مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

بارکدها و کدهای QR را بخوانید


بارکدها و کدهای QR را بخوانید

طراحی اپلیکیشن در مشهد


دوربین تلفن همراه‌های اندرویدی می توانند بارکدها را نسخه برداری نمایند، آن ها را بخوانند و کدهای QR را به داده ها قابل تعبیروتفسیر تبدیل نمایند. شاید در قبلی کالاهایی خریداری کرده‌اید و در پشت تولید ها مشاهده کرده‌اید که از شما می خواهند کد مربوطه را نسخه برداری نمائید تا داده ها بیشتری به دست آورید یا این که اتصال به دستگاه به صدق انجام ‌شود. به‌طور نمونه در برخی از دوربین‌های پایین کانال دی‌لینک و پیوند بایستی از روش دوربین تلفن همراه کد QR را کپی فرمایید تا موبایل بتواند با دوربین زیر کانال رابطه برقرار نماید. این داده ها صرفا هنگامی‌که یک دستگاه بارکدخوان در دست داشته باشید قابل تعبیر می‌باشند، البته موبایل‌های هوشمند اذن میدهند بارکدها و کدهای QR را نسخه برداری فرمائید.

4>>> به‌کارگیری فلاش دوربین را به دست‌کم برسانید
برخی از یوزرها فلاش دوربین موبایل اندرویدی را به صورت دایم در شرایط مدام پر‌نور قرار می دهند و تصور می نمایند هنگامی که فروغ بیشتری ساطع شود، کیفیت تصاویر بهتر می شود، ولی این نگرش خطا میباشد و فیض معکوس دارااست. فلاش فقط برای مواردی میباشد که فروغ و روشنایی محیطی نادر میباشد و قرار میباشد نوروفروغ پیکان جایگزین فروغ طبیعی یا این که حتا فروغ و روشنایی اتاق باشد. عکس‌برداری با نشانه گر سبب ساز می‌گردد لکه‌های نوری نا مطلوب در تصویر تولید شود و تعادل در بین سایه‌ها از بین برود. صرفا در اطراف‌هایی که فروغ و روشنایی یه خرده دارا‌هستند از فلاش به کارگیری فرمائید، ولی پیش از فعال کردن مکان نما اطمینان نتایج نمایید پر‌نور کردن پیکان به عکس‌برداری یاری می نماید. به عبارت دیگر، پیکان می بایست نهایی چاره برای حل نقص‌ باشد و نباید تحت عنوان جایگزین فروغ طبیعی یا این که حتا نوروروشنایی اتاق در حیث گرفته شود.

5>>> تصاویر HDR بگیرید


با به کارگیری از خصوصیت HDR دوربین تلفن همراه میتوانید عکس‌هایی با با کیفیت و با حداکثر جزئییات ممکن تهیه و تنظیم نمائید. خصوصیت HDR اصولا تعدادی عکس از یک صحنه میگیرد و آن گاه از مناطقی که شایسته ترین کیفیت نورپردازی دارا هستند به کارگیری می کند تا یک تصویر ایده‌آل تولید شود. بیش تر تلفن همراه‌های نو اندرویدی به‌طور پیش‌فرض این خصوصیت را دارا هستند، ولی در حالتی که دوربین موبایل شما فاقد چنین خصوصیت میباشد می بایست از برنامه‌های ثالث دوربین که خصوصیت HDR را ارائه میکنند به کار گیری نمائید.

6>>> نگاتیوهای دیرین را دیجیتالی فرمایید
در شرایطی‌که عکس‌های نگاتیو کهن دارید و میخواهید آن‌ها‌را دیجیتالی نمایید یا این که صرفا میخواهید آنان‌را ملاحظه کنید، دوربین موبایل شایسته ترین ابزار در دسترس میباشد. افکت نگاتیوی که باطن برنامه دوربین جای دارد اذن می دهد تصاویر باطن نگاتیوها را به صورت تمام رنگی ملاحظه کنید. صرفا کاری که می بایست انجام دهید این میباشد که نگاتیو را مقابل یک چراغ پر‌نور و لنز دوربین قرار دهید. وقتی که غربال نگاتیو باطن برنامه موبایل را پر‌نور کردید، یک تصویر تمام رنگی را مشاهده میکنید. ولی نباید انتظار داشته باشید یک تصویر با با کیفیت اخذ فرمایید. اعتنا فرمایید از این طریق نمی‌اقتدار برای دیجیتالی کردن تصاویر در خانه با بالاترین کیفیت به کارگیری فرمایید. ولی تصویر رنگی که بدین طرز نشان داده می گردد کیفیت خیر داراست. در حالتی که به دیجیتال کردن نگاتیوها عشق دارید به یک سری ابزار مازاد نیاز دارید. برای دیجیتالی کردن نگاتیوهای سابق کیفیت خوب قابل پذیرش با استعمال از دوربین تلفن همراه‌های هوشمند می بایست از تکنیک DIY استعمال نمایید. در‌صورتی‌که دوربین موبایل فاقد غربال نگاتیو میباشد، برنامه‌هایی مشابه به Photo Negative Scanner: View & Convert color film تلاش خیر و خوبی در این مورد دارا هستند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۵:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برنامه های کاربردی با به کارگیری از برنامه نویسی اندروید با پایتون


نقش پایتون در توسعه و گسترش گوشی
بسط برنامه های گوشی به جهت توسعه و گسترش دامنه آن به بخش عمده ای از کسب و فعالیت تبدیل شده‌است. چهارچوب پلتفرم پایتون در اکثری از سیستم کارداران از قبیل اندروید، ویندوز۷، لینوکس و مک اجرا میشود.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

پایتون یک ابزار عالی برای تایپ کردن اسکریپت های بی آلایش و برنامه های پیچیده یک‌سری نخی می‌باشد. نکته قابل توجهی که در برنامه نویسی اندروید با پایتون موجود هست آن میباشد که‌این مجال را بدست آورده میباشد تا به طور مجانی در دسترس باشد و در سطرهای نامحدود در آن کد نویسی انجام می‌شود.

برنامه نویس ها دستگاه های اندرویدی و آیفون برای ارائه یک برنامه موبایل عالی به مشتری خویش ، از یکسری تکنیک گسترش چندسکویی (یعنی امکان اجرا در تعدادی سیستم برهان) استعمال میکنند.

 

 

برنامه های کاربردی با به کارگیری از برنامه نویسی اندروید با پایتون
برنامه Aarlogic C05/3 : یک برنامه ردیابی PCB از GSM/GPS به کار گیری می‌کند که با پایتون پیشرفته میباشد و با سرورهای نقشه گوگل گزینه پشتیبانی قرار گرفته میباشد .
برنامه Pyroute : یک برنامه نقشه برداری و مسیریابی GPS مطلوب برای گوشی هست.
برنامه FoodPlus : یک برنامه تلفن همراه پیشنهاد طعام هست که فرآیند فرایند پیشنهاد خوراک و ردیابی را معمولی می‌کند و منحصر هواداران به طعام با به کارگیری از برنامه نویسی اندروید با پایتون پباده سازی شده‌است.
برنامه AppBackup : این برنامه دستگاه های IOS را جیلبریک می‌کند که منجر می گردد تجهیزات پشتیبانی و بازیابی پیکربندی و داده های برنامه مغازه تلفن همراه فعال شوند.
برنامه نویسی اندروید با به کار گیری از کتابخانه Kivy
با محبوبیت موبایل های هوشمند و تبلت ها، برنامه نویس ها طالب برنامه نویسی اندروید با پایتون گردیده اند. به لطف کتابخانه تازه، برنامه نویس ها پایتون می‌توانند در برنامه نویسی اندروید با پایتون با استعمال از کتابخانه kivy برنامه های متعددی را گسترش دهند.

در مورد برنامه نویسی اندروید با پایتون به دانشی مبنا نیاز دارید . در‌این نوشته‌علمی خصوصیت های کلیدی Kivy را معرفی می گردند و آن‌گاه نشان میدهد که به چه شکل طرح بندی در کیوی و بعضی از مثال های جانور را کشف نمایید.

برای اینکه بتوانیم از پایتون برای برنامه نویسی اندروید به کارگیری کنیم، بایستی از کتابخانه های برنامه نویسی با تیتر Kivy منفعت بگیرید. این کتابخانه یک پلتفرم یک‌سری سکویی است که برای برنامه نویسی اندروید با پایتون به کار گیری میشود. پیشین از اینکه استارت به استعمال از این کتابخانه ی برنامه نویسی کنیم، می بایست بدون شک مبادرت به نصب کتابخانه ی Kivy نماییم.

ممکن میباشد نصب کتابخانه ی Kivy تا حدودی زمانبر و زمانبر باشد، ولی برای گسترش اپلیکیشن اندرویدی متبوع به طور کامل ضروری هست.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۸:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وب سایت های گوشی پسند


مشارکت با سایر خدمات

همکاری با شرکت ها مشابه، به شما کمک می کند از برد آن‌ها نیز منفعت مند گردید، این فعالیت مشتریانی بیشتری برای شما به ارمغان می آورد. با تهیه و تنظیم یک لیست از سایر شرکت ها و پیوستن به آنها، یک برنامه برای رد و بدل کردن تبلیغات دربین خود چهره دهید، با این کار فایده عاید هر دو طرف میشود و به فایده مشترک می انجامد.

وب سایت های گوشی پسند

طراحی اپلیکیشن در مشهد

برای شرکتهای که هنوز هم چندان عشق مند به ایجاد اپلیکیشن مجزا نیستند، طراحی وب هایی که برای نمایش در موبایل به نه طراحی شده، می تواند جایگزین خیر باشد که با دارایی آن ها نیز منطبق خواهد داشت. با یک جستجو میتوانید وب سایت هایی را که این فعالیت را به ازای دریافت مبلغی ناچیز انجام میدهند بیابید. هدف تعامل با کاربر و بهبود سابقه کاربران است که سبب ساز به جذب مشتری می گردد.

منفعت گیری

با شرایط پر رونق صنعت تلفن همراه که امروزه شاهد آن هستیم، به کلیه کسب و کارها توصیه می شود که یک اپلیکیشن موبایل برای تبلیغ تولیدها خود بسازند. به واقعیت گوشی وسیله ای می باشد که همه ارتباطات توسط آن رهبری می‌شود، در نتیجه پیوستن به این فناوری، تضمینی برای نتیجه ها آیتم انتظار برای کسب و کار شما خواهد بود.
گوگل ناو یکی‌از تجهیزات حیاتی برای یوزرها اندروید به شمار میاید که اما توسعه و گسترش‌ی این دستیار صوتی تمام نشده و گوگل مرتبا به قابلیت و امکان‌های آن طولانی تر میکند. جدیدترین خصوصیت بیشتر گردیده به گوگل ناو به یوزرها این قابلیت و امکان را می دهد تا بتوانند پیامک‌ها را شنیده و به آنها جواب دهند.

حالا در‌صورتی‌که به گوگل ناو سئوالی مانند «پایانی پیامک‌های منرا نشان بده» را بیان نمائید، این دستیار صوتی در برخورد بدین سئوال سریعا پنج پیامک انتها را که اخذ کرده‌اید اکران می دهد. گوگل ناو می تواند هر مورد از پیامک‌ها را که بخواهید برایتان بخواند و جواب ارسال نماید. ولی یکسری ترفند به‌این خواسته موجود هست؛ به عنوان مثال میتوانید از عباراتی مانند «show me my last mesغیر مجاز می باشدes»، «show me my latest mesغیر مجاز می باشدes» یا این که «show me my newest mesغیر مجاز می باشدes» و «read me…» به کار گیری نمائید. گوگل ناو با شنیدن این کلمه ها علاوه بر پیامک‌ها قادر است آدرس اینترنتی‌ها را نیز برایتان بخواند.

اما این امکان فقط برای پیامک‌های دریافتی از روش اپراتورها کاربرد دارااست و به واسطه‌ی آن نمی‌اقتدار پیام‌های صوتی گوگل را کاوش کرد. با این درحال حاضر می‌اقتدار از گوگل ناو انتظار داشت تا در بروزرسانی‌های بعدی به قابلیت و امکان‌ قرائت پیامک‌های جانور در دیگر نرم افزار‌های ارسال پیامک نیز مجهز شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۵:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار معروف موبایل


در‌این نرم افزار ترازو امنیت مسیرها، ترافیک جاده ها، گودی ها و چاله هایی که ممکن میباشد در آن مسیر وجود داشته باشند برای شما نشان داده خواهند شد. هزینه این نرم افزار حدود 99/29 دلار در سال میباشد. حتی به طور آفلاین می‌توانید از نقشه های مسیریابی که‌این نرم افزار در دست تلفن همراه شما قرار میدهد استعمال نمائید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

نرم افزار Google Play
در حین مهاجرت جاده ای و یار با خانواده، ممکن میباشد شما دوست داشته باشید موسیقی و آهنگ گوش نمائید، فیلم مشاهده کنید، بازی رایانه ای انجام دهید؛ علاوه بر این ها هر مقاله هنری و درگیر کننده را که بخواهید می‌توانید در نرم افزار Google Play پیدا فرمایید. بخش اعظمی از برنامه های اجرای موسیقی، کنسرت ها، ارکست ها درین نرم افزار سرویس ها وارد می کنند.

برای استعمال بدون‌پول، این نرم افزار تبلیغات خویش را فعال نگه می‌دارد البته در حالتی‌که دوست دارید از این تبلیغ های مزاحم خلاص گردید، میتوانید هزینه ای را به طور ماهیانه پرداخت نمایید و به راحتی و سوای مزاحمت، موسیقی های موردعلاقه خویش را گوش دهید. همینطور میتوانید دیگر نرم افزار های مهاجرت را نیز از این برنامه دانلود فرمایید و از آن‌ها هم به کار گیری فرمایید.

نرم افزار Audible
در سفرهای جاده ای برای خیلی از راننده ها اتفاق افتاده که در زمان رانندگی چرت بزنند. یکی‌از شیوه های دیدنی و بسیار مؤثر برای دوری از این رخداد، گوش دادن به کتاب های صوتی با استعمال از Audible میباشد. در اولی به کارگیری از Audible، شما میتوانید از زمان 30 روزۀ مجانی آن استعمال نمائید. بعداز این مقطع برای استعمال دوباره می بایست در هرماه 95/14 دلار بپردازند.

در‌حالتی که شما نمی‌خواهید برای کتاب های صوتی خویش پول پرداخت فرمایید، در این‌حالت میتوانید در حین هجرت، به کتاب های صوتی تولیدشده بوسیله کتابخانه های محلی که به طور مجانی عرضه میشوند، گوش نمائید. گوش کردن به یک کتاب صوتی در زمان مسافرت جاده ای می‌تواند یک منش عالی برای درگیر شدن در هنگام رانندگی باشد، شاید چیز جدیدی یاد میگیرید و یا این که اذن دهید تخیل شما رویش پیدا نماید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۸:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فراگیری بدون نقص تولید برنامه عکس نوشته ساز در اندروید


فراگیری بدون نقص تولید برنامه عکس نوشته ساز در اندروید آموزشی است که به درخواست زیاد یوزرها براتون فراهم کردیم.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

همونطور که میدونید مردم در شبکه های مردمی همواره در پی ارائه محتوای متنی خویش که هرچیزی اعم از

سخنان بزرگان ، نوشته های عاشفانه و عارفانه ، سخنان مزاح و … می باشند.

ولی معمولا ارائه این محتوا در قالب متن معمولی و کم آب آنچنان قابل پذیرش نمی باشد.

یکی‌از روش ها تبدیل متن‌ها معمولی به تصاویر با افکت ها ، فونتها و استیکر های یگانه و متعدد می باشد.

این تصاویر که معمولا با اسم عکس نوشته شناخته می شوند تاثیر بیش تر بر روی مخاطب داشته و شم بهتری را نسبت به متن‌ها معمولی انتقال می‌دهند.

در این موسسه برای اولی توشه شما با طریق ایجاد یک برنامه عکس نوشته ساز بدون نقص آشنا خواهید شد.

یوزرها شما بتوانند اشکال متنهای خویش را با فونت های گوناگون و دلخواه بر روی تصاویر متعدد قرار دهند.

اعمال افکتهای تصویری متفاوت و افزودن اشکال استیکر به تصاویر در‌این یادگرفتن نقل شده میباشد.

پیشنیاز این عصر اشراف مقدماتی به برنامه نویسی اندروید است (کلیک نمایید)

 

توضیحات زمان به تفکیک گرد‌همایی:
نشست اولیه: افزودن کتابخانه به برنامه
در نشست اولیه مقدمات عمل به طور بی نقص توضیح داده گردیده و کتابخانه های لازم معرفی و به پروژه طولانی تر می‌گردد.

یادگرفتن طرز به کارگیری از کتابخانه فراخوانی و استعمال در‌این گرد هم آیی بازبینی خواهد شد.

 

نشست دوم: افزودن گزینه ها
در‌این نصیب منوی ذیل برگه رو تولید خوا هیم کرد که از سه بخش متن و دور نما و استیکر ساخته شده در هر بخش پیکربندی مربوطه رو عمل خوا هیم کرد.

در نصیب متن افزودن و تغییر‌و تحول رنگ و اندازه و فونت و… رو داریم و در نصیب دورنما ساخت و افکت و …

و در نصیب استیکر هم افزودن استیکر رو خوا هیم داشت .

 

گردهمایی سوم: تهیه رنگ یا این که عکس دور نما
درین نصیب یک عکس از دوربین یا این که آلبوم تعیین می‌کنیم و تحت عنوان مورد قرار می دهیم .

یا این که از پالت رنگ یک رنگ را گزینش و تحت عنوان مسئله تهیه و تنظیم می کنیم .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۰:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه گونه از نرم افزار گرادینت Gradient


چه گونه از نرم افزار گرادینت Gradient استعمال کنیم تا بدانیم مشابه کدام سلبریتی هستیم؟! محاسبه و انتقاد نرم افزار گرادینتتوسط علیرضا مجیدی۲۸ مهر ۱۳۹۸بدون بینش

طراحی اپلیکیشن در مشهد

بر پایه ی شواهدی که‌این ایام در کانال‌های اجتماعی میبینیم می بایست به‌تدریج نرم افزار صورت‌اپ FaceApp را فراموش کنیم، به این دلیل‌که روزهای سروری نرم افزار جدیدی فرارسیده میباشد!

رخ‌اپ، اپلیکیشنی جنجالی بود که با امداد فناوری هوش تصنعی و مصنوعی، می‌توانست فیس شما‌را در هنگام پیری و سالخوردگی به شما نشان بدهد و یا این که چهره یک مرد را به طور یک زن تبدیل نماید و برعکس.

ولی یک سری هفته پیش یک نرم افزار به وسیله کمپانی Ticket To The Moonوارد گوگل پلی و اپ استور اپل گردیده که به ویژه درین یک هفته خیلی داد و فریاد به پا کرده. نام این نرم افزار گرادینت Gradient میباشد.

پایگاه کمپانی خالق این نرم افزار در دلاویر ایالات متحده میباشد. ولی مسئله بدین آسانی وجود ندارد و باز‌بینی بیش تر نشان می دهد که کمپانی چینی Meihua Capital Partners بیشترین سرمایه‌گذار این موسسه ظاهرا آمریکایی میباشد.

خرید کتاب با ۱۰٪ تخفیف(کلیه کتاب‌ها)
گرادینت در واقع یک نرم افزار سلفی میباشد و به یاری هوش تصنعی و فناوری‌های زیباسازی اذن بازنویسی عکس‌های سلفی را میدهد، برای مثال به امداد آن استفاده کننده میتواند چشمانش را درشت‌خیس نماید و لبش را پررنگ‌خیس نماید یا این که تون رنگ پوستش را تغییر و تحول بدهد یا این که رنگ گیسو دیگری تعیین نماید.

البته دیدنی‌ترین بخش نرم افزار گرادینت Gradient، بخشی میباشد که به استفاده کننده می گوید که مشابه کدام انسان دارای شهرت یا این که سلبریتی میباشد!

در گوگل پلی این نرم افزار بیش تر از یک میلیون توشه دانلود گردیده و اینستاگرام هم مالامال گردیده از عکس‌هایی با هشتگ Gradient که در آن یوزرها سلیقه‌زده می گویند که مشابه کدام سلبریتی میباشند.

چطور نرم افزار گرادینت Gradient را دانلود کنم و از آن به کار گیری کنم؟
دانلود نرم افزار گرادینت Gradient برای یوزرها iOS

دانلود نرم افزار گرادینت Gradient برای یوزرها اندروید

بعداز دانلود، شما عکسی دلخواه از خودتان یا این که هر دوست یا این که فرد دیگری میتواند آپلود نمائید، برنامه کاوش می‌نماید و مشابه ترین عکس را پیدا می نماید. نرم افزار برای اینکه بر لطف عمل اضافه کند سیر دگردیسی عکس شما به عکس سلبریتی را در قالب یک‌سری عکس نشان می دهد.

 

ناگهان اعلام میگردد که شما مشابه یک سلبریتی میباشید. درصورتی که از سلبریتی‌ای که به زعم برنامه، مشابه وی میباشید، خوشتان نمی‌آید، میتوانید مجدد مبادرت فرمائید. جذاب میباشد که در حالتی که از نرم افزار مجدد مراد شود که به عبارتی عکس را تست فرمایید، توشه دوم و بارهای دیگر، هر توشه فیس استفاده کننده را مشابه یک سلبریتی دیگر گزینش می‌نماید.

همان، همت و ترازو اعتنا نرم افزار به هیچ عنوان بالا وجود ندارد. اکثری از یوزرها هم از همین راضی نیستند و می گویند که اگر انتظار یک چهره‌اپ دیگر را داشتند و می‌خواستند یقین نمایند که هوش تصنعی متحیرشان خواهد کرد، سرخورده گردیده‌اند. به عنوان مثال استفاده کننده مردی گفته که در حالتی‌که صورتی به طور کامل مردانه با آرواره پر رنگ مربعی و ریش داراست، گرادینت او‌را مشابه یک خواننده زن می داند میباشد!


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۴:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فهم و شعور نیاز و انگیزه استفاده کننده


فهم و شعور نیاز و انگیزه استفاده کننده
گذشته از هرگونه فیض‌گیری و وصال به خروجی آخری، می بایست عوارض ممکن برای استعمال از نرم افزار، روزگار و مکان به کار گیری از نرم افزار و معضل‌های احتمالی یا این که فعلی یوزرها سیستم، باز بینی شوند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

زمانه
به لحاظ می رسد راننده‌ها در حین رانندگی از این نرم افزار به کار گیری مینمایند. بعضا از راننده ها در روز شب و سایرین در کشیک روز از نرم افزار به کار گیری خواهند کرد.

مکان
بیش تر راننده‌ها در هم اکنون تکان به سمت مقصد دلیوری و یا این که در حین رفتن به رستوران برای به دست آوردن پیشنهاد‌ها از این نرم افزار استعمال میکنند. پس، محل به کارگیری پشت موتور و در هم اکنون رانندگی خواهد بود.

در گام آن‌گاه، ریویو های نرم افزار فعلی راننده‌ را در پلی‌استور مطالعه کردم تا فیدبک‌ها و ایده ها جان دار را بهتر ببینم.

مهم بود که اشتباهات فعلی و حتی فید‌بک‌های مثبت را بدانم تا با تمرکز بیشتری به فعالیت پباده سازی بپردازم.


درین تصویر گزیده‌هایی از نظراتی که برای پریدیت مهم بودند می‌بینید.

تولید نقشه خیالی
عادت دارم که همگی‌ی کانتکست‌های مو جود را در نقشه‌ فرضی عده‌آوری کنم. با داشتن این نقشه خیالی برای دریافت کردن تصمیمات اساسی در زمان پباده سازی میتوانم بحران‌ها و نکات کلیدی را مرور کنم.

حدس‌هایی در رابطه این‌که چطور توصیه‌ها توده میگردند و به راننده‌ها انتقال داده‌ می‌شدند، داشتم که بر مبنا آن ها می‌توانستم روند‌ها را واضح‌خیس پیاده‌سازی کنم.

تقسیم بندی پروژه و پیدا‌کردن پیوندهای منطقی دربین اجزای سیستم در وصال به نقشه مفهومی آن، مهم میباشند

استوری موفقیت
اذن بدهید یک استوری موفقیت جامع از مسیر به کارگیری استفاده کننده برای شما رسم کنم. این تکنیک از برایان چسکی، مدیرعامل Airbnb وقتی که از انیماتور‌های پیکسار برای رسم تجربه یوزرها Aribnb به کار گیری کرد، الهام گرفته گردیده میباشد.

با استوری موفقیت می توانم فهم و شعور بهتری از مسیر جنبش استفاده کننده در نرم افزار، سعی‌، معضل‌های احتمالی یا این که نیاز یوزرها داشته باشم.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۵:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزیت ها و معایب سایت ریسپانسیو


امروز با دقت به ترازو به کارگیری یوزرها از تلفن همراه برای انجام شغل های روزانه از قبیل کاوش در اینترنت ، خرید فرآورده و سرویس ها ما یحتاج خویش داشتن وبسایت مطلوب و داشتن نرم افزار موبایلی برای ارائه سرویس ها به یوزرها امری مهم و اثر گذار برای بهبود کسب و فعالیت است . امروزه برای هر شغلی لازم میباشد تا ورژن موبایلی برای یوزرها خویش پباده سازی کنید. پباده سازی ورژن موبایلی را می شود به دو چهره طراحی وب سایت به طور ریسپانسیو یا این که واکنشگرا با امکان سازش با تلفن همراه و طریق دوم ایجاد برنامه گوشی برای سیستم های متفاوت در حیث گرفت. درین نوشته‌علمی ما این دو طرز و مزیت ها و کمبودهای هر دو را بیان می‌نماییم.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

مزیت ها و معایب سایت ریسپانسیو
طراحی وب سایت ریسپانسیو یک راه و روش مطلوب جهت حضور در گوشی می‌باشد چون فقط با یک در دست گرفتن پانل کافی میباشد مطالب وبسایت موبایلی و کامپیوتری خویش را آپدیت رسانی کنید. همینطور لازم وجود ندارد برای هر سیستم ادله موبایلی یک اپلیکیشن غیروابسته بنویسید . یک عیب مهم که وبسایت سازگار با گوشی داراست آن میباشد که در حالتی که که وب استفاده کننده متصل نباشد استفاده کننده کارکشته نخواهد بود محتوای وبسایت را مشاهده کند.

مزیت ها و معایت برنامه تلفن همراه
شایسته ترین نحوه برای اینکه یوزرها شما و مشتریان شما به آسانی بتوانند به داده ها و سرویس ها شما دسترسی داشته باشند ، داشتن یک نرم افزار اندروید است . امروز بخش اعظمی از اینترنت سایتها و شرکتها مبادرت به ارائه نرم افزار های اندرویدی و ios برای سایت و سرویس ها خویش می‌نمایند..ارائه چنین اپلیشکیشن هایی تاثیر بسزایی در رویش کسب و عمل و جذب یوزرها نو دارااست . . مزیت برنامه موبایلی عدم نیاز آن به وب میباشد و استفاده کننده توانا خواهد بود فارغ از نیاز به وب مطالب شما‌را مطالعه کند. با داشتن چنین نرم افزار هایی ، یوزرها می توانند بسیار معمولی با شما رابطه برقرار نمایند ، تولید ها و سرویس ها شما رو مشاهده نمایند و توصیه خرید خویش را انجام و پرداخت انلاین کنند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۲:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

زمانه مطلوب برای پست گذاری در لینکدین


زمانه مطلوب برای پست گذاری در لینکدین
با دقت به آمارهای به دست آمده شایسته ترین ایام برای پست گذاری در لینکدین روزهای کاری میباشد. روز ها و سا‌عتها کاری بالاترین راندمان را در لینکدین دارا هستند. شبکه‌های‌اجتماعی لینکدین از حیث 93 درصد از بازاریاب ها شایسته ترین کانال اجتماعی در عرصه B2B هست. شایسته ترین روزگار در زمان روز برای پست گذاشتن فی مابین ساعتهای 6 تا 7 صبح و نیز 5 تا 6 بعدازظهر میباشد. فی مابین ساعت 10 تا 11 نیز بیشترین واحد سنجش کلیک روی پست ها انجام می‌شود. همانگونه که میدانیم لینکدین یک کانال اجتماعی کاری میباشد و بیشترین مخاطبین آن نیز شغل ها و کسب و شغل های متفاوت میباشند بدین ترتیب بیشترین عمل در‌این شبکه‌های‌مردمی روزهای کاری رخ میگیرد.

  طراحی اپلیکیشن در مشهد

دوران بندی مطلوب برای پست گذاری در تلگرام
روش پست گذاری در تلگرام نیز تا حدودی شبیه اینستاگرام میباشد. برای هر که شبکه تلگرام دارااست شناسایی روزگار مطلوب برای درج پست بسیار مهم میباشد. برای به کارگیری از امکان روزگار بندی در تلگرام می اقتدار از ربات هوشمند بات فادر (BotFather) به کار گرفت. این ربات به وسیله تلگرام در مشت یوزرها قرار داده شده‌است تا بتوانند به وسیله آن ربات های یگانه خویش را بسازند. برای ایجاد ربات فردی خویش با به کار گیری از آیدی BotFather@ وارد ربات ذکر شده می‌شوید.

داده ها داده گردیده دراین نوشته ی علمی با اعتنا به سا‌عتها کاری در کشورمان کشور‌ایران تهیه شده‌است. براین اساس برای کسب شایسته ترین فیض از درج تبلیغات در شبکه های عمومی در عرصه بازاریابی اینترنتی و اینترنت برندینگ بهتر میباشد زمانه پست گذاری برای مخاطبین خویش را رئیس و روزگار بندی فرمائید. و با اعتنا به مشغله کاری مخاطبین خویش در ساعتها فراغت آن‌ها و دوران هایی که بیشترین کاربری را دارا‌هستند پست های تبلیغاتی خویش را درج کنید.

دوران بندی پست ها در شبکه‌های‌اجتماعی برای خودداری از نشر هم زمان یکسری پست و آپدیت رسانی صفحه های شبکه های عمومی در طول هایی که ادمین آنلاین وجود ندارد می‌تواند بسیار مطلوب باشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۴:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برنامه نویسی اندروید : در مجموع چهار لایه معماری اندروید از بالا به ذیل به‌این چهره میباشد

طراحی اپلیکیشن در مشهد


برنامه نویسی اندروید : در مجموع چهار لایه معماری اندروید از بالا به ذیل به‌این چهره میباشد
لایه نخستین: Applications

لایه دوم:Applications Framework

لایه سوم:Libraries

لایه چهارم: Linux Kernel

برنامه نویسی اندروید : هسته لینوکس
زیر ترین لایه، لایه لینوکس میباشد :

لینوکس۳.۶ باتقریبا ۱۱۵ تکه که یک سطح از انتزاع تولید مینماید. انتزاع ساخت گردیده در بین وسایل دشوار افزاری دربرگیرنده درایورهای مشقت بار افزاری مشابه:

‫- دوربین

‫- keypad و …


برنامه نویسی اندروید : کتابخانه های اندروید
این جور از کتابخانه ها مشتمل بر کتابخانه های مبنی بر جاوا میباشد. خلاصه ای از این کتابخانه دربرگیرنده موردها تحت میباشد:

‫۱- کتابخانه android.app که دسترسی به گونه کاربردی را آماده میکند.

این کتابخانه ، راءس تمامی نرم افزار های کاربردی اندروید می‌باشد.

۲-کتابخانه android.content دسترسی به محتوا، نشر و پیام رسانی در بین برنامه ها را تسهیل مینماید.

‫۳-کتابخانه android.database آیتم به کارگیری برای دسترسی به داده های منتشر گردیده به وسیله ارایه دهندگان محتوا و مشتمل بر کلاس های رئیس مقر داده میباشد.

۴-کتابخانه android.opengl یک رابط جاوا برای OpenGL میباشد که مفسر API گرافیکی میباشد..

‫۵-کتابخانه android.os نرم افزار هایی برای دسترسی به سرویسهای استاندارد سیستم برهان مهیا میکند مشتمل بر پیام ها،خدمت های سیستم و روند داخلی ارتباطات.

۶-کتابخانه android.text برای تعبیروتفسیر و بازنویسی متن روی یک دستگاه اکران به کارگیری می گردند.

۷-کتابخانه android.view درمورد اصول رابط کاربری

‫۸-کتابخانه android.widget یک گروه گرانبها از اجزای از پیش ساخته رابط کاربری از قبیل دکمه ها، برچسب ها، لیست ویوها،‌مدیر لایه ها، دکمه های رادیویی و …

۹-کتابخانه android.webkit تیم ای از کلاس ها که اذن ورود برنامه های مرور اینترنت را به برنامه های کاربردی می‌دهد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۸:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)