مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

بعضی عوارض ساخت اپلیکیشن تلفن همراه:


با اعتنا به فراگیر شدن گوشی و به کار گیری کلیه اشخاص از این وسیله، واضح می‌باشد که نزدیک ترین و دوست داستنی ترین ابزار متصل به فضای مجازی تلفن همراه میباشد و با عنایت به اینکه لزوم به کارگیری از وب جهت گسترش کسب و فعالیت بنگاه های کوچک و وسیع اقتصادی بر کسی پوشیده وجود ندارد، لذا راهی که بتوان از روش تلفن های یار با مردم جامعه در رابطه بود، شایسته ترین ابزار جهت توسعه و گسترش کسب و فعالیت خواهد بود. و به این شکل بود که پباده سازی اپلیکیشن گوشی گزینه دقت صنف‌ها، موسسه ها و ارگان های متعدد جهت توسعه رابطه مردمی قرار گرفت.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

یقینا سهل وآسان الوصول بودن میزان مهم و ارزشمندی برای مشتریان می‌باشد. مثلا قوانینی را تصور فرمائید که میخواهید به رستوران بروید. در تلفن همراه خویش نرم افزار رستورانی را نصب گردیده دارید و میتوانید از روش آن گذشته از رفتن به رستوران غذای خویش را توصیه دهید و همینطور میز متبوع را رزرو کنید. آیا با مو جود بودن این حالت حاضر به گزینش رستوران دیگری می باشید؟ به خصوص وقتی که دوران محدودی دارید یقینا تعیین دیگری نخواهید نمود.

مزایای اپلیکیشن های تلفن همراه بسیار زیاد میباشند و ممکن میباشد با اعتنا به کسب و کاری که شما دارید و ایده ای که برای ساخت اپلیکیشن در راز دارید این مزایا گوناگون باشد.

بعضی عوارض ساخت اپلیکیشن تلفن همراه:

تبلیغ تولیدها برای اشخاص طولانی تر
ورود به بازارهای تازه
رابطه نزدیکتر با مخاطبین و مشتریان پیشین
ارتقاء فروش تولیدات
ساخت شم بهتر در مخاطبین و به کار گیری از روشهای بازاریابی عصبی
برندسازی و ساخت لیست اضافه مخاطبین
ارائه سرویس ها بهتر به مشتریان
سهولت دسترسی اشخاص به سرویس ها شما
لذا یک رستوران با پباده سازی اپلیکیشن تلفن همراه می‌تواند در خیلی از زمان ها صرفا به جهت پباده سازی نرم افزار از رقیبان پیشی گیرد. بنگاه های اقتصادی دیگر نیز با پباده سازی اپلیکیشن گوشی میتوانند در دسترس مشتریان و مخاطبان خویش قرار گیرند. و با دقت به استعمال عامه مردم از سیستم برهان های اندروید و IOS تنها کافیست پباده سازی نرم افزار برای سیستم استدلال های اندروید و IOS صورت پذیرد.

مجموعه برنامه نویسی گوشی کمپانی وب سایت با مارک استودیو اپلیکیشن، به یاری برنامه نویسان و طراحان ماهر و ایده پرداز، و همینطور با انگیزه ایجاد اپلیکیشن های کیفیت بالا و کاربردی، یکسری سال درحال کار می‌باشد و مهیا ارائه سرویس ها و راهکارهای مطلوب، به مشتریان عزیز هست.

استودیو اپلیکیشن، با به کارگیری از پایانی تکنولوژی و ابزارهای روز و در کلیه سیستم دلیل های اندروید، IOS و ویندوز طراح گونه های قابل انعطاف افزارهای فروشگاهی، محتوایی، شرکتی، تبلیغاتی، کاربردی و ... است.
هزینه پباده سازی اپلیکیشن، نسبت به کیفیت و کاربرد اپلیکیشن، بسیار مطلوب و بصرفه میباشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۸:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استراتژی ساخت اپلیکیشن:


1. اسم گذاری اپ
نام اولی چیزی میباشد که مخاطب میبیند. بدین ترتیب، با تعیین نام مطلوب مخاطب را ذیل تاثیر قرار دهید. نام بایستی منحصر، جالب، و معنی باشد و اعتنا مخاطب را جلب نماید. به این ترتیب، هنگام ایجاد نرم افزار به نام آن اعتنا نمایید.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

2. پباده سازی آیکون اپ
لوگوی نرم افزار شما می بایست به خیر و خوبی بیان‌کننده مورد نرم افزار شما باشد. در پباده سازی لوگو، آسانی را مدنظر قرار دهید.

 

3. تثبیت در بازارهای دارای اعتبار
بعد از ایجاد نرم افزار تلفن همراه و کسب اطمینان از کیفیت عالی و بی عیب و نقص بودن آن، لازم می باشد که اپ خویش را در بازارهای دارای اعتبار، نظیر اپ استور، گوگل پلی، و کافه بازار تثبیت فرمایید.

 

4. تعیین نوع بندی مطلوب
مدل بندی مطلوب را، با دقت به قضیه و کارکرد نرم افزار، گزینش نمایید. نوع بندی مطلوب سبب ساز می گردد یوزرها بهتر و ریلکس خیس اپ شما‌را پیدا نمایند.

 

5. تبلیغ و اشاعه
نرم افزار خویش را در فضای مجازی تبلیغ نمائید. این فعالیت را می‌توانید از روش شبکه‌های‌مردمی، کمپین های ایمیلی، تبلیغات اینترنتی، بلاگ، و رپورتاژ انجام دهید. تولید ویدئوی رئال و یا این که موشن گرافیک نیز می تواند موثر باشد.

 

6. اسکرین شات
از نرم افزار خویش اسکرین شات بگیرید. یوزرها از این شیوه فهم و شعور بهتری نسبت به فضا و تجهیزات اپ شما پیدا خواهند کرد. اسکرین شات خویش را در شبکه های ارتباطی و رسانه های دیجیتال منتشر نمائید.

 

7. برندسازی اپ
شایسته ترین شیوه برای برندسازی عرضه سرویس ها کیفیت خوب می باشد. با این فعالیت، اعتبار مارک مراقبت گردیده و اعتماد مخاطبان جلب می‌گردد. با تکثیر منظم به روز، نواقص احتمالی اپ را برطرف نمایید و نشان دهید که همواره در هم اکنون بهتر شدن می‌باشید.

 

8. نرخ‌گذاری منطقی
رقابت در بازار اپ بسیار فشرده هست و برای چشم شدن بایستی عملکرد متعددی کرد. درصورتی که ارزش های شما مطلوب و مقرون به صرفه بوده و متناسب کیفیت عالی خدماتتان باشد، رضایت مشتری جلب خواهد شد. می‌توانید از پیشنهادات ویژه و هیجان آور نیز برای جذب مخاطب به کار گیری نمایید. البته نباید درین عمل زیاده روی کرد. پیش از تولید نرم افزار تلفن همراه، طرح های درآمدزایی خویش را به اعتنا پباده سازی و محاسبه فرمائید.

 

9. نظرها یوزرها
از نظرها، نقدها، و پیشنهادات یوزرها به کار گیری نمایید. بازخوردهایی که از مخاطبان اخذ می‌کنید بسیار باارزش میباشند. آنها‌را باز‌نگری فرمایید و اشتباهات را برطرف فرمایید. به این ترتیب، سرویس ها بهتر و دیدنی تری را به مشتریان خویش عرضه خواهد کرد.

 

 

سخن آخرین
پیش از آغاز به پباده سازی و ایجاد نرم افزار گوشی، می بایست انگیزه و کارکرد اپ، تجهیزات و خصوصیت های آن، مشتریان انگیزه، و رقبا را به توجه مشخص و معلوم فرمایید. آن‌گاه برای پیروزی آن بایستی استراتژی بازاریابی و مدیر رابطه با مشتریان را پباده سازی و اجرا نمایید. و در غایت، مبنی بر بازخوردهایی که از سیستم و از مشتریان اخذ می کنید، اقدامات اصلاحی را انجام دهید و ورژن های آپ دیت اپ را منتشر فرمایید. از قابلیت ارسال نوتیفیکیشن نیز برای تعامل با مشتری غافل نشوید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۸:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سپرده گذاری روی پوش نوتیفیکیشن‌ها


در‌این نوشته‌علمی به ارتقا درآمد نرم افزار‌های پرداخت داخل برنامه‌ای خوا‌هیم پرداخت مبتنی بر استاتیستا[۱]، درآمد جهانی نرم افزار‌های پرداخت داخل برنامه‌ای در سال ۲۰۲۰ از مرز ۱۸۹ میلیون دلار رد خواهد شد. این پیش‌بینی بایستی زنگ هشداری برای کمپانی‌هایی باشد که هنوز در به کارگیری از اپلیکیشین‌های پرداخت باطن برنامه‌ای سپرده گذاری نکرده‌اند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در سال ۲۰۱۹، تمامی چیز – مخصوصاً هنگامی پای اپلیکیشین‌های پرداخت باطن برنامه‌ای و بهبود درآمدها فی مابین باشد – در هم اکنون دگرگونی و تغییر‌و تحول می‌باشد. در صورتی قرار می‌باشد از این سرویس ها درآمد خیر به جیب بزنید پس نخستین بایستی موارد ذیل را بخوانید.

توصیه اجرو پاداش
برای بیش تر سرمایه‌گذاران نرم افزار‌های تلفن همراه، بامسئولیت نگه داشتن یوزرها فرمان دشواری میباشد که در آخر سبب به ناتوانی در بازگشت سرمایه می گردد. در اینجا انگیزه، هدف دادن به کاربرها و جلب لحاظ آنها در به کارگیری از برنامه‌های پرداخت داخل برنامه است و چهت نیل بدین انگیزه چه راهی بهتر از کادو و جایزه دادن موجود است؟

در هر برنامه‌ای، می بایست برای کسانی که به امتیاز‌های خاصی می‌رسند کادو‌ای در لحاظ گرفته شود. به این ترتیب می بایست در‌پی یوزرها موبایلی باشید که در برنامه‌ها پرداخت درونی فعال‌خیس میباشند. به عنوان مثالً می توانیم این طور بگوییم: «برای آبادی ماه پول پرداخت نمایید البته عضویت یک ساله بگیرید.»

 

سپرده گذاری روی پوش نوتیفیکیشن‌ها
به عبارتی‌طور که پیش از اینً گفته شد با دقت به فراز و نشیب‌های بازار گوشی، اپلیکیشین‌های پرداخت باطن برنامه‌ای به درد اشخاص بی دل و جرات نمیخورد. یکی نشیب‌ها این هست که کاربرهای گوشی اکثر وقت ها خرید را نصفه کاره رها می کنند. در صورتی تسلیم این حادثه بشوید مطمئناً به لبه منفعت متبوع نمی‌رسید. برای مهار این خلل میتوانید از پوش نرم افزار‌ها استعمال بکنید.

هم اکنون این پوش نرم افزار‌ها چه عمل می‌نمایند؟ خب این متن ها – پوش نرم افزار‌ها – به یوزرها تلفن همراه خرید محصول ها و خدمت‌های فراموش گردیده را یاداوری می کند. در‌حالتی که از این نوتیفیکیشن‌ها به کار گیری می کنید می بایست پیام‌تان را به خیر سازماندهی بکنید. به عنوان مثال بهتر میباشد که محسنات مال نو و یا این که خدمت قابل ارائه‌تان را پر رنگ فرمائید.

زمانی نوتیفیکیشن‌ها را به صحت نوع بندی بکنید به صورت چشمگیری درآمدتان را ارتقاء می‌دهید. با این درحال حاضر از بمباران کاربرها با پوش نوتیفیکیشن‌ها پرهیز کنید که‌این فعالیت آن‌ها‌را فراری می دهد.

فراخوان فعالیت[۲] (CTA)
زمانی کلام از اپلیکیشین‌های پرداخت باطن برنامه‌ای می گردد بایستی کاربرها وسوسه بکنید تا از سرویس ها‌تان به کار گیری بکنند. ولی چطور به‌این انگیزه می سید؟ خب بایستی از فراخوان کار در نقاط کلیدی نرم افزار به کار گیری فرمایید. در مجموع بایستی بازدیدکنندگان را برای استعمال از تولید ها و یا این که سرویس ها عصر آزمایشی وسوسه فرمائید.

بعداز پررنگ کردن تولیدها، می بایست به کاربرها هدف‌ای برای به کار گیری از آن بدهید. به همین استدلال می بایست فراخوان فعالیت داشته باشید. مثلا میتوانید از عبارت‌های «این را همین جا آزمون فرمایید» یا این که «برای عصر آزمایشی بدون‌پول بشتابید» و یا این که «۶۰ روز زمان آزمایشی مجانی» به کار گیری فرمائید. یادتان باشد که فراخوان کار می بایست بازدیدکنندگان را برای شتاب کردن و اخذ بسته تشویق بکند. به علاوه بایستی مورد تماس هم بگذارید. متقاعد کردن کاربرها برای به کار گیری از این سرویس ها راهی طولانی داراست.

تولید تخفیف در نرم افزار

معرفی تخفیف‌های زماندار
با دقت به رقابت تنگاتنگ در دنیای نرم افزار‌های تلفن همراه، مهم میباشد که بازی‌تان را یک گام جلوتر ببرید. یک کدام از استراتژی‌هایی که میتوانید اجرا فرمائید به کار گیری از پیشنهادهایی با محدودیت وقتی هست. با این عمل، آن کالا و یا این که سرویس ها متبوع را در میان کاربرهای نرم افزار گوشی تبلیغ میکنید. و از آنجایی که نمی خواهید در سفارش تخفیف زیاده‌روی بکنید، فاکتور زمانه بسیار مهم هست.

به علاوه، هنگامی دعوا تخفیف‌ها می شود به یک متخصص فروش نیاز دارید تا امداد‌تان بکند مسیر پیش رو را بسنجید. یادتان باشد برای فراهم نمودن فایده و یوزرها اضافه بایستی ماهرانه فعالیت نمایید.

 

سرمایه‌گذاری در شراکت
هنگامی سخن نرم افزار‌های گوشی میشود تنهایی فعالیت کردن سهل وآسان میباشد ولی نمی‌اقتدار نیاز به سهیم را نادیده گرفت. به عبارتی‌طور که تولیدات و سرویس ها‌تان را بسط می‌دهید رابطه با عنواینی که میتوانند سودتان را بالا ببرند هم مهم می باشد.

با این اکنون تعیین شایسته ترین شرکت‌ها برای شراکت به سادگی آب تناول کردن هم وجود ندارد. بایستی در خصوص محصول ها و خدماتی که میتوانند به شما در ایجاد برندتان امداد بکنند تحقیق بکنید. و در‌این حین ممکن می‌باشد با اپلیکیشنی برای ابزارهای پوشیدنی هوشمند بیمار ستان و سازمان‌های بهداشتی همیاری داشته باشید که سود آن ارتقا کاربرانی هست که به نرم افزار پرداخت باطن برنامه‌ای دسترسی داشته باشند.

به غیر از این، ممکن هست بخواهید زمانی نرم افزار پرداخت باطن برنامه‌‌تان را راه‌اندازی بکنید، دو و یا این که چندین متاع را پایین حیث برندتان ارائه بدهید.

سپرده گذاری در نرم افزار

قیمت افزوده به امداد نرم افزار‌های پرداخت داخل برنامه
هنگامی میخواهید از نرم افزار‌های پرداخت باطن برنامه استعمال بکنید، عاقلانه‌خیس این هست که از ارزش تولید ها و سرویس ها با خبر باشید. برای این عمل می بایست فایده تخمینی را احتساب بکنید. در کنار انگیزه‌مان یعنی به حداکثر رسانی ارتقاء درآمد نرم افزار، بایستی دانست که بالا بردن یا این که معدود کردن بها متاع و سرویس‌تان عمل نیکو‌ای وجود ندارد.

به علاوه، می بایست تفاوت‌ها را در بازار مقایسه بکنید تا مشخص و معلوم شود خریدارها چطور در برنامه‌تان خرید نمایند. هنگامی این نظارت را انجام دادید میبینید که سازمان‌دهی سطح ها گوناگون پرداخت سهل وآسان میگردد. مثلا، ممکن میباشد بخواهید سرویس ها مازاد و استاندارد را برای کاربرهای برنامه‌های متفاوت بدانید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۰:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اندروید چه می باشد؟


تصور دنیای فارغ از اندروید بسیار مشقت بار میباشد. نسبتاً یک ده سال از روزگار نشر قانونی این سیستم‌برهان قبلی می‌باشد. سیستم‌ عاملی که از اولِ عمل بسیار معمولی و بی‌آلایش فعالیت خویش را آغاز کرد و اکنون به دوست داستنی‌ترین سیستم‌برهان هوشمند در عالم با بیش تر از 2 میلیارد استفاده کننده تبدیل شده‌است.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

البته با وجود حضور گسترده آن، توضیح در رابطه این سیستم‌برهان پرطرفدار عمل بی آلایش‌ای وجود ندارد. سیستم‌دلیل اندروید که بوسیله گوگل پباده سازی گردیده، میتواند تا حدودی حیران‌کننده باشد. درین گزارش ما اکثر اوقات سوالهای رایج که ممکن هست در زمینه ی این سیستم‌استدلال دوست داستنی داشته باشید، جمع آوری کرده‌ایم و سعی بر ارایه جواب‌های بی آلایش درین خصوص داریم؛ با ما یار و همدم باشید.

اندروید چه می باشد؟


اندروید یک سیستم‌استدلال مرجع گشوده می باشد چون کد اصلی آن برای به کارگیری بدون پول بوده و قادر است بوسیله هر هر کس میخواهد آن را برای دستگاه خویش سازگار نماید، استعمال شود. با دقت به ماهیت منشاء گشوده و اساس آشنای اندروید، این سیستم‌برهان در تنی چند از دستگاه‌های فردی و بالاتر از موبایل‌های هوشمند استعمال میشود. شما میتوانید اندروید را در کنسول‌های بازی ویدیویی، ماشین، تلویزیون و بخش اعظمی از موردها دیگر پیدا فرمائید.

تفاوت در میان تلفن همراه اندرویدی و آی فون در چه می‌باشد؟
فارغ از دقت به هر ترجیح فردی، احتمالا تفاوت میان این دو را از نگاه شغل های روزمره به دست می آورید، چون هر دو وظایف تلفن‌های هوشمند عادی را به طریق‌ای شبیه انجام می دهند. البته در صورتیکه شما عشق و علاقه‌مند به اخذ در دست گرفتن‌های بیشتری میباشید، می بایست سیستم‌برهان اندروید را برای خویش تعیین نمائید چراکه مغایر سیستم‌برهان iOS که از سوی اپل محدود شده‌است، اندروید با چنین مشکلی مواجه وجود ندارد و گوگل به هیچ‌تیتر این محدودیت را برای آن قائل نشده می باشد.

طبیعت متن گشوده بودن سیستم‌دلیل اندروید صرفا بدین مضمون‌ هست که سازندگان می توانند این سیستم‌استدلال را برای دستگاه‌های خویش سفارشی نمایند و این سفارشی سازی را در چنگ یوزرها قرار دهند. اکثر دستگاه‌های استاندارد اندرویدی نیز بضاعت اجرای قابلیت و امکان “custom launcher” را دارا‌هستند. این سفارشی‌سازی درواقع برنامه‌ای میباشد که به جای برگه اصلی عادی شما اجرا میگردد و این قابلیت را میدهد که ظواهر دستگاه خویش را تغییر‌و تحول دهید، از چیزهای معمولی مانند طرز اکران آیکون‌ها، تا تصمیم‌گیری درخصوص چگونگی تکان کشویی برنامه‌ها و تعداد آیکون‌ها در یک ورقه، دربرگیرنده این سفارشی‌سازی می گردد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۷:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گسترش ی Android SDK


گسترش ی Android SDK ادامه داشته و هر سال ورژن تازه از آن به یار و همدم تیم از قابلیت و امکان های تازه و باصرفه سازی ها منتشر میگردد. برخی از ابزار ها و کتابخانه هایی که شما در ورژن های فراتر اندروید به کار گیری می‌کنید در یک ورژن ی کهن خیس از آنها پشتیبانی نمیشوند. کتابخانه پشتیبانی گوگل برخی از خصوصیت های نو را به ورژن های کهن خیس سیسم دلیل اندروید آورده مانند عناصرطراحی متریال. گرچه، کتابخانه های پشتیبانی را نمی قدرت برای به کار گیری تمامی مشخصات بهره مند شد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

کلاً، شما هیچ زمان نباید از Gingerbread که سطح API آن ۹ هست تحت خیس بروید. می قدرت خاطرنشان کرد، چنانچه انگیزه شما پشتیبانی از طیف وسیعی از مخاطبان می باشد میتوانید دست کم Ice Cream Sandwich که سطح API آن ۱۴ میباشد را تعیین فرمائید.

در‌این پروژه، ما از API های جدیدی که در ورژن های اخیر SDK معرفی گردیده به کار گیری نخواهیم کرد. سطح API را بر روی ۹ تهیه کرده و برای ادامه روی Next کلیک فرمائید.

در برگه آنگاه، اندروید استودیو از ما می‌خواهد معلوم کنیم تا در رخ نیاز برای استارت یک activity‌ برای ما بسازد.

Add an Activity
Activity ها اجزای مبنا و اساسی تولید کننده برنامه های اندروید میباشند که در‌پی این محرمانه آنان‌را توضیح خوا هیم اعطا کرد. می اقتدار اذعان کرد یک activity برای یک برنامه اندروید مانند یک کاغذ برای یک وب سایت هست. از حیث فنی این مقایسه دقیقا صحیح وجود ندارد اما این به شما یاری میکنه بفهمید که activity در یک برنامه ی اندروید چه نقشی بازی می کنه.

activity ها کلاس های جاوا میباشند که از کلاس Activity ارث میبرند، کلاسی که بوسیله Android SDK تعریف و تمجید شده‌است. گسترش دهنده ها بعضا از متد های آن را برای اضافه کردن خلق و خوی های دلخواه ویرایش می نمایند. معمولا یار و همدم هر activity یک layout می باشد که به طریق XML بوده و رابط کاربری activity را تمجید می‌نماید. میشه بیان کرد مثل HTML برای یک برگه ی اینترنت هست.

ویزارد اندروید استودیو به ما سفارش می‌دهد که او‌لین activity برنامه را ساخت نماید. Empty Activity را تعیین و روی Next کلیک نمایید.

در ورقه ی روان اسم activity را HelloWorldActivity تهیه کرده و برای بدون نقص کردن پروسه فراهم سازی روی Finish کلیک نمائید.

Customize the Activity
۲. به اندروید استودیو خوش آمدید
اندروید استودیو فولدر ها و فایل های پروژه را بر پایه ی تنظیماتی که گزینش کرده بودیم، تشکیل می‌دهد. اکنون با گشوده شدن پروژه ی تازه شما رابط کاربری اندروید استودیو رو میبینید.

Android Studio User Interface
در صدر، رابط کاربری اش ممکنه یه مقدار پیچیده باشه. با این اکنون در‌صورتی‌که بخواید اندروید توسعه و گسترش بدید چیزایی وجود داره که می بایست بدونید. کد پروژه ی شما کجاست؟ فولدر های پروژه ی شما کجا می‌باشند؟ و به چه شکل می‌توانید برنامه خویش را ساخته و اجرا نمائید.

اندروید استودیو بر مبنا Intellij ایجاد شده است، یک IDE(دور و اطراف توسعه و گسترش ی یک دست) که بوسیله JetBrains پیشرفته می باشد. که ولی خیلی قدرتمنده و به شما امداد می کنه فرآیند گسترش خودتون رو با به کار گیری از میانبرها، سازنده ی متد، منظم سازی اتومات کدها، پیوند بی واسطه به بخش های متفاوت پروژتون، پنجره های سندها جاوا و ... رئیس نمایید. گوگل اندروید استودیو را برای گسترش اندروید پباده سازی نموده است.با پشتیبانی از XML( به همپا یک ویرایشگر ریلکس گرافیکی) و Groovy (برای اسکریپت های Gradle).

در سوی چپ، شما بایستی لیست درخت شکلی از فایل ها تون ملاحظه کنید. اون قلب پروژه ی شماست، جایی که می تونید فولدر ها و بودجه(asset) های پروژتون رو پیدا نمائید. فایل هایی که طولانی تر وقتتون رو در آنها خواهید سپری کرد java و res می باشند. در java می تونید کلاس های جاوای پروژتون رو پیدا فرمائید. در res، شما می تونید دیگر منابع پروژتون از قبیل layout ها، value sheet ها، تصاویر و ... رو پیدا نمائید.

در ابتدا می تونید یک لیست دکمه مشاهده کنید که از روش اون می تونید به مهم‌ترین امکان های اندروید استودیو دسترسی داشته باشید مثل تولید، اجرا و همگام سازی پروژه، به روز کردن SDK و تغییر تحول مشابه ساز ها.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۴:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

MX Player نامی آشنا و دوست داستنی برای یوزرها اندروید


MX Player نامی آشنا و دوست داستنی برای یوزرها اندروید می باشد که با نصب آن و کدک‌های منحصر این نرم افزار، هیچ فولدر ویدئویی و هیچ زیرنویسی وجود نخواهد داشت که‌این نرم افزار قوی به پخش آن نباشد. حتی‌در موبایل‌های ضعیف‌خیس که قوی به پخش پوشه‌های HD نیستند، این نرم افزار با کدک‌های داخلی خویش می تواند این ویدئوها را به حالت تماما سرازیر نیز اجرا نماید. پشتیبانی از زیرنویس‌های فارسی چه در قالب SRT و چه در قالب Sub/idx نیز یکی خصوصیت‌های بی‌حریف این نرم افزار اندرویدی میباشد. زوم روی ویدیوی در حالا اجرا، اکران گونه های فرمت‌های ذیل‌نویس با قابلیت و امکان تغییر‌و تحول شرایط آن برای هماهنگی با ویدئو، خوانایی زیرنویس، قابلیت اکران کناره و سایه برای زیرنویس، پخش فولدر‌های avi, mpeg, mp4, wmv, divx, xvid, mov, flv, vob, 3gp, mkv و...، تهیه و تنظیم زمانه‌بندی زیرنویس‌ها، پشتیبانی از اندورید تی او و... از خصوصیت‌های دیگر این نرم افزار می باشد. پس از نصب قابل انعطاف‌افزار و او‌لین اجرا، این نرم افزار پیغامی خود کار درباره با دانلود کدک‌های ما یحتاج به شما اکران خواهد بخشید که با کلیک روی آیتم‌ی Download، میتوانید کدک سازگار با تلفن همراه خویش که به صورت خود کار شناخته خواهد شد را دانلود نمائید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

دو گزینه دیگر از شایسته ترین ویدیوپلیرهای اندروید: ARCHOS Video Player و QQPlayer

ویرایشگر کلیپ - VivaVideo
https://cdn01.zoomit.ir/ex/Other/94/05/vivavid12.jpg

در عصری که به لطف کار کشته شدن دوربین‌های گوشی، کیفیت فیلم برداری با این ابزارها به حد بسیار بالایی رسیده هست، طبیعتا وجود یک ابزار جانبی برای رئیس این فولدر‌ها نیز ضروری خواهد بود. برای این فرمان نیز تا به امروز نرم افزار‌های مختلفی ساخت و منتشر گردیده‌اند که امروز در زومیت به معرفی یکی شایسته ترین تعیین‌های جان دار، یعنی VivaVideo خوا‌هیم پرداخت. این نرم افزار به قدری بی نقص و رشته‌ای تاسیس شده است که با نصب آن، می توانید از تمام ویرایشگرهای دیگر غنی گردید و با استعمال از انبوه امکاناتی که در مشت شما قرار می دهد، به بازنویسی پوشه‌های ویدئویی خویش بپردازید. به دنبال به معرفی جزئی بعضی از خصوصیت‌های مهم VivaVideo خوا‌هیم پرداخت. به لطف بخش ایجاد پوشه ویدویی (اسلاید) از عکس‌ها می توانید با تعیین تعداد دلخواهی عکس، یک اسلاید خوشگل با امکان فردی سازی بسیار بالا تهیه و تنظیم فرمائید و آن را با فرمت‌های ویدئویی دلخواه نیز در خاطر‌ی موبایل ذخیره نمائید. به احتمال زیاد مثال‌ی این ویدئوها را در کانال‌ی اجتماعی اینستاگرام بازدید کرده‌اید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۰:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اندروید چه می‌باشد؟


استارت برنامه نویسی اندروید
برنامه نویسی اندروید
فصل اولیه
معرفی اندروید - Android
با پهنا یبگشسنبکسیبمک سرویس کلیه عزیزان، همانگونه که در بخش پیشگفتار جناب آقای مهندس شیدایی عزیز توضیح داده اند، انشالله درین زمان آموزشی که نزدیک 30 فصل خواهد بود کلیه مباحث مرتبط با برنامه نویسی اندروید را با به کارگیری از گویش برنامه نویسی Java باز نگری خوا هیم کرد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

همینطور لازم هست از کلیه دوستان عزیز خوبم در تیم Ably برای تولید این عصر آموزشی سپاس کنم.

در انتها این فصل با موردها زیرآشنا می‌گردد:

اندروید چه می‌باشد؟
ورژن های متفاوت و خصوصیت های آنان
معماری اندروید
اشکال وسایل که با اندروید فعالیت می‌نمایند
ابزار های برنامه نویسی اندروید
اجرای او‌لین برنامه کاربردی اندروید
به دنیا اندروید خوش آمدید!
اندروید چه می‌باشد؟
اندروید یک سیستم برهان تلفن همراه بر اساس ورژن ی تغییر تحول یافته Linux هست. که‌این سیستم دلیل از به عبارتی در آغاز با اسم اندروید بسط و فعال سازی شد. در سال 2005 طبق یک استراتژی برای ورود به بازار گوشی کمپانی گوگل، اندروید و ابزار های فعالیت با آن را ارائه اعطا کرد.

کمپانی گوگل می خواست که اندروید open source و free باشد, به این ترتیب طولانی تر کد های اندروید را ذیل open source Apache License, منتشر کرد به‌این مضمون‌ می باشد که هر کسی می‌تواند به سادگی سورس کد اندروید را به شکل بی نقص دانلود نماید و از آن استعمال نماید.علاوه بر این فروشندگاه (vendors) که عموما ایجاد کنندگان دشوار افزار می باشند می‌توانند تجهیزات مازاد را به اندروید بیشتر نمایند و اندروید منحصربه‌فرد خویش را همپا محصولاتشان به بقیه افراد رائه دهند.این عمل سبب ساز شد که اندروید بسیار سریع فراگیر و باب میل فروشندگان شود.

اکثری از موسسه ها زیر تاثیر این فرمان قرار گرفتند iPhone کمپانی apple ارائه شد برد بسیار بالای کسب کرد و سبب شد تحول بسیار بزرگی در صنعت تلفن همراه های هوشمند صورت دهد. برخی از موسسه ها مانند Motorola و sonny Ericson که سالیان سیستم های تلفن همراه خویش را داشتند پس از ارائه iPhone به دنبال رویکرد حلی بودند که تولیدات خویش را مجدد احیا سازی نمایند، که بخش اعظمی از شرکت های راه‌حل را در اندروید دیدند و منجر شد که این مجموعه ها مشقت بار افزار های خویش را مبنی بر اندروید ایجاد نمایند که‌این دستور منجر ساخت کارکشته و فراگیر شدن اندروید شد.

خصوصیت اصلی اندرید این هست که توسعه و گسترش برنامه های کاربردی یکدست شد و گسترش دهندگان اپلیکیشن صرفا کافی اپلیکیشن خویش را برای اندروید گسترش دهند و قابل انعطاف افزارشان توانمند خواهد بود که بر روی اکثری از وسائل (Device ) اجرا شود. دراین عالم تلفن های هوشمند برنامه های کاربردی مهم‌ترین نصیب در زنجیره پیروزی میباشند.در سود سازندگان وسائل متوجه شدند که شایسته ترین را برای به معضل کشیدن و یورش بردن به iPhone, اندروید است. اکنون تعداد فراوانی از برنامه های کاربردی را تماشا میکنید.

ورژن های متعدد اندروید
از هنگامی که اندروید برای او‌لین توشه ارئه شد ورژن های مختلفی از آن ارائه شد جدول تحت ورژن های متفاوت اندروید یار و همدم با اسم آن‌ها اکران میدهد.

اسم

مورخ ارائه

ورژن

9 February 2009

1.1

Cupcake

30 April 2009

1.5

Donut

15 September 2009

1.6

Éclair

26 October 2009

2.0/2.1

Froyo

20 May 2010

2.2

Gingerbread

6 December 2010

2.3

Honeycomb

22 February 2011

3.0/3.1/3.2

Ice Cream Sandwich

19 October 2011

4.0

Jelly Bean

June 2012

4.1 & 4.2

KitKat

03 September 2013

4.3

Android Lollipop

15 October 2014

5.0


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۱:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار‌های پیش رونده موبایل

طراحی اپلیکیش در مشهد


از آنجایی که ویندوز ۱۰ با اینترنت نرم افزار‌های پیش رونده همانند نرم افزار‌های ساکن اخلاق و رفتار خواهد کرد، احتمال می‌رود که دستگاه تلفن همراه تاشوی مایکروسافت که زمان‌ها شایعات آن بر راز گویش‌ها میباشد و تمام دیگر دستگاه‌های ویندوزی که سیستم‌برهان «ویندوز نابینا اس» را اجرا خواهند کرد، از مزایای اینترنت نرم افزار‌های پیش رونده، به خصوص تطبیق‌پذیری آن‌‌ها با هر دسته اندازه‌ی نمایشگر سود‌مند شوند. این قضیه میتواند نقطه ضعف سیستم‌استدلال مایکروسافت در کمبود قابل انعطاف‌افزار را جبران نماید و برخلاف ویندوز گوشی، عاقبت متفاوتی را برای دستگاه گوشی بعدی ردموندی‌ها رقم بزند.

کوپرتینونشین‌ها معمولا دیرتر از باقی کمپانی‌ها از بعضی از فناوری‌های تازه استقبال می‌نمایند و حتی بعضا منتقدان مدعا گردیده‌اند که این موسسه هیچ وقت از اینترنت نرم افزار‌های پیش رونده پشتیبانی نخواهد کرد. ولی، جدیدا گمانه‌زنی‌هایی مبتنی بر پشتیبانی اپل از اینترنت نرم افزار‌های پیش رونده مطرح شده‌است. با این درحال حاضر، در‌صورتی‌که این مجموعه چنین تصمیمی بگیرد، احتمال می‌رود سوای همیاری با مایکروسافت و گوگل بر راز استاندارهای مشترک این عمل را انجام دهد.

انتظار می‌رود در سال پیش‌روی میلادی شاهد رویش اینترنت نرم افزار‌های پیش رونده و دقت بیش تر از پیش کمپانی‌ها به آنها باشیم. به احتمال فراوان هر سه کمپانی نامبرده در رویدادهای منحصر به فرد خویش (کنفرانس بیلد مایکروسافت، کنفرانس I/O گوگل و کنفرانس جهانی گسترش‌دهندگان اپل) از برنامه‌های آتی خویش برای اینترنت نرم افزار‌های پیش رونده رونمایی نمایند.

عده‌بندی
اینترنت نرم افزار‌های پیش رونده هنوز در روزگار اول‌ی تکامل به‌راز می برند و برای سفت کردن جای پای خویش خط مش درازی در پیش دارا‌هستند. آن ها جایگزین نرم افزار‌های ساکن نخواهند شد؛ با این هم اکنون از گنجایش فوق‌العاده‌ای برای تکامل روش‌ی بسط و استعمال از نرم افزار‌های مدرن برخوردارند و واحد سنجش شکافت و تمامی‌گیری آن ها به استقبال توسعه و گسترش‌دهندگان و اما یوزرها بستگی دارااست. به طور کلی برای قضاوت در زمینه ی آینده‌ی آنها هنوز یه خرده ز‌ود است؛ البته در سال پیش‌رو مسلما خبرهای بیشتری از آن ها خوا‌هیم شنید.


برچسب: طراحی اپلیکیش در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۳:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهبود دائمی و سرعت بالا اپلیکیش

بهبود
دائمی و سرعت بالا
اپلیکیش خود را به روز نگه دارید . خدمت رسانی با کیفیت بالا هنگامی معنی پیدا می کند که شما بتوانید در کمترین مقطع ممکن استفاده کننده را به خواسته اش برسانید . در صورتی‌که در طول مدت مار با اپلیکیشن اپدیت هایی را ارائه دهید که یوزرها بتوانند تغییرات را حس نمایند متوجه میشوند پلتفرم شما پویا و زنده می‌باشد و می توانند با آن ارتباط بهتری برقرار نمایند . همینطور سرعت لود اپلیکیشن یک فاکتور بسیار حساس در موفق بودن آن است که باید به آن در حین طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن و مدیریت آن اعتنا ویژه ای شود .

 

طراحی اپلیکیشن در مشهد
برخورداری
از ابزار بازخورد
بازخورد کاربران می توانند شایسته ترین اطلاعات از نحوه کار آینده اپلیکیشن را به شما بدهد . اینکه شما بدانید کاربرانتان چه نیازی دارا‌هستند صد رد صد خوب تر قادر خواهید بود نیاز آن ها را رفع نمایید . بدین ترتیب تنظیم بخش هایی مثل تماس با پشتیبانی یا این که ارسال پیام به بخش پشتیبانی به شما کمک می کند خوبتر بتوانید رضایت کاربران را نسبت به اپلکیشن خود جلب کنید .


مورد
هایی برای شخصی سازی
نرم افزار می‌تواند شم خیر به کاربر منتقل کند زمانیکه استفاده کننده بتواند با انجام یک خصوصی از پیکربندی تجهیزات اپلیکیشن را برای خود شخصی سازی نماید . وجود این مدل تجهیزات تا حد قابلیت و امکان می‌تواند جذابیت اپلیکیشن را دو چندان کند .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۱:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تفاوت وب سایت عکس العمل گرا و نرم افزار موبایل

تارنما
برخورد گرا مناسب تر میباشد یا این که نرم افزار موبایل؟ ممکن است در نگاه اول تفاوت زیادی فی مابین تارنما عکس العمل گرا و اپلیکیشن تلفن همراه مشاهده نکنید اما در اصل با هم تفاوت زیادی دارند . انگیزه از این مقاله تعیین یک عدد از این دو مورد نیست بلکه می خواهیم تفاوت دارای اهمیت نرم افزار تلفن همراه و وبسایت واکنش گرا را مطرح نماییم تا بسته به نیاز کسب و کارتان یکی را تعیین فرمائید .

در این مطلب ویژگی های و مختصات وب سایت واکنش گرا مطرح و در مقاله ها آتی در زمینه پباده سازی نرم افزار صحبت خواهیم کرد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

ویژگی
های وبسایت واکنش گرا اینترنت وبسایت برخورد گرا درست مثل هر سایت دیگری از صفحه های HTML استفاده می کند طوری که بوسیله هر مرورگری قابل دسترسی است . مهم ترین هدف از ساخت اینترنت سایت واکنش گرا این است که بتوان یک وبسایت عادی (قابل مشاهده روی دسکتاپ) را در ورقه سناریو های کوچکتر نظیر موبایل و تبلت و با رزولوشن های مختلف بدرستی سناریو داد . در وبسایت های واکنش گرا کاربران فارغ از نیاز به تغییر تحول اندازه صفحه سناریو در دستگاه های کوچک وب سایت می توانند وبسایت را به رخ بدون نقص تحلیل نمایند .

یک وب سایت عکس العمل گرا با استفاده از اوامر css ساخته می شود . این اوامر سبب ساز می شود که محتوای وب وبسایت با هرنوع برگه نمایش از ۳اینچ تلفن همراه تا ۱۷اینچ لپ تاپ سازگار باشد و به خیر و خوبی نمایش داده شود .


به وب وبسایت ریسپانسیو نیاز داریم؟ آیا می دانید که تعداد کاربران تلفن همپا در سراسر دنیا از ۴٫۰۱ در سال ۲۰۱۳ به ۵٫۰۷ میلیون در سال ۲۰۱۹ ارتقا خواهد یافت؟ در سال ۲۰۱۶، تقریباً ۶۳درصد از جمعیت زمین یک گوشی تلفن یار داشتندو این آمار رو به افزایش می‌باشد .

امروزه بخش اعظمی از کمپانی ها وب‌سایت های ریسپانسیو را برای سناریو اطلاعات، محصول یا این که سرویس ها خویش در سیستم برهان ها و دستگاه های متعدد به فعالیت می مارک . این عمل بویژه در‌صورتی‌که خواهان جذب مشتری نو می‌باشید اهمیت داراست .

مثال هایی از طراحی وب سایت اصفهان که واکنش گرا هستند را در پیوند نمونه کارها مشاهده نمائید .

هنگامی که افراد به دنبال محصول یا سرویس ها موردنظر خود می گردند، به احتمال فراوان به سراغ اپلیکیشن دکان نمی روند و اکثر احتمال داراست که با مرورگرهای اینترنت کاوش نمایند . چه بسا در شرای کسی در App store به دنبال یک اپلیکیشن فروشگاهی عالی بگردد آشکار است که امکان ناکامی دادن رقبا در فی مابین حجم دوچندان بالای نرم افزار ها مضاعف ناچیز میباشد . شایان ذکر هست که گوگل به وب وبسایت های ریسپانسیو علاقه مند بوده و جایگاه SERP بالاتری به آنان می دهد .

تفاوت
وب سایت عکس العمل گرا و نرم افزار موبایل در
ادامه چند تفاوت اساسی و حیاتی وب سایت عکس العمل گرا و نرم افزار گوشی مطرح شده است:
یک وب تارنما واکنش گرا برای کلیه کاربران قابل دسترسی است . این وب وب سایت نیازی به دانلود یا این که نصب نداشته و نیز رایگان می‌باشند . صرف لحاظ از سیستم برهان به راحتی می بضاعت از یک وب تارنما برخورد گرا بر روی موبایل هوشمند به کارگیری نمود . اما فراموش نکنید که به اینترنت وابسته میباشد .
این سایت ها قابلیت به روز رسانی پشتیبانی و رفع خلل ها را به سهل و آسان دارند . برخلاف اپلیکیشن های موبایل، استفاده کننده نیازی به نصب ورژن جدید برای مشاهده تغییرات اینترنت سایت ندارد . در بخش اعظم موردها کاربران حتی متوجه روند بروز رسانی سایت ها نیز نشده و به سادگی می توانند از سایت به روز رسانی شده لذت ببرند . بروز رسانی یک سایت برای صاحب و مالک آن بی آلایش خیس و ارزان خیس می‌باشد .
اینترنت سایت عکس العمل گرا به صرفه تر از نرم افزار موبایل هست چرا که حتمی نمی باشد برنامه های سازگار با هر مدل موبایل و تبلتی را تولید کرد . همچنین هزینه های پشتیبانی و محافظت آن پایین تر و ارتقاء رتبه سئو آن هم معمولی خیس هست . با این وجود اینترنت وب سایت واکنش گرا نمی تواند کلیه نیازهای شما را براورده سازد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۳:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)