مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

وب اپلیکیشن (Web Application (PWA چیست؟


در سال 2015 برای او‌لین توشه گوگل از طرح نو خویش  طراحی اپلیکیشن در مشهد به اسم اینترنت نرم افزار (Web Application (PWA رو نمایی کرد.

اینکه اینترنت نرم‌افزار (Web Application (PWA چه می‌باشد؟ اینترنت نرم‌افزار چه تفاوتی با طراحی وب دارااست؟ مزایای ساخت سایت اپلیکیش نسبت به پباده سازی اپ ساکن چه می باشد؟ و... را در‌این نوشته ی علمی آیتم نظارت قرار میدهیم. در حالتی که جواب این سوال ها برای شما دارای اهمیت میباشد تا انتهای این نوشته ی علمی با ما همپا باشید.

اپ پایین اینترنت یا این که اینترنت اپ پیش رونده چه میباشد؟
درین نصیب به تمجید ظریف نرم افزار زیر اینترنت می‌پردازیم. اینترنت نرم افزار یا این که اپلیکیشن کاربردی پایین اینترنت (Web Application) ترکیبی از تارنما و نرم‌افزار میباشد. همان دیگر گوگل با ارائه این طرح بی سابقه به شما این قابلیت و امکان را می‌دهد تا با استعمال از PWA که کوتاه گردیده عبارت (Progressive Web Apps) به معنای نرم افزار پایین اینترنت پیش رونده، است یک تارنما داشته باشید که کارکرد آن تماما شبیه نرم افزار میباشد. به بیانی دیگر می قدرت به این شکل اینترنت برنامه را تمجید کرد:

اینترنت برنامه (Web app) نرم‌افزار یا این که قابل انعطاف افزاری میباشد که از روش مرورگر ها و وب در دست یوزرها قرار می‌گیرد. قابل انعطاف افزارهای Web app بر روی یک سرور قرار می‌گیرند و استفاده کننده از روش نشانی ip یا این که URL به بخش های گوناگون Web app دسترسی خواهد داشت.

اینترنت اپ پیش رونده با ورود خویش به عرصه دیجیتال مارکتینگ مزایای بسیار نیکی را با خویش به هم پا داشته میباشد که در قسمت های بعدی نوشته‌ی‌علمی به آن ها اشاره خوا هیم کرد. بهتر میباشد پیش از آنالیز مزایای اینترنت نرم افزار، تفاوت آن با تارنما را بازگو کنیم.

 

 

مقایسه وبسایت و اینترنت نرم‌افزار پیش رونده
وبسایت فضایی از وب میباشد که بر روی یک سرور قرار گرفته و تمرکز اساسی آن روی محتواست در حالی که اینترنت برنامه پیش رونده (PWA) همانند نرم افزار های ساکن روی معرفی سرویس ها و کارایی متمرکز میباشد.
در سایت، دسته بندی استفاده کننده نیست و تمامی یوزرها میتوانند به یک نسبت از محتویات تارنما سود مند شوند. این در حالی میباشد که یک اینترنت اپ مبنی بر تعاملاتی که با استفاده کننده داشته میباشد، داده ها را پردازش کرده و به مخاطب نشان میدهد. یعنی مطالب اکران داده گردیده برای هر مخاطب بر طبق سن، عشق، جنسیت و ... مختلف با دیگر یوزرها میباشد.
برای استعمال از تارنما می بایست یوزرها به وب متصل باشند در حالی که به کارگیری از اینترنت برنامه بعد از یک توشه بارگزاری به طور آفلاین نیز ممکن میباشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۵:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی اپلیکیشن چیست؟ دلیل اهمیت اپلیکیشن ها چیست؟


در  طراحی اپلیکیشن در مشهد صدر بایستی بدانیم اپلیکشن چه می‌باشد و به چه معناست، بعد به چک پباده سازی برنامه و چیستی آن بپردازیم. اپ ها در واقع قابل انعطاف افزارهای مرتبط با موبایل های هوشمند می‌باشند. صحیح مانند قابل انعطاف افزارهای مرتبط با کامپیوتر و ویندوز!!! به کل فرایند پباده سازی گرافیکی، تایپ کردن کد تا او‌لین ورژن برای آزمایش، پباده سازی نرم افزار می‌گویند. هم اکنون می‌خواهیم با عوارض پباده سازی نرم‌افزار ها و روند پباده سازی نرم افزار بیشتر آشنا شویم. تا انتها نوشته‌ی علمی مارا ملازمت و همراهی فرمایید.

اهمیت بالای پباده سازی نرم‌افزار
به جهت اینکه استعمال از موبایل های هوشمند بسیار ترویج یافته و امروزه به طور تقریب دست هر شخصی و یا این که در هر خانواده ای یک تلفن همراه هوشمند یافت میشود، بازار برنامه ها و پباده سازی نرم‌افزار های گوشی بسیار داغ میباشد. و پیش گویی می‌شود در آینده استعمال از نرم‌افزار ها بیشتر از چیزی که فعلا مشاهده خواهیم کرد خواهد بود. باتوجه بدین مقاله شما در صورتیکه کسب و کاری دارید و به اندیشه پیشرفت کسب و کارتان میباشید بایستی به پباده سازی برنامه دقت نمایید. با ساختن یک نرم‌افزار شما یک قدم عظیم به سوی برد برداشته اید و میتوانید آینده خویش را تضمین فرمایید.

پباده سازی نرم افزار چه می باشد؟

یک سری کسب و عمل را میشناسید که برای خویش دست به پباده سازی اپ زده باشند؟ به طبع تعداد اندکی. پس چرا شما جزء این محدود کسب وکارها نباشید. در آینده ای خیر چندان بدور اکثر کسب وکارها ناچار میگردند برای پیشرفت و جلب رضایت مشتریان به پباده سازی اپ روی آورند. پس شما زود خیس از این همگی اینکار را بکنید، هنگامی که رقیبی نیست به راحتی میتوانید پیروز گردید.

فرایند پباده سازی یک اپ
پباده سازی نرم افزار نیز یک فرایند برهه زمانی­بر و دشوار میباشد. به خصوص در‌حالتی که قرار باشد نرم‌افزار برای هر دو سیستم دلیل اندروید وios پباده سازی گردد. در صدر رئیس کسب و فعالیت بایستی بداند دقیقا چه چیزی می‌خواهد. بایستی نیاز مشتریانش را بشناسد. بداند با اعتنا بدین نیازها چه خدماتی و با چه کیفیتی می‌خواهد ارائه دهد. حتی یک طرح ظاهری اول در ذهن خویش داشته باشد.

در مرحله می بایست شایسته ترین کمپانی پباده سازی اپ را گزینش نماید. می قدرت خاطرنشان کرد دشوارترین نصیب فعالیت همین تعیین میباشد. برای آشنایی یک کمپانی پباده سازی نرم افزار ماهر و تجربه و تخصص مجموعه آن کافیست مثال شغل های کمپانی مشاهده خواهد شد. بعد از گزینش کمپانی با مشاوره با مجموعه پباده سازی نرم افزار بایستی به یک طرح پایانی و مناسب رسید.

از این مرحله به بعد از آن وظایف بر دوش کمپانی و مجموعه پباده سازی اپ میباشد. این اشخاص با تخصص خویش می بایست بتوانند یک اپ با ظاهری معمولی و کاربرپسند پباده سازی نماید که کلیه انتظارات کسب و فعالیت و مشتریانش را برآورده نماید.

در مرحله بعدی نرم‌افزار پباده سازی و ساخته میشود. اکنون بایستی اپ به وسیله اشخاص مختلفی آزمایش خواهد شد تا احیانا در حالتی‌که اختلال یا این که باگی داشت پیش از نشر برطرف خواهد شد. و در آخر نرم افزار منتشر گردد.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۱:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

زبان های برنامه نویسی اپلیکیشن


گویش‌های HTML5 + CSS + JavaScript
این سه گویش که ابتدا کارشان با تیتر هسته‌ سه‌گانه‌ عالی برای طراحی اپلیکیشن در مشهد  front-end بود، از آن بازه تکامل پیدا کردند و حتی به چیزی بهتر رسیده‌اند. هم‌اینک میتوانید با آنان هر نوع نرم افزار‌ای بسازید، چه برای تلفن همراه و چه برای رایانه. اصولا شما دارید یک نرم‌افزار ذیل اینترنت (Web app) می‌سازید که تحت عنوان یک اپلیکیشن‌ آفلاین در بستر جادویی رندر می‌گردد.


برای ساختن نرم افزار‌های اندروید از این نحوه، می توانید از Adobe Cordova استعمال فرمائید که یک چارچوب متن‌گشوده میباشد و iOS، ویندوز 10 تلفن همراه، Blackberry ،Firefox و… را پوشش می دهد. Cordova با وجود کوشش بالایی که داراست، مستلزم کوشش متعددی برای اخلاق و اجرای یک نرم‌افزار‌ نسبتاً بی آلایش میباشد. برای همین اکثری اشخاص از Ionic Framework (که از Cordova برای پیاده‌سازی در بسترهای مختلف منفعت می گیرد.) به کارگیری می‌نمایند. نمونه‌هایی از این آیتم برای اپ‌های اندرویدی عبارت‌اند از نرم‌افزار‌های Untappd و TripCase.

یک آیتم‌ دیگر این میباشد که از React Native به کار گیری فرمایید. این کتابخانه قادر است در اندروید، iOS، و بستر جهانی ویندوز قرار گیرد. به وسیله فیسبوک، اینستاگرام و بقیه کمپانی‌های وسیع استعمال و نگه‌داری می شود. پس میتوانید مطمئن باشید که آزمون و آزمایش شده‌است. یادگیری آن سهل وجود ندارد ولی به محض آن که از مسائل نخستین بگذرید، کل اقتدار و انعطاف‌پذیری را که میخواهید، به دست میاورید.

۶. گویش Lua
Lua یک گویش نوشتاری سابق میباشد که اساسا پباده سازی گردیده تا اپلیکیشن‌های نوشته‌گردیده در گویش‌های قدرتمندتر مانند C ،VB.net و … را کامل شدن نماید. بر همین پایه، دارنده بعضا مختصات میباشد که آن را با دیگر افراد متعدد می‌نماید؛ مانند داشتن آرایه‌ ابتدایی (Starting array) در یک به مکان صفر و نداشتن کلاس‌های native.

جدای از این سخن‌ها، در برخی مورد ها می‌اقتدار از Lua تحت عنوان یک لهجه اپلیکیشن‌نویسی اساسی بهره مند شد و Corona SDK یک نمونه عالی میباشد. با Corona می توانید نرم‌افزار‌هایی بی نیاز ساخت فرمایید که از Lua به کارگیری می‌نمایند و می‌قدرت آنها را بر ویندوز، Mac، اندروید، iOS و حتی Apple TV و Android TV قرار بخشید. همینطور در آن ویژگی کسب درآمد به علاوه‌ یک محل بازار عظیم دارااست که در آن میتوانید خصوصیت‌ها و پلاگین (Plugin) بخرید.
از Corona عمدتاً برای ساختن بازی به کارگیری می شود (مانند Fun Run2 و HoPiko) ولی می‌قدرت از آن برای ساختن اپ‌های سرویس ها رفاهی و تجاری (مانند My Days و Quebec Tourism) بهره مند شد.

۷. گویش‌های C و ++C
گوگل برای ساختن نرم‌افزار‌های اندرویدی، دو ابزار نرم‌افزار نویسی ارائه می دهد: SDK که از Java استعمال می‌نماید و NDK که از لهجه‌های مستقر مانند C و ++C به کارگیری می‌نماید. به خاطر داشته باشید که نمی‌توانید کل یک نرم‌افزار را با به کارگیری از C++ ،C و Java بسازید، بلکه گویش NDK به شما اذن میدهد تا یک کتابخانه ساکن تولید نمایید و امکان‌هایش را در کد Java به عمل ببرید.

در اکثر مواقع نیازی به استعمال از NDK نخواهید داشت. نباید از آن تنها به این دلیل‌که ترجیح می‌دهید به مکان Java در C++/C کد بزنید به کارگیری فرمایید، بلکه گویش NDK برای هنگامی میباشد که می خواهید به تحمیل از وظایف حسابگری سنگین، همت بیشتری خارج بکشید. همینطور به شما این قابلیت و امکان را می دهد تا در نرم‌افزار‌ خویش کتابخانه‌های C و یا این که ++C مکان دهید.

ولی در غیر این شکل، می بایست هرگاه ممکن بود به Java توکل فرمائید. نرم افزار‌نویسی با استعمال از C++/C بسیار پیچیده‌خیس از Java میباشد و بعضی اوقات چیز متعددی از آن نمی‌گیرید.

چه‌گونه نرم‌افزار‌هایی می خواهید بسازید؟
نرم افزار‌های اظهار‌کرد‌وگو و پیام‌رسانی، بازی‌ها، ماشین‌اکانت‌ها، یادداشت‌ها، پخش موسیقی و… گزینش‌ها نامحدود میباشند! تمامی‌ آنها با به کار گیری از گویش‌ها و کادر‌ورک‌های بیان‌گردیده در ابتدا قابلیت‌پذیر می‌باشند. نیازی وجود ندارد که همگی‌ آنان را خاطر بگیرید، فقط آن‌هایی را خاطر بگیرید که برای انجام کارتان به آن نیاز دارید. در صورتیکه می‌خواستید مهارت‌های خویش را بسط دهید، میتوانید زمانی که زمانش فرا میرسد آن را خاطر بگیرید.


همینطور ما به شما توصیه میکنیم مطالب روز مربوط به نرم‌افزار‌نویسی تلفن همراه یار را مطالعه نمایید. این مقاله‌ها به شما یاری می‌نمایند تا ذهنیتی از این که «چه چیزی یک اپ موبایل یار و همدم را پیروزی‌آمیز می‌نماید» به دست آورید و امداد می‌نماید تا از بعضا سختی ها، که به صورت حتم با آنها روبه‌رو می شوید، عبور نمایید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۰:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اندروید چیست؟


در حدود 75 درصد تلفن های هم پا هوشمند جهان از سیستم ادله طراحی اپلیکیشن در مشهد  به کار گیری می نمایند. همینطور براساس آمار سایت Statcounter اندروید سهم 87 درصدی از تلفن های همدم هوشند کشور ایران را داراست.

محتوا مخفی
1 اندروید چه می‌باشد؟
1.1 نسخ
2 چه کسی اندروید را ساخته میباشد؟
اندروید چه میباشد؟
Android یک سیستم استدلال متن گشوده بر مبنا لینوکس میباشد که در صدر برای تلفن های هوشمند ساخته شد. البته با سپری شد برهه زمانی و بلوغ این سیستم دلیل، به طور تقریب روی هر بستر طاقت فرسا افزاری مدرنی مثل ساعت های هوشمند اجرا میشود. موسسه ها تولیدکننده تلفن های هوشمند با اعتنا به متن گشوده بودن اندروید، آن را برای خویش سفارشی سازی می نمایند. همین متن گشوده بودن برهان مهم محبوبیت نادر نظیر اندروید میباشد.

نسخ
نسبتاً هر سال ورژن جدیدی از این سیستم برهان در چنگ تمامی قرار میگیرد. هر ورژن از Android براساس ترتیب حروف الفبای انگلیسی و اسم یک خوراکی نامگذاری می‌شود.

چه کسی اندروید را ساخته میباشد؟
گوگل کمپانی قابل انعطاف افزاری اندروید را در سال 2005 خرید. این موسسه برای تلفن های یار اپلیکیشن کاربردی ایجاد می‌کرد. بعد از خریده شدن، این مجموعه مسئول ساخت و ساز یک سیستم برهان برای تلفن های یار و همدم شد. سال 2007 سیستم دلیل Android معرفی شد. تا سال 2013 رئیس اجرایی و مهم‌ترین شخص این مجموعه آقای اندی رابین بود.

اکنون گروه اندروید در کمپانی گوگل مسئول پشتیبانی و گسترش ورژن های بعدی این سیستم دلیل میباشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۴:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن ها به عنوان ابزار تبلیغاتی


برنامه ها تحت عنوان ابزار تبلیغاتی
وبسایت یک ابزار حیاتی برای تبلیغ تولید ها و سرویس ها شما میباشد، طراحی اپلیکیشن در مشهد البته از سوی دیگر تعداد اشخاصی که از گوشی استعمال می نمایند نیز هر روزه در حالا ارتقاء میباشد و اکثر آنان از روش تلفن همراه های هوشمند و بقیه ابزارها به وب دسترسی دارا‌هستند.

امروزه اکثر زمان ها کارها روزانه مانند تجارت و بازرگانی و یا این که پرداخت ها بوسیله گوشی ها انجام میگردد و به لحاظ می‌رسد که در آینده بخش اعظمی از شغل های محاسباتی نیز بوسیله آنان انجام پذیرد.

بسط و تبلیغ نرم‌افزار گوشی بین یوزرها برای پیشبرد کسب و فعالیت شما بسیار اثر گذار میباشد.

کسب درآمد از روش اپ
بعضا از صنعت های از ساخت و ساز و توسعه و گسترش برنامه ها برای کسب و عمل خویش امتناع می ورزند، به دلیل آنکه به تصور آن ها هزینه ای که می بایست در ازای این فعالیت متقبل شوند بیشتر از میزان دارایی آن ها میباشد.

فارغ از شک وتردید برخی اوقات ساخت و ساز نرم‌افزار تلفن همراه تبدیل به امری بسیار لبریز هزینه میشود، اما این برهان توجیه کننده و کفایت نمیکند.

بسنده کردن به یک نرم‌افزار بی آلایش با اجتناب از زواید غیر ضروری موجب کاهش هزینه ها میشود، علاوه بر این شما می‌توانید با طرح ریزی ظریف پیش از استارت مراحل بسط برنامه هزینه ها را به صورت دیده گیری کاهش دهید.

لوگو، تصاویر و محتوای برنامه را پباده سازی نمائید و بعد از اینکه شغل های مقدماتی و اساس انجام شد، با استخدام یک کارشناس راجع‌به توسعه و گسترش اپ، آغاز به ایجاد و پیاده سازی آن فرمایید.

پس از اینکه فعالیت ساخت و ساز برنامه به اتمام رسید، اکنون می‌توانید به تامل در رابطه کسب درآمد از آن بپردازید و از فوت و فن درآمدزایی در دسترس مانند تبلیغات داخل طرحی، به کارگیری کنید.

دستیابی به مشتریان بیشتر از مهم‌ترین مزایای ایجاد برنامه
گسترش یک نرم افزار گوشی در مقایسه با سایت موجب جذب مشتریان بیشتری می‌گردد.

امروزه جستجوی تلفن همراه مخصوصا فی مابین قشر برنا بسیار رایج شده‌است.

مشتریان کنونی با سخن از شما با دوستان خویش موجب توسعه و گسترش کسب و عمل شما گشته و از این شیوه اشخاص و مشتریان تازه، شمارا با یک جستجوی معمولی مییابند.

علاوه بر این ترکیب نرم افزار به شبکه های عمومی سبب ساز توسعه و گسترش دامنه و موفقیت کاری شما می شود.

تولید ها و سرویس ها خویش را به اکران بگذارید
شما میتوانید از نرم افزار تحت عنوان ابزاری برای اکران تولیدها و سرویس ها خویش استعمال نمائید.

کاربرانی که نرم‌افزار شما‌را مشاهده می نمایند در آینده به اپ شما دسترسی خواهند داشت.

هر توشه با ارائه یک کالا تازه شما میتوانید اپ را نیز آپ تو دیت رسانی کرده و با ارائه پیشنهادات و تخفیف ها مشتریان خویش را تشویق به استعمال از نرم افزار و تعریف‌و‌تمجید آن کنید.

شرکت کردن با بقیه سرویس ها
همیاری با شرکت ها شبیه، به شما یاری می نماید از برد آن ها نیز سود مند شوید، این فعالیت مشتریانی بیشتری برای شما به ارمغان میاورد.

با تنظیم یک لیست از دیگر موسسه ها و پیوستن به آن‌ها، یک نرم‌افزار برای رد و بدل کردن تبلیغات در میان خویش صورت دهید، با این عمل فایده عاید هر دو طرف میشود و به فایده مشترک می انجامد.

سایت های گوشی پسند
برای موسسات که هنوز هم چندان عشق مند به ساخت و ساز اپ جداازهم نیستند، طراحی وب سایت هایی که برای اکران در گوشی به نیکی پباده سازی گردیده، قادر است جایگزین خیر باشد که با میزان دارایی آن‌ها نیز همخوانی خواهد داشت.

با یک کاوش می‌توانید تارنما هایی را که‌این فعالیت را به ازای اخذ پولی ناچیز انجام می‌دهند بیابید.

غرض تعامل با مخاطب و بهبود سوابق یوزرها میباشد که سبب ساز به جذب مشتری می‌گردد.

با موقعیت لبریز رونق صنعت گوشی که امروزه مشاهده خواهیم کرد، به تمامی کسب و امور پیشنهاد می شود که یک اپ گوشی برای تبلیغ تولیدها خویش بسازند.

به حقیقت گوشی وسیله ای میباشد که همه ارتباطات بوسیله آن رهبری می گردد، در سود پیوستن به‌این فناوری، تضمینی برای نتیجه ها آیتم انتظار برای کسب و عمل شما خواهد بود.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۴:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزیت طراحی اپلیکیشن خدماتی چیست؟


در صورتیکه کسب و فعالیت خدماتی داشته باشید، خودتان به‌نیکی  طراحی اپلیکیشن در مشهد میدانید که اهمیت پباده سازی برنامه خدماتی تا چه حد میباشد. چنانچه هم نمی‌دانید مشکلی وجود ندارد. به دنبال مزیت پباده سازی نرم افزار خدماتی را برای شما میگوییم.

دسترسی اشخاص به سرویس ها مختلفی که ارائه می‌دهید، آسوده‌خیس و سریع‌خیس از قبلی می شود: هرچه که باشد، این گوشی‌ها میباشند که همپا مستمر افرادند. با تولید نرم افزار سرویس ها میتوانید دسترسی سادگی برای اکثر زمان ها اشخاص آماده فرمائید.
خبر ها، تخفیف‌ها، فستیوال، مسابقه، سرویس ها تازه و غیره را میتوانید از روش اپ‌تان اطلاع‌رسانی نمائید: بدین شکل دیگر یوزرها شما از حادثه‌های به‌روزی که در کسب و کارتان میفتد خبر دارا‌هستند. در واقع به‌نوعی آنان را تشویق به خرید خواهید کرد.
به‌راحتی و سادگی تثبیت توصیه انجام میشود: یوزرها شما می توانند به‌راحتی توصیه خویش را تعیین و تثبیت نمایند. در غایت، برای پیگیری آن هم میتوانند به‌سادگی مبادرت نمایند و جواب مطلوب اخذ نمایند.
قابلیت نظردهی یوزرها در امر سرویس ها‌تان وجود دارااست: بدین آیتم به دیده تعامل با مشتری‌هایتان بنگرید. هربار که سرویس یا این که محصولی را از شما اخذ می‌نمایند، با نظردهی در خصوص آن شما‌را در جریان نقاط قوت و ضعف‌تان می گذارند و همچنین به کسب و کارتان مجاورت‌خیس هم می گردند.
به‌راحتی میتوانید با خدمت‌عمل هماهنگی داشته باشید: خودتان هم خیلی خوب میدانید که با نرم‌افزار‌های گوشی ریلکس‌خیس می توانید خدمت‌امور را پیدا فرمایید و آن‌ها‌را از زمان پیش‌آمده باخبر سازید.
از پروسه انجام فعالیت مطمئن می شوید
قابلیت و امکان پرداخت آنلاین و مشاهدۀ سابقه سفارشات را خواهید داشت: این موردها به آیندۀ بازاریابی هدفمندتر شما و در غایت ارتقاء فروش‌تان امداد خواهد کرد.
مزیت رقابتی نسبت به رقبایتان خواهید داشت: شما از رقبایی که برنامه ندارند خیلی جلوتر خواهید بود. زیرا این عموم و یوزرها شما میباشند که با تلفن همراه‌ها و برنامه‌های تلفن همراه، شم راحتی بیشتری می‌نمایند.
به‌لهجه بی آلایش، زمانی که نرم‌افزار خدماتی می‌سازید و هزینه ساخت و ساز اپ را پرداخت می کنید، در عوض آن رخداد‌های تحت میفتد:

برخورد مشتری‌هایتان چندبرابر می گردد. زیرا تنها با لمس چندین بخش از صفحۀ تلفن همراه‌شان میتوانند سرویسی که میخواهند را با شایسته ترین کیفیت و در معدود‌ترین بازه زمانی اخذ نمایند.
فروش‌تان بهبود پیدا می‌نماید. زیرا اشخاص تعامل بیشتری با شما و کسب و کارتان خواهند داشت. از روش داده‌های این تعامل، میتوانید به‌نیکی نیازهای یوزرها خویش را ادراک نمایید.
کوشش کسب و فعالیت و سرویس‌تان بیشتر میگردد. با امداد نظردهی یوزرها متوجه نادر و کاستی‌ها کسب و کارتان میشوید و بر روی بهبود موقعیت‌تان، تمرکز میکنید.
در فیض، هر چقدر برای ساخت‌و‌ساز اپ هزینه فرمایید، به‌نوعی سرمایه‌گذاری محسوب میشود و فایده خیر از آن خواهید داشت.

اما مورد ها دیگری مثل گرافیک (ظواهر) زیباتر، اکران سرویس ها به‌صورت موءثر با رابط کاربری عالی، امکان نصب آسوده، پشتیبانی بهتر، به‌روزرسانی سریع‌خیس و غیره هم جزو مواقعی میباشد که مزیت پباده سازی نرم‌افزار را دربرمیگیرد.

پباده سازی نرم‌افزار خدماتی چه المان‌هایی داراست؟
بهتر میباشد بعضی از المان‌های پیشنهادی تحت را برای نرم‌افزار خدماتی کسب و کارتان در حیث داشته باشید. اکثر اوقات این المان‌ها، براساس نیاز یوزرها تدوین شده‌است.

می بایست یک قسمت پشتیبانی داشته باشد
وجود نصیب تولید ها و سرویس ها حتمی میباشد
نصیب‌هایی که مرتبط با تماس و برقراری رابطه با کسب و فعالیت میباشد و همچنین قسمت ایده ها و مقایسه‌ها برای نرم‌افزار خدماتی شما الزامی میباشد
تثبیت پیشنهاد یک کدام از مهمترین قسمت‌های این نرم‌افزار میباشد
قسمت مدیر هم که مختص شماست و ضروری میباشد
ولی این نصیب‌ها دارنده زیربخش‌های دیگری هم می باشند که در‌این‌جا به آن اشاره‌ای نکردیم. ولی میتوانید در قسمت مشورت تخصصی باشگاه اپ، پرسش خودتان را بیان نمائید تا همیاران ما جواب شما‌را بدهند.

نیازهای هر کسب و کاری برای پباده سازی نرم‌افزار گوناگون میباشد و برای پباده سازی المان‌ها، این نیازها نظارت میگردند و طبق آن نرم افزار ساخته می گردد.

یک مثال از نرم‌افزار خدماتی:
یکی برنامه‌های خدماتی‌ای که غالب کار کرده و باشگاه نرم‌افزار، دستی بر ساخت‌و‌ساز اپلیکیشنش داشته، نرم افزار خشکشویی میباشد.

توده‌بندی
بعداز یک هفتۀ کاری کدام مورد را ترجیح می‌دهید؟ نظافت کردن و گردگیری منزل یا این که استراحت و سپردن فعالیت با یک سری کلیک روی تلفن همراه گوشی‌تان؟ بایستی این را بدانید که یوزرها کسب و عمل شما هم همچنین فکر‌میکنند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۴:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چگونگی بازاریابی اپلیکیشن موبایل و نکاتی برای دانلود بیشتر


زمانی بلاخره چیره شدید و نرم افزار تلفن همراه خویش را رویه انداختید و بعداز سپرده گذاری مدت،  طراحی اپلیکیشن در مشهد  انرژی و پول، توانستید نرم‌افزار خویش را به بازار برسانید، مرحله آن گاه بازاریابی آن خواهد بود.

متوجه خواهید شد که تعداد مقداری دانلود می‌گردد و به لحاظ میرسد هیچ کس عشق مند به آنچه شما ارایه می دهید وجود ندارد.

در ظاهر، نرم افزار های گوشی صرفا یک پروژه "ساختن و فروختن" وجود ندارد. بلکه مهم‌ترین نصیب آن بازاریابی و معرفی آن خواهد بود.

 

نکات بازاریابی نرم افزار تلفن همراه
احتمالا، نقص‌ خویش نرم افزار وجود ندارد، حقیقت اینست که هیچ کس نمی داند که آن وجود داراست. به همین ادله اساسی میباشد که نرم‌افزار خویش را به صورت مفید به بازار عرضه نمایید تا عموم عشق مند شوند. این پست به شما پنج نکته عملی ارائه میدهد تا به شما یاری دهد نرم افزار خویش را بیشتر در معرض روءیت کرد قرار دهید.

 

وب لاگ نویسی مهمان
در حالتی که می‌خواهید یوزرها بیشتری نرم‌افزار را دانلود نمایند، می بایست کاربر بیشتری کسب فرمائید. این وقت گیر میباشد، ولی در‌حالتی که کوشا و سخت کوش باشید، میتوانید با امداد یک تیم بزرگتر سرعت بیشتری داشته باشید.

در حالی که تولید محتوا در دکان آنلاین شما بسیار اساسی میباشد، همینطور ایده نیکی برای استعمال از مخاطبان دیگر نیز می‌باشد. این جایی میباشد که وبلاگنویسی مهمان به امداد شما می‌آید. در شرایطی‌که کار کشته به ارسال محتوا در یک بلاگ عظیم خیس می باشید، به اشخاص بیشتری دست خواهید یافت.

اطمینان نتایج نمائید که وب لاگ هایی را که مرتبط با بازار شما می‌باشند را غرض قرار می دهید تا بتوانید به عده ای که عشق و علاقه مند به چیزی می‌باشند که شما ارائه می‌کنید، دسترسی پیدا فرمائید. همینطور می توانید به نشریات تکنولوژی نگاه نمائید.

نکته کلیدی که می بایست به خاطر داشته باشید این میباشد که پستهای وب لاگ مهمان شما نباید بیشتراز حد تبلیغاتی باشند. هیچکس نمی خواهد 500 تا 800 واژه و کلمه تبلیغ را بخواند. در قبال، تمرکز بر ارائه محتوای کیفیت عالی میباشد. به خواننده خویش مطلبی نو و جالب ارائه نمایید.

اکثر وب سایت ها به شما این قابلیت را میدهد یک بیوگرافی کوتاه با پیوند داشته باشید. مسلما لینکی به نرم‌افزار خویش و همینطور سایت خویش در شکل قابلیت بگذارید.

 

به دست آوردن ایده ها و آنالیز های مثبت
برخورد مثبت برای برد کوشش های بازاریابی شما ضروری میباشد. پیش از دانلود نرم‌افزار، عموم معمولا استدلال ها را می خوانند. ارزیابی های مثبت به خواسته جذب اشخاص بیشتری برای دانلود اپ شما مهمند.

نکته کلیدی این میباشد که مطمئن گردید که یوزرها برای به کار گیری از نرم افزار شما، شل می باشند. در صورتی اپلیکیشن شما به کندی اجرا گردد و استعمال از آن ایراد باشد، احتمالا مصرف کنندگان ایده ها منفی خواهند نوشت.

 

قبل از اجرای اپلیکیشن، بایستی مطمئن گردید که خصوصیت های آن را تماما تست فرمایید. پیش از اینکه آن را به اجرای مردم بگذارید مطمئن گردید که سریع، سوای وقفه و آسوده میباشد. اما، درصورتی که پیش از این نرم افزار را فعال‌سازی نموده اید، خیلی دیر وجود ندارد تا مطمئن گردید که پباده سازی را به نحوی تغییر تحول دهید که ایده ها مثبت را ارتقاء دهد.

همینطور میتوانید از مصرف کنندگانتان بخواهید که برایتان نظرشان را بنویسند. درخواست برخورد یوزرها شما به شما داده ها ارزشمندی برای بهبود تجربه هایتان می دهد. در حالتی‌که اپ شمارا دوست داشته باشند، درخواست بازبینی، تعداد نظرها مثبت شما‌را ارتقا می‌دهد.

 

به کار گیری از تأثیرگذاران شبکه‌های‌مردمی
شما بایستی مشقت بار فعالیت نمایید تا برنامه موبایل خویش را به صورت اثر گذار بازاریابی فرمائید. این مراحل یک شبه وجود ندارد. با این حالا، در حالتی که باذکاوت باشید، می‌توانید با امداد دیگر افراد آن در معرض رویت کرد بیشتر قرار دهید.

همت فرمائید از وب لاگ نویسان و اعضای پر رنگ و دارای شهرت رسانه ها با خبر گردید. هدف ها تأثیرگذار را در صنعت خویش و راجع‌به اپلیکیشن خویش بگویید. در صورتی‌که متاع شما به اندازه کافی جذاب باشد، ممکن میباشد بخواهند که آن را در کاغذ خویش مطرح نمایند. آن‌ها‌را تشویق فرمایید که آن را آزمون و بعد از آن محاسبه نمایند.

بخش اعظمی از بلاگ ها برای تعیین وجود دارا‌هستند. عملکرد نمائید به نشریاتی بپردازید که در حدود بازار غرض شما می باشند. دریافت کردن برخورد خوب در وبلاگها ممکن میباشد بازه پیروزشود. به بلاگر زمان کافی برای آزمون و آنالیز اپلیکیشن را بدهید.

 

seo برای دکان App
عمل دیگری که می بایست انجام دهید این میباشد که ورقه خویش در فروشگاهApp را seo فرمائید. این به شما امداد می نماید که در مغازه App ، بازدید بیشتری بگیرید. سئو دکان App مشابه به سئو موتورهای کاوش میباشد که سبب میشود کشف کردن نرم افزار شما برای مصرف کنندگان سهل وآسان خیس خواهد شد.

هنگام تعریف برنامه، مطمئن گردید که از عبارات کلیدی مطلوب به کارگیری می‌کنید. بایستی آنچه که اشخاص در هنگام جستجوی موضوعات مرتبط با نرم‌افزار شما کاوش میکنند را در حیث بگیرند. حتی می‌توانید یک نسخه برداری رایت کننده را استخدام نمائید که قادر است یافتن نرم‌افزار گوشی شما‌را آسانتر و برای یوزرها بالقوه جالب نماید.

 

برگزاری مسابقات
در غایت، برگزاری مسابقات برای جذب دانلود بیشتر رویه خیر میباشد. اما، مطمئن گردید که مسابقه مرتبط با اپلیکیشن شما و امکان های آن میباشد. به عنوان مثال در صورتیکه اپلیکیشن شما به ماهیگیران عشق و علاقه مند امداد می نماید تا نقاط خوب برای ماهیگیری را پیدا نمایند، می‌توانید مسابقه ای را برگزار نمایید که به عده ای که نرم افزار شمارا دانلود نمایند، امکانات ماهیگیری بدون پول کادو میدهید. ممکن میباشد یک سپرده گذاری کوچک نیاز داشته باشد، ولی در حالتی که کمپانی کنندگان به اندازه کافی جذب شوند، دانلودهای بیشتری اخذ خواهید کرد.

یک کدام از دیگر از مزایای رقابت ها این میباشد که به راحتی در معرض روئت کرد قرار میگیرید. یک نفر ممکن میباشد اپ شما‌را برای کمپانی در مسابقه دانلود نماید و در شرایطی‌که از اپلیکیشن لذت غالب شود، به دوستان خویش خواهند بیان کرد.

 

صحبت پایان
جذب اشخاص بیشتر برای دانلود نرم افزار گوشی سهل وجود ندارد. ولی با استقامت، شما می‌توانید یک طرح بازاریابی برای جذب بیشتر یوزرها عشق و علاقه مند پیدا نمایید.

نکات این نوشته‌ی علمی به شما امداد خواهد کرد که در حین برهه زمانی یوزرها بیشتری کسب فرمایید، ولی به حافظه داشته باشید، این یک ماراتن میباشد و خیر یک دوی سرعت. جنبش رو به جلو را ادامه دهید و غالب خواهید شد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۷:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استفاده از واتس‌اپ وب چه مزایایی دارد؟


به کارگیری از واتس‌اپلیکیشن اینترنت چه مزایایی داراست؟
شما با به کار گیری از واتس‌اپلیکیشن اینترنت می توانید طراحی اپلیکیشن در مشهد  از خصوصیت‌های این پیام‌رسان به‌نیکی استعمال نمائید. برخی از مزایای به کارگیری از آن را به دنبال ارزیابی میکنیم.

شما میتوانید برای نوشتن پیام‌های خویش از صفحه کلید به کارگیری نمائید. به کار گیری از صفحه کلید رایانه برای نوشتن قطعاً عمل شما هنگام ارسال پیام را شل‌خیس می‌نماید.
شما میتوانید همگی داده ها چندرسانه‌ای خویش را در دستگاه به طور لحظه‌ای دانلود نمائید و آن‌ها‌را دراختیارداشته باشید.
شما می توانید به‌راحتی مخاطبان خویش را درین در بین کاوش فرمایید و برای ارسال پیام به آن ها مبادرت فرمائید.
درصورتی که می خواهید مخاطبی را پیدا فرمائید، به‌راحتی با سرچ کردن می توانید این فعالیت را انجام دهید و داده ها استفاده کننده را آنالیز نمایید.
شما می توانید با به کار گیری از واتس‌نرم‌افزار اینترنت هر مرورگری را از رویکرد به دور از تلفن همراه خویش انقطاع فرمایید.

به کار گیری از واتس‌نرم‌افزار اینترنت چه محدودیت‌هایی را برای استفاده کننده تولید می‌نماید؟

 

 

با وجود اینکه شما میتوانید با به کار گیری از واتس‌اپلیکیشن اینترنت از مزایای بیشمار آن استعمال فرمائید، ولی می بایست بدانید هنگام استعمال از این پیام‌رسان با محدودیت‌هایی نیز روبه‌رو می باشید. در پی شما‌را با بعضا از این محدودیت‌ها آشنا میکنیم.

شما نمی‌توانید با امداد واتس‌اپلیکیشن اینترنت یک چت گروهی نو را به طور بدون واسطه ابتدا فرمایید. حتی نمی‌توانید چت‌های گروهی جانور را نیز حذف نمائید.
شما با امداد واتس‌برنامه اینترنت نمی‌توانید مخاطبین و نقشه‌های خویش را به اشتراک بگذارید.
شما با به کارگیری از این رابط اینترنت نمی‌توانید مخاطبین خویش را بلاک نمائید.
در حالتی‌که قصد تغییر‌و تحول پروفایل خویش را دارید، نمی‌توانید با امداد رابط اینترنت این عمل را انجام دهید.
چنانچه میخواهید استاتوسی را در پروفایل خویش قرار دهید، با امداد رابط اینترنت نمی‌توانید این فعالیت را انجام دهید.
شما می توانید در هنگام به کار گیری از واتس‌اپلیکیشن اینترنت صرفا از یک نوع مرورگر استعمال نمایید. یعنی واتساپ اینترنت قابلیت به کار گیری هم زمان از دومرورگر را به شما نمی‌دهد.

چک نکات اساسی در رابطه واتس‌برنامه اینترنت
نکات کاربردی و مهمی برای به کار گیری از واتس‌اپلیکیشن اینترنت وجود دارااست که ممکن میباشد از خیلی از آن‌ها اطلاع نداشته باشید. درادامه به نظارت این نکات میپردازیم. شما میتوانید با آنالیز این نکات به کارگیری بهتری را از واتس‌نرم افزار اینترنت داشته باشید.

 

با میانبرهای کیبوری آشنا گردید
برای این که بتوانید بعضی از شغل های مشخص و معلوم را با سرعت بیشتری در واتس‌نرم‌افزار دنبال نمائید، میتوانید از میانبرهای کیبوردی به کار گیری نمائید. پیرو شما‌را با این میانبرها بیشتر آشنا می کنیم.

در شرایطی که می خواهید یک چت جدید را ابتدا فرمائید، می توانید از میانبرهای ctrl+N به کار گیری فرمائید.
در شرایطی‌که می خواهید به چت گذشته خویش محرمانه بزنید، می توانید از میانبر [+CTRL+SHIFT : استعمال نمایید، برای رمز زدن به چت بعدی نیز ]+Ctrl+Shift : کاربرد دارااست.
در‌صورتی‌که میخواهید به بایگانی چت خویش محرمانه بزنید، می توانید از میانبرE+Ctrl : امداد بگیرید.
در‌صورتی‌که میخواهید با یاری کلیدهای میانبر، چتی را حذف نمائید میانبر Ctrl+Backspace : به شما امداد می‌نماید.
چنانچه میخواهید پیام‌های خویش را به طور پنهان مطالعه نمایید و پیام‌ها به طور خوانده نشده نشانه گذاری شوند، می توانید از میانبر Ctrl+Shift+U: استعمال فرمایید.
درصورتی که میخواهید وارد پروفایل فردی خودتان بشوید، استعمال از میانبر Ctrl+P : به یاری شما میاید.

می توانید با یاری صفحه کلید از ایموجی‌ها به کارگیری فرمایید
ایموجی‌ها قادر است وضع فعلی شما ر به استفاده کننده‌تان برساند، پس شما می توانید با امداد صفحه کلید به‌راحتی از آن‌ها استعمال نمائید. به کارگیری از ایموجی با امداد موشواره شاید عمل خیلی راحتی نباشد، پس میتوانید با امداد صفحه کلید به‌راحتی ایموجی مطلوب خویش را پیدا نمایید.

برای اینکه از این ایموجی‌ها به کارگیری فرمائید، موردنیاز میباشد در نصیب تکست‌جعبه مرتبط با چت ها یک : قراردهید. بعد از آن اسم اولِ اسم انگلیسی مرتبط با ایموجی مدنظر خویش را تایپ فرمایید. آنگاه حاصل کاوش اکران داده می شود و می توانید ایموجی موردنظر خویش را گزینش کرده و در متن پیام درج نمایید.

در شرایطی‌که یکسری سود به شما اکران داده گردد، میتوانید با به کار گیری از کلید چپ و راست، ایموجی موردنظر خویش را پیدا کرده و با زدن دکمه اینتر آن‌را ارسال نمائید.

 

میتوانید شکلک‌ها را نیز به ایموجی تبدیل نمائید
شما می توانید خودتان نیز برخی از ایموجی‌های پر کاربرد را با امداد شکلک‌های بی آلایش بسازید. در صورتیکه بتوانید این شکلک‌های پر استفاده را حین چت‌کردن به خیال و خاطر بسپارید، خویش واتساپ اینترنت آنها‌را به ایموجی دلخواه شما تبدیل می‌نماید.

 

از یک‌سری اکانت کاربری به طور هم‌زمان روی یک کامپیوتر به کار گیری نمایید
بخش اعظمی از یوزرها مدرن از چندین اکانت واتس‌نرم افزار خویش به طور هم زمان استعمال می‌نمایند. این اشخاص هنگام به کارگیری از واتس‌نرم افزار اینترنت نیز می خواهند دو اکانت فعال داشته باشند تا بتوانند شغل های خویش را پیش ببرند.

یکی معمولی‌ترین شیوه‌ها برای به کارگیری از چندحساب این میباشد که از یکسری مرورگر برای این عمل به کار گیری نمایید.

 

پیام‌ها را با یک تکنیک معمولی در شرایط روح بخوانید
در حالتی که نمیخواهید کاربر شما بداند که پیام‌هایش را خوانده‌اید، میتوانید از پیکربندی واتس‌برنامه برای این عمل امداد بگیرید. این فعالیت در ورژن پیام‌رسان موبایل گوشی شما بسیار بی آلایش واقعه میفتد، ولی برای به کار گیری از این خصوصیت در واتس‌برنامه اینترنت میتوانید از یک حقه معمولی به کار گیری فرمایید.

برای این عمل میتوانید در زمان نوشتن، نوعی نرم افزار دیگر خویش مانند نوت‌پد را بازکنید. بعد موشواره را روی پنجره‌ای ببرید که بازکرده‌اید و روی آن کلیک فرمایید. دقت داشته باشید با این عمل کامپیوتر تصور می‌نماید شما با اپلیکیشن دیگری درحال کارکردن می‌باشید. پس پیام‌های کاربر شما تیک خوانده‌شدن نمی خورد.

ولی بایستی دقت فرمائید به محض اینکه روی پنجره واتس‌نرم‌افزار اینترنت کلیک داشته باشید، کلیه تیک‌های دوم احضار شدن پیام برای کاربر‌تان اکران داده می گردد.


سرعت و معیار پخش صدای صوت را می توانید ارتقا دهید
در شرایطی‌که میخواهید سرعت و ترازو پخش صدای صوت را در واتس‌اپلیکیشن اینترنت فراتر ببرید، میتوانید پلاگین ZAPP. را نصب فرمایید. درصورتی که از آن دسته از اشخاصی می‌باشید که نمیخواهید وقت متعددی را برای گوش دادن به اصوات بگذرانید، شایسته ترین عمل نصب این پلاگین روی واتس‌نرم‌افزار اینترنت میباشد.

 

اخذ نوتیفیکشن‌های واتس‌اپلیکیشن با نصب پلاگین WAToolkit
در شرایطی‌که می خواهید نوتیفیکیشن‌های مرتبط با واتس‌نرم‌افزار را اخذ نمائید، شایسته ترین فعالیت نصب پلاگین WAToolkit میباشد. WAToolkit آگهی‌های مایحتاج را برای شما انجام می‎دهد و همین قضیه سبب ساز می‎خواهد شد تا نیازی نباشد در بین تب‌های گوناگون جابه‌جا گردید.

استعمال از واتساپ اینترنت در سال‌های اخیر توانسته میباشد نیاز اکثری از اشخاص را در این مورد به‌کلی رفع نماید. درین مقاله در رابطه ورژن اینترنت واتس‌نرم‌افزار دعوا کردیم و کوشش کردیم داده ها کاملی را دراین مورد در چنگ شما قراردهیم. در‌حالتی که میخواهید داده ها جامعی را دراین مورد کسب نمایید، بهتر میباشد این نوشته‌علمی را به توجه مطالعه نمائید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۶:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مقایسه ری اکت نیتیو React Native و فلاتر Flutter، انتخاب بهترین زبان برنامه نویسی موبایل

تجزیه و بررسی معماری فنی و فیض
در هسته فلاتر بیشتر کامپوننت های نیتیو قرار داده شده‌است و برای رابطه میان ۲ کامپوننت نیازی به پل وجود ندارد. طراحی اپلیکیشن در مشهد در جهت دیگر ری اکت نیتیو برای رابطه در میان کاموپوننت ها از جاوا اسکریپت به کار گیری میکند که سبب به کوشش ضعیف خیس می‌شود.

 


فلاتر

 

نصب و فعال‌سازی
روند نصب و فعال سازی بایستی بسیار سهل و آسان و سوای پیچیدگی های متعددی باشد تا یک توسعه و گسترش دهنده مبتدی و تازه کار بتواند به راحتی آغاز به عمل نمایند.

 

React Native — NPM
کادر ورک React Native با استعمال از Node Package Manager ( NPM) قابل نصب می باشد. نصب React Native برای آن دسته از نرم افزار نویسانی که با لهجه جاوا اسکریپت شناخت دارا‌هستند خیلی بی آلایش می باشد.

درضمن برای نصب React Native در سیستم دلیل مک، نیاز به نصب Homebrew داریم. برای نصب React Native در سیستم استدلال مک بایستی دستورها پایین را در ترمینال اجرا کنیم.

 

$ /usr/bin/ruby -e "$(curl -fsSL https://raw.githubusercontent.com/Homebrew/install/master/install)"
$ brew install node

$ brew install watchman

$ npm install -g react-native-cli

Flutter – دانلود باینری از منبع
فلاتر را می توانید از گیت هاب برای هر سیستم دلیل مشخصی دانلود نمائید. برای نصب فلاتر در سیستم استدلال مک بایستی fultter.zip را دانلود کرده و نشانی آن را به در Bash file اضافه کنیم.

برای نصب فلاتر در مک می بایست دستورها تحت را در ترمینال اجرا کنیم.

 

$ curl -O https://storage.googleapis.com/flutter_infra/releases/beta/maغیر مجاز می باشد/flutter_maغیر مجاز می باشد_v0.7.3-beta.zip

$ unzip flutter_maغیر مجاز می باشد_v0.7.3-beta.zip

export PATH=[PATH_TO_FLUTTER__DIRECTORY]/flutter/bin:$PATH
فلاتر برای بهبود بخشیدن فرایند نصب بایستی از Package manager ها پشتیبانی نماید تا یوزرها نیازی به پروسه اضافه در طی نصب نداشته باشند.

تجزیه و بررسی نصب و فعال‌ساز‌ی و سود
هر دو گویش اپلیکیشن نویسی برای نصب نیاز به انجام فرایند مختلفی است. ولی اینطور که به لحاظ می‌رسد روند نصب Flutter بیشتر و پیچیده خیس می باشد.

مسلما بخوانید نرم‌افزار نویسی native چه چیزی است ؟
گسترش دهندگان React Native می توانند با استعمال از NPM و فارغ از نیاز دانلود از منبع آن، قاب ورک ری اکت نیتیو را به راحتی نصب نمایند.

 


React Native WIN

 

تهیه و تنظیمات پروژه
یادگیری تهیه و تنظیمات پروژه در به کار گیری از کادر ورک نو به برهه زمانی بیشتری نیاز داراست. به همین برهان قاب ورک متبوع می بایست دارنده مستندات قابل قبولی برای یوزرها باشد.

 

ری اکت نیتیو
راهنمای آغاز به عمل React Native فرض می نماید که گسترش دهنده از پیشین کل پیش نیاز های مایحتاج برای گسترش برای iOS و Android را دارااست. داده ها خیلی پاره ای در زمینه ی دستورها خط دستور قرار داده میباشد که برای ادامه عمل کافی نمی باشد.

مستندات مستقیماً به مرحله ساخت و ساز یک پروژه تازه می رود.

یک پروژه نو React Native با به کار گیری از امرها ذیل میتوانید بر روی مشابه ساز iOS تولید و اجرا گردد:

$ react-native init MyProject
$ cd MyProject
$ react-native run-ios
فلاتر
راهنمای ساخت‌و‌ساز پروژه برای Flutter داده ها مفصلی در زمینه ی فعال‌سازی IDE و تنظیمات سیستم ادله برای iOS و Android دارااست.

در اینجا میتوانید کل جزئیات تنظیمات لازم برای نصب Flutter در سیستم برهان maغیر مجاز می باشد را مطالعه نمایید.

علاوه بر این، فلاتر یک ابزار CLI به اسم دکتر معالج فلاتر داراست، که میتواند بسط دهندگان را پند نماید. دکتر معالج فلاتر تحلیل می نماید که کدام یک از ابزارهای مایحتاج روی سیستم نصب گردیده اند و کدام ابزارها می بایست تنظیمات شوند.

زمانی که فرمان پزشک فلاتر به رنگ سبز درآمد، می‌توانیم با ساخت و ساز یک پروژه تازه ادامه دهیم. یک شیت جدا راجع به چگونگی تنظیمات ویراستاران برای استارت عمل با Flutter وجود دارااست. بعداز اتمام روند تنظیمات ، خواهیم توانست یک پروژه تازه را از CLI تولید و اجرا کنیم:

 

$ flutter create MyProject
$ cd MyProject
$ flutter run
تجزیه و چک پیکربندی و تنظیمات پروژه و فیض
با مقایسه فوق، شفاف میباشد که Flutter مستندات و پشتیبانی بهتری برای تهیه و تنظیم و تنظیمات ارائه می‌دهد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۰:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مقایسه تفاوت توسعه اپلیکیشن‌های موبایل به صورت نیتیو با هیبرید


پژوهش‌ها نشان میدهد که تا پاین سال 2022 تعداد یوزرها تلفن‌های یار و همدم هوشمند به 3 میلیارد نفر میرسد، به این ترتیب روشن میباشد کمپانی‌هایی درین عرصه برنده خواهند بود که بتوانند طراحی اپلیکیشن در مشهد  همگام با این پیشرفت اپ‌های خویش را گسترش داده و به‌این عمل به‌تیتر یکی فاکتورهای اساسی برد در دنیای تجارت آنلاین نگاه نمایند. یکی تعیین‌های موءثر پیش روی این مجموعه‌ها گزینش نرم افزار‌های نیتیو و یا این که هیبرید میباشد. در‌این نوشته‌علمی قصد داریم به مقایسه این دو، خصوصیت‌های هر یک و تفاوت‌های آن ها بپردازیم.

تعریف‌و‌تمجید برنامه‌هایNative و hybrid
نرم افزار‌های مستقر یا این که نیتیو در واقع برنامه‌های منحصر می باشند که برای هر پلتفرمی به طور غیر وابسته بسط پیدا می‌نمایند، این اپ‌ها از سال 2008 تا کنون توسعه و گسترش داده گردیده و گزینه به کار گیری قرار گرفته‌اند، معمولا در برنامه‌های مستقر از لهجه نرم‌افزار نویسیobjective-c برای تلفن‌های هوشمند با سیستم برهان ios و لهجه اپلیکیشن نویسی جاوا اسکریپت برای تلفن‌هایی که دارنده سیستم برهان اندروید میباشند به کارگیری می‌نمایند.

پباده سازی نرم افزار‌های هیبرید با ادغام برنامه‌های اینترنت و نیتیو شکل میگیرد، این نرم‌افزار‌ها غالبا در مرورگر قابل مشاهده می باشند البته نکته حائض اهمیت آن میباشد که برای مشاهده نرم افزار، نیازی به مرورگر وجود ندارد بلکه محتوا را می‌قدرت در قالب یک اپلیکیشن نیتیو به وسیله webview در تلفن‌های هوشمند با سیستم دلیل ios روءیت کرد. در واقع اپ‌های هیبریدی یک نحوه نو بسط در حوزه نرم افزار میباشد که از تکنولوژی آپاچی کوردوا و فون پیج منفعت میبرد. اکنون موسسه ها بزرگی همانند اوبر و توئیتر از این نوع نرم‌افزار فایده می برند.

معمولا پباده سازی برنامه‌های هیبرید توسط HTML، css و جاوا اسکریپت انجام میگردد و آن‌گاه بوسیله قابل انعطاف افزارهای کمکی مثل کوردوا آنان‌را به نرم‌افزار نیتیو تبدیل می‌نمایند.

تفاوت در بین برنامه هیبرید و نیتیو
برای این که بتوانیم به نظارت تفاوت این دو برنامه بپردازیم بهتر میباشد جوانب مثبت و منفی هر کدام را در لحاظ داشته باشیم و از منظرهای گوناگونی آن‌ها را با یکدیگر قیاس کرده و تحلیل کنیم. آشنایی این نقاط ضعف و قوت به کمپانی‌هایی که در‌پی بسط اپ‌های خویش میباشند اقتدار گزینش درست در بین این دو نوع شناخته‌گردیده نرم‌افزار را خواهد اعطا کرد.

تفاوت از نگاه صرف هزینه
مطمئنا دارایی‌ای که یک کمپانی یا این که سازمان برای بسط و پیشرفت نرم‌افزار‌هایش در حوزه نرم‌افزار می خواهد سرمایه‌گذاری نماید بسیار اصلی میباشد، از حیث هزینه نرم‌افزار‌های هیبریدی برتری خویش را نسبت به نرم‌افزار‌های مستقر اثبات کرده‌اند، به دلیل آن که در‌این نوع نرم افزار‌ها می‌قدرت اپ را برای هر پلتفرمی اجرا کرد، به همین برهان ایجاد این نوع نرم‌افزار‌ها بسیار ارزان‌خیس از نرم‌افزار‌های نیتیو خواهد بود.

تفاوت از حیث مدت
از لحاظ صرف هزینه معمولا نرم‌افزار‌های هیبریدی سریعتر ساخته می شوند، به این دلیل‌که در نرم‌افزار‌های هیبریدی با یک تیم کد واحد برای سیستم ادله‌های گوناگون، می‌قدرت اپ را بسط اعطا کرد و این دوران وصال اپلیکیشن به بازار را به صورت چشمگیری کاهش می دهد.

تفاوت از حیث مراقبت
از آنجایی که نیاز یوزرها برای بارگیری و پردازش اپلیکیشن‌ها در تلفن‌های یاروهمدم یک برهه زمانی کوتاه میباشد، معمولا نرم افزار‌هایی با استقبال همگانی مواجه می شوند که در کمتر از 2 ثانیه بار گذاری میگردند، چهت نیل به‌این مقصود اپلیکیشن‌ها بایستی به طور مداوم و منظم آپ تو دیت شوند، انجام این فعالیت برای بسط نرم افزار‌های نیتیو از آن جهت که نیاز به وجود مقر‌های کد به طور گوناگون وجود داراست، دستکم تعداد گسترش‌دهندگان این برنامه می بایست دو برابر باشد. بدین ترتیب دراین مورد نیز نرم افزار‌های هیبریدی از حریف خویش جلوتر می باشند.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۸:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)