مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

معرفی Manifest File


معرفی Manifest File :
زمانی که شما جزیی از اجزای یک برنامه را می نویسید یا این که بسط می دهید ، می بایست تمام اجزای آن را در manifest.xml ذخیره فرمائید . این فولدر تحت عنوان رابط کاربری فی مابین برنامه اندروید و سیستم دلیل فعالیت می نماید . به این ترتیب در شرایطی که شما اجزای برنامه خویش را درین پوشه اعلام نکنید ، سیستم ادله آن را در لحاظ نخواهد گرفت . به نمونه تحت دقت نمایید :

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در اینجا تگ های ... مولفه های مرتبط با نرم افزار را پیوست می‌نمایند. اتریبیوت android:icon به آیکون نرم افزار که در res/drawable-hdpi وجود دارد ، اشاره می نماید. نرم افزار از تصویری به اسم ic_launcher.png که در فولدر های قابل درگ واقع شده‌است، به کار گیری مینماید.
تگ برای مشخص و معلوم کردن یک activity به فعالیت می رود و اتریبیوت android:name اسم کلاس Activity subclass ، را مشخص و معلوم می نماید و اتریبیوت های android:label ، حرفه ای (string) را برای به کارگیری تحت عنوان برچسب (label ) برای activity تعین می‌کند . شما میتوانید با استعمال از تگ های یک‌سری عمل را معلوم نمایید.
action مرتبط با intent filter ، به اسم android.intent.action.MAIN برای نشان دادن این میباشد که‌این اکتیویتی (activity) تحت عنوان نقطه ورود نرم افزار کار مینماید.
category مرتبط با intent-filter به اسم android.intent.category.LAUNCHER برای نشان دادن این میباشد که نرم افزار قادر است از روش آیکون فعال‌ساز‌ی کننده­ ی دستگاه، فعال‌سازی شود.
@string به فولدر strings.xml که در تحت شرح داده شده‌است اشاره مینماید.
@string/app_name به فن app_name تعریف‌و‌تمجید گردیده در پوشه strings.xml اشاره میکند که به عبارتی "HelloWorld" مشهور برنامه نویسان میباشد . به طور شبیه بقیه فن ها در نرم افزار قرار می‌گیرند.
درپی لیست تگ هایی آورده شده‌است که شما در پوشه مانیفست خویش برای معین کردن مولفه های گوناگون نرم افزار اندروید خویش از آنان به کار گیری می‌کنید.
برای activities
برای services
برای broadcast receivers
برای ارائه دهندگان محتوا

معرفی Strings File :
پوشه strings.xml در فولدر res / values ​​جای‌دارد و دربرگیرنده تمام متن هایی میباشد که برنامه شما از آن به کارگیری می‌کند. برای مثال، اسم دکمه ها، برچسب ها (label) ، متن ها پیش فرض و گونه های شبیه حرفه ها بدین پوشه وارد میشوند. به گویش بی آلایش این فولدر مسئول محتوای متنی شما میباشد. مثلا، پیش فرض آن به طور پوشه تحت میباشد :

HelloWorld
Hello world!
Settings
MainActivity


معرفی Layout File

activity_main.xml یک فولدر Layout جان دار در دایرکتوری res / layout میباشد که بوسیله برنامه شما هنگام ایجاد رابط کاربری بوسیله­ ی نرم افزار فراخوانی می‌گردد. شما برای تغییر و تحول ورقه بندی نرم افزار خویش، این پوشه را بارها تغییر‌و تحول می دهید. برای نرم افزار "Hello World!" ، این فولدر دارنده محتوای ذیل میباشد که مرتبط با کاغذ بندی پیش فرض هست :


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۳:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

React Native چه برتری هایی داراست؟


React Native چه برتری هایی داراست؟
پیش خیس در زمینه ی برخی مزایای ری اکت نیتیو(React Native) توضیحاتی ارائه نمودیم درین بخش به باز‌بینی بقیه مزایای آن میپردازیم.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

همانگونه که گفته شد با به کارگیری از React Native نیازی به یادگیری لهجه های برنامه نویسی متفاوت وجود ندارد به دلیل آن که React Native این قابلیت را آماده می‌کند که تنها با استعمال از گویش جاوا اسکریپت و بوسیله­‌ی بعضی کامپوننت های رابط محلی (UI)، API و Design pattern ها نرم افزار های گوشی را بسط بخشید.
ری اکت نیتیو(React Native) باعث به ارتقاء سرعت و چابکی در توسعه و گسترش اپ های هیبریدی محلی یا این که ساکن شده‌است. به علت اینکه کامپوننت های WebView از در بین رفته اند و کامپوننت های اندروید و ios در ری اکت نیتیو(React Native) نیز وجود دارا‌هستند، ساختار بلاک های آن میتوانند مجدداً گزینه به کار گیری قرار گیرند و به صورت بدون واسطه به شرایط native یا این که محلی تبدیل شوند و براین اساس سرعت و همت اپ های محلی را داشته باشند.
کامپوننت های React Native را می شود به کد نرم افزار طولانی تر نمود و در حالتی‌که که برنامه­ی متبوع با Cordova یا این که Ionic تشکیل‌شده باشد با به کار گیری از کد Cordova-base می قدرت آن را مجدد ویرایش کرد. React Native دارنده کتابخانه هایی مانند Flexnbox CSS و inline styling هست که از اپ های جان دار در استورها پشتیبانی به کار می‌آورند.

React Native سرعت کار و سعی بالایی داراست
React Native روی کتابخانه­ی رابط مرکزی (UI) متمرکز میباشد و بارگزاری و لودینگ سریع سبب ساز میگردد که با سرعت بیشتری به پباده سازی نرم افزار های قشنگ پرداخت به نحوی که استفاده کننده هنگام استعمال از آن شم بهتری داشته باشد.
با به کار گیری از React Native نیازی به WebView برای انجام شغل های یگانه وجود ندارد به این دلیل‌که با بقیه افزونه ها سازگار می باشند و باعث به مصرف با صرفه­ی خاطر و ارتقا سرعت بارگزاری و اجرای سرازیر خیس می گردند به خصوص وقتی که اپ متبوع، گوشی های سابق را نیز پشتیبانی نماید. در صورتیکه طرحی مانند Google Maps را به اپ خویش وارد فرمایید میتوانید آن را به یک ماژول محلی یا این که native متصل کرده و کارهایی مانند زوم کردن و به کار گیری از قطب نما را با حداکثر سرعت و سعی انجام دهید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۹:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اصول نخستین روانشناسی در پباده سازی اپ


اصول نخستین روانشناسی در پباده سازی اپ
اصول روانشناسی که در پباده سازی اپ و UX گزینه استعمال قرار می گیرد از پژوهش ها و باز نگری‌هایی می باشد که بر روی مغز، احساسات درونی و هدف درونی انجام یافته می باشد. به صورت کلی ۵ اصل مهم و ابتدایی در روانشناسی اپ موجود است که مشتمل بر موردها ذیل می شود:

طراحی اپلیکیشن در مشهد

۱٫ عدم اعتماد یوزرها به یاد
یاد یوزرها مانند چینی شکستنی میباشد. آنها فعالیتی را که در یک برگه انجام می دهند یا این که اطلاعاتی که میخوانند را با رفتن به برگه آن گاه یا این که رجوع به کاغذ گذشته از خاطر خواهند پیروزی. با دقت بدین مورد می بایست همه داده ها به طور روشن و معمولی نوشته شود و در هر ورقه داده ها و توضیحات لازم برای انجام عمل‌ها درج شود تا استفاده کننده نیازی به یاد‌آوری نداشته باشد.

۲٫ بی صبر بودن یوزرها
می بایست در حین پباده سازی نرم افزار بدین نکته اعتنا داشت که یوزرها نباید سرگرم فرم مالامال کردن و تلاوت زیاد متن ها شوند. آن ها از نرم افزار گوشی برای ریلکس‌خیس و سریع‌خیس کردن سرویس ها استعمال می کنند، خیر اینکه وقت خویش را مانند تارنما‌ها برای مالامال کردن داده ها و در انتظار ماندن جواب از سمت سرور از دست بدهند. پیام و پیمایش بایستی بسیار معمولی باشد تا استفاده کننده بدون چاره نباشد برای کلیک بر روی روی دکمه‌ای تامل نماید.

۳٫ احتیاط در به کارگیری از عبارات
در به کار گیری از لغات بایستی بسیار اعتنا داشته باشد چون ذهن مخاطب لغات و معنای آن ها را حس میکند. درصورتی که که از یک واژه و کلمه در جای نادرستی مصرف شود، ممکن می‌باشد سبب دل زدگی استفاده کننده شود.

۴٫ ارایه داده ها مطلوب
یوزرها شیدا اخذ داده ها می باشند تا منجر ارتقا علم آن ها شود. یوزرها با داشتن داده ها بیش تر، حس در دست گرفتن و اقتدار خواهند کرد و خویش را برتر از سایر می دانند. به آنان داده ها کافی دهید چون منجر جلب رضایت هرچه اضافه آنان خواهد شد.

۵٫ اجتماعی بودن یوزرها
در پباده سازی نرم افزار بسیار بایستی اعتنا داشت چون یوزرها برای خرید یا این که انجام کار، از تجربه‌های دیگر افراد به کارگیری مینمایند. آن ها به امتیازی که سایرافراد داده‌اند و نظراتی که نوشته‌اند، بسیار توجه می نمایند و بعد تصمیم خواهند گرفت. شما می بایست از آیتم‌هایی به کارگیری فرمایید که سبب ساز جلب حیث همگی اشخاص شود.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۵:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکاتی که در پباده سازی نرم افزار گوشی بایستی بدانید


نکاتی که در پباده سازی نرم افزار گوشی بایستی بدانید
در‌این نوشته ی علمی به نکاتی که در پباده سازی نرم افزار تلفن همراه بایستی بدانیم را مطرح می‌کنیم. هنگامی که شما تصمیم میگیرید که یک برنامه نویسی اندروید و در غایت ایجاد اپ اندروید و پباده سازی یک نرم افزار گوشی را داراست ملزم هستد چند تحقیق و استدلال‌ها را انجام دهید و یک‌سری نکات را در لحاظ بگیرید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد
شاید این موردها از لحاظ ظاهری زیاد مهم و دارای اهمیت به لحاظ نرسد البته با رعایت این موردها می‌توانید یک نرم افزار تلفن همراه اندروید و یا این که ios ماهر داشته باشید.

کمپانی پباده سازی نرم افزار تلفن همراه نوپرداز به مراد رائه مشورت کردن مجانی در سرویس شما مشتریان عزیز می‌باشد.

در شرایطی‌که شما قصد پباده سازی یک نرم افزار گوشی اندروید یا این که ios را دارید می بایست این نکته را در لحاظ بگرید که برای پیروزی در کارتان نمی توانید با یک آپ اندروید ضعیف به جایی برسید و بایستی طوری ماهر کار نمایید که بتوانید رو دست حریف هاتون بزنیدو از اون ها جلو بزنید.

در پباده سازی برنامه اندروید یک‌سری اصل موجود است که در‌این نوشته‌علمی به آنان میپردازیم.

 

 

نکاتی که برای پباده سازی نرم افزار تلفن همراه می بایست به فعالیت ببرید

پباده سازی یگانه و منحصر
می بایست در حیث بگیرید پباده سازی صورت گرفته برای یک اپ خاص به عبارتی اپ هست و نباید از پلتفرم یک نرم افزار برای اپ دیگر نیز به کار گرفت به این دلیل‌که با دقت به سرویس ها و قابلیت قابل ارائه یک نرم افزار پلتفرم آن پباده سازی میشود و ما نباید در حالتی‌که م خوا هیم تولید اپ اندروید داشته باشیم از یک پلتفرم تکراری استعمال کنیم و اسکن باشیم.

به کارگیری تجهیزات گوش های تلفن همراه اندروید و یا این که ios
در ایجاد نرم افزار و برنامه اندرویدی بایستی در لحاظ بگیریم که موبایل های موبال امکاناتی دارا هستند که سیستم های ویندوز و کامپیوتر ها ندارند. می بایست همت کنیم از آن تجهیزات به صورت نمونه دوربین تلفن همراه به کارگیری باصرفه کنیم و ماهر خیس کار کنیم.

خلاقیت در پباده سازی برنامه های نرم افزار کاربردی
می بایست خلق کننده باشید و ایده و طرح های خلاقانه در پباده سازی نرم افزار گوشی خویش به عمل ببرید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۹:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اشکال نرم افزار تلفن همراه


۶- Origami Studio
Origami تحت عنوان یک برنامه ی غیر وابسته، بوسیله مهندسان فیسبوک پباده سازی شده‌است.

فیسبوک از این برنامه برای پباده سازی مسنجر خویش استفاده نمود.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

افزون بر آن یک کدام از پرطرفدارترین نرم افزار های دنیا یعنی “اینستاگرام” هم به وسیله Origami پباده سازی شده‌است.

در صدر این برنامه در انحصار خویش فیسبوک بود ولی فعلا شما میتوانید آن را به صروت مجانی در مشت داشته باشید.

Origami کارایی پیچیده ای داراست ولی آنقدر مزیت دارااست که‌این پیچیدگی به دیده نیاید.

تجهیزات بی سابقه آن قادر است پباده سازی را برای شما بسیار شادی بخش نماید.

با Origami می‌توانید از طرح نخستین ی خویش پیش اکران ارائه دهید و همینطور این قابلیت و امکان را دارید که لایه های طرح خویش را از Sketch به آن منقل فرمائید.

یک قابلیت دیدنی دیگر این برنامه قابلیت مشاهده ی زنده ی تغییرات می باشد.

کافی می باشد تا Origami را به دستگاه اندرویدی و یا این که IOS خویش متصل فرمائید. در ادامه آن میتوانید یک پیش بازی زنده از طرح خویش برای مشتری بفرستید و مادامی که شما بر روی پروژه در هم اکنون کارید؛ وی نیز تغییرات را به طور لحظه ای مشاهده نماید.

پباده سازی نرم افزار نقش مهمی در جذب هر چه اضافه مخاطبان بازی می‌نماید، با به کارگیری از پباده سازی نرم افزار اندروید و ios شما قادر است اقبال بهتری برای ارائه سرویس ها و هدف ها خویش ارائه کنید و با مخاطبان رابطه عمیق تری بر قرار فرمائید.

 

ارتقاء قابلیت و امکان های تلفن همراه های گوشی منجر شده‌است تا این وسیله به پر کاربرد ترین و اساسی ترین نیاز هر شخص در معاش روزانه تبدیل شود. یک کدام از مهم‌ترین عوارض کاربردی شدن این ابزارها امکان نصب و اجرای نرم افزار های خدماتی، بانکی و رفاهی بر روی تلفن های یاور می باشد. پباده سازی نرم افزار اندروید و ios این توانمندی را به یوزرها خویش داده هست تا بتوانند نیازهای روزانه خویش را مانند توصیه خوراک، رزرو بلیت، درخواست ماشین کرایه ای و غیره را به سهل ترین طریق رئیس کنند.

از این رو فرصتی مطلوب برای صاحبان کسب و شغل های اینترنتی ساخته شده است تا بتوانند سرویس ها خویش را با پباده سازی نرم افزار اندروید و پباده سازی نرم افزار ios به یوزرها خویش ارائه کنند و از این روش بتوانند رابطه مستقیمی با مشتریان خویش برقرار نمایند.

شاید شایسته ترین نمونه برای این دسته از نرم افزار ها مثال های پباده سازی نرم افزار شبکه های مردمی باشد. شما می‌توانید با پباده سازی نرم افزار مطلوب سرویس ها کیفیت خوب و منحصر به فرد به شخصی را ارائه نمائید و در سود مشتریان وفاداری داشته باشید، چون با داشتن نرم افزار با یوزرها خویش صرفا به اندازه لمس کاغذ تلفنشان مسافت دارید. یکی مهم ترین و اصلی ترین عارضه ها برای پباده سازی نرم افزار اندروید موفقیت و کسب برد در بازاریابی ویروسی می‌باشد. چون گامی اثر گذار برای برندینگ و تثبیت مارک خویش در ذهن کاربرانتان برداشته اید.

مثلا در‌حالتی که مدیریت یک رستوران می باشید می‌توانید با توصیه نرم افزار اندروید و عرضه مجانی آن همپا با تبلیغات رستوران دربین بازار انگیزه شناخته گردید و مشتریان خویش را به تبلیغ کنندگان بالاقوه کسب و عمل خویش تبدیل نمائید.

حتی در شرایطی‌که شما مالک یک سایت میباشید می‌توانید با پباده سازی نرم افزار دسترسی یوزرها را به اینترنت سایتتان را بی آلایش خیس فرمایید و یا این که بخشی از تبلیغات وبسایت خویش را در نرم افزار تان قرار دهید. درهنگام پباده سازی نرم افزار اندروید و ios نکات مهمی مانند ساخت و پباده سازی یک تجربه کاربری شادی بخش در سود تولید user interface بودن، حجم المان های مصرف شده در پباده سازی نرم افزار، به کار گیری از طیف رنگی مطلوب به عمل بردن تیتر مطلوب برای هر کاغذ، حجم بسیار زیر نرم افزار، آسانی نصب و استعمال، هماهنگ شدن با تکنولوژی های روز جهان، قابلیت و امکان پشتیبانی برای همگی رزولوشن های استاندارد، حروف چینی متن‌ها فارسی مبتنی بر مدل موبایل و امکاناتی مانند قابلیت تغییر‌و تحول فونت متن ها بوسیله استفاده کننده اعتنا داشت.

 

اشکال نرم افزار تلفن همراه

نرم افزار native
پباده سازی نرم افزار native یک برنامه کاربردی تلفن هوشمند هست که به یک لهجه برنامه نویسی مختص مانند Objective C می‌باشد که برای iOS یا این که Java برای سیستم دلیل های Android کد گذاری و مصرف شده می باشد. نرم افزار های native همت سریع و قابلیت و امکان اطمینان بالایی را به یوزرها خویش ارائه میدهند. پباده سازی نرم افزار به طور native این قابلیت و امکان را داراست که به دستگاه های گوناگون تلفن مانند دوربین و بقیه بخشها دسترسی پیدا نمایند. علاوه بر این ، یوزرها می‌توانند از بعضا برنامه ها سوای اتصال به وب استعمال نمایند. با این وجود ، گسترش این دسته نرم افزار ها بسیار هزینه بر می باشد چون به یک دسته سیستم دلیل پیوند خورده می‌باشد ، و شرکتی را که برنامه را تولید می نماید ، بدون چاره به ایجاد ورژن های تکراری می‌نماید که روی سیستم برهان های دیگر فعالیت میکنند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۴:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

Facebook Ads و ری اکت نیتیو


2-Facebook Ads و ری اکت نیتیو
به جز نرم افزار کانال‌ اجتماعی صورت بوک، نرم افزار دیگری به اسم Facebook Ads هم موجود هست که به وسیله این مجموعه با قابلیت و امکان ری اکت نیتیو ایجاد شده‌است. Facebook Ads او‌لین نرم افزار ری اکت نیتیو و بر طبق کراس پلتفرم برای اندروید تشکیل‌شده در این مجموعه بود. این چارچوب برای بخش اعظمی از کمپانی‌های دارنده منطق تجاری پیچیده که برای رسیدگی ظریف نیازهای خویش به تفاوت در قالب‌های اطلاع رسانی، بخشها هنگامی، واحدهای مبلغی و ارزی، بخش ها هنگامی و غیره احتیاج دارا‌هستند، به طور کامل مطلوب به حیث می سید، به ویژه این که بخش بزرگی از آن پیش از این در JavaScript تهیه و تنظیم شده‌است.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

برهان به کارگیری از ری اکت نیتیو
از بینش پباده سازی، به کارگیری از ری اکت نیتیو منجر شده‌است تا رابط UX بصری و ناوبری خوب و مطلوب پیدا نماید. کارتون‌ها و انتقال‌ها عالی میباشند؛ آنان اصلا شم غیرطبیعی و تصنعی و مصنوعی به استفاده کننده نمی‌دهند و سبب تولید باگ و اشتباه در به کارگیری از نرم افزار نمی شوند. تجربه کلی براق و فوق العاده هست و در صورتی‌که گروه بازاریابی شما از نرم افزار به کارگیری نمی‌نماید، مجموعه رخ بوک به شدت پیشنهاد میکند که به کار گیری از آن را استارت نمایند.

حاصل تولید نرم افزار با ری اکت نیتیو
او‌لین چیزی که شما متوجه خواهید شد این میباشد که نرم افزار صرف حیث از عملیاتی که میخواهید انجام دهید، بسیار سریع اجرا گردیده و آیتم افتتاح قرار میگیرد. از باز‌نگری موقعیت میزان دارایی فعلی برای راه‌اندازی یک کمپین تا فعال سازی یک کمپین حقیقی وواقعی تازه، فقط به طی کردن یک سری مرحله بی آلایش، نیاز و احتیاج دارید.


نرم افزار Walmart
3-Walmart و ری اکت نیتیو
Walmart پیش از این بینش ابتکاری خویش را با معرفی Node.js برای رئیس کل سیستم تارنما خویش اثبات نموده است. یک سری سال سپس، آن‌ها همینطور برای تولید نرم افزار گوشی خویش از ری اکت نیتیو به کارگیری کردند. Walmart با استعمال از منابع کمتری و در مقطع دوران کوتاهتر توانست تلاش نرم افزار را در iOS و اندروید بهبود بخشد. 96٪ از مقر داده کد در بین سیستم استدلال‌ها به اشتراک نهاده شد در حالی که مهارت و تجربه توسعه و گسترش دهندگان در سراسر سازمان اعمال شده‌است.

عامل استعمال از ری اکت نیتیو
Walmart انگیزه بسیار والایی دارااست و سعی می کند تا به وسیع ترین خرده فروش آنلاین دنیا تبدیل شود. برای دستیابی به مزیت رقابتی، کمپانی با چنین هدف ها بزرگی نیاز به انجام اقدامات جسورانه دارااست که دربرگیرنده ریسک بالاتری میباشد. به همین ادله می باشد که آن‌ها مدام با به کارگیری از فناوری های تازه در ادامه جستن شیوه های بهبود تجربه مشتری می باشند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۴:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار چه چیزی است؟


اکثر قابل انعطاف‌افزارهایی که ما روزمره از آنها به کار گیری می کنیم مشتمل بر این تعریف‌و‌تمجید می شوند و فقط قابل انعطاف‌افزارهای سیستم نظیر سیستم برهان و یا این که گویش‌های برنامه نویسی جزء نرم افزار‌ها محسوب نمی شوند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

مثلا قابل انعطاف‌افزار اکسل، وورد، فتوشاپ، گوگل کروم، فایرفاکس و یا این که بازی‌های کامپیوتری کلیه نرم افزار می باشند.

این ایام که بازار تبلت و موبایل‌های هوشمند و دستگاه‌های قابل حمل داغ میباشد بدون شکً این لغت زیاد به گوشتان خورده‌می باشد.

کامپیوترهای تبلت و موبایل‌های هوشمند هم مانند هر کامپیوتری دارنده قابل انعطاف‌افزارهای متعدد می باشند. در بازار قابل انعطاف‌افزارهای دستگاه‌های قابل حمل لغت "نرم افزار" یا این که به اختصار App اضافه از لغت "قابل انعطاف‌افزار" جا افتاده‌هست و این لغت دقیقاً به عبارتی مضمون‌ "قابل انعطاف‌افزار کاربردی" میدهد.

یوزرها آن نوع از تولیدات کمپانی اپل که مجهز به سیستم برهان iOS میباشند، می توانند از خدمت App Store کمپانی اپل برای دانلود نرم افزار برروی دستگاه خویش به کار گیری نمایند. در App Store اپل چندین صد هزار نرم افزار برای آی‌پد، آی‌فون و آی‌پاد تاچ موجود هست.

نرم افزار چه چیزی است؟
راجع به اینکه نرم افزار (application) چه است و یا این که اینکه مضمون‌ نرم افزار چه چیزی است بایستی بگوییم که در وقع اکثر قابل انعطاف‌افزارهایی که ما به صورت روزانه از آنها به کار گیری میکنیم مشتمل بر این تعریف‌و‌تمجید میگردند و تنها قابل انعطاف‌افزارهای سیستم مانند سیستم برهان و یا این که گویش‌های برنامه نویسی جزء نرم افزار‌ها محسوب نمی شوند. بیایید با هم بیش تر باز بینی کنیم .

همگی ما برای انجام شغل های روزانه خویش با دنیایی از برنامه ها و قابل انعطاف افزارهایی روبرو هستیم که تمامی سبب می شوند تا کارهایمان را راحت خیس و سریع خیس و با جزییات بیشتر انجام دهیم . به عنوان مثال شما ممکن می باشد بخواهید بر روی یک عکس دستکاری خاصی را انجام دهید. برای این فعالیت می بایست از نرم افزار فتوشاپ به کار گیری فرمایید. یا این که ممکن میباشد برای مرور صفحه های اینترنتی نیاز به یک نرم افزار مرورگر داشته باشید. برای اینکار میتوانید از نرم افزار کروم یا این که نرم افزار فایرفاکس به کارگیری فرمائید. در‌حالتی که که بخواهید به تماشای فیلم یا این که گوش دادن به موسیقی بپردازید می‌توانید از نرم افزار kmplayer به کار گیری نمایید. همینطور برای تایپ متن‌ها و کارها اداری می‌توانید از نرم افزار office استعمال نمایید.

قابل انعطاف افزارها و نرم افزار های دیگری نیز وجود دارا هستند که بسته به نیاز یوزرها تنظیم گردیده اند و میتوانند پاسخگوی هر نیازی باشند. منتهی با اعتنا به اینکه ممکن می‌باشد این نرم افزار ها برای سیستم ادله های متفاوتی ارائه شوند توسعه و گسترش دهندگان اپلیکیشن عملکرد می نمایند تا حد قابلیت و امکان یک نرم افزار را برای سیستم عوامل و دستگاه های دیجیتال متعدد ارائه کنند.

برای مثلا یک نرم افزار مرورگر وب ممکن میباشد هم برای دستگاه های PC ارائه شود، هم برای استعمال در تبلت این نرم افزار ارائه گردد و هم ممکن می‌باشد پباده سازی نرم افزار تلفن همراه انجام شود. به عنوان مثال نرم افزار کروم که یک نرم افزار مرور وب هست هم بر روی PC جانور هست، هم برای استعمال بر روی تبلت این نرم افزار پیاده سازی شده‌است و هم می‌توانید از این نرم افزار بر روی تلفن همراه استعمال فرمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۳:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به کار گیری از موبایل های هوشمند


به کار گیری از موبایل های هوشمند این ایام بین اشخاص جامعه بسیار گسترده شده‌است. توده ی متعددی می باشند که‌این موبایل ها را صرفا برای عمل در شبکه‌های‌عمومی به خصوص اینستاگرام و تلگرام خریداری می‌کنند. کسانی که از این دستگاه های هوشمند به کار گیری می‌کنند هم اکنون آنقدر طیف سنی وسیعی دارا‌هستند که نسبتاً برای هر قشری می قدرت در شبکه‌های‌اجتماعی مقاله یا این که محتوا ایجاد کرد و با فروش آن‌ها کسب درآمد نمود. شاید 10 سال پیش فقط روش کسب درآمد از وب، استعمال از کامپیوتر های فردی بود و تا این حد اشخاص با سن ها و ذوق های متعدد استفاده کننده وب نبودند. البته اکنون به لطف پیشرفت تکنولوژی همگی چیز عوض شده منش کسب درآمد نیز شل خیس شده‌است. در‌این نوشته‌ی علمی می‌خواهیم یک نحوه بسیار بی آلایش برای کسب درآمد از روش تلفن همراه را بیان کنیم.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

برای آغاز چکار بایستی بکنم؟
صرفا ابزار لازم یک موبایل هوشمند و اتصال به وب می باشد. امروزه با همین تلفن همراه های هوشمند تولیدات خیلی جالبی می‌توانید ایجاد و منتشر نمائید که شاید حتی تا به حالا به آنان تاءمل هم نکرده باشید. اکنون برای اینکه اندکی ذهنتان سرگرم شود مثالی بی آلایش از کسب درآمد از روش گوشی برایتان می‌زنیم.

 

قابلیت و امکان ضبط صدا امروزه نسبتاً در کلیه ی موبایل های هوشمند موجود هست. این تلفن همراه ها، صدا را در بعضی موردها حتی باکیفیت های بسیار بالا ضبط میکنند. امکانی که اکثر ما ها آن به کل نادیده می‌گیریم و از اقتدار بالایی که‌این قابلیت و امکان برای پولسازی میتواند داشته باشد بی اطلاعیم.

شما یک‌سری ساعت در روز را صرف گشت و گذار در تلگرام و اینستاگرام میکنید؟چندین مقاله یا این که خبر متفاوت میخوانید؟ چقدر ترفند و راهکار برای معاش بهتر، آشپزی، همسرداری، پیشرفت در کسب و عمل و یک سری حوزه ی دیگر میاموزید؟ آیا تا به درحال حاضر با خویش تاءمل نموده اید که می‌توانید از این مطالب پول دربیاورید؟ می اقتدار محتوای ساخت گردیده را به یک متاع کاربردی برای مصرف کننده تبدیل نمود و به راحتی از آن کسب درآمد کرد. کاری که سوای ریسک و سرمایه نخستین میباشد و در بعضی مورد ها حتی تا تعدادی میلیون برایتان درامد زایی دارااست.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۱:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طبقه بندی اشکال نرم افزار گوشی


گونه های نرم افزار گوشی
گوشی و نرم افزار گوشی به نحوی در معاش ما رسوخ کرده اند که تصور معاش فارغ از آنها قابلیت و امکان پذیر وجود ندارد. در صورتیکه شما هم برای داشتن یک نرم افزار منحصر به فرد برای خودتان طرح ریزی نموده اید البته اطلاع چندانی از مباحث فنی این حوزه ندارید، این نوشته‌علمی امداد مینماید که تصمیمات بهتری در مورد گزینش مطلوب ترین مدل نرم افزار برای خودتان اتخاذ نمائید.

طراحی اپلیکیش در مشهد

برد نرم افزار تلفن همراه شما به دست اندرکاران بخش اعظمی از پاراگراف جزئیات فنی، نیازهای کسب و فعالیت ، پباده سازی ، بازاریابی و برندینگ بستگی دارااست. از فی مابین تمامی این عامل ها، گزینش مدل نرم افزار شاید کلیدی ترین ادله در انتخاب هزینه ، زمانه و برد پروژه نرم افزار شما باشد.

تمجید نرم افزار تلفن همراه
اولیه از تمامی اذن دهید یک تعریف‌و‌تمجید مشترک از نرم افزار تلفن همراه داشته باشیم. برای یک انسان های عادی و نامتخصص دراین مورد، نرم افزار گوشی چیزی میباشد که به یاری آن میتوانند کارشان را به سادگی با یکسری کلیک روی گوشی انجام دهند.

البته در تعریف و تمجید با جزییات بیشتر، نرم افزار گوشی یا این که بطور بی آلایش اپ تلفن همراه ، یکسری برنامه های ساخت گردیده در کامپیوتر می باشند که امکان اجرا شدن روی دستگاه های گوشی مانند آیفون ها، موبایل های هوشمند و تبلت ها را دارا‌هستند.

طبقه بندی اشکال نرم افزار گوشی
۱- اینترنت اپ ها
زمانی که یک نرم افزار را از روش مرورگر اینترنت و وب اجرا می‌کنیم، اصطلاحا به آن اینترنت اپ می‌گویند. برخلاف سایت ها که برای انتقال داده ها به کارگیری می گردند، اینترنت اپ ها کارکردی می باشند و از طرف دیگر نیازی به دانلود شدن ندارند (برخلاف نرم افزار های تلفن همراه).

اینترنت اپ ها روی مرورگرهایی مثل فایرفاکس و کروم اجرا میگردند و خاطر یا این که رم روی دستگاه استفاده کننده را مصرف نمیکنند. بطور خلاصه، آن‌ها‌را می اقتدار بعنوان سایت هایی با قابلیت و امکان تعامل و انجام کارکردهای متفاوت در حیث گرفت.

برنامه نویسانی که در لهجه های برنامه نویسی اینترنت (HTML, CSS, JavaScript) مهارت دارا‌هستند، میتوانند براحتی یک اینترنت اپ بنویسند.

یک اینترنت اپ میتواند در هر دستگاهی (چه اندروید ، چه iOS و چه ویندوز) از روش مرورگر اینترنت دارااست، اجرا شود و لازم وجود ندارد که برای هر پلتفرمی بصورت مستقل برنامه نویسی شود.

مزیت های اینترنت اپ
۱- حفظ راحت خیس

۲- یک بیس قابل انعطاف افزاری برای پلتفرم های متفاوت. در اینصورت توزیع، لانچ، بروزرسانی یا این که تولید امکان های تازه در نرم افزار سریع خیس و آسوده خیس انجام میگردد. چرا‌که نیازی به آپ دیت کردن از روش یک مغازه نرم افزار (اپ استور، کافه بازار یا این که گوگل پلی) ندارند.

۳- مخارج پباده سازی و ایجاد نرم افزار کمتر می باشند.

محدودیت های اینترنت اپ
۱- تعامل با نرم افزار ، نسبت به بقیه نرم افزار ها عکس العمل گرا (ریسپانسیو) وجود ندارد.

۲- المان های پباده سازی رابط گرافیکی (UI) ممکن میباشد ناسازگار باشند. برخی از تجهیزات دستگاه مثل ارسال ناتیفیکیشن ، شرایط آفلاین و بار گذاری در هوم اسکرین پشتیبانی نمیشوند.

۳- اینترنت اپ ها از روش اپ استور قابلیت و امکان دسترسی ندارند. این مورد از آن جهت مهم می‌باشد که اکثری از یوزرها از روش اپ استور وارد نرم افزار میگردند.

۴- نماید فعالیت می‌نمایند و فارغ از وب و مرورگر نمی قدرت به آنان دسترسی داشت.

۲ – نرم افزار نیتیو (native):
نرم افزار هایی که تنها برای یک پلتفرم معین مثل اندروید، iOS یا این که ویندوز فون پباده سازی و ساخته میشوند. برای برنامه نویسی یک نرم افزار نیتیو در هر سیستم برهان می بایست از لهجه اصلی آن سیستم برهان استعمال فرمائید. به عنوان مثال برای برنامه نویسی نرم افزار اندروید می بایست از گویش جاوا به کار گیری فرمایید. این دستور منجر می‌شود که از یک طرف برنامه نویسی نرم افزار نیتیو پیچیده خیس و دشوارتر (و به تبع آن هزینه بر و وقت گیر) باشد اما از طرف دیگر به نرم افزار نیتیو این قابلیت و امکان را می‌دهد که سرعت و تلاش بسیار بالایی داشته باشد.

برنامه نویسی نرم افزار نیتیو نسبت به اینترنت اپ بسیار دشوارتر میباشد. چرا‌که در هر مورد از پلتفرم ها می بایست از گویش برنامه نویسی ، ابزارهای برنامه نویسی ، المان های UI و بسته های توسعه و گسترش اپلیکیشن اختصاصی آن پلتفرم به کارگیری نمایید. لذا نرم افزار نیتیو که برای اندروید نوشته می‌گردد، در iOS یا این که ویندوز اجرا نخواهد شد. به عبارت دیگر در صورتی‌که یک نرم افزار نیتیو با قابلیت و امکان اجرا در iOS، اندروید و اینترنت میخواهید، در واقع بایستی سه نرم افزار جداازهم بنویسید.

نرم افزار های نیتیو از روش اپ استورها منتشر می گردند که مزایا و معایت خودش را داراست. مزیت آن اینست که استفاده کننده در یک محل به هزاران نرم افزار دسترسی داراست که جستن و نصب کردن نرم افزار ها را سهل وآسان خیس می‌نماید.

عیب محدودیت نرم افزار به اپ استور اینست که هریک از این پلتفرم ها، خط مش های منحصر به فرد خودش را برای تکثیر نرم افزار داراست و به روز کردن نرم افزار یا این که اضافه کردن یک امکان تازه به آن از تعدادی ساعت تا یک سری روز ممکن میباشد ارتفاع بکشد.

مزیت های نرم افزار نیتیو

۱- تجربه کاربری بالا از دید سرعت و ریسپانسیو بودن

۲- دسترسی به همگی امکاناتی که سیستم ادله به برنامه نویس میدهد

۳- قابلیت و امکان اطمینان و پایداری بالایی داراست

۴- می‌تواند آفلاین عمل نماید

۵- در اپ استورها منتشر می‌شود و لذا بازاریابی آن سهل خیس میباشد

۶- دست‌کم به کار گیری از دشوار افزار و کدنویسی باصرفه

محدودیت های نرم افزار نیتیو

۱- برای هر پلتفرمی بایستی بصورت غیروابسته کدنویسی صورت پذیرد.

۲- بسیار گران می‌باشند.

۳- برنامه نویسی آن‌ها وقت گیر می باشد

۴- قبلی از نشر در اپ استور مستلزم تاییدیه می باشند

۵- تعمیر و آپ تو دیت نرم افزار دشوار و از روش اپ استور هست

از آنجایی که اکثری از برنامه نویس ها در یک پلتفرم تخصص دارا هستند، در شرایطی‌که بخواهید نرم افزار شما نیتیو باشد در یک‌سری پلتفرم فعالیت نماید، می بایست دست کم دو برنامه نویس استخدام نمائید.


برچسب: طراحی اپلیکیش در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۵:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تبلیغات و بنرها ؛ این دو آیتم را محدود نمایید


اهمیتی ندارد که یک کمپانی پباده سازی نرم افزار صدها ساعت از روزگار خویش را صرف پباده سازی نرم افزار کرد‌ه باشد ، درصورتی که یک نرم افزار نتواند حیث استفاده کننده را جلب نماید و نیاز او را برطرف سازد ، وی مطلقا از آن استعمال نخواهد کرد. یوزرها نسبت به نرم افزار هایی که توجهشان را جلب نکند هیچ عشق و علاقه ای نشان نخواهند اعطا کرد. برای تولید یک نرم افزار که بتواند یوزرها را پایین تاثیر قرار دهد و به نحوی اعتنا آن ها را جلب نماید که نرم افزار را لایک نمایند و از آن خوشش بیاید، می بایست پژوهش ها متعددی انجام دهید.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

۲- پلتفرم ها و خصوصیت های مطلوب
هنگامی لایک ها و دیس لایک های یوزرها خویش را مشخص و معلوم کردید ، بایستی راجع‌به خصوصیات و پلتفرم مطلوب نرم افزار خویش تصمیم گیری فرمایید. زیبایی و ظواهر نرم افزار و همت آن در پلتفرم های متفاوت حتما نکته ی بسیار مهمی هست. به این ترتیب ، بایستی پلتفرم ما یحتاج خویش ، طرز ی همت و پارامتر های یگانه نرم افزار را مطالعه و مشخص و معلوم نمائید تا بتوانید یک نرم افزار مطلوب پباده سازی فرمایید. یک قسمت حیاتی دیگر برای آماده آوردن تجربه ی کاربری عالی ، گزینش خصوصیت های مطلوب برای درج در نرم افزار می‌باشد. همینطور کمپانی پباده سازی نرم افزار بایستی برای آن محتوای خوب و واسط کاربری عالی پباده سازی نماید. چنانچه نرم افزار شما چندین خصوصیت معمولی را نداشته باشد و نتواند برای استفاده کننده موءثر واقع شود، استفاده کننده سریعا آن را آنینستال یا این که حذف می‌نماید.

۳- استفاده کننده پسند بودن نرم افزار در مواقع آفلاین

 

نکته ی جدیدی که امروزه اعتنا هر کمپانی پباده سازی نرم افزار را به خویش جلب کرده ، این می باشد که تلاش نرم افزار در وقتی که به وب متصل وجود ندارد چه‌طور میباشد. در حالتی‌که برخی از خصوصیت های نرم افزار به طور آفلاین کار نمایند ، استفاده کننده حتی وقتی که آفلاین است هم از نرم افزار شما استعمال می‌نماید. این نکته یک کدام از وسیع ترین کارداران پیروزی نرم افزار ها در بعدازظهر نو هست.

 

۴- عمل با نرم افزار را همانند تلفن همراه های هوشمند معمولی پباده سازی نمائید
تلفن همراه های هوشمند همت بی آلایش و حساسی دارا هستند. از یک نوباوه گرفته تا یک شخص سالخورده ، همگی میتوانند از آن‌ها به کار گیری نمایند. این دستور سبب ساز میگردد مخاطبان انگیزه و متبوع بازار تلفن همراه های هوشمند بیش تر از پیش وسیع خیس شود. کمپانی پباده سازی نرم افزار بایستی نرم افزار شما‌را نیز دقیقا مثل موبایل های هوشمند ، بی آلایش پباده سازی نماید. با این عمل خیر صرفا سطح دسترسی شما به مشتری ارتقاء مییابد، بلکه یوزرها نیز بارها و بارها به سراغ نرم افزار شما میایند و با مسئولیت می‌شوند.

۵- تبلیغات و بنرها ؛ این دو آیتم را محدود نمایید

 

برای اینکه یک پروژه ی پباده سازی نرم افزار گوشی به پیروزی رسد ، می بایست از استعمال ی بیشتراز حد تبلیغات و بنرها در آن دوری شود. یک استفاده کننده هنگامی احساس نماید تجربه ی کاربری نرم افزار شما آزار دهنده و روی اعصاب و روان میباشد ، فورا و سوای لحظه ای شک و تردید آن را منزه می‌کند. این نکته بسیار مهم هست و ابدا جوک بردار وجود ندارد! در صورتی استفاده کننده شما احساس نماید برگه ی موبایل آکنده‌از تبلیغات می‌باشد ، بی تردید نرم افزار شما‌را منزه مینماید.

 

۶- پباده سازی سفارشی
در بازار امروز دو سیستم استدلال گوشی درفش دار وجود دارا هستند که عبارتند از اندروید و iOS. یوزرها هر دوی این سیستم کارداران طرز های مختلفی برای دسترسی به آن‌ها دارا‌هستند. شما نیز می بایست اطمینان نتایج فرمائید که کمپانی پباده سازی نرم افزار ، آن را طوری برای شما پباده سازی خواهد کرد که با تمامی ی سیاست های سیستم کارداران سازش خواهد داشت و شرط و شروط آن‌ها را برآورده خواهد کرد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۲:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)