مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

چه وقتی وبسایت فروشگاهی نیاز به نرم افزار داراست؟


چه وقتی وبسایت فروشگاهی نیاز به نرم افزار داراست؟

زمانی شما وب سایت‌تان را فعال‌سازی میکنید یک‌سری ابزار دارید :

مانند وبمستر تولز و گوگل آنالیتیکس که‌این دو ابزار به شما نشان میدهد که یکسری درصد طراحی اپلیکیشن در مشهد از بازدیدهای شما از روش تلفن همراه انجام می گردد و تفاوتی در وبسایت فروشگاهی یا این که خدماتی یا این که آموزشی وجود ندارد

ما در پروژه‌های متفاوت که مشورت کردن میدهیم. هنگامی که درصد قابل‌دقت ای از بازدیدهای وب سایت از گوشی میباشد، در آن موقع متوجه می‌شویم که می بایست سراغ نرم افزار برویم.

پروژه‌ای دست اینجانب بود که بر روی آن عمل میکردم، به همین مسیر رسیدیم.

یعنی در حدود 60 درصد بازدیدها از گوشی و 40 درصد بازدیدها از دسکتاپ بود و اینجا می بایست ما تصمیم ‌گرفتیم که سراغ نرم افزار برویم.

ولی میزان دارایی ایجاد نرم افزار برای آن وبسایت، با اعتنا به امکاناتی که برای آن پیش‌بینی کرده بودیم، در حدود 150 میلیون تومان برای ورژن اندروید و IOS می شد.

بعدا ما تصمیم گرفتیم که یک ورژن اینترنت گوشی راه اندازی کنیم.

یعنی یک ورژن غیر وابسته برای گوشی بنویسیم با یک مبلغ 10 تا 20 میلیون تومان.

با انجام دادن این آیتم (مهیا کردن ورژن تلفن همراه)، ما به نرخ تبدیل در ورژن تلفن همراه (بازدیدهای گوشی) رسیدیم.

بدین ترتیب نرم افزار وب سایت با اعتنا به آنالیزها و آمارهایی که شما از یوزرها می گیرید، می بایست اجرا شود.

وقتی می‌باشد که شما در یک حیطهای می‌باشید که کلیه رقبای شما نرم افزار دارا‌هستند، درین وضعیت شما هم بایستی بی تردیدً نرم افزار داشته باشید.

اما وقتی شما به‌این مرحله می سید که درصد قابل‌اعتنا ای از کاربرهای شما از تلفن همراه، برای خرید از وبسایت شما به کار گیری می کنند.

درین حالت، شایسته ترین عمل این میباشد که یک نرم افزار برای تارنما خویش پباده سازی نمایید.

با اعتنا به اینکه نرم افزار یک ابزار به طور کاملً عادتی میباشد، برای اینکه بخواهید کاربرهای متعددی هم به سمت نرم افزار سوق دهید،

در شرایطی‌که شما کتاب قلاب را خوانده باشید (که توصیه می کنم تمامی این کتاب را بخوانند)

در آن کتاب توضیح می دهد که چطور نرم افزار ها به ذهن قلاب می شوند و استفاده کننده هر روز آن نرم افزار را گشوده مینماید.

برای مثالً چنانچه نرم افزار دیجی‌فرآورده روی تلفن همراه شما باشد و وب سایت دیجی‌فرآورده هم در دسترس باشد،

احتمال اینکه شما دو روز در بین یا این که سه روز میان به دیجی‌مال رمز بزنید، خیلی نادر میباشد.

اما در صورتیکه شما برای مثالً در یک مطب دکتر معالج در انتظار باشید تا نوب شما بشود، احتمال اینکه نرم افزار دیجی‌متاع را گشوده نمایید و نگاهی به آن بیاندازید، خیلی زیاد میباشد.

خیلی از مواقع، دیجی‌جنس هم یوزرها خویش را به سمت نرم افزار سوق میدهد.

به این ترتیب جواب شما می‌گردد:

به دست آوردن بررسی و آمار ظریف و تصمیم‌گیری درباره ی اینکه چه تعداد از رقبا برای سایتشان نرم افزار دارا‌هستند و همینطور نرخ کاربرهایی که با تلفن همراه وبسایت شمارا تحلیل می نمایند، نرم افزار وبسایت‌تان را فعال‌سازی نمایید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۹:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استفاده از لایو ایسنتاگرام

خوشبختانه، لایو اینستاگرام این کار را برای شما ممکن می نماید و عوارض زیادی وجود دارد که می بایست آن را امتحان نمائید.برای مثال، لایو اینستاگرام بهترین جایگاه را در فید استوری فالوورهای تان به شما می دهد. طراحی اپلیکیشن در مشهد یعنی در حالتی‌که که شما لایو بروید، در ردیف نمایش استوری به فالوورها، لایو شما جز او‌لین موارد، به کاربر نمایش داده می شود. همچنین لایو اینستاگرام به طور اتوماتیک پوش نوتیفیکیشن هایی را برای فالوورهای شما ارسال می‌نماید تا به آنها اطلاع دهد که شما در هم اکنون لایو رفتن می باشید.

در پایان، به نظر می رسد الگوریتم اینستاگرام به اکانتهای بیزینسی که از لایو استفاده می‌نمایند، عشق بیشتری دارااست. این زمینه از راه و روش اینستاگرام نسبت بدین پیج ها معین است: آسوده تر کردن دسترسی به پروفایل این پیجها به روشهای مختلف و تقویت قابلیت تعامل ارگانیک با آنان.

۴- با برندهای دیگر پارتنر شوید

برای سرعت بخشیدن به رویش اینستاگرام تان، چه راهی بهتر از پارتنر شدن با برندی که در حال حاضر فالوورهای زیادی دارد؟ این روش که بازه زمانی زیادی نیست که به اینستاگرام اضافه شده است، به نوعی یک روش بازاریابی یک تیر و دو نشان می باشد؛ زیرا به امداد آن نه صرفا محتوای خود را در معرض مخاطبان فعلی خود قرار می دهید، بلکه به مخاطبان جدیدی نیز از طریق یک همکاری مشترک سودمند دست خواهید یافت. برای داشتن مشارکتی غالب که موجب رویش کسب و کارتان شود، اطمینان حاصل فرمائید که شرکتهایی که می خواهید با آنها پارتنر شوید، به نیکی با اهداف کسب و کار شما هماهنگ باشند. کالا مخاطبان آنها باید با مخاطبان شما مرتبط باشد. همچنین مهم است که هنگام پیشنهاد مشارکت، یک برنامه مشخص و معلوم ارائه دهید. این مشارکت به چه شکل به پارتنر پیشنهادی شما منفعت خواهد رساند؟ این کمپین مشترک بازاریابی اینستاگرامی چه‌گونه خواهد بود؟

مثال زیر را از همکاری Outdoor Voices، یک برند لباس زنانه فعال و یک شرکت برگزار کننده کلاس های رقص، یعنیMelody Dance Fit در حیث بگیرید. این مشارکت کاملا مناسب است زیرا مال و خدمت در اینجا به نه با هم هماهنگ میباشند: خرقه ورزشی و کلاس های ورزش. طی این همکاری، دو شرکت کمپینی به نام “Virtual Recess” ساخت کردند که طی آن شرکت کنندگان حاضر در یک کلاس رقص (کلاس متعلق به یعنی Melody Dance Fit) در لایو اینستاگرام، جامه های Outdoor Voice را می‌پوشند. به‌این می گویند نبوغ!

۲۴ میزان سنجش اینستاگرام که بایستی بدانید
۲۴ متریک برای سنجش اینستاگرام

اینک بخوانید
۵- برگزاری مسابقات
یک مسابقه اینستاگرامی راه دیگری برای در معرض دید قرار دادن پیج شما، برای رشد حساب کاربری تان است. چرا؟ اولا، مردم عاشق چیزهای رایگان می‌باشند! شما هر چیزی را بطور بدون‌پول و به عنوان اجرو پاداش بدهید، افراد به احتمال زیاد استقبال میکنند. درواقع رقابت و پاداش دادن در اینستاگرام به خیر شما‌را به آنچه که می خواهید یعنی ارتقا فالوورها و ارتقاء تعامل نرخ پیج شما، می رساند. و برای رسیدن به چنین اهدافی نیز، چندین شیوه موجود است. مثلا، می توانید از مردم بخواهید که:

عکس های شما را باز نشر کنند
حیث بگذارند و دوستانشان را تگ کنند
پست های شما‌را لایک کنند
پست ها یا استوری های شمارا به اشتراک بگذارند
نکته مثبت دیگر این می باشد که این مسابقات یا جایزه دادن ها همیشه نیاز به برنامه ریزی بیش از حد و یا پیچیده برای اجرا ندارد. موردی که در پی مشاهده میکنید، مثالی عالی از مسابقه ای می باشد که اخیرا به وسیله یک بلاگر سرگرم در زمینه ی سلامت اجرا شده است.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۱۶:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استعمال از برنامه مدیر پسورد به چه شکل میباشد؟


درین مقاله به باز بینی علت های به کارگیری از برنامه رئیس پسورد و معرفی تنی چند از شایسته ترین برنامه های راز عبور می‌پردازیم. به‌دنبال مقاله هم پا ما باشید.

اکثر اوقات اشخاص از سر عبورهای ضعیفی به کارگیری میکنند و در وبسایت های طراحی اپلیکیشن در مشهد  متعدد نیز آن‌ها را به فعالیت می‌برند. ولی سوال اینجاست که چه‌طور از رمزعبوری توانمند و منحصر در وبسایت های گوناگون به کار گیری نمائید؟ یک کدام از شایسته ترین چاره ها به کار گیری از نرم افزار های پسورد منیجیر میباشد. برای شناخت با این برنامه ها پیرو مقاله همدم ما باشید.

از رمزهای عبور به کار گیری دوباره نکنید
در صدر و پیش از استارت بایستی بدانید که به کار گیری دوباره از یک راز عبور یک نقص‌ بدون شوخی میباشد، چون سالیانه بخش اعظمی از رمزهای عبور، حتی‌در سایت های پهناور نیر لو می‌روند. وقتی که رمزعبور شما افشا می‌گردد اشخاص سو به کار گیری گر به پست الکرونیکی، اسم کاربری و راز عبور شما دسترسی داشته و میتوانند از آن‌ها در سایت های متعدد استعمال نمایند. بدین ترتیب همواره به حافظه داشته باشید که هیچ وقت از رمزهای عبور به کارگیری دوباره نکنید.

استعمال از برنامه مدیر پسورد به چه شکل میباشد؟
برنامه مدیر سر عبور به شما این قابلیت و امکان را می‌دهد که ناچار به به خیال سپردن یک لیست طولانی از رمزهای عبور نباشید. وقتی که از یک برنامه مدیر پسورد استعمال میکنید کافیست مثل مدام وارد تارنما متبوع گردیده و به جای نوشتن سر عبور خویش، از مستر پسورد که به طور اتومات داده ها کاربری مطلوب را جایگذاری مینماید به کارگیری فرمایید.

در صورتی در درحال حاضر تولید اکانت کاربری جدیدی می‌باشید، برنامه مدیر پسورد به شما یک رمزعبور تصادفی سفارش می‌دهد. همینطور این برنامه قابلیت و امکان تهیه مواقعی مشتمل بر لبریز کردن خود کار اطلاعاتی مثل آدرس اینترنتی، اسم و نشانی آدرس اینترنتی را در فرم های اینترنتی دارد.

استارت به کارگیری از برنامه های رئیس پسورد
اولی گام برای استعمال از این مدل برنامه ها تعیین یک مستر پسورد مطلوب میباشد. یکی‌از نحوه های به خیال و خاطر سپردن این سر، تایپ کردن و قرار دادن آن در جایی امن میباشد چون با بیماری آلزایمر این گذرواژه دسترسی شما به بقیه رمزها برای مدام جدا می گردد.

در مجموع، برنامه های رئیس راز عبور به دوری از فیشینگ امداد شایانی کرده اند و این به آن ادله میباشد که داده ها کاربری را با دقت به نشانی وبسایت ها ذخیره می نماید. در صورتی‌که در وب سایت خزانه خویش می‌باشید و پسورد منیجر شما به طور خود کار داده ها را جایگذاری نمی نماید، این احتمال موجود است که شما در یک وب سایت فیشینگ در اکنون وارد کردن داده ها خویش باشید.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۸:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه اپلیکیشن هایی مورد نیاز ماست

چه کارهایی می بایست انجام دهد؟
مجددا نمونه نرم افزار بانکی را در حیث بگیرید. این نرم افزار قادر است امکاناتی مثل احتساب مالیات، گزینش مبلغ وام و قسط ها و ارائه محتوای آموزشی را در شرایط آفلاین ارائه دهد.
۵- آزادی در پباده سازی
با کلیه پیشرفت هایی که در ساخت سایت انجام شده میباشد، تارنما ها برای انجام اکثری از کارهایشان به مرورگر گوشی  طراحی اپلیکیشن در مشهد متعلق می باشند. این سایت ها برای عمل کردن به دکمه های مرورگر مثل دکمه رجوع، دکمه رفرش و نوار نشانی متعلق می‌باشند.
نرم افزار های گوشی چنین محدودیت هایی ندارند و میتوانند کارکردهای متنوعی را بکار بگیرند بعنوان نمونه وضعیت های اشاره: tap, swipe, drag, pinch, hold
۶- سرعت طولانی تر
نرم افزار ها معمولا ۱٫۵ برابر سریع خیس از وب سایت ها میباشند. نرم افزار ها داده را در خاطر موبایل ذخیره می‌کنند و لذا در کسری از ثانیه میتوانند آن دیتا را فراخوانی نمایند. ولی در تارنما ها، اطلاعات بایستی از سرورها استخراج شوند که ممکن میباشد از تعدادی ثانیه تا یک‌سری دقیقه بر حسب سرعت کانال و اندازه اطلاعات ارتفاع بکشد.
۷- برندینگ
نرم افزار تلفن همراه میتواند سفیر مارک شما باشد.
هر نرم افزار موبایلی بر حسب مارک کمپانی پباده سازی میشود و شما میتوانید ظواهر نرم افزار خودتان را بر حسب دیده اندازی که برای کمپانی خودتان در حیث گرفته اید، پباده سازی فرمائید.
زمانی که کمپانی شما از تکنولوژی های روز مثل نرم افزار گوشی استعمال مینماید، ناخودآگاه این احساس را به مشتریانتان می‌دهد که شما یک کمپانی بروز، ایده پرداز و نوآور می‌باشید.
نرم افزار شما مانند نیروی فروشی میباشد که ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته را فعالیت میکند.
استارتاپ های اهل ایران
استارتاپ های پرطرفدار اهل ایران که از نرم افزار به کارگیری کرده اند
مغازه اینترنتی
فروشگاههای خرده فروشی اینترنتی بزرگی در مملکت فعال سازی شده‌است ، اکثر اوقات دکان های اینترنتی فعال سازی گردیده گونه های کالای دیجیتال ، اسباب و اثاث خانه ، خواروبار ، اسباب و اثاث آرایشی و بهداشتی ، قطعات و ابزار آلات را به فروش میرسانند . وجه تمایز این مغازه ها با سایر در قیمت خوب ، گارانتی فرآورده ، ضمانت ردوبدل و بازپس گرفتن کالای فروخته گردیده و ارائه کالاهای اصلی می‌باشد . از مثال های چیره انجام یافته می شود به دیجی متاع و بامیلو اشاره کرد .
نرم افزار مارکت ها
دکان های ارائه اپ های گوشی در سراسر جهان در حالا توسعه و گسترش میباشند ، با محدودیت های ساخت گردیده بوسیله کمپانی گوگل و اپل برای دسترسی یوزرها اهل ایران به برنامه های قرار داده گردیده در مغازه گوگل (گوگل پلی) و اپ استور ، برنامه نویس ها به تامل ساخت یک سیستم به طور کامل ساکن نموده تا این خلا رو مالامال نمایند ، کافه بازار و چارخونه ایرانسل از مثال های چیره اپ مارکت ها میباشند .
نرم افزار های ماشین کرایه ای آنلاین
ایده فعال‌سازی ماشین کرایه ای های آنلاین را اولی توشه کمپانی Uber مطرح نمود ، این موسسه توانست با داشتن یک نرم افزار تلفن همراه، کسانی که رغبت دارا‌هستند تا تحت عنوان آژانس کار نمایند را جذب کرده و با آن‌ها همیاری داشته باشد. از طرفی با ارائه خدماتی با کیفیت عالی و پشتیبانی قدرتمند به یاور هزینه تحت، مشتریان متعددی را به خویش جذب کند. از مثال های برنده اجرا گردیده ماشین کرایه ای آنلاین در مرز و بوم می شود به اسنپ و تپسی اشاره کرد .
درخواست پیک موتوری
استارتاپ های درخواست پیک موتوری نیز مانند درخواست ماشین کرایه ای بسیار جالب میباشد ، درین استارتاپ ها ارسال فرآورده ، اخذ متاع و حمل مسافر مد حیث قرار گرفته شده‌است و یوزرها قادرند به‌سرعت درخواست پیک موتوری کنند .از مثال های پیروز اجرا گردیده در جمهوری اسلامی ایران می شود به الوپیک ، حملو ، پیکاپ ، پیک یاب و ... اشاره کرد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۰۶:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

با مستر تو اپ چه اپ‌هایی می توانیم بسازیم ؟

 


۳ – تکثیر در مارکت
خیلی از اپها به عوارض فنی نقص‌ نشر روی مارکت ها را دارا هستند ٬ بارها چشم گردیده که بعد از هفته ها همت برای ایجاد یک نرم افزار ٬ نوبت به تکثیر آن که می رسد ٬ مارکت به عوارض فنی از تکثیر آن دوری می نماید ٬ اینجا خواسته از مارکت کافه بازار ٬ گوگل پلی و … میباشد.

 


۴ – هزینه و عصر فعال‌سازی
طبق میانگینی که از موسسه ها متعدد گرفته گردیده ٬ پباده سازی یک طراحی اپلیکیشن در مشهد ۸ میلیون تومان هزینه و دست‌کم ۵۰ روز دوره نیاز خواهد داشت که نسبتا هزینه و دوره متعددی میباشد ولی عصر آزمایش و رفع خلل را هم به آن می بایست بیشتر فرمایید. راه و روش دیگر به کار گیری از ابزارهای تولید نرم افزار میباشد ٬ هزینه و عصر به مراتب ذیل خیس یکی مزایا آن میباشد . به جهت آزمایش به وسیله اشخاص متفاوت و بروزرسانی‌های صورت گرفته طبیعتا باگ ها و اشتباهات کمتری در‌این اپها دیده می شود .

 


معرفی یک اپساز وردپرسی
در‌پی این مقاله قصد داریم شما‌را با یک نرم افزار ساز فارسی آشنا کنیم ٬ با این اپساز می‌توانید برای تارنما وردپرس یا این که دکان ووکامرس تان یک نرم افزار فن‌ای بسازید . با اعتنا به سوابق یکسری ساله ٬ تعداد یوزرها و تعداد بروزرسانی های منتشر گردیده ٬ اپساز مسترتواپ یک مورد مطلوب برای ایجاد اپ اندروید یا این که آی وی اس وب سایت تان اکانت می‌گردد. مواقعی مانند مجموعه پشتیبانی پاسخگو و رشته‌ای ٬ سعی سریع نرم افزار به جهت Native بودن آن و ساپورت از هر دو سیستم برهان اندروید و آی وی اس یکی‌از مزیت های این اپساز به شمار میرود.

 


با مستر تو اپ چه اپ‌هایی می توانیم بسازیم ؟
راه‌اندازی یک نرم افزار اطلاع رسانی برای ارسال و نشر اطلاع رسانی مانند دیوار و شیپور بر روی وردپرس و پوسته اطلاع رسانی کلاسی پرس

فعال‌سازی نرم افزار وردپرسی برای یک مقر خبری یا این که روزنامه اینترنتی

راه‌اندازی یک مدیا سنتر برای پخش و دانلود کلیپ یا این که آهنگ با وردپرس

فعال‌ساز‌ی یک سیستم فروش فولدر یا این که هر گونه کالا مجازی دیگر با وردپرس

فعال سازی یک نرم افزار مغازه آنلاین ووکامرس بدون نقص و فن‌ای برای فروش محصول ها

تصویر سوم رپورتاژ
آزمایش مجانی
برای آزمایش بدون‌پول این اپساز می‌توانید به وب سایت MR2APP.com مراجعه‌نمایید ٬ بعد از نام نویسی در وبسایت با دقت به مورد وب سایت تان می‌توانید به طور آنلاین برای آن اپ بسازید ٬ ورژن اندروید یا این که به عبارتی فولدر APK معمولا در یک سری دقیقه مهیا میگردد ٬ این اپساز یک پلاگین منحصربه‌فرد وردپرس هم داراست که بایستی روی تارنما تان نصب شود. از روش این پلاگین می توانید اپ را سفارشی سازی نمائید. یکی مزایای مهم این اپساز جدا بودن آن میباشد ٬ یعنی اپ درست شده از وب سایت و هاست خویش شما خدمت می گیرد و ارتباطی با مسترتواپ برقرار نمیکند. این یعنی یک اپ مستمر و فارغ از محدودیت!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۲:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پکیچ ورودی گوگل پلکانی و ترکیبی جدید

مژده سامانه شیک رنک به سئو کاران :
 
خرسندیم بار دگر با آغاز پکیجی جدید و کاربردی به نیاز های روز سئو کاران پاسخ مثبت دهیم .
 
سرویس جدید و کامل و کاربردی دیگر از مجموعه شیک رنک برای اولین بار در تیرماه 99 معرفی میگردد پکیج فوق عبارت است از : پکیج ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی این سرویس کاربردی کامل و جدید تیم شیک رنک جهت بهرمندی مدیران سایت ها به خدمات سامانه شیک رنک اضافه و هم اکنون در لینک موجود در انتهای همین مطلب قابل مشاهده می باشد .
 
ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی همانطور که از اسم آن پیداست ترکیبی از انواع مختلف ورودی گوگل از جمله : ورودی گوگل با IP های ایرانی و خارجی - ورودی گوگل از انواع دیوایس ها و سیستم عامل های مختلف مانند موبایل و دسکتاپ و.. می باشد .
 
و قابلیت های حرفه ای یعنی پلکانی در ورودی گوگل
در پکیج های 30 روزه ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی بلفرض مثال (پکیج شماره 2 با 6,000 ورودی گوگل) را انتخاب کرده باشید پکیج در 3 مرحله 10 روزه زیر تقسیم و اجرا می شود .
 
1000 ورودی گوگل در مرحله اول
10 روز اول روزانه 100 ورودی گوگل روزانه به سایت ارسال می گردد .
 
2000 ورودی گوگل در مرحله دوم :
10 روز دوم روزانه 200 ورودی گوگل روزانه به سایت ارسال می گردد .
 
3000 ورودی گوگل در مرحله سوم :
10 روز سوم روزانه 300 ورودی گوگل روزانه به سایت ارسال می گردد .
 
مهم ترین ویژگی هایی که پکیج ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی را متمایز کرده است:
 
- واکنش انسانی و کاملا طبیعی IP ها در سایت
واکنش انسانی از جمله کلیک در سایت و بازدید از صفحات داخلی و تایم.. طبیعی بودن IP ها ورودی گوگل در این پکیج را متمایز نموده است .
 
- تایم متغیر زمان ماندگاری حداقل 150 ثانیه هر IP و ترافیک ارسالی در سایت
حداقل زمان بازدید هر یوزر و IP از سایت 150 ثانیه و حداکثر 200 ثانیه متغیر می باشد
 
- قابلیت پلکانی و عدم ریسک های منفی برای سایت
در برخی مواقع دریافت ناگهانی ترافیک نتیجه عکس برای برخی از سایت ها دارد در این پکیج با توجه به قابلیت ارسال ترافیک بصورت پلکانی (پله به پله) هیچ گونه ریسکی برای هیچ سایتی ندارد.
 
- ترکیبی و یونیک بودن IP ها و ترافیک ارسالی
ترکیبی و یونیک بودن نوع IP ها و تکراری نبودن آنها - حتی تکراری نبودن دیواس IP ها و سیستم عامل (اندروید - دسکتاپ و...) - متفاوت بودن مرورگر IP ها (فایرفاکس- کروم و...) - متغیر بودن موقعیت جغرافیایی متفاوت IP ها (ایرانی - خارجی) به طبیعی بودن و کیفیت و بازدهی ورودی گوگل و حتی افزایش اعتبار و شهرت URL از تمایز مهم آنهاست .
 
- تایم هوشمند ارسال ها و تقسیم کلیه ترافیک در 24 ساعت شبانه روز
ارسال ناگهانی و یکجا ترافیک خریداری شده علاوه بر فشار سروری و مصرف زیاد پهنای باند باعث افت ناگهانی رتبه گوگل سایت و رنک الکسا و حذف ایندکس های گوگل در برخی از سایت ها خواهد شد برای جلوگیری و پیشگیری احتمالی در این پکیج کلیه ترافیک را در 24 ساعت شبانه روز تقسیم کرده ایم .
 
پکیج ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی قابلیت هایی تقریبا مشابه ای نسبت به ترافیک دریافتی از تبلیغات گوگل ادوردز دارند این نوع ورودی گوگل همانطور که کیفیت بالاتری در مقایسه با دیگر پکیج های ورودی گوگل دارند قیمت بالاتری نیز نسبت به سایر پکیج های ورودی های گوگل دارند .
 
سایر مزایای بارز خرید ورودی گوگل پلکانی را در لینک سفارش زیر مشاهده بفرمایید :

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۹:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ios چیست؟

Ios مخفف iphone operating system میباشد(سیستم برهان دستگاه های iphone)
برای تایپ کردن برنامه برای دستگاه های iphone یا این که به عبارتی سیستم عامل ios نیاز به یادگرفتن گویش swift میباشد...این گویش به صورت منحصر و فقط برای همین خواسته(برنامه نویسی برای سیستم استدلال ios) از طرف خویش کمپانی apple معرفی گردیده...


چه پیشنیاز هایی برای یادگیری swift می بایست بدانم؟

از آنجایی که swift یک گویش طراحی اپلیکیشن در مشهد غیروابسته میباشد به پیشنیازی احتیاج نیست و ما صرفا می بایست اشراف خودمون رو،روی این گویش و امکاناتی که در محیط xcode می‌باشد زیاد کنیم...


Xcode چه می باشد؟Xcode دور و اطراف (IDE) ما یحتاج برای کد زدن به گویش swift میباشد...
این حریم تنها قابل نصب روی مک بوده و روی ویندوز قابل نصب نمی باشد ولی نکته ی مهم این جاست که با شبیه سازی مک روی ویندوز می‌توانیم این دور و اطراف را نصب و خودمون رو برای کد زدن مهیا کنیم...


از کجا و به چه شکل می توانم برنامه نویسی swift رو یاد بگیرم؟نگران نباشید!!!در وبسایت کلیک اینترنت سایت این فراگیری به صورت از صفر تاصد مو جود می باشد...
نکته ی مهم این جاست که ما بایستی Swift رو حرفه ای فعالیت کنیم و برای این فعالیت احتیاج داریم که پروژه های متعددی انجام بدیم که در سایت کلیک وبسایت همرته با همگی یادگرفتن های از صفر تا صد که به یار تمامی ی نکات بیان گردیده پروژه های خوب و سنگین هم برای مسلط شدن به swift انجام شده ...
در‌صورتی‌که در طول فراگیری مشکلی پیش بیاید چه‌گونه آن را رفع کنم؟کلیک وبسایت این خلل را برطرف کرده،شما می توانید به طور بی واسطه با استاد ارتباط داشته و باشین و تمامی مشکلات خویش را به طور بی واسطه با مدرس مطرح کرده و حل نمایید...
چگونه از کیفیت مطالب ارائه گردیده مطمئن شوم؟شما از هر موسسه ای که فراگیری را تهیه و تنظیم می کنید می بایست از کیفیت مطالب و اشراف مدرس بر مطالب اطمینان نتیجه ها نمایید...به همین منظور بعدازظهر ی فراگیری swift کلیک وبسایت شامل دمویی از این یادگرفتن میباشد که می‌توانید با مشاهده ی آن این نوشته‌ی علمی را متوجه گردید...هم چنین علاوه بر دیدن دمو یک سری نصیب این یادگرفتن مجانی میباشد که با مشاهده ی این نصیب ها می توانید از کیفیت فراگیری ها اطمینان نتایج فرمایید...
وضعیت بازار فعالیت ios به چه شکل میباشد؟برنامه نویسی ios آینده شغلی خیلی نیکی را به یاروهمدم دارااست و به دلیل معدود بودن برنامه نویس ها در‌این ضمینه شرکتهای همیشه در پی برنامه نویسی ios خواهند بود و کسانی که پروژه های ios انجام می‌دهند نسبت به اشخاصی که Android انجام می دهند خیلی کم می‌باشند به همین ادله میتوان به راحتی پروژه های ios را گرفت و وارد بازار فعالیت شد و یا این که به راحتی استخدام شد...
کاربرد های swift چه می باشد؟با این گویش میتوان برای همگی دستگاه های کمپانی apple برنامه نوشت از پاراگراف iphone و tvOs و watchOs و ...
با به کارگیری از این گویش کلیه برنامه های مورد نظر خویش از جمله برنامه های فروشگاهی و ... را نوشت...
به چه شکل می توانیم swift را بیاموزیم؟برای یادگیری هر گویش برنامه نویسی بایستی از عصر های هدفمندی که به وسیله استید کاردان تدریس شده است به کار گیری کنیم که هم آن گویش را به نیکی خاطر بگیریم و وارد بازار فعالیت شویم و هم در حین یادگیری ناامید نشوید که یک فراگیری ضعیف می‌تواند سبب ساز ناامیدی در حین یادگیری شود...
در طول های آموزشیswift کلیک وبسایت تمام انگیزه این بوده که دانشجو بعد از اتمام این وقت ها بتواند با اعتماد به‌نفس وارد بازار فعالیت شود و پروژه بگیرد...
در حین های یادگرفتن swift چه مطالبی را فرا خواهم گرفت؟برخی از مهم‌ترین سرفصل ها :
-شبیه سازی مک روی ویندوز
-آشنایی با نصب نصب نرم آفزار ها و محیط هی ما یحتاج
-آشنایی با برنامه نویسی swift از صفر(متغییر ها،لغات شرطی ، رینگ ها و ...)
-یادگیری پباده سازی کردن برای دستگاه های متفاوت به صورت حرفه ای
-شی گرایی
-آشنایی با ابزار های متفاوت (table view,collection view ,….)
-آشنایی با سه دیتابیس داخلی sqlite,coreData,realm و انجام پروژه برای هر سه برای راحتی ورود به باازار کار
-آشنایی با دیتا بیس فرنگی و انجام پروژه های سنگین با آن
-آشنایی با فرمت json جهت کسب داده ها از سرور آنلاین
-یادگرفتن php در‌حد نیاز برای تایپ کردن برنامه های مورد نظر
-آشنایی با تولید کارتن های جذاب با به کارگیری از طرفند های بی آلایش
-آشنایی با ارسال نوتیفیکیشن
و...
دقت فرمایید که‌این سر فصل ها فقط بخشی از مواقعی میباشد که در یادگرفتن swift کلیک اینترنت سایت فرا خواهید گرفت.اعتنا فرمائید این یادگرفتن ها با انگیزه ورود دانشجو به بازار کار ضبط شده است پس کلیه مطالب مورد نظر را پشتیبانی مینماید...
شما در کلیک اینترنت سایت یادگرفتن های متفاوتی را در حوزه طراحی اینترنت و برنامه نویسی فرا خواهید گرفت. برخی از عنا وین عبارت میباشد از یادگرفتن طراحی سایت ، فراگیری PHP ، فراگیری زامارین ، فراگیری برنامه نویسی اندروید ، فراگیری جاوا ، فراگیری فتوشاپ ، یادگرفتن بهینه سازی وردپرس ، یادگرفتن SQL ، فراگیری CSS ، فراگیری کامل وردپرس و آبادی ها عناون دیگر می‌باشد. شما میتوانید برخی از یادگرفتن ها را به صورت مجانی دریافت نمائید و برای حرفه ای خیس شدن یادگرفتن های بسط یافته را تنظیم نمایید. این فعالیت علاوه بر یادگرفتن برای شما این فایده را دارااست که شما می‌توانید از مشاوره ها و پشتیابانی اساتید تیم نیز اسنفاده فرمایید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۴:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ورودی گوگل پلکانی در سئو 2020

مژده سامانه شیک رنک به سئو کاران :
 
خرسندیم بار دگر با آغاز پکیجی جدید و کاربردی به نیاز های روز سئو کاران پاسخ مثبت دهیم .
 
سرویس جدید و کامل و کاربردی دیگر از مجموعه شیک رنک برای اولین بار در تیرماه 99 معرفی میگردد پکیج فوق عبارت است از : پکیج ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی این سرویس کاربردی کامل و جدید تیم شیک رنک جهت بهرمندی مدیران سایت ها به خدمات سامانه شیک رنک اضافه و هم اکنون در لینک موجود در انتهای همین مطلب قابل مشاهده می باشد .
 
ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی همانطور که از اسم آن پیداست ترکیبی از انواع مختلف ورودی گوگل از جمله : ورودی گوگل با IP های ایرانی و خارجی - ورودی گوگل از انواع دیوایس ها و سیستم عامل های مختلف مانند موبایل و دسکتاپ و.. می باشد .
 
و قابلیت های حرفه ای یعنی پلکانی در ورودی گوگل
در پکیج های 30 روزه ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی بلفرض مثال (پکیج شماره 2 با 6,000 ورودی گوگل) را انتخاب کرده باشید پکیج در 3 مرحله 10 روزه زیر تقسیم و اجرا می شود .
 
1000 ورودی گوگل در مرحله اول
10 روز اول روزانه 100 ورودی گوگل روزانه به سایت ارسال می گردد .
 
2000 ورودی گوگل در مرحله دوم :
10 روز دوم روزانه 200 ورودی گوگل روزانه به سایت ارسال می گردد .
 
3000 ورودی گوگل در مرحله سوم :
10 روز سوم روزانه 300 ورودی گوگل روزانه به سایت ارسال می گردد .
 
مهم ترین ویژگی هایی که پکیج ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی را متمایز کرده است:
 
- واکنش انسانی و کاملا طبیعی IP ها در سایت
واکنش انسانی از جمله کلیک در سایت و بازدید از صفحات داخلی و تایم.. طبیعی بودن IP ها ورودی گوگل در این پکیج را متمایز نموده است .
 
- تایم متغیر زمان ماندگاری حداقل 150 ثانیه هر IP و ترافیک ارسالی در سایت
حداقل زمان بازدید هر یوزر و IP از سایت 150 ثانیه و حداکثر 200 ثانیه متغیر می باشد
 
- قابلیت پلکانی و عدم ریسک های منفی برای سایت
در برخی مواقع دریافت ناگهانی ترافیک نتیجه عکس برای برخی از سایت ها دارد در این پکیج با توجه به قابلیت ارسال ترافیک بصورت پلکانی (پله به پله) هیچ گونه ریسکی برای هیچ سایتی ندارد.
 
- ترکیبی و یونیک بودن IP ها و ترافیک ارسالی
ترکیبی و یونیک بودن نوع IP ها و تکراری نبودن آنها - حتی تکراری نبودن دیواس IP ها و سیستم عامل (اندروید - دسکتاپ و...) - متفاوت بودن مرورگر IP ها (فایرفاکس- کروم و...) - متغیر بودن موقعیت جغرافیایی متفاوت IP ها (ایرانی - خارجی) به طبیعی بودن و کیفیت و بازدهی ورودی گوگل و حتی افزایش اعتبار و شهرت URL از تمایز مهم آنهاست .
 
- تایم هوشمند ارسال ها و تقسیم کلیه ترافیک در 24 ساعت شبانه روز
ارسال ناگهانی و یکجا ترافیک خریداری شده علاوه بر فشار سروری و مصرف زیاد پهنای باند باعث افت ناگهانی رتبه گوگل سایت و رنک الکسا و حذف ایندکس های گوگل در برخی از سایت ها خواهد شد برای جلوگیری و پیشگیری احتمالی در این پکیج کلیه ترافیک را در 24 ساعت شبانه روز تقسیم کرده ایم .
 
پکیج ورودی گوگل ترکیبی و پلکانی قابلیت هایی تقریبا مشابه ای نسبت به ترافیک دریافتی از تبلیغات گوگل ادوردز دارند این نوع ورودی گوگل همانطور که کیفیت بالاتری در مقایسه با دیگر پکیج های ورودی گوگل دارند قیمت بالاتری نیز نسبت به سایر پکیج های ورودی های گوگل دارند .
 
سایر مزایای بارز خرید ورودی گوگل پلکانی را در لینک سفارش زیر مشاهده بفرمایید :

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۰:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کاربرد اینترنت اشیا

کاربرد وب شی ها راجع به های مختلفی مانند سرویس ها شهری ، انرژی ، منزل و ساختمان ، صنعت های و سوله ها ،خرده فروشی و انبارداری ،حمل و نقل و ردیابی و … موجود هست و تمامی روزه در حال توسعه می باشند که در اینجا به چند آیتم آن اشاره می‌کنیم :کاربرد وب شی ءها در سالم و پزشکی :

وب اشیاء در دانش طبابت این طراحی اپلیکیشن در مشهد قابلیت را مهیا ساخته تا بتوانند از روش دستگاه‌های طبابت، نرم افزار‌های گوشی و حتی توسط دستگاه‌هایی که در تن مریض درنظرگرفته شده میباشد به داده ها سلامت تن دسترسی داشت.

همینطور این عمل موجب کاهش هزینه‌های بسیار زیاد درمانی، کاهش آمارهای مرگ‌ومیر بر اثر عفونت‌های بیمارستانی و کاهش مرگ‌ومیر جهانی خواهد شد .

کاربرد وب اشیاء در سرویس ها کشاورزی :

کاربرد وب شی ها درباره ی کشاورزی براین اساس میباشد که از امکانات هواشناسی به کار گیری می‌گردد که با داشتن سنسورهایی که در دستگاه درنظرگرفته شده می قدرت آب و هوا را پیش گویی کرد که متناسب با شرایط آب و هوایی کالا مطلوب را کشت کرد .


کاربرد وب شی ءها در ورزش :

به کارگیری از امکانات وب اشیاء در وسیله های ورزشی به ورزش‌کار کمک میکند تا همت و پیشرفت خویش را با داده های موجود در لحاظ داشته باشند تا به سطح ها فراتر برسند.

مانند سنسورهایی که در کفش های ورزشی میتواند عجله جنبش، حداکثر سرعت و ترازو استقامت شخص را اندازه گیری نماید یا این که سنسورهای که در خرقه های ورزشی واحد سنجش ضربان قلب، طریق‌ی تنفس و همت ماهیچه ها ورزش‌کار را در دست گرفتن مینماید .

 

کاربرد وب شی ءها در حمل و نقل و ردیابی :

در حمل و نقل زمینی به منظور بهبود و در اختیار گرفتن ترافیک شهری ، احتساب بهتر بر وضعیت رفت و آمد و بوستان گونه های خودروها و هوشمندسازی سیستم حمل و نقل با انگیزه نظم دهی به سیستم حمل و نقل ، سنسورهایی به مراد گردآوری داده ها بر روی وسایل نقلیه مانند شمارش تعداد ماشین‌ها، شناسایی خودرو، اندازه گیری سطح نویز گوشه و کنار، اندازه گیری غلظت گازها نصب میگردد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۴۳:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

روش ساخت اپلیکیشن موبایل در ده مرحله ساده

با دقت به خیلی عظیم نرم افزار های تلفن همراه که فعلا در مارکت های متعدد وجود دارا هستند، تحت عنوان یک برنامه نویس یا این که صاحب و مالک کسب و عمل چه‌گونه می اقتدار اپلیکیشنی را پباده سازی کرد که بتواند پیروز باشد و درآمد زایی خیر و خوبی داشته باشد؟

آیا نرم افزار شما به نحوی مشکلی طراحی اپلیکیشن در مشهد را رفع یا این که نیازی را برطرف میکند؟ پاسخی که شما به‌این سوال می دهید گزینش کننده این میباشد که آیا نرم افزار شما برنده خواهد بود یا این که خیر. در‌پی، مراحلی کلی ایجاد نرم افزار را برای شما شرح میدهیم.

1. ایده نرم افزار یا این که انگیزه خویش را تمجید فرمائید
idea

گذشته از اینکه آغاز به ایجاد نرم افزار نمایید، نخست بایستی عامل و انگیزه خویش را برای تولید آن اپ معین فرمایید. در شرایطی که در مورد انگیزه و ایده اصلی خویش شفافیت نداشته باشید، در همه پروسه بعدی به شمکل بر خواهید خورد و سود پایانی نیز بی‌شک چیزی نخواهید بود که انتظارش را داشته اید.

اپ شما بایستی دو انگیزه کلی را پوشش دهد: انگیزه یوزرها ایده آل شما و انگیزه کلی کسب و عمل شما.

نخست از حیث مخاطبین بالقوه نرم افزار خویش نگاه نمائید و از خویش بپرسید این اپ برای اینجانب چه سودی دارااست؟ در حالتی که استفاده کننده راجع‌به کاربردی بودن نرم افزار توجیه نشود، بی شود به به کار گیری از آن روی نخواهد آورد.

مدام در لحاظ داشته باشید که کارآفرینان غالب یک ایراد مختص را به روشی برطرف میکنند که تا قبل از این کسی به آن تاءمل نکرده میباشد. برای ایده به چنگ آوردن همت فرمایید به ایرادات مو جود تصور کنید و آن‌ها را لیست فرمائید. آنگاه به روشی ناب برای حل کردن آن تصور کنید.

2. ساختار و خصوصیت های نرم افزار خویش را پباده سازی فرمایید
design app

اکنون که تماما میدانید انگیزه شما از تولید نرم افزار چه می‌باشد، حالا وقت آن رسیده میباشد که جزئیات و وسعت خصوصیت های نرم افزار خویش را برنامه ریزی فرمائید.

در‌این مرحله شما بایستی خلاقیت به خرج دهید و تمام تلاش ها و خصوصیت هایی را بنویسید که نرم افزار شما چهت نیل به هدفی که در مرحله ویّل گزینش نموده اید نیاز داراست. زمانی که ایده های خویش را روی ورقه می نویسید، به حافظه داشته باشید که تا جایی که می‌توانید به جزئیات بپردازید.

درین مرحله می بایست جریان تکان استفاده کننده در نرم افزار خویش را گزینش نمائید. این به شما امداد می نماید که بعدا نرم افزار شما کارکشته باشد انتظارات شمارا برآورده نماید. همینطور نیاز میباشد تمام خصوصیت های لازم برای نرم افزار خویش را لیست فرمائید. درین مرحله بایستی تماما تصمیم بگیرید اپ شما مشتمل بر چه قسمت های خواهد بود.

3. رقبای خویش را بازبینی نمایید
درحال حاضر که تماما میدانید نرم افزار شما چه کاری را انجام میدهد، بایستی مشاهده کنید رقبای شما چهت نیل به به عبارتی هدف ها چه کارهایی را انجام داده اند.

در‌این مرحله خیر صرفا رقبای محلی، بلکه تمام کسب و امور در سطح جهانی را باز‌نگری نمایید تا بتوانید بخش هایی از بازار که پوشش داده نشده میباشد و یا این که نیازهای خاصی که به ان ها پرداخته نشده میباشد را شناسایی نمایید.

به تمام مشخصات و عملکردهای نرم افزار حریف اعتنا فرمایید و ملاحظه کنید که حس میکنید چه چیزی نادر میباشد. تمام این مورد ها میتواند در ایجاد نرم افزار دوست داستنی بخ شما یاری دهد و در آینده در ترازو برد اپ شما نقش داشته باشد.

4. وایرفریم نرم افزار خویش را بسازید
wireframe

درحال حاضر که هدف ها نرم افزار خویش را انتخاب کرده و کارایی ها و شرایط رقابت در بازار را مشخص و معلوم نموده اید، وقت ان رسیده میباشد که به نرم افزار خویش یک اسکلت ویّلیه بدهید و اجزای اپ خویش را با به کار گیری از Wireframing در کنار یکدیگر قرار دهید.

وایرفریم در واقع یک راهنمای بصری میباشد که ساختار و جریان نرم افزار شما‌را فارغ از سرگرم شدن با صفحه آرایی و اجزای گرافیکی اکران می‌دهد. در واقع این مرحله پلی دربین ایده های نپخته شما و کالا پایانی پیشین از استارت فرایند فنی ایجاد نرم افزار میباشد.

این مرحله به شما امداد می‌نماید تا تعداد صفحاتی که استفاده کننده می بایست بگذراند تا به هدفش رسد را سئو فرمایید، چند flow متعدد برای نرم افزار خویش بسازید تا ملاحظه کنید کدام بهتر فعالیت می نماید و در ساعتها وقت برنامه نویسی صرفه جویی نمائید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۴:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)