مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

اپلیکیشن چه می‌باشد ؟

اپلیکیشن
چه می‌باشد ؟ در
این مطلب کارایی داریم مفهوم واژه اپلیکیشن و بعضا تفاوتهای آن با وب وبسایت را به زبان معمولی ابلاغ کنیم

طراحی اپلیکیشن در مشهد

نرم افزار
چه چیزی است ؟
مقدمه برای معرفی نرم افزار بایستی بگوئیم که تمامی نرم‌افزارهایی که روزانه از آن‌ها استعمال می کنیم بنوعی اپلیکیشن محسوب می شوند و فقط نرم‌افزارهایی مانند قابل انعطاف افزار سیستم ادله و یا زبان‌های برنامه نویسی جزء اپلیکیشن‌ها بحساب نمی آیند .

همان گونه که می دانید موبایل ها و تبلت های smart ( هوشمند) نیز همانندکامپیوترها قابل انعطاف افزارها و برنامه های مختلفی دارا‌هستند . که در بازار آن ها را بیشتر با کلمه و واژه اپلیکیشن یا به اختصار App می شناسند .که در واقع بمعنی همان اپلیکیشن موبایل یا این که قابل انعطاف افزار گوشی است .

 

بعنوان
مثال برای انجام کار خاصی بر روی یک سیستم به عنوان مثال دستکاری یک عکس باید از نرم افزار یا نرم افزار فتوشاپ استعمال نمائید
یا این که برای مرور صفحه ها وب نیازمند به کارگیری از اپلیکیشنهایی مانند کروم یا فایرفاکس میباشید .یا بازه گوش دادن به موسیقی می‌توانید اپلیکیشن kmplayer را بکار گیرید .

 

ولی این نکته را هم ذکر کنیم که با دقت به نیاز یوزرها اپلیکیشنهای مختلف برای سیستم استدلال های مختلف ارائه شده است . هر چند توسعه دهندگان نرم افزار سعی دارا‌هستند یک نرم افزار را طوری طراحی نمایند که برای گونه های سیستم برهان ها و دستگاههای مختلف دیجیتال کاربردی باشد . . نظیر اپلیکیشن کروم که بعنوان مرورگر اینترنت برای دستگاههای pc و تبلت و موبایل قابل به کار گیری و قابل اجر می‌باشد .

 

امروزه نرم افزار ها تنوع مضاعف زیادی دارند وصرفا محدود به گوشی ­ها و تبلت­ ها نمیشوند . برای مثال اپلیکیشنهایی برای اثاثیه منزل مانند یخچال و لباس­شوئی و ظرف­شوئی و … بصورت خاص خود پباده سازی شده است .یا این که اپلیکیشنهایی برای در اختیار گرفتن رفت آمدهای منزل و محل کار کار، یا این که تنظیم خودکار نوروروشنایی و دمای محیط طراحی شده اند .

مثال جالب دیگر طراحی اپلیکیسشنی توسط شرکت اپل می‌باشد ، پایین عنوان iBaby که در بالای تخت نوزاد نصب شده و حرکات طفل را پایین نظر می­گیرد؛ با بیدار شدن وی به مادراطلاع می­دهد و بنابر تشخیص و تنظیم آن ،میتواند موسیقی پخش ­کند و یا قابلیت صحبت والدین با فرزند را به‌وجود ­آورد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۹:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن‌های موبایلی

اپلیکیشن‌های موبایلی میتوانند برمبنای رفتار کاربران عمل کنند و به آن ها کالاها یا این که برندهایی را پیشنهاد دهند که دارای ارتباط با استفاده کننده می‌باشد . به تیتر مثال، کاربرانی که در اپلیکیشن شما محصولات نایک را تماشا مینمایند یا پیش از این خریدی از محصول ها نایک داشته‌اند، خرسند می شوند اط تولیدها جدید نایک اطلاع کسب نمایند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

اپلیکیشن‌های رسانه‌ای با استفاده از پوش نوتیفیکیشن‌ها اشتراک بیشتری را به دست میاورند . بیشترین معضل برای این جور اپلیکیشن‌ها تبدیل کاربران غیرفعال به فعال است . سوای تولید انگیزه، کاربرانی که به طور تصادفی محتوای اپلیکیشن شما را مشاهده می‌کنند، حق اشتراکی جهت دسترسی به فیچرها و مقاله‌های شما پرداخت نمی کنند .

ارسال
اطلاعات ضروری همانند یاد آوری کننده‌ها، پیام‌هایی که داده ها مهمی را به کاربران اطلاع‌رسانی می نمایند بهترین عملکرد را دارند . برای مثال، در اپلیکیشن‌های مسافرتی، در‌صورتی‌که چه اغلب اشخاص بخش اعظم توجه‌شان رسیدن به مقصد است اما هجرت کردن همیشه با استرس هم پا هست . در این نقطه است که اپلیکیشن‌های مسافرتی با ارسال اطلاعات ضروری می‌توانند استرس اشخاص را قلیل کنند .

مواردی همانند ارسال اطلاعات به روز رسانی حالت پرواز، هشدار‌های امنیتی فرودگاه، حالت آب‌و‌هوای مقصد، و دیگر نوتیفیکیشن‌ها، یوزرها را از گشتن در وب به دنبال پاسخ‌های سوال ها فردی مسافرت بی‌نیاز می نماید .

یادگرفتن
قدم به قدم بازاریابی اپلیکیشن (بخش دوم) | تبلیغات گوشی تلفن همپا عدد
برخی از اپلیکیشن‌ها ریسک می‌نمایند و پیام‌های بیش از حدی را ارسال می نمایند و اپلیکیشن‌های مسافرتی با ارسال اطلاعات مرتبط در لحطات حیاتی مهاجرت این ریسک را می‌پذیرند . البته این را در نظر بگیرید که هیچ وقت پیام‌هایتان اطلاع رسانی را با سرویس‌های تازه تاکسی در آن منطقه آغاز نکنید، البته تاخیرهای هواپیما را که مطمئنا بر روی یوزرها تاثیر گذار هست به طبع مطلقا سریعا ارسال نمایید .

دلتنگ
شما هستیم! (پس این فیچر نو را امتحان کنید) فراگیری
قدم به قدم بازاریابی نرم افزار (بخش دوم) | تبلیغات گوشی تلفن هم پا عدد
به طور کلی، “دلتنگ شما هستیم!” خیلی پیام جذابی برای کمپین‌ها نیست . البته همانطور که اخلاق یوزرها را در حوادث چک میکنید و گزارشات ارزش طول قدمت مشتری را ارزیابی می‌کنید، مشاهده خواهید کرد دربین فیچرها، به کار گیری مکرر از اپلیکیشن، و درآمد ارتباط وجود دارد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۷:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یکی دیگر از اپلیکیشن‌های اندروید

یکی دیگر از اپلیکیشن‌های اندروید در این زمینه، SD Maid اسم دارااست و با باز کردن آن، با ۴ گزینه اصلی مواجه می‌شوید . اولین مورد CorpseFinder اسم دارااست که به دنبال پوشه‌های باقی‌مانده از اپلیکیشن‌های حذف گردیده می گردد . SystemCleaner هم فایل‌ها و پوشه‌هایی را پیدا مینماید که حذف آن ها آسیبی به سیستم وارد نمی‌کند .

AppCleaner نیز دقیقا همین عمل را برای اپلیکیشن‌ها انجام میدهد . ولی برای بهره‌گیری از این مشخصه، باید مبلغ موردنظر را برای ورژن حرفه‌ای بپردازید . در ضمن بایستی به آیتم Databases نیز اشاره کنیم که داده‌های ذخیره شده اپلیکیشن‌ها در تلفن همراه را بهینه‌سازی می نماید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

Norton
Clean
اندروید
به غیر از CCleaner که کمپانی Avast رئیس آن را بر عهده دارد، دیگر اپلیکیشن‌های معرفی شده در این فهرست از جانب شرکت‌های دارای شهرت نیستند . اما برای اپلیکیشن‌های اندروید که در زمینه‌ی پاک‌سازی کار نمی‌کنند، نمی‌توانیم نامی از Norton Clean نبریم که برادر کوچک‌تر آنتی‌ویروس Norton محسوب میگردد .

مثل دیگر اپلیکیشن‌های مشابه، این زمینه نیز میتواند کش سیستم را منزه کند، فایل‌های مازاد را حذف نماید و به شما یاری کند که به سرعت از دست اپلیکیشن‌های بلااستفاده خلاص شوید . در مقایسه با دیگر اپلیکیشن‌های معرفی شده، Norton Clean رابط کاربری مدرن، بی آلایش و جذابی دارااست . این یعنی گونه های و اقسام یوزرها اندروید خیلی زود می‌توانند با بخش‌های گوناگون و ویژگی‌های متنوع این نرم افزار آشنا شوند .

این نرم افزار از نظر ویژگی‌های گوناگون حرف متعددی برای گفتن ندارد و نظیر دیگر برنامه‌های Norton، بایستی به حضور تبلیغات گوناگون عادت نمائید . البته در هر صورت، یک عدد از شایسته ترین گزینه‌های موجود به حساب می آید .

 

هشدار
برای بستن برنامه‌ها بسیاری از یوزرها تامل می‌کنند که بستن بدون نقص اپلیکیشن‌های پس‌زمینه سبب به ارتقا سرعت گوشی می‌شود و برخی از این اپلیکیشن‌هایی که معرفی کردیم، چنین کاری را انجام می دهند . اما در اندروید به کار گیری از تمام ظرفیت یاد رم لزوما یک مشکل به اکانت نمی‌آید . در حقیقت، اندروید از روی عمد برای بهبود کارایی سیستم از بخش متعددی از خاطر رم استفاده می نماید . سیستم‌عامل اندروید به اندازه‌ای هوشمند هست که برای بهبود عملکرد، می تواند سطح عمل اپلیکیشن‌های فعال را تهیه کند . به همین خاطر، هنگامی که اپلیکیشن‌های پس‌زمینه را به‌صورت دستی می‌بندید، سیستم‌عامل می بایست فشار بیشتری متحمل شود و همین قضیه سبب ساز به کاهش سرعت می‌گردد .

در ضمن اکثر اپلیکیشن‌های نو اندروید نیز از نظر مصرف باتری عملکرد غیر منطقی ندارند و حتی در صورتیکه بخش زیادی از شارژ را مصرف کنند، سیستم‌عامل در مورد این مورد به شما هشدار می‌دهد . برای افزایش قدمت باتری، مثلا میتوانید تلاش اپلیکیشن‌های پس‌زمینه را محدود نمائید نه این‌که آن ها را به‌طور کامل ببندید . این اپلیکیشن‌هایی که معرفی کردیم، برای حذف فایل‌های بلااستفاده و کش سیستم اثرگذار می‌باشند اما برای بستن اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های پس‌زمینه نباید قضیه به کارگیری قرار بگیرند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۲:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

موادسازنده یک اپلیکیشن عالی

موادسازنده یک اپلیکیشن عالی قضیه مهمی می باشد که احتمالا ذهن شما را نیز درگیر کرده باشد .
یقین فرمائید یا این که نه اپلیکیشن در دوره دیجیتال در حکم دو چشمان شما می باشد؛ سوای دو چشم امکان ندارد بتوانید گام بردارید!
در صورتی‌که
اندیشه می نمایید این گوشی های هوشمند و تغییر‌و تحول و تحولات آن ها می‌باشند که موجب پیشرفت معاش موبایلی ما تا این حد گردیده اند سخت در نادرست هستید!
اپلیکیشن نقش اول این صحنه را بازی می کند و خصوصیت سخت افزازی دستگاه ها تنها نقش مکملی برای تاثیرگذاری خوبتر نقش اول می باشند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

رونق همین نرم افزار ها کسب و کار سالم و بی دردسر تری را برای اشخاص ایجاد و فرصت های شغلی برای برنامه نویس ها به دنبال داشته میباشد .
اما ساخت برنامه با اعتنا به عنصرها یک اپلیکیشن خوب چندان نیز بی دردسر نبوده است!
بعضا از برنامه ها مانند اپلیکیشن BeSomebody به خیر و خوبی از پس این چالش ها برآمده و با مدیریت صحیح و یکپارچه سازی تمام امکانات اعتماد مصرف کننده را به دست آورده اند .

در پیش‌روی برخی از استارتاپ ها نیز فراوان سعی کرده اند و صرفا چیزی که عاید آن ها گردیده خساراتی می باشد که آنگاه از سرمایه گذاری برای آن ها به جای باقیمانده می‌باشد .

چنان چه می بینید دنیای نرم افزار دنیای معمولی ای نبوده و عناصر یک نرم افزار خوب می باشد که می تواند موفقیت شما را تضمین کند .
البته این عناصر چه هستند و چه‌گونه می بایست مسئله به کار گیری قرار گیرند تا موءثر واقع شوند؟
مطلب امروز هات اپ نیوز جواب جامعی به تمام سوال ها بی جوابی هست که ذهن شما را به خویش سرگرم کرده اند .

شناخت
با موادسازنده یک اپلیکیشن خوب elements
of a great mobile app
فراموش نکنید! هر گامی که برای گسترش اپلیکیشن پیروز بر می دارید در جهت راحتی کاربر یا این که مشتری می باشد .

در شرای اپلیکیشن شما زمان زیادی برای بارگذاری نیاز داراست و اصطلاحا سنگین است، درصورتی که باگ ها مخاطب را آزار می دهد و با ارتقا اپلیکیشن به برطرف کردن آن ها می پردازید همگی و کلیه در راستای کسب رضایت کاربر بوده و سوای شک تاثیر آن به خود شما باز می گردد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۳:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اصول روانشناسی پباده سازی

اصول
روانشناسی پباده سازی نرم افزار که می بایست بدانید همگی طراحان تلفن همراه به دنبال پباده سازی نرم افزار مختلف از بقیه می‌باشند و هر کدام رویکرد خاصی را برای این خواسته به کار می‌برند: به ‌کارگیری ایده جدید، استعمال از متدهای به روز طراحی، رنگ‌های متنوع و جذاب، انیمیشن‌های حرفه‌ای و غیره . همه این‌ها احتمال دارد بتواند در نگاه اول برنامه تلفن همراه شما را متعدد کنند؛ ولی در لحاظ نگرفتن یک نکته خیلی مهم، همه زحمات شما را به باد خواهد بخشید و آن توجه به تعریف و اصول روانشناسی طراحی اپلیکیشن است .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

هنگامی که واژه روانشناسی در حوزه طراحی ابلاغ می‌شود، ذهن عمده افراد به سمت تکنیک­های خیلی یگانه و تخصصی می‌رود؛ در صورتی که کاملاً برعکس می باشد . روانشناسی در حوزه پباده سازی به خصوص اپ دیزاین، خیلی معمولی است؛ اما اگر همین تکنیک‌ها و اصول بی آلایش را اگر رعایت نکنید، نتیجه‌ای متفاوت و منفی نیز به دست خواهید آورد .

نقش
با اهمیت روانشناسی پباده سازی اپلیکیشن روانشناسی
پباده سازی اپلیکیشن
روانشناسی در طراحی اپلیکیشن با این‌که بی آلایش است؛ البته نقش مهمی قادر است در نحوه و ساختار برنامه تلفن همراه و این که چه گونه یک برنامه مناسب و کاربرپسند بسازیم را ایفا نماید . برهان با اهمیت تفاوت اپ ها، به کارگیری همین علم در طراحی هست .

شناخت اخلاق کاربران و نظارت آن، اولین قدمی هست که باید گذشته از استارت فنی طراحی در لحاظ گرفته شود . این منش و راه و روش بیشتر از اینکه یک زمینه فنی باشد، یک حساس حیاتی در تولید و طراحی می باشد و مهم‌ترین قدم موفقیت برنامه در جذب یوزرها و سوق دهی آنان برای به کارگیری راحت است . در واقع در‌صورتی‌که به دنبال یک پباده سازی تجربه کاربری فوق‌العاده‌ای برای کاربرانتان هستید، به اصول روانشناسی برنامه نویسی موبایل خود اهمیت زیادی دهید .

توصیف
روانشناسی طراحی اپلیکیشن اقداماتی که طراح تجربه کاربری باید پیشین از کد نویسی و کشیدن طرح به خواسته فهم و شعور چگونگی ساختار و قرار دادن المان‌ها و در پایان چگونگی پیمایش با آنالیز رفتار کاربران انجام دهد را گویند . به عبارتی دیگر، منظور از روانشناسی در طراحی؛ یعنی رعایت اصول و قواعدی می‌باشد که کاربر را تشویق به به کار گیری از برنامه می‌کند و در غایت باعث رضایت آن ها می‌گردد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۶:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی نرم افزار ios یا اندروید؟

اندرز میکرد اعتنا به ترقی های تکنولوژیکی در عصر ارتباطات، شرکت های کوچک و گران قدر توانسته اند نتیجه های بسیاری را از قبال این رخداد کسب کنند . تکنولوژی های کامپیوتری، اینترنتی، موبایلی و کلا وسایل هوشمند، بخش بزرگی از امورات و عمل های روزانه ی ما را پردازش می کنند . از مشهودترین این وسایل، موبایل های همراه ما هستند که با دقت به پیشرفت های شگرف، چه در موضوع ی دشوار افزاری و چه قابل انعطاف افزاری، ترمینولوژی جدیدی را از خود ارائه داده اند . این دگرگون سازی به جور ای می‌باشد که نمی توانایی به تلفن های یار امروزی فقط به دیده یک برقرار کننده ی رابطه صوتی بوسیله اوپراتور های تلفن هم پا نگاه کرد . این مسئله نقطه ای برای سرمایه گذاری کمپانی های غالب اکثری گردیده هست . گوناگونی محصول ها موبایلی، پلت فرم های مختلف، برند ها و کمپانی های گوناگون گسترش ی تلفن همراه، باعث گردیده اند تا مجال های بسیاری برای پرورش و گسترش و تولید ارزش آفرینی صورت گیرد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

مثال
کار طراحی نرم افزار نمونه کار طراحی اپلیکیشن سیستم استدلال های اندروید، آی وی اس و ویندوزفون، بستر های مختلفی هستند که توانسته اند سازه به ذائقه های متعدد یوزرها ، هر روز بیش از پیش به طرف داران خویش بیافزایند . از این رو شرکت طراحی نرم افزار پردو به همپا گروه برنامه نویسی موبایل خود، توانسته تا یار و یاور خیر برای ورود شما به این بازار باارزش و رو به ترقی باشد . این ملازمت و همراهی ما با شما از اولِ تصمیم به توسعه تا پروسه پشتیبانی و پس از ارائه ی آن، این تضمین را به شما خواهد بخشید که با شایسته ترین کیفیت و شایسته ترین زمان، همراه و یار شما باشد .

پباده سازی
نرم افزار ios یا اندروید؟ برای آغاز کدام خوبتر است؟طراحی اپلیکیشن ios یا اندروید؟ برای آغاز کدام خوب تر است؟ آمار
به کارگیری از موبایل های اندرویدی در پیش‌رو موبایل های آیفون(ios)آمار به کارگیری از تلفن همراه های اندرویدی در پیش‌رو تلفن همراه های آیفون(ios) در طی مراحل توسعه ی یک اپ موبایل، شما با مساله و فاکتور هایی نظیر پباده سازی گرافیکی مناسب(یو آی)، کدنویسی منطقی کارا، بازه زمانی تولید و طراحی ، استفاده از متدولوژی توسعه، تکنولوژی تولید اپ موبایل، استاندارد های توسعه، مستند سازی محصول و ارائه ی آن فرآورده به بازار های محلی و جهانی روبرو میباشید . ما برای تمام این فاکتور ها به شما راهکار ارائه می دهیم . قابل ذکر می باشد که در این تجارت، می بضاعت و توان از راه و روش های مختلفی برای ایجاد اپ های موبایلی به کارگیری نود . تکنولوژی هایی مانند کوردو(cordovo)، فون گپ(PhoneGap)، یونیک(Ionic)، متئور(Meteor) و Sl4A و یا به کار گیری از راه و روش های استاندارد، تعیین هایی هستند که بایستی با توجه به تجربه و نوع محصول، به آن ها دست یازید . همچنین کمپانی پردو با دقت به استاندارد های متعدد طراحی گرافیکی اپلیکیشن موبایل، همیشه کوشیده می‌باشد تا بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاورد . در هم اکنون حاظر یک عدد از بهترین و شاخص ترین این استاندارد ها، رویکرد متریال صفحه ارایی (Material Design ) می باشد که ولی قسمتی از اصول طراحی و تولید ما قرار گرفته هست . شرکت طراحی اپلیکیشن پردو در دو بخش در طراحی نرم افزار تلفن همراه عمل می کند که با کلیک بر روی هر بخش به برگه مربوط هدایت می گردید .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۶:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

هنوز کسب درآمد از دکان های اینترنتی شدنی است؟

فروشگاه
اینترنتی راهنمای ورود به دنیای دیجیتال یک عدد از پدیده‌های تعدادی سال اخیر که ذهن بخش اعظمی را به خویش سرگرم کرده، فروشگاه اینترنتی می باشد . خیلی از ما با حسرت تنها نظاره‌گر پیشرفت فروشگاه های اینترنتی هستیم و کمتر کسی است که فکری برای به کار گیری از این دکان ها داشته باشد؛ حال‌آنکه اینترنت و فضای مجازی بستری را فراهم ساخته تا همه بتوانند به نحوی کمبودهای فیزیکی خویش را با آن برطرف ساخته و موانع را از پیش رو بردارند . دکتر معالج کیما انصاری در این مقاله شرح می دهد که "چرا و چگونه سوپرمارکت اینترنتی خود را راه اندازی کنیم؟" . همچنین در نقطه پایان مطلب نیز چک‌لیستی ارائه شده که می‌توان با آن تجهیزات مورد انتظار از یک فروشگاه اینترنتی را مشخص کرد . گفتنی هست که این مطلب از راهنمایی­‌های مهندس بهزاد اکبری، مدیر ساخت محتوا و دیجیتال­ مارکتینگ کمپانی سروش­ پرداز دوچندان فایده برده‌است . تجربه ما از فعالیت کردن با کسب‌وکارهای کوچک نشان می دهد که بزرگ‌ترین مشکل صاحبان این کسب‌وکارها در کسب درآمد از اینترنت و فضای مجازی عمدتاً عدم آشنایی از این محفظه و کمبود وقت هست .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

هنوز
کسب درآمد از دکان های اینترنتی شدنی است؟ تقریباً روزی نمی‌باشد که چیزی در مورد وب و آنچه امروزه معمولاً با عنوان دنیای مجازی از آن خاطره می‌کنیم، نشنویم . بیشتر ما از گستردگی دنیای دیجیتال و اینترنت باخبر هستیم و احتمالاً در زمینه حجم فوق‌العاده دوچندان تجارت در آن حدس‌هایی زده‌ایم اما کمتر افرادی می‌باشند که بدانند چطور می‌توان از طرز اینترنت یا فروشگاه اینترنتی کسب درآمد کرد؟ نمونه‌ها و مثال‌های بسیاری وجود داراست که در وب کسب درآمد می­‌کنند . مقداری جستجو در شبکه اجتماعی اینستاگرام و پیام‌رسان تلگرام به‌خوبی نشان میدهد که چه حجم بالایی از تجارت در این دو شبکه در جریان است؛ ولی اینستاگرام و تلگرام نمونه‌های کوچکی از دنیایی میباشند که مدنظر هست . در این مطلب در زمینه راه‌اندازی مغازه های اینترنتی خوا هیم اذعان کرد .

تجربه ما از کار کردن با کسب‌وکارهای کوچک نشان می‌دهد که بزرگ‌ترین اختلال صاحبان این کسب‌وکارها در کسب درآمد از وب و فضای مجازی عمدتاً عدم شناخت از این محیط و کمبود وقت می‌باشد .

ارتقاء
فروش کسب و کارهای کوچک کسب و شغل های کوچک مبتنی بر فروش چون سوپرمارکت‌ها درصورتی که شم کنند گوشه ای از فروش خود را از دست داده‌اند، یک عدد از طرق جبران فروش ازدست رفته برای آنان فعال سازی دکان اینترنتی می‌باشد . با کمی بدبینی می‌توان چه بسا پیش‌بینی کرد که فروشگاه‌های کوچک، در چهره انفعال در زمینه پیوستن به عالم مبتنی بر اینترنت به به عبارتی حال و روز تاکسی‌ها بعد از وارد شدن سرویس‌های درخواست آنلاین خودرو دچار خواهند شد . تجربه ما از کار کردن با کسب و کارهای کوچک نشان میدهد که بزرگ‌ترین خلل صاحبان این کسب‌وکارها در کسب درآمد از وب و فضای مجازی عمدتاً عدم شناخت از این محفظه و نبود وقت می‌باشد . خیلی از صاحبان کسب‌وکار تصور می کنند که هر تجارتی در بستر وب نیاز به دانش، منابع مالی و صرف مقطع بسیار دارد . فارغ از شک و تردید این تصور تا حدی صحیح میباشد در شرای قید مضاعف را از آن حذف کنیم . خیلی از کسب‌وکارهای اینترنتی با صرف کمترین بازه زمانی و تجهیزات تحقق می یابند . تجارت اینترنتی محدوده بسیار گسترده‌ای را مشتمل بر می گردد که از راه اندازی یک اکانت اینستاگرام بی آلایش برای معرفی تولیدها تازه تا وب سایت بین‌المللی فروشی زیرا آمازون را در برمی‌گیرد .

فعال سازی فروشگاه های اینترنتی محدودیت خاصی ندارد و تقریباً هرکسی قادر است یک فروشگاه اینترنتی برای خویش راه اندازی نماید . به هرکسی می‌توان سفارش اعطا کرد به کسب درآمد از طرز اینترنت تامل کرده و احتمال دارد یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کند، البته به کسانی که فروشگاه فیزیکی دارا‌هستند بایستی اذعان کرد که واجب و واجب میباشد که فروشگاه آنلاین خویش را داشته باشند .
چرا
بایستی ی


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۶:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

در‌صورتی‌که اندروید دارید باید پاسخ این سه سوال را بدانید

در‌صورتی‌که
اندروید دارید باید پاسخ این سه سوال را بدانید! جمعه
15 شهریور 1392 در صورتیکه
اندروید دارید باید پاسخ این سه سوال را بدانید! سیستم‌عامل اندروید به دلیل تنوع بسیار بالای نرم‌افزاری هم اکنون در میان مهمترین گزینه‌های جان دار قرار داراست . در‌صورتی‌که به تازگی یک گوشی موبایل مجهز به سیستم برهان اندروید خریداری کرده‌اید، خواهید دید که استعمال از این دریای بیکران نرم‌افزارهای اندروید چندان هم ساده نیست و احتیاج به اطلاعات اولیه دارد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

 

به گزارش اپلیکیشن ایرانی، غلب موبایل‌ها امکانات خود را به واسطه سخت‌افزار گوشی بدست می‌آورند و نوع قطعاتی که در موبایل‌ها استعمال شده می باشد می‌تواند در تصمیم خریداران مفید باشد . مثلا گونه دوربین‌ یا کیفیت کاغذ نمایش می‌تواند قسمتی از کارایی گوشی را مشخص کند . یکی دیگر از ویژگی‌های اکثر وقت ها گوشی‌های جدید یا هوشمند نوع سیستم دلیل آنها می باشد .

این سیستم دلیل تعیین می‌کند که چه نرم‌افزارهایی می‌توانند روی آن نصب شوند و به دنبال آن مالک گوشی چه امکاناتی را دریافت خواهد کرد . این ویژگی سبب گردیده تا یکی از عامل ها موثر در خرید گوشی تلفن همپا سیستم ادله باشد .

گوگل بطور رسمی از نصب نرم‌افزار (App) از طریق کامپیوتر پشتیبانی نمی‌کند و برخلاف سایر گوشی‌ها برای نصب برنامه‌ها می‌توانید از اندروید مارکت قدیم و گوگل پلی جدید (به آدرس play .google .com) برنامه تهیه کنید . این شیوه به دلیل محدودیت‌های گوگل عملا غیرممکن است . در نسخه‌های جدید اندروید این قابلیت و امکان وجود دارااست که فایل برنامه با پسوند .apk را به حافظه گوشی منتقل کنید و از این طریق آن را نصب کنید .

در حالتی که
اندروید دارید باید جواب این سه سوال را بدانید!


برای استفاده از فروشگاه‌های نرم‌افزاری نیز راه‌حل‌های متفاوتی وجود داراست . در حال حاضر فروشگاه‌هایی همچون کافه بازار، مایکت، ایران اپس، کندو، دریچه و چندین دکان دیگر دسترسی به نرم‌افزارهای اندروید را فراهم می‌کنند . چاره اول این می‌باشد که از طریق مرورگر اینترنت در گوشی به این فروشگاه‌ها مراجعه کنید و با جستجوی برنامه و یافتن آن، مبادرت به نصب برنامه اصلی دکان کنید . برخی از سایت‌ها نیز نرم‌افزارهای اندروید را معرفی می‌کنند و به جای پیوند به برگه بارگذاری، از طریق یک بارکد نشانی آن را می‌دهند . این بارکد که به رخ مربعی شکل و حاوی نقطه‌های سیاه سفید هست توسط نرم‌افزارهای اسکنر (مانند Barcode Scanner یا QR Droid) و از طریق دوربین گوشی نسخه برداری می‌شود، نرم‌افزار بطور قلم ورقه اختصاصی آن برنامه در فروشگاه‌ها را پیشنهاد می‌دهد .
پس برای به کارگیری از این شیوه باید ابتدا یک نرم‌افزار اسکنر بارکد تهیه کنید که به راحتی در اینترنت پیدا می‌شود و زمانی که این بارکد را مشاهده کردید با اجرای نرم‌افزار اسکنر، دوربین را جلوی مانیتور قرار دهید .

درحال حاضر
بپردازیم به چند اصطلاحی که در موضوع سیستم استدلال اندروید زیاد به گوش می خورد؟
رام
(ROM) چیست؟
سیستم ادله اندروید به وسیله کمپانی گوگل عرضه گردیده و دارای هسته متن‌باز میباشد . به این معنی که کدهای آن در اختیار همگان قرار داراست و برنامه‌نویسان می‌توانند بر حسب تمایل برای این سیستم‌عامل، نرم‌افزار تولید کنند . متن گشوده بودن اندروید فقط منحصربه‌فرد به برنامه‌های آن نیست و حتی سیستم استدلال هم مشتمل بر این زمینه می‌شود .
گوگل یک نسخه مطمئن و پایدار از اندروید را برای گوشی‌های متفاوت پیشنهاد می‌کند سازندگان گوشی نیز با اندکی تغییر در این سیستم و بیش تر کردن مورد ها اختصاصی آن را روی گوشی‌های تولید خود نصب می‌کنند . ولی شما هم می‌توانید از یک ورژن دیگر استعمال کنید .
زمانی که از رام صحبت می‌شود خواسته همین نسخه‌های تغییر یافته (Custom ROM) اندروید هستند . به عنوان نمونه کاربران ایرانی برای پشتیبانی از زبان فارسی یکی از نسخه‌های اندروید را تغییر داده‌اند که این نسخه نیز ذیل تیتر رام مطرح می‌شود . ضمن اینکه برخی شرکت‌ها مانند سامسونگ سیستم دلیل گوشی را ارتقا نمی‌دهند و کمتر پیش آمده میباشد که این شرکت بسته به روز رسانی یا پیشنهادی برای سیستم‌عامل یوزرها خویش داشته باشد . در نتیجه برخی برنامه‌نویسان زمانی که ورژن جدیدی از اندروید منتشر می‌شود آن را برای گوشی‌های مختلف تغییر می‌دهند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۲:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا یک شرکت بیمه نیاز به طراحی اپلیکیشن دارد؟


1-اتوماسیون فرایندها ابزارهای امروزی IT به طور قلم تمام فرایندهای کسب و فعالیت شما را معمولی و بهینه می سازند .

2- ارائه اطلاعات در مورد شرکت توسط یک نرم افزار بیمه پیشرفته، شما فرصتی برای انتقال بی نقص اطلاعات در مورد شرکت خویش خواهید داشت .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

3- رویش تعداد مشتریان تعداد اشخاصی که از اپلیکیشن های کاربردی تلفن همراه و خدمات وب شرکت های بیمه استعمال می کنند، به سرعت در هم اکنون ارتقاء می‌باشد و به منظور جذب مشتری های جدید، شما بایستی زمان بیشتری را صرف فرمایید .

4- رابطه مستمر هزینه های طراحی نرم افزار بیمه، سوای شک، جایگزین خواهند شد، زیرا اپلیکیشن بیمه شما یک رابطه اثبات با مشتری را در ارتفاع روز مهیا می کند . حتی درصورتی که اپراتورهای شما در دسترس نباشند، یک Chatbot به شما کمک خواهد کردد .

5- ساده سازی خرید بیمه نامه ما این خصوصیت را جز مزایای مشتری پیش از این ذکر کردیم . با این حال، شما نیز با فروش بیمه از شیوه نرم افزار تلفن همراه غالب هستید .

6-
ارائه پیشنهادات فردی نرم افزار بیمه اذن می دهد تا داده ها هر مشتری را توده آوری فرمائید و یک توصیه منحصر به فرد به شخص براساس اطلاعات اخذ گردیده تهیه کنید(پیشنهادی که مشتری نمیتواند آنرا نادیده بگیرد زیرا بر پایه نیازهای وی ارائه شده است)
7- بضاعت دریافت برخورد از مشتریان . مشتری می تواند خلل و یا این که درخواست خود را از طرز نرم افزار گزارش دهد و شما می توانید به شکایات رسیدگی کرده و سریعا به آن پاسخ دهید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۳:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی اپلیکیشن گوشی بهتر است


پباده سازی
اپلیکیشن گوشی بهتر است یا این که اینترنت تارنما موبایلی این که طراحی نرم افزار موبایل برای عمل شما بهتر هست یا اینترنت وبسایت موبایلی (واکنش گرا)، به انگیزه تان بستگی داراست . در حالتی که قصد دارید سرویس بخصوصی عرضه کنید، پباده سازی اپلیکیشن تلفن همراه مطلوب تر می باشد . اما در‌صورتی‌که فقط قصد اطلاع رسانی دارید، اینترنت وبسایت موبایلی کفایت میکند . احتمال دارد کار شما به گونه ای باشد که همزمان، هم به طراحی اپلیکیشن موبایل، و نیز به طراحی وب وب سایت موبایلی نیاز داشته باشید . اما بیشتر کسانی که تصمیم به طراحی نرم افزار موبایل میگیرند، تا قبل از این اینترنت وب سایت موبایلی داشته اند . در واقع، آغاز با اینترنت تارنما موبایلی در فضای موبایل حضور پیدا کرده اند، و آن گاه از مدتی با گسترش کار، تصمیم به طراحی اپلیکیشن تلفن همراه و ارتقا عمل های خویش گرفته اند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

به‌این ترتیب میتوان اذعان کرد که قدم اولیه در مسیر حضور موفق در فضای موبایلی، داشتن وب سایت سازگار با گوشی (یا به عبارتی اینترنت سایت برخورد گرا) می‌باشد . در گام بعدی میتوان از پباده سازی نرم افزار گوشی برای گسترش فعالیت به کار گیری کرده و خدماتی که در وب تارنما نمی‌توان ارائه بخشید را توسط اپلیکیشن عرضه کرد .
چرا
شما نیاز به اپلیکیشن خرید آنلاین دارید؟ تجزیه و چک اخلاق خرید مشتریان نشان میدهد که تقاضا برای نرم افزار های خرید و فروش آنلاین با نرخ باور نکردنی در اکنون ارتقاء هست و بیش از یک چهارم از خریداران، بدون نیاز به بازدید از یک وب سایت، آغاز کالا موضوع لحاظ خود را در نرم افزار جستجو می کنند .

در واقع اپلیکیشن های خرید به نوعی واسطه در میان خرید آنلاین و آفلاین میباشند . آن‌ها مشتریان اذن می دهند تا در موضوع پیشنهادات و تخفیف های فعلی مغازه ها و قیمتها مطلع شوند، خرید آنلاین انجام دهند یا این که بهترین مدت برای رفتن به دکان را پیدا کنند .

بنابراین، صاحبان مغازه های آنلاین (و واقعی) می توانند و باید یک اپلیکیشن فروشگاهی و یا نرم افزار خرید پباده سازی نمایند تا یک ابزار دیگر به مشتریان خویش برای خرید کالاها و خدمات ارائه دهند .

انواع
مغازه ها در دنیای تجارت الکترونیک
معمولا
اپلیکیشن های خرید آنلاین و اپلیکیشن های فروشگاهی محصولاتی از جمله موردها پایین را به فروش میرسانند:
لباس
ها اثاثیه
آرایشی محصولات
و نوشیدنی ها، به ویژه محصول ها مخصوص به فرد تولیدها
ورزشی داروها
وسایل
اشپزخانه اثاثیه
خانگی طاقت فرسا
افزار کامپیوتر و هر مدل لوازم خانگی در صورتیکه چه این یک لیست بسیار کوتاه است، واضح می باشد که می توانید آن را با انواع دیگر کالاها یا سرویس ها بسط دهید .

در حقیقت، اصلی نمی‌باشد که چه چیزی به فروش می رسانید، در هر صورت، شما می توانید در قضیه چگونگی ساخت یک اپلیکیشن فروشگاهی یا این که نرم افزار خرید آنلاین تامل کنید .

ولی
پیشین از رفتن به قلب موضوع، بیایید ببینیم که آیا پباده سازی اپلیکیشن فروشگاهی قیمت هزینه کردن را دارد؟


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۲:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)