مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

معرفی برنامه Applock

معرفی
برنامه Applock برای قفلسازی برنامه های مختلف امنیت پیامرسان ها اهمیت زیادی دارااست و همگی ی ما پیام ها و اطلاعاتی داریم که خصوصی میباشند و نباید کسی به آن ها دسترسی پیدا کند . در این مقاله راه و روش حلی برای محافظت از پیام های واتساپ و دیگر برنامه ها ارائه خوا هیم کرد . راه و روش های مختلفی برای حفاظت از پیام ها و داده ها وجود دارد و یک عدد از آن ها به کارگیری از برنامه ی AppLock برای قفل کردن پیامرسان هایی چون واتساپ و برنامه های گوناگون گوشی هوشمند است . در واقع به کمک این برنامه شما می توانید یک قفل مستقل برای برنامه های خود فعال فرمایید تا هر کس که بخواهد وارد این برنامه ها شود، مجبور به دانستن سر آن باشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

اپلیکیشن AppLockاپلیکیشن AppLock در واقع یک قفل برای برنامه های گوشی شما تولید می کند که فارغ از وارد کردن رمز، کار کشته به دسترسی به پیام ها نخواهید بود . می بایست اشاره کنیم که این برنامه در واقع یکی از دوستداشتنی ترین برنامه های قفلسازی و امنیتی محسوب می شود که از طرز Google Play در دسترس قرار گرفته میباشد . استعمال از برنامه AppLock دوچندان معمولی خواهد بود و شما می توانید با اجرای آن، راز یا الگوی مورد نظر خود را تعیین نمایید . همینطور در صورتی که تلفن همراه شما از سنسور اثر انگشت منفعت برده باشند، می توانید از قابلیت و امکان اثر انگشت و برای احراز نام و نشان به کارگیری نمایید .

Applock
برای قفلسازی برنامه ها می بایست یادآور شویم که این اپلیکیشن، هر اپلیکیشنی را که شما بخواهید می تواند قفل کند در سود از در میان لیست ارائه گردیده از نرم افزار ها، می توانید برنامه واتساپ یا دیگر برنامه ها را تعیین نمائید و قفل آن را فعال نمایید تا هر دوران که می خواهید به این برنامه وارد شوید، از شما رمز بخواهد . این برنامه می تواند از اطلاعات شما در برنامه های متعدد حفظ کند و حتی در صورتی‌که موبایل شما گم شود یا دزدیده شده باشد، هیچ وقت داده ها جان دار در برنامه های گوناگون شما به خطر نخواهد به زمین خورد .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۵:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

لهجه برنامه نویسی پایتون

لهجه
برنامه نویسی پایتون: مگر می شود در این ماجراجویی به دنیای بی انتهای برنامه نویسی وارد شد و به ماری به اسم پایتون بازخورد نکرد؟ ولی این مار برخلاف مارهای دنیای ما، فراوان دوست داشتنی می باشد و یکی از شایسته ترین همراهان ما در دنیای برنامه نویسی خواهد بود . در صورتی‌که بخواهم به اولین و مهمترین ویژگی این زبان برنامه نویسی اشاره کنم حتما به «سادگی و آسانی» آن اشاره خواهم کرد که به همین برهان پایتون به یک عدد از شایسته ترین مورد ها برای تعیین اشخاصی تبدیل گردیده می‌باشد که قصد دارند برای اولی توشه برنامه نویسی نمایند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد


پایتون را خیلی پرسرعت می توانید یاد بگیرید و به سرعت کدنویسی را با آن شروع کنید . اما خطا نکنید، سادگی پایتون به معنای ضعیف بودن آن نمی‌باشد بلکه پایتون یک زبان برنامه نویسی سطح بالا است که از شی گرایی و برنامه نویسی ساختار یافته به طور کامل پشتیبانی می نماید . همچنین از پایتون به تیتر یکی از شایسته ترین لهجه های برنامه نویسی هک خاطره می شود و برای آن فرقی نمی کند که هدف شما از برنامه نویسی ایجاد اینترنت اپلیکیشن و قابل انعطاف افزارهای ذیل دسکتاپ می باشد و یا مدیر سرورهای کانال و یا این که چه بسا بسط ی هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، این زبان به بهترین نحو از عهده ی تمام آن ها بر خواهد آمد و به ‌جرات می‌توان داعیه کرد که در دیگر مسئله های برنامه‌نویسی نیز شما را تنها نخواهد گذاشت .

همینطور در درحال حاضر حاضر پایتون در شرکت‌ها و سازمان‌های معتبری نظیر گوگل، یاهو، یوتیوب، آی بی ام زیاد پر به کار گیری هست که با این اوصاف یادگیری پایتون نه فقط به سکوی پرتابی برای شما به دنیای برنامه‌نویسی تبدیل می شود بلکه می تواند شما را تا رسیدن به حالت های شغلی در معتبرین کمپانی های داخلی و فرنگی نیز کمک نماید .

 

3 .
گویش برنامه نویسی پی اچ پی: نوبتی نیز که باشد نوبت می رسد به این که شما را دعوت به تماشا و ورود به دنیای فیل های برنامه نویسی کنم . این فیل ها در دنیای ما با نام پی اچ پی شناخته می شوند . زبان پی اچ پی، یک زبان اسکریپتی می باشد که اساس و بنیان تولید آن، برای طراحی صفحه ها پویای اینترنت بوده می‌باشد . از نقاط قوت این زبان می بضاعت و توان به وجود فریمورک های بسیار حاذق و محبوبی نیز زیرا لاراول و سیمفونی، دارا بودن بیش از 80% از سهم بازار وب، متن گشوده و مجانی بودن، جامعه ی گرانقدر و پشتیبانی عالی اشاره کرد .

اما ناگفته نماند که این لهجه به همان اندازه که هوا داران زیاد و لبریز و پا قرصی دارد، منتقدان زیادی نیز داشته می باشد که انتقاداتی از پاراگراف آلوده بودن نوع کدنویسی، زیر بودن سرعت اجرا و حتی پشتیبانی نکردن از شی گرایی را به آن وارد می کردند . ولی این زبان با بروزرسانی های فراوان عالی که در طی سال های اخیر داشته است، توانسته به نیکی از این انتقادها به خواسته ترقی خویش به کار گیری کند و نسبتاً تمام ضعف های خویش را از در میان برنده شود تا حالا بتوانیم شاهد پیشرفت های خیره کننده ای از این لهجه حاذق باشیم تا جایی که پی اچ پی آن گاه از طولانی تر کردن قابلیت و امکان پشتیبانی از شی گرایی، تمام تمرکز خود را بر روی با صرفه سازی کدنویسی و سرعت اجرای کدهای خود معطوف کرده میباشد .

همچنین پی اچ پی توانسته میباشد خود را به تیتر یکی از محبوب ترین لهجه های برنامه نویسی در حوزه ی پباده سازی اینترنت معرفی کند . پس گزینش با شماست در صورتی‌که می خواهید به صورت مستقل و آزاد برنامه نویسی فرمایید و به دنیای توسعه و گسترش وب عشق مند هستید، پی اچ پی یک تعیین ایده آل از میان زبان های برنامه نویسی زیر اینترنت برای شما خواهد بود .

از طرفی هم باید به این نکته اعتنا کنیم که علاوه بر این که نسبتاً 32% وب سایت های دنیا با سیستم رئیس محتوای وردپرس که مبتنی بر پی اچ پی است، ساخته شده اند بیش از 70% وب سایت های مو جود در جمهوری اسلامی ایران از پاراگراف لیدرهای بازار اینترنت (اسنپ، اسنپ فود، نت برگ، دیجیکالا، الوپیک و . . . ) گویش برنامه نویسی پی اچ پی را به عنوان زبان کلیدی خویش انتخاب نموده اند و همین امر منجر گردیده بازار برنامه نویسی به شدت مستضعف نیروی متخصص پی اچ پی باشد . پس درصورتی که پی اچ پی را گزینش نمایید در اکنون حاضر یک مجال دوچندان ویژه برای شما وجود دارد تا جذب بازار کار در این حوزه گردید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۶:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

Localytics پلتفرمی برای آی او اس

Localytics پلتفرمی است که آزمون خود را پس داده و یک عدد از ویژگی هایی که آن را قادر کرده، قابلیت تحلیل و تجزیه و ارزیابی تاثیر کمپین های پیام رسانی بر اندازه تعامل کاربران میباشد .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

Push
Notification Platform 5: Taplytics


با استعمال از این پلتفرم به راحتی می توانید برای پوش نوتیفیکیشن های خویش آزمایش A/B انجام دهید . امکان های سگمنتیشن و جئولوکیشن به شما امداد می نمایند تا بتوانید کمپین های خود را فردی سازی کرده و نرخ نگهداری از نرم افزار و اندازه تعامل با آن را بالا ببرید .

به راحتی میتوان Taplytics را با بقیه پلتفرم های آنالیتکس هم یک پارچه سازی کرد .

 

Push
Notification Platform 6: Kahuna


این سرویس به شما امکان می دهد تا بر پایه شرایط فعلی کاربر، کمیپن بسازید . برای مثال در‌صورتی‌که پلتفرم تشخیص دهد که استفاده کننده دیگر در اپلیکیشن فعالیتی ندارد، با خط مش اندازی یک کمپین هدفمند، استفاده کننده را ترغیب به تعامل با اپلیکیشن می کند و در صورتی که کاربر تازه وارد باشد، پوش نوتیفیکیشن های متناسب با وضعیت کاربر ارسال میگردند و کمیپن ها بر پایه حالت فعلی استفاده کننده تغییر‌و تحول پیدا می‌نمایند . خدمت مجهز به امکان های شخصی سازی محتوا نیز می باشد . عملکرد بر مبنا سگمنتیشن و دموگرافیک هم از بقیه امکانات آن محسوب میگردند .

 

Push
Notification Platform 7: Kumulos


این پلتفرم دو گزینه تماما متمایز را در اختیار قرار میدهد: بازاریابان تلفن همراه میتوانند یک خدمت ارسال پوش نوتیفیکیشن را بفروشند و از داشبورد Kumulos برای مدیریت و گزارش حالت کمپین ها استفاده نمایند .

یا این‌که به مشتریان خویش قابلیت مدیر برنامه های پوش نوتیفیکیشن منحصر خود را بدهند تا از پورتال برند خودشان برای اجرا و محاسبه نتایج کمپین استعمال کنند .

 

بعضا
از امکاناتی که این خدمت در اختیار قرار میدهد مشتمل بر موردها ذیل میباشد:
ساخت
کانال و سگمنت برای تمرکز بر روی ارسال پوش نوتیفیکیشن های تاثیرگذار و هدفمند پشتیبانی
از geolocation و iBeacon دیپ
لینکینگ، ایموجی ها و بج ها برای ساخت تعامل بخش اعظم با کاربران

با استفاده از ورژن آزمایشی، می‌توانید این ابزار را آزمایش نمایید .

 

Push
Notification Platform 8: PushWoosh


با به کارگیری از این ابزار می‌توانید پوش نوتیفیکیشن های شامل عکس، ویدیوی جاسازی شده، دکمه های دعوت به مبادرت و بقیه محتویات را ارسال فرمایید . خدمت بیش از 15 پلتفرم گوشی و دسکتاپ را پشتیبانی می نماید و شما به فیس بدون پول می توانید آن را زمینه به کارگیری قرار دهید، ولی ارزش بسته های مبلغی از 49 .95 تا 499 .95 متغیرند .

 

Push
Notification Platform 9: PushBots


به وسیله این پلتفرم میتوانید تعامل یوزرها با اپلیکیشن را بیشتر نمائید . این پلتفرم از آی وی اس، اندروید و گوگل کروم پشتیبانی مینماید و به سرعت و در کمتر از 10 دقیقه نصب می شود و به راحتی قابل یک دست سازی است . قیمت آن از 49 تا 499 دلار در ماه متغیر هست .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۷:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

هزینه تعرفه طراحی اپلیکیشن

هزینه تعرفه طراحی نرم افزار اندروید و ای وی اس یا اپل می تواند یک امر کلیدی در گزینش و تصمیم شما باشد ولی همگی می دانیم که ملاک حیاتی طراحی یک اپلیکیشن فن ای ای هزینه انجام آن نمی‌باشد بلکه "کیفیت" مهم ترین نقش را ایفا می کن . هر شخص و شرکتی می تواند خویش را به عنوان طراح نرم افزار معرفی نماید ولی تنها یک کمپانی فن ای می تواند اپلیکیشن رشته ای و کارآمد شما را پباده سازی و اجرا کند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد 
یا این که iOS بها های ارائه شده برای پلتفرم اندروید می باشد . در صورت درخواست پلتفرم دیگر مبلغ 130% طولانی تر خواهد شد .

اندروید
و iOS در صورتی درخواست 2 پلتفرم با نیز مبلغ به صورت 100% بیشتر خواهد شد .

رویه
پیش بینی هزینه ارزش
های ارائه گردیده بر مبنا تجربه ما نسبت به تجهیزات مد نظر مشتریان عزیزمان می باشد به همین جهت ممکن میباشد این اعداد در هنگام ارائه


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۲:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع

بهترین
زبان برنامه نویسی برای شروع یک عدد از مالامال تکرارترین سوال ها کاربران این می‌باشد که بهترین گویش برنامه نویسی برای شروع چیست؟ یا این که از کدام گویش برنامه نویسی استارت به یادگیری برنامه نویسی کنم . واقعا شایسته ترین زبان برنامه نویسی برای شروع، کدام زبان برنامه نویسی می‌باشد . باید از چه زبانی آغاز کرد . سعی می‌کنم در این مطلب به چهره خلاصه و اثرگذار این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهم که دیگر بیش از این سردرگم نشید و حقیقتا بدانید از کجا آغاز فرمائید .تعداد زبان های برنامه نویسی به شدت بالا میباشد و شخص در انتخاب یک لهجه دچار سردگمی می شود و واقعا مشقت بار است بخواهیم یک گویش برنامه نویسی را معرفی کنیم اما سعی می کنم تعدادی لهجه را معرفی کنم و شما بر مبنا ذوق وسلیقه و علایق خودتون انتخاب کنید اما هر زبانی را که معرفی می‌کنم حقیقتا میتواند بهترین گویش برنامه نویسی برای شروع باشد . پس یاور ما باشید تا این زبان ها را آنالیز کنیم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

c#-netcollege

گویش
برنامه نویسی سی شارپ
میتوان اذعان کرد سی شارپ یکی از بهترین تعیین های برای آغاز برنامه نویسی میباشد چون یک زبان همه رشته حریف می‌باشد که برپایه امروزی بودن، سادگی، شیءگرایی و همه منظوره بودن ساخته گردیده است، و برای ساخت طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها زمینه به کار گیری قرار می‌گیرد .بسیاری از تولیدها فن ای ویندوز که یوزرها کلیه روزه از آنها به کارگیری می‌کنند، با این لهجه پیاده سازی گردیده است . این زبان برنامه نویسی متعلق به کمپانی دارای اعتبار مایکروسافت می باشد .شما با یادگیریِ سی شارپ نه تنها برای ویندوز بلکه برای مک و یک سری توزیع دوستداشتنی لینوکس (به واسطه‌ی Net Core .) برنامه نویسی فرمائید . با پشتیبانیِ فوق‌العاده‌ی مایکروسافت از سی‌شارپ و ابزارات گوناگون این شرکت شما می توانید با استعمال از این لهجه برای سیستم عامل‌های اندروید (Android)، ویندوز تلفن همراه (Windows Phone) و آی‌ اُ اِس (IOS) برنامه‌نویسی نمایید . زبان #C، لهجه اصلیِ هسته عمده وبسایت‌های مطرح دنیا می‌باشد که یکی از آن‌ها که هر روزه به وسیله برنامه‌نویسان استفاده می‌شود StackOverFlow هست . بنابر این دنیای گسترده‌ی اینترنت هم در اشراف این زبان گنجانده میگردد .سینتکس لهجه سی شارپ بر اساس ی C بوده و همانند C و ++C شالوده علوم رایانه ای تان را توانا می نماید . با این حالا ویژوال استودیو دارای کامل شدن خودکار و قابلیت هایی چون مولد خودکار فایل های پروژه بوده که ممکن می‌باشد کار با سی شارپ را پیچیده تر نماید . برخلاف زبان هایی چون C و روبی این لهجه دارای کامپایلرها و مفسرهای زیادی می‌باشد .

مزایای
برنامه نویسی سی شارپ
به کار گیری
ی گسترده
ویژوال
استادیو منش اندازی را سهل و آسان می کند
عالی
برای شعور علوم رایانه
سهل
برای به کار گیری در IDE
بازار
کار خوب در ایران
بازار
عمل خوب جهانی
گویش
تعدادی منظوره
یادگیری
راحت و سریع
امکانات
فوق العاده
معایب
برنامه نویسی سی شارپ
کامپایلر
پیچیده


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۶:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع

یک عدد از معمول ترین سوال هایی که از هر برنامه نویس تازه کاری می شنوید این میباشد که: “کدام لهجه برنامه نویسی را خاطره بگیرم؟” . برای بعضی برنامه نویس های مشتاق، این سوال به مانعی تبدیل می شود که هیچ گاه از آن عبور نمی نمایند . برنامه نویس های زیادی چشم شده اند که همیشه در هم اکنون پرش از زبانی به زبان دیگر هستند و همیشه نگرانند که در انتخاب زبان خطا نکرده باشد . در صورتیکه شما نیز نگرانید و نمی دانید که چه زبانی را برای برنامه نویسی انتخاب نمایید این مقاله به شما امداد خواهد کرد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در واقع این که چه زبانی را برای استارت انتخاب کنید، به میزانی که شما تاءمل می نمائید اهمیت ندارد . دلایل زیادی برای این ادعا وجود دارد البته یکی از حیاتی ترین دلایل این میباشد که بخش اعظمی از لهجه های برنامه نویسی هسته ی فراوان مشابهی دارند . با این که قواعد متعدد می باشند و لهجه های برنامه نویسی ظاهر متفاوتی دارا‌هستند و چه بسا گروه خصوصیت های متفاوتی هم دارند، با این درحال حاضر لهجه های برنامه نویسی بیش از آن چه انتظار دارید شبیه اند .

تقریبا تمام گویش های برنامه نویسی باید ساختار های شالوده ی شرطی، رینگ ها، فراخوانی توابع و ذیل برنامه ها را داشته باشند . حتی گویش های برنامه نویسی متعددی وجود دارا‌هستند که مضاعف به هم شبیه هستند، و درصورتی که یکی از آن ها را یاد بگیرید، باقی لهجه ها را نیز یاد گرفته اید . برای نمونه #C و java فراوان به هم شبیه اند و javaScript به هر دو زبان مشابه هست .

یادگیری اولی گویش برنامه نویسی همواره طاقت فرسا ترین یادگیری خواهد بود .همین که یک گویش برنامه نویسی را یاد بگیرید، یادگیری زبان دوم بی آلایش خیس می شود . آن گاه از یادگیری دو یا چندین زبان برنامه نویسی هر زبان جدیدی که یاد می گیرید فراوان بی آلایش تر خواهد بود .

لهجه های برنامه نویسی خیر تنها از چیزی که شما تامل می کنید به هم شبیه تر هستند، بلکه حتی شما به راحتی می توانید یادگیری یک لهجه برنامه نویسی را کنار بگذارید و آن را با یک لهجه برنامه نویسی گوناگون ادامه دهید . برای مثال در صورتی‌که شما یک گویش برنامه نویسی را خاطره گرفتید و تصمیم گرفتید که این زبان مناسب شما نمی باشد یا این که شغلی به شما معرفی شد که می بایست از گویش دیگری به کار گیری کنید، ابدا مسائل ی مهمی نمی باشد . زیرا شما عمل طاقت فرسا یادگیری او‌لین زبان برنامه نویسی را انجام داده اید و خواهید دید که در بسیاری از شغل ها برنامه نویسی، به خصوص در کمپانی های بزرگ، تاکیدی بر یادگیری یک گویش برنامه نویسی یگانه وجود ندارد . تجربه نشان داده می‌باشد که در اکثر رای زنی های کاری برای حل یک مسائل ی برنامه نوییسی، از شما می خواهند زبانی که با آن آسان خیس هستید را تعیین فرمائید . هیچ اجباری برای به کارگیری از گویش برنامه نویسی خاصی وجود ندارد .

اگر چه از حیث اینجانب حقیقتا اهمیت ندارد که با چه زبان برنامه نویسی ای استارت کنید، البته در صورتیکه همچنان در تعیین خلل دارید، آیتم هایی را به شما معرفی می کنم که برای گزینش بایستی آن ها را در نظر بگیرید .

دور‌نما
و آتی شغلی
برای بخش اعظم افراد، اصلی ترین چیزی که باید در لحاظ گرفته شود این می‌باشد که یک زبان برنامه نویسی یگانه چه شغل هایی را می تواند برای شما آماده نماید و آتی ی زبان مورد حیث چه خواهد بود . در اکنون حاضر برای بخش اعظم زبان های برنامه نویسی معروف، در هر وقتی شغل های در دسترس متعددی وجود دارد . آوازه یک گویش برنامه نویسی به مرور برهه زمانی ممکن هست کم یا مضاعف شود، اما اگر شما به شغلتان اهمیت می دهید، بایستی یکی از زبان های برنامه نویسی اساسی دارای اسم و رسم را برای یادگیری در نظر داشته باشید .
گفته میشود گویش های کلیدی پر اسم و رسم عبارت اند از:
#C
Java
Python
Ruby
JavaScript
++C
PHP
مدام شغل ها بسیاری برای برنامه نویسی که به یک عدد از این زبان ها مسلط می باشد وجود دارااست . اما با دقت به محل معاش تان ممکن است باز هم مجبور شوید از بین این لهجه ها تعیین کنید یا این که تصمیم به نقل مکان بگیرید . برای مثال اگر شما در شهر کوچکی زندگی می نمایید که در آن شهر فقط یک شرکت وجود دارد، و این کمپانی تمامی ی عمل های برنامه نویسی اش را به زبان java انجام میدهد، توصیه اینجانب به شما این می باشد که java خاطره بگیرید .

درصورتی که با نقل مکان مشکلی ندارید یا تصمیم دارید به چهره آزاد برنامه نویسی کار کنید، می بایست یک گویش غیر معمولی و قلیل کاربرد را برای یادگیری در حیث بگیرید و دشوار فعالیت فرمایید تا به مهارت بالایی در آن مسئله برسید . موضوع ای که در آن برنامه نویس ماهر قلیل پیدا می شود . البته در شرای می خواهید تنها برنامه نویسی را استارت کنید، پیشنهاد می کنم از یکی از زبان های حیاتی به کار گیری کنید .

نکته ی دیگری که باید در حیث گرفته شود این می باشد که آتی ی زبان برنامه نویسی که شما در نظر دارید چه خواهد بود . در درحال حاضر حاضر، لهجه Objective-C ممکن است تعیین نیکی برای شروع نخواهد بود . به این برهان که بسط دهندگان iOS تغییر مسیر داده و از swift به کارگیری می نمایند و کمپانی Apple سرمایه گذاری عظیمی در لهجه برنامه نویسی swift انجام داده هست . اگر شما در حالا حاضر برنامه نویس Objective-C بودید مشکلی وجود نداشت، زیرا همچنان شغل ها بسیار زیادی برای این لهجه وجود داراست . ولی این گویش احتمالا تعیین نیکی برای آینده نمی باشد .

واضح هست که هیچ کدام از ما، گوی کریستالی در اختیار نداریم تا پیشگویی کنیم که کدام لهجه در آتی معروف تر می شود . برای نمونه سال ها ارتفاع کشید تا لهجه Ruby دارای شهرت شود یا مثلا javaScript یک عدد از بدترین زبان ها از حیث طراحی میباشد و در اصل برای ایجاد هشدار ها و pop-up های کوچک در صفحه های اینترنت استعمال می شد . البته در حالا حاضر یک لهجه دوچندان پر اسم و رسم می‌باشد . بدین ترتیب سعی فرمائید آتی را پیش بینی نکنید، مگر این که یک گوی کریستالی در اختیار داشته باشید که در آن فیس برنامه نویسی را فراموش کنید، پیشگویی درآمد بیشتری داراست .
😉


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۲:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چگونه یک اپلیکیشن تجاری را در ۱۰ گام راه اندازی کنیم! (قسمت اول)

این سال‌ها همه‌ی ما شاهد موفقیت دنیای اپلیکیشن‌های موبایلی هستیم . اپلیکیشن‌ها، میلیون‌ها دلار برای صاحبان خویش به ارمغان آورده‌اند . البته در پیش‌رو آمارها نشان می‌دهند که فقط ۲۵ درصد از توسعه دهندگان می باشند که بیش از ۵۰۰۰ دلار در ماه کسب مینمایند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

نظیر کلیه کسب و کارهای دیگر که برخی قدرتمندتر می‌باشند ، در دنیای اپلیکیشن‌های موبایلی هم نرم افزار بازی‌ها هستند که سردمدار هستند . اما این به مفهوم اشباع بودن بازار نرم افزار نمیباشد و شما هنوز فرصت دارید تا با اپلیکیشنی جالب و نوآور به پیروزی برسید .در این میدان تلویزیون‌ها و ساعت‌های هوشمند نیز جای فعالیت دارا‌هستند .

یک سری
حقیقت درمورد تجهیزات موجود در کسب و شغل های اپلیکیشنی: درخواست سرمایه برای توسعه و گسترش اپلیکیشن‌ها در سال‌های اخیر از۲۳% سال ۲۰۱۴ به ۳۲% در سال ۲۰۱۶ رسیده می‌باشد .
در سال ۲۰۱۶، بیش از ۶۰ درصد صاحبان کسب‌و‌کارهای اپلیکیشنی برای خویش هدف ها دستیابی به نتیجه دهی بالا تعیین کرده‌اند .
در سال ۲۰۱۷، افراد بیش از ۴ ساعت از ساعتها روز خود را صرف گوشی‌ها می‌کنند .
این آمار و ارقام برای تولید هدف دوچندان تاثیرگذار میباشند . در ادامه ۱۰ گام دارای اهمیت و مفید برای وصال به اپلیکیشنی پیروز را ارزیابی خواهیم کرد . مثل کسب و کارهای دیگر شما بایستی به پروسه بازار دقت فرمایید و جزئییات تکنولوژیک را به حرفه‌ای‌ها بسپارید .

چه‌طور
یک اپلیکیشن تجاری را در ۱۰ گام روش اندازی کنیم! (قسمت اول) | تبلیغات گوشی تلفن همپا عدد
گام
اول: ایده مانند تمامی اپلیکیشن‌های چیره عالم استارت فعالیت با یک ایده ناب ابتدا میگردد . اکثری از توسعه‌دهندگان اظهار کرده‌اند که یک ایده ناب تنها ۵ درصد برد را تشکیل می دهد یا به ابلاغ دیگر چه بسا شایسته ترین ایده‌ها هم فارغ از همت مضاعف و داشتن شرکاء خوب به سود نمی رسند .

قدم
دوم: تحقیق بازار در برخی از موردها ایده مشخصی وجود ندارد که به برهان اندک تجربگی یا آشنایی کامل از موضوعات کلیدی می‌باشد . پس در صورتیکه هدف مهم شما کار در حوزه اپلیکیشن‌های موبایلی است استارت به کشف بازار نمایید .

خود اپلیکیشن‌ها اصلی برای سوال ها شما هستند . چه بسا گوگل پلی نیز اپلیکیشنی می باشد که شما با کمک هزاران نرم افزار جان دار در آن می‌توانید هزینه قضیه نیاز نرم افزار خود، ابزار تحقیق بازار و اکثری از موردها دیگر را تخمین بزنید .

شما بایستی در ابتدا فیلد کاری که می‌خواهید در آن فعالیت داشته باشید را دقیقا مشخص فرمایید . فقط در نظر داشته باشید که این بخش ساده‌ترین نصیب ماجرا نمیباشد . برای تازه امور شایسته ترین کار آشنایی با قصه موفقیت‌ها و شکست‌های بلندمرتبه در تجارت اپلیکیشن می باشد . شما می‌توانید این اپلیکیشن‌ها را دانلود فرمائید و با آنان فعالیت کنید که سبب ساز می گردد نقاط ضعف و قوت آن ها را بشناسید و چه بسا به کار ببرید . مهم‌ترین دست‌آورد شما در این فرآیند این هست که کدام شیوه‌ها به هیچ عنوان پاسخ نمی‌دهند .

۵
ویژگی کلیدی یک نرم افزار موفق در ادامه ۵ خصوصیت کلیدی یک اپلیکیشن موفق را ارزیابی می‌کنیم . می آموزید که در هنگام نظارت رقبا خود به کدام نکات دقت ویژه ای داشته باشید .

طراحی جذاب: طراحی اپلیکیشن شما دربرگیرنده دو بخش می‌باشد: تجربه ی کاربری UX و رابط کاربری UI، که درمورد طریقه کارکرد اپلیکیشن و ظواهر نرم افزار است . دقت داشته باشید که پباده سازی مناسب تنها ظواهر قشنگ را مشتمل بر نمی‌شود، بلکه اکثر شامل تعامل استفاده کننده با اپلیکیشن شما هست .در صورتی‌که تمام کارکردهای اپلیکیشن به سادگی در دسترس باشد و پباده سازی بصری زمینه عشق و علاقه مخاطب انگیزه باشد، نرم افزار شما برنده خواهد بود .
قابل اندازه گیری: دنیای دور و اطراف ما بی وقفه در حالا تغییر تحول هست و مخاطبان شما هم این تغییرات را دنبال می کنند . ورود اپلیکیشن‌های جدید بدون توقف ادامه دارد و رقبای شما هم تمام سعی خویش را مینمایند که همواره شایسته ترین باشند . در این وضعیت شما بایستی سعی فرمایید تا آنجا که ممکن هست منعطف و مطابقت کار نمائید . برای وصال به این انگیزه توسعه‌دهندگان باید پلتفورمی را انتخاب نمایند که قابلیت ایجاد تغییرات و اصلاحات براساس بازخوردهای مخاطبان را داشته باشد .
بازاریابی مناسب: به شیوه‌هایی که برترین‌های این عرصه برای معرفی اپلیکیشن خود استعمال می‌کنند توجه کنید . با توجه به تعداد بالای اپلیکیشن‌هایی که هر روز وارد بازار میگردند شما باید مدت و سرمایه زیادی برای تبلیغات خود صرف فرمایید . هدف شما می بایست رسیدن به بیشترین و کمترین دما تعداد کاربر هدف می باشد .
ارزش افزوده: مجددا بر میگردیم به ایده . شما میتوانید اپلیکیشن خود را به فروش برسانید یا این که در استفاده کننده انگیزه ساخت نمائید تا اپلیکیشن شما را به استدلال ارزشی که برای آنان تولید می‌نماید و یا مشکلی که از زندگیشان رفع می‌کند، دانلود کنند .
شرکاء: بهترین تولید ها قابل انعطاف افزاری که بهترین کارکرد را دارا‌هستند و دارنده کمترین خلل می‌باشند از همکاری‌های چیره برمی‌آیند خیر تهیه و تنظیم کننده‌های قوی . تکنولوژی‌هایی که رقبای شما به کار می‌برند را بشناسید و هم چنین افراد و شرکت‌هایی که با آن‌ها کار مینمایند را هم به طور بدون نقص شناسایی فرمائید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۴:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ساخت نرم افزار iOS سریع‌تر و قلیل هزینه‌تر

ساخت
نرم افزار iOS سریع‌تر و قلیل هزینه‌تر است ساخت نرم افزار iOS سریع‌تر، آسان‌تر و ارزان‌تر می باشد و ایجاد نرم افزار اندروید حدود 30-40% مقطع بیشتری می‌طلبد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

یک عدد از دلایلی که پباده سازی اپلیکیشن برای iOS آسان‌تر می‌باشد کدنویسی هست . بصورت کلی قابل انعطاف افزارهای اندروید در Java متن می گردند که نیاز به کدنویسی بیشتری دارد . این درحالیست که قابل انعطاف افزارهای iOS در زبان ویژه برنامه نویسی اپل به نام Swift نوشته می شوند که نیاز به کدنویسی کمتری دارد .

یک عدد دیگر از عوارض سریعتر بودن iOS این است که اندروید اوپن سورس می باشد . نبود استاندارد سازی به معنای دستگاه‌های بیشتر، اجزای عمده و قسمت‌های بخش اعظم نرم افزار است که می بایست آنان را رعایت کرد .

اکوسیستم بسته‌ی اپل به این معناست که شما در اکنون توسعه و گسترش برای تعداد یه خرده دستگاه استاندارد شده و سیستم‌های درحال عمل می باشید .

در نهایت، اپ استور مقررات سختگیرانه خیس و انتظارات کیفیتی بالاتری داراست و همینطور مراحل چک آن نیز طولانی‌تر هست پس دوران بازه زمانی بیشتری طول می کشد تا یک قابل انعطاف افزار تأیید شود . اگر نرم افزار شما با استانداردهای اپل مطابقت نداشته باشد ممکن است رد شود .

تولید
اپلیکیشن اندروید قابلیت عمل کردن راحت‌تر با قابلیت‌ها را آماده می‌کند چه قابلیت‌هایی را از قابل انعطاف افزار کسب و عمل خود ارائه خواهید کرد؟ بدلیل اینکه اندروید اوپن سورس می باشد راحتی بیشتری در شخصی سازی اپلیکیشن خود خواهید داشت و می توانید قابلیت‌ها و کارکردهای مورد لحاظ مخاطبان خویش را خیلی راحت‌تر به آن طولانی تر کنید .

البته این فضای باز بدین معناست که اندروید مستعد پذیرش بدافزارها و قابل انعطاف افزارهای مخرب خواهد بود .

اپل بدلیل فضای بسته‌ای که دارد امنیت بیشتری دارااست و به همین ادله میباشد که شرکت‌ها بیشتر از آن‌ها استعمال می کنند .

حفظ
از قابل انعطاف افزار در اندروید یا iOS آسان‌تر خواهد بود در صورتیکه کاربران سیستم برهان خویش را بروزرسانی کنند گسترش برای اندروید ممکن است به‌این معنا باشد که مقطع بیشتری را برای چک کارکرد درست قابل انعطاف افزار در پلتفرم و اجرای صحیح آن در یوزرها با سیستم عامل‌های دیرین صرف نمائید .

کاربران اندروید در قبول سیستم عامل‌های جدید آهسته‌تر می باشند . در یک تحقیق معین شد که بیش از 50% یوزرها اندروید با سیستم عامل‌های متعلق به بیشتر از 2 سال پیشین عمل می‌کردند .

کاربران اپل بخش اعظم نسبت به آپ دیت سیستم عامل خویش اقدام می‌کنند .

کسب
درآمد از ایجاد نرم افزار تان بستگی به اندازه رغبت به خرید در اندروید یا این که iOS دارد درصورتی که کسب درآمد از نرم افزار یک عدد از هدف ها شماست تفاوت‌هایی در پلتفرم‌ها وجود دارد که خوبتر می‌باشد آن ها را در حیث بگیرید .

کاربران اندروید علاقه‌ی چندانی به خرید اپلیکیشن ندارند و نرم افزارهای اندرویدی عمده تبلیغات داخل برنامه‌ای دارا هستند .

دانلودهای اپ استور نصف دانلودهای گوگل پلی می‌باشد ولی سود آن دو برابر گوگل پلی می‌باشد .

بعضی
تفاوت‌های دیگر: کاربران اپل اکثر خریدهای درون برنامه‌ای انجام می دهند .
کاربران اپل اکثر برای خرید نرم افزار پول میدهند .
کاربران آسیایی 40% بیشتر خریدهای داخل قابل انعطاف افزاری انجام میدهند و چین بیشترین مقدار خرید از iOS را دارد .
هم اپل و نیز گوگل در تلاشند اعضای بیشتری جذب کنند و به توسعه و گسترش دهندگان درصد بزرگتری از نتیجه را ارئه دهند .
در شرای قصد کسب درآمد از پباده سازی اپلیکیشن بدون تبلیغات را دارید بهتر می باشد ساخت نرم افزار iOS را در حق تقدم قرار دهید .

ولی سود توسعه نرم افزار در اندروید در هم اکنون ارتقا است .
اگر‌چه توقع می‌رود اپل به تیتر اپ استور برنده باقی بماند، همینطور توقع می رود که گوگل پلی پرورش بیشتری خواهد داشت و ممکن است
گوی سبقت را از اپ استور در زمینه‌ی نتیجه بگیرد .

اندروید
در برابر اپل: یک پلتفرم را برای توسعه اپ در حق تقدم قرار دهید اینکه مخاطبان شما چه کسانی هستند، کجا معاش می‌کنند، قابلیت‌هایی که میخواهند و دارایی و محدودیت زمانی گسترش نرم افزار شما معلوم مینماید که ساخت نرم افزار را می بایست در آغاز برای کدام پلتفرم انجام دهید .

در حالتی که به دنبال کسب درآمد از ایجاد نرم افزار گوشی می باشید iOS برایتان مناسب هست .

در‌صورتی‌که میخواهید تولید نرم افزار گوشی خویش را سریع‌تر انجام دهید باز نیز iOS خوب تر می باشد .

اما در‌صورتی‌که به دنبال انگیزه قرار دادن بازارهای جهانی و مخاطبان بیشتر و همچنین به کار گیری از قابلیت‌های بخش اعظم در نرم افزار خود می‌باشید پس اندروید بهتر خواهد بود .

زمانی که نرم افزار خود را برای یک پلتفرم ساختید و اشکال‌های آن را برطرف کردید ممکن هست مشاهده کنید که در پلتفرم دیگر هم مخاطبان زیادی خواستار اپلیکیشن شما می باشند . پس خوبتر می‌باشد که در هر دو رخ نرم افزار خود را خوب پباده سازی کرده و بسط دهید .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۰:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن های گوشی های اندروید

در‌صورتی‌که یادتان باشد چند وقت پیش مطلبی منتشر کردیم با تیتر «۲۰ نرم افزار اندروید که حسادت یوزرها آیفون را برمی‌انگیزد» و در آن به معرفی برخی از شایسته ترین اپلیکیشن‌های منحصر برای اندروید پرداختیم . نوبتی هم که باشد این توشه نوبت آیفون و دوستداران آن میباشد . در این مقاله ۲۰ نرم افزار منحصر iOS را به شما معرفی خواهیم کرد که دست کم اکنون کاربران گوشی‌های اندرویدی به آنها دسترسی ندارند . یک عدد از بهترین محاسن داشتن آیفون این میباشد که بسیاری از اپلیکیشن‌های نو پیش از رسیدن به اندروید مقدمه برای iOS منتشر میگردند . احتمالا این قضیه به نظر خیلی منصفانه نباشد اما یوزرها آیفون به آن می بالند . بدین ترتیب مدام می توانید پیش سایر افراد از شایسته ترین اپلیکیشن‌های قدرتمند منتشرشده از سوی توسعه‌دهندگان متعدد از گزاره کمپانی‌هایی نظیر اینستاگرام و ادوبی لذت ببرید . به شما اطمینان میدهیم در این مقاله با تعدادی از بهترین اپلیکیشن‌های آیفون آشنا خواهید شد و به طبع چیز جدیدی خواهید یافت . اما لطفا بیش‌ازحد برای دوستان عزیز اندرویدی خود رجزخوانی نکنید! با دیجی‌کالا مگ همپا هستید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

۱ .
اپلیکیشن آیفون Photoshop Fix نرم افزار
آیفون iOS - Photoshop Fix
Photoshop Fix یک نرم افزار جداگانه جدید از شرکت شناخته‌شده‌ی ادوبی است . این نرم افزار آیفون بخش متعددی از امکانات روتوش عکس در نرم‌افزار دارای شهرت فوتوشاپ را قطع کرده و آن ها را به‌طور رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد . برای نمونه در این نرم افزار می‌توانید اشیاء یا بخش‌هایی از تصویر (مثل پوست) را نرم‌تر یا این که شارپ‌تر نمائید یا این که ابزار Liquefy را برای تغییر دادن شکل هر ناحیه‌ی دلخواه از عکس به عمل ببرید .

دانلود
از اپ استور
۲ .
اپلیکیشن آیفون Paper نرم افزار
آیفون iOS - Paper
اپلیکیشن Paper معنا یادداشت‌برداری کردن به وسیله تلفن همراه گوشی را توسعه و گسترش می‌دهد . از این نرم افزار میتوانید برای ساختن هر چیزی از فهرست گرفته تا یک ارائه کامل با نمودارها و جداول به کار گیری فرمایید . این نرم افزار در اصل عملکرد کرده تجربه‌ی تالیف روی کاغذ را به آیفون بیاورد و بدین ترتیب عملکردهایی را به شما ارائه نماید که اکثر اوقات اپلیکیشن‌های معمول یادداشت‌برداری فاقد آنان هستند .

دانلود
از اپ استور
۳ .
نرم افزار آیفون Hyperlapse اپلیکیشن
آیفون iOS - Hyperlapse
تا پیش‌ازاین برای ساختن ویدیوهای تایم‌لپس بی‌اشکال حتما به یک سه‌پایه و تجهیزات گران قیمت لرزشگیر نیاز بود . خوشبختانه حالا اپلیکیشن Hyperlapse که به وسیله اینستاگرام ایجاد گردیده شما را از این امکانات بی‌نیاز مینماید . این اپلیکیشن آیفون می‌تواند با به کار گیری از تکنیک‌های تثبیت تصویر یگانه خودش فیلم‌های لرزان را تصحیح نماید و نتایج آن حقیقتا چشمگیر می‌باشد . این نرم افزار برای ضبط لحظات ورزشی، سواری در خودرو، تغییرات آب‌وهوا، تکان جمعیت و پیاده‌روی هنگام گردش در طبیعت دوچندان مناسب خواهد بود .

دانلود
از اپ استور
۴ .
اپلیکیشن آیفون Giphy Cam اپلیکیشن
آیفون iOS - Giphy Cam
Giphy Cam اپلیکیشن جدیدی می‌باشد که می‌توان آن را شبیه اپلیکیشن Photo Both کامپیوترهای مک برای ساختن تصاویر متحرک GIF دانست . کافی میباشد یک فیلتر و یک پس‌زمینه گزینش کرده و بعد از آن دکمه‌ی ضبط را بزنید تا یک فایل GIF از خودتان بسازید . آنگاه می توانید این پوشه را روی آیفون ذخیره نمائید یا این که آن را مستقیما روی شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید تا دوستانتان هم در بازی شما شریک باشند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۳:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برنامه نویسی اندروید

برنامه
نویسی اندروید با زبان Kotlin اگر به دنبال گزینش گویش برنامه نویسی اندروید هستید به نظرم در قضیه گویش کاتلین هم یک تحقق داشته باشید . زبان برنامه نویسی کاتلین به تیتر یک گویش رسمی دیگر برای اندروید معرفی گردیده می باشد .
همانند جاوا، گویش کاتلین هم در خودرو مجازی جاوا اجرا میشود . تفاوت کاتلین با جاوا در این می باشد که پیچیدگی‌های جاوا را ندارد و این یعنی که زبانی ساده‌تر برای یادگیری می‌باشد . همچنین خطاهایی مثل Null point exceptions و Excuses در کاتلین وجود ندارند . به طور خلاصه درصورتی که اولی بار است که می خواهید برنامه نویسی اندروید را استارت کنید، این لهجه می تواند انتخاب مناسبی برای شما هست .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

گویش
برنامه نویسی کاتلین چقدر مختصر و اثرگذار است؟ کاتلین اساساً روی کاهش مقدار ی کدنویسی تمرکز داراست . به این ترتیب عمل برنامه نویس و یوزرها آخرین اپلیکیشن راحت خیس می شود . در غایت اپلیکیشنی که بوسیله این زبان متن گردیده می باشد حداکثر فایده را با اشغال کمترین فضای ممکن خواهد داشت . گویش برنامه نویسی کاتلین قابل شعور خیس می باشد پس راحت تر می توانایی از آن استعمال نمود .زبان برنامه نویسی کاتلین به برهان بی آلایش بودن سینتکس ، پیچیدگی کمتری دارااست براین اساس انجام پروژه را برای بسط دهنده ی نرم افزار آسوده خیس و سریعتر می کند .با اعتنا به این‌که مقدار ی کدها کمتر شده می بضاعت خاطرنشان کرد احتمال بروز خطاهایی همچون null pointer exception را کاهش می دهد .

گویش
برنامه نویسی کاتلین چقدر مختصر و موءثر است؟
یک‌سری وقت پیش، برنامه نویسان اپلیکیشن های اندروید خبر مسرت بخشی را شنیدند . در این بازه بود که انتظارها به نقطه نهایی رسید و گوگل رسماً اعلام کرد که از لهجه برنامه نویسی کاتلین، که یک لهجه برنامه نویسی برای تولید برنامه های اندرویدی کار کشته میباشد، پشتیبانی می کند و این منجر شد تا این لهجه جزء شایسته ترین زبان های برنامه نویس اندروید شود .

مسلما کاتلین شایسته ترین نقطه شروع برای مبتدیان هست و با کاتلین هم می‌توان از اندروید استودیو به کار گیری کرد . با این وجود هنوز نیز نمی‌توانیم بگوییم زبان‌هایی چون C# یا Unity ساده‌تر هستند و همینطور پشتیبانی از این زبان‌ها نسبی است .
با این حال، کاتلین بدون شک جز بهترین‌ها است و قادر است سهل و آسان ترین ورودی برای یادگیری برنامه نویسی اندروید باشد . چه بسا این احتمال وجود دارد که این زبان برنامه نویسی، روزی به تیتر گویش اولیه گوگل انتخاب شود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۳:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)