مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

اپ نویسی با گوشی

اپ نویسی با گوشی
توصیه میکنیم از طراحی اپلیکیشن در مشهد برای صفحه کلید پیش‌فرض تلفن همراه‌تان به کار گیری نکنید و به‌دنبال کیبوردی باشید که بیشتر مبنی بر نرم‌افزار نویسی باشد.
یکی شایسته ترین کیبوردهای نرم افزار نویسی جان دار Hacker’s Keyboard میباشد.
این صفحه کلید مثل یک صفحه کلید کامپیوتر، علائم اپ نویسی رایج مثل {} یا این که ; را در کاغذ‌ی نخستین خویش قرار داده و نوشتن‌شان را برای اپ نویس بی آلایش‌خیس نموده است.

اپلیکیشن نویسی با تلفن همراه - Hacker’s Keyboard
فراگیری اپلیکیشن نویسی اندروید
سفارش فرانش به شما

به چه شکل اپ نویسی اندروید را از ۰ تا ۱۰۰ بیاموزیم؟

 

یک برنامه رئیس فولدر (File Manager)
در شرایطی که از هر کس عشق و علاقه‌ی متعددی به اندروید داراست بپرسید که چرا اندروید را به iOS ترجیح میدهد، این جواب را می‌شنوید: زیرا اندروید یک نرم افزار رئیس فولدر (فولدر باعث) دارااست که قادر خواهیم بود با آن فولدر بسازیم و پوشه‌هایمان را در خاطر جابه‌جا کنیم.
با این حالا، این برنامه‌های پیش‌فرض اکثر اوقات برای یک نرم‌افزار نویس محدودیت‌های بخش اعظمی دارا‌هستند و برهان اساسی آن این میباشد که همگی اطلاعات دردسترس در تلفن همراه را اکران نمی‌دهند.

هر نرم‌افزار‌ای که می‌نویسید یا این که هر اپلیکیشنی که می‌سازید، تحت عنوان یک پوشه در تلفن همراه اندرویدتان در حیث گرفته می‌گردد.
بدین ترتیب به اپ‌ای نیاز دارید که به شما قابلیت تغییر‌و تحول پوشه‌ها را، به طور دلخواهتان، بدهد. سفارش ما OI File Manager میباشد.
یک نرم‌افزار اندرویدی متن‌گشوده (Open Source) و بدون پول که میتوانید با استعمال از آن فولدر‌ها را به راحتی اسکن و جابه‌جا فرمایید، تغییر‌و تحول اسم دهید و آن‌ها‌را به اشتراک بگذارید.

فراگیری نرم افزار نویسی اندروید با موبایل-OI File Manager
یادگرفتن پباده سازی اپ اندروید با react native

 

View-Source Handler
در صورتیکه قصد گسترش‌ی یک نرم افزار ذیل اینترنت را دارید، مسلماً می بایست یک View Source Handler داشته باشید.
این نرم‌افزار به شما یاری می‌نماید با وارد کردن نشانی URL در مرورگر، سورس‌کد را گشوده نمائید.

می توانید از View Source Mobile تحت عنوان یک پلاگین (add-on) برای مرورگرهایی مثل Opera Mobile، Dolphin و Firefox به کارگیری فرمائید.
هم‌چنین میتوانید از اپلیکیشنی به اسم VT View Source به کارگیری فرمائید، که یک مرورگر میباشد.
این مرورگر قابلیت و امکان‌های پلاگین‌ی بالا را ارائه می‌نماید و در کنار آن‌ها نیز دارنده قابلیت و امکان‌هایی اضافه برای برنامه نویس ها میباشد.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۲:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تفاوت اندروید و IOS

تفاوت اندروید و IOS

دیر هنگامی میباشد که دو کمپانی گوگل و اپل با هم در رقابتی تنگاتنگ قرار گرفته اند. به نحوی که اکثراً شاهد اتفاقی غیر انتظار از این دو کمپانی هستیم. اکثری از موسسات سرگرم در حوزه ی رشته آوری و تکنولوژی برای تولیدات خویش از سیستم دلیل اندروید به کار گیری می نمایند. البته شرکت اپل با تولیدها متنوع خویش توانسته بازار عظیمی از مشتریان را در سراسر عالم برای خویش نماید.
در‌پی به یک‌سری تفاوت اصلی این دو سیستم ادله میپردازیم:
رابط کاربریسیستم دلیل IOS از نگاه رابط کاربری بسیار بی آلایش و کاربردی میباشد. به گونه ای که اکثر قشرها جامعه از کهن سال و برنا گرفته تا با سواد و بی سواد می‌توانند به راحتی با این سیستم استدلال تعامل داشته باشند. ولی دراین مورد گوگل بر روی انعطاف سیستم دلیل تمرکز داشته میباشد. گشوده بودن کد های اندروید این امکان را به موسسات متفاوت داده میباشد تا این سیستم استدلال را برای کمپانی خویش تا حدودی فردی سازی نمایند.
انتقال داده هابه انگیزه غربال های امنیتی سنگینی که اپل بر روی سیستم استدلال IOS قرار داده میباشد انتقال داده ها از روش این دستگاه به دستگاه هایی غیر از تولیدها این مجموعه بسیار اختلال میباشد. همینطور در‌صورتی‌که بخواهید فایلی را از کامپیوتر فردی تان، درون محصول ها کمپانی اپل بریزید به طور کاملً با اختلال مواجه خواهید شد. این در شرایطی که میباشد که انتقال پوشه از روش سیستم ادله اندروید به کامپیوتر و بالعکس بسیار شل خیس میباشد. همینطور شما میتوانید از روش انتقال پوشه apk در موبایل های اندرویدی برنامه های گزینه نظرتان را جا به جا نمایید.
اما درباره ی ارسال پوشه های چند رسانه ای نباید سیستم Airdrop اپل را فراموش کرد که میتواند در پهنا تعدادی ثانیه وسعت عظیمی از فیلم و عکس را جا به جا نماید.
فردی سازیدرباره‌ی فردی سازی و امنیت، ساخت و ساز نرم‌افزار ماهر در سیستم دلیل IOS گزینش بهتری میباشد. در‌این سیستم دلیل شما مسلماً می بایست اپل آیدی خویش را داشته باشید تا بتوانید از سرویس ها کمپانی اپل به کار گیری فرمائید و برای استعمال از نرم‌افزار استور قطعا بایستی این کد را به همپا پسورد آن وارد فرمائید. ولی در این باره سیستم برهان اندروید کیفیت ذیل تری از خویش نشان داده میباشد و تمامی ی داده های شمارا بر طبق خدمت جی میل که امنیت آن همواره تحت پرسش بوده میباشد؛ مراقبت و محافظت می نماید.
اما در مورد طراحی اپلیکیشن در مشهد نیز بایستی به نقطه ضعف اساسی تولیدها اپل اشاره نمود که در شرایطی که شما به هر دلیلی اپل آیدی خویش را فراموش نمایید و یا این که آن را گم فرمایید؛ ممکن میباشد هنگامی که دستگاه برای استارت عمل اپل آیدی بخواهد. شما به صورت کلی نتوانید از دستگاهتان به کار گیری نمایید.

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۲:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پایتون

طراحی اپلیکیشن در مشهد با پایتون

پلتفرم Flask
جدیدترین پلتفرم توسعه و گسترش و نرم‌افزار نویسی اینترنت با پایتون به حساب میآید. مغایر پلتفرم‌های Pyramid و Django، ابزار Flask یک «ریزپلتفرم» (MicroFramework) برای توسعه و گسترش اپلیکیشن‌های کاربردی پایین اینترنت به حساب میآید. براین اساس، برای پباده سازی و ساختن نرم افزار‌های کاربردی پایین اینترنت در بعد ها کوچک ایده‌آل میباشد.

اگرچه پلتفرم Flask، ابزار بسیار جدیدی در حوزه نرم افزار نویسی اینترنت با پایتون به حساب می‌آید البته با این هم اکنون، برخی از خصوصیت‌های پررنگ دیگر پلتفرم‌های گسترش زیر اینترنت را در خویش یکدست نموده است. این پلتفرم از روش ارائه تجهیزات و قابلیت و امکان‌هایی نظیر unit testing و «سرورهای گسترش داخلی» (Built-in Development Server)، قابلیت و امکان ساختن و توسعه و گسترش اپ‌های کاربردی ذیل اینترنت قابل اطمینان و کارآمد را به توسعه و گسترش‌دهندگان و اپلیکیشن‌نویسان میدهد.

اپ نویسی اینترنت با پایتون

نکاتی در امر اپلیکیشن نویسی اینترنت با پایتون
در‌این قسمت، نکات مفیدی جهت اپ نویسی اینترنت با پایتون و توسعه و گسترش اپ‌های کاربردی، به ویژه برای اپلیکیشن‌نویسان مبتدی و تازه کار ارائه شود.

یادگیری پایتون و HTML
قبل از اینکه از پلتفرم‌های معرفی گردیده برای گسترش نرم‌افزار‌های کاربردی ذیل اینترنت مصرف شود، نیاز میباشد تا استفاده کننده یا این که اپ‌نویس مبتدی و تازه کار با مقدمات اپ‌نویسی پایتون آشنا و ساختارهای اپ‌نویسی در‌این لهجه حافظه گرفته خواهد شد. بعداز اینکه مخاطب یا این که اپلیکیشن‌نویس، با گویش پایتون و توان نرم افزار‌نویسی آن آشنا شد، ادراک بی نقص‌خیس و بهتری از اصول ما یحتاج برای پیاده‌سازی پروژه قابل انعطاف‌افزاری پیدا خواهد کرد.

یکی نکات اصلی در زمینه ی نرم افزار نویسی اینترنت با پایتون یا این که دیگر لهجه‌‌های اپلیکیشن‌نویسی، خریدن علم کافی در خصوص لهجه‌های HTML و «جاوا اسکریپت» (JavaScript | JS) میباشد. رویکردهای امروزی گسترش اپ‎‌های کاربردی زیر اینترنت، فارغ از داشتن علم کافی درخصوص این دو گویش، پیروز و قابلیت و امکان‌پذیر نخواهند بود.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۳۶:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آپ تو دیت نگهداشتن نرم افزار


آپ تو دیت نگهداشتن نرم افزار


طراحی اپلیکیشن در مشهد و پباده سازی برنامه اندرویدپباده سازی اپ اندروید یکی کارها تخصصی و فنی میباشد که کمتر موسسه ای از پس آن بر می‌آید به دلیل آنکه پباده سازی نرم افزار اندروید مستلزم بکارگیری تخصص و دانش میباشد. برای شناخت با پباده سازی تخصصی اپ اندروید ، طریق ی توصیه و کارداران مفید در تمامی گیر شدن اپ اندروید مارا تا پایان این نوشته‌علمی ملازمت و همراهی نمایید.پباده سازی نرم‌افزار گوشی کی از اعمالی میباشد که مستلزم بکارگیری تجربه ، توجه ، خلاقیت و فرضی عظیم میباشد. در اپ هایی که نسبت به پباده سازی آن دقت کافی نشود در کوتاه مقطع باعث باخت پروژه گردیده و صرفا باعث رفتن پول از جیب تان میشود. پباده سازی اپ گوشی برای ساخت و ساز کسب و عمل تازه امروزه بسیار فراگیر شده‌است که ولی فقط یک پباده سازی خوب به پیروزی در این باره سبب ساز می‌گردد. در طی این مراحل می بایست اشکال پارامتر های اقتصادی و تخصصی در لحاظ گرفته خواهد شد تا برنامه نیاز ما نسبت به پباده سازی برنامه را رفع نماید. در پروسه پباده سازی نرم افزار تلفن همراه اندورید می می بایست از اشخاص کارشناس و مجرب سود گرفته گردد تا سود دلخواه میسر خواهد شد. کمپانی کیان تجارت یک کدام از موسسات غالب و کاری در موضوع پباده سازی نرم افزار گوشی اندروید میباشد که تابحال به پیروزی های بخش اعظمی دست یافته میباشد. پیش از پیشنهاد نرم افزار اندروید می‌توانید به چندین مثال از پباده سازی های قبل مراجعه و کیفیت بالای فعالیت را ملاحظه کنید.


پباده سازی اپ گوشی اندروید


پباده سازی اشکال اپ اندرویداز آنجایی که اپ اندروید برای هدف های مختلفی پباده سازی می‌شود ، پباده سازی های مختلفی برای هر نوع غرض نیز وجود دارااست. این به‌این مفهوم میباشد که پباده سازی نرم‌افزار اندروید فروشگاهی با پباده سازی نرم‌افزار اندروید آموزشی زمین تا اسمان گوناگون میباشد. متاسفانه برخی از موسسه های پباده سازی برنامه اندروید به‌این نکته دقت کافی ندارد و فقط نسبت به الگویی خاص نسخه برداری برداری می نمایند. عدم دقت به نوع اپ و عدم اعمال موردها خاص بر روی آن موجب ناکامی نرم‌افزار می‌شود. از گونه های پباده سازی برنامه تلفن همراه اندروید که به وسیله موسسه کیان تجارت ارائه میگردد می شود به مورد ها تحت اشاره نمود:
- پباده سازی نرم افزار تلفن همراه اندروید از نوع فروشگاهی- پباده سازی نرم‌افزار تلفن همراه اندروید از نوع آموزشی- پباده سازی نرم افزار گوشی اندروید برای مکتب و اطراف آموزشی- پباده سازی نرم افزار تلفن همراه اندروید برای اعمال بازاریابی و...- پباده سازی نرم افزار گوشی اندروید از نوع خدماتی- پباده سازی برنامه تلفن همراه اندروید مانند اسنپ ( ماشین کرایه ای یاب)برای توصیه پباده سازی اپ گوشی اندروید در هر نوع متعدد می‌توانید با مشاورین کیان تجارت تماس حاصل نمایید و درباره‌ی روش ی توصیه برنامه مشورت کردن درخواست فرمایید.


نکات اساسی در پباده سازی اپ تلفن همراه اندرویددر پباده سازی نرم‌افزار گوشی اندروید می می بایست بعضا از نکات و پارامتر های کلیدی در حیث گرفته گردد تا سبب به ساخت‌و‌ساز اپلیکیشنی توانمند گردد. اولی قدم در پباده سازی تعیین نوع نرم‌افزار میباشد. مشتری می می بایست گونه های پباده سازی نرم افزار گوشی اندروید را مطالعه نماید و آن‌گاه از دست به گزینش بزند. قدم های بعدی به موسسه کیان تجارت مربوط میگردد. مجموعه تخصصی کیان تجارت می باید نرم افزار نویسی نرم‌افزار را استارت نماید ، برای آن پباده سازی اختصاصی به شخصی انجام دهد و کیفیت نرم افزار را نیز در لحاظ بگیرد تا اپلیکیشن به خیر تمامی گیر گردیده و دربین همگان جا بیفتد. پیش از کلیه این اتفاقات ارزش پباده سازی برنامه تلفن همراه اندروید را نیز می ایستی با مجموعه فنی کیان تجارت تحلیل فرمایید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۸:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن موبایل


از وقتی که تلفن همراه های هوشمند، دربین یوزرها اشاعه پیدا کرده اند، نرم‌افزار ها نیز با‌گاز بسط پیدا کرده اند به نحوی که هزاران نرم افزار اندرویدی و ... به بدون‌پول منتشر گردیده و آوازه پیدا کرده اند. البته هنگامی که دامنه ی مشاجره تکثیر نرم افزار ها به برنامه های تجاری می‌رسد، نشر و تمامی گیر کردن آن‌ها، اهمیت بیشتری پیدا می نماید.

آرتا امروز به ذکر طریق های خلاقانه ی بدون پول برای نشر نرم‌افزار تجاری پرداخته میباشد. این طریق ها را در استراتژی بازاریابی برنامه فروشگاهی خویش دخیل نمائید.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

طریق اولیه: یک میکرو وب سایت برای نرم افزار داشته باشید.

میکرو تارنما، یک وب سایت ایستا میباشد که نهایتا دارنده سه یا این که چهار کاغذ میباشد. چنین سایتی برای معرفی برنامه فروشگاهی و تجاری شما بسیار موءثر و با ارزش میباشد.

 

طریق دوم: آغاز به وب لاگ نویسی فرمائید

بلاگ نویسی، یاری شایانی به ارتقاء مخاطبان شما می نماید. به این ترتیب بلاگی ساخت‌و‌ساز نمائید و به میکروسایت برنامه تجاری فروشگاهی خویش متصل نمائید و به صورت منظم و با رعایت نکته های سئوی داخلی تارنما، آغاز به مالامال کردن آن نمایید.

 

شیوه سوم: تیزر تبلیغاتی اپ را در وبلاگ قرار دهید

حدود یک یا این که دو ماه قبل از فعال‌سازی اپ فروشگاهی خویش، یک تیزر برای معرفی آن بسازید و در وب لاگ و تارنما خویش قرار دهید. طی این دو ماه کارایی فرمائید آدرس اینترنتی های یوزرها علاقمند به نرم‌افزار را گردآوری فرمایید و هنگامی که اپ فراهم شد، آن را برای یوزرها ارسال نمائید.

 

طریق چهارم: با شبکه‌های‌عمومی دوست باشید

شبکه‌های‌عمومی متعدد مثل تویتر، صورت بوک، گوگل پلاس و لینکدین را برای معرفی برنامه خویش گزینش نمائید.

 

شیوه پنجم: از ساخت‌و‌ساز ویدئو برای تولیدات خویش یاری بگیرید

برای معرفی تولیدات خویش، ویدئو هایی خلاقانه یا این که مزاح ساخت‌و‌ساز فرمایید و در خلال آن به برنامه فروشگاهی خویش نیز اشاره فرمائید.

 

شیوه ششم: از انتشارات استعمال فرمائید

انتشارات یک کدام از شایسته ترین ابزارها برای برندسازی و معرفی استارتاپ ها می‌باشند. می‌توانید یک خبرنامه و یا این که خبر نامه ی دارای اعتبار تعیین نمایید و از آنها برای معرفی نرم افزار خویش امداد بخواهید.

 

نحوه هفتم: از سایت های معرفی و ارزیابی نرم افزار به کار گیری فرمایید

سایت هایی می باشند که به معرفی نرم افزار های بدون پول می‌پردازند و یوزرها را به ارزیابی آن وا می دارا هستند. برای اینکه برنامه خویش را سریعا تمامی گیر فرمایید می‌توانید از این ابزار نیز به کار گیری نمایید.

مهمترین فاکتور برای ارتقاء دانلود اپ های فروشگاهی موبایلی


نحوه هشتم: شناسایی بلاگرهای فعال و معرفی برنامه

بین بلاگر ها، کسانی میباشند که به کار های مربوط به نرم‌افزار شما مشغولند. میتوانید این اشخاص را پیدا نمایید و با آن‌ها در باره ی اپ خویش کلام نمائید و از آن ها برای معرفی اپلیکیشن فروشگاهی تان یاری بخواهید.

 

نحوه نهم: مارکت های بدون پول را در حیث داشته باشید

اکثری از مارکت ها میباشند که می‌توانید اپ خویش را در آن جا قرار دهید تا یوزرها از این روش با نرم افزار تجاری تان آشنا شوند و آن را دانلود نمایند

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۷:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خصوصیت های کلیدی یک برنامه تلفن همراه خوب

طراحی اپلیکیشن در مشهد
خصوصیت های کلیدی یک برنامه تلفن همراه خوب
در جامعه مدرن که به کارگیری از نرم افزار های موبایلی بسیار اشاعه پیدا کرده و از روزانه های معاش مدرن شده‌است خوب میباشد بدانید که یک نرم افزار گوشی خوب چه خصوصیت هایی دارااست. با تیم مهندسین نواندیش تیم تخصصی ساخت سایت در اصفهان هم پا باشید تا به محاسبه این مورد بپردازیم.

رابط کاربری مطلوب
بیشتراز هر چیز دیگری رضایت حداکثری یوزرها از استعمال از نرم‌افزار تاثیر بسزایی بر کیفیت یک برنامه خواهد داشت. چهت نیل به‌این فرمان یک نرم‌افزار بایستی با رابط کاربری خوب و قابل قبولی پباده سازی گردیده باشد.به طوری که‌این رابط کاربری قابل فهم و شعور بوسیله همگی باشد به طوری که یوزرها فارغ از گذراندن آموزشی بتوانند با آن عمل نمایند و از بخش های گوناگون آن به صحت به کار گیری نمایند. همینطور در یک رابط کاربری خوب تناسب در میان مفاهیم و ظواهر نرم افزار هم می بایست رعایت گردد.

اعتنا به هدف ها اپ تلفن همراه و یوزرها آن
در بالا بایستی در حیث داشت که مخاطب مخاطب از نرم افزار چه فردی و در چه رده اجتماعی میباشد و انتظارات وی از استعمال از این اپ تلفن همراه چه چیزی است؟ ثانیا این نرم‌افزار چه کمکی به ایشان می نماید؟ برای مثال در پباده سازی یک نرم افزار بازی بایستی چندین قواعد رعایت خواهد شد تا مخاطب را به خویش جذب نماید و مشتمل بر موردها گرافیکی و رنگ بندی های متنوع باشد. در حالی که یک برنامه فروشگاهی بایستی به نحوی پباده سازی گردد که ظاهری قانونی داشته باشد و نصیب بندی های متعدد را مشتمل بر گردد. در عین حالی که رابط کاربری راحتی داشته باشد به این دلیل که مخاطبان اینگونه نرم‌افزار ها اینچنین مراد هایی دارا هستند.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۸:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپ موبایل

در طراحی اپلیکیشن در مشهد  امر گرافیک و رنگ بندی مطالعه فرمائیددر شرایطی‌که می‌خواهید برای اپ های خویش ظواهر بهتری ساخت و ساز نمائید، بایستی دستکم مورد ها مبنا ای را در رابطه گرافیک، رنگ بندی و روانشاسی رنگ ها بدانید. روانشناسی رنگ ها به شما امداد میکند که احساس و حالا را بتوانید با رنگ های متفاوت انتقال بدهید. ادغام رنگ هم به شما خاطر می‌دهد که به چه شکل شایسته ترین رنگ ها را در کنار هم تعیین نمائید که ظواهر جذابتری داشته باشند.Type Face ها یا این که فونت های مطلوب را به کارگیری فرماییدمعمولا ما به غلط به مکان تایپ صورت، از کلمه و واژه فونت به کار گیری می کنیم. در واقعیت فونت یکی‌از زیرمجموعه های تایپ صورت میباشد. مدام کوشش نمائید شایسته ترین تایپ صورت ها را برای نوشته هایی که قرار میباشد در برنامه نشان داده بشوند تعیین نمایید. تایپ رخ ها گرمی و احساسات و خوانایی نرم‌افزار شما‌را بسیار بهتر میکنند. این گزینش ها سبب می گردند که تجربه بهتری را برای یوزرها خودتان بسازید.فعالیت با قابل انعطاف افزارهای گرافیکی را حافظه بگیریدیک نرم افزار نویس می بایست بتواند تیم ای از ابزارها را برای پیش بردن شغل های خویش داشته باشد. در زمان تولید نرم‌افزار هم به دفعات زیاد نیاز به شغل های گرافیکی پیدا خواهید کرد. پس اینجانب به شما توصیه می کنم مسلما عمل کردن با قابل انعطاف افزارهای گرافیکی مانند PhotoShop، illustrator و یا این که Corel Draw را خاطر بگیرید.شایسته ترین تجربه کاربری رو بسازینتجربه کاربری، به عبارتی خاطره ای میباشد که عموم از عمل کردن با نرم افزار شما با خویش می برند. هرچه این خاطره بهتر باشد، یوزرها بیشتری را جذب می کنید و برد بزرگتری را رقم خواهید زد. پباده سازی تجربه کاربری اصول و قواعد خاصی داراست که بایستی با گذراندن عصر های متعدد منحصر این فعالیت، این علم را به دست بیاورید.به امنیت اپ اهمیت به ایندر شرایطی‌که در اکنون عمل با داده هایی می باشید که برای یوزرها اساسی میباشد، اپ شما می بایست امنیت مناسبی داشته باشد. این اطلاعات می توانند داده ها فردی، داده ها حساس یا این که حتی داده ها بانکی و مرتبط با پرداخت باشد. درصورتی که در محافظت و نگهداری از این اطلاعات آسان انگاری نمائید، اپلیکشن شما و خویش شما ایرادات متعددی را تجربه خواهید کرد. پس درین وضعیت مدام امنیت را یکی‌از حق تقدم های خودتان قرار بدهید.به سمت یادگیری Backend جلو رفتن فرمائیدمعمولا ما یادگیری نرم افزار نویسی را از فرانت اند آغاز می کنیم و در همانجا هم متوقف میشویم. ولی شما اذن ندهید این فرآیند برای شما هم تکرار بشود. به سمت یادگیری بک اند جلو بروید. زمانی که روی هردو نصیب مسلط گردید هم محصولات بهتری خواهید داشت و هم مجال های درآمد زایی بسیار بیشتری روبروی شما خواهند بود.اپ های دیگر را زیاد نگاه نماییددر کلیه حوزه ها، اشخاص ماهر و مبتدی و تازه کار با یک ابزار یکسان فعالیت میکنند. حتی در حالتی‌که سطح اشراف آن‌ها در به کار گیری از این ابزارهای یکسان باشد، گشوده هم محصول ها متفاوتی را ساخت خواهند کرد. 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۸:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کسب و کار آنلاین

طراحی اپلیکیشن در مشهد
حساب کاربریکسب و عمل پیروزکسب و کار پیروز هدف همگی افراد می باشد البته بعضی کسب‌وکارها بدین ادله ناکامی می‌خورند که کالا نهایی آنان با آن چیزی که انتظار داشته‌اند، تفاوت زیادی دارد. بعضی به دلیل خطاها مالی ناکامی میخورند، برخی هم به دلیل اینکه رشد درآمدی آن ها به اندازه‌ی کافی سریع نیست. ولی هیچکدام از این عوارض به طور دقیق مشخص نمی‌کند که علت اصلی شکست یک کسب‌ و عمل در زمان حیات آن چه بوده می باشد، همانگونه که برای مثال در حالتی‌که بگوییم؛ ایست قلبی سبب به مرگ یک فرد می گردد، مشخصاً نگفته‌ایم که کدام شیوه‌ی زندگی مخصوص بفرد، سبب به ایست قلبی فرد می‌شود. درست مثل زندگی آدم‌ها، مرگ یک کسب‌ و فعالیت نیز ممکن است ناگهانی باشد و کمکی هم از دست کسی برنیاید، اما درباره شکست‌های قابل پیش‌بینی و قابل هجران چطور؟ اکثر کارآفرینان آمار پر اسم و رسم شکست کسب‌وکارهای طفل را شنیده‌اند: ۹۰% استارتاپ‌های دانش‌بنیان ناکامی می خورند. پس سر یک کسب‌ و فعالیت چیره چیست؟به‌دنبال برای آشنایی با یک کسب و کار چیره یاروهمدم ما باشید.
کسب و عمل موفقکسب و فعالیت برنده

در نوشته‌علمی کسب و فعالیت موفق میخوانید:کسب و کار چه می‌باشد؟ویژگی کسب و فعالیتکسب و فعالیت پیروز چه چیزی است؟ویژگی کسب و فعالیت پیروزاشکال کسب و فعالیتمعرفی کسب و کار های پیروز کشور ایرانکسب و کار خانگینکات مهم برای فعال سازی کسب و فعالیت خانگیایده های کسب و کار خانگیو….افزایش فروشارتقاء فروشکسب و عمل چه چیزی است؟نویسندگان متعدد، تعاریف متفاوتی از کسب و فعالیت دارا هستند. در واژه و کلمه نامه‌ی آکسفورد کسب و کار به معنی خرید و فروش و تجارت آمده می باشد. در کلمه و واژه نامه‌ی لانگ من کسب و فعالیت به کار پول در آوردن و تجارتی که از آن پول حاصل شود، گفته میشود. کسب و کار یعنی حالتی از مشغولیت. به طور عام، شامل کار‌هایی است که ایجاد و خرید کالاها و خدمات با غرض فروش آن ها را به منظور کسب سود، شامل میشود.
براین اساس با تمرکز به تعاریف خاطر شده می‌قدرت دریافت که کسب و کار با داد و ستد کالاها، ساخت کالاها یا عرضه ی خدمات، به مراد فراهم نمودن فایده، رمز و کار دارد. هر فعالیتی الزاماتی دارااست که برای رسیدن به برد در آن باید به آنها توجه خواهد شد. برای هدایت وسیله ی نقلیه ی سنگین در اتوبان، شخص می بایست گواهینامه ی پایه یک داشته باشد.
برای پیروزی در ورزش می بایست یادگرفتن ببیند و تمرین کند، یا برای رسیدن به روزگار بازنشستگیِ وا رفته، شخص باید با دور اندیشی سرمایه گذاری کند. اگر شما می‌خواهید در کسب و کار غالب باشید. اصول کسب و کار چیره و فرمول آن متفاوت می باشد.
لازمات قطعی وجود دارا هستند که بایستی شناخته، پیاده سازی و رئیس شوند تا کسب و کار شما به پیروزی برسد. بایدهای زیادی وجود دارا هستند اما این نوشته‌ی‌علمی دربرگیرنده مهمترین آنهاست که برای نخست، پیشبرد و رویش یک کسب و کار کوچک فایده آور، ضروری هستند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۲:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استاندارد های لازم برای طراحی نرم افزار حرفه ای

استاندارد های ما یحتاج برای ساخت‌و‌ساز نرم افزار ماهر

طراحی اپلیکیشن در مشهد برای تولید اپ ماهر شما بایستی چندین استاندارد ها را رعایت فرمایید. استاندارد هایی که به شما یاری می نماید درصد برد اپلیکشن شما یک‌سری برابر وضعیت معمولی گردد. به همین مراد ما قصد داریم درپی مواقعی را که می بایست برای استاندارد سازی نرم افزار خویش رعایت فرمایید؛ شرح دهیم.
سرعت لودینگ اپلیکیشنتان را بالا ببریدهمان طور که میدانید؛ زمانی که اپ شما آغاز به اجرا می نماید؛ بایستی چندین فولدر را برای استارت عمل خویش بارگیری نماید. این قضیه سبب نماید شدن سرعت لودینگ اَپ شما می‌شود که راه‌حل ی آن کاهش پوشه ها برای بارگیری میباشد. شاید ندانید اما سرعت اجرای اَپ برای یوزرها از اهمیت بالایی برخوردار‌است. به همین عامل می بایست تا آن جا که میگردد سرعت استارت به عمل اپلیکیشنتان را ارتقا دهید.
از سرور کار کشته به کارگیری فرمائیدشاید خیلی ها برای اَپ های جدید ساخت‌و‌ساز گردیده ی خویش از هاست به کار گیری نمایند. البته بایستی اعلام کرد که به کار گیری از یک سرور حاذق سبب می‌شود سرعت گشوده شدن نرم افزار شما بسیار بالا برود. همینطور پشتیبانی یک سرور توانا از برنامه شما، یاری می نماید تا اَپ آیتم نظرتان بسیار جاری فعالیت نماید و سرعت بالایی در اجرای فرمان العمل ها داشته باشد.
به کار گیری از سایز فونت مطلوببهتر میباشد تا آن جا که میتوانید از فونت های وسیع و بولد در برنامه خویش استعمال نکنید. سایز نا مطلوب فونت و استعمال از فونت های بیش تر از حد عظیم دیده خواننده را اذیت می نماید و سبب ساز می گردد تا آنان با گاز فضا اپ شمارا شکاف نمایند.
ساخت‌و‌ساز رابط کاربری سهل و آسان و ماهردر ایجاد نرم افزار ماهر بایستی اعتنا داشته باشید که مخاطب در اَپ شما حس راحتی نماید. به همین خواسته بایستی تا مکان ممکن اخذ داده ها از مخاطب را معدود نمائید. مثلا از آنها اشکال داده ها غیر ضروری مانند کد پستی و یا این که نشانی دفتر را نخواهید و برای تصاحب کردن داده ها حیاتی از آنها، بهتر میباشد از Validation ها استعمال فرمایید. این عمل سبب ساز می گردد فارغ از کوچکترین اشتباه داده ها آیتم نظرتان را اخذ فرمائید.
استعمال ی مطلوب از تصاویربرای مورد ها مهمی که میخواهید به کاربرانتان نشان دهید؛ احتیاجی به استعمال از اِفکت های نامرتب و پیچیده وجود ندارد. شایسته ترین روشی که میتوانید با آن مطالب اصلی خویش را اکران دهید استعمال از تصاویر میباشد. یوزرها دیدن تصاویر را به قرائت متن ترجیح میدهند. پس بهتر میباشد شما نیز از این مجال به کارگیری نمایید و مطالب اساسی خویش را به شایسته ترین صورت اکران دهید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۳۴:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در مشهد و توافقات خویش را رسمی نماییدبه پیمان سابق‌ها «کلام باد هواست». این قادر است یکی شایسته ترین سفارش‌ها و مشورت‌ها در راه‌اندازی یک پروژه باشد. شما احتمالاً در زمان مسیر خویش با اشخاص متعددی مواجه خواهید شد که تمامی آن ها شمارا به سمت جلو سوق می دهند و احتمالاً قسم‌های زیادی در زمینه ی مساعدت مالی و تجهیزات اخذ می کنید، «این در سرشت مضمون‌ آغاز آپ میباشد».البته مطمئن باشید که در فرآیند دشوار و پیچیده عمل، بیشتر این اشخاص کلام خویش را پس گرفته و حتی نمی‌توانید آنها‌را پیدا نمائید. راجع به سرمایه‌گذاری برای راه اندازی شروع آپ این مسئله بسیار خطرناک‌خیس میباشد و حتی ممکن میباشد به ناکامی پروژه شما بیانجامد. پس در‌صورتی‌که با یک سرمایه‌گذار حرف می کنید و با آنان به توافق می سید، قطعاً کلیه توافقات خویش را به طور مکتوب و در قالب یک قرارداد بیاورید و از آن ها بخواهید که به قرارداد خویش تا انتهای عمل پایبند باشند.- ایجاد انبوه را استارت فرمائیددر‌این مرحله تجارت شما به‌تدریج معنا شروع آپ به خویش می گیرد و به طور تقریبً می توانیم آن را تحت عنوان یک کمپانی کودک معرفی کنیم. طبیعتاً در فرآیند گذشته تحلیل‌هایی درباره ی مثال‌های نخستین و شالوده انجام شده میباشد و با دقت به بازخوردهای دریافتی، تغییراتی در متاع‌ها یا این که در سرویس ها به وجود آمده میباشد. همینطور حضور سرمایه‌گذار منجر می شود که اعضای مجموعه با روحیه بهتری وارد پروسه ساخت و ساز شوند و می بایست مقدمات مایحتاج برای ساخت‌و‌ساز انبوه آماده گردد. اما، ساخت و ساز انبوه بایستی در چندین فاز شکل گیرد تا فرایند در دست گرفتن هزینه و درآمد به صورت قابل قبولی انجام گیرد.- تبلیغات و بازاریابی را فراموش نکنیدآخری مرحله‌ای که فرآیند رو به رویش آغاز آپ را به قله میرساند، مرحله تبلیغات و بازاریابی میباشد. در روند گذشته:یک جنس ساخت‌و‌ساز شد،در معرض مشاهده کرد اشخاص متعددی قرار گرفت،نقاط قوت و نقاط ضعف آن چشم شد،تغییراتی در آن بوجود آمد،یک سرمایه گذار برای استارت فعالیت پیدا شد،


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۰۷:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)