مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

نکات پباده سازی نرم افزار


نکات پباده سازی نرم افزار:
نکات پباده سازی کردن نرم افزار | درین نوشته کارایی دارم بعضی از خصوصیت هایی را بیان‌کنم که سبب ساز تولید برتری یک نرم افزار نسبت به نرم افزار های دیگر می‌شود.

به شما سفارش می‌کنم که نوشته‌ی علمی ی ما درباره‌ی ایجاد نرم افزار را مطالعه کنید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

رابط کاربری مطلوب:
استعمال کنندگان هر نرم افزار مشتریان و مخاطبانی می باشند که به خواسته اخذ یک بها مختص نرم افزار را نصب می‌نمایند.

لذا فعالیت با یک نرم افزار می بایست آنچنان بی آلایش باشد که برای همگی مخاطبان قابل فهم و شعور باشد.

از خصوصیت های یک نرم افزار با رابط کاربری مطلوب سفارش میکنیم مواقعی زیرا؛ دارا بودن سیستم رجیستری بی آلایش، دسترسی به قسمت های متعدد و رعایت تناسب فی مابین ظواهر و مفاهیم (برای مثال به کارگیری از رنگ های خنده رو برای نرم افزار های نذری توصیه نیکی وجود ندارد.) را بدون شک گزینه دقت قرار دهید.


توصیه می‌کنم نوشته‌ی‌علمی ما راجع‌به طراحی وب سایت فروشگاهی و پباده سازی نرم افزار فروشگاهی را مطالعه بفرمائید.

حجم مطلوب و واحد سنجش مصرف انرژی:
هر مقدار حجم نرم افزار شما فراتر باشد سرعت اجرای آن ذیل خیس خواهد بود .

و همینطور فضای بیشتری را برای نصب آن لازم دارااست براین اساس استفاده کننده هنگامی که متوجه حجم بالای نرم افزار شود.

ممکن میباشد از دانلود آن دوری نماید .

در‌صورتی‌که که نرم افزار با حجم معدود خیس احتمالا بازه زمانی روزگار بیشتری آیتم به کارگیری مخاطبان قرار خواهد گرفت.

همینطور مصرف نادر انرژی نیز می‌تواند از دست اندرکاران موءثر بر استعمال طولانی تر مخاطب از نرم افزار باشد.

مشخص و معلوم کردن ظریف مخاطب:
اینکه نرم افزار دقیقا آیتم استعمال چه اشخاصی قرار میگیرد و انگیزه آن‌ها از نصب آن چه خواهد بود از گزاره مواقعی هست که به وسیله مدیر و گروه گوناگون بازاریابی گزینش میگردد.

خصوصیت های متمایز این اشخاص که مبتنی بر آن‌ها میخواهیم به آنها بها خاصی را ارئه دهیم .

می بایست در کلیه فرآیند پباده سازی و برنامه نویسی نرم افزار اندروید آیتم دقت قرار گیرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۱:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

در نظر نگرفتن آدرس اینترنتی‌های جعلی


به عکس بالا توجه فرمائید. ممکن می باشد در نگاه اولیه متوجه اختلاف با نشانی اصلی نشوید (https://www.instagramm.com ) و در پی با وارد کردن اسم کاربری و سر عبور، داده ها حساب خویش را در دست سوءاستفاده‌گر قرار دهید.

در نظر نگرفتن آدرس اینترنتی‌های جعلی
هیچ موقع اینستاگرام ایمیلی به شما نمی‌فرستد بر طبق اینکه با این پیوند به پیج خویش وارد گردید مگر اینکه شما راز خویش را ریست کرده باشید. درین مورد ها نیز ممکن هست نشانی آدرس اینترنتی بسیار مشابه به نشانی اصلی باشد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

هک شدن از روش Recovery Option
مورد ها recovery option در اینستاگرام مشتمل بر شماره گوشی و آدرس اینترنتی میگردند. همه نکاتی که در موردها بالا ذکر شد را نیز برای recovery option می بایست رعایت فرمایید، چون از روش آدرس اینترنتی یا این که موبایل‌تان ممکن می‌باشد هک گردید. در صورتی کسی به ایمیلی که با آن حساب اینستاگرامتان را ساخته‌اید دسترسی پیدا نماید به راحتی قادر است با تغییر و تحول سر عبور به برگه‌تان نیز نفوذ پیدا کند و به این ترتیب شما دیگر به برگه خودتان دسترسی نخواهید داشت. بهتر می باشد از خدمت جیمیل به جای یاهو استعمال فرمائید. خدمت ProtonMail تحت عنوان امن‌ترین خدمت پست الکرونیکی جهان نیز می تواند مورد خیر و خوبی برای افرادی باشد که صفحه های اینستاگرامی با آلرژی بالایی دارا هستند. حتی میتوانید برای ایجاد برگه اینستاگرامتان از یک آدرس اینترنتی تازه به کار گیری فرمائید. از پست الکرونیکی سازمانی برای تولید حساب به کارگیری نکنید. در هر سیستمی در حالتی‌که با پست الکرونیکی خویش Log in کرده‌اید در انتها فعالیت مسلما Sign Out فرمائید.

در شرایطی که دوست و شناخت با شما تماس گرفت و درخواست داشت تا کد احراز هویتی که برای شماره شما نبی می‌باشد را برایش بازگو نمائید (و یا این که مواقعی از این دست) قطعا هوشیار باشید و از این فعالیت اجتناب نمائید چون ممکن میباشد راز حساب شما‌را ریست کرد‌ه باشد و کد درخواستی برای ورود دوباره به حساب میباشد.

به روز نرم افزار اینستاگرام
برای اینکه از باگ‌های امنیتی بدور باشید قطعا اینستاگرام خویش را آپ تو دیت نگه دارید. حفره‌های امنیتی در‌این به روز‌ها رفع می گردند.

عدم به کار گیری از قابل انعطاف‌افزار جعلی
از فضاهای نامطمئن برای دانلود قابل انعطاف‌افزار اجتناب نمایید چون ممکن می‌باشد قابل انعطاف‌افزار جعلی باشد.

عدم استعمال از برنامه‌های دارای ارتباط
هیچ موقع از برنامه‌هایی که درخواست اتصال به حساب اینستاگرامتان را دارا‌هستند مانند ارتقا فالوور، لایک و … به کار گیری نکنید.

به کار گیری از احراز نام و نشان دو عاملی (two-factor authentication)
با به کارگیری از فعال سازی احراز نام‌و‌نشان دو عاملی امنیت حساب خویش را بیش تر از پیش فرمائید.

با رعایت نکات روایت شده امنیت پیج خویش را مراقبت و با اطمینان خیال از این کانال اجتماعی استعمال نمائید. این تمام کاریست که اشخاص با ادعای محافظت امنیت پیج اینستاگرام شما گهگاه در عوض به چنگ آوردن چندین قریه میلیون تومان انجام خواهند اعطا کرد.

چطور از روش کانال‌های اجتماعی مشتری جلب کنم؟
برای ارتقا فروش، رئیس شبکه‌های‌اجتماعی خودت رو به ما بسپر!


در حالتی که پیج اینستاگرامتان هک شد چه نمایید؟
به هر حالا ممکن هست با آسوده‌انگاری خودمان کاغذ اینستاگرام از دسترسی‌مان بیرون شود. در این زمینه یک راهبرد معلوم برای کلیه موجود است. به اینستاگرام اطلاع می‌دهید که نمی‌توانید وارد حساب خویش گردید. ایمیلی که از طرف اینستاگرام اخذ خواهید کرد را محاسبه نمایید. در‌حالتی که با راز ۶ رقمی پیامبر گردیده نتوانستید وارد ورقه‌تان گردید بایستی هک شدن ورقه را به اینستاگرام اطلاع دهید. درین مرحله اینستاگرام یک پست الکرونیکی خود کار برای شما ارسال خواهد کرد که درخواست تعدادی داده ها برای تایید نام و نشان از طرف شما داراست که یک یا این که هر دو آیتم ذیل را دربرگیرنده می گردد:

می بایست بر روی کاغذی به صورت دست‌نویس کد ارسالی از طرف اینستاگرام، آن‌گاه اسم بدون نقص خودتان و آنگاه اسم کاربری‌تان را بنویسید و با در چنگ داشتن صفحه از خودتان عکس واضحی گرفته و آن را ارسال نمائید.
نشانی نشانی اینترنتی یا این که شماره تلفن و گونه سیستم (iPhone, Android, iPad,…) که با آن میخواستید وارد برگه اینستاگرامتان گردید را بفرستید.
بعداز ارسال موردها منظور گردیده جهت احراز نام و نشان، اینستاگرام در‌حالتی که که حساب شما منزه نشده باشد، راهبرد مختص را برای بازگردانی حساب به آدرس اینترنتی شما ارسال خواهد کرد.

در شرایطی که که حساب اینستاگرامتان هک شد برای داده ها طولانی تر می توانید به پیوند برگه اینستاگرام مراجعه کرده و نکات قید گردیده را با توجه مطالعه فرمائید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۴:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ارتقا رتبه سایت شما

وقت معتبر شدن وب سایت شماست .

پیشنهاد می کنیم با پکیج های سامانه شیک رنک رتبه سایت خود را بصورت فوری و طبیعی افزایش دهید .

در کمتر از 24 ساعت شمارشگر سایت خود را منفجر کنید .

1- لینک سفارش پکیج افزایش ورودی گوگل

2- لینک سفارش خرید بک لینک

3- لینک سفارش بک لینک انبوه بیش از 7000

4- لینک سفارش رپورتاژ آگهی

5- لینک سفارش بک لینک خارجی

و ده ها خدمات حرفه ای دیگر ..

همین امروز شمارشگر سایت خود را منفجر کنید .

سامانه شیک رنک دارای لوگوی دیجیتال و نماد اعتماد الکترونیک 2 ستاره از وزارت صنعت و معدن


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۵:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

راهنمای جامع طراحی اپلیکیشن موبایل


حذف کردن task ها
دنبال هر چیزی که سعی استفاده کننده را می طلبد بگردید و جایگزینی برای آن گزینش فرمائید ( مانند ورود داده ها، تصمیم گیری و ... ).به عنوان مثال، در بعضا مورد ها شما میتوانید از اطلاعاتی که از گذشته وارداتی استعمال فرمایید.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

task ها را بشکنید و کوچکتر نمائید
در حالتی که لازم میباشد که استفاده کننده برای انجام یک فعالیت گام های متعددی را بردارد آن عمل را به بخش های کوچکتری تقسیم فرمایید.در پباده سازی برای تلفن همراه این نکته بسیار دارای اهمیت می‌باشد به دلیل آن که ما نمیخواهیم استفاده کننده را مبتلا پیچیدگی کنیم.یک نمونه خوب برای این عمل این می‌باشد که یک فرایند طولانی را به یک‌سری گام شماره گذاری گردیده تقسیم نمائید.

 

 

یک task طولانی را در گام های کوچک شماره گذاری نمایید مخصوصاً زمانی که حجم اطلاعاتی که اخذ می کنید زیاد باشد.

 

با این عمل می قدرت دو اکتیویتی متفاوت را به هم وصل کرد (مانند اجرای مرورگر برای انجام فرآیند خرید).هنگامی یک روند را به قدم های کوچک و شماره گذاری گردیده تقسیم می کنیم استفاده کننده ریلکس ‌خیس با آن رابطه برقرار می‌نمایند.

 

 

جستن یک فیلم و خرید بلیط آن

 

از صفحه ها آشنا به کار گیری نمائید
صفحه ها آشنا صفحاتی میباشند که استفاده کننده آنها‌را در بخش اعظمی از نرم افزار ها چشم میباشد.صفحاتی مانند"Search result" , Gettting started" , "what's new" در اکثری از نرم افزار ها وجود دارا‌هستند و نیازی به توضیحات مازاد ندارند چرا‌که استفاده کننده با آنان آشنا میباشد.این گزینه سبب ساز می‌شود که استفاده کننده در تعامل با نرم افزار از داده ها پیشین خویش استعمال نماید و نیاز به یادگیری چیز جدیدی نداشته باشد.

 

 

کاغذ پروفایل در نرم افزار quora

 

برای داده ها بیش تر در باب صفحه های آشنا ورقه The 11 Screens You’ll Find in Many of the Most Successful Mobile Apps را مطالعه فرمایید.

 

اخذ داده ها از استفاده کننده را کاهش دهید
نوشتن در صفحه های کوچک گوشی فعالیت سادگی وجود ندارد و مستعد ایرادات متعددی هست. معمول ترین دسته اخذ داده ها لبریز کردن یک فرم می‌باشد . در تحت سفارش هایی را برای آسانتر شدن این کار ذکر کردیم:

با حذف فیلدهای مازاد تا می‌توانید فرم را کوتاه فرمایید.نرم افزار می بایست کمترین داده ها را از استفاده کننده بگیرد.

 

 


قالب های محل ورود پباده سازی فرمایید.قالب های محل ورود یاری می کنند که محل ورود را در یک فرمت مختص اخذ کنیم.یک قالب محل ورود، وقتی که بر روی یک فیلد focus می‌کنیم، نمایش داده میشود.این عمل به استفاده کننده یاری می نماید تا بر روی اطلاعاتی که وارد می‌کند تمرکز بیشتری داشته باشد.

 


اعتبارسنجی باطن خطی

 

از خصوصیت های هوشمند مانند لبریز شدن اتوماتیک (autocomplete) استعمال نمائید. به عنوان مثال وارد کردن نشانی از مشقت بار ترین قسمت های یک فرم نام نویسی میباشد.استعمال از ابزار هایی مانند Place Autocomplete Address Form وارد کردن نشانی را راحت خیس می نماید.
مقادیر هر فیلد را به طور پویا اعتبارسنجی نمایید.این که پس از لبریز کردن فرم مجدد برگردید و خطاها را تصحیح فرمایید فعالیت کسل کننده‌ای می‌باشد. تا جایی که ممکن می باشد مقادیر را فورا بعداز وارد کردن اعتبار سنجی فرمائید تا استفاده کننده سریع آن ها را تصحیح نماید.

 

 


صفحه کلید را متناسب با گونه محل ورود تهیه فرمائید. هنگامی شماره تلفن اخذ می کنید، صفحه کلید شماره‌ای را اکران دهید، زمانی آدرس اینترنتی اخذ می‌کنید، دکمه @ را به صفحه کلید بیش تر فرمائید.مطمئن گردید که‌این مشخصات در همگی جای نرم افزار اعمال گردیده اند.

 


صفحه کلید را متناسب با محل ورود تهیه و تنظیم فرمائید.


نیازهای استفاده کننده را حدس بزنید
همواره توجه نمائید که آیا استفاده کننده نیاز به پند دارااست. مثلا در عکس ذیل استفاده کننده موعظه میگردد.

 

اینکه استفاده کننده از کجا بارکد را پیدا نماید بدیهی وجود ندارد. پس متن کمکی کنار فیلد بسیار اثر گذار می‌باشد.

 

برای نشان دادن اهمیت یک عنصر از ویژگیهای بصری استعمال فرمایید
مهم‌ترین عنصر در برگه بایستی طولانی تر جلب اعتنا نماید. این فعالیت از روش ارتقاء سایز فونت و یا این که اختصاص رنگی یگانه به آن عنصر قابلیت پذیر هست.

 

مورد های پهناور مهمتر از گزینه های کوچک به لحاظ میرسند. دکمه Request Lyft حیث استفاده کننده را جلب مینماید.

 

از اصطلاحات مختص اجتناب نمائید
یکی‌از مهم ترین مورد ها، آشنایی جامعه انگیزه یک نرم افزار یگانه هست. در رابطه مخاطبان خویش داده ها عده نمائید تا متوجه گردید که به کارگیری از کدام کلمه و واژه یا این که عبارت مطلوب خیس می باشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۷:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اکثر زمان ها طراحان یوزرها را در استعمال خطا از نرم افزار تقصیرکار


در طول انجام فعالیت اینجانب مدام یک پیش اکران از طرحم بوجود می‌آورم و بعداز کسب اطمینان از ظواهر آن به مرحله بعد از آن می‌روم. ضمنا عمل پباده سازی را از یک سیستم دلیل مقدمه نموده و موبایل را مدام برای آزمایش در کنارم قرار می دهم. بنابراین با مرور مداوم عمل بر روی برگه از وقتی که مبنا فعالیت آمده شد میتوانم از اندازه ها اعم از تصاویر، متن و بخش های گزینه لمس، وضوح و رنگ ها طبق آنچه انتظار داشتم اطمینان نتیجه ها نمایم. در صورتی این عمل را انجام ندهید انجام تغییرات و تصحیحات را به فرآیندی زمانبر مبدل خواهید ایجاد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در حیث داشته باشید اندازه ورقه ای که بر روی آن فعالیت می‌کنید می بایست شبیه به عبارتی موبایل باشد که در آن طرح را به اکران می‌گذارید. به علاوه در صورتی در هم اکنون پباده سازی برای صفحه ها با بعد ها مختلف می‌باشید پیکسل مقیاس خیر برای این عمل محسوب نمی‌شود، به این دلیل‌که در سیستم برهان های متفاوت مختلف هست. مثلا به تفاوت points در IOS و density-independent-pixels در اندروید دقت فرمایید. در سود بایستی به شعور بدون نقص تفاوت ها در پباده سازی احاطه یابید.

بعداز پیاده سازی پباده سازی تان بوسیله برنامه نویسان بایستی آن را روی موبایل های متعدد و ورژن های متعدد از سیستم دست اندرکاران آزمایش نموده و از درستی فعالیت انجام یافته اطمینان نتیجه ها نمائید.

معمولی پباده سازی نمائید

تولید آخرین در پباده سازی مفهومی ندارد، یک نرم افزار هیج گاه پایان نمی گیرد به این دلیل‌که فرآورده دیجیتال در حین دوران پیشرفت می نماید. به همین عامل نمی اقتدار برنامه ای را به طور قطعی ارائه بخشید. حقیقت با آزمایش کاربردی و آشکار ساختن مشکلاتی که یوزرها با آن ها مواجه می گردند نمایان می‌شود.

اکثر زمان ها طراحان یوزرها را در استعمال خطا از نرم افزار تقصیرکار میدانند در حالی که شاید نادرست از جانب آن‌ها رمز زده باشد.

تشخیص ایرادات و مشکلات به نفع شما هست. این فرصتی می باشد برای یادگیری و اصلاح عمل و ایجاد محصولی که شل خیس قابل استعمال باشد. در پباده سازی بایستی با تواضع پیش بروید. اینجانب در شرکتی فعالیت می‌کردم و رئیسم مدام پس از اینکه از او‌را از اتمام پروژه ام آگاه می‌کردم این سوال را میپرسید که آیا پروژه بوسیله یوزرها نیز آزمایش شده‌است؟ در بالا اینجانب این عمل را انجام نمی دادم اما به ندرت به آن عادت کردم و با خیالی گشوده در ادامه یافتن ایرادات در کارم بودم.

این مهم فقط در صورتیکه واقعه می افتد که قدرتمند به قبول مشکلات خویش باشید و از آن ها درس بگیرید. گهگاه ممکن می‌باشد یه خرده مشقت بار باشد اما بها آزمون داراست.

جلودار باشید

حجم زیاد داده ها سبب طاقت فرسا شدن فرمان پباده سازی می‌شود اما تحت عنوان طراح می بایست خویش را مشغول آنچه نو می‌باشد کرده و کنجکاو باشید. این دستور مرتبط با گرایشات متفاوت در زمینه‌ی پباده سازی و ورژن های متفاوت از سیستم عوامل میشود. خواه این زمینه برای شما خوشایند باشد یا این که نه بایستی سیستم برهان های نو را نصب کرده و مدام یک گام جلوتر تکان فرمایید.

یک روش اثر گذار برای کسب داده ها باارزش در مورد پباده سازی مطالعه راهنماهای پباده سازی قانونی مرتبط با پایانی ورژن سیستم کارداران میباشد. همینطور می‌توانید از جلوداران صنعت مانند Josh Clark و Luke Wroblewski بیاموزید.

در بالا بودن همینطور به معنای سعی بر استعمال از ابزارهایی هست که پباده سازی را معمولی و موثرتر می‌کنند. نباید از ترک نحوه های سابق عمل و پباده سازی خویش واهمه داشته باشید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۵:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به نظر شما چرا دکان های آنلاین اینقدر مسئله دقت عموم قرار گرفته اند؟

به نظر شما چرا دکان های آنلاین اینقدر مسئله دقت عموم قرار گرفته اند؟ دلایل کاملا واضح هست . در 24 ساعت شبانه روز دکان های اینترنتی فراهم ارائه سرویس ها می باشند . شخص به راحتی می تواند در تارنما برای مدت های طولانی بگردد کالاها را با نیز مقایسه نماید ایده ها دوستان عزیز و آشنایان را جویا شود و در پایان خرید خود را پایانی نماید . به علاوه با دکان های اینترنتی محدودیت مکان از فی مابین رفته و مشتریان در هر شهر و استانی که باشند می توانند از شما خرید کنند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

دیگر نیازی نمی‌باشد که افراد ساعت های طولانی در خیابان ها و مغازه به مغازه بگردند تا کالای زمینه نظرشان را پیدا کنند . آنان در هر جا که می‌باشند به راحتی و صرفا با موبایل خود می توانند خرید خویش را انجام داده و در وقت و بازه خویش صرفه جویی نمایند . حالا که فهمیدیم عوارض محبوبیت فروشگاه های آنلاین چه می باشد می خواهیم بدانیم چه مغازه هایی در فن خود چیره هستند . خصوصیت های یک فروشگاه آنلاین عالی چیست؟ با ما همپا باشید .

داشتن
گونه های کالا خوبتر است کالاهای فروشگاه شما از تنوع برخوردار باشد . بسیار بهتر هست که کاربر بتواند عمده نیازهایش را در دکان شما پیدا نماید . اما در‌صورتی‌که تنوع کالاهایتان بسیار نیست عملکرد فرمایید دستکم تعدادی دسته کالای متفاوت از یک خانواده را داشته باشید برای نمونه اکسسوری های نظیر ساعت، عینک، دستبند و غیره . درصورتی که فروشگاه شما انواع کالا را برای فروش دارااست بایستی این کالاها به خیر دسته بندی شوند تا استفاده کننده به راحتی کالای قضیه حیث خویش را پیدا کند .

داده ها
کامل شما باید داده ها بدون نقص و صدق از کالا به خریداران بدهید . خوب تر هست این داده ها دربرگیرنده دو نصیب باشد . در بخشی داده ها بی نقص و نقد و بررسی قرار داده شود و در بخش دیگر داده ها به صورت خلاصه گونه بندی گردیده وجود داشته باشد تا استفاده کننده بتواند به راحتی کالاهای متفاوت را مقایسه نمائید . از مقایسه سخن کردیم . بهتر میباشد وب سایت شما قابلیت مقایسه دو یا یک سری مال را به چهره همزمان داشته باشد . بخش نظرات یوزرها نیز در انتخاب خوبتر مشتریان می تواند تأثیرگذار باشد .

پشتیبانی
خوبتر میباشد یک تیم پشتیبانی از وبسایت و مشتریان شما پشتیبانی کنند، تا در اسرع وقت به سوال ها یوزرها جواب دهند آن ها را در انتخاب خوب تر ارشادوراهنمایی کنند و . . . به علاوه بایستی امکان مرجوع کردن فرآورده در صورت پیدایش نقص‌ وجود داشته باشد .

امنیت
امنیت وب سایت زمینه زیاد مهمی هست که بایستی به آن اعتنا کرد . شما بایستی امنیت کاربران و اطلاعات فردی آن‌ها را محافظت کنید تا نزد مشتریان خود اعتبار داشته باشید و آنان با اطمینان خاطر از شما خرید نمایند . پس در صورتی‌که قصد پباده سازی فروشگاه اینترنتی را دارید به این نکته دقت بسیاری داشته باشید .

تصاویر
و ویدئوها باید برای هر جنس از تصاویر با کیفیت استفاده کنید . تصاویر باید از تمامی زوایا وجود داشته باشند و اندازه‌ی متاع در تصویر به خیر مشخص باشد . به علاوه تصویر می بایست دقیقا شبیه به کالا باشد . استعمال از ویدئوهای مربوط به کالاها هم فعالیت جالبی به نظر می رسد . در ویدیو ویژگی های فرآورده خوبتر قابل تشخیص می باشد .

کاوش
با فیلتر کاوش در وبسایت یک عدد از مهم ترین امکانات هر وبسایت می باشد به خصوص برای فروشگاه های اینترنتی . یک دکان آنلاین علاوه بر این‌که می بایست جستجوی قدرتمندی داشته باشد، قابلیت و امکان اعمال فیلتر در کاوش را هم داشته باشد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۳:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بازاریابی متعلق یا همیاری در فروش (Affiliate Marketing)

2-
بازاریابی متعلق یا همیاری در فروش (Affiliate Marketing) این نوع بازاریابی یا این که سیستم همکاری در فروش یک عدد از ساده‌ترین روش‌های کسب درآمد از اینترنت است . به عبارت بی آلایش شرکت‌ها برای فروش تولید ها یا خدمات خود، برنامه همکاری در فروش تولید می نمایند تا بتوانند تولید ها را از طریق اینترنت به فروش برسانند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

فعالیت شما اساسا فروختن تولیدات برای یک یا یکسری شرکت است؛ به این صورت که آنان به شما پورسانتی بر پایه فروش شما میپردازند . شروع این کار آسانتر از آنچه می باشد که به نظر می‌رسد . کمپانی ارائه دهنده کالا برای شما یک سایت همیاری در فروش ایجاد مینماید و با عهده دریافت کردن پشتیبانی بازاریابی، کاری که به عهده شماست این است که تولید ها یا این که سرویس ها کمپانی موضوع نظر را توسط لینک و پیوند در شبکه‌های اجتماعی خود، موتورهای کاوشگر یا سایت خویش معرفی و هم تبلیغ نمائید . محتواهای شبکه‌های اجتماعی . ویدئوها، توییت‌ها، پست‌های اینستاگرام و محتواهای دیگر روش‌های دیگری هستند که می توانید به طور بدون واسطه لینک‌ها را به کاغذ فروش خویش جهت دهی نمائید .

3-
فروختن کتاب‌های الکترونیکی (Ebook) اینترنت از دنیای انتشارات سنتی جدا گردیده است . علاوه بر گونه های دیگر اطلاعات، این رسانه توزیع و فروش کتاب‌ها را تغییر تحول داده می باشد . در این روز ها کتاب‌های الکترونیک روی عمل آمده اند که میتوانند به فیس آنلاین خریداری شوند و آنگاه بلافاصله در کامپیوتر، تبلت یا این که کتابخوان (ebook reader) دانلود شوند . کتاب‌های الکترونیک در هر ژانری میلیونها عدد از آنها در هر سال فروخته می‌گردد . شایسته ترین بخش برای شما این می‌باشد که شما نباید یک ناشر دارای شهرت با جیپ لبریز از پول برای وارد شدن در این منطقه باشید بلکه به تیتر کارآفرین فردی اینترنت میتوانید به طور بدون واسطه از وبسایت خود آن ها را به فروش برسانید و این کتاب‌ها میتوانند رمان، کتاب‌های علمی، کتاب‌های آموزشی، مجموعه‌ای پست‌های بلاگ و غیره باشند . همینطور سایت آمازون این فرصت را برای بخش اعظمی از افراد فراهم کرده می باشد که تا بتوانند کتابهای الکترونیکی خویش را به فروش برسانند و از آن کسب درآمد کنند .

4-
تجارت الکترونیک امروزه با اعتنا به رویش دوچندان مضاعف یوزرها وب و نیز سهل و آسان بودن خرید و فروش در فضای آنلاین تعداد سایت‌های ارائه دهنده خدمات و محصول ها رویش متعددی را داشته اند به طوریکه فروشگاه‌های گرانقدر هم بدون چاره شده‌اند که برای جانماندن از رقابت از این خط مش استعمال کنند . بنابراین افراد می‌توانند با داشتن ایده‌ای مناسب و نیز با داشتن راهکارهای صحیح (بهره‌گیری از دانش بهینه‌سازی سایت) به دنیای تجارت الکترونیک وارد شوند . به عنوان یک استارآپ کارآفرین اینترنت، به تنهایی بایستی کار کنید؛ دستکم در ابتدا و این بدان معناست که نمی‌توانید به طور بی واسطه با سایت‌های غول پیکر تجارت الکترونیک رقابت کنید . به این استدلال که شما هیچ سرمایه اولیه، فضای انبار یا این که سیستم تدارکاتی را ندارید که دکان آنلاینی را با هزاران مال متعدد راه‌اندازی نمایید . از این رو یک عدد از روش‌های برد برای شما تمرکز می‌باشد . به عبارت دیگر باید شما موقعیت مطلوب مختص خویش را پیدا کنید و نیز بتوانید بر روی بازاریابی، محتوای اینترنت و همه چیز در قضیه آن مورد تمرکز فرمایید . شما باید به یک متخصص حرفه‌ای تبدیل شوید و در رتبه‌بندی بالای موتور کاوش در رابطه آن مورد ظواهر گردید .

انگیزه‌های مختلفی برای استارت کسب و عمل اینترنتی وجود داراست و نتایج مسئله حیث قادر است مختلف باشد . برخی کارآفرینان می‌خواهند دکان تجارت الکترونیکی داشته باشند که به درآمد مو جود خود اضافه کنند ولی برخی دیگر می‌خواهند دکان آنلاین آنان به نقطه‌ای رسد که اصلی‌ترین شغل‌شان شود . حساس نیست در آن چه چیزی فروخته میشود تمامی کارفرینان تجارت الکترونیکی یک انگیزه مشترک را دارا هستند و آن نیز به دست آوردن پول می باشد . کسب درآمد اینترنتی از طرز فروشگاه اینترنتی فقط تولید فروشگاه و بعد شروع به تصاحب کردن پیشنهاد نمی شود . فاکتورهای متعددی وجود داراست که می بایست برای موفقیت در فروشگاه در نظر گرفته شود .

5-
تبلیغات آنلاین در وب یک کسب و کار هوشمندانه و سازماندهی شده ممکن است نتایج خیر و خوبی کسب نماید و اغلب در کنار شرکت‌های بزرگتر رقابت کند . تبلیغات اینترنتی به خود فرایند صعودی گرفته که نشان می‌دهد در آینده‌ای خیر چندان دور پتانسیل بالایی در آن وجود دارد . به عنوان مثال Google Adsense یک عدد از محبوبترین راه‌های برای کسب درآمد از اینترنت است؛ به‌این صورت که در رخ داشتن بلاگ یا سایت پربازدید میتوانید تبلیغات گوگل را در وب سایت خود قرار دهید و به ازای کلیک بازدیدکنندگان بر روی تبلیغات از آن کسب درآمد نمایید .

این فرصت‌های کسب و عمل اینترنتی به شما ایده‌های زیادی برای کسب درآمد از وب می‌دهد . به روش‌های گوناگون کسب و کار اینترنتی توجه فرمائید و آنان را چک کنید، برندهای کوچکی بسازید و کسب و فعالیت قابل قبولی ایجاد کنید، آن‌گاه استارت به سوق دهی مقدار متعددی از ترافیک به سمت تارنما خویش گردید . این فعالیت ممکن می باشد مشقت داشته باشد اما هنگامی‌که به تدریج ترقی و موفقیت خود را میبینید بها آن را دارااست .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۱:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی بازی گوشی اهل ایران shadow blade (خنجر سایه)


معرفی بازی گوشی اهل ایران shadow blade (خنجر سایه)
کمپانی تجارت الکترونیک سروش پرداز قصد داراست هر هفته یک شب به معرفی یک بازی گوشی در سیستم برهان های اندروید یا این که آی . وی .اس بپردازد. بازی های موبایلی که نو به بازار وارداتی اند و از محبوبیت متعددی دربین هوا داران برخوردار می‌باشند. باما یاور باشید...

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در این شرکت وبلاگ هر هفته قصد داریم به معرفی یک بازی گوشی می‌پردازیم و در رابطه آن توضیح می‌دهیم . این هفته میخوایم در رابطه بازی اهل ایران پیروز shadow blade حرف کنیم که به دست استدیو حرفه آواز شریف ایجاد شده است که سوابق پیشین این موسسه در ایجاد بازی ، بازی اهل ایران گرشاسب بوده می باشد.

shadow blade

که بعداز این بازی به تولید بازی shadow blade در بازی های تلفن همراه پرداخت . این بازی برای ورژن اندروید و آی . وی . اس عرضه شد که‌این بازی با استقبال و روی گشوده منتقدین مواجه شد و تحت عنوان یکی بازی های برنده سال 2014 اسم گرفت.

چاقو سایه

بازی تازه shadow blade reload که نو ترین یافته ی استودیو د­د مِیج می باشد که‌این توشه پایین ویندوز ، لینوکس ، و مک تاسیس شده است که می‌توانید این بازی را از دکان استیم (steam) اخذ نمائید . اما این بازی در دکان استیم به طور بتا معرفی شده‌است و هنوز ورژن اصلی آن به طور قانونی عرضه نشده می باشد. استدیو رشته آواز شریف و استدیو دد میج قصد دارا هستند که‌این بازی پیروز را علاوه بر پلتفرم های ذکر شده برای پلی استیشن و ایکس جعبه هم عرضه نماید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۱:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکات اثر گذار در پباده سازی نرم افزار اندروید


نکات اثر گذار در پباده سازی نرم افزار اندروید


همانگونه که میدانید نرم افزار های اندروید امروزه از محبوبیت بالا و رو به پیشرفتی برخوردار میباشند و بخش اعظمی از دوستان خوب دوست داران قصد پباده سازی و ساخت نرم افزار اندروید را دارا هستند; امروز درین نوشته‌ی‌علمی کارایی داریم نکات مفید در پباده سازی نرم افزار اندروید را باهم نکته بینانه و جزء به جزء بازنگری کنیم.

یک نرم افزار اندروید برای پباده سازی و پیاده سازی، مسیر طولانی و لبریز فراز و نشیبی را در بر دارااست. وقتی که شما تمایل به پباده سازی یک اپلیکشن اندروید دارید، می بایست نخست یکسری اصول اساسی را راز لوحه کارتان قرار داده و همینطور بعضا از نکات مهم در‌این حوزه‌ را نیز به اعتنا رعایت فرمایید. در ذیل به شرح این نکات اساسی باهم خوا‌هیم پرداخت.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

1.خلاقیت در ایده و بضاعت و توان عملی کردن آن:

قبلی از انجام هرکاری در آغاز به یک ایده برای عملی کردن آن نیاز هست. پباده سازی نرم افزار اندروید نیز از این قائده مستثنی نخواهد بود. تحت عنوان قدم اولیه شما درین مسیر لبریز فراز و نشیب، شما بایستی نخست به یک ایده خلاقانه تصور کنید و حتی مهم خیس از آن، بتوانید ایده ی خودتان را از موقعیت تئوری به شکل عملی و کاربردی افزایش اعطا کرد.

در حالتی که شما با یک ایده ی منحصربه‌فرد و خلاقانه پا دراین مورد بگذارید، یک گام بلند به سمت انگیزه خویش نزدیک شدید. همان حتی شاید مهم‌ترین فعالیت برای ساخت یک نرم افزار اندروید نیز ایده ی خلاقانه باشد، به این دلیل که فارغ از یک ایده ی اختصاصی هرچه قدر هم که فرایند پباده سازی نرم افزار اندروید شما پیروزی آمیز باشد، گشوده هم در قضیه ایده به سد بزرگی خواهید خورد.

 

2.وجود تعامل بین نرم افزار و استفاده کننده:

هنگامی شما قصد پیاده سازی یک نرم افزار اندروید را دارید، می بایست بدین نکته دقت فرمایید که اولا بایستی بیشترین ربط را به موضوعی که شما در راز دارید داشته باشد و دستکم افزونگی در آن چشم نشود. یعنی استفاده کننده با نرم افزار شما بتواند حس راحتی و خرسندی نماید.

در وهله ی دوم، برای اینکه اپلیکشن اندروید شما بتواند بصورت کاربردی و مهم جلوه نماید، شما بایستی آن را به صورت تماما پویا و تعاملی پیاده سازی فرمایید. یعنی در مواقعی استفاده کننده بتواند اطلاعاتی را به نرم افزار شما بیفزاید و در عوض آن اطلاعاتی که برایش موءثر می باشد را کسب نماید. برای مثال در حیث بگیرید نرم افزار شما راجع به نام نویسی یک کالج باشد. فرض فرمایید که استفاده کننده میخواهد برای نام نویسی دروس خویش مبادرت نماید. در اینجاست که شما می بایست از ویژگی تعاملی در برنامه خویش استعمال کرده و استفاده کننده بتواند به سادگی در نرم افزار شما نام نویسی نماید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۸:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکات مهمی که پباده سازی نرم افزار گوشی


نکات مهمی که پباده سازی نرم افزار را ماهر خیس خواهد کرد
هرچه که به سمت جلو پیش می رویم و تکنولوژی به روزتر میگردند، انجام عمل‌هایی مانند خرید کردن یا این که استعمال از سرویس ها کمپانی‌ها تغییر تحول می نمایند و به نوعی آنها هم به روزتر میشوند. در حالتی که تا یک‌سری سال پیش برای خرید یک وسیله به سراغ مغازه نزدی محل معاش خویش می‌رفتید یا این که از تارنما تنظیم می‌کردید، امروزه خیلی ریلکس تنها با به کارگیری نرم افزار دکان در تلفن همراه هوشمند خویش، دستگاه را خریداری میکنید.

ارتقا تعداد موبایل‌های هوشمند و به کارگیری از آنها منجر شده‌است تا طراحان به تامل تغییر و تحول فیس دکان خویش از موقعیت تارنما به نرم افزار­های بیفتند. اکنون طولانی تر اشخاص از نرم افزار ها به جای وب سایت برای خرید و دیگر سرویس ها خویش به کارگیری می‌نمایند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

براساس نهایی پژوهش ها تارنما Fortune.com بیشتراز 75 درصد یوزرها تنها با یک‌توشه استعمال از نرم افزار، آن را جایگزین دیگر ابزارها خواهند کرد.

نکات مهمی که پباده سازی نرم افزار را ماهر خیس خواهد کرد

مهمترین نکته برای مدیران کسب‌وکار، داشتن یک برنامه تلفن همراه یا این که به عبارتی نرم افزار فن‌ای می‌باشد که به کار گیری از آن هم سهل باشد و هم یوزرها بیشتری را جذب نماید. طولانی تر مدیران می‌پندارند که می بایست دارایی خویش را طولانی تر صرف تبلیغات نرم افزار و المان‌های گرافیکی نمایند، در شرایطی که که یک برنامه تلفن همراه، در حالتی که پباده سازی تجربه کاربری نیکی نداشته باشد و استفاده کننده نتواند با آن به نیکی تعامل نماید، هیچ ارزشی نخواهد داشت. برای همین داشتن یک پباده سازی کاربرپسند برای نرم افزار با عملکرد بالا، از سایر المان‌ها اهمیت بیشتری دارااست.

تکنیک­های به کار گیری در پباده سازی نرم افزار تلفن همراه هر روز در هم اکنون تغییر‌و تحول و توسعه یافته‌خیس شدن می باشد که انگیزه آنها سهل و آسان‌خیس کردن تعامل و به کارگیری از آنان می باشد.

به‌دنبال این نوشته‌ی علمی قصد داریم تا نکاتی را که در برنامه نویسی تلفن همراه یاری می کند تا پباده سازی نرم افزار رشته‌ای‌تری نسبت به سایر داشته باشیم را بیان خوا‌هیم کرد.

گذشته از اینکه مقاله پایین را مطالعه فرمائید، قرائت نوشته‌ی علمی پایین را سفارش می کنیم:


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۸:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)