مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

پباده سازی نرم افزار گوشی این ایام دربین یوزرها


پباده سازی نرم افزار گوشی این ایام دربین یوزرها و همینطور سازمان‌ها دوستداشتنی شده‌است. در صورتیکه تصور می کنید که صرفا کسب‌وکارهای بزرگی مانند گونه های خزانه‌ها بایستی از نرم افزار منحصر به فرد برخوردار باشند، مشقت بار در اشتباهید. اکنون کسب‌وکارهای کوچک و میانگین هم معتقدند که استراتژی موبایلی مؤثر چیزی بالاتر از اینترنت‌وبسایت های ریسپانسیو میباشد. در‌این مقاله قصد داریم به اهمیت پباده سازی و تکثیر نرم افزار تلفن همراه مخصوص کسب‌وکارها بپردازیم. با ما همدم بایستی تا باز‌نگری کنیم نرم افزار چه‌گونه قادر است سبب ساز پیشرفت کسب‌وکار شما شود.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

چنانچه یه خرده بیش تر اعتنا فرمائید، میبینید حتی بخش اعظمی از کسب‌وکارهای کوچک که با آنان تعامل دارید هم از نرم افزار مخصوص برخوردار می‌باشند. هنگامی پای ارتقای استراتژی بازاریابی به فی مابین میاید، این کسب‌وکارها یک‌گام جلوتر از سایرین می‌باشند.

در‌حالتی که همچنان در رابطه این زمینه مردد می باشید، پیرو این مقاله به ۷ نکته مثبت در رابطه به کارگیری از نرم افزار منحصر به فرد گوشی برای کسب‌وکارها اعتنا فرمائید.

۱ – مدام مقابل چشمان مشتریان باشید
آمارها نشان می دهند که اشخاص به‌طور میانگین بیش تر از ۲ ساعت از روزگار روزمره خویش را با تلفن همراه‌های همراهشان میگذرانند. اشخاص معمولاً از نرم افزار‌های زیادی روی موبایل‌های یاور خویش منفعت میبرند و برای دسترسی به هر یک از آنان می بایست قفل دستگاه خویش را بگشایند؛ وارد منو شوند و فی مابین نرم افزار‌های متفاوت به‌دنبال برنامه موردنظرشان بگردند. در حالتی‌که نرم افزار شما هم دربین این منو وجود داشته باشد، به نفع کسب‌وکارتان خواهد بود؛ چراکه مغز همگی تصاویر و متن‌هایی را که ازنظر ما عبور می کنند به‌رخ ناخودآگاه ضبط می کند. این مراحل ممکن میباشد موردتوجه‌تان قرار نگرفته باشد؛ ولی حقیقت دارااست و درصورتی که نرم افزار‌تان از پباده سازی جالبی برخوردار باشد، دقت مغز را بیشتراز سایرین به خویش جلب خواهد کرد.

۲ – یک شبکه بازاریابی بی واسطه تولید فرمایید
نرم افزار‌ها میتوانند با هدف ها متفاوتی پباده سازی شوند و عملکردهای مختلفی ارائه نمایند. این قابل انعطاف‌افزارها برای ارائه داده ها همگانی، ارزش، قابلیت و امکان کاوش و ساخت اکانت کاربری مطلوب می‌باشند و قادرند به صورت پیام‌رسان یا این که فید خبر‌ها هم کار نمایند.

نوشته ی علمی دارای ربط: چه‌طور کمپین‌های بازاریابی الهام بخش بسازیم؟

یکی‌از مهمترین سود‌های داشتن نرم افزار منحصربه‌فرد کسب‌وکار این میباشد که میتوانید تمامی داده ها موردنظرتان را مانند فروش ویژه و فستیوال تخفیف به‌سادگی در چنگ مشتریان بگذارید. به امداد push notifications هم می توانید سطح تعامل خویش را با یوزرها بالا ببرید و داده ها مفیدی را در رابطه تولیدها و سرویس ها کسب‌وکارتان در مواقع مطلوب با آن ها به اشتراک بگذارید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۸:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نوع بندی موضوعی مطلوب در پباده سازی نرم افزار تلفن همراه


نوع بندی موضوعی مطلوب در پباده سازی نرم افزار تلفن همراه
یکی‌از دیگر از اصول مهم در پباده سازی نرم افزار گوشی و تکثیر و عرضه آن نوع بندی کردن موضوعی نرم افزار میباشد. به جهت وجود تعداد متعددی از نرم افزار تلفن همراه در اپ استور و گوگل پلی، درصد متعددی از یوزرها برای کشف کردن نرم افزار مطلوب و مدنظر خویش آن را در مدل بندی‌های موضوعی کاوش می‌نمایند. بدین ترتیب این مورد بسیار مهم میباشد که نرم افزار خویش را در جور بندی موضوعی صحیح در پلتفرم‌های نشر دهنده قرار بدهید تا مخاطب و استفاده کننده خویش را در گیر گیجی و سردرگمی نکنید. پیشین از پباده سازی نرم افزار گوشی و عرضه آن در پلتفرم‌های نشر دهنده با مجموعه خویش بررسی‌های ظریف و مطلوب دراین مورد را انجام دهید تا زحمات تیم با تعیین یک گونه بندی موضوعی خطا هدر نرود.

طراحی اپلیکیشن در مشهد
پباده سازی دیدنی و مفهومی
4-به کارگیری از گرافیک قشنگ و جالب در پباده سازی نرم افزار تلفن همراه
اصل دیگر در پباده سازی نرم افزار تلفن همراه مطلوب به کارگیری از گرافیک خوشگل و جالب در لوگو و صفحه های داخلی آن میباشد. یک پباده سازی قشنگ و مطلوب لوگو قادر است زمینه اصلی نرم افزار را قبلی از دانلود برای مخاطب معین نماید. مخاطب و استفاده کننده می بایست بتواند صرفا با نگاه بر روی اسم و لوگوی نرم افزار زمینه آن را حدس بزند. همینطور می بایست از گرافیک مطلوب و دیدنی برای صفحه های داخلی و آیکون‌های داخلی نرم افزار در پباده سازی آن به عمل ببرید تا مخاطب و استفاده کننده در نرم افزار شما بماند و به حذف آن مبادرت نکند. برای مثال لوگوی اینستاگرام که به صورت یک دوربین عکاسی پباده سازی شده‌است به خیر برای استفاده کننده و مخاطب معلوم می‌نماید که شما با یک کانال اجتماعی عکس و تصویر محور مواجه می‌باشید و حقیقتا هم برای پیروزی درین کانال اجتماعی و جذب دنبال کننده بیش تر می بایست از عکس‌های مخصوص و جالب به کارگیری نمایید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۰:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

داشتن یک مجموعه بازاریاب کار کشته


از کدهای سایر افراد استعمال نکنیم

برنامه نویسان بایستی از ضوابط پیروی نمایند و به طور رسمی عمل خویش را ابتدا نمایند. به کار گیری از کدهای دیگر توسعه و گسترش دهندگان، برای یادگیری بسیار خوب میباشد اما به عمل بردن آن و اسکن کردن کدها، شمارا از برنامه نویسی بدور خواهد کرد. گهگاه بعضی گمان می نمایند که کسی متوجه کارشان وجود ندارد و با کدهای توسعه و گسترش دهندگان دیگر، خویش را یک بسط دهنده معرفی می‌کنند. در حالی که نرم افزار های اندروید نیز مانند کلیپ های یوتیوب میباشد و نمیتوان به تکثیر یک نرم افزار نسخه برداری گردیده پرداخت.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

داشتن برنامه ای متعدد

انگیزه برنامه نویسان و توسعه و گسترش دهندگان، انجام یک عمل پهناور در گسترش ی اندروید میباشد و برای این فعالیت بایستی دست از طرح های تکراری بردارند و به تامل طرح های جدیدی برای نیاز های یوزرها باشند؛ ضمن اینکه طرح های تکراری برای برنامه نویس خسته کننده خواهد بود و شوق و اشتیاق اورا نسبت به کارش معدود می‌نماید. در فیض به تاءمل طرح های یگانه و گوناگون باشید تا لحاظ یوزرها را به خویش جلب نمایید و نیازشان را برطرف فرمایید.

 

داشتن یک مجموعه بازاریاب کار کشته

شاید تصور کنید که‌این شیوه تفکر نادرست میباشد اما بعداز کسب علم برنامه نویسی، بایستی اطلاعاتی درباره‌ی بازار و بازاریابی بدست بیاورید. بایستی بدانیدکه چه چیزی در آینده گزینه استعمال ی یوزرها یا این که بازار قرار می‌گیرد. و برای تبدیل شدن به یک توسعه و گسترش دهنده ی چیره، نیاز به مخلوط برنامه نویسی و بازاریابی دارید.

یادگیری کاوش در اینترنت

هر توسعه و گسترش دهنده ای در مواقعی که با خلل یا این که خطایی روبرو می گردد و به سراغ کاوش در اینترنت میرود تا رویه حلی برای مشکلش پیدا نماید. در سود می بایست طرز ی درست کاوش را بدانید تا سود ی نیکی اخذ فرمایید. ما سفارش می کنیم تا برای اخذ جواب مطمئن، جستجوی خویش را به طور انگلیسی انجام دهید و در تارنما های پرسش و جواب، شایسته ترین نتایج را اخذ فرمائید.

در مجموعه های برنامه نویسی عضو گردید

مجموعه هایی که در آن گسترش دهندگان همیشه درگیر تبادل داده ها و پرسش و جواب میباشند؛ امداد متعددی برای اشخاص تازه کار خواهد بود، چرا‌که مطالب مطرح گردیده در‌این تیم ها، برای شما نیز اثرگذار و کاربردی خواهد بود؛ در واقع داده ها مرتبط با برنامه نویسی همیشه در ذهنتان مرور خواهد شد.

کنار هم قرار به دست آوردن همگی این مورد ها به شما امداد می نماید تا تبدیل به یک گسترش دهنده ی اندروید گردید و به طور ماهر به آن بپردازید. در فیض در صورتی شما هم می خواهید جزو گسترش دهندگان اندروید باشید این نکات روایت شده را در حیث بگیرید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۸:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فراگیری مقدماتی تا توسعه یافته اندروید کلیک وبسایت


پیشنیاز این موسسه پکیج فراگیری مقدماتی تا توسعه یافته اندروید کلیک وبسایت می‌باشد
دوستانی که قصد خرید این اموزش را دارا هستند در آغاز اموزش مقدماتی تا توسعه یافته اندروید ما‌را ببینند وبعد به سراغ این موسسه بیایند تا بتونند ادراک بهتری ازاین اموزش داشته باشند . همینطور دوستانی که عشق مند به یادگرفتن طراحی وب می باشند نیز می‌توانند روی همین لینک و پیوند کلیک نمایند. همینطور یادگرفتن طراحی سایت از شالوده نیز در کلیک وب سایت قرار داده شده‌است.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

این شرکت صرفا گروه اموزشی ایجاد نرم افزار دیجی متاع میباشد که در کلیک تارنما ایجاد وکلیه دستمزد آن وابسته به کلیک وبسایت می‌باشد

لذا در چهره مشاهده این اموزش در وب سایت یا این که کانالهای دیگر به ما اطلاع بدید وکدتخفیف بگیرید

سورس این شرکت در آخر به دوستانی که این شرکت را خریداری کرده باشند وابستگی خواهد گرفت

با ما شگفت زده گردید...

بعضا از یوزرها گرامی این سوال را مطرح نموده اند که آیا فراگیری php نیز برای یادگیری برنامه نویسی اندروید لازم میباشد؟ به‌دنبال در فیلم های آموزشی ارائه گردیده ، PHP را نیز آیتم دعوا قرار داده ایم.


فراگیری تولید لینک و پیوند join در شبکه‌های تلگرام
این روز ها استعمال از شبکه های تلگرام برای معرفی کسب و امور رونق متعددی داراست. همان گونه که می‌دانید برای دعوت دیگرافراد به کانالتان میتوانید از "تگ" یا این که "پیوند" شبکه به کار گیری فرمائید . تگ شبکه به عبارتی شناسه شبکه میباشد با یک نماد "@" پیشین از آن.

هر شبکه تلگرامی دو گونه پیوند داراست. پیوند همگانی که به عبارتی "https://t.me/...." میباشد که در نصیب داده ها شبکه قابل مشاهده میباشد.

پیوند محرمانه که پیرو شیوه تهیه کردن آن را یادگرفتن می‌دهیم.

تفاوت پیوند همگانی و سری درین میباشد که زمانی استفاده کننده روی لینک و پیوند همگانی شبکه تلگرامتان کلیک میکند، می‌تواند نخست محتویات شبکه را ببیند و سپس در چهره رغبت دکمه پیوستن به شبکه را بزند و جزو یوزرها شبکه تلگرام شما شود. البته در لینک و پیوند سری،، یوزرها فورا بعداز کلیک روی پیوند عضو شبکه میشوند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۳:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سرعت لودینگ نرم افزار


۱- سرعت لودینگ نرم افزار
وقتی که نرم افزار شما استارت به اجرا شدن می‌نماید، بایستی یک سری فولدر برای استارت فعالیت خویش بارگذاری و بارگیری نماید همین فرمان منجر کندی سرعت لودینگ می‌گردد. یکی راه و روش های کاهش سرعت معدود کردن حجم پوشه های موجود هست البته مهمترین مساله مدل لهجه برنامه نویسی اپ می‌باشد که بسیار قادر است بر روی سرعت موءثر باشد به طور کلی نرم افزار هایی که با سیستم نیتیو برنامه نویسی گردیده باشند از لحاظ سرعت بسیار بالا و قوی می باشند. شاید ندانید ولی سرعت بالا برای تولید نرم افزار فروشگاهی و یا این که هر اپ دیگر بسیار حیاتی میباشد چون در فیس تاخیر زیاد در اپ یوزرها تخت گاز نرم افزار را سوراخ می‌کنند. برای فهم بهتر این قضیه نوشته‌ی‌علمی شایسته ترین خصوصیت های تولید نرم افزار اندروید و ios بی نقص این مساله را گزینه بازنگری قرار داده میباشد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

۲- داشتن سرور توانمند
اکثری از اشخاص برای ایجاد نرم افزار فروشگاهی خویش از هاست به کارگیری می نمایند البته می بایست همین جا تذکر کنم در رخ استعمال از یک سرور کار کشته سرعت گشوده شدن اپ نسبت به هاست بسیار بالا می رود. علاوه بر این پشتیبانی قادر از اپ شما به شما برای سعی بهتر نرم افزار یاری می‌کند و سرعت اجرای راهبرد ها را نیز ارتقاء می‌دهد.

۳- تعیین سایز فونت مطلوب
نامناسب بودن سایز فونت و یا این که استعمال بیشتراز حد از فونت های پهناور در اپ منجر می گردد دیده ببیننده خسته شود و استفاده کننده اطراف نرم افزار را به‌سرعت سوراخ نماید.

۴- تولید رابط کاربری ماهر
می بایست در ایجاد نرم افزار فروشگاهی تمام سعی خویش را بکار ببندید که استفاده کننده شم راحتی داشته باشد. از پاراگراف تاجایی که ممکن میباشد اخذ ازلاعات از استفاده کننده را به دست‌کم برسانید. به عنوان مثالً داده ها غیر ضروری معدود اهمیت را طلب نکنید (کد پستی، نشانی دفتر کار و…) بهتر میباشد از Validation ها به کارگیری فرمایید. این فعالیت سبب می‌گردد فارغ از کوچکترین غلط داده ها گزینه نظرتان را اخذ فرمائید.همینطور می بایست فضا اپ تماماً معمولی و قابل ادراک برای استفاده کننده باشد و به راحتی بتواند با اپ رابطه برقرار نماید. . بایستی یوزرها فارغ از گذراندن آموزشی بتوانند با نرم افزار عمل نمایند و از بخش های متعدد آن به صحت به کارگیری نمایند. در یک رابط کاربری ماهر بایستی دربین مفاهیم و ظواهر برنامه به طور عالی تناسب برقرار گردیده باشد.

۵- به کار گیری ی مطلوب از تصاویر
استعمال ار افکت های پیچیده و نا مرتب علاوه بر پرتاب کردن حواس استفاده کننده نرم افزار شمارا از نگاه قابل انعطاف افزاری سنگین مینماید. شایسته ترین راه‌حل برای اکران مطالب مهم اسستفاده از تصاویر میباشد. پژوهش ها نشان داده میباشد یوزرها تصاویر را طولانی تر از متن ها ترجیح میدهند. از این رو بهتر میباشد مطالب خویش در نرم افزار را به صورت تصویر اکران دهید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۸:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پیشگفتار عصر فراگیری اصول برنامه نویسی


پیشگفتار عصر فراگیری اصول برنامه نویسی
شاید بارها و بارها به اندیشه این افتاده باشید که یک گویش برنامه نویسی را فرا بگیرید البته به جهت این که شنیده اید که برنامه نویس شدن مستلزم برخورداری از یک ذهن تحلیلی، داشتن یک سند دارای ارتباط از دانش گاه و داشتن تازه ترین رایانه فردی چه از دید قابل انعطاف افزاری و چه از نظر مشقت بار افزاری میباشد از این تاءمل صرف حیث نموده اید. خبر خرسند کننده برای آن نوع از علاقمندان که تا به امروز چنین شیوه فکری داشته اند این میباشد که عدم برخورداری از هیچ کدام از موردها فوق الذکر بازدارنده برنامه نویس شدن شما نخواهد شد و شاهد نمونه این داعیه هم این میباشد که تالیف کننده این محرمانه از فراگیری ها هیچ کدام از مورد ها فوق به جزء تا حدودی آیتم اولیه را نداشته میباشد!

طراحی اپلیکیشن در مشهد

نکته دیدنی اعتنا آن جا میباشد که بعداز یادگرفتن اصول برنامه نویسی شما از یک ذهن تحلیلگر برخوردار خواهید شد که خیر صرفا در حوزه برنامه نویسی شما دارای فایده خواهد بود، بلکه در معاش روزانه فردی شما نیز رویه شغل های بیشماری را در رابطه با مسائل متفاوت پیش روی شما خواهد گذاشت. علاوه بر این، شما به یک سرمایه علمی دست خواهید یافت که هیچ زمان با گذراندن واحد های آکادمیک کالج به آن دست نخواهید یافت به دلیل آنکه آنچه در‌این زمان فرا خواهید گرفت اصول علمی و کاربردی برنامه نویسی میباشد و تئوری تا جایی آیتم استعمال قرار میگیرد که سبب ساز به فهم و شعور بهتر اصول برنامه نویسی گردد. و در غایت سودی که از برنامه نویسی عاید شما می توان به طور حتم به طوری میباشد که شما‌را کارکشته خواهد ایجاد تا یا این که در یک کمپانی رشته‌ای سرگرم به عمل گردید، یا این که ایده‌هایی که ممکن میباشد تا به امروز در رمز می پروردانده اید را عملی سازید و یا این که استارتاپی موءثر برای جامعه و پولساز برای خویش به خط مش اندازید (دقت داشته باشیم که برای برنامه نویس شدن، به هیچ وجهً نمی بایست نخبه بود بلکه برنامه نویسی هم همچون هر مهارت دیگری -مثل موسیقی، ورزش، نگارگری و غیره- نیاز به تکرار و تمرین دارااست تا در آن متبحر شد.)

بعداز آن که ما قوی گشتیم تا اصول کدنویسی را بیاموزیم، خوا هیم توانست با دنیای فناوری رابطه بهتری برقرار سازیم. همانطور که آدم ها برای ارتباطات روزانه از لهجه‌های متعددی مثل فارسی، انگلیسی، آلمانی،‌ عربی و … به کار گیری می‌نمایند، در دنیای فناوری نیز گویش‌های برنامه نویسی متنوعی پباده سازی گردیده اند از که پاراگراف ی آنان می‌قدرت به گویش برنامه نویسی اسکرچ، لهجه برنامه نویس پایتون، گویش برنامه نویسی جاوا و … اشاره نمود که از آن طرز می اقتدار با کانال ها، سیستم ها و ... رابطه برقرار ایجاد.

فرض کردن یک روز سوای برنامه‌های کامپیوتری که با لهجه‌های برنامه نویسی گوناگون مندرج‌اند حقیقتاً خشن میباشد. سوای برنامه نویسی و گویش‌های برنامه نویسی، همه سیستم‌ها مثل تلفن همراه، لامپ های موعظه، سردخانه فریز، سیستم‌های برقی خودرو، آدرس اینترنتی ها،‌ کانال‌های اجتماعی مثل فیسبوک، نرم افزار هایی مثل وایبر و … مختل میگردند. به عبارت دیگر، معاش ما که حقیقتاً به تکنولوژی متعلق شده‌است مختل می‌شود.

در قبل برنامه نویس ها طولانی تر محدود بودن به برنامه نویسی برای سیستم دلیل هایی مثل ویندوز ولی بعد از فراگیر شدن وب و ابزارهای هوشمندی مثل تلفن همراه و تبلت، حوزه ی کاری برنامه نویسان هم متنوع خیس گردیده و همین مسأله جذابیت دنیای برنامه نویسی را دو چندان می سازد. در واقع،‌ ممکن میباشد شخصی علاقمند به برنامه نویسی برای سیستم استدلال باشد ولی در عین درحال حاضر شخص دیگری علاقمند به پباده سازی اپ گوشی باشد. شاید هم کسی باشد که دوست داشته باشد برنامه‌های زیر اینترنت -مثل سکان آکادمی- بنویسد. در الان و با وجود لهجه‌های برنامه نویسی اکثری که وجود دارا‌هستند، راه و روش برای علاقمندان به همگی این حوزه ها گشوده میباشد و فقط چیزی که نیاز میباشد، مقداری وقت و مقدار متعددی هدف برای یادگیری!

چیزی که در اینجا بایستی به آن اعتنا کنیم، رونق بیشتراز پیش شرکت ها قابل انعطاف افزاری و برنامه نویسان میباشد. شرکت ها آی تی و قابل انعطاف افزاری بزرگی همچون مایکروسافت، گوگل، فیسبوک، توییتر از درآمدهای هنگفتی برخوردارند. دیدنی میباشد بدانیم که وبسایت‌های دوستداشتنی اهل ایران هم جزو مشاغلی محسوب می گردند تا گه گاه درآمد آنها تا ماهی بیشتراز یکصد میلیون تومان هم می‌رسد! این را گفتیم تا خیال و خاطر نشان سازیم که ورود به حوزه ی برنامه نویسی و قابل انعطاف‌افزار سراسر منفعت و بهره میباشد.

نکته‌ای که در اینجا بایستی مد حیث داشته باشیم این میباشد که قابل انعطاف‌افزارها و نرم افزار هایی با برد‌های بیشتری مواجه میشوند که یک کدام از ایرادات یوزرها را حل کرده و شغل های ایشان را بی آلایش نمایند. سفارش میکنیم که برای یادگیری برنامه نویسی، پیش از هر چیز پیرو یک ایده ای باشید که فکر‌میکنید در شرایطی که عملی شود، با بخت همگانی رو به رو خواهد شد. همین مسأله باعث بدین می گردد که شما هدف ی بیشتری برای یادگیری برنامه نویسی پیدا فرمائید (به صورت نمونه یک کانال ی اجتماعی که مشابه به فیسبوک باشد، البته برای یوزرها اهل ایران با صرفه گردیده باشد، متمدن ما مطابقت و همخوانی بیشتری داشته باشد، مجانی باشد، و از همگی مهم‌خیس اینکه غربال نباشد!)

اکنون ممکن میباشد که‌این سؤال برای شما پیش بیاید که برای آغاز کدام لهجه برنامه نویسی را بایستی تعیین کرد. در جواب بدین سؤال باید اذعان کرد که سفارش میشود ریلکس ترین لهجه و در عین حالا کاربردی ترین گویش را برای آغاز بایستی گزینش کرد. بعداز آن که ما فعالیت با یک لهجه برنامه نویسی را فرا گرفتیم، شاهد آن هستیم که شباهت‌های بخش اعظمی مابین گویش‌های برنامه نویسی موجود است که در آینده یادگیری یک گویش برنامه نویسی دوم خیلی شل‌خیس فیس خواهد گرفت (مثل هر که گویش ترکی را بلد میباشد،‌ اکنون می خواهد گویش ترکی استامبولی را فرا بگیرد.)

نیاز به توضیح ندارد که کدنویسی برای خیلی از اشخاص دلهره آور میباشد و بخش اعظمی از یوزرها فکر‌میکنند که کدنویسی مهارتی میباشد که خیلی مشقت بار میباشد و ابداً از عهده ی آن برنمی آیند. شاید هم تا به امروز در کلاس‌های حضور و یا این که عصر های آنلاینی نام نویسی کرده باشید که با بیان کردن اصطلاحاتی تعجب آور و غریب، سردرگمی شمارا دو چندان کرده اند. خبر ذوق زده کننده این که زمان ی یادگرفتن اصول برنامه نویسی که در سکان آکادمی تألیف شده‌است، برای اشخاصی میباشد که هیچ تجربه ی برنامه نویسی ندارند. به عبارت دیگر، ما درین زمان ی آموزشی شالوده بر این خوا‌هیم گذاشت که مخاطبین عصر تنهاً میتوانند با کامپیوتر شغل های معمولی -مثل نصب قابل انعطاف‌افزار و غیره- انجام داده و در وب چیزی را کاوش نمایند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۰:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

دلیل پیوند محکم این سه اپلیکیشن با کاربرانش چیست ؟!


بعضا از نرم افزار ها به قدری به محبوبیت رسیده اند که دیگر فقط از هم اکنون سرگرمی بیرون گردیده و به بخشی از شغل های معاش روزانه کاربرانشان تبدیل گردیده‌اند و حتی حجم عظیمی از بیزینس ها و کسب و شغل های کودک مبنی بر کار در‌این نرم افزار ها به توفیقات اکثری دست یافته اند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

 

اگرچه که درین روز ها شاهد معرفی نرم افزار ها و بازی های بیشماری در گوگل پلی و دیگر استورهای اندروید هستیم امّا بعضی از نرم افزار ها به قدری به محبوبیت رسیده اند که دیگر فقط از حالا سرگرمی بیرون گردیده و به بخشی از شغل های معاش روزانه کاربرانشان تبدیل گردیده‌اند و حتی حجم عظیمی از بیزینس ها و کسب و شغل های طفل بر اساس کار درین نرم افزار ها به توفیقات اکثری دست یافته اند. بخصوص شبکه های عمومی و مسنجرها به شدت موردپسند بوده و اکثری از یوزرها ساعت‌ها از دوران خویش را روزمره صرف عمل در آنان می‌کنند.

به‌دنبال یک‌سری نرم افزار کاربردی که هر استفاده کننده اندرویدی با آن راز و عمل داراست را آیتم باز‌نگری قرار می دهیم.


1 - تلگرام

مسنجرهای کیفیت عالی و مالامال تجهیزات متعددی این روز ها قابل دانلود و نصب می‌باشد امّا تلگرام به نترسی اولی مسنجر فرنگی ایرانیان هست که که میلیون ها استفاده کننده بامسئولیت دارااست که در هر قوانینی مایل به رخنه‌ آن نیستند. آسانی و زیبایی رابط کاربری، امنیت بالا و تجهیزات فوق العاده تلگرام تبدیل به هم پا دائمی یوزرها اهل ایران نموده است. با وجود مسنجرهای بی شمار اهل ایران و فرنگی که تا به اکنون معرفی شدند ایرانیان سال هاست که تلگرام را تحت عنوان امین خویش برگزیدند و حتی بعد از غربال شدن این اعتماد و محبوبیت تلگرام میان مردم از در میان نرفته میباشد.
تلگرام به نترسی یک کدام از شایسته ترین پیام رسان های الان عالم با تجهیزات عالی می‌باشد. شرکت تلگرام قابلیت به کار گیری به طور کامل بدون پول فارغ از کوچکترین تبیلغ آزاردهنده و چت و تماس بدون‌پول، ارسال عکس ها ، کلیپ و هر دسته فایلی را به راحتی برای یوزرها خویش آماده کرده است.
در صورتیکه علاقمند به رئیس و داشتن یک شبکه با مورد مدنظرتان میباشید می توانین به آسانی و به طور به طور کاملً بدون‌پول مبادرت به تولید شبکه در تلگرام برای خویش فرمایید و به جذب ممبر برای آن و انجام عمل های مدنظرتان در شبکه منحصربه‌فرد خودتان بپردازید. از پاراگراف ورژن های غیر قانونی و دوستداشتنی تلگرام که علاقه مندان متعددی دارا هستند می شود به موبوگرام ، تلگرام طلایی و هاتگرام اشاره کرد. با دانلود تلگرام و نصب آن از گوگل پلی خیالتان از بابت تقلبی نبودن ورژن ای که نصب می‌کنید آسان خواهد بود.


2 - واتساپ

واتساپ پرکاربرترین و شلوغترین مسنجر یا این که به اصطلاح پیام رسان شرایط کنونی جهان با بیش تر از یک میلیارد استفاده کننده میباشد. واتساپ هم همانند تلگرام دوست داران متعددی در جمهوری اسلامی ایران داشته و داراست. قابلیت و امکان ارسال اشکال پیام ها در واتس اپ قابلیت و امکان پذیر میباشد و همینطور پیام ها در‌این پیام رسان در شبکه های امن و رمزگذاری گردیده منتقل میگردند و امنیت و اطراف فردی شما محافظت هست.
رابط کاربری بی آلایش و زیبایی دارااست که به آسانی حتی‌د‌ر تجربه ی نخستین به کار گیری از واتساپ به طور کامل با آن شم راحتی خواهید داشت. قابلیت ارسال سریع و بدون‌پول بی غایت پیام در فرمت های متعدد تکست، تصاویر، ویدیو، آهنگ و ... در قدم ابتدا مختصر و مفیدترین توضیح برای واتساپ میباشد. هر آنچه در تلگرام می بینید در واتساپ هم خواهید یافت.

شایسته ترین منبع دانلود واتساپ گوگل پلی استور است تا از بابت آلوده و کثیف نبود و اصلی بودن ورژن مطمئن باشید. قابلیت تولید مجموعه و همچنین قابلیت قرار دادن استاتوس که در واقع شبیه آن را می اقتدار در استوری اینستاگرام می قدرت روئت کرد از سایر قابلیت و امکان های واتس اپ به حساب می آید.
واتساپ برای به کار گیری در تمام پلتفرمها از گزاره اندروید، آی وی اس، ویندوز و ... فارغ از هیچ مشکلی شایسته ترین کارایی را دارد.

واتس اپ مبنی بر آمارهای قانونی در گوگل پلی بیش تر از 1 میلیارد توشه تا به هم اکنون دانلود گردیده که نشان محبوبیت بی سابقه آن داراست. یکی مهمترین و کاربردی ترین بخش واتساپ قابلیت برقراری تماس صوتی و تصویر مجانی و با با کیفیت با دوستانتان در جای جای ای از عالم فارغ از هیچگونه محدودیت و هزینه ای هست.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۲:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه نرم افزار هایی اینک از این دیتابیس استعمال میکنند :


نکته : توضیحات بدون نقص در فیلم آموزشی

برخلاف همگی دیتابیس ها که تماملا امرها Sql در ان نوشته می‌گردد Mongodb دیگر دستوارت sql را نمی شناسد حتی‌در آن جدول معنا ندارد و یا این که به لهجه معمولی No sql گفته می‌شود. در مونگودی بی به هر جدول یک collection گفته می‌گردد و برای اکران این collection ها می بایست در قالب Beson ببنید که به اصطلاح json گفته می‌شود.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

چه نرم افزار هایی اینک از این دیتابیس استعمال میکنند :

اسنپ -گوگل- یاهو

درپی با فراگیری Nodejs و Mongodb با تارنما منزل اندروید در قالب فیلم آموزشی یار و همدم باشین.

نکته : از اونجایی مدام دوستان خوب اعلام کردن لطفا با هر دو کتابخانه فراگیری تهیه و تنظیم فرمائید این یادگرفتن با هر دو کتابخانه پیاده سازی شده‌است.

سرفصل های آموزشی Nodejs و Mongodb اندروید استودیو :

_کتابخانه Retrofit2 و Volley هر دو باهم

_Api Android nodejs response Mongodb

_شروع و پیشگفتار nodejs و mongodb چه چیزی است

_اموزش Nodejs

_نحوه نصب و پیاده سازی

_پیاده سازی سرور در nodejs

_آموزش دستوارت Schema

_پیاده سازی فراخوانی کلاس های مختلف

_پیاده سازی دبتا جور در Nodejs

_فرخوانی اشکال ماژول و طریق نصب

_پیاده سازی Api برای اندروید

_پیاده سازی دبتابیس Mongodb

_آموزش طرز نصب و پیاده سازی در سیستم های برهان های گوناگون

_آموزش دستورها Mongodb یار با انوع query

_پیاده سازی query select

_پیاده سازی کاوش query

_پیاده سازی لاگین query

_پیاده سازی شناسایی رکورد تکراری

_پیاده سازی عضویت برای یک دانش جو

_پیاده سازی هش کردن پسورد عبور استفاده کننده

_پیاده سازی ارسال داده ها در قالب Get و Post

_پیاده سازی api لاگین و عضویت


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۱:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اکانت کاربری کارمون رو استارت


خوب اکنون پس از ورود به اکانت کاربری کارمون رو استارت می کنیم.
کاغذ او‌لین که شما مشاهده می کنید تصویر است و اولی کاری که می بایست انجام بدید روی دکمه create application کلیک فرمائید و وارد مرحله سپس بشید.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

تو این مرحله که تو تصویر ذیل می بینید، شماره ۱ گویش اصلی نرم افزار شما رو معین میکنه که میتونید از منوی اون تعیین نمائید.

فیلد شماره ۲ هم اسم نرم افزار شما رو اخذ میکنه.

 

 

مبنی بر شماره های روی تصویر پیش میریم:
از این نصیب میتونید لهجه دیگه ای رو برای نرم افزار در حیث بگیرید.
از آیتم دوم برای افزودن لهجه نو میتونید استعمال نمایید.
اسم نرم افزار رو که پیش از این وارد کردید میتونید از این نصیب بازنویسی نمایید.
یه توضیح کوتاه تو این نصیب میتونید قرار بدید.
توضیحات تکمیلی تون رو هم تو این نصیب قرار بدید.
درین نصیب بایستی اسکرین شات های مرتبط با نرم افزار رو قرار بدید و می بایست دقت نمایید که دست کم ۲ اسکرین شات بایستی قرار بدید.
در‌این نصیب شما می بایست آیکون نرم افزار و یک بنر مطلقا قرار بدید، بقیه مناطق رو به دلخواه خودتون میتونید قرار بدید. برای آیکون و بنر مسلما به سایزی که خویش گوگل پلی گفته دقت فرمایید.
دسته برنامه تون رو می بایست مشخص و معلوم نمائید که نرم افزار می‌باشد یا این که بازی.
نوع بندی برنامه تون رو معلوم فرمائید، تحت عنوان برای مثال کسب و عمل، خبری و … .
این نصیب رو آنگاه توضیح میدم و موقتی کاری بهش نداریم. زیرا کلا یه بخش مجزاست و بایستی فولدر نرم افزار رو آپلود فرمائید و بعد از آن انجام بشه.
فیلد نشانی اینترنتی اجباری است و مسلما بایستی کامل شدن بشه.
در نصیب privacy policy مطلقا می بایست ادرس یک تارنما رو قرار بدید و به نصیب privacy policy اون پیوند فرمائید.

 

 

در تصویر بعد از آن وارد مرحله آنگاه میشیم که آپلود پوشه می باشد.

 

روی این مورد کلیک فرمایید و وارد نصیب App Releases بشید.
در نصیب Production روی مورد Manage کلیک نمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۰:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ایجاد بازی اندروید با Unity یا این که Unreal engine


متاسفانه، جاوا نیز پاره ای پیچیده میباشد و این یک “لهجه اولیه” پهناور و همگی چیز تمام وجود ندارد. این چیزی میباشد که اصلی ترین بازدارنده را برای اکثری از اشخاصی که میخواهند با گسترش Android آغاز به عمل نمایند، ساخت می‌دهند. اندروید یک لهجه برنامه نویسی شی گرا با موضوعات حیران کننده مانند ساختارها، خطاهای مکان نما خالی و غیره میباشد. جاوا SDK را طولانی تر نمایید ! نو همگی چیز پیچیده خیس می گردد . بسط با استعمال از این مسیر همینطور نیاز به ادراک اساس ای از مفاهیم Gradle، مانند Manifest Android و XML داراست.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

این به آن معنی وجود ندارد که جاوا یک گویش بد میباشد – برخلاف آن این خطا میباشد که یک لهجه را بد بنامیم ، بلکه این پیچیدگی ها و اشتباهات ما را به یک کدنویسی نادر مشکل آراسته تشویق می‌کند. به همین استدلال بخش اعظمی از مردم به‌این برهان جاوا را دوسا دارا هستند و همینطور یکی گسترین ترین لهجه هاست که نسبتاً تمامی کاره میباشد. با اعتنا به جدول PYPL (محبوبیت گویش های برنامه نویسی)،جاوا دوست داستنی ترین لهجه برنامه نویسی فی مابین برنامه نویسان میباشد.

جاوا در حین یک‌سری سال قبل روز آپ دیت به قدرتش افزوده گردیده . خصوصیت هایی مانند پباده سازی بصری و سیستم پیشنهادات و کامل شدن کد سبب ساز می‌شود که پردازش یکنواخت روشن خیس باشد، در حالی که خصوصیت های توسعه یافته و قدرتمندی را مدام در مشت گسترش دهندگان قرار داده از پاراگراف ذخیره سازی ریلکس و اجرا سهل و آسان. بنابر این ارزشش را دارااست بخاطر کلیه این مزیت ها رنج هایی را هم به جان بخریم به هرحال برنامه نویسی خواه ناخواه پیچیده میباشد.

پس توصیه می‌کنیم در صورتی به‌دنبال کسب تجربه میباشید و در اولِ منش میباشید و می خواهید یک برنامه معمولی پباده سازی نمائید و تجربه کسب نمائید یا این که یک بازی بی آلایش پیاده سازی نمایید بروید به سراغ گویش هایی که پیچیدگی کمتری دارا هستند و پس از کسب تجربه به سمت جاوا برگردید . این شایسته ترین رویه میباشد ..

 

کوتلین – Kotlin

Kotlin جدیدا تحت عنوان گویش قانونی “دیگر” برای توسعه و گسترش اندروید به میدان رقابت برگشته میباشد. برخی از گمانه زنی ها نشان می‌دهد که‌این لهجه داراست تخت گاز خویش را بالا میشکد و احتمالا به لهجه دوم برنامه نویسی اندروید تبدیل می‌شود.

همانند جاوا، Kotlin در ماشین مجازی جاوا اجرا می‌گردد. این نیز با جاوا به طور کامل سازگار میباشد و در اندازه فولدر ها به‌تدریج یا این که ارتقا نمی یابد. تفاوت این لهجه با جاوا درین میباشد که کوتلین نیاز به کمترین ورقه “دیگ بخار” ( به معنای پیچیدگی ) داراست، این به‌این معناست که‌این یک سیستم بی آلایش خیس و آسوده خیس برای قرائت میباشد. همینطور خطاهایی مانند Null point exception و Excuses را برخلاف اندروید استدیو ( جاوا ) ندارد. به صورت خلاصه، درصورتی که تنها در حالا یادگیری برای بسط برنامه های آندروید برای اولی توشه می باشید، Kotlin عالی میباشد.

به این ترتیب Kotlin بی تردید یک نقطه استارت سهل خیس برای مبتدیان میباشد و این حقیقت که هنوز میتوانید از اندروید استودیو استعمال فرمایید پابرجا میباشد. با این وجود هنوز هم معمولی وجود ندارد بگوییم یکی‌از گویش های زیرا C # با Unityساده خیس می‌باشند، و پشتیبانی از این گویش ها کار کشته وجود ندارد.

با این هم اکنون، Kotlin مسلما می بایست بررادار انگیزه شما باشد و می‌تواند نقطه ورود آسوده خیس به مراحل گسترش اندروید مطلوب باشد. شاید روزی در موضع نخستین گوگل قرار بگیرد پس کولتین را یادبگیرید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۴:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)