مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

تفاوت UI و UX در پباده سازی نرم افزار موضوعی میباشد

طراحی اپلیکیشن در مشهد


تفاوت UI و UX در پباده سازی نرم افزار موضوعی میباشد که بخش اعظمی از طراحان و یوزرها را سرگرم خویش نموده است. هنوز هم حتی بخش اعظمی از طراحان و یوزرها آن‌ها‌را مثل هم می دانند و خیلی تفاوتی برایشان قائل نیستند. در حالی که هر مورد معنا و کاربرد متفاوتی نسبت به دیگری داراست. در تمجید UI آن را رابط کاربری و UX را تجربه کاربری معنا کرده‌اند البته رابط کاربری و تجربه کاربری حقیقتا چه مفهوم‌ای می دهد.

مضمون‌ UI چه می باشد؟
برای دانستن تفاوت UI و UX در پباده سازی نرم افزار بهتر میباشد در آغاز UI یا این که رابط کاربری به صورت بی آلایش و قابل فهم و شعور مضمون‌ شود. رابط کاربری یک تجربه بصری میباشد، یعنی آن چیزی که استفاده کننده از پباده سازی شما خواهد مشاهده کرد. در واقع UI فعالیت گرافیکی پباده سازی نرم افزار میباشد و برای اخلاق و رفتار آن طراح از برنامه‌های زیرا Photoshop یا این که Illustrator به کار گیری مینماید. رابط کاربری هرچه زیباتر رفتار شود، استفاده کننده بیشتری را در صدر برای دانلود و استعمال از نرم افزار جذب می کند البته برای نگه داشتن استفاده کننده هرچقدر هم رابط کاربری جالب و قشنگ اخلاق و رفتار شود، ممکن میباشد کافی نباشد.


مضمون‌ UX چه است؟
برای درک کردن تفاوت UI و UX در پباده سازی نرم افزار بهتر میباشد به دنبال UX یا این که تجربه کاربری را توضیح دهیم. بعد از اینکه طراح نرم افزار از UI خیر و خوبی برای زیبایی بصری نرم افزار به کار گرفت، درحال حاضر می بایست کاری نماید تا استفاده کننده به نرم افزار بامسئولیت بماند و آن را بعداز مدتی از موبایل هوشمند خویش حذف نکند. بدین ترتیب در اینجا وی می بایست اپلیکیشنی پباده سازی نماید که عمل با آن ریلکس باشد. پیچیدگی در کشف کردن آیتم‌های جان دار در نرم افزار نداشته باشد و بتواند به راحتی با آن عمل نماید. هرچه UX یا این که تجربه کاربری بهتر باشد، رضایتمندی و عشق و علاقه استفاده کننده به نرم افزار طولانی تر می‌گردد و وی عشق و علاقه بیشتری به به کارگیری از آن پیدا می کند و حتی استعمال از آن را به دوستان عزیز و آشنایان خویش تبلیغ می کند.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۱:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خریداران آنلاین بیش تر در اینستاگرام، فیسبوک و پینترست حضود دارا هستند

خریداران آنلاین بیش تر در اینستاگرام، فیسبوک و پینترست حضود دارا هستند. داده‌ها فیسبوک نشان می دهد که اشخاص برای خرید متاع متبوع خویش اضافه به سراغ اینستاگرام می‌رود که مطلقا نقشه راه و روش سهل خرید آن بی‌تاثیر وجود ندارد. از سوی دیگر کسب‌وکارها از روش این پلتفرم‌، ریلکس‌خیس و با نمایی زیباتر می توانند استارت به فروش و ماجرا‌سرایی از مارک و متاع خویش نمایند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

پینترست نیز با وجود آپشن پین کردن توانسته در طول کوتاهی، دقت مشتریان متعددی را به خویش جلب کند. آماری از تارنما بافر نشان می دهد که در سال ۲۰۱۵، تولید ها مرتبط با چهار سال پیش که هنوز پین گردیده و به فروش نرفته بودند، منتشر شد که در ۶ ماه اولیه به عبارتی سال، ۶۰ میلیون دلار به فروش رسید.


از نمایی دیگر مطالعات انجام یافته تارنما ConversionXL بر روی فیسبوک نشان میدهد، روزمره نسبتاً ۶۰،۰۰۰ نفر از ورقه‌های بیزینسی بازدید می‌نمایند که نرخ رجوع و برگشت آن؛ یعنی تبدیل مخاطب به مشتری، برابر با ۰٫۵ درصد یا این که ۱۵،۰۰۰ دلار میباشد.

 

قابل ذکر میباشد که استعمال از این تجارت فقط، بازکردن ورقه‌ای در‌این پلتفرم‌ها وجود ندارد. این عمل مستلزم پی‌ریزی یک استراتژی مربوط به عمل شما و یادگیری نکاتی میباشد که بایستی به آنها دقت اکثری داشت وگرنه داشتن و نداشتن آن برگه تغییری در معیار فروش شما به وجود نمی‌آورد. در‌پی به مهم ترین نکات پرداخته‌ایم:

ایجاد استراتژی و گزینش مال با دقت به مدل و هزینه:
در بالا بایستی در لحاظ داشته باشید که خریداران درپی محصولی با قیمت ارزان می گردند. از این رو در حالتی که پیرو فروش بالا می باشید، محصولی را از دربین محصولاتتان گزینش نمایید که علاوه بر کیفیت، قیمت خوب‌تری داشته باشد. از جانب دیگر، اشخاص محصولاتی که مستلزم آن می‌باشند را دنبال می نمایند، بعد از دربین محصول ها خویش، متاع یا این که خدمتی که به نظرتان اضافه آیتم به کار گیری و نیاز مردم میباشد را معرفی کنید.

این نکته نشان از ایجاد یک استراتژی داراست که مطابق با جور کسب‌وکار شما میباشد. اینکه ترجیح می‌دهید محصول ها لاکچری خویش را در بالا نشان دهید تا مخاطبان مختص شما‌را دنبال نمایند یا این که محصولاتی را ارائه دهید که از کیفیت و ارزش عادی برخودار می باشند تا مخاطبان عام‌تری را به سمت خویش کشانید.

ابزارهای مطلوب در چنگ خویش قرار دهید:
برای ایجاد محتوای خوب و کیفیت خوب، مستلزم ابزارهای متنوع میباشید. ابزارهایی که یاری دهد تصاویر خوب، گیف‌های اثر گذار و ویدیوهای مطلوب تنظیم نمایید. برای ارزیابی و فهم و شعور اثرگذار بودن مطالب خویش نیز میتوانید از ابزارهای بررسی منفعت ببرید. از این ابزارها برای ترازو بازدید و عشق و علاقه مخاطبان به محتوای‌تان استعمال نمائید تا ذوق و سلیقه آن‌ها‌را برای ساخت محتوا در آینده دخیل نمائید.

با اشخاص تاثیرگذار (اینفلوئنسرها) همیاری نمایید:
اشخاص تاثیرگذار می توانند نقش عمده‌ای در نشان دادن شما به سایرافراد داشته باشند؛ چون آنها مخاطبان متعددی دارا‌هستند که از سبک‌شان، تقلید و الگوبرداری می‌نمایند. با نشان دادن سرویس یا این که کالای شما تحت عنوان محصولی که آن ها استعمال می‌نمایند، محصولتان را به چرخه‌ی معاش اشخاصِ متاثر وارد می‌نمایند. پس تاثیرگذاران اثر گذار را برای خویش لیست فرمایید و با آنها همیاری نمائید.


چندین وقت یکبار استراتژی خویش را بسنجید:
مهم‌ترین ادله به کارگیری شما از این تجارت، بالا بردن ترازو فروش میباشد. پس می بایست هر یک سری وقت یکبار با اعتنا و ریزبینی به نظارت استراتژی پرداخت که چه واحد سنجش موءثر بوده و چقدر شمارا به انگیزه موردنظرتان نزدیک نموده است. از این گام به کارگیری نمایید تا برنامه بلندمدت و ظریف‌تری به دست بیاورید.

 

همان طور که مطرح شد با دقت به ترازو درصد پیش‌بینی گردیده‌ی به کار گیری اشخاص در آینده از تلفن‌ یاور و کانال‎های اجتماعی، یکی‌از موثرترین طرق فروش تولیدها، تجارت اجتماعی میباشد. در صورتی برای آغاز و تقویت استراتژی رئیس کانال‌های اجتماعی خویش نیاز به ارشادوراهنمایی‌های کاربردی دارید، می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۰:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار خودتان را در شایسته ترین نصیب سایت ها

طراحی اپلیکیشن در مشهد

نرم افزار خودتان را در شایسته ترین نصیب سایت ها (مرتبط با فروش اپ) اکران دهیداپ شما بایستی در جور بندی صحیح قرار بگیرد زیرا صرفا در‌این‌حالت‌ یوزرها می‌توانند نرم افزار متبوع را پیدا نمایند. قرار به دست آوردن آن در گونه بندی نا مربوط به تلف کردن مخاطب سبب ساز میشود.
در انجمن های آنلاین (forum) در زمینه‌ی نرم افزار حرف فرماییدبا سخن کردن راجع‌به اپ در انجمن های آنلاین مثل یاهو، مجموعه های لینکدین، گوگل پلاس، توییتر و ... حالت بسیار خیر و خوبی برای تبلیغات پدید می‌آید.
یک مقاله برای بلاگ بنویسیددر مطلبی از خصوصیت های اصلی و کاربردی اپ بنویسید. در چهره قابلیت تصاویری از نرم افزار به آن طولانی تر نمائید. حتی می‌توانید یک ویدیو دمو هم در مقاله قرار دهید.
پیوند نرم افزار را در مشت کاربرانی که از وب سایت خرید کردند قرار دهیدمیتوانید پیوند اپ را در آدرس اینترنتی های تایید مراحل خرید بگنجانید. بدین ترتیب نرم افزار شما در موبایل مشتری های بامسئولیت نصب می گردد. به علاوه می‌توانید یک کوپن تخفیف برای مشتری ها در حیث بگیرید و کاری نمایید که مشتری ها بتوانند تنها از روش آمدن به نرم افزار از آن به کارگیری نمایند.
بازنگری نرم افزار در تارنما های فروش اپ(وبسایت های نرم افزار ساز آنلاین)هنگامی که اپ شما به دفعات بسیار زیاد دانلود میشود و نظرها مثبتی راجع به آن نوشته می‌شود عمل شما بسیار معمولی میشود. این تحلیل‌ها نرم افزار شمارا در میان کاربرانی که ذوق وسلیقه ی شبیه دارا‌هستند دارای اسم و رسم مینماید.
در پایان به خیال و خاطر داشته باشید که انگیزه شما اخلاق و رفتار اپلیکیشنی ست که یوزرها به‌دنبال آن می‌باشند، به راحتی آن را پیدا میکنند، دانلود و نصب می نمایند و به راحتی از آن استعمال می‌کنند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۳:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهبوددائمی و سرعت بالااپلیکیش

طراحی اپلیکیشن در مشهد بهبوددائمی و سرعت بالااپلیکیش خویش را آپ تو دیت نگه دارید . سرویس رسانی با کیفیت بالا وقتی معنی پیدا می‌نماید که شما بتوانید در کمترین عصر ممکن به کارگیری کننده را به خواسته اش برسانید . در شرایطی‌که در حین برهه زمانی مار با اپلیکیشن اپدیت هایی را ارائه دهید که کاربران بتوانند تغییرات را احساس کنند متوجه می گردند پلتفرم شما پویا و زنده می‌باشد و می‌توانند با آن رابطه بهتری برقرار نمایند . همینطور سرعت توشه گذاری اپلیکیشن یک فاکتور زیاد اصلی در چیره بودن آن میباشد که بایستی به آن در حین طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن و رئیس آن دقت ویژه ای شود .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

برخورداریاز ابزار بازخوردبرخورد یوزرها میتوانند شایسته ترین اطلاعات از طریق فعالیت آینده اپلیکیشن را به شما بدهد . این که شما بدانید کاربرانتان چه نیازی دارا‌هستند بدون شک بهتر کارکشته خواهید بود نیاز آن‌ها را رفع نمائید . بنابراین تنظیم بخش هایی مانند تماس با پشتیبانی یا این که ارسال پیام به بخش پشتیبانی به شما یاری میکند خوبتر بتوانید رضایت یوزرها را نسبت به اپلکیشن خویش جلب کنید .

گزینههایی برای فردی سازیاپلیکیشن می‌تواند حس نیکی به کاربر منتقل نماید زمانیکه استعمال کننده بتواند با انجام یک خصوصی از پیکربندی امکانات اپلیکیشن را برای خویش شخصی سازی نماید . وجود این سیرتکامل امکانات تا حد قابلیت و امکان می تواند جذابیت اپلیکیشن را دو چندان کند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۰:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

با حذف آیتونز چه بلایی بر راز نوا های ما میاید؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


یادگرفتن جامع حذف برنامه موبایل در اندروید و iOS
درصورتی که فضای ذخیره‌سازی موبایل شما کاسته گردیده، ممکن میباشد بخواهید تنی یک‌سری از برنامه‌ها را از روی موبایل خویش حذف نمایید. در پی با فراگیری جامع حذف برنامه موبایل در اندروید و iOS یار شما خوا‌هیم بود.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

همینطور بخوانید:
معرفی و دانلود شایسته ترین نرم افزارهای حذف بی نقص برنامه ها (Uninstaller) در سال 2019
در‌حالتی که که با ایراد کمبود فضای ذخیره‌سازی در موبایل یا این که تبلت خویش مواجه می‌باشید، شاید بخواهید تنی یکسری از اپلیکیشن‌ها را از روی موبایل خویش حذف فرمایید. از طرفی برخی برنامه‌ها پس از سپری شد مدتی به کارتان نمی‌آیند و ترجیح می‌دهید آن‌ها‌را کاملا از روی دستگاه خویش تمیز فرمایید. حذف یک برنامه، فعالیت معمولی‌ای میباشد و زمان متعددی نمی‌موفقیت؛ با این اکنون بسته به دستگاه و نسخه سیستم دلیل در هم اکنون اجرا روی آن، این فرایند ممکن میباشد مختلف باشد. درین نوشته‌ی‌علمی از پلازامگ، نگاهی ظریف‌خیس به شیوه‌های متفاوت حذف برنامه موبایل در اندروید و iOS و چگونگی خلاص شدن از شر برنامه‌های سیستم خوا‌هیم داشت. در‌پی یار ما باشید.

 

همینطور بخوانید:
با حذف آیتونز چه بلایی بر سر موزیک های ما میاید؟
آنچه درین نوشته ی علمی میخوانید:

فراگیری جامع حذف برنامه و اپلیکیشن های اضافی در اندروید
روش 1: حذف برنامه در بخش پیکربندی گوشی
طریق 2: حذف برنامه در گوگل پلی استور
طرز 3: حذف برنامه در منوی اپلیکیشن‌ ها
شیوه حذف برنامه های از پیش نصب گردیده
حذف برنامه ها در آیفون
حذف برنامه ها از صفحه اصلی
حذف برنامه از بخش پیکربندی
حذف برنامه از اپ استور

یادگرفتن جامع حذف برنامه و اپلیکیشن های اضافی در اندروید

در پاسخ به سوال چگونگی حذف اپلیکیشن اندروید بایستی بگوییم که سه شیوه برای انجام این فعالیت وجود دارد. در واقع همگی آن ها بر روی نسخه‌های دیرین‌خیس اندروید فعالیت نمیکنند؛ در حالی که نسخه‌های جدیدتر این سیستم عامل، می توانند از هر سه شیوه استفاده نمایند. در ذیل به‌این سه نحوه پرداخته شده است.

 

روش 1: حذف برنامه در بخش پیکربندی موبایل
همینطور بخوانید:
چه‌گونه مکان‌های ذخیره گردیده در گوگل مپ را حذف کنیم؟
این نحوه برای تمامی نسخه‌های اندروید قابل پیاده‌سازی میباشد. اولی کاری که بایستی انجام دهید این میباشد که منوی پیکربندی را در دستگاه خویش باز نمایید. پس از آن، وارد بخش برنامه یا این که رئیس برنامه‌ها (بسته به دستگاه خویش) گردید، برنامه‌ای را که میخواهید حذف فرمائید پیدا کرده و آن را گزینش نمایید. بعد از آن فقط بر روی دکمه Uninstall ضربه بزنید. در‌این‌چهره حذف برنامه اندروید در بیش تر موردها، در عرض یکسری ثانیه انجام خواهد شد. در‌حالتی که تصمیم دارید برنامه‌های بیشتری را حذف فرمائید، به منوی برنامه‌ها بازگردید و این فرآیند را تکرار نمائید تا حذف برنامه گوشی از سر گرفته شود.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۲:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استفاده از حفاظ فلزی و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی و تامین امنیت

استفاده از حفاظ فلزی و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی و تامین امنیت

شاید به هنگام شنیدن توصیه هایی از افراد مختلف برای استفاده از حفاظ پنجره یا حفاظ فلزی و یا انواع حفاظ ها این سوال در ذهنتان پیش آید که استفاده از حفاظ پنجره چه اهمیت وضرورتی دارد؟

 

اهمیت استفاده از حفاظ پنجره

اگر فرزند کم سن و سالی در خانه دارید یا اصلا فرزند کوچکی ندارید اما به هنگام آمدن افراد خردسال به منزل نگران بازیگوشی های آنها جلوی پنجره های در ارتفاع کم هستید استفاده از حفاظ پنجره می تواند خیال شما را از این بابت آسوده نماید.

 

حفاظ پنجره

 

اهمیت استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره علاوه بر حفظ امنیت جانی افراد در برابر سقوط، از منزل شما در برابر سارقان نیز محافظ می کند، با وجود حفاظ پنجره، سارقان قادر به ورود به منزل از طریق پنجره ها نخواهند بود.

همچنین برخی افراد نیز حفاظ پنجره را برای شکل و ظاهر زیبایی که به ساختمان می دهد استفاده می کنند. حفاظ های شیک و مدرن ظاهر ساختمان را بسیار لوکس و زیباتر جلوه می کنند.

 

حفاظ پنجره بیرونی و داخلی

حفاظ پنجره بیرونی که گفته شد می تواند از یک ساختمان ساده و معمولی، یک ساختمان شکیل و زیبا بسازد، ممکن است مورد پسند و سلیقه برخی افراد نباشد و از نظر آنها، شکل و ظاهر ساختمان را تحت تاثیر سو قرار دهد. این افراد نیز نباید نگران سقوط کودکان از پنجره و یا ورود سارق به منزل شان باشند، آنها می توانند از حفاظ پنجره داخلی استفاده کنند این حفاظ ها از داخل نصب می شوند و نمای بیرونی ساختمان را دچار تغییر و تحول نمی کنند. حفاظ هایی که از داخل نصب می شوند اندازه گیری متفاوتی از حفاظ های خارجی دارند، حفاظ های داخلی را باید به هنگام ساخت به اندازه چارچوب داخلی پنجره تولید کرد.

سوالی که در مورد نصب حفاظ پنجره داخلی پیش می آید درمورد نحوه تمیز کردن پنجره است. دقت داشته باشید که حفاظ های داخلی ثابت نیستند و با توجه به اینکه از طریق لولا متصل می شوند می توان به راحتی آنها را باز و بسته کرد و به نظافت و تمیز کردن شیشه پنجره ها اقدام نمود.

چه در مورد حفاظ های داخلی چه حفاظ های بیرونی، بایستی نهایت دقت در طراحی صورت گیرد تا حفاظ مانع از عبور نور به داخل منزل نشود، حفاظ پنجره با تراکم بالا ممکن است باعث عدم رسیدن نور مناسب به داخل ساختمان شود.

 

ایمنی شیشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ایمنی شیشه ها را نیز تضمین می کند. از قدیم الایام به یاد دارید که برخورد توپ بچه هایی که در کوچه ها مشغول بازی بودند همواره تهدیدی برای شیشه پنجره ها محسوب می شد. هرچند که امروزه دیگر این شیوه تفریح علاقمندان خود را از دست داده و بیشتر کودکان و نوجوانان اکثر اوقات خود را در منزل یا بدور از اجتماعات می گذرانند اما برخورد هر شی یا پرتابه دیگری می تواند سبب ایجاد خسارت در مورد شیشه های پنجره ها شود.

 

ایمنی شیشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره که حفاظ فلزی است عموما از جنس فلزاتی چون آلومینیوم و آهن ساخته می شود و قیمت آن علاوه بر جنس، تحت تاثیر عوامل مختلفی چون نوع طراحی، میزان فلز به کار رفته در حفاظ پنجره و غیره است.

 

امنیت بیشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

علاوه بر استفاده از حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزنی ترفند دیگری برای محافظت از منزل در برابر سارقان است. همچنین حفاظ شاخ گوزنی نیز باعث ابهت بیشتر ساختمان و داشتن ظاهر و نمایی لوکس در آن می شود. نیروهای امنیتی و اجتماعی نیز استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای و ... را برای حفظ امنیت در ساختمان تایید کرده و توصیه می کنند.

 

امنیت بیشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

همانطور که می دانید امروزه افراد از ابزار و وسایل زیادی برای محافظت از منزل در برابر متجاوزان به اموال استفاده می کنند. برخی بدین منظور منزل را مجهز به دزدگیر می کنند برخی دیگر از دوربین های مداربسته در داخل و اطراف منزل استفاده می کنند و ... بیشتر این شیوه ها هزینه بالایی را در پی دارند و شاید به همان اندازه نیز کارایی نداشته باشند و با قطع سیمی از کار بیفتند، نصب آنها نیز مشکل بوده و نیاز به سرویس و نگهداری مداوم دارند. در این بین استفاده از حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوارها روش مناسبی است که در حین حفظ امنیت منزل نیاز به مراقبت پس از نصب ندارد و وظیفه محافظت از ساختمان را به نحو احسنت انجام می دهد.

حفاظ شاخ گوزنی در حال حاضر یکی از حفاظ های بسیار مورد پسند و استقبال در جامعه است که همانطور که شاخ گوزن راهی برای ایمنی این حیوان مهیا می سازد استفاده از حفاظ شاخ گوزنی نیز راهکار مناسبی برای حفاظت از ساختمان و ایمنی بیشتر آن است.

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ درب آکاردئونی

حال که در مورد حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزنی و انواع حفاظ روی دیوار ی صحبت کردیم شاید با خود بگویید که راهکار پیشنهادی ما برای جلوگیری از ورود افراد ناخواسته و سارقان از طریق درب به داخل منازل چیست؟ حفاظ درب آکاردئونی بهترین گزینه برای این منظور می باشد. حفاظ درب آکاردئونی را شاید در بیشتر آپارتمانها دیده باشید. واحدهای آپارتمانی با استفاده از این حفاظ امنیت واحد خود را تامین می کنند.

 

حفاظ فلزی

نرده فلزی چیست؟ زمانی که می گوییم نرده فلزی در واقع منظور این است که این نوع حفاظ ها از جنس آهن هستند. به همین دلیل هم اغلب به آن ها نرده فلزی گفته می شود اما حفاظ دیوار و حفاظ پنجره نیز از جمله دیگر اسم هایی است که به نرده فلزی نسبت می دهند. شاید تصور شما از این نوع حفاظ ها این است که یک تکه آهن که به یک شکل خاصی طراحی شده است روی دیوار و یا پنجره خانه شما قرار خواهد گرفت اما اینطور نیست و در واقع زمانی که شما از این حفاظ ها استفاده می کنید می توانید آن ها را با اشکال مشخصی برای استفاده انتخاب کنید که زیبایی نمای ساختمان شما را نیز حفظ خواهند کرد.

 

حفاظ فلزی

 

حفاظ درب آکاردئونی

البته استفاده از حفاظ درب آکاردئونی محدود به استفاده در آپارتمان ها و درب های منازل نیست و از آن می توان برای محافظت در درب های انبارها، مغازه ها و غیره نیز استفاده کرد. حفاظ درب آکاردئونی فضای زیادی را نیز اشغال نمی کند و محوطه سالن و راه پله های شما را مخلل نمی نماید.

عوام، بیشتر حفاظ درب آکاردئونی را با نام هایی چون درب کشویی و درب کرکره ای می شناسند. این حفاظ تاشو حداقل مکان را اشغال کرده و حداکثر امنیت را برای منزل شما فراهم می آورد.

حفاظ های درب آکاردئونی (آکاردئونی اشاره به ساز آکاردئون دارد که برای ساختن و طراحی این حفاظ از آن الهام گرفته شده است) با اینکه یک حفاظ فلزی هستند اما وزن کمی دارند و به راحتی با دست باز و بسته می شوند. برای راحتی بیشتر افراد امکان اتصال ریموت به این حفاظ ها نیز فراهم شده و از این رو زحمت باز و بسته شدن آنها با دست را نیز از بین می برد. استفاده از حفاظ درب آکاردئونی در پارکینگ ها نیز مزایای زیادی می تواند داشته باشد چرا که سنگینی درب های متداول به عنوان درب پارکینگ را ندارد و امکان استفاده از ریموت برای آن نیز وجود دارد.

 

استفاده از حفاظ درب آکاردئونی در آپارتمانها

همانطور که می دانید زندگی شهری امروز و افزایش روزافزون جمعیت اینگونه طلبیده است که افراد در آپارتمان ها و برج های آسمان خراش زندگی کنند. برجهایی که شاید بیش از صدها خانوار در آن روزانه رفت و آمد می کنند و پس از عمری زندگی در یک ساختمان هنوز همدیگر را نمی شناسند. همچنین برای تامین مخارج زندگی و مسئله رواج استقلال مالی زنان، امروزه بیشتر منازل و واحدهای آپارتمانی در طول روز خالی هستند و این امر افزایش سرقت و دزدی را در بیشتر شهرها موجب شده است. برای این منظور است که گفته می شود به کارگیری حفاظ درب آکاردئونی می تواند خیال شما را از بابت امنیت منزل به هنگام ترک آن آسوده نماید.

آنچه که گفته شد بیشتر از جهت ارائه یک راهکار برای حفاظت از منزل، اموال و کالاها در برابر افراد متجاوز دارای اهمیت است و محصولات معرفی شده از حفاظ پنجره و حفاظ درب آکاردئونی گرفته تا حفاظ شاخ گوزنی روی دیوارها می توانند این امنیت را برای شما، خانواده و اموالتان تامین کنند.

 

منبع ahaniranian.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۹:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکشن های حرفه ای

طراحی اپلیکیشن در مشهد  گاهی تایم ها شم روتین زندگی از درون تخریب تان می‌کند . انجام دادن شغل های بی استعمال بایستی متوقف شوند و جای خویش را به عادات جدیدتر بدهند آنچه شما نیاز دارید، یک راهنمای مجازی می باشد . یک مشاور و همدم که در عین یاداوری درست و اشتباه معاش به شما، نمی توانید اورا به دور بزنید . اصولا فریب یک برنامه که روح انسانی شما باطن آن دمیده شده، فریب خودتان می‌باشد .

این 3 اپلیکیشن که به‌دنبال نوشته‌ی‌علمی معرفی گردیده اند، زندگی را برای شما سهل وآسان خیس و دلچسب تر خواهند کرد .

Way
of Life Screen Shot 2014-07-07 at 8 .42 .03
PM-w600
این اپلیکیشن داده محور به نحوی پباده سازی شده که دنبال کردن را عادی و پرسرعت انجام دهید . خیلی عادی، رفتارهایی که دوست دارید پی بگیرید و یا بالعکس، سوراخ فرمایید را به اپلیکیشن بدهید و بر شالوده دستورالعمل، آیتم "بله" یا "خیر" را به رخ روزانه تیک بزنید . درصورتی که این فعالیت را نکنید خود برنامه مرتبا به شما یادآور می کند .

پس از این که به صورت روزانه این فعالیت را انجام دادید، Way of Life پس از مدتی یک نمودار یا درصد نشان می‌دهد و چه بسا می‌توانید برای تحلیل آماری بیشتر، توقعات بیشتری از برنامه داشته باشید . عادات زمان بر میباشند پس این برنامه به شما این اجازه را می دهد که 6 هفته یا 6 ماه قبل و چه بسا 2 سال اخیر را به حساب آوردن نمائید .

نسخه
رایگانی که برای سیستم استدلال iOS منتشر شده، صرفا به شما اذن می دهد که 3 عادت را پیگیری کنید، پس جهت دریافت نمودارهای دقیق خیس در زمینه رفتارهای تان اضطراری است 5 دلار بپردازید تا نسخه ویژه Way of Life را دریاف


برچسب:  طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۲:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه‌طور می قدرت تعدادی اکانت کاربری داشت؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد چه‌طور می قدرت تعدادی اکانت کاربری داشت؟ تا قبلی از سال 2017 اینستاگرام، خصوصیت پتشیبانی از یک‌سری اکانت کاربری را نداشت با این وجود که بخش اعظمی از یوزرها خواهان این امکان بودند . یعنی در شرای کاربری قصد بیش خیس کردن اکانت کاربری دیگری داشت، بایستی از اکانت فعلی خویش بیرون می شد و طالاعات دیگری را وارد می کرد . برای یان کار تنها نیاز می‌باشد که به برگه کاربری خویش بروید . آن گاه وارد پیکربندی گردیده و گزینه طولانی تر کردن اکانت نو را تعیین نمائید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
چه طور در میان اکانت های متفاوت اینستاگرام سوئیچ کنیم؟ برای سوئیچ کردن شما یکسری رویه پیش رو دارید . یک عدد این که از شیوه اسم کاربری شماست که در بالای کاغذ کاربری قرار دارد . با زدن ضربه ای روی نام خویش می توانید بقیه اکانت ها را مشاهده کرده و یکی را گزینش فرمائید . یا این که می توانید از شیوه نوار ابزاری که در زیر کاغذ جای‌دارد، روی عکس پروفایل ضربه زده و وارد یک عدد از اکانت ها گردید .
اکثر بدانید : چگونه به یاری نشانی اینترنتی سرد (ایمیل های معرفی) شغل رویایی مان را بیابیم؟ به چه شکل می توانایی اکانتی را که در اینستاگرام طولانی تر کرد، حذف نمود؟ برای این کار می توانید وارد ورقه کاربری گردیده، بعد از طرز پیکربندی آیتم بیرون شدن از اکانت زمینه نظر را تعیین کنید . به همین سادگی!

 

به چه شکل پروفایل اینستاگرام شخصی و تجاری خویش را مدیریت کنم؟ بخش اعظمی از صاحبان تجارت که به تازگی با ابزار دیجیتال مارکتینگ آشنا گردیده اند، سوال ها متعددی در رابطه با ابزار دیجیتال مارکتینگ و روش به کار گیری از آنها‌را دارا‌هستند . مثلا : چه‌گونه می توانایی پروفایل فردی را از تجاری جدا کرد؟ چه طور می اقتدار هر دو را داشت و به چه شکل می توانایی آنان را رئیس کرد .
بخش اعظمی از اشخاص تصور می نمایند مدیریت 2 اکانت کاربری هم‌زمان با هم فعالیت فراوان پیچیده ای میباشد . ولی خیر فقط مدیر 2 پروفایل اینستاگرام بلکه برگه های کاربری چندین شبکه اجتماعی مانند توییتر، فیسبوک و … کاری ندارد ولی در صورتی‌که شما طریق آن را بدانید! در پی ما نکاتی را به شما یادگرفتن می دهیم تا با طریق مدیریت تعدادی اکانت با هم آشنا شوید . این روش ها به ما پاسخ داده میباشد پس امتحان کردن آن برای شما نیز ضرری ندارد .


1-برنامه ریزی : بسیاری از بلاگر ها برای موفقیت خویش در زمینه تولید محتوا و … از برنامه ریزی به کار گیری می نمایند چرا که در پیروزی آنها فراوان موثر می‌باشد . برای موفیقت در کانال اجتماعی اینستاگرام شما می بایست تولید محتوای خویش را به فیس منظم انجام دهید . برای این فعالیت می توانید از یک عدد از ابزار های اختصاصی این فعالیت به نام Hootsuite به کار گیری فرمایید . ولی ابزارهای دیگری هم وجود دارا‌هستند ولی اینجانب تجریه استعمال از این ابزار را دارم .
با به کارگیری از این ابزار اینجانب پست و محتواهایی که قرار می‌باشد برای ورقه کاربری تجاری اینستاگرام خویش به کار گیری کنم را بازه بندی می کنم . به این ترتیب به راحتی می توانم به تعداد فالوور های خویش بیش تر کنم چرا که آن‌ها‌را در رابطه با خویش نگه می دارم . البته دقت داشته باشید که انجام این کار برای صفحات تجاری ضروری میباشد و خیر فردی .
2-تم پست :
شیوه نمایش پست های شما در اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار میباشد . پس در حالتی که ساختار های زیبایی را برای تکثیر پست های خویش در حیث بگیرید، می توانید فالوور های بیشتری جذب کرده و به احتمال فراوان ترافیک اینترنت وبسایت خویش را بالا ببرید . ابزارهای گوناگون و کارکشته در زمینه‌ی ویرایش عکس برای اینستاگرام موجود هست که شما می توانید از آنان به کارگیری نمائید . از طرف دیگر اکانت کاربری فردی شما می باشد . گشوده نیز در این نوع پروفایل نیازی نمی‌باشد که شما از شیوه خاصی استفاده فرمائید و آن را بای روزگار متعددی رعایت نمائید . تنها چیزی که اهمیت داراست سلیقه شخصی شماست .
عمده بدانید : 18 نکته برای بهبود بخشیدن بازاریابی رسانه های اجتماعی 3-هشتگ : به کارگیری از این خصوصیت اینستاگرام می تواند موجب معرفی شما به اکثری از اشخاص باشند چرا که بسیاری از یوزرها اینستاگرام برای پیدا کردن مطالب قضیه حیث خویش از این خصوصیت به کارگیری می نمایند . ولی توجه داشته باشید که بایستی از هشتگ اینستاگرام به صدق به کارگیری کنید چرا که در غیر این فیس باید شاهد نتایج منفی آن برای اکانت خویش باشید . اکثری از یوزرها از هشتگ هایی به کار گیری می کنند که دارای ربط با پستشان نیست و در فایده اینستاگرام آنها‌را بلاک می نماید .
برای اکانت فردی خویش هم می توانید از هشتگ به کار گیری کنید، گشوده هم این زمینه به ذوق وسلیقه فردی خویش شما بستگی داراست و الزامی برای استعمال از آن نمی‌باشد .


برچسب:  طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۷:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

زبان برنامه نویسی چه چیزی است ؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد برنامه نویسی بنابراین در شرایطی که شما نیز جزء اشخاصی می باشید که با سوالاتی از جمله "لهجه برنامه نویسی چه می‌باشد ؟"، "کدام زبان برنامه نویسی بهترین گویش برای یادگیری میباشد؟"،"مالامال درآمدترین لهجه برنامه نویسی چه می باشد ؟" و "کدام لهجه برنامه نویسی آینده ی بهتری داراست ؟" در هم اکنون دست و پنجه قابل انعطاف کردن می‌باشید و هنوز نتوانسته اید گویش برنامه نویسی مد نظرتان را تعیین فرمائید شما‌را دعوت به ملازمت در یک ماجراجویی می کنم تا در انتهای آن بتوانید بهترین لهجه برنامه نویسی در سال 2019 را با توجه به هدف ها مد نظرتان گزینش نمائید .

پباده سازی نرم افزار در مشهد

البته
مواقعی که بایستی گذشته از آغاز این ماجراجویی بدانیم : همان طور که میدانید دغدغه ی بسیاری از افراد فعال در حوزه برنامه نویسی به خصوص کسانی که قصد ورود بدین حوزه را دارا هستند، این میباشد که کدام یک از گویش های برنامه نویسی بهترین لهجه برای یادگیری می‌باشد و این قضیه مدام یکی از بحث برانگیزترین و داغ ترین موضوعات در حوزه برنامه نویسی می‌باشد . پاسخ به‌این سوال بدون شک کاری عادی نیست و بایستی از بعدها مختلفی قضیه باز بینی قرار گیرد .

از طرفی دیگر با توجه با گاز چشمگیر پیشرفت فناوری، ظهور و تکامل لهجه های برنامه نویسی در دنیای امروز، برای باقی ماندن در‌این رقابت آپدیت بودن امری غیرقابل اجتناب میباشد، به ویژه برای اشخاصی که به صورت حرفه ای در‌این حوزه سرگرم به کار هستند؛ که در رخ هوشمندی و مجهز بودن آنها به دانش روز، میتوانند از این سفره گسترده سهمی برای خود بردارند .

بنابراین برای این‌که بتوانیم بهترین زبان برنامه نویسی را گزینش کنیم باید مبنی بر بروزترین اطلاعات گویش‌های برنامه نویسی، توان ها، کاربردها و محدودیت های آن‌ها‌را بشناسیم . همان بی آلایش تر باید بدانیم که هر لهجه برنامه نویسی با اعتنا به قدرت هایش، در چه زمینه هایی شایسته ترین کاربرد را دارد . پس در شرایطی‌که مهیا اید، برویم تا با شروع این ماجراجویی قصه هر زبان را بشناسیم و به هدف ها اصلی، بضاعت و توان ها و محدودیت های آنان پی ببریم .

ابتدا
ماجراجویی: 1 .
زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت: ماجراجویی ما با مسافرت به دنیای یک کدام از محبوب ترین و داغ ترین گویش های حالا حاضر یعنی جاوا اسکریپت نخست می‌شود . وقتی که صحبت از محبوبیت زبان های برنامه نویسی به میان میاید، بی تردید نام جاوا اسکریپت همواره در لیست دوست داستنی ترین گویش های برنامه نویسی به چشم میخورد که طبق نتیجه ها تارنما StackOverFlow این گویش توانسته با اکتساب 69 .8 درصد رأی یوزرها، تحت عنوان دوست داستنی ترین گویش در مقام نخست قرار گیرد .

امروزه کلیه افرادی که قصد دارا هستند تحت عنوان یک بسط دهنده نرم افزار فعالیت نمایند، جاوا اسکریپت را به عنوان یک آیتم همه فن حریف در چنگ دارند . در حالتی‌که شما یکی از این اشخاص می‌باشید اذن دهید به شما بیان‌کنم که قرار می باشد از این زبان خیلی استعمال نمایید و هنگامی که میگویم خیلی زیاد منظورم مدام میباشد . آری، احتمالا مدام ی پروردگار از این زبان به کارگیری نکنید البته نسبتاً 90 درصد وقت ها از آن استعمال خواهید کرد و به همین ادله تعجبی ندارد در شرایطی‌که بیان کنم جاوا اسکریپت از نگاه کاربرد سایر ی زبان های برنامه نویسی را با خاک یکسان میکند .

درست میباشد که شما با یادگرفتن این لهجه هیچ زمان هکر نخواهید شد و درحوزه ی هوش تصنعی شانسی نخواهید داشت و نمی توانید به سمت عمل با بیگ دیتا بروید اما در شرای بخواهید بک اند کار فرمایید Nodejs به امداد شما میاید و برای فرانت اند شما فریمورک های بزرگی همچون React , Angular, Vue را در لیست خویش دارید، حتی در حالتی که بخواهیم از کتابخانه ی جی کوئری هم دیده پوشی کنیم! با این درحال حاضر در شرایطی‌که بخواهید نرم افزار های ذیل دسکتاپ و تلفن همراه را هم تولید فرمائید فریمورک هایی همچون Electron و React Native را در دست دارید که چیزی برای شما ناچیز نمی گذارند .

تمام این فریمورک ها و کتابخانه هایی که مبنی بر لهجه جاوا اسکریپت می‌باشند به مقدار ی کافی قدرتمند می باشند و نسبتا از پیچیدگی یه خرده برخوردارند . پس در شرایطی‌که قصد دارید به یک متخصص جاوا اسکریپت تبدیل شوید و به اندیشه شیوه اندازی یک استارتاپ می‌باشید، میتوانید با به کار گیری از این گویش به تنهایی نقش یک تیم فنی را تا بازه زمانی گرانقدر شدن استارتاپ بازی فرمائید! محبوبیت و کاربردی بودن این لهجه در حوزه های گوناگون با یکدیگر دست به دست نیز میدهند تا آن را به یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای یادگیری تبدیل کنند . براین اساس در شرای دوست دارید به یک برنامه نویس تمامی حرفه حریف تبدیل شوید شایسته ترین گویش برنامه نویسی برای استارت، جاوا اسکریپت هست .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۴:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گسترش دهندگان اندروید در گوگل پلاس

طراحی اپلیکیشن در مشهد گوگل در برگه توسعه و گسترش دهندگان اندروید در گوگل پلاس اذعان کرد که از امروز برنامه نویس ها اندروید میتوانند برای دانلود نرم افزار های بدون‌پول شان، سرزمین جمهوری اسلامی ایران را نیز گزینش کنند .

پباده سازی نرم افزار در مشهد

به نقل از نرم افزار اهل ایران، گوگل در‌این پست کوتاه اشاره کرده که گسترش دهندگان اندروید برای این عمل بایستی به کنسول بسط دهندگان در بخش گوگل پلی مراجعه نموده و جمهوری اسلامی ایران را نیز به لیست مجاز قابل دانلود برای نرم افزار شان بیشتر کنند .

مدتی پیش خبر از لغو بعضا تحریم های رایانه ای برای مرزوبوم کشور‌ایران شد و درپی آن تعدادی روز پیش شاهد حذف نام جمهوری اسلامی ایران از لیست کشورهای پایین تحریم اپل بودیم . اینک این قدم جدیدی است که به وسیله گوگل برداشته گردیده و می‌بینیم که درهای گوگل پلی نیز ناچیز قلیل برای کاربران اهل ایران در در حال حاضر باز شدن می‌باشد .

اما به لحاظ می رسد که هنوز قابلیت دانلود بی واسطه از گوگل پلی برای یوزرها اهل ایران باز نشده، اما این خبر بدین بدین مفهوم میباشد که کاربران اهل ایران به زودی توانا خواهند بود که نرم افزار های بدون پول را از گوگل پلی دانلود کنند .

ولی به لحاظ میرسد که هنوز قابلیت و امکان دانلود بی واسطه از گوگل پلی برای کاربران اهل ایران باز نشده، البته این خبر به‌این بدین مضمون‌ می باشد که کاربران اهل ایران به زودی توانمند خواهند بود که نرم افزار های بدون پول را از گوگل پلی دانلود نمایند .

برای داشتن چنین امکانی اضطراری هست که نخست بسط دهندگان اپلیکشین ها، قابلیت و امکان دانلود نرم افزار شان را برای سرزمین کشور‌ایران فعال نمایند و این قابلیت و امکان نیز از ساعاتی دیگر در دست آنان قرار خواهد گرفت . گوگل نام کشور ایران را نیز به لیست کشورهای مجاز برای دانلودهای بدون پول گوگل پلی در اینجا نیز بیش تر نموده است .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۲:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)