مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

اما کدام یک از کاربران اپلیکیشن را می‌توان به کاربر طرفدار تبدیل نمود؟


حتما می دانید که مشتریان فعلی شما ریلکس‌خیس می توانند جزء دوستداران شما باشند. مشتریان بالقوه به تعدادی دسته متفاوت تقسیم بندی می شوند:

رواج کنندگان: این نوع از مشتریان در یک لحاظ سنجی NPS کمپانی می نمایند. به عنوان مثال آنان به پرسش آیا این مال را به دوستان و خانواده خویش توصیه می‌دهید؟ مطلقا جواب آنان بدین پرسش از ۱۰ ، ۹ یا این که ۱۰ میباشد.

ارجاع دهندگان: عده ای میباشند که با به کار گیری از لینک و پیوند دهی در تارنما و یا این که منشن کردن مشتریان نو‌ای را به سمت مارک شما هدایت می‌نمایند.

بازدیدکنندگان تکراری: این دسته از یوزرها با تعداد مراجعه به مال و خدمت میتوانند به صورت مشخص طراحی اپلیکیشن در مشهد و معلوم و معلوم با مارک و سرویس ها شما رابطه دارا‌هستند.

اشتراک گذاری در شبکه‌های‌مردمی: این دسته از اشخاص تولیدات و سرویس ها شمارا در شبکه‌های‌عمومی به صورت منظم و آراسته با دوستان و آشنایان خویش به اشتراک می گذارند.

نقد کنندگان: اشخاص منتقد با عیب گیری و چک جنس یا این که سرویس ها شما قابلیت و امکان طرفدار شدن را دارا هستند.

قابل ذکر میباشد که طرفدارن هر برندی فقط مشتریان آن ببرند نیستند، بلکه کارکنان ساغل در تیم آن مارک محسوب میگردند. بر طبق پژوهش ها صورت گرفته می اقتدار ذکر نمود که ۵۲ درصد از مشتریان و پرسنل یک مارک، یک منبع قابل اعتماد برای عده اوری داده ها می باشند.

چه‌طور می‌قدرت یوزرها نرم‌افزار را تشویق به طرفدار نماییم؟
۱-زور ممنوع!
تجربه اثبات نموده است که زور اشخاص برای انجام یک کاری سود برعکس خواهد اعطا کرد و اشخاص دیگر تمایلی به انجام ان عمل ندارند. دقت داشته باشید که طرفداری می بایست تماما به صورت طبیعی و فارغ از هیچ اجباری صورت بپذیرد.

۲-ارائه تجربه کاری عالی


تجربه کاربری از قابل به کار گیری بودن آن مال مهمتر میباشد. دقت داشته باشید که اپ و یا این که وبسایت را به سیرتکامل‌ای پباده سازی فرمایید که استفاده کننده در طی استعمال از آن مسلما احساس خیر و خوبی اخذ کند. وقتی که استفاده کننده از پباده سازی تجربه کاربری راضی باشد و لذت پیروز شود به طبع آن مارک را به همگی معرفی می‌نماید و یک کدام از علاقه مندان آن شود.

۳-اعتماد سازی
جلب اعتماد یوزرها نرم‌افزار یکی مهم‌ترین و لبریز ریسک ترین کارهایی میباشد که می بایست انجام اعطا کرد. صاحبان کسب و امور می‌دانند که در صورتی‌که برای سرویس ها و محصولاتشان مشکلی بوجود بیاید یوزرها مطلقا آنها را سرزنش می نمایند؛ البته جلب اعتماد می تواند این استرس را تا ترازو متعددی کم کند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۱:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استفاده از Adobe Color CC جهت تسهیل عملیات انتخاب رنگ


طرح های تک رنگ برای دیده نیز خوشایند می باشند، طراحی اپلیکیشن در مشهد مخصوصا در‌حالتی که از رنگ های آبی‌رنگ و سبز نیز در آن‌ها مصرف شود. همانگونه که مشاهده می‌کنید این طرح رنگی ظواهر منزه و زیبایی داراست.

 

 

رنگ های شبیه

طرح های رنگی شبیه از رنگ های مربوط به هم ساخته میگردند و این رنگ ها تمایز چندانی با یکدیگر ندارند، یک رنگ تحت عنوان رنگ چیره مستعمل و مابقی رنگ ها جهت مالامال کردن طرح آیتم به کار گیری قرار می‌گیرد.

 

ساخت و ساز این طرح نسبتا بی آلایش میباشد، ولی می بایست در تعیین رنگ های گزینه به کارگیری محتاطانه و با تمرکز کار نمایید. مثلا Clear که یک نرم افزار to-do میباشد، از رنگ های شبیه برای حق تقدم بندی تیم وظایف کنونی به طور بصری به کار گیری نموده است.

 

 

Calm نیز یک نرم افزار مدیتیشن می‌باشد و از رنگ های شبیه آبی‌رنگ و سبز جهت یاری به یوزرها برای آهسته شدن منفعت گرفته میباشد.

 

 

رنگ های کامل کننده

رنگ های تکمیل کننده رنگ های ضد و نقیض میباشند و اختلاف رنگ میان آن‌ها بسیار زیاد میباشد و می اقتدار از آن ها جهت جلب اعتنا استفاده کننده بهره مند شد. هنگام به کار گیری از طرح رنگی کامل کننده، می بایست یک رنگ چیره را گزینش کرده و رنگ های کامل کننده آن را گزینه استعمال قرار دهید. به عنوان مثال در صورتی از سایه های رنگی متعدد سبز مصرف شده، پاره ای رنگ قرمز رنگ بین این رنگ های سبز ظواهر خیر و خوبی خواهد داشت.

 

ولی در گزینش رنگ های تکمیل کننده نیز می بایست به اعتنا فعالیت کرد چرا‌که برخی اوقات نادرست در گزینش رنگ های کامل کننده، به جنبه بصری محتوا جراحت می‌رساند.

 

طرح های رنگی کاستوم

مغایر تصور بعضی از اشخاص، ساخت و ساز طرح های رنگی کاستوم فعالیت چندان پیچیده ای وجود ندارد. اضافه کردن یک رنگ پر‌نور و زنده به یک پالت رنگی خنثی یکی معمولی ترین طرح های رنگی قابل ایجاد هست.

 

مثلا در دراپ جعبه از مسئله سفیدرنگ و رنگ طوسی مصرف شده و رنگ آبی رنگ نیز در برخی از بخش های آن به چشم می خورد.

 

استعمال از Adobe Color CC جهت تسهیل عملیات تعیین رنگ

Adobe Color CC که در پیشین با اسم Kuler شناخته گردیده بود، گزینش رنگ را بسیار معمولی می نماید. هر رنگ در پالت را می شود به طور جداازهم تغییر‌و تحول اعطا کرد یا این که آن را تحت عنوان رنگ اساسی تعیین کرد، کلیه عملیات فقط با تعدادی کلیک شکل می پذیرد.

 

می اقتدار پالت ها را ذخیره سازی و مستقیما آنها‌را به کتابخانه اضافه کرد. علاوه بر این، چندین طرح رنگی بسیار خوب نیز بوسیله اعضای انجمن تشکیل‌شده و برای آغاز عمل می‌توانید از آنان به کارگیری فرمایید.

 

 

در مقاله بعدی با بقیه ترفندهایی که در گزینش رنگ نرم افزار می بایست از آن‌ها بهره برد آشنا خواهید شد، با ما همدم باشید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۹:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی تولیدات گروه صنعتی حفاظ سازه


استفاده از حفاظ پنجره و یا نرده آهنی پنجره، نقش زیادی در تامین امنیت ساختمان های اداری و مسکونی دارد. بسیاری از ساختمان ها در موقعیتی قرار گرفته اند که پنجره های آن ها از بیرون قابل دسترس است و ساکنان آن ها مواقعی که در خانه حضور ندارند، نگران امنیت منزل خود می باشند که با به کار بستن حفاظ پنجره و سایر وسایل امنیتی مانند درب آکاردئونی، حفاظ آهنی روی دیوار و ... می توانید با خیال راحت از منزل خود خارج شوید.

قبل از انتخاب و خرید حفاظ پنجره باید با انواع و ویژگی های هر کدام از آن ها آشنایی داشته باشید که در این مقاله به معرفی آن ها می پردازیم.


انواع حفاظ پنجره

حفاظ پنجره مدرن، بهترین انتخاب برای ساختمان های نوساز و جدید می باشد. اگر شما برای ساختمان جدید خود یک حفاظ پنجره معمولی انتخاب کنید، در واقع از زیبایی و جلوه نمای ساختمان خود کاسته اید و با وجود هزینه های زیادی که صرف نمای ساختمان کرده اید، جذابیت لازم را در آن نمی بینید.

 

نرده شاخ گوزنی

 

شما می توانید حفاظ پنجره مدرن را با توجه به مدل و نوع پنجره خود تهیه نمایید و انتخاب منحصر به فردی داشته باشید.

حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ پنجره مدرن، شباهت های فراوانی با یکدیگر دارند و تنها تفاوت آن ها در جزئیات می باشد که آن هم توسط سازندگان با تجربه و متخصص قابل تشخیص است. در طرح ها و شکل های حفاظ پنجره فرفورژه، تنوع زیادی وجود دارد که با کمک سازنده ای که تجربیات کافی داشته باشد می توانید مدلی جذاب و زیبا را از میان آن ها داشته باشید.

حفاظ پنجره ثابت، حفاظی است که سالیان سال در ساختمان ها و پنجره های زیادی مورد استفاده قرار گرفته و محافظ ایده آلی به شمار می آید.

ساخت و نصب حفاظ پنجره ثابت ساده تر از سایر انواع حفاظ پنجره می باشد و به همین دلیل قیمت مناسب تری دارد. موقع نصب این نوع حفاظ باید اصولی را رعایت کرد که در صورت عدم رعایت، امنیت لازم را به پنجره شما نخواهد داد.

حفاظ پنجره متحرک یا تاشو در قسمت ورودی خانه نصب می شود. مهم ترین مزیت حفاظ پنجره متحرک این است که در مواقعی که اجازه و امکان نصب انواع دیگر حفاظ پنجره در نمای ساختمان وجود ندارد، می توان به راحتی از این نوع حفاظ استفاده کرد.


نکته اصلی در داشتن حفاظ پنجره متحرک این است که باید یادتان باشد که آن را موقع خروج از منزل ببندید.

در غیر این صورت انگار حفاظی برای پنجره شما وجود ندارد.

قیمت نهایی حفاظ پنجره به عوامل متعددی مانند میزان آهن به کار رفته در آن، مدل نرده پنجره و هزینه ساخت و نصب آن بستگی دارد.

برای کاهش هزینه حفاظ پنجره می توان از نمونه کارهای قبلی و یا طرح های آماده استفاده کرد.

رعایت فاصله مناسب و استاندارد میان میله های افقی و عمودی در حفاظ پنجره، قیمت آن را تا حد زیادی کاهش می دهد.


معرفی درب آکاردئونی

درب آکاردئونی از دیگر وسایل ضروری برای تامین حفاظت و امنیت خانه می باشد که در واقع مانند یک دزدگیر عمل می کند. ویژگی اصلی درب آکاردئونی، داشتن قفلی است که با هر کلیدی باز نمی شود، فقط یک کلید دارد و حتی کلید ساز هم برای باز کردن آن باید کلید اصلی را داشته باشد.

 

 

میله های درب آکاردئونی باید از استحکام کافی برخوردار باشد و با هر فشار و ضربه ای به راحتی نشکند.

شما باید خانه و آپارتمان خود را مانند یک گاو صندوق بدانید و امنیت را در آن هر چه بیشتر برقرار نمایید.

درب آکاردئونی هم ظاهر جذابی به خانه شما می دهد و هم هیچ راهی برای ورود به ساختمان شما باقی نمی گذارد. 

قیمت نصب و ساخت درب آکاردئونی نسبت به مزیت های بی شمار آن بسیار مناسب است و مانند یک سرمایه گذاری بلند مدت برای تامین امنیت ساختمان شما می باشد. 

ویژگی دیگر درب های آکاردئونی این است که فضای کمتری را نسبت به دیگر انواع درب ها اشغال می کند و به همین دلیل علاوه بر مناطق مسکونی و تجاری برای انباری ها و مغازه ها هم مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از قفل های مخفی و تعداد حلقه های قفل بیشتر در بدنه درب آکاردئونی، امنیت آن را افزایش می دهد.

درب آکاردئونی از دو گل تا پنج گل وجود دارد که نوع سه گل بهترین مدل این نوع درب می باشد.

منظور از گل، تعداد مشبک های به کار رفته در درب آکاردئونی می باشد.


معرفی حفاظ آهنی روی دیوار

علاوه بر درب و پنجره، دیوارهای خانه هم مخصوصا خانه های ویلایی که دارای دیوارهای کوتاه هستند، به حفاظ نیاز دارند. 

حفاظ آهنی روی دیوار با افزایش ارتفاع دیوار، امکان ورود به داخل ساختمان را به حداقل می رساند.

حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم و حفاظ نخل مرداب از انواع مدرن و زیبای حفاظ دیوار هستند که جایگزین حفاظ های نیزه ای و یا سیم خاردارهای گذشته شده اند.

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در کنار تامین امنیت کامل، قیمت مناسب تری دارند. اما حفاظ هایی مانند حفاظ لیلیوم به دلیل زیبایی بصری و طراحی فوق العاده ای که دارند نسبتا گران تر هستند.

در ادامه، قیمت حفاظ شاخ گوزنی را به دلیل کاربرد و صرفه جویی بیشتر در هزینه ها بررسی می کنیم.

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عواملی مانند ضخامت میلگرد های به کار رفته در آن، ارتفاع حفاظ، تراکم ردیف ها و نوع جوشکاری و رنگ کاری حفاظ بستگی دارد.

با افزایش ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی قیمت آن هم افزایش می یابد که در ارتفاع های مختلفی مانند یک متر تا یک و نیم متر و 90 سانتی متر تا 120 سانتی متر ساخته می شود. اما خریدار می تواند با توجه به بودجه، نیاز و محدودیت های ساختمان خود ارتفاع های متغیری از 40 سانتی متر تا 200 سانتی متر هم سفارش دهد.


به تعداد ردیف های به کار رفته در طول یک متر از حفاظ شاخ گوزنی، تراکم گفته می شود. بدیهی است که هر چه تراکم بالاتر باشد فضای خالی کمتری در حفاظ شاخ گوزنی دیده می شود و امنیت و قیمت حفاظ بیشتر می شود.

توجه داشته باشید که سودجویان در بحث تراکم بیشترین کم فروشی را دارند و با کم کردن وزن حفاظ و تغییراتی در شکل ظاهری و یا استفاده از میلگردهای نازک و رنگ بی کیفیت، حفاظی با قیمت پایین تر و امنیت ضعیف تر به خریدار می فروشند.

 در حفاظ شاخ گوزنی، دو نوع جوشکاری با گاز دی اکسید کربن و جوشکاری الکترود وجود دارد.

جوشکاری تحت گاز دی اکسید کربن، مانع نفوذ هوا به نقطه جوش می شود و اتصال محکم تری در بین قطعات  خواهیم داشت.

جوشکاری الکترود، اتصال ضعیف تر و قیمت پایین تری نسبت به جوشکاری با گاز دی اکسید کربن دارد.

برای رنگ کاری حفاظ روی دیوار، دو نوع رنگ مایع و رنگ کوره ای الکترو استاتیک به کار می رود.

رنگ کوره ای الکترواستاتیک به دلایلی مانند ماندگاری و مقاومت بالا در مقابل سرما و گرما، استفاده از رنگ پودری، نیاز به کوره پخت رنگ و زمان رنگ آمیزی بیشتر، قیمت بالاتری دارد.

 

معرفی سر درب

استفاده از سر درب، جلوه و زیبایی بیشتری به نمای ورودی ساختمان شما می دهد و در بعضی مدل ها نقش یک حفاظ ایمن را هم ایفا می کند.

سر درب مدرن، سر درب سنتی و کلاسیک و سر درب لاکچری از انواع سر درب ها می باشد که با توجه به نمای ساختمان خود می توانید آن ها را انتخاب کنید.

از مزایای استفاده از سر درب، پوشش کامل درب و ستون های درب و جلوگیری از کثیف شدن آن ها و

استفاده از آن به عنوان یک سقف کاذب برای محافظت از درب در مقابل عوامل جوی  می باشد.

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۰:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وب سایت های بهینه سازی شده برای موبایل


سی شارپ و زامارین برای بسط نرم‌افزار های تلفن همراه سی شارپ یک لهجه نرم‌افزار نویسی شی گرا میباشد طراحی اپلیکیشن در مشهد  که به وسیله مایکروسافت بسط پیدا نموده است. کادر ورک زامارین به شما این اذن را میدهد تا با به کارگیری از سی شارپ در کادر ورک .NET اپ نویسی نمایید. این قاب ورک در IOS با استعمال از یک پیاده سازی متن گشوده که mono نامیده می‌گردد، پیاده سازی شده‌است. به عنوان مثال IDE های دوستداشتنی برای تایپ کردن کدهای سی شارپ و زامارین می شود به Visual Studio Code که برای مایکروسافت میباشد، اشاره نمود. کدهایی که در سی شارپ نوشته میگردند می‌توانند به طور نیتیو در هر دو سیستم ادله اندروید و IOS اجرا شوند. جاوا اسکریپت و ری اکت نیتیو ری اکت نیتیو در سال 2015 به وسیله کمپانی فیسبوک بسط پیدا نموده است. این کادر ورک از جاوا اسکریپت تحت عنوان یک لهجه اپ نویسی برای توسعه و گسترش اپ های تلفن همراه استعمال می نماید. کدهای مندرج در‌این قاب ورک در حین اجرا تعبیروتفسیر گردیده و با به کار گیری از یک bridge یا این که پل به قابلیت و امکان های SDK نیتیو دستگاه های هوشمند متصل می گردند. این چنین اپ های درج شده با این شیوه در هر دو سیستم ادله قابل انجام می باشند. Dart و Flutter برای گسترش برنامه اگرچه Dart برای اولی توشه بوسیله گوگل در سال 2011 منتشر شد ولی اولی ورژن استوار آن در سال 2017 منتشر شد. Dart یک گویش نرم‌افزار نویسی شی گرا میباشد. شما می‌توانید از قاب ورک Flutter کمپانی گوگل به کارگیری فرمائید تا بتوانید برنامه های IOS را گسترش دهید. مثلا دوستداشتنی ترین IDE های این کادر ورک و لهجه می شود به اندروید استودیو اشاره نمود. یکی مهم‌ترین خصوصیت های Flutter این میباشد که دارنده کتابخانه UI منحصربه‌فرد خویش میباشد که از عناصری به کار گیری می نماید که بر شالوده متریال طراحی صفحه گوگل میباشند. تارنما های seo گردیده برای گوشی با استعمال از قاب ورک هایی مانند Material، Bootstrap یا این که Foundation شما میتوانید مبادرت به توسعه و گسترش تارنما های ریسپانسیو فرمایید. طراحی سایت ریسپانسیو دارنده طرح هایی میباشد که به شما امداد می نماید تا سایت های بسازید که مشابه به نرم افزار های تلفن همراه نیتیو می باشند. مثلا یک تارنما می‌تواند باطن دسکتاپ دارنده یک طرح 5 ستونی باشد البته وقتی که یوزرها با به کارگیری از تلفن همراه های گوشی به‌این سایت مراجعه می نمایند این طرح به صورت دو ستونی در میاید. علاوه بر این هنگامی که شما موبایل خویش را به طور افقی در چنگ میگیرید تعداد این ردیف ها ارتقاء پیدا می نماید. یکی تفاوت های مهم میان یک تارنما seo گردیده برای موبایل های گوشی و یک سایت معمولی این میباشد که شما نیازی به بزرگ نمایی برای مشاهده مطالب ندارید. اپ های اینترنت Progressive این اپ ها، نرم‌افزار هایی میباشند که مانند نرم‌افزار های نیتیو تلفن همراه های تلفن همراه کار می نمایند. مرورگرها امروزه میتوانند تشخیص دهند که‌این وبسایت یک اپ اینترنت Progressive میباشد و در فیض بقیه قسمت های مرورگر را درین سایت ها حذف خواهند کرد و همین مورد نیز سبب می‌گردد تا کاربرانی که از نرم افزار شما به کار گیری می نمایند تجربه ای مانند تجربه فعالیت کردن با نرم‌افزار های نیتیو موبایل های هوشمند را داشته باشند. پباده سازی این وبسایت ها بایستی به نحوی باشد که به طور آفلاین نیز در دسترس باشند. کمپانی کیان تجارت در مسئله پباده سازی گونه های برنامه های گوشی، ساخت وب سایت برنامه و پباده سازی و seo تارنما فعالیت دارد. گروه ما مثال شغل های موفقی در پباده سازی نرم‌افزار تلفن همراه دارا هستند، برای مشاهده مثال شغل های پباده سازی برنامه تلفن همراه اینجا کلیک نمایید. همینطور برای برقراری رابطه با کارشناسان ما با شماره 02188560836 یا این که 09124243876 تماس حاصل نمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۱:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کنتراست رنگ و تأثیر آن بر طرح های رنگی


شاید تا اینجای فعالیت، با خودتان تامل کرده باشید که ساخت ادغام های رنگی متشابه فعالیت بسیار معمولی ایست! ، البته همین که فعالیت را آغاز فرمائید با یک معضل عظیم به اسم Vibrancy روبرو می‌شوید! طراحی اپلیکیشن در مشهد درواقع تصمیم گیری برای Vibrancy یا این که به عبارتی “گزینش شدت رنگ ها”، فوت‌و‌فن عمل شماست که نباید از آن غافل گردید! رنگ های کامل کننده تفاوت رنگ ها گهگاه به سیرتکامل ایی میباشد که آنها را در مقابل هم قرار داده و ضد‌و‌نقیض یکدیگر می نماید، بدین رنگ ها، رنگ های تکمیل کننده میگویند. مغایرت بسیار آشکاری که در رنگ های کامل کننده وجود دارااست، اعتنا مخاطبین را به خودش جلب نموده و به صورت ویژه ایی گزینه اعتنا آنها قرار می‌گیرد. رنگ های تکمیل کننده در دایره رنگ صحیح روبروی هم قرار می‌گیرند و این بی آلایش ترین رویه برای یافت کردن آن هاست. برای ساخت‌و‌ساز یک تزکیب رنگی تکمیل کننده، شایسته ترین شیوه این میباشد که نخستین یک رنگ را تحت عنوان رنگ چیره تعیین فرمائید و آنگاه، از رنگ های تکمیل کننده آن برای تشدید و یا این که تاکید ها (رنگ های اکسان) استعمال نمائید. بعنوان یک نمونه خیلی معمولی، خودتان یک چمنزار سبز را فکر کنید که یک گل شقایق قرمز رنگ، با مسافت هجران از شما، در آن روییده میباشد، این گل قرمز‌رنگ، از به عبارتی مسافت خیلی به دور هم میان این چمنزار سبز رنگ خود نمایی می نماید، که ادله آن، تکمیل کننده بودن رنگ چمنزار و گل شقایق میباشد! یکی شایسته ترین شیوه ها برای ساخت‌و‌ساز ادغام رنگی مطلوب UI و UX، استعمال از رنگ های تکمیل کننده میباشد، ولی هنگام به کار گیری از این رنگ ها می بایست دقت داشته باشید که تعداد رنگ، مخلوط، تکرار ها و محل به کارگیری از آنان، مطلوب، کافی و بجا باشند تا یک نرم افزار قشنگ و باصرفه داشته باشید! طرح های دلخواه و سفارشی تولید طرح های دلخواه و سفارشی، مبنی بر ذوق و ایده پردازی های فردی آن قدر ها هم که برخی از طراحان فکر‌می کنند، پیچیده وجود ندارد! یک رنگ آکسان (تشدید کننده) پر‌نور به یک پالت دربرگیرنده رنگ های خنثی اضافه فرمایید تا یک ادغام رنگی معمولی و در عین هم اکنون جالب بسازید! برای مثال اینجا یک رنگ آبی رنگ آکسان به پالت رنگی سیاه و سپید (یک پالت از خاکستری ها) اضافه گردیده: تصویر پایین طرح UI مرتبط با اپ Drop box را به شما نشان می‌دهد، برنامه ای متشکل از یک تم خاکستری خنثی به اضافه یک آبی رنگ آکسان که فضای طرح را لبریز نموده است! کنتراست رنگ و تأثیر آن بر طرح های رنگی همان طور که می‌دانید، در طرح های Ui، شی ءها و یا این که فضاهای رنگی معمولا به طور دور از هم یا این که بهتر میباشد بگوییم منزوی، قرار نمی گیرند، بلکه معمولا کنار شی ها و یا این که فضاهای رنگی دیگر قرار گرفته، و یا این که قسمتی از آن‌ها را می پوشانند! و این دقیقا به عبارتی چیزی میباشد که اثر کنتراست رنگ در پباده سازی را به دیده تماشاچی منعکس می نماید! خواسته از کنتراست، چگونگی تفکیک رنگ ها از یکدیگر میباشد که‌این مورد را از معنای واژه “contrast” (ناهم خوانی/تباین/طلاق)، هم می اقتدار برداشت کرد، پس سازه بر تعریف‌و‌تمجید کنتراست، اثرات کنتراست در به کارگیری کنار هم و یا این که روی هم رنگ ها تولید می‌گردد. کنتراست مطلوب، فشار وارده بر دیده را کاهش داده و دقت یوزرها را به تمایز روشن رنگ ها و جداسازی واضح آن‌ها جلب می نماید. بدین ترتیب تفکیک شل رنگ ها، بیان‌کننده کنتراست بالا، و غیر وابسته سازی مشقت بار آنان، بیان‌کننده کنتراست تحت رنگ هاست. کنتراست و تأثیر آن بر خوانایی متن ها کنتراست ذیل شی ءها و متن‌ها، به اضافه تأثیر آن بر رنگ ها در برنامه های گوشی کنتراست رنگ، همان تئوری رنگ یک منطقه رنگیست که در پباده سازی، کاربرد های اصلی اکثری دارااست. با اینحال، ترجیح اکثر وقت ها طراحان بر این میباشد که از کنتراست ذیل برای رنگ شی ها استعمال نمایند تا اشیا زیباتر و هماهنگ خیس به لحاظ برسند. هرچند مدام زیبایی به معنای خوانایی وجود ندارد! با این اکنون، به کارگیری از دو رنگ با کنتراست زیر، قادر است خوانایی متن را در پباده سازی شما تا حد متعددی کم کند. قضیه قابل توجهی که اهمیت این مسئله را در پباده سازی uI و uX نرم‌افزار های تلفن همراه دوچندان می نماید، این میباشد که اشتباهات ناشی از کنتراست زیر، مانند عدم خوانایی متن‌ها، در نمایشگرهای تلفن همراه های گوشی بیشتر لمس میگردد! تناسب کنتراست در شی ءها یکی نکته های بسیار اصلی برای داشتن یک کنتراست مطلوب در تصویر، رعایت تناسب و مقادیر نسبی کنتراست اشیا نسبت به یکدیگر میباشد. آنالیز تناسب کنتراست عمل بی آلایش ای میباشد، صرفا کافیست که مقدار عددی کنتراست در هر رنگ را با کنتراست رنگ شی همسایه و یا این که ترکیب گردیده، مقایسه فرمایید. هرچه تفاوت اعداد مرتبط با هر رنگ بیشتر باشد، تفاوت فی مابین نور و روشنایی نسبی رنگ ها هم بیشتر خواهد بود. کنتراست مطلوب می‌تواند دقت یوزرها را به یک عنصر خاص در کاغذ جلب نماید. در واقع کنتراست علاوه بر ساخت و ساز متن‌ها خوانا، قادر است با جداسازی و تفکیک مطلوب رنگ ها از یکدیگر، دقت یوزرها را به آیکن، تصویر، متن و یا این که قسمتی از برگه، بیشتر از سایر عنصرها جلب نماید . این امکان در پر رنگ کردن موادتشکیل دهنده اصلی برنامه اهمیت متعددی داراست. وبسایت W3C recommends ، درباره با کنتراست رنگ ها در تصاویر و متن ها، استاندارد هایی را ارائه نموده است که برای مثال آنان میتوانیم مورد ها ذیل را اسم ببریم: نوشته های سایز کوچک ، در قبال دور‌نما های خویش، به کنتراستی برابر با دست‌کم ۴٫۵:۱ نیاز دارا‌هستند. نوشته های سایز گسترده (حدودا برابر با ۱۴ pt bold/18 pt)، در قبال دور نما خویش، به کنتراستی برابر با دستکم دستکم ۳: ۱ نیاز دارا‌هستند. این استاندارد ها برای آیکن ها و موادسازنده اساسی دیگر هم، می بایست رعایت خواهد شد.برای انتخاب کنتراست رنگ پالت های آیتم به کار گیری و دریافت کردن یک برخورد خوب و قابل فهم و شعور از آن‌ها، ابزار های مختلفی وجود دارا‌هستند که برای مثال آنها می شود به WebAIM’s Color Contrast Checker اشاره نمود. هشدار! یکی‌از خطاها شایع طراحان، در نظرنگرفتن خطاها نقص روئت کرد رنگی در مخاطبین آن هاست. به این ترتیب حتی در صورتیکه درصد یه خرده از مخاطبین شما دارنده این خطاها باشند، گشوده هم اهمیت آن به قدری می باشد که بخواهید بجای توکل بر یک رنگ خاص، از الگوهای متعدد، بافت، رنگ و … به کارگیری نمایید . در پی تصویری از مقایسه روئت کرد عادی رنگ ها، سبزکوری deuteranopia و سرخ‌کوری protanopia، دو نقص شایع در اختلال کور رنگی را مشاهده می‌کنید:


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۴:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

در طراحی اپ خلاق باشید


صاحبان کسب‌وکارها، برای رقابت در بازار مدرن پیرو ایده‌های خلاقانه ساخت و ساز اپ میباشند تا بتوانند در بازار رقابتی کار نمایند، رقبای‌شان را باخت دهند، کناره منفعت نیکی به وجود بیاورند و کسب‌وکارشان را توسعه دهند. پس در شرایطی که مالک کسب‌وکار می باشید یا این که در قضیه نرم‌افزار‌نویسی و ایجاد اپ کار میکنید، طراحی اپلیکیشن در مشهد نیاز دارید با ایده‌های خلاقانه ساخت و ساز نرم افزار پولساز 2020 آشنا گردید. با مطالعه این مقاله در جریان خلاقانه‌ترین ایده‌های ایجاد اپ قرار می گیرید. آنگاه خاطر میگیرید چه طور برای ساخت و ساز نرم افزار از خلاقیت‌تان یاری بگیرید و خودتان ایده دهید. 11 ایده خلاقانه تولید اپ پولساز 2020 موردها ذیل قادر است به شما در ایجاد نرم افزار پولساز ایده دهد. 1- ایده تولید نرم افزار بی‌صدا شدن خود کار گوشی این برنامه منحصربه‌فرد یوزرها پرمشغله میباشد. برای چنین کسانی بسیار اتفاق افتاده که وارد گرد‌همایی‌ای اساسی میگردند، ناگهان موبایل‌شان آغاز به تماس گرفتن می‌نماید و نظم گرد هم آیی به هم می خورد. یا این که بسیار پیش آمده که تلفن همراه یاور دانشجو ها و اساتید دانش گاه در کلاس‌ یا این که گرد‌همایی آزمون استارت به زنگ میل کردن می‌نماید و تمرکز سایر از میان می‌رود. با پباده سازی این نرم افزار، چنین عده ای می توانند جای ‌های گزینه نظرشان را معلوم نمایند و زمانی که به آن‌جا رسیدند، موبایل همپا‌شان به صورت اتوماتیک بی‌صدا می گردد. 2- پباده سازی اپ دور و بر مجازی مطالعه و انجام فعالیت گروهی انجام پروژه‌های گروهی، مطالعه برای آزمون، رفع گونه های، مشاجره و تبادل لحاظ و … کلیه از ضروریات معاش دانشجویی و علم‌آموزی میباشد. با پباده سازی اپلیکیشنی که چنین فضایی را برای آنان به وجود آورد، مطمئنا یاری متعددی به دانشجو یان و علم‌آموزان میکنید. علاوه بر این، می توانید در‌این نرم افزار ابزاری مانند منابع مطالعاتی مجانی، وسایل آزمایشگاه مجازی و … را نیز مهیا فرمایید. 3- ایده ساخت‌و‌ساز نرم افزار پولساز پباده سازی چینش داخلی پباده سازی این نرم افزار به استفاده کننده یاری می‌نماید تا از اطراف اتاق گزینه نظرش عکس بگیرد، آن گاه با استعمال از سبک‌های مجازی و سه بعدی مبلمان، صندلی و میزها شایسته ترین آیتم‌ برای اتاق را تعیین نماید و بعد از آن مبادرت به خرید نماید. این برنامه حتی میتواند با وب سایت‌های خرید مبلمان و … همیاری نماید تا استفاده کننده به طور آنلاین وسایل گزینه نیازش را توصیه دهد. 4- ایده ایجاد نرم‌افزار پولساز یافت کردن هم‌تیمی هرکدام از بشر‌ها سرگرمی و علایق خاص خویش را دارا‌هستند. علاوه بر این، دوست دارا هستند با کسانی که با هم شباهت متعددی دارا هستند، رابطه برقرار نمایند. با در حیث تصاحب کردن این موردها، شما می توانید اپلیکیشنی پباده سازی نمایید که یوزرها عشق و علاقه‌مندی‌های خویش را معلوم نمایند، آنگاه اشخاص با سلایق شبیه یک دیگر را پیدا نمایند و اپ‌های تفریحی یا این که کاری آیتم عشق‌شان مثل کار‌های ورزشی را به طور گروهی انجام دهند. 5- پباده سازی اپ مدیر هزینه های اکثری از اشخاص تاریخ پرداخت محاسبه‌ها و شکل‌اکانت‌ها را فراموش می‌نمایند. یا این که به دوستان‌شان پول قرض میدهند ولی به جهت مشغله‌های زیاد، فراموش می‌نمایند آن‌ را پس بگیرند. به همین خیال مدام با بی‌نظمی‌ها و ایرادات مالی مواجه می باشند. یوزرها در‌این نرم افزار می توانند تاریخ پرداخت بدهی‌ها و اخذ پول‌های‌شان را مشخص و معلوم نمایند تا اپ، تاریخ‌ها را به آنها یاد آوری نماید. از این نحوه با نظم بیشتری به شغل های مالی رسیدگی می‌نمایند و زد خورد‌های خیالی‌ خویش را نیز کاهش می دهند. درین نرم افزار قسمتی را نیز میتوانید به یادگرفتن تخصیص دهید، از اشخاص کارشناس به کارگیری فرمائید و طرز درست خرج کردن پول را به یوزرها یادگرفتن دهید. 6- ایده ساخت و ساز نرم افزار پولساز رزرو گرافیکی رستوران این اپ به یوزرها امداد می‌نماید تا از حیث چینش و پباده سازی گرافیکی بخش‌های متفاوت رستوران را چک نمایند، میز متبوع خویش را تعیین نمایند و رزرو را برای بازه مشخصی انجام دهند. 7- پباده سازی نرم افزار یافت کردن متاع از روش عکس بسیار رخداد می‌ افتد کالایی در اطراف حریم‌مان می بینیم، دوست داریم آن را به طور آنلاین بخریم ولی نمی‌توانیم شبیه آن را بیابیم. پباده سازی این اپ به مخاطب یاری می‌نماید تا با استعمال از سرچ تصویر یک جنس بتواند آن را در مغازه‌های آنلاین پیدا نماید. 8- ایده ساخت و ساز برنامه نرم‌افزار‌ریزی مراسم تزویج تزویج یک کدام از مهمترین مراسم‌های معاش هر شخصی میباشد و تمامی دوست دارا‌هستند شغل های‌شان به شایسته ترین شکل ممکن صورت پذیرد. البته اپ‌ریزی برای این مراسم به هیچ عنوان عمل راحتی وجود ندارد. این برنامه میتواند لیستی از مجموع کارهایی که بایستی برای مراسم تزویج صورت بپذیرد را به یاروهمدم شایسته ترین جای اجرای آنان در چنگ یوزرها قرار دهد. 9- ایده ساخت و ساز اپ تحویل آنلاین سوخت با به کارگیری از این نرم‌افزار یوزرها می توانند سوای رفتن به پمپ بنزین، سوخت گزینه نیازشان را به دست آورند. کافی میباشد در‌این اپ جای ‌ خودرو را معلوم نمایند، آن‌گاه کامیون سوخت نزد آنان می‌رود و سوخت مایحتاج اشخاص را تامین می‌نماید. 10- ایده تولید برنامه پولساز هشدار جنایی پباده سازی این اپ به عموم جامعه امداد می‌نماید تا از مخاطرات، سرقت‌ها و جنایت‌کاران در امان باشند و در صورتیکه حادثه ناخوشایندی نیز صورت اعطا کرد، نتیجه ها ضرر و زیان‌توشه آن را کاهش دهند. درین اپ استفاده کننده با فشردن یک دکمه قادر است هم اعلام خطر نماید و هم محل رخداد را سریعا برای پلیس ارسال نماید. 11- ایده پباده سازی اپ اهدا طعام به خیریه‌ها با به کارگیری از این برنامه، رستوران‌ها یا این که منزل‌هایی که غذای اضافه دارا‌هستند، میتوانند اعلام نمایند و آن را در مشت مجاورت‌ترین خیریه قرار دهند. چنانچه از در بین مطالب بالا، ایده قابل قبولی برای ایجاد نرم‌افزار‌ پیدا کردید، میتوانید کل مراحل ساخت و ساز آن اپ برای مثال گزینش اسم مطلوب برای اپ، تعیین سرور و … را به باشگاه نرم‌افزار بسپارید!


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۹:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چند اپلیکیشن از فروشگاه اپل حذف شد


چند اپ توسعه و گسترش‌یافته به وسیله Trend Micro بعداز اینکه مشخص و معلوم شد که تاریخچه مرورگر و داده ها رایانه یوزرها را گردآوری می‌نمایند، از دکان اپل ( Mac App Store ) حذف شدند.
به گزارش راءس مدیر راهبردی امنیت فضای ساخت و تبادل داده ها سر گروهی جمهوری (افتا)، طراحی اپلیکیشن در مشهد Dr. Antivirus ، Dr. Cleaner و Dr. Unarchiver اسم دارا‌هستند که کلیه زیر اکانت کاربری Trend Micro گسترش‌یافته‌اند. پیش از اینکه این اپلیکیشن‌ها از دکان اپل حذف شوند، جزو پرفروش‌ترین اپلیکیشن‌ها بودند.

او‌لین گزارشی که به طور همگانی در مسئله کار‌های مخفیانه تولید ها Trend Micro در دکان اپل منتشر شد، در آخرها سال ۲۰۱۷ بوسیله کاربری با اسم PeterNopSled ارائه شد.

یک پژوهشگر امنیتی پایین اسم کاربری Privacy_۱st با نشر ویدئویی نشان بخشید که اپ‌های Dr. Cleaner و Dr. Antivirus تاریخچه مرورگرهای Safari، Chrome و Firefox را به یاروهمدم برخی داده ها سیستمی، توده‌آوری می‌نماید. از سویی دیگر یک بسط‌دهنده iOS نیز عده‌آوری داده‌های استفاده کننده بوسیله برنامه دیگری با اسم Dr. Unarchiver را کشف کرد.

مخاطب Privacy_۱st بعداز محاسبه این سه نرم‌افزار متوجه شد که در آن ها کدهایی برای استخراج داده ها استفاده کننده قرار داده شده‌است. این پژوهشگر اعلام کرده که شماره سریال و ورژن سیستم ادله نیز بخشی از داده ها استخراج شده‌است.

مقصد آخرین داده ها استخراج گردیده، طبق گفته Privacy_۱st، دامنه trendmicro.com میباشد.

هنگام ارزیابی خلق این اپ‌ها، یک فولدر JSON دربردارنده کدهای گوناگون نیز مشاهده گردیده که به لحاظ میرسد برای اخذ اوامر از دامنه منبع میباشد. نرم‌افزار‌های دیگری نیز با این تکنیک داده ها یوزرها را به یک سرور فرنگی لود می‌کردند.

نرم‌افزار‌های Adware Doctor و Komros Adware Cleaner (از توسعه و گسترش‌دهنده یکسان)، Open Any Files و Adblock Master نیز جزو این اپ‌ها میباشند.

بعداز با خبر شدن اپل از این دستور، اپلیکیشن‌های خاطر گردیده از دکان اپل حذف شدند. با این هم اکنون Trend Micro اعلام نموده است که هیچ سرقتی از داده‌های یوزرها شکل نگرفته و صرفا به مراد هدف های امنیتی بعضا از داده‌ها، آنهم تنها یکبار، عده‌آوری گردیده‌اند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۳:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی زبان اپ نویسی اندروید

 

Lua
طراحی اپلیکیشن در مشهد با لهجه اپ نویسی لوا در سال ۱۳۷۱ بوسیله اعضای مجموعه تکنولوژی گرافیک دانش کده مسیحی ریود ژانیرو در برزیل نوشته شد. غرض از تایپ کردن این اپلیکیشن کامل شدن کردن نقاط ضعف گویش های C ،VB .net و ... میباشد.

مشخصات:
لوا در صنعت بازی‌های ویدئویی محبوبیت متعددی دارااست.
لوا یک گویش نرم‌افزار نویسی مدل، کامپایل نشده، بازتاب کننده و امری - تابعی میباشد.
مهمترین انگیزه آوازه گویش Lua بخاطر سرعت آن میباشد. در بخش اعظمی از مراجع آموزشی روایت شده که، سرعت دیگر لهجه‌های نرم‌افزار نویسی را با سرعت Lua میسنجند.
++C / C
لهجه نرم افزار نویسی ++C بوسیله استراس ‌تروپ ریاضیدان دانمارکی در سال ۱۹۷۹ معرفی شد. بدین گویش اپ نویسی، گویش سطح میانی می‌گویند به دلیل آن که امکان های یک لهجه سطح بالا و سطح تحت را باهم دارااست. این لهجه هم مستقیما بوسیله اندروید پشتیبانی نمی‌شود و برای به کارگیری از آن می بایست از اپلیکیشن Android NDK استعمال فرمایید که همین استدلال سبب دو برابر شدن پیچیدگی فعالیت اپلیکیشن نویسی میشود، به این ترتیب سفارش ما این میباشد که در پباده سازی نرم‌افزار تلفن همراه اندروید از این گویش به کارگیری نکنید.

# C
سی شارپ یک لهجه اپ نویسی بی آلایش و کارکشته میباشد که در سال 2000 میلادی به وسیله کمپانی مایکروسافت ارائه شد. همان سی شارپ چهار‌مین لهجه نرم افزار نویسی توانا و دوستداشتنی دنیاست. این لهجه ترکیبی از C++ و ویژوال بیسیک و جاوا میباشد که خصوصیت قادر بودن را از ++C و راحت و آسانی را از ویژوال بیسیک و بی نقص بودن را از جاوا گرفته میباشد.

سی شارپ برای ساخت‌و‌ساز نرم افزار های کارآمد و اپ تلفن همراه قابل استعمال میباشد.
سی شارپ قابل استعمال و کامپایل بر روی اشکال کامپیوتر میباشد.
سی شارپ یک گویش نرم‌افزار‌نویسی تمامی منظوره، امروزی و شئ‌گرا میباشد.
یادگیری و اجرای آن بی آلایش و راحت میباشد.
BASIC
لهجه اپ نویسی بیسیک را می شود به تیتر یکی لهجه های اپلیکیشن ‌نویسی سطح بالا و در عین هم اکنون بی آلایش معرفی کرد که در سال 1964 در کالج دارتموث ایالات متحده به وسیله جان جی. کمنی و توماس یوجین ارائه شد. این گویش نرم افزار نویسی مستقیما بوسیله اندروید پشتیبانی نمی‌شود، البته این انتها روش وجود ندارد. مورد ای در گوشه و کنار قابل انعطاف افزاری بیسیک وجود دارااست که قابلیت به کارگیری از بیسیک در اندروید را ساخت‌و‌ساز می نماید. این آیتم کمتر چشم گردیده B4A اسم دارااست. این لهجه به انگیزه آسانی کدها و در عین درحال حاضر بدون نقص بودن یک مورد عالی برای نرم‌افزار نویسی میباشد و می قدرت با آن نرم‌افزار‌های قدرتمندی ساخت‌و‌ساز.

یکی معایب این لهجه این میباشد که، برای بازی سازی مطلوب وجود ندارد.

نوشته‌ی علمی دارای ارتباط: شایسته ترین لهجه اپ نویسی برای پباده سازی نرم افزار ios چه می باشد؟

 

معرفی گویش اپ نویسی اندروید

فیض گیری پایانی
در‌این نصیب با دقت به مطالبی که در قسمت های گوناگون این نوشته‌علمی ارائه شد میخواهیم شایسته ترین گویش اپ نویسی برای پباده سازی برنامه اندروید را معرفی نماییم. در صورتیکه می‌خواهید به طور ماهر و عالی در مورد طراحی وب سایت یا این که پباده سازی نرم‌افزار وارد گردید می بایست درپی انتخابی باشید که همه نیاز های مشتریان را به طور بدون نقص پوشش دهد. در مورد پباده سازی برنامه اندروید بی نقص ترین و شایسته ترین مورد از دربین گویش های اپ نویسی معرفی گردیده، جاواست. البته همان گونه که گفتیم این گویش پیچیدگی های خاص خویش را دارااست و شاید به راحتی نتوانید آن را فرابگیرید. بعد از جاوا سفارش ما برای آموزش گویش های نرم افزار نویسی اندروید سی شارپ میباشد. در شرایطی‌که دنبال یک نرم‌افزار نویسی بی آلایش برای اندروید میباشید و خیلی ماهر بودن فعالیت برای شما دارای اهمیت وجود ندارد، بی‌شک گزینش گویش نرم افزار نویسی بیسیک را به شما سفارش خوا‌هیم کرد و در آخر البته چنانچه دنبال این می باشید که مختلف باشید و در دنیای پباده سازی نرم افزار اندروید کاری تازه انجام دهید پایتون و کاتلین شایسته ترین تعیین می باشند.

 

 

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۱:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ابزار طراحی اپلیکیشن

ابزار ساخت‌و‌ساز نرم افزار های موبایلی سی شارپ چه اسم داراست؟
Xamarin یک برای اشخاصی میباشد که در قضیه سی شارپ عمل می نمایند تا برنامه های خویش را برای اندروید و iOS ایجاد کنند.

برای طراحی اپلیکیشن در مشهد آنکه متوجه گردید که ساخت و ساز یک نرم افزار گوشی با استعمال از C# تا چه حد می‌تواند عمل جذاب و بی آلایش ای باشد کافیست که به نوشته‌ی‌علمی زامارین چه میباشد ؟ ما محرمانه بزنید و با خصوصیات و اسرار این گویش آشنا گردید.
همینطور با Xamarin میتوان اپلیکیشنی که ساخت و ساز آن با به کار گیری از سایر گویش های اپلیکیشن نویسی بیشتراز یک هفته دوران میبرد را در زمان یک روز ساخت.

به همین ما یه سفارش عالی برای شما دوستان داریم و آن یادگرفتن سی شارپ مقدماتی تا میانگین این لهجه میباشد.
پس شتاب فرمایید و مفاهیم نخستین این گویش را به خیر برای آغاز ماهر شدن و داشتن شغلی در آینده برای درآمدتان بیاموزید.
پی اچ پی(php):
php-نرم افزار نویسی گوشی

واژه و کلمه PHP برگرفته از عبارت Hypertext Preprocessor میباشد و یک لهجه نرم‌افزار نویسی سمت سرور به طور کدباز میباشد.
این لهجه به وسیله Zend Technologies در سال 1995 ساخت و ساز شد و در صدر برای ساخت سایت گزینه استعمال قرار می گرفت و مقصود از تولید آن نیز ساخت سایت ها با استعمال از آن بود. ولی امروزه کاربردهای این گویش ارتقاء یافته میباشد که مثلا آن‌ها می شود به پباده سازی برنامه های اندروید اشاره کرد.
این گویش علاوه بر اسکریپت نویسی سمت سرور برای اسکریپت نویسی در خط امر نیز به کارگیری میشود. با وجود آنکه PHP در اولِ ظهور یک گویش نرم‌افزار نویسی کاربردی برای طراحی سایت های دینامیک بود ولی امروزه این گویش به حدی پیشرفت داشته میباشد که می قدرت از آن برای ساخت و ساز نرم‌افزار های اندروید و اپ های ios نیز بهره مند شد.
با به کار گیری از PHAP توسعه و گسترش دهندگان میتوانند به آسانی نرم افزار های اندروید، نرم افزار های iOS و نرم افزار های ویندوز پباده سازی کنند.
سی پلاس پلاس(C++):
c++-اپ نویسی گوشی

شاید تعجب نمائید مگر می‌شود با این لهجه هم اپ های موبایلی ساخت‌و‌ساز ؟
بایستی بیان کنم آری می شود زیرا ازقدیم بیان کردن دود از کنده بلند میشه.
سی پلاس پلاس یک گویش نرم‌افزار نویسی شی گرا میباشد که تک بعدی نبوده و برای کاربرد های متنوعی قادر است آیتم استعمال قرار گیرد. گویش نرم افزار نویسی سی پلاس پلاس سینتکس های خویش را از لهجه سی به ارث برده میباشد و می اقتدار اعلام‌کرد که‌این لهجه از گویش سی منشا گرفته میباشد. این بدان معنا میباشد که در شرایطی که شما گویش سی را آموخته باشید یادگیری سی پلاس پلاس برای شما عمل مشکلی نخواهد بود. این دو گویش تا حدود بسیار متعددی شبیه یکدیگر می باشند اما می قدرت خاطرنشان کرد که سی پلاس پلاس اندکی پیچیده خیس و همینطور کامل تر از گویش سی می‌باشد.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۸:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی نرم افزار موبایل

ارزش ساخت و ساز نرم افزار


(نرخ‌گذاری نرم افزار لازم مشتری، یک فرایند مشارکتی میباشد. نیاز به خرد جمعی دارااست و مشتری نیز می بایست ایده و خواست خویش را به طور ظریف و مکتوب در دست طراحان نرم‌افزار قرار دهد.)

معیارهای هزینه ساخت و ساز برنامه
پباده سازی و ساخت و ساز برنامه ها طراحی اپلیکیشن در مشهد  مثل پباده سازی و طراحی وب سایت یا این که لوح های فشرده،بسته به پروژه و نوع فعالیت و هنگامی که می بایست برای آن تخصیص یابد،نرخ‌گذاری و بها یابی میشود.

قیمت یابی را نیز مجموعه های کارشناسی که وظیفه ساخت و ساز بخش های متعدد نرم افزار را بر عهده دارا هستند انجام میدهند و درنهایت، هزینه تولید نرم افزار پایانی مشخص و معلوم و به مشتری اعلام می گردد. این مراحل، معمولاً پیاله یکسری روز بعد از اخذ پیشنهاد مشتری انجام میشود درین تعدادی روز ایده مشتری و شیوه اجرایی آن، قابلیت و امکان سنجی و آنالیز می‌گردد.

مشتریان، آرمان گرا میباشند ولی ایده و مهارت آنها در کنار تجربه و محتوا و دارایی ای که دارا هستند، دربین مقطع، این اذن را به آنان برای کسب هدف ها آرمانی نمی دهد. این وظیفه موسسه ها پباده سازی نرم افزار میباشد که با اعتنا به اشرافی که روی مارکت و نیازهای کاربر دارا‌هستند، ایده پردازان و دوستداران به پباده سازی نرم‌افزار را با حقیقت ها آشنا نمایند و ضمن دادن سرعت برای تجاری سازی ایده، هزینه ها را نیز کاهش دهند.

در نرخ‌گذاری ساخت‌و‌ساز برنامه، مورد ها تحت تأثیر دارا هستند:
رابط کاربری لازم یک نرم‌افزار یا این که به عبارتی روایت UI/UX؛
گرافیک موردنظر برای پباده سازی نرم افزار؛
محتوایی که مشتری برای برنامه در حیث میگیرد، از ساخت و ساز محتوا تا ویراستاری و بار گذاری و کدنویسی؛
تجهیزات نرم افزار
واحد سنجش احاطه و مهارت کدنویس ها و مهندسان اپلیکیشن در پباده سازی دیتابیس و مشخصه های برنامه.


نرخ‌گذاری به وسیله نیروی کارشناس
طراح یو ایکس (UX DESIGNER)، بسط دهنده اندروید (ANDROID DEVELOPER)، مهندس دیتا (DATA ENGINEER)، فرانت اند امور (FRONT-END DEVELPER)، متخصصان seo (سئو) و شبکه‌های‌اجتماعی (SOCIAL MEDIA)، تخصصی های موردنیاز برای پباده سازی و ایجاد برنامه می باشند که کلیه در فرایند ساخت و ساز، شرکت کردن دارا‌هستند و تخصص و تجربه و مهارت هرمورد، در نرخ‌گذاری نرم‌افزار، تأثیرگذار خواهد بود.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۳:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)