مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

شاخص NPS چیست و چگونه محاسبه می‌شود؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد به عنوان یک صاحب کسب و کار، شما مطمئنن روز و شب به رشد و توسعه و گسترش کسب و کارتان می پندارید و افکاری مثل بهترین خط مش برای جلب توجه مشتریان نو، طریق مناسب برای بهتر بودن از رقبای خود، طرق ارتقا نرخ تبدیل و غیره ذهن شما را مشغول کرده است و درپی راه و روش ها و جواب هایی برای سوالاتی که به این شکل ذهنتان را درگیر کرده است می‌گردید.

طبق گزاراشات و تحقیقات بازاریابی در دنیا، بهترین روش برای رونق یک کسب و کار، تمرکز بر تجربه مشتری است و این روزها انتظار می‌رود که اهمیت آن از اهمیت بها و مال نیز پیشی بگیرد. تجربه مشتری شامل موردها تحت میشود:

مصرف کنندگان تا چه حد برند شمارا دوست دارا‌هستند و چقدر دوست دارا‌هستند با آن درگیر شوند.
مشتریان تا چه حد از واکنش نمایندگان فروش شما راضی می‌باشند.
مشتریان چقدر از خدمات یا محصولی که از شما دریافت مینمایند راضی و خوشنود میباشند.
یک کدام از دوستداشتنی ترین خط مش های اندازه گیری و بهبود تجربه مشتری این روزها شاخص NPS می باشد. این طریق یک شیوه متداول می باشد که بوسیله صدها شرکت و سازمان غالب گزینه به کار گیری قرار می‌گیرد.

شاخص NPS چه می باشد؟
NPS مخفف Net Promoter Score می باشد و به معنای شاخص خالص اشاعه کنندگان است. NPS درواقع یک دسته نظرسنجی است که موسسات می‌توانند از آن برای اندازه گیری میزان رضایت مشتریان از برند، محصولات و یا خدمات خود استفاده کنند. این شاخص اولی بار در سال ۲۰۰۳ توسعه یافت و اکنون در سراسر جهان آیتم به کار گیری کسب و کارهای متفاوت قرار می گیرد.

حیث سنجی شاخص NPS

حیث سنجی شاخص NPS دربرگیرنده دو بخش می باشد:
بخش نخستین : سوالی است که از مشتریان پرسیده می‌شود که تا چه میزان برند شما را به دیگران توصیه مینمایند و نمره آفریده آن از ۰ تا ۱۰ می باشد و بسته به پاسخ مشتریان می‌توان آن‌ها را در مدل های زیر گونه بندی کرد:

۱- نمره ۰ تا ۶: مشتریان ناراضی که شما از دست داده اید یا از دست خواهید دارااست.

۲- نمره ۷ تا ۸: مشتریانی که نیاز دارااست روی آنان کار شود تا تبدیل به مشتریان وفادار شوند.

۳- نمره ۹ تا ۱۰: مشتریان راضی که برند شما‌را دوست دارا‌هستند که ممکن است از طریق بازاریابی دهان به دهان برای شما تبلیغات انجام دهند.

بخش دوم: پرسیدن یک سوال که انتهای آن را باز می‌گذارند و از مشتری می‌خواهند تا احتساب خود را نسبت به محصولات بیان کنند. مثل چیزی که در باب برند دوست دارن، آنچه درباره پیشتیبانی کالا دوست دارا‌هستند و سوالاتی نظیر این ها.

نمره خوب شاخص NPS چه است؟
برای اینکه بدانید نمره شما چیست، از یک فرمول محاسبه عادی به کار گیری می کنید و تنها کافی می باشد درصد مشتریان ناراضی را از درصد طرفدارانتان و کسانی که برند شمارا دوست دارا‌هستند معدود نمائید.

اما یک نمره خوب NPS چه نمره ای می باشد؟ درواقع امتیاز کمتر از ۰ به این مفهوم می باشد که کسب و کار شما باید برای بهبود سطح رضایت مشتری بیش تر همت کند. امتیاز بالای ۵۰ نشان دهنده این می باشد که مشتریان ذوق زده و راضی شرکت شما بیشتراز مشتریان ناراضی میباشند و در واقع مجموعه شما در وفادارسازی مشتریان به خوبی عمل کرده است. در حالی که نمره ۷۵ یا بیشتر نشان دهنده عشق مشتری نسبت به برند شما است و بسیار مثبت می باشد.

در بهره، یک نمره NPS بالا باید این را دقیقا مشخص و معلوم کند که مشتریان راضی شما منجر به تولید مشتریان جدید و ارتقا نرخ تبدیل در کسب و فعالیت شما خواهند شد و سبب کسب درآمد بیش تر برای شرکت شما میشوند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۵:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا کسب و عمل شما حقیقتا به نرم افزار نیاز دارد؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


پباده سازی نرم افزار در مشهد


از نگاه بخش اعظمی از اشخاص، اولین و مطرح ترین مساله برای ایجاد یک نرم افزار ماهر و کارآمد، داشتن سرمایه کافی و صرف زمان و هزینه زیاد می باشد. در صورتیکه این فاکتور تحت عنوان معدود اهمیت ترین آیتم برای تولید یک برنامه ایده آل نباشد، بی تردید مهمترین آیتم هم وجود ندارد. در واقع ساخت یک نرم افزار خوب دارنده فرایند زیادی است که شما با در نظر به دست آوردن و طی کردن آن‌ها می‌توانید قدم هایی بالاتر از فقط سپرده گذاری بردارید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در این مکان قصد داریم تا مراحلی را که می بایست برای ایجاد نرم افزار ماهر دلخواه تان مد نظر قرار دهید، به شما معرفی کنیم.

۱- آیا کسب و فعالیت شما حقیقتا به نرم افزار نیاز داراست؟
کسب و شغل های کوچک و نوباوه برای بهتر چشم شدن به سمت ایجاد برنامه گوشی می روند. این زمینه که داشتن یک برنامه موبایل برای کسب و امور سفارش می شود، استدلال بر این وجود ندارد که هر سیرتکامل کسب و کاری مبادرت به تولید یکی از آنها نماید.
صحیح که ما گفتیم هزینه صرفا فاکتور این فعالیت وجود ندارد البته بایستی اعتنا داشته باشید که در‌صورتی‌که کسب و فعالیت شما نوپا می باشد و هنوز نیاز به سپرده گذاری در قسمت های مختلف خویش داراست، بهتر میباشد ایجاد نرم افزار را به دوره دیگری موکول نمایید. کلاً تولید یک برنامه تلفن همراه ماهر و در هنگامی مطلوب وضعیت بهتری را برای کسب و عمل شما آماده می‌نماید تا تولید عجولانه آن.

۲- از نرم افزار خویش چه میخواهید؟
جواب به‌این سوال مهم‌ترین و شاید طاقت فرسا ترین مرحله باشد. شما باید تمامی جنبه های کاربردی نرم افزار خویش را در نظر بگیرید‌. برای این مراد بهتر است لیستی از سوال های مهم دراین باره را تهیه کرده و سعی نمائید تا شایسته ترین جواب ها را با کمک و مشورت کردن همیاران خویش برای آنها بیابید. برای مثال به‌این پرسش ها جواب دهید:

– نرم افزار شما برای چه کسب و کاری است؟

– مخاطبان و یوزرها اصلی آن چه اشخاصی باید باشند؟

– چه نیازهایی را دنبال می کند؟

– چه امکاناتی را می بایست در آن در لحاظ بگیرید؟

– داده ها دریافتی و همینطور اطلاعاتی که قرار میباشد در اختیار یوزرها قرار دهید چه می‌باشند؟

– امنیت داده ها و تعیبن صحت آنها چه‌گونه انجام میگردد؟

– شایسته ترین نقطه قوت نرم افزار شما در مقایسه با بقیه برنامه های شبیه چه است؟

– چه واحد سنجش وقتی را برای تولید نرم افزار در حیث گرفته اید؟

– هزینه و دارایی متبوع شما برای این عمل چه معیار هست؟

– چه افرادی قرار میباشد از برنامه شما پشتیبانی نمایند؟

۳- یک ایده مختص و خلاقانه داشته باشید
یک ایده مختص و خلاقانه برای نرم افزار
یک ایده یگانه و خلاقانه برای نرم افزار


تا قبل از این هم گفتیم که ساخت عجولانه یک برنامه گوشی چندان منطقی وجود ندارد. بهتر میباشد طرحی که می سازید خلاقانه باشد و در مقایسه با کسب و شغل های شبیه از یک ایده دیدنی و نو منفعت نموده باشد. برای مثال نرم افزار اسنپ مسیر حرکت راننده را به مسافر نشان می‌دهد و هنگامی که اتومبیل به محل در خواست رسید، پیامی برای مسافر ارسال می‌شود. استعمال از پیامک برای دادن داده ها راننده و ماشین و همینطور هزینه مسافرت به مسافر قادر است ایده خیر و خوبی برای این نرم افزار باشد.

تفاوت بودن و داشتن یک امکان نو یا این که جل یک نقص‌ قادر است باعث جذب یوزرها بیش تر و افزایش درخواست و به کارگیری از برنامه شما شود.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۱:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی ابزارهای طراحی رابط کاربری و نمونه سازی برای اپ

طراحی اپلیکیشن در مشهد  


برنامه Comp CC حقیقتا با اسکچ زدن برابری می کند . در این اپ به جای تعیین اشکال دایره، مربع یا این که متن، شما آن ها را اسکچ می زنید و اپلیکیشن آنها‌را با زاویه ای مناسب و سوای هیچ کجی، به فیس ظریف و تمیز ترسیم خواهد کرد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
معرفی ابزارهای طراحی رابط کاربری و مثال سازی ۴ .اپلیکیشن Sketchs نرم افزار Sketch یک عدد از نرم افزارهای نسل جدید پباده سازی دیجیتال می باشد . این نرم افزار در دنیای پباده سازی اپلیکیشن ها یکی از دوست داستنی ترین گزینه ها در سیستم عامل مک است . Sketch را می‌قدرت به‌تیتر وسیع‌ترین رقیب Adobe در محیط پباده سازی دانست .
در سال‌های اخیر برنامه Sketch پیروز گردیده که از فتوشاپ سبقت بگیرد و به یک حریف بدور از شوخی برای فتوشاپ تبدیل شود . این برنامه در مقایسه با بقیه برنامه­ های Adobe ارزان قیمت ­خیس می‌باشد و برخلاف پرداخت ماهیانه Adobe CC با یک‌توشه پرداخت حق عضویت، می توانید از قابلیت‌های کار کشته این برنامه به کارگیری کنید برنامه Sketch از رویه تولید و گسترش متن‌گشوده برای دسترسی اطلاعات و کدهایش به کارگیری کرده میباشد، به همین دلیل کاربران میتوانند با به کارگیری از sketchtoolbox پلاگین های سفارشی برای به کارگیری از این برنامه بسازند . برنامه Sketch به طراح کمک می‌کند تا هر نوع طراحی در هر زمینه‌ای، از پباده سازی آیکون تا اپلیکیشن های تلفن یار و همدم را به‌راحتی اجرا و توسعه و گسترش دهد .

۵ .برنامه Adobe XD برنامه AdobeXD مخفف Adobe Experience Design CC میباشد . این برنامه جدیدترین برنامه برای طراحی UI/UX می باشد که بوسیله کمپانی Adobe پباده سازی شده‌است، که با اسم­های Project Comet و Adobe XD هم در در بین کاربران شناخته می شود . AdobeXD، نرم افزار طراحی UI/UX می‌باشد .
درواقع این برنامه را می‌اقتدار، اولین قابل انعطاف‌افزار شرکت Adobe درزمینه توسعه و گسترش و پباده سازی اپلیکیشن­ ها و اینترنت‌سایت‌ها دانست . هچنین قابل انعطاف­ افزار AdobeXDجایگزینی مطلوب برای فتوشاپ درزمینه پباده سازی ورژن پروتوتایپ و موکاپ میباشد .
این برنامه برای اولی بار برای سیستم‌برهان‌های Macintosh عرضه شد، البته چندی بعد از آن به‌چهره نسخه بتا برای ویندوز هم ارائه شد . باگذشت عصر، Adobe XD هرروز بیشتر از قبلی رشد کرده و به یک ابزار قوی برای طراحان تبدیل شده‌است طراحی که در کار خویش از دو قابل انعطاف‌افزار فتوشاپ(Photoshop) و ایلاستریتور(illustrator) به کار گیری می‌کند، به‌راحتی می‌تواند از Adobe XD به‌تیتر قابل انعطاف‌افزاری باقابلیت پشتیبانی از هر دو قابل انعطاف‌افزار یادشده، به کار گیری کند .ویژگی حیاتی Adobe Experience Design CC که آن را با سایر قابل انعطاف افزارها متمایز می کند، تولید رابط­ های کاربری پیچیده سوای تایپ کردن حتی یک خط کد میباشد .

۶ .برنامه Mason در حالتی که با prototypes (مثال نخستین یک ابزار) و mockups (طرح های اولیه با قابلیت و امکان دستکاری برای پباده سازی سریعتر) آشنا باشید می دانید که این ابزار ها کمک بسیار و موثری در پباده سازی وبسایت به شما خواهند کرد . ولی پیشنهادی که ابزار Mason به کاربران خویش می دهد از این ابزارها هم خوبتر می‌باشد . Mason در واقع تولید یک شیوه حل بجای تولید یک اپلیکیشن میباشد . یعنی آنکه شما در Mason کد نویسی نمی نمائید . بلکه به کمک آن ساختار سایت و یا نرم افزار خویش را معین می نمائید . Mason از حیث تطابق پیکسل های دریافتی و خروجی دوچندان عالی کار می کند و طراحی آخرین ایجاد گردیده با آن بسیار با کیفیت میباشد .
فعالیت با Mason مضاعف بی آلایش بوده و کاربران می توانند براحتی طریق کار آن را فرا بگیرند . Mason در واقع ابزاری برای سرهم کردن گرافیک یک نرم افزار میباشد و خیر ابزاری برای کد نویسی آن .
۷ .برنامه Principle برنامه Principle برنامه ­ایست که ایجاد کارتون و طراحی را برای شما سهل و آسان کرده می باشد . زمانی که طرحی را برای مشتری مهیا می­ فرمایید مشتری علاوه بر پباده سازی آماده mockup، از شما انتظار ارائه یک انیمیشن در طراحی‌تان را نیز دارااست . شما به یاری این نرم افزار می­ توانید طراحی دیده­گیری را از خویش به جای بگذارید و از ابزارهای خارق العاده آن استعمال نمایید و رئیس یک مجموعه گسترش دهنده را دست بگیرید . همچنین، این اپلیکیشن با صفحه ها رتینا سازگار میباشد که می ­توانید شایسته ترین اجرا را بر روی سیستم دلیل مک خویش داشته باشید .
برنامه Principle مانند اسکچ، فقط در دسترس کاربران مک قرار دارد ولی بدون شک از شایسته ترین تجهیزات قابل انعطاف‌افزاری درزمینه ایجاد انیمیشن‌ می‌باشد . این برنامه یکی از شایسته ترین شیوه‌ها برای روح بخشیدن به طراحی اینترنت وبسایت یا موکاپ شما می باشد .
نرم افزار Principle با استفاده از جدیدترین الگوریتم ­های پباده سازی سه بعدی توانسته میباشد راهی جدید برای افراد ایده پرداز گشوده نماید . این نرم افزار همینطور با رابط کاربری هوشمند خویش کمک می نماید تا طرح های شما در بعد ها و مقدار مناسب پباده سازی شوند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۴:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

امکانات لازم برای یک فروشگاه ساز حرفه ای

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


مغازه بنا ها پلتفرم‌های جدیدی میباشند که به مدیران و صاحبان کسب و شغل های متعدد برای طراحی وب و فعال‌سازی یک دکان آنلاین امداد مینمایند و توانسته‌اند جایگزین قابل قبولی برای کدنویسی باشد ولی تفاوت اکثری در به کارگیری از دکان ساز ماهر با پلتفرم‌های عادی میباشد. شما نیز در صورتی قصد پباده سازی یک مغازه آنلاین را دارید پیشین از تعیین سیستم دکان‌ساز خویش، قرائت این نوشته‌ی علمی را از دست ندهید.

خصوصیت‌های دکان ساز ماهر
بازنگری خصوصیت‌ها و تجهیزات یک دکان‌ساز مهم ترین گام قبلی از خرید کردن و پباده سازی یک دکان آنلاین میباشد. همان طور که در مطالب قبلی گفته شد، مغازه‌ساز‌ها به دو پلتفرم کد متن گشوده ( ̣Open Source ) و اشتراکی ( SaaS ) تقسیم می گردند و هر شخص می تواند هرکدام را با اعتنا به نیازها و مراد‌های خویش تعیین نماید البته تعیین اکثریت اشخاص یک مغازه ساز ماهر است.

داشتن هاست مطمئن
یک کدام از مهم‌ترین خصوصیت‌های مغازه ساز ماهر داشتن یک هاست مطمئن میباشد. هاست یک وب سایت فروشگاهی می بایست با اعتنا به کاربرد آن و واحد سنجش نیاز به پهنای باند تعیین شود. همینطور هاستی که خریداری میکنید می بایست مطمئن باشد تا در چهره بروز نقص‌ داده ها تارنما مبتلا اختلال نشود.

آپ دیت بودن سیستم به طور منظم
آپدیت رسانی سیستم به طور متناوب از سایر تجهیزات یک دکان ساز تخصص دارد. این خصوصیت منجر میشود تا به طور منظم پلاگین‌ها و قالب‌های نو به وبسایت بیش تر شوند و دیگر نیازی به به روز کردن دستی یا این که خرید پلاگین‌ها نباشد.

پشتیبانی آنلاین و رشته‌ای
پاسخگویی و رفع خلل در کمترین عصر در پباده سازی و مدیر یک وب سایت فروشگاهی بسیار اهمیت دارااست به همین برهان در هنگام تعیین یک دکان ساز ماهر می بایست به حاضر بودن یک پشتیبانی آنلاین دقت کرد تا در رخ بروز ایراد سریعا رفع شود.

قابلیت و امکان بسط دادن وبسایت
امکاناتی که در اولِ پباده سازی یک دکان اینترنتی نیاز میباشد با تجهیزات پس از فعال سازی آن بسیار مختلف میباشد به همین استدلال می بایست از یک مغازه ساز ماهر با قابلیت و امکان توسعه و گسترش پذیری وبسایت بهره برد. این خصوصیت به شما یاری مینماید تا بتوانید قالب‌ها و پلاگین‌های دیگر را خریداری و به کارگیری نمایید.

امکان سئو تارنما
امکان seo یا این که به عبارتی seo وبسایت از سایر تجهیزات مهم یک مغازه ساز متخصص است. با امداد این خصوصیت می‌اقتدار وب سایت فروشگاهی را برای گوگل و موتورهای کاوش با صرفه کرد و درجه بهتری در آنان کسب کرد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۰۱:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی نرده بالکن، درب باغ، درب پارکینگ، درب آهنی، حفاظ درب ورودی آپارتمان

نرده بالکن چیست:

نرده بالکن، محافظی برای مناطق مرتفع در دسترس افراد مانند بالکن ها یا تراس های سقفی می باشد. این مناطق نیاز به محافظت در برابر سقوط دارد. نرده بالکن می تواند یک دیوار، پاراپه، بالستیک یا هر مانع مشابه با حداقل ارتفاع 110 سانتی متر باشد. اگر می خواهید یک بالستیک را انتخاب کنید، می توانید تصمیم بگیرید که آیا یک بلوک ساختاری شیشه ای را یا یک نرده آهنی می خواهید. ما برای آشنایی بیش تر شما با نرده بالکن، انواعی از نرده بالکن را برای شما در ادامه ی مقاله شرح داده ایم.

 

C:UsersentezarDesktopگلنرده.jpg

نرده بالکن

 

معرفی انواع نرده بالکن:

نرده بالکن شیشه ای: نرده های بالکن شیشه ای، یکی از گزینه های محبوب در حال حاضر است. این سیستم های بالستیک همراه با کفش های پایه، آداپتورهای شیشه ای یا گیره های شیشه ای کف، در بالا یا در مقابل فاسیای کف بالکن نصب شده اند.  هم چنین می توانید یک فولاد ضد زنگ گرد یا یک نرده دستی چوبی به آن اضافه کنید. شما این ها را با براکت های دستی که بین 2 صفحه ی شیشه ای یا از طریق شیشه قرار دارد سوار می کنید. نرده بالکن شیشه ای به عنوان حصار بالکن فواید بسیاری دارد. دارای ساخت و ساز بسیار قوی و شفاف است، که نمای زیبایی را حفظ می کند.اگر حریم شخصی بیش تری می خواهید، از شیشه های رنگی، طرح دار یا مات استفاده کنید.

اگر تصمیم گرفته اید از نرده بالکن استفاده کنید ، می توانید به اطلاعات کافی در این زمینه دست پیدا کنید. به سادگی می توانید نرده های با کیفیت از جنس استنلس استیل یا آلومینیوم را ما خریداری نمایید. شما هم چنین می توانید نوع دیگری از انعطاف پذیری مانند میله، کابل یا شبکه استیل ضدزنگ را انتخاب کنید. این امر یک نگاه صنعتی مدرن ایجاد می کند و نتیجه آن بسیار قوی و ایمن است.

 

 

C:UsersentezarDesktop2-ojzm60iy32n8urjzn84ayg5q91qopkby890zlfi5ps.jpg

نرده بالکن

 

آشنایی با درب پارکینگ:

بعد از این که به معرفی نرده بالکن، پرداختیم می خواهیم با درب پارکینگ آشنا شویم. از ویژگی های یک درب پارکینگ خوب به شرح زیر است:

 • دارای خطوط و مواد مدرن و واضحی که با بسیاری از سبک های معماری هماهنگ باشد

 • دارای انواع رنگ های مطابق کلاسیک یا سفارشی RAL که به جذابیت بصری ساختار ها و ساختمان های منفرد کمک کند

 • متناسب با انواع برنامه های نصب از جمله زیر زمین، سطح خیابان و حتی سازه های ایستاده رایگان باشد.

 • عملکرد قابل اطمینان، روان ، کارآمد و با حجم بالا از ترافیک مداوم را تضمین کند

 • سرعت بالا ریسک خنجر زدن و پیگیری و یا ورود ترافیک غیرمجاز به داخل مرکز را کاهش دهد

 • ساخته شده با مواد بادوام برای مقاومت در برابر محیط های متغیر و سخت آب و هوایی از برف و نمک تا وزش باد طوفان باشد.

 

 

C:UsersentezarDesktopIMG_20171115_140946.jpg

درب پارکینگ

 

معرفی انواع درب پارکینگ:

باید بدانید که درب پارکینگ نیز همانند نرده بالکن  جهت حفظ امنیت و حریم خصوصی ساخته است. اما گستردگی درب پارکینگ از نرده بالکن  بیش تر است. درب های پارکینگ در چهار نوع اساسی قرار دارند که به شرح زیر می باشند:

دربی که از بیرون بپیچند

دربی که به هم بپیوندند

دربی که بالا بروند

دربی که به سمت پایین کشیده شود.

در صورت لزوم نگه داشتن سقف یا در صورت تمایل به ظاهر متمایز آن ها، درب های چرخ دار واگن های چرخان یا درب های انبار کشویی انتخاب مناسبی هستند. در غیر این صورت، محبوب ترین گزینه تا کنون درب رولینگ مقطعی به عنوان درب پارکینگ است.

 

C:UsersentezarDesktoppa81-ojzm5yn9peko7jmpy7b1tgmt29zya64hjzq0mvky28.jpg

نرده بالکن

 

نکات مهم در رابطه با خرید نرده بالکن و درب پارکینگ:

مهم است سیستمی را که انتخاب می کنید متناسب با سبک خانه ی شما باشد. به عنوان مثال اگر در یک خانه ی ییلاقی زندگی می کنید، ممکن است چیزی را بخواهید که بسیار متفاوت با انتظار شما در آپارتمان ها باشد. سیستم های نرده بالکن و درب پارکینگ  مدرن تولید شده توسط تولید کنندگان،  تقلید شده از روی سبک هایی هستند که مربوط به درب های نوسان قدیمی می باشند و با لولا تسمه ای در طرفین و یک جفت دستگیره که یک شیار عمیق در مرکز قرار دارند تکمیل می شود. بیش تر سبک ها، چه سنتی و چه معاصر، پانل های برجسته، تر و تمیز و جزئیات دیگر را با خود به همراه دارند.

 سیستم های ساخته شده با قالب واقعی محکم تر از آن هایی که دارای جزئیات تزئینی هستند، می باشند، که صرفاً چسبیده یا میخ دار هستند. بسیاری از سبک ها برای درب پارکینگ دارای صفحات شیشه ای در ردیف بالا هستند که به نظر می رسد برای طراحی خیابان جذاب باشد و نور روز را به داخل بیاورد. هم چنین برای داشتن ظاهری مدرن تر، می توانید در کلیه ی پنل ها، درب های رول با شیشه ضد آب یا پلاستیک مات را پیدا کنید.

 

C:UsersentezarDesktopدرب-پارکینگ-درب-لاکچری.jpg

درب پارکینگ

 

مواد اولیه های مورد استفاده برای نرده بالکن و درب پارکینگ:

چوب:  چوب جذابیت و اصالت دارد که سایر مواد صرفاً از آن تقلید می کنند. سیستم های چوبی را می توان در اندازه ی موردنیاز به صورت محلی درست کرد که حتی در مقابل ضربات بسکتبال به خوبی ایستاده باشد. نکته ی منفی این است که آن ها نیاز به اصلاح مجدد یا پالایش مجدد دارند، به خصوص اگر در آب و هوای مرطوب زندگی می کنید. سیستم های چوبی بسته به این که آیا آن ها از یک قاب چوبی سبک و پر از عایق یا از یک تخته ی سه لایی یا پوست تخته سنگی تشکیل شده باشند، دارای قیمت های متفاوت و مقاومت های متفاوتی هستند.

فولاد: اگر شما وقت نگه داری زیادی ندارید، فلز انتخاب بهتری از چوب است. فولاد نسبتاً ارزان و در عین حال سخت است. فولاد برهنه زنگ می زند، بنابراین اگر به صورت برهنه از آن در نرده بالکن و درب پارکینگ استفاده شود، در معرض هوا اکسیده شده و به رنگ قرمز متمایل می شود. راه حل جلوگیری از این اتفاق، استفاده از رنگ ها و پوشش های ضد زنگ است.

فایبرگلاس: سیستم هایی با روکش فایبرگلاس در برابر اکسیده شدن مقاومت می کنند و زنگ نمی زنند. با این وجود فایبرگلاس مجدداً از بین می رود زیرا رنگ با گذشت زمان محو می شود. سیستم های فلزی با کیفیت بالا ممکن است دارای ضمانت های طولانی در سخت افزار، ورقه بین فولاد و هر عایق و رنگ کارخانه ای باشند. ممکن است قیمت نرده بالکن فلزی و هم چنین قیمت درب های پارکینگ فلزی گران باشد.

آلومینیوم: سیستم های ارزان قیمت آلومینیومی با نسخه های محکم با قاب های اکسترود شده سنگین و پانل های روکش شده با مقاومت جایگزین شده اند. ناهموار و مقاوم در برابر زنگ زدگی، می باشد و یک انتخاب عالی است. سیستم های آلومینیومی با هزینه ی کم تری دارای قاب و مواد دیگر مانند پلی اتیلن با چگالی بالا هستند. آلومینیوم به دلیل وزن کم در صورت داشتن درب دو جداره فوق العاده گزینه مناسبی است.

 

C:UsersentezarDesktopIMG_20171115_140946.jpg

درب پارکینگ

 

درب باغ:

بهتر است که به غیر از نرده بالکن و درب پارکینگ به سایر سیستم های حفاظتی بپردازیم. درب باغ، می تواند بسیار مفید باشد. از مهم ترین مزیت های استفاده از درب باغ به شرح زیر است:

حفاظت از باغ در برابر افراد مزاحم

حفظ حریم خصوصی

پیشگیری از ورود حیوانات به باغ

زیبایی شناختی و دادن جلوه ای زیبا به باغ

و غیره.

درب باغ می تواند از جنس های مختلفی ساخته شود. معمولا رایج ترین جنس برای درب باغ، فلز رنگ شده و پوشیده شده است. زیرا هم می تواند مقاوم باشد و هم عمر طولانی داشته باشد.

 

C:UsersentezarDesktop450.jpg

درب باغ

 

حفاظ درب ورودی آپارتمان:

معمولا درب های ورودی آپارتمان، درب آهنی نیست و از بیش تر از جنس چوب ساخته شده است. به همین جهت از امنیت بالایی برخوردار نیست. ورود به آپارتمان هایی که در درب ورودی یا به عبارتی در لابی، نگهبان ندارند، بسیار راحت است. لذا این موضوع می تواند امنیت خانه های آپارتمانی را به خطر بیندازد. به همین منظور تولید کنندگان از حفاظ درب ورودی آپارتمان را تولید نموده اند. حفاظ درب ورودی آپارتمان، همانند نرده بالکن، جزء سیستم های حفاظتی محسوب می شود. از این رو ساختاری شبیه به نرده بالکن دارد اما از نظر ارتفاع بلند تر می باشد. حال می خواهیم بدانیم که حفاظ درب ورودی آپارتمان چگونه نصب می شود و در کدام قسمت قرار دارد. مسلما همه ی ما این حفاظ ها را دیده ایم. در واقع نرده های بلندی هستند که از بیرون پشت درب اصلی قرار می گیرند و به صورت کشویی باز و بسته می شوند. این محافظ ها را در زمانی که از منزل خارج می شوند، می بندند و آن را با یک قفل محکم بسته نگه می دارند. معمولا جنس محافظ درب ورودی آپارتمان از فلز است. این فلز را برای دوام بیش تر با رنگ های و مختلف از جمله رنگ های ضد زنگ می پوشانند. ارتفاع این سیستم برابر با ارتفاع درب ورودی و شاید کمی بیش تر است.

 

C:UsersentezarDesktopSliding-Glass-Doors.jpg

حفاظ درب ورودی آپارتمان

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۷:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی نرده بالکن، درب باغ، درب پارکینگ، درب آهنی، حفاظ درب ورودی آپارتمان

نرده بالکن چیست:

نرده بالکن، محافظی برای مناطق مرتفع در دسترس افراد مانند بالکن ها یا تراس های سقفی می باشد. این مناطق نیاز به محافظت در برابر سقوط دارد. نرده بالکن می تواند یک دیوار، پاراپه، بالستیک یا هر مانع مشابه با حداقل ارتفاع 110 سانتی متر باشد. اگر می خواهید یک بالستیک را انتخاب کنید، می توانید تصمیم بگیرید که آیا یک بلوک ساختاری شیشه ای را یا یک نرده آهنی می خواهید. ما برای آشنایی بیش تر شما با نرده بالکن، انواعی از نرده بالکن را برای شما در ادامه ی مقاله شرح داده ایم.

 

C:UsersentezarDesktopگلنرده.jpg

نرده بالکن

 

معرفی انواع نرده بالکن:

نرده بالکن شیشه ای: نرده های بالکن شیشه ای، یکی از گزینه های محبوب در حال حاضر است. این سیستم های بالستیک همراه با کفش های پایه، آداپتورهای شیشه ای یا گیره های شیشه ای کف، در بالا یا در مقابل فاسیای کف بالکن نصب شده اند.  هم چنین می توانید یک فولاد ضد زنگ گرد یا یک نرده دستی چوبی به آن اضافه کنید. شما این ها را با براکت های دستی که بین 2 صفحه ی شیشه ای یا از طریق شیشه قرار دارد سوار می کنید. نرده بالکن شیشه ای به عنوان حصار بالکن فواید بسیاری دارد. دارای ساخت و ساز بسیار قوی و شفاف است، که نمای زیبایی را حفظ می کند.اگر حریم شخصی بیش تری می خواهید، از شیشه های رنگی، طرح دار یا مات استفاده کنید.

اگر تصمیم گرفته اید از نرده بالکن استفاده کنید ، می توانید به اطلاعات کافی در این زمینه دست پیدا کنید. به سادگی می توانید نرده های با کیفیت از جنس استنلس استیل یا آلومینیوم را ما خریداری نمایید. شما هم چنین می توانید نوع دیگری از انعطاف پذیری مانند میله، کابل یا شبکه استیل ضدزنگ را انتخاب کنید. این امر یک نگاه صنعتی مدرن ایجاد می کند و نتیجه آن بسیار قوی و ایمن است.

 

 

C:UsersentezarDesktop2-ojzm60iy32n8urjzn84ayg5q91qopkby890zlfi5ps.jpg

نرده بالکن

 

آشنایی با درب پارکینگ:

بعد از این که به معرفی نرده بالکن، پرداختیم می خواهیم با درب پارکینگ آشنا شویم. از ویژگی های یک درب پارکینگ خوب به شرح زیر است:

 • دارای خطوط و مواد مدرن و واضحی که با بسیاری از سبک های معماری هماهنگ باشد

 • دارای انواع رنگ های مطابق کلاسیک یا سفارشی RAL که به جذابیت بصری ساختار ها و ساختمان های منفرد کمک کند

 • متناسب با انواع برنامه های نصب از جمله زیر زمین، سطح خیابان و حتی سازه های ایستاده رایگان باشد.

 • عملکرد قابل اطمینان، روان ، کارآمد و با حجم بالا از ترافیک مداوم را تضمین کند

 • سرعت بالا ریسک خنجر زدن و پیگیری و یا ورود ترافیک غیرمجاز به داخل مرکز را کاهش دهد

 • ساخته شده با مواد بادوام برای مقاومت در برابر محیط های متغیر و سخت آب و هوایی از برف و نمک تا وزش باد طوفان باشد.

 

 

C:UsersentezarDesktopIMG_20171115_140946.jpg

درب پارکینگ

 

معرفی انواع درب پارکینگ:

باید بدانید که درب پارکینگ نیز همانند نرده بالکن  جهت حفظ امنیت و حریم خصوصی ساخته است. اما گستردگی درب پارکینگ از نرده بالکن  بیش تر است. درب های پارکینگ در چهار نوع اساسی قرار دارند که به شرح زیر می باشند:

دربی که از بیرون بپیچند

دربی که به هم بپیوندند

دربی که بالا بروند

دربی که به سمت پایین کشیده شود.

در صورت لزوم نگه داشتن سقف یا در صورت تمایل به ظاهر متمایز آن ها، درب های چرخ دار واگن های چرخان یا درب های انبار کشویی انتخاب مناسبی هستند. در غیر این صورت، محبوب ترین گزینه تا کنون درب رولینگ مقطعی به عنوان درب پارکینگ است.

 

C:UsersentezarDesktoppa81-ojzm5yn9peko7jmpy7b1tgmt29zya64hjzq0mvky28.jpg

نرده بالکن

 

نکات مهم در رابطه با خرید نرده بالکن و درب پارکینگ:

مهم است سیستمی را که انتخاب می کنید متناسب با سبک خانه ی شما باشد. به عنوان مثال اگر در یک خانه ی ییلاقی زندگی می کنید، ممکن است چیزی را بخواهید که بسیار متفاوت با انتظار شما در آپارتمان ها باشد. سیستم های نرده بالکن و درب پارکینگ  مدرن تولید شده توسط تولید کنندگان،  تقلید شده از روی سبک هایی هستند که مربوط به درب های نوسان قدیمی می باشند و با لولا تسمه ای در طرفین و یک جفت دستگیره که یک شیار عمیق در مرکز قرار دارند تکمیل می شود. بیش تر سبک ها، چه سنتی و چه معاصر، پانل های برجسته، تر و تمیز و جزئیات دیگر را با خود به همراه دارند.

 سیستم های ساخته شده با قالب واقعی محکم تر از آن هایی که دارای جزئیات تزئینی هستند، می باشند، که صرفاً چسبیده یا میخ دار هستند. بسیاری از سبک ها برای درب پارکینگ دارای صفحات شیشه ای در ردیف بالا هستند که به نظر می رسد برای طراحی خیابان جذاب باشد و نور روز را به داخل بیاورد. هم چنین برای داشتن ظاهری مدرن تر، می توانید در کلیه ی پنل ها، درب های رول با شیشه ضد آب یا پلاستیک مات را پیدا کنید.

 

C:UsersentezarDesktopدرب-پارکینگ-درب-لاکچری.jpg

درب پارکینگ

 

مواد اولیه های مورد استفاده برای نرده بالکن و درب پارکینگ:

چوب:  چوب جذابیت و اصالت دارد که سایر مواد صرفاً از آن تقلید می کنند. سیستم های چوبی را می توان در اندازه ی موردنیاز به صورت محلی درست کرد که حتی در مقابل ضربات بسکتبال به خوبی ایستاده باشد. نکته ی منفی این است که آن ها نیاز به اصلاح مجدد یا پالایش مجدد دارند، به خصوص اگر در آب و هوای مرطوب زندگی می کنید. سیستم های چوبی بسته به این که آیا آن ها از یک قاب چوبی سبک و پر از عایق یا از یک تخته ی سه لایی یا پوست تخته سنگی تشکیل شده باشند، دارای قیمت های متفاوت و مقاومت های متفاوتی هستند.

فولاد: اگر شما وقت نگه داری زیادی ندارید، فلز انتخاب بهتری از چوب است. فولاد نسبتاً ارزان و در عین حال سخت است. فولاد برهنه زنگ می زند، بنابراین اگر به صورت برهنه از آن در نرده بالکن و درب پارکینگ استفاده شود، در معرض هوا اکسیده شده و به رنگ قرمز متمایل می شود. راه حل جلوگیری از این اتفاق، استفاده از رنگ ها و پوشش های ضد زنگ است.

فایبرگلاس: سیستم هایی با روکش فایبرگلاس در برابر اکسیده شدن مقاومت می کنند و زنگ نمی زنند. با این وجود فایبرگلاس مجدداً از بین می رود زیرا رنگ با گذشت زمان محو می شود. سیستم های فلزی با کیفیت بالا ممکن است دارای ضمانت های طولانی در سخت افزار، ورقه بین فولاد و هر عایق و رنگ کارخانه ای باشند. ممکن است قیمت نرده بالکن فلزی و هم چنین قیمت درب های پارکینگ فلزی گران باشد.

آلومینیوم: سیستم های ارزان قیمت آلومینیومی با نسخه های محکم با قاب های اکسترود شده سنگین و پانل های روکش شده با مقاومت جایگزین شده اند. ناهموار و مقاوم در برابر زنگ زدگی، می باشد و یک انتخاب عالی است. سیستم های آلومینیومی با هزینه ی کم تری دارای قاب و مواد دیگر مانند پلی اتیلن با چگالی بالا هستند. آلومینیوم به دلیل وزن کم در صورت داشتن درب دو جداره فوق العاده گزینه مناسبی است.

 

C:UsersentezarDesktopIMG_20171115_140946.jpg

درب پارکینگ

 

درب باغ:

بهتر است که به غیر از نرده بالکن و درب پارکینگ به سایر سیستم های حفاظتی بپردازیم. درب باغ، می تواند بسیار مفید باشد. از مهم ترین مزیت های استفاده از درب باغ به شرح زیر است:

حفاظت از باغ در برابر افراد مزاحم

حفظ حریم خصوصی

پیشگیری از ورود حیوانات به باغ

زیبایی شناختی و دادن جلوه ای زیبا به باغ

و غیره.

درب باغ می تواند از جنس های مختلفی ساخته شود. معمولا رایج ترین جنس برای درب باغ، فلز رنگ شده و پوشیده شده است. زیرا هم می تواند مقاوم باشد و هم عمر طولانی داشته باشد.

 

C:UsersentezarDesktop450.jpg

درب باغ

 

حفاظ درب ورودی آپارتمان:

معمولا درب های ورودی آپارتمان، درب آهنی نیست و از بیش تر از جنس چوب ساخته شده است. به همین جهت از امنیت بالایی برخوردار نیست. ورود به آپارتمان هایی که در درب ورودی یا به عبارتی در لابی، نگهبان ندارند، بسیار راحت است. لذا این موضوع می تواند امنیت خانه های آپارتمانی را به خطر بیندازد. به همین منظور تولید کنندگان از حفاظ درب ورودی آپارتمان را تولید نموده اند. حفاظ درب ورودی آپارتمان، همانند نرده بالکن، جزء سیستم های حفاظتی محسوب می شود. از این رو ساختاری شبیه به نرده بالکن دارد اما از نظر ارتفاع بلند تر می باشد. حال می خواهیم بدانیم که حفاظ درب ورودی آپارتمان چگونه نصب می شود و در کدام قسمت قرار دارد. مسلما همه ی ما این حفاظ ها را دیده ایم. در واقع نرده های بلندی هستند که از بیرون پشت درب اصلی قرار می گیرند و به صورت کشویی باز و بسته می شوند. این محافظ ها را در زمانی که از منزل خارج می شوند، می بندند و آن را با یک قفل محکم بسته نگه می دارند. معمولا جنس محافظ درب ورودی آپارتمان از فلز است. این فلز را برای دوام بیش تر با رنگ های و مختلف از جمله رنگ های ضد زنگ می پوشانند. ارتفاع این سیستم برابر با ارتفاع درب ورودی و شاید کمی بیش تر است.

 

C:UsersentezarDesktopSliding-Glass-Doors.jpg

حفاظ درب ورودی آپارتمان

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۲:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چگونه بایدAMP را در وردپرس نصب کرد

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


برای راحتی یوزرها وردپرس و همینطور وبسایت ساز اینترنت‌راز که بر اساس وردپرس میباشد، صفحه های پرسرعت تلفن همراه قادر است در پهنا چندثانیه در آن پیاده‌سازی شود.

به مراد انجام این فعالیت شما می بایست پلاگینAMP وردپرس را از گروه وردپرس نصب و فعال نمایید. پلاگینAMP اتومات هیچ تنظیماتی ندارد، اگرچه در پست‌های وبلاگ سعی بسیار نیکی داشته و نسبتاً با تمام تم‌های وردپرس سازگار میباشد.

میتوانید صفحهAMP را در اعتبارسنج AMP آزمایش نمایید.

برای توسعه و گسترش کاربرد و بهبود ظواهر صفحاتAMP پیشنهاد می کنیم که از این افزونه جایگزینAMP For WP به کار گیری فرمائید. پس از نصب و راه اندازی افزونه به پیکربندی فوری برگه در پنل ادمین بروید.

در بخش General در رخ لزوم لوگوی وبسایت را آپلود فرمایید. اندازه پیشنهاد گردیده تصویر 190*36 پیکسل میباشد. با به کار گیری از دکمه Resize می توانید اندازه دلخواه تصویرتان را ملاحظه کنید. برخلاف AMP on WordPress by Automattic در حالتی‌که به نسخهAMP صفحه های استاتیک نیاز داشتید دکمه را به وضعیت On تغییر‌و تحول دهید.

AMP - GENERAL

در بخش Analytics ردیابی بازدیدAMP را با به کار گیری از گوگل آنالتیکز چک فرمایید. برای انجام این عمل آیدی گوگل آنالتیکز را وارد نمائید. به علاوه شما می توانید گوگل آنالتیکز را با به کارگیری از Google Tag Manager نیز فعال نمایید.

AMP - ANALYTICS

در بخش Design شما می توانید تم و لی‌اوت صفحاتAMP را تغییر‌و تحول دهید. در اینجا شما میتوانید آیتم‌های فراهم پباده سازی را تعیین نمائید. شما همینطور می توانید تم کاستوم خودتان را با AMP Theme Framework ساخت فرمایید.

AMP - DESIGN

در بخش سئو میتوانید اکران متاداده‌ها را از افزونه Yoast سئو روی صفحه ها پرسرعت تهیه فرمایید، کد HTML تحت عنوان طولانی تر نمائید و شاخص‌بندی صفحه ها آرشیوها و مدل‌بندی‌ها را نیز صحیح فرمائید. در‌حالتی که از افزونه Yoast سئو به کارگیری نکردید پیکربندی پیش‌فرض را رها فرمایید.

در بخش Advertisement اکران تبلیغ‌های ادسنس را تهیه نمایید. این افزونه چهار مورد را برای تبلیغ پیش‌رویتان میگذارد: بالای تیتر تمام صفحه ها، ذیل پانویس تمام صفحه های و بالا و تحت محتوای صفحه های نشریات.

برای اینکه تبلیغی را ذیل محتوای کاغذ پست قرار دهید دکمهAD #4 را پر‌نور نمائید، اندازه تبلیغ را تعیین نمائید، یک تبلیغ در حساب ادسنس خوتان ساخت فرمائید و استفاده کننده و آیدی‌های واحد را به فیلدهای پیشنهادی طولانی تر فرمائید، داده‌ها را از کد تبلیغاتی ساخت گردیده اخذ فرمایید.

میتوانید در فیس نیاز بلوکی از محتوای مچ گردیده را در برگه پرسرعت اکران دهید. محتوای مچ گردیده یک ابزار بدون پول میباشد که راهی سهل برای تبلیغ محتوا به بازدیدکنندگان سایتتان ارائه میدهد. با ارائه ی محتوای اضافه و دارای ربط‌خیس به خواننده‌گان سایتتان می توانید بازدید کاغذ‌تان، واحد سنجش زمانیکه در سایتتان صرف می کنند، وفاداری، تاثیرگذاری تبلیغ و در غایت درآمد تبلیغاتی خویش را ارتقاء دهید. برای اینکه این رخداد بیافتد بلوک آیدی را در فیلد متناظر افزونه انتخاب فرمایید.

در بخش Single ظواهر و خصوصیت‌های صفحه ها پستتان را صحیح فرمائید. می توانید آیکون سوشال که به دکمه اسکرین وصل شده‌است را فعال فرمایید، که‌این به پست بعدی و گذشته پیوند شده‌است و بلوکی از پست های دارای ارتباط به وجود میاورد.

در بخش Social Share دکمه به اشتراک‌گذاری اجتماعی را فعال فرمایید. در بخش Structured Data، تصویری را برای نماد‌گذاری جزیی برگه پرسرعت بارگذاری نمائید. گوگل قادر است از آن برای ساخت حاصل کاوش به کارگیری نماید. همینطور اندازه تصاویری که در اسنیپت‌ها به هنگام نشر پیوند برای صفحه های پرسرعت در کانال‌های اجتماعی آیتم به کار گیری قرار می گیرند را انتخاب نمایید.

در بخش Notification می توانید اکران اعلانات را تهیه نمایید. به عنوان مثال، شما می توانید بازدیدکنندگان را از سیاست‌های کاربرد کوکی باخبر سازید و یک اعلان GDPR اکران دهید.

در بخش Disqus Comments شما می توانید سیستم نظرگذاری Disqus را روی صفحه ها پرسرعت فعال نمائید. برای انجام این فعالیت دکمه Disqus Comments Support را روی On بگذارید، URL منشا در سیستم Disqus و مسیر فولدر کامنت را در سرور گزینش نمائید.

چنانچه سیستم نظرگذاری را فعال نکردید صفحهAMP متن نظراتی که به وسیله بازدیدکنندگان ورقه اصلی تثبیت گردیده و دکمه Comment را اکران میدهد، با کلیک روی دکمه به ورژن اصلی ورقه هدایت می شود.

در بخش Advance Settings، میتوانید ورژن پرسرعت کاغذ اصلی را همانند صفحه های عنوان ها و آرشیوها فعال فرمایید. برای این خصوصیت از دکمه‌های Home Support و Archive Page Support به کار گیری فرمایید.

دکمه Mobile Redirection قابلیت و امکان هدایت خود کار تمام یوزرها گوشی از ورژن تطبیقی وب سایت را به AMP آماده می آورد.

تمام یوزرها را بهAMP هدایت نکنید، تمامی بازدیدکنندگان به صفحه های پرسرعت وب سایت نیاز ندارند. هدایت دارندگان تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند آن ها را ناچار می‌نماید از ورژن مختصر صفحه ها با کاربرد محدود استعمال نمایند. این سبب ساز به افت نرخ تبدیل وبسایت میگردد.

به علاوه در صورتی گوگل ورژن دسکتاپ وبسایت و AMP را برای شاخص mobile-first ببیند، ورژن دسکتاپ را گزینش میکند. این دستور به جهت کمبود تطبیق منابع با دستگاه‌های گوشی موجب از دست رفتن ترافیک میشود.

اطمینان نتایج فرمائید که با به کارگیری از دکمهLink to Non-AMP in footer به ورژن فول صفحه ها در پانویس پیوند کرده‌اید. این به یوزرها یاری می نماید که به ورقه مبنا با کاربرد مازاد هدایت شوند.

در ورژن Extension شما می توانید خرید فرمایید و پلاگین‌ها را برای افزونه فعال فرمائید. به عنوان مثال، شما می توانید از ابزار مازاد برای مدیر تبلیغات در صفحه ها پرسرعت به کارگیری نمایید و یا این که علامت‌گذاری جزیی Rating را به AMP بیشتر فرمایید.

در بخش Fix AMP Errors میتوانید پشتیبانی مبلغی را فعال فرمایید. گسترش‌دهندگان افزونه به شما یاری می کنند که پیکربندی را شعور نمایید و از شر اعلانات در کنسول کاوش خلاص گردید.

بلوک Import / Export به شما قابلیت سفر به پیکربندی صفحه های پرسرعت از یک وبسایت به وبسایت دیگر را میدهد.

لذا در وبسایت‌های وردپرس شما می توانید صفحه ها پرسرعت AMP را در صرفا تعدادی دقیقه پیاده‌سازی فرمایید و عصر معدود بیشتری را می توانید روی سفارشی کردن روش اکران و کاربرد AMP برای افزونه وردپرس صرف نمائید. همینطور با خرید هاست وردپرس اینترنت‌راز تخت گاز یک سری برابری بار گذاری صفحه های و ارتقاء بازدید تارنما دست خواهید یافت.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۵:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گزینش شایسته ترین گویش برنامه نویسی اندروید:

گزینش شایسته ترین گویش برنامه نویسی اندروید:

طراحی اپلیکیشن در مشهد
درصورتی که می خواهید بدانید کدام لهجه برنامه نویسی اندروید بهتر میباشد می بایست مبنی بر وضعیت تعیین نمائید.
در کشور‌ایران می مانید یا این که می‌روید و اینکه میخواهید چه کاری انجام دهید؟
حال متوجه شدیم کل گویش های برنامه نویسی برای اندروید خوب و شایسته ترین می‌باشند درحال حاضر کدام لهجه برنامه نویسی اندروید بهتر میباشد تا آن را گزینش کنیم؟
در‌صورتی‌که می‌خواهید در کشور‌ایران باشید و عمل برنامه نویسی رو در جمهوری اسلامی ایران انجام دهید دنبال گویش های روبی، پرل، راست، فون گپ و کورونا نرید. در کشور ایران گویش های جاوا، سی شارپ، پایتون و بیسیک آیتم های نیکی برای برنامه نویسی اندروید می باشند و میتوانید دربین این چهار تا یکی از رو تعیین نمائید.
اما لهجه های سی و سی پلاس پلاس هم آیتم های نیکی می‌باشند، البته حقیقت این میباشد که در کشور‌ایران جوابگو نیستند و
نمی اقتدار روی آنان حسابی گشوده کرد. به هیچ عنوان در کشور ایران برای این دو لهجه عالی بازار کاری نیست پس زیاد خودتون رو سرگرم این دو لهجه نکنید. ولی چنانچه می خواهید در جمهوری اسلامی ایران فعالیت فرمائید. البته در صورتی قصد عمل بیرون از جمهوری اسلامی ایران رو دارید میتوانید رو این دو گویش بخصوص سی پلاس پلاس اکانت ویژه گشوده فرمایید.
در‌این در میان درباره ی گویش برنامه نویسی کاتلین صحبتی نکردیم. راستیتش به شخصه در زمینه‌ی کاتلین نمیدونم چی بگم. این لهجه به شدت عالیست و می اقتدار اظهار کرد جز شایسته ترین لهجه های برنامه نویس اندروید میباشد البته یکم از آینده اش می‌ترسم. البته موقتا در درحال حاضر پرورش و بسط هست و می قدرت بر طبق آمار اظهار‌کرد که شرایط خیر و خوبی داراست. چنانچه در انجمن ها هم چرخی بزنید متوجه میشید دو لحاظ متفاوت درباره ی این گویش موجود است بعضا ها آینده فوق العاده ای برای این لهجه تجسم می نمایند و خیلی ها نه. می بایست رویت کرد شرایط چه می‌گردد اما گشوده جز شایسته ترین ها در‌این حوزه است و نمی قدرت آن را ندیده گرفت.

سود گیری آخری برای گزینش کردن حوزه برنامه نویسی گوشی :
یک سری نکته کلیدی به شما می‌گویم تا برای گزینش کردن یکی این لهجه ها قاطع کار نمایید. در‌حالتی که می خواهید به طور ماهر و عالی نرم افزار بنویسید و هدفتون از این حوزه، شغل میباشد به نظرم جاوا آیتم بهتری میباشد. البته پیچیدگی های خودش را داراست البته در‌صورتی‌که خاطر بگیرید شرایط عالی رو تجربه می‌کنید. ولی در‌حالتی که نمی‌خواهید سرگرم جاوا گردید می‌توانید از سمت سی شارپ وارد حوزه ایجاد نرم افزار ها موبایلی شود و با تکنولوژی زامارین کد نویسی نمایید.
معمولا افرادی که سی شارپ فعالیت می‌باشند و با مفاهیم .net شناخت دارا‌هستند، شایسته ترین تعیین براشون تکنولوژی زامارین می باشد که با کمترین تضارب، میتوانند استارت به تایپ کردن نرم افزار نمایند.
چنانچه دنبال یک برنامه نویسی بی آلایش برای اندروید میباشید و نمی خواید زیاد سرگرم برنامه نویسی های سطح پیچیده بشوید مطلقا گزینش لهجه برنامه نویسی اندروید می بایست بیسیک باشد. همان گونه که گفتیم یادگیری بیسیک به شدت بی آلایش میباشد و هر کسی می‌تواند با آن نرم افزار ایجاد نماید. البته چنانچه دنبال این می باشید که حقیقتا گوناگون باشید و دنیای جدیدی رو کشف نمایید به نظرم به سمت پایتون و کاتلین برید.
ودرمورد لهجه برنامه نویسی برای سیستم استدلال آی وی اس می بایست بگم که درصورتی که تنها برای این گونه سیستم عوامل می‌خواهید کدنویسی نمائید تاکید می‌کنم صرفا برای سیستم ادله های آی وی اس می‌خواهید کدنویسی نمایید تعیین گویش سوئیفت شایسته ترین مورد برای شما دوستان عزیز میباشد.
خرسند شدم که توانسته ام شما رو برای تعیین هدفتون ارشادوراهنمایی کنم.امیدوارم ازطولانی بودن مقاله خسته نشده باشید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۳۵:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بزرگترین خصوصیت اختصاصی به شخصی که برنامه Downloader & Private Browser

طراحی اپلیکیشن در مشهد

بزرگترین خصوصیت اختصاصی به شخصی که برنامه Downloader & Private Browser ارائه مینماید مرتبط با نگهداری اطراف محرمانه استفاده کننده می گردد! شما می توانید برای فایل دانلود های خویش از روش این برنامه سر عبوری انتخاب نمایید تا هیچ شخص دیگری توانا به مشاهده لیست و بایگانی دانلودهایتان نباشد. این برنامه هم به صورت بدون پول در گوگل استور عرضه شده‌است و وسیع ترین خصوصیت های آن دربرگیرنده مورد ها پایین می گردد:

قابلیت و امکان دانلود گونه های فولدر های صوتی، تصویری و غیره
قابلیت ساخت اطراف محرمانه طولانی تر و کدگذاری بر روی فولدر های دانلود گردیده
قابلیت و امکان پخش آفلاین ترانه و ویدیو از روش پلیر داخلی برنامه
سازش با مرورگرهای گوناگون از قبیل کروم و فایرفاکس
صد رد صد بخوانید: ردوبدل گلس یا این که شیشه ال سی دی Note 10 سامسونگ | گوشی یاری
15 برنامه Internet Download Manager برتر برای اندروید: برنامه FVD – Free Video Downloader


برنامه FVD – Free Video Downloader هم از سایر ابزارهای مدیر دانلود بدون‌پول اندروید میباشد که علاوه بر ارتقا سرعت دانلود قابلیت و امکان های دیگری را هم در اختیارتان قرار میدهد. این برنامه از مرورگر داخلی منفعت میبرد و در عین هم اکنون از مرورگرهای دیگر هم پشتیبانی به کار می آورد. برای دانلود فولدر کافیست که برگه اینترنت آن مراجعه‌کنید و آن گاه آیکون دانلودی که به وسیله برنامه FVD – Free Video Downloader ارائه شده‌است را لمس فرمایید. بقیه خصوصیت های اصلی این ابزار به شرح پایین میباشند:

رابط کاربری مطلوب و جاری
فایده مندی از مرورگر داخلی و پشتیبانی از دیگر مرورگرها
پشتیبانی از لهجه های متفاوت
ارائه قابلیت و امکان دانلود هم‌زمان یک سری پوشه
15 برنامه Internet Download Manager برتر برای اندروید: برنامه Download Blazer


یکی‌از دیگر از شایسته ترین برنامه های وب دانلود منیجر (Internet Download Manager) جانور برای سیستم دلیل اندروید، برنامه Download Blazer میباشد. این برنامه که به صورت مجانی در گوگل استور عرضه گردیده، قابلیت و امکان های مختلفی را در اختیارتان قرار می دهد و کیفیت تلاش بسیار مطلوبی دارااست. بعضی از وسیع ترین خصوصیت های Download Blazer به شرح ذیل میباشند:


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۷:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ارائه یک اینترنت‌وب سایت یا این که نرم افزار در گوشه و کنار production

طراحی اپلیکیشن در مشهد


ارائه یک اینترنت‌وب سایت یا این که نرم افزار در گوشه و کنار production معضل‌های یگانه خویش را داراست؛ البته زمانی در مسیر صحیحی رخ بگیرد، برد بزرگی به حساب میآید. مشاهده این که تعداد بازدیدکننده‌ها بالا می‌رود، همواره احساس نیکی تولید می نماید. اما مواقعی وجود دارا‌هستند که ترافیک چنان ارتقا می یابد که سبب از عمل افتادن استک LAMP شما می گردد. خیلی مهم نیست که‌این رخداد چه ساعت یا این که چه روزی صورت بدهد، حقیقت این میباشد که آفلاین شدن اینترنت‌وبسایت یا این که نرم افزار هزینه بسیار بالایی دارااست و در برخی مورد ها ضرروزیان‌های جبران‌ناپذیری برای یک کسب و فعالیت ساخت می نماید.

فهرست مطالب این نوشته نهفته کردن
1. مقیاس‌پذیری چه میباشد؟
2. مقیاس‌پذیری افقی چه است؟
2.1. معضل‌های مقیاس‌پذیری افقی
3. تجزیه، تجزیه، تجزیه
4. مراقبت یکپارچگی جلسه‌های یوزرها
4.1. مقر‌های داده ارتباط‌ای و Filesystem های کانال‌ای
4.2. گرد هم آیی‌های چسبنده (Sticky Sessions)
4.3. به کار گیری از سرور Memcached یا این که Redis
5. انسجام پوشه استفاده کننده
5.1. توزیع توشه (Load Balancing)
6. ملاحظات دیگر
ولی جای هراس وجود ندارد، زیرا شیوه‌هایی وجود دارا‌هستند که بتوانیم نرم افزار‌های PHP را پایدارتر و قابل‌اطمینان‌خیس سازیم. در‌حالتی که کلمه مقیاس‌پذیری در ذهنیت شما چرخ میخورد، بایستی بگوییم که ایده صحت در ذهن خویش دارید.

مقیاس‌پذیری چه چیزی است؟
مقیاس‌پذیری به صورت خلاصه به توان یک سیستم برای مدیر ارتقاء ترافیک یا این که رویش مراجعه یوزرها، هم‌زمان با محافظت کیفیت تجربه کاربری مناسب گفته میگردد. اصولاً دو گونه مقیاس‌پذیری برای یک سیستم متصور میباشد: مقیاس‌پذیری عمودی که مقیاس‌پذیری صعودی (scaling up) نیز نامیده میشود و مقیاس‌پذیری افقی که مقیاس‌پذیری رو به خارج (scaling out) نامیده میگردد.


مقیاس‌پذیری عمودی از روش ارتقا منابع سیستم مانند اضافه کردن یاد یا این که اقتدار پردازشی طولانی تر نتایج میاید. به عنوان مثال تغییر تحول مدل یک VPS مثال‌ای از مقیاس‌پذیری عمودی میباشد. با این که‌این طریق یک چاره بی‌درنگ به حساب میآید؛ البته سبب ساز میگردد که اشتباهات حقیقی وواقعی که در نرم افزار شما وجود دارا‌هستند نهفته شوند. تضمینی نیست که یک سرور با اندازه دو برابر، منجر شود که نرم افزار شما نیز دو برابر سریع‌خیس کار نماید.

از سوی دیگر مقیاس‌پذیری افقی با اضافه کردن سرورهای طولانی تر به یک کلاستر جانور فیس می‌پذیرد. پیرو مضمون‌ این شیوه را ظریف‌خیس توضیح میدهیم.

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۹:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)