از سرورهای گوگل استقرار پیدا کنید؛ به زبان دیگر هر چیزی که نیاز دارید (حداقل برای شروع) آنجاست! ولی همه این امکان ها برای Eclipse، با افزونه Google بر Eclipse وجود دارد . بله، شما می توانید یک نرم افزار سمت سرور با Eclipseبسازید و آن رو روی یکی از سرورهای گوگل استقرار دهید . ابزارهای اضافی به شما این قابلیت و امکان را می دهد تا با سرور یک دست گردید نظیر پایگاه داده ها ابری .

همچنین
بخوانید : ارتقاء درآمد گسترش دهندگان اندروید ریور فیض
مقایسه: برابر
رابط
کاربری: Eclipse گران قدر می‌باشد و احتمال دارد یک مقدار دست و پا گیر! اینجانب از آن از زمانی استفاده می کنم که از یک ده سال پیش محبوب شد، بنابرین اینجانب از همگی خط مش ها خصلتهای آن در رابط کاربری با خبر هستم . اینجانب به یاد می آورم در ابتدا ضعف داشت، ولی بگذارید آن را توضیح بدهم: همگی محفظه ها در اولِ زمانی که از آن به کار گیری می نمائید دچار ضعف می باشند . با در لحاظ به چنگ آوردن آن، من مورد های منو و ابزار ها را در Android Studio به اینجانب آن چیزهایی را نشان می دادند که واقعا نیاز داشتم سریعتر و سهل وآسان خیس در مقایسه با همتایان خود در Eclipse ، حتی با وجود افزونه اندروید .
آن می خواهد خاطره آوری نماید که یک جنبه دیگر در رابط کاربری هم وجود دارد: Android Studio اختصاصی طراحی برای اندروید طراحی شده است، در حالی که Eclipse ساخته شده تا یک محیط کاربری برای اهداف متفاوت باشد با هر پلتفرم و هر زبانی (اگر چه جاوا به وضوح انگیزه اصلی بوده است) .

فیض
مقایسه: Android Studio
محیطهای
کاری و پروژه ها: یک چیزی که مدام متوجه آن شدم رابطه غیر ارگانیک Eclipse برای برقراری ارتباط با فضای کاری می باشد . زمانی که می خواهید روی چندین پروژه بصورت هم‌زمان کار کنید، شما آنها را در یک محفظه با هم ادغام می فرمایید . برای آنکه به یک فضای فعالیت دیگر وارد شوید باید یک مسیر دیگر را انتخاب نمائید و آنوقت Eclipse دوباره روش اندازی می شود که بنظر من مدام مشقت بار به لحاظ می برسد . وقتی بخواهید پروژه ها را در بین دور و بر های عمل جابجا کنید همگی چیز به سرعت به یک مفتضح تبدیل می شود . یک رویکرد مطلوب برای آن وجود دارد، البته این خیلی سهل می‌باشد که آن‌ها را به هم متصل نمائید .
من علاقه زیادی به Microsoft Visual Studio ندارم ولی بخش اعظم از هر محفظه بسط دیگری با آن عمل کردم (به ادله این که پرداخت مشتریان مستمند فعالیت در آن هست)، و اینجانب می گویم مدیریت پروژه ها و اطراف های کاری (که solutions نامیده می شوند) در Visual Studio به لحاظ اینجانب خیلی ساده خیس از آن ها در Eclipse می‌باشد .
در قضیه Android Studio نیز زمینه بالا در قضیه Visual Studio و Eclipse تکرار می شود . با Android Studio تمامی چیز در یک پروژه محصور می شود (برای همین احساس یک پروژه در Android Studio خیلی جالب خیس از Workspace در Eclipse هست) . در پروژه خویش شما ماژولها (modules) را دارید، گروه با اهمیت خود از کدها، از جمله اپلیکیشنتان که در درحال حاضر ساختش هستید یکی از ماژولهای شماست . اگر یک کتابخانه (library) برای نرم افزار خویش داشته باشید آن نیز یک ماژول دیگر می‌باشد . اما چیزهای دیگر هم بعنوان یک ماژول واجد موقعیت هستند، مانند اسکریپتهای ساخت . این برای من حس بهتری را به من می دهد و مضاعف ارگانیک خیس به نظر می رسد . این معنا از IntelliJ IDEA به Android Studio به ارث رسیده می‌باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۳۴:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار تبلیغاتی برای شرکت ها

جذب مشتری و محافظت رابطه مداوم با وی از رموز کسب و عمل غالب در بازار امروز می‌باشد . چیزی که مشتریان امروز به دنبال آن هستند، اخذ سرویس ها با کمترین هزینه است . با توجه به معاش دیجیتال امروز و سبک معاش بایستی بتوان سرویس ها را از رویه به دور به مشتری داد . پیشنهادی که ما داریم و طبق آمار با استقبال مردم روبه رو شده است، به کار گیری از موبایل برای برقراری ارتباط با مشتری است . خیلی از کمپانی ها اقدام به خط مش اندازی مجموعه و صفحه ها خویش در کانال های اجتماعی کرده اند . ولی مشکلی که در استفاده از شبکه های اجتماعی برای ارائه سرویس ها دارد، نا بسامان بودن مطالب می باشد . برای مثال در‌صورتی‌که شما تخفیفی درارائه خدمات خویش داده اید و مطلبی را با همین زمینه در برگه خویش بگذارید در لحظه صرفا کاربران آنلاین آن را مشاهده می نمایند و با دادن مطالب بعدی آن مطلب بایگانی می شود و صرفا کاربرانی که شروع به گشت و گذار و مشاهده مطالب کهن شما نمایند ممکن میباشد ان را ببینند . و شما توانمند به مدیریت مطالب خود نیستید، به این ترتیب در کنار داشتن کانال های اجتماعی ما طراحی یک نرم افزار موبایل را نیز به شما توصیه میکنیم، امکاناتی که نرم افزار موبایل می تواند برای کسب و کار شما داشته باشد متعدد و بسته به سیاست کاری شماست . در تحت مثال هایی را مشاهده می کنید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

نمونه
هایی از طراحی قابل انعطاف افزار موبایل برای کمپانی ها مثال
اول: پباده سازی قابل انعطاف افزار موبایل برای طراحان منزل درصورتی که شما معمار، فروشنده مبلمان و یا این که طراح داخلی می‌باشید می توانید نرم افزاری پباده سازی فرمایید و در آن در خصوصی طراحی خانه مطالبی را قرار دهید، نمونه کارهایی را به شکل عکس یا فیلم قرار دهید، لیست ارزش های خود را بگذارید و قابلیت ارسال پیام و سفارش را از داخل همان قابل انعطاف افزار به مشتریان خویش بدهید . بدین چهره هم خدمات بدون پول که مطالبی در خصوص چیدمان می باشد به مشتریان خویش داده اید و هم از بازاریابی اینترنتی و موبایلی استفاده کرده و جذب مشتری می فرمائید .

مثال
دوم: طراحی نرم افزار تلفن همراه برای کمپانی های اداری شما یک شرکت تصویب برای انجام شغل های ثبتی، مالی،اداری، حقوقی هستید . انجام شغل های اداری زمان بر و نیاز به ارائه مدارک گوناگون است، پباده سازی یک قابل انعطاف افزار می تواند به مشتری مداری شما امداد بسیاری کند، مشتریان شما از طریق قابل انعطاف افزار مدارک خود را ارسال می نمایند و با جریان امور آشنا می شوند .

نمونه
سوم: پباده سازی نرم افزار موبایل برای تولید کنندگان شما یک ایجاد کننده اکثر می‌باشید و نمایندگی های متعددی در تراز مرزو بوم دارید . برقراری رابطه با این نمایندگی ها، ارسال لیست قیمت، تولید ها جدید، خبرها و اطلاعیه ها به کلیه ی آن‌ها سخت و بازه بر می باشد . البته طراحی یک قابل انعطاف افزار موبایل که سامانه جامعه اطلاع رسانی دربین شما و نمایندکان باشد بسیاری از خلل ها را حل می کند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۵۵:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)