مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

نکات انتخاب اسم اپ

. به کارگیری از حروف گسترده برای اسم

در طراحی اپلیکیشن در مشهد و  نامگذاری اپ از حروف گسترده کاملا به کار گیری نکنید، camel case یا این که sentence case مورد های بهتری برای این فعالیت می‌باشند. camel case اگر دو واژه چسبیده به هم موجب تلفظ غلط گردد، مانند PieDish، آیتم نیکی به لحاظ می‌رسد.

راهکار: صرفا در‌صورتی‌که camel case را گزینه به کار گیری قرار دهید که عدم بکارگیری آن موجب خطاها تلفظی خواهد شد، در غیر این شکل به کار گیری از آن توصیه نمی‌شود.

. عدم آشنایی مخاطبین

آشنایی بدون نقص مخاطبین برای ایجاد اشتغال حیاتی میباشد و گسترش دهندگان اپ نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند. مطلقا شما نیز خویش را به مکان مشتریان می‌گذارید تا به شناسایی مشکلی که مشتریان با آن مواجه اند پرداخته و از روش برنامه خویش مبادرت به رفع آن نمائید، با این تفاسیر موردنیاز میباشد تا عمل مشابهی را هنگام تعیین اسم برای نرم افزار نیز انجام دهید.

 

با منفعت گیری از کلمه ها کاوش یک اسم توصیفی بسازید که به یوزرها در راستای آشنایی و لینک یافتن با اپ شما کمک رساند. ما یحتاج میباشد بدانید عموم درپی چه چیزی می‌باشند، بعداز آن با تمرکز به گزینش صفات پرداخته و نامی را بسازید که به مقصود شما دارای ربط بوده و موجب فروش مال شما شود.

راهکار: مبادرت به تحقیق نمائید، از وبسایت هایی مانند SensorTower برای درایت از آنچه استفاده کننده در‌پی آن میگردد استعمال کرده و از لغات کلیدی که بقیه نرم‌افزار های دوست داستنی در آن دسته بندی آیتم به کار گیری قرار داده اند دور اندیشی کسب فرمائید.

. تقلید از دیگر اسم ها

برخی از اشخاص به نادرست تصور می نمایند که گزینش نامی که شبیه اسم یک نرم‌افزار دوست داستنی دیگر باشد، یاداوری اسم را تسهیل میبخشد و احتمال داراست که تغییرات نامحسوس در آن اسم واحد سنجش پذیرش اپ شما‌را بالا برنده شود، البته همواره این نکته را در ذهن داشته باشید که شایسته ترین اسم ها اصالت دارا هستند و اختصاصی میباشند.

 

راهکار: بی باک باشید

به کار گیری از استعاره ها و عبارات دارای هیجان در انتخاب یک اسم خوب به عمل شما میاید، برای مثال Shazam نامی وجود ندارد که بلافاصله شما‌را به اندیشه در رابطه یک خدمت آوا بیندازد، ولی این اسم مشتمل بر یک احساس جادو جمبل میباشد. به حافظه داشته باشید که استعاره ها توان رفتار اسم های خلاقانه و اصیل را دارا‌هستند. برای مثال Tinder ،Squid و Periscope را در حیث بگیرید.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۰:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تاثیر اپایکیشن بر بیزینس ها

طراحی اپلیکیشن در مشهد

تاثیر برنامه بر کسب و فعالیت و ارتقا سودآوری

نرم افزار یک ابزار تبلیغاتی مالامال توان
امروزه طرز فروش در کسب و امور عوض شده میباشد کسانی که دارنده کسب و شغل های کوچک و میانگین بودند تا حدی با رکود اقتصادی مواجه شدند، چون شیوه خرید عموم عوض شده میباشد . پس مایحتاج میباشد شیوه عرضه کالا نیز تغییر تحول نماید.

درین نوشته‌ی علمی قصد داریم نرم افزار و تاثیر نرم افزار بر کسب و عمل ها را ارزیابی کنیم. بدین مراد هم بایستی با نرم‌افزار ها آشنا شویم و هم مزایای به کار گیری از نرم افزار را گزینه محاسبه در اختیار بگذاریم. امروزه روش فروش در کسب و امور عوض شده میباشد کسانی که دارنده کسب و شغل های کوچک و میانگین بودند تا حدی با رکود اقتصادی مواجه شدند، چون طرز خرید عموم عوض شده میباشد . پس ما یحتاج میباشد طرز عرضه کالا نیز تغییر تحول نماید.

بروز باشید و با برهه زمانی جنبش فرمایید
امروز تکنولوژی منزلت خویش را در بین عموم پیدا نموده است و این فرمان موجب شده‌است تا کسب و امور نیز تغییر و تحول نمایند. امروزه در حالتی که یار و همدم با بازه زمانی و تکنولوژی جنبش نکنیم از کلیه چیز، به خصوص فروش خوب، عقب میمانیم. به همین استدلال برای داشتن فروش بیشتر و منفعت فراتر بایستی با تکنولوژی هم پا شویم. یکی ابزارهایی که امروزه به فروش بسیار یاری میکند، نرم‌افزار میباشد. شما با پباده سازی و تولید نرم افزار گوشی می‌توانید تبلیغاتی عظیم داشته باشید. در‌پی قصد داریم اهمیت و تاثیر نرم افزار بر کسب و فعالیت و بازاریابی و بهبود کسب و فعالیت را ارزیابی کنیم.

همواره کشف کردن بازار غرض برای فروشندگان امری اساسی تلقی شده‌است. از قبل تاکنون این مراحل جذب مشتری تغییرات متعددی داشته میباشد؛ و امروزه می اقتدار با استعمال از نرم‌افزار و کانال های مجازی به مانند اینستاگرام، تلگرام و غیره مشتریان خویش را پیدا و کالاهای خویش را به آنان عرضه کرد. این دستور انقلابی به پا نموده است و شاید بازاریابی را طاقت فرسا خیس یا این که شاید سهل وآسان خیس از پیشین نموده است. دشوار خیس یا این که آسوده خیس شدن بازاریابی بستگی به نگاه شما دارااست که بخواهید با بازه زمانی یار و همدم گردید یا این که به عبارتی سیستم سنتی را ادامه دهید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که با بازه زمانی همدم گردید و از اپلیکیشن برای بهبود کسب و عمل خویش استعمال کنیم

تبلیغ در چنگ مشتری
در صورتی قصد دارید انقلاب عظیمی در کسب و عمل خویش ساخت‌و‌ساز فرمایید و بازار از دست رفته خویش را مجدد برگردانید، بهتر میباشد از نرم افزار ها استعمال فرمایید. چون تلفن همراه‌های هوشمند به عضو مستقل ناپذیری از تن آدم تبدیل شدند و یاور مستمر اشخاص می‌باشند. اکثری از عموم کل شغل های خویش، از عکس دریافت کردن تا خرید کردن را با گوشی خویش انجام می دهند. پس با تولید اپ گوشی و پباده سازی برنامه اندروید و ios خویش را به کلیه اشخاص معرفی فرمائید.

به همین استدلال موبایل های گوشی شایسته ترین ابزار تبلیغات محسوب می گردند. و شما می توانید بازاری بزرگ خیس محل، حیطه، شهر و حتی میهن خویش پیدا نمائید. امروزه در اکثری از کشورها اپلیکیشها ابزاری سریع و معمولی برای معرفی و ارائه سرویس ها به عموم محسوب می‌شوند. ولی علاوه بر آنچه گفته شد، پباده سازی و ساخت و ساز یک برنامه مزایای دیگری نیز دارااست که به‌دنبال به معرفی مزایای استعمال از اپ می پردازیم.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۴:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آموزش ساخت برنامه اندروید را از کجا شروع کنیم؟


فراگیری تولید اپ اندروید را از کجا آغاز کنیم؟
برای آغاز یادگرفتن این دست اپلیکیشن ها ما تلاش کردیم که ابتدایی ترین امور مبتنی بر گفته های منبع های دارای اعتبار را گردآوری کرده ایم.

تا شما عزیزانی را که درین حوزه عشق دارید ارشادوراهنمایی کنیم .

برای دوستانی هم که برای کسب و فعالیت خویش به‌دنبال تولید این نوع از نرم افزار ها  طراحی اپلیکیشن در مشهد  می باشند هم یه خرده با موضوعات کلی این معقوله آشنا کنیم .

برای تولید اپلیکیشن اندروید ، خودتان جاوا را فراگیری مشاهده کنید :
برای اپ نویسی اندروید ابتدایی ترین نصیب درک کردن جاوا میباشد آری، شما آن را صحیح خوانده اید.

اینجانب عمدا این مرحله را تحت عنوان STEP 0 معین کردم چون پیش از یادگیری اپلیکیشن گسترش اندروید می بایست علم خاصی از جاوا داشته باشید.

بدین ترتیب نخست جاوا را پیش از رفتن به Kotlin به‌سرعت فراگیری مشاهده کنید.

پیشنهاد می‌کنیم از Java First Head Java را حافظه بگیرید.

این کتاب بسیارجالب و اعتیادآور میباشد.

که در فیض آن شم می‌کنید که یادگیری جاوا را از یک کتاب کمیک می خوانید.

برای ایجاد اپلیکیشن اندروید یک کتاب در Android Development بخوانید.

یا این که در یک کلاس آموزشی نام نویسی اخذ نمائید.

بعد از یادگیری جاوا، وقت آن میباشد که یک کتاب در Android Development اخذ نمایید.

یا این که یک عصر آنلاین نام نویسی نمایید.

پیشنهاد میکنیم در ساخت‌و‌ساز برنامه اندروید: کتاب The Guide to the Big Nerd Ranch را برای آغاز تعیین فرمائید. این کتاب پیشگفتار ای عالی برای توسعه و گسترش اندروید میباشد. که مبنی بر اردوهای بوت اندرویدی دوستداشتنی آندر وردرمان Big Nerd Ranch میباشد. شما می‌توانید از این کتاب تحت عنوان یک راهنمای عملی برای Android به کار گیری نمایید چون این کتاب مثال های کد عالی را با توضیحات پر‌نور مفاهیم کلیدی ارائه می‌دهد.

همینطور او‌لین ورژن Head First Android Development را سفارش میکنیم. در صورتی چه این کتاب یه خرده سابق شده‌است، البته مفاهیم کلیدی را در یک روش بسیار دیدنی توضیح می‌دهد. در‌حالتی که شما درپی یک کتاب سرفصل نخستین در اندروید می‌باشید، شما از تلاوت این کتاب لذت خواهید پیروزی.

 

در ساخت‌و‌ساز نرم‌افزار اندروید در صورتیکه ترجیح می دهید از فراگیری های ویدئویی خاطر بگیرید،  ما پیشنهاد می‌کنیم که برای زمان های تحت نام نویسی فرمایید:

Android Development for Beginners [by Google]
The Complete Android Oreo Developer Course
در حالتی که میخواهید خودتان را برای تبدیل شدن به یک بسط دهنده سند گردیده Android فراهم نمایید و در حالتی که میزان دارایی دارید، ما به شدت پیشنهاد می‌کنیم برای نرم افزار Android Nanodegree از Udacity در همیاری با Google نام نویسی نمائید.

و در غایت، فراموش نکنید که در اپ نویسی اندروید راهنمای آموزشی قانونی را برای توسعه و گسترش دهندگان اندرویدی از گوگل علامت گذاری فرمایید. این راهنمای قانونی همگی چیزهای مهم را با مثال های متعددی از کد پوشش می‌دهد که می‌تواند برای هر توسعه و گسترش دهنده ی Android بسیار اثرگذار باشد

در ساخت و ساز اپلیکیشن اندروید اطمینان نتیجه ها فرمائید که‌این مفاهیم را به خیر و خوبی فهم میکنید:
سرویس ها | گسترش دهندگان اندروید در ساخت و ساز اپلیکیشن اندروید
شیوه اداره سرویس ها دور‌نما در آندروید O چه است؟ در ساخت و ساز اپلیکیشن اندروید
ارائه دهندگان محتوا | گسترش دهندگان اندروید در تولید نرم افزار اندروید
روند ساخت و ساز یک ارائه دهنده محتوا در نرم‌افزار نویسی اندروید
اشکالزدایی نرم افزار درج شده در ساخت و ساز اپ اندروید
کانتکس در اندروید در ایجاد نرم افزار اندروید
اکران ها و پوسته های Android در ایجاد نرم افزار اندروید
تم ها و مدل های آندروید در ایجاد نرم‌افزار اندروید
فرگمنتس در ساخت‌و‌ساز این نوع از اپ ها
10.پیکربندی اشتراکی در تولید اپلیکیشین اندروید


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۹:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ایرادات اپ فروشگاهی

اشکال اپ فروشگاهی بدون پول؟
نرم‌افزار فروشگاهی  و طراحی اپلیکیشن در مشهد مجانی جدا وجود ندارد. یک کمپانی، میزبانی آن را به عهده دارااست. این برنامه ها برای اشخاصی که داده ها فنی متعددی ندارند، مطلوب میباشد. تولید این نوع نرم‌افزار ها در مقابل تولید نرم‌افزار های سفارشی در طی کمتری شکل می‌پذیرد. تجهیزات برنامه فروشگاهی بدون پول نسبت به نرم افزار سفارشی محدودتر میباشد، با این اکنون هزینه ساخت و ساز و محافظت آن نسب به نوع سفارشی خیلی ناچیز میباشد.

یکی لازمات نگه داری نرم افزار بروزرسانی آن میباشد. زیرا میزبانی نرم افزار های سفارشی در چنگ صاحب و مالک برنامه میباشد، براین اساس نگه داری و بروزرسانی آن نیز با تصمیم مالک نرم افزار شکل می گیرد. درحالی که اپ سازها اپ ها را به طور مداوم بروزرسانی می‌نمایند. این بروزرسانی مداوم از مزیت‌های نرم‌افزار فروشگاهی مجانی میباشد.

نکته‌‌ی کلیدی ۱: نرم‌افزار های بدون پول در کمترین بازه زمانی و سوای هزینه فراهم افتتاح میباشد.

 

نرم‌افزار فروشگاهی سفارشی بیشتر میفروشد یا این که نرم‌افزار فروشگاهی بدون‌پول؟
بدون‌پول بودن یا این که سفارشی بودن اپ به صورت مطلق نمی‌تواند تاثیری در فروش زیاد نرم‌افزار داشته باشد، زیرا دست اندرکاران متعددی در فروش متاع در نرم‌افزار تأثیر داراست. وجود بازار دیده نشده، نوع بازاریابی، نوع فرآورده، واحد سنجش طرفدار مال، ارزش و تبلیغات و … به صورت بی واسطه در واحد سنجش فروش تأثیر دارا‌هستند.

نکته‌ی کلیدی ۲: به این ترتیب عوارض متعددی در پیروزی کسب و فعالیت اپلیکیشنی وجود دارااست که معماری اپ تنها یکی آن‌هاست.

 

سپرده گذاری سوای ریسک در ساخت و ساز کسب و عمل اپلیکیشنی
هر شروعی یک هزینه دارااست. هنگامی شما تصمیم بگیرید یک نرم‌افزار بسازید می بایست پاره ای از میزان دارایی خویش را برای ساخت‌و‌ساز و کدنویسی نرم افزار کنار بگذارید. خوشبختانه در ساخت‌و‌ساز نرم‌افزار به طرز بدون پول هزینه‌ای پرداخت نمی کنید. دارایی‌ای که قرار بود برای پباده سازی برنامه خرج خواهد شد، را می توانید در بقیه قسمت‌ها خرج نمایید. این نوع نرم افزار ها از پیش تشکیل‌شده‌اند و شما از آن به کارگیری میکنید.

یادداشت: از پیش ساخته بودن اپ های فروشگاهی بدون پول نباید در ذهنیت شما شک وتردید ساخت و ساز نماید. این نرم‌افزار ها قابلیت و امکان‌های بسیار خیر دارا‌هستند و اما کل تجهیزات یک مغازه اپلیکیشنی را نیز دارا‌هستند.

نکته کلیدی ۳: فارغ از ریسک در سپرده گذاری مالک برنامه میشوید.

 

مهارت موردنیاز برای پباده سازی نرم‌افزار بدون‌پول
برای ساخت‌و‌ساز اپ بدون‌پول به هیچ مهارت خاصی نیاز ندارید. شما فارغ از نیاز به تخصص و شناخت به لهجه‌های اپلیکیشن نویسی می توانید نرم‌افزار بسازید. با یک نام نویسی معمولی در سامانه نرم‌افزار ساز و یکسری کلیک بی آلایش مالک نرم‌افزار فروشگاهی می شوید.

 

نرم‌افزار فروشگاهی بدون‌پول از چه پلتفرمی پشتیبانی می‌نماید؟
یکی مزیت‌های اپ ساز که آن را دوست داستنی نموده است، پشتیبانی هم زمان آن از پلتفرم‌های دیگر مثل اندروید و iOS میباشد. در ساخت‌و‌ساز سفارشی نرم افزار شما برای پشتیبانی از دیگر پلتفرم‌ها می بایست هزینه‌های جانبی پرداخت فرمایید. البته در نرم‌افزار ساز این قابلیت و امکان به طور بدون‌پول ارائه می‌گردد.

 

کسب و عمل خویش را اپلیکیشنی فرمایید
تولید برنامه برای کسب و فعالیت مزایای متعددی دارید که در پایین به یک‌سری آیتم از آن ها اشاره کرده ایم:

۱- شناساندن مارک

۲- مشتری‌های نو در شهرها و استان‌های دیگر

۳- رابطه سهل وآسان با مشتری

۴- سیستم فروشگاهی بخش اعظمی عالی

۵- درگاه پرداخت فردی

۶- به اکران گذاشتن تولیدات در مغازه

۷- ارتقاء منفعت

 

چطور اپلیکیشن فروشگاهی خویش را بسازیم؟
برای تولید برنامه فروشگاهی مجانی به پیوند پایین کلیک فرمایید.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۵:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپ نویسی اندروید

اپ نویسی و پباده سازی نرم‌افزار iOS
نرم‌افزار نویسی و پباده سازی اپ iOS
نرم‌افزار نویسی با گویش Swift از تخصص های ما میباشد. با ما، کسب و عمل خویش را روی یک کدام از دوست داستنی ترین پلتفرم های گوشی در جمهوری اسلامی ایران ببرید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد و پباده سازی برنامه اندروید
اپلیکیشن نویسی و پباده سازی اپ اندروید
از در آغاز تا فعال‌ساز‌ی اپ شما روی Google Play، تیمی کارشناس و زبده پروژه شمارا بدست میگیرد. با ما، کسب و عمل خویش را در دسترس یوزرها اندروید قرار دهید.

به یک برنامه ماهر نیاز دارید؟

ما برای شما تیمی کارشناس داریم.

پروسه توسعه و گسترش و پباده سازی نرم‌افزار
چک پروژه و استراتژی
استراتژی
پباده سازی Ux و UI
پباده سازی UX و UI
بسط و اپلیکیشن نویسی نرم افزار
توسعه و گسترش و اپ نویسی
آزمایش و در اختیار گرفتن سعی
در اختیار گرفتن کیفیت
تحویل ورژن آخری نرم افزار
تحویل
چک و انتخاب استراتژی
ما در صدر طی گرد هم آیی ای حضوری نیازها و هدف ها کسب و فعالیت شمارا محاسبه می‌کنیم. این آنالیز به ما یاری می نماید تا طبق داده ها در مشت و منظره بازار رقابت شما، یک استراتژی مناسب و جدول وقتی اجرا پروژه گزینش کنیم.
الو اپ کمپانی پباده سازی و ساخت و ساز نرم افزار
الو اپ از سال 1387 عمل خویش را در حوزه IT استارت نمود و تاکنون با عملکرد و عمل ماهر در پباده سازی نرم افزار تلفن همراه و انجام اختراع در پروژه های متعدد به یک کدام از شرکتهای دارای اعتبار پباده سازی و ایجاد اپلیکیشن تلفن همراه تبدیل شده‌است.

پروژه های ساخت و ساز نرم افزار گوشی در کمپانی الو اپ
بخش اعظمی از صاحبان کسب و امور برای رونق عمل و کار خویش در بازار تجارت الکترونیک ساخت و ساز نرم افزار iOS و اندروید خویش را به مجموعه فنی الو برنامه سپرده اند. حیث سنجی های انجام یافته در الو برنامه نشان میدهد که برنامه های تشکیل‌شده در این موسسه محبوبیت متعددی دارا هستند. این فرمان علت بیشتری به ما داده میباشد تا پروژه های ساخت‌و‌ساز نرم افزار خویش را با خلاقیت و کارآیی بیشتر پباده سازی نموده و در مسیر خویش کوشاتر باشیم.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۷:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپ

وسعت ذیل و مطلوب
قابل انجام بر روی کلیه دستگاه ها
سرعت و همت بالا
مصرف باصرفه باتری
پباده سازی برنامه تلفن همراه

فرایند ایجاد نرم‌افزار اندروید
جهت پباده سازی برنامه اندروید باید سه چیز را خوب بشناسید که دربرگیرنده :

آشنایی غرض
طراحی اپلیکیشن در مشهد  در گام اولیه بایستی معلوم نمائید می‌خواهید از چه ابزاری و با چه امکاناتی به کار گیری نمائید از جمله از چه طرحی می‌خواهید استعمال نمائید بعد از آن به‌این مورد بپردازید که قرار میباشد اپ شما چه اهدافی را دنبال کند و چه خصوصیت های خواهد داشت تا بر طبق آن منابع لازم را تهیه و تنظیم کنید .

فعال‌ساز‌ی و گسترش برنامه
نقشه وایفریم از نرم‌افزار پباده سازی گردیده و بر پایه ی آن طرح متبوع ساخت و ساز می‌شود و نظرها مشتری اخذ و قسمت های متبوع تصحیح میشوند .

آزمایش به وسیله مشابه ساز اندرویدی
با استعمال از ابزار های مشابه ساز اندرویدی نرم‌افزار پباده سازی گردیده را در آن بر طبق گنجایش ، حافظه موقت و یا این که هر چیز دیگری که اصلی میباشد نظارت کرده و ایرادات آن یافته و رفع می‌گردد .

توسعه و گسترش و پشتیبانی
جهت تقویت رابطه یوزرها با اپ و جهت بسط هدف ها متبوع مشتری و با اخذ نظرها یوزرها نرم‌افزار پیشرفته مخاطب پسند خیس می‌گردد و پشتیبانی و جواب صحیح به کلیه این بازخوردها امری حیاتی در پایداری برنامه محسوب می‌شود .

رهام اینترنت کمپانی پباده سازی اپ اندروید
پباده سازی برنامه اندروید رهام اینترنت در تهران و شیراز توسط تیمی مجرب ، کارشناس و با مسئولیت فراهم سرویس رسانی به شما هموطنان عزیز در هرجای مرزو بوم عزیزمان می‌باشد . رهام اینترنت با پباده سازی اپ های اندروید و آی وی اس و دارا بودن مثال شغل های حاذق توانسته میباشد رضایت 100 درصدی مشتریان خویش را بدست آورد و این افتخار مطرح ترین اجرو پاداش ای میباشد که رهام اینترنت توانسته میباشد در زمان سالها همت و سرویس رسانی بدست آورد . 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۱۷:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار

بسترهای قابل انعطاف افزاری
خواسته از بستر سازی قابل انعطاف افزاری این میباشد که نرم‌افزار متبوع شما  و طراحی اپلیکیشن در مشهد  بر طبق کدام لهجه نرم‌افزار نویسی پباده سازی شود. در پباده سازی و ساخت‌و‌ساز برنامه، لهجه اپلیکیشن نویسی بر پایه ی بازار عمل و همینطور وضعیت متبوع گزینش گردیده و گزینش می‌شود که برنامه برای سیستم برهان اندورید بایستی پباده سازی گردد و یا این که iPad و … . هزینه ی پباده سازی نرم‌افزار اندورید و iOS به جهت این که هر دو پلتفرم به طور ترکیبی آیتم به کار گیری قرار می‌گیرد، نسبت به بقیه نرم افزار ها دارنده هزینه ی نسبتاً بیشتری خواهد بود.

 

توصیه پباده سازی برنامه
پباده سازی نرم افزار اندروید و ios یک کدام از بازارهای داغ و پرطرفدار در دنیای تکنولوژی میباشد. امروزه برای انجام جزئی‌ترین کار‌ها نرم افزار‌های متفاوتی پباده سازی شده‌است. به کارگیری از این نرم افزار ها بخش اعظمی از شغل های پرداخت، توصیه و … را با سرعت بیشتر پیش می برد. در جمهوری اسلامی ایران نیز کمپانی‌های بخش اعظمی در مورد پباده سازی و ساخت‌و‌ساز برنامه خدماتی کار می‌نمایند. این مجموعه‌ها از شایسته ترین و ظریف‌ترین برنامه نویس ها برنامه منفعت‌مند میباشند و یک کدام از شایسته ترین شرکت ها پباده سازی برنامه در تهران، کمپانی اینترنت نگاه میباشد.

برای پیشنهاد پباده سازی اپ اندروید معمولا سوال ها متعددی برای مشتریان پیش می آید. یک کدام از این سوال ها، هزینه ساخت و ساز نرم‌افزار و احتساب هزینه‌های مرتبط با آن میباشد. تعرفه پباده سازی نرم‌افزار اندروید و ای وی اس با دقت به حوزه کاری و تجهیزات موردنیاز متغیر میباشد، براین اساس برای اطلاع از تعرفه پباده سازی برنامه اندروید و ای وی اس نیاز میباشد تا سرویس ها و تجهیزات متبوع خویش را با نرم‌افزار نویسات اپلیکیشن اینترنت نگاه میان بگذارید. ما با ارائه راهکارهای هوشمندانه کسب و فعالیت شما‌را رونق می‌بخشیم.

برای به حساب آوردن هزینه ایجاد نرم افزار با کمپانی ساخت وب سایت اینترنت نگاه تماس نتایج نمایید تا با دقت به نیاز و تجهیزات مد حیث شما هزینه پباده سازی برنامه تلفن همراه را برای شما در قالب پیش فاکتور قانونی ارسال کنند.

مزایای پباده سازی نرم‌افزار
راحتی تعامل با مشتری

یکی‌از مهم‌ترین فواید پباده سازی نرم‌افزار ریلکس ساختن رابطه با مشتری می باشد. در اپ های کاربردی صاحبان کا میتوانند نوتیفیکیشن را فعال کرده تا در سریعترین بازه زمانی ممکن جواب مشتریان را بدهند. این مزیت سبب ساخت مشتریان با مسئولیت می‌گردد.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۵:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ساخت اپلیکیشن


فراگیری ایجاد اپلیکیشن موبایل سوای علم اپ نویسی!
طراحی اپلیکیشن در مشهد و نرم افزار میکر قابلیت تولید نرم افزار برای سه سیستم استدلال برتر یعنی iOS, Android و Windows Mobile را دارااست. پس در این کاغذ با دقت به نیازتان با زدن Choose this کنار اسم هر سیستم دلیل به شیت ساخت‌و‌ساز برنامه برای گزینه متبوع وارد می شوید.
به نقل از خبر نامه شبانه باشگاه خبرنگاران، در صورتی‌که شما هم عشق و علاقه زیادی به ساخت و ساز اپلیکیشنی خصوصی برای سایت خویش و یا کاری به خصوص را دارید و وقت کافی برای یادگرفتن زبانهای نرم‌افزار نویسی دیگر را ندارید و یا این عمل در تخصص شما نیست این مقاله را بخوانید تا شما‌را با یکی دیگر از کارهایی که در دنیای دیجیتال بی آلایش گردیده اند آشنا سازیم.

برای ایجاد نرم‌افزار فارغ از داشتن علم اپ نویسی سایت ها و نرم‌افزار های زیادی وجود دارا‌هستند:

Infinite Monkeys
Buzztouch
Appsbar
Runrev Livecode
Telerik Icenium
و AppMakr سرویس هایی می‌باشند که به آسانی می توانید "نرم افزار" خویش را با آنان بسازید.

AppMakr سرویسی میباشد که قصد ارائه یادگرفتن آن را داریم و دلیل آن هم سادگی بوده و به راحتی می توانید آخرین پست های سایت را در یک نرم‌افزار به کاربرانتان بدهید.

ولی به یاد داشته باشید سایر سرویس ها از تابع های بیشتری برخوردارند مانند Infinite Monkeys که دارای تابع های فراوانی مانند خبر ها، آر اس اس، موزیک، ویدئو، عکس، متن، لینک، اتصال به کانال های اجتماعی، نقشه و… میباشد، ولی شیوه عمل آن‌ها هم صرفا استعمال از موشواره و درگ اند دراپ میباشد پس به پیشنهاد اینجانب تمامی سرویس ها را آزمایش کرده تا به گزینه دلخواه خویش دست یابید.

در آغاز به سایت http://www.appmakr.com بروید.

زیرا تولید نرم افزار در این سایت نیازمند عضویت در آن میباشد پس در آغاز Register بزنید تا وارد شیت عضویت شوید.

بعداز وارد کردن ایمیل و راز عبور و اتمام عضویت در بالای برگه اصلی سایت Login را زده تا به کاغذ ورود هدایت گردیده و بعد با زدن ایمیل و سر عبور به داشبورد خویش انتقال داده شوید. به نقل از گویاآی تی، برای ابتدا ساخت و ساز اپلیکیشن Create a New App را از منوی سمت چپ بزنید.

برنامه میکر قابلیت ایجاد برنامه برای سه سیستم استدلال برتر یعنی iOS, Android و Windows Mobile را دارااست. پس در این شیت با دقت به نیازتان با زدن Choose this کنار اسم هر سیستم استدلال به ورقه تولید اپلیکیشن برای گزینه متبوع وارد می شوید.

در شیت بعد از آن نشانی سایت و یا RSS متبوع را وارد کرده و Create App! را بزنید.

در مرحله بعد از آن بر روی سرور سایت پردازش هایی برای هماهنگی با لینک اینترنت شما و ایجاد برنامه گردد که بعداز اتمام اتوماتیک به کاغذ سپس یعنی به شیت شخصی سازی انتقال داده خواهید شد.

در این ورقه می توانید اسم نرم‌افزار، آیکن و عکس ورودی نرم‌افزار را از یک نشانی یا از کامپیوترتان گزینش کنید.

همان گونه که می بینید در بالای آپشن ها، منوهایی برای شخصی سازی بیشتر نرم‌افزار وجود دارا‌هستند.
Tabs برای افزودن یک منوی دیگر مانند Home و یا گذاشتن یک فید و یا یک گالری تصاویر در نرم افزار و حتی قابلیت کدنویسی و شخصی سازی ظاهری برنامه با CSS و Javascript می باشد.

Customize برای اضافه کردن هدر به نرم افزار و تغییر رنگ متون می باشد.

تب App Info نیز برای وارد کردن اطلاعاتی در رابطه نرم افزار مانند تیتر، توضیحات، نشانی سایت، منش ارتباطی، قیمت نرم‌افزار و… میباشد.

تب Monterize نیز برای ارتقاء‌ی درجه کاربری برای داشتن تجهیزات و قابلیت های بیشتر میباشد.
در پایان برای اتمام امور بر روی تب Publish بروید که در این برگه می توانید میزان کیفیت اپتان را در یک توشه ببینید و در پایان برای ساخت و ساز کامند Build App را بزنید تا به ورقه نهایی انتقال داده گردیده که در این برگه با زدن install app manually و Download app اپلیکیشن برایتان دانلود گردد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۱۷:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایای اپلیکیشن برای کسب و کارها


مزایای اپ برای کسب و امور
اما کمپانی‌ها تصمیم به حداکثر فایده‌وری از منابع خویش برای کسب شایسته ترین سود را دارا‌هستند. طراحی اپلیکیشن در مشهد در کنار مراحل رو به رویش به کار گیری از تلفن‌های هوشمند، به کار گیری از نرم‌افزار ها به وسیله کمپانی‌ها و کسب و امور تبدیل به یک استراتژی برای ساخت دسته‌ای از مزایا برای آنان شده‌است. این دست از مزایا به یک سری نوع تقسیم می گردند که در‌این نوشته‌ی‌علمی آنان‌را شرح خوا‌هیم بخشید.

نرم‌افزار ها را تحت عنوان تقویت‌کننده فروش خویش در لحاظ بگیرید

یکی‌از مهم‌ترین هدف ها هر کسب و کاری رشدی استوار و ارتقا بهره میباشد. تجربیات پیروزی‌آمیز رهبران بازار مانند زارا، استارباکس، پیتزا دومینو و بقیه مورد ها اثبات نموده است که نرم‌افزار ها میتواند به صورت چشمگیری به ارتقا فروش یاری دهد. در اینجا برخی نمونه‌ها درباره ی این مقاله ارائه شده‌است:

زارا با به کار گیری از اپ کاربردی گوشی خویش پیروز به ارتقا 60 درصدی فروش شد.

بعد از فعال سازی اپلیکیشن‌ موبایل ربکا مینکوف، این اسم تجاری چیره به فروش سه برابر بیشتر جامه‌ها نسبت به انتظارات کمپانی شد.

بعد از نشر نرم‌افزار گوشی پیتزا دومینو، این اسم تجاری پیروز به ارتقا 28 درصدی فروش خویش در بریتانیا شد.

 

مشتریان مدرن مدام به تلفن‌های هوشمند خویش دقت می‌نمایند

تلفن‌های هوشمند دیگر فقط یک ابزار نیستند و دیگر تبدیل به بخشی از روش معاش ما گردیده‌اند. در اولِ ظهور تلفن‌های هوشمند، مزایای آن‌ها برای کسب و شغل های کوچک خیلی روشن نبود. صرفا 10 درصد از مشتریان تلفن‌های هوشمند داشتند و حتی مقدار کمتری از این درصد جمعیت نیز بر روی تلفن‌های یاروهمدم خویش فعال بودند. امروزه، نزدیک به 60 درصد از جمعیت دنیا دارنده یک گوشی می باشند (و این آمار برای اروپا و امریکای شمالی حدودا برابر با صد درصد میباشد) و به همین عامل تغییرات در تعداد یوزرها فعال موبایل حقیقتا پهناور بوده میباشد.

علاوه بر این آمار نشان می دهد که اشخاص بزرگسال نزدیک به سه ساعت و نیم از وقت خویش را صرف برنامه ها می‌نمایند. پس منطقی میباشد که عموم بخشی از این بازه زمانی هم بر روی اپلیکیشن کاربردی شما صرف نمایند، همینطور در حالتی‌که که اپ‌های کاربردی شما صرفا وابسته به سیستم‌استدلال اندروید میباشد، بهتر میباشد یک ورژن از آن را نیز برای سیستم‌ادله IOS ارائه دهید و بالعکس، تا به این صورت تا حد قابلیت و امکان بخش اعظمی از یوزرها بالقوه خویش را پوشش دهید.

ایده‌هایی برای بازاریابی بهتر نرم افزار ها

حدودا امروزه تمامی عموم از کودک ها بچه تا سالمندان از دستگاه‌های موبایل استعمال می‌نمایند. براین اساس یک بازار عظیم برای نرم‌افزار ها وجود دارااست. متاسفانه، بخش اعظمی از نرم‌افزار‌های کاربردی روزمره دانلود میگردند و بعضا نیز هیچگاه آیتم به کار گیری قرار نمی‌گیرند.

برای اینکه عموم نرم افزار‌های کاربردی شما‌را از در بین صدها اپلیکیشن با امکاناتی شبیه گزینش نمایند، شما نیاز به بازاریابی عالی دارید.

معمولا نقط ی اوج دانلود نرم افزار‌های کاربردی چندین هفته نخستین تکثیر آن ها میباشد. البته در‌صورتی‌که که جامعه اپ‌ کاربردی شما و عملکرد‌های بازاریابی شما به صورت همیشگی نباشد، نتیجه ها شما نیز کوتاه مقطع خواهد بود و نتایجی مستمر کسب نخواهید کرد.

شما می بایست یک نرم‌افزار بلند زمان را ساخت نمایید. برای آغاز، استراتژی بازاریابی خویش را به دو قسمت تاکتیک‌های قبل از فعال سازی و بعداز فعال سازی تقسیم فرمایید.

بازاریابی اپ ها قبل از فعال سازی آن‌ها

بازاریابی را مدتی طولانی قبل از تکثیر نرم‌افزار‌های خویش آغاز نمائید.

از لحظه‌ای که مفاهیم و طرح‌های اپلیکیشن کاربردی در ذهنیت شما بی نقص می گردد، شما بایستی به اندیشه بازاریابی آن باشید و بدانید که یوزرها ایده‌آل شما چه عده ای می باشند و چرا آنان بایستی اپلیکیشن شمارا دانلود نمایند و شما چه طور می توانید این یوزرها را به دانلود نرم افزار خویش سوق دهید. پس به محض اینکه معنی اپ کاربردی در ذهنیت شما بی نقص شد، به تفکر آغاز بازاریابی برای آن باشید.

بازاریابی در اوایل یک نرم‌افزار کاربردی میتواند انتظارات را ساخت و ساز نماید. عموم همواره جدیدترین و آخری نرم‌افزار‌های کاربردی بازار را دوست دارا هستند.

مبتنی بر مطالعاتی که بوسیله گوگل انجام یافته میباشد، صرفا 40 درصد از یوزرها گوشی به جستجوی نرم‌افزار‌های کاربردی از روش دکان نرم افزار‌های کاربردی میپردازند. دیگران فقط اپ‌های کاربردی مایحتاج خویش را از روش ویدئوهای یوتیوب، یادگرفتن‌های آنلاین و بقیه مورد‌های دیگر می یابند.

به این ترتیب وقتی که شما استارت به اپ‌ریزی برای بازاریابی خویش میکنید موضوع‌های مختلفی را میتوانید زیر پوشش قرار دهید.

آغاز به برقراری تعاملات با مشتریان احتمالی خویش فرمائید

به مراد ساخت و ساز نرم افزار‌ کاربردی ایده‌آل، شما می بایست به طوری اپلیکیشن کاربردی را پباده سازی فرمایید تا نیازهای یوزرها را برآورده سازد. عموم صرفا نرم‌افزار‌هایی را دانلود می‌نمایند که به آن ها به شدت‌ نیاز داشته باشند.

به این ترتیب می بایست در حین روند ساخت اپ‌های کاربردی، برخورد مخاطبان مقصود خویش را نیز اخذ نمائید. در ادامه مشتریان احتمالی و تعامل با آنان در پروسه ساخت و ساز اپ‌ کاربردی خویش باشید. از یوزرها حقیقی و واقعی بازخوردهایی را از روش تالارهای گفتگو اینترنت‌تارنما‌های دارای ارتباط و رسانه‌های اجتماعی اخذ نمایید.

شما میتوانید از ابزارهای نظارتی نیز به کارگیری فرمائید که‌این ابزارها در شناسایی رهبران صنعت به شما امداد می‌نمایند و شما می توانید برای اخذ برخورد از آنان نیز به کارگیری نمایید.

از جمله، بازاستریم با اینفلوئنسرها (اشخاص دارای اسم و رسم در کانال‌های اجتماعی که تعداد متعددی دنبال‌کننده دارا هستند) به مراد اخذ برخورد در امر خصوصیت‌های اپلیکیشن‌های ذیل اینترنت کار می‌نماید آن‌گاه این بازخوردها را در فعال سازی اپلیکیشن‌ها نیز اعمال می‌نماید.

یک وب لاگ بسازید

بلاگ یکی شایسته ترین نحوه‌های اشتراک‌گذاری داده ها آنلاین میباشد و شما از روش آن می تواند با ارسال پست‌هایی به صورت منظم، مخاطبان را بروز نگهدارید. شما بایستی به محض تولید تارنما اپلیکیشن خویش، مبادرت به فعال‌سازی یک بلاگ نیز در کنار آن فرمایید.

به اشتراک‌گذاری تجربیات خویش در ساخت‌و‌ساز نرم‌افزار، خواننده گان را سرگرم آن خواهد کرد. آن ها حس می‌نمایند در‌این پروسه حضور دارا هستند و شما می‌توانید از روش عده ای که با پست‌ها رابطه برقرار می‌نمایند، بازخوردی عالی اخذ فرمائید.

این مسئله همینطور منجر ساخت علائق در اپ‌ کاربردی شما می گردند و وب لاگ تبدیل به محلی برای برقراری رابطه با یوزرها، حتی بعد از فعال سازی اپ‌ کاربردی می‌گردد.

آغاز به پخش تیزر فرمائید

شما می توانید مجموع ارتفاع روز درباره‌ی نرم‌افزار کاربردی خویش حرف فرمایید البته عموم مدام می خواهند این چیزها را با دیده خویش ببینند.

با به کارگیری از تیزرها و پیش‌اکران‌ها شما می توانید مشتریان را از حالت «عشق‌مند» به حالت «هیجان‌زده» برای اپ‌کاربردی خویش ببرید. آدم‌ها موجوداتی بصری می باشند. ویدئوهای تبلیغاتی و تصاویر از نرم‌افزار‌های کاربردی شما منجر می‌گردد که عموم به مکان صرفا شنیدن خبرها راجع‌به اپ کاربردی شما، به شخصه آن را ببینند.

شما میتوانید از این تکنیک برای رویش یک فهرست نشانی اینترنتی از کاربرانی که عشق و علاقه‌مند به نرم افزار‌ کاربردی شما میباشند، استعمال نمائید.

استارت به مهیا‌سازی پرونده‌های خبرها و اطلاع رسانی‌هایی فرمائید که بایستی به رسانه‌ها ارسال شوند

شما می بایست برای تاریخ نشر اپلیکیشن کاربردی خویش آغاز به فراهم‌سازی پرونده‌های خبرها و اطلاع رسانی‌هایی نمائید که بایستی به رسانه‌ها ارسال شوند. سایت شما بایستی کاملا فراهم باشد و بایستی ویدئوهایی برای اشاعه خصوصیت‌های کلید نرم‌افزار‌‌کاربردی خویش داشته باشید و بخشی از محتوای آن نیز بایستی مانند تاریخ نشر یا این که پست‌های وبلاگی باشد.

بایستی با رسانه‌های دارای ربط، اینفلوئنسرهای صنعت خویش و بلاگ‌های نویس‌های دارای اعتبار برای رای زنی‌ها و چک‌ اپ‌ کاربردی خویش رابطه برقرار نمائید.

فعلا که اپلیکیشن کاربردی شما فعال‌ساز‌ی شده‌است، فعالیت شما کل گردیده وجود ندارد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۱:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ایده‌هایی برای بازاریابی بهتر برنامه ها


ایده‌هایی برای بازاریابی بهتر برنامه ها

حدودا امروزه همگی عموم از خردسال ها طفل تا سالمندان از دستگاه‌های موبایل طراحی اپلیکیشن در مشهد استعمال می‌نمایند. به این ترتیب یک بازار گسترده برای نرم افزار ها وجود دارااست. متاسفانه، بخش اعظمی از اپ‌های کاربردی روزمره دانلود می گردند و بعضی نیز هیچگاه گزینه استعمال قرار نمی‌گیرند.

برای اینکه عموم اپ‌های کاربردی شمارا از در میان صدها اپ با امکاناتی شبیه گزینش نمایند، شما نیاز به بازاریابی عالی دارید.

معمولا نقط ی اوج دانلود نرم افزار‌های کاربردی یک سری هفته نخستین نشر آن‌ها میباشد. اما در‌صورتی‌که که جامعه اپ‌ کاربردی شما و همت‌های بازاریابی شما به صورت مستمر نباشد، نتیجه ها شما نیز کوتاه بازه زمانی خواهد بود و نتایجی همیشگی کسب نخواهید کرد.

شما می بایست یک نرم‌افزار بلند برهه زمانی را تولید نمائید. برای آغاز، استراتژی بازاریابی خویش را به دو نصیب تاکتیک‌های قبل از راه اندازی و بعد از راه اندازی تقسیم نمائید.

بازاریابی نرم‌افزار ها قبل از راه اندازی آن‌ها

بازاریابی را مدتی طولانی قبل از نشر اپلیکیشن‌های خویش استارت نمائید.

از لحظه‌ای که مفاهیم و طرح‌های اپلیکیشن کاربردی در ذهنیت شما بدون نقص می شود، شما بایستی به تامل بازاریابی آن باشید و بدانید که یوزرها ایده‌آل شما چه عده ای می‌باشند و چرا آن‌ها می بایست برنامه شما‌را دانلود نمایند و شما به چه شکل می توانید این یوزرها را به دانلود اپلیکیشن خویش سوق دهید. پس به محض اینکه معنی نرم افزار کاربردی در ذهنیت شما بدون نقص شد، به اندیشه آغاز بازاریابی برای آن باشید.

بازاریابی در اوایل یک اپ کاربردی میتواند انتظارات را ساخت نماید. عموم همواره جدیدترین و پایانی اپ‌های کاربردی بازار را دوست دارا‌هستند.

مبتنی بر مطالعاتی که بوسیله گوگل انجام شده میباشد، فقط 40 درصد از یوزرها موبایل به جستجوی اپ‌های کاربردی از روش مغازه اپ‌های کاربردی میپردازند. سایر افراد صرفا نرم‌افزار‌های کاربردی ما یحتاج خویش را از روش ویدئوهای یوتیوب، یادگرفتن‌های آنلاین و بقیه آیتم‌های دیگر مییابند.

براین اساس وقتی که شما استارت به اپ‌ریزی برای بازاریابی خویش میکنید مسئله‌های مختلفی را میتوانید زیر پوشش قرار دهید.

استارت به برقراری تعاملات با مشتریان احتمالی خویش نمایید

به مراد ساخت و ساز اپ‌ کاربردی ایده‌آل، شما بایستی به گونه ای اپلیکیشن کاربردی را پباده سازی نمائید تا نیازهای یوزرها را برآورده سازد. عموم فقط اپ‌هایی را دانلود می‌نمایند که به آنان به شدت‌ نیاز داشته باشند.

بدین ترتیب می بایست در طول فرایند ساخت و ساز اپ‌های کاربردی، برخورد مخاطبان مقصود خویش را نیز اخذ فرمائید. درپی مشتریان احتمالی و تعامل با آن ها در فرایند ساخت‌و‌ساز اپ‌ کاربردی خویش باشید. از یوزرها حقیقی بازخوردهایی را از روش تالارهای رای زنی اینترنت‌تارنما‌های دارای ربط و رسانه‌های اجتماعی اخذ نمائید.

شما میتوانید از ابزارهای نظارتی نیز به کارگیری فرمائید که‌این ابزارها در شناسایی رهبران صنعت به شما امداد می‌نمایند و شما می توانید برای اخذ برخورد از آنها نیز به کار گیری فرمائید.

از جمله، بازاستریم با اینفلوئنسرها (اشخاص پر اسم و رسم در کانال‌های اجتماعی که تعداد متعددی دنبال‌کننده دارا هستند) به خواسته اخذ برخورد راجع به خصوصیت‌های نرم‌افزار‌های پایین اینترنت کار می‌نماید بعد این بازخوردها را در فعال‌ساز‌ی اپ‌ها نیز اعمال می‌نماید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۶:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)