مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

سفارش بازدید گوگل در شیک رنک | سفارش ورودی گوگل از شیک رنک


به گفته شیک رنک یکی‌از مهم‌ترین و لبریز اهمیت ترین فاکتور های seo و افزایش جایگاه تارنما، خدمت های محل ورود گوگل است. طراحی اپلیکیشن در مشهد
ارتقاء محل ورود گوگل بیشتراز 70 درصد در افزایش جایگاه و ارتقاء بهینه سازی و ارتقا سکو سایت تاثیر گذار میباشد حتی در حالتی‌که وبسایت شما بهینه سازی قابل قبولی نداشته باشد، البته محل ورود های آن منظم و ظریف باشد می‌تواند مقام نیکی را در حاصل کسب نماید.چرا محل ورود گوگل در شیک رنک؟

چون خدمت های محل ورود گوگل به تارنما ها اعتبار میبخشند تا اینکه وب سایت ها در حین پس دادن امتحان یا این که رقابت کارکشته باشند با کلمه و واژه کلیدی انگیزه ، نمره خیر و خوبی از گوگل اخذ نماید و در حاصل برتر گوگل سخنی برای بیان کردن داشته باشد .محل ورود گوگل از نظر گوگل؟

هوش تصنعی گوگل بر این اعتقاد میباشد هنگامی سایتی محل ورود گوگل داراست و برای مثال در 10 سود نخستین، یوزرها متعددی بر روی آن کلیک می‌کنند می بایست وب سایت جذابی و مفیدی باشد به طریق شگفت انگیزی درجه وب سایت را با کلمه و واژه کلیدی فوق ارتقا میدهد در فیض با اخذ کلیک اضافه سبب ساز به فروش مطلوب و کسب مقام فراتر در نتیجه ها گوگل و در میان رقبا بدرخشند این مراحل بکلی سبب ارتقاء نرخ کلید یا این که ctr در لغات کلیدی تارنما میشود.تاثیر محل ورود گوگل شیک رنک بر seo تارنما

ارتقاء سکو ی لغات کلیدی وب سایت
افزایش مرتبه الکسا
ارتقا ترازو طبیعی بودن تارنما شما در گوگل
کسب جایگاه های برتر گوگل در کوتاه ترین عصر ممکن
سرعت ایندکس شدن صفحه های وب سایت
ارتقا Page Authority
ارتقاء Domain Authority
ارتقاء rank mozدیگر اثرات محل ورود گوگل توسعه یافته یا این که زماندار "80 و "150 و "200 و "250 ثانیه ای

بازدهی بالا و به یاد ماندنی این طریق
بالا بردن ترافیک هدفمند تارنما
بالا بردن جایگاه تارنما در سرچ گوگل
دوره ماندگاری بیش تر استفاده کننده در تارنما
کاهش طبیعی مرتبه الکسا و ارتقا اعتبار تارنما
ارتقاء فوری Bounce Rate الکسا
ارتقاء فوری Daily Pageviews per Visitor الکسا
ارتقاء فوری Daily Time on Site الکسامزایای دیگر محل ورود گوگل از حیث اینترنت مستران؟

اضافه اینترنت مستران اولی قدمی که برای نظارت و مرتبه سنجی یک تارنما در حیث می‌گیرند باز نگری درجه الکسا آن تارنما میباشد. این‌شیوه ی صحیحی میباشد، زیرا محل ورود های گوگل این بضاعت را دارا‌هستند که نمودار محل ورود تارنما ها را در الکسا به ترازو قابل توجهی در کمترین عصر ممکن ارتقاء دهند. ۹۰ درصد وبمستران از خدمت های محل ورود گوگل برای طبیعی جلوه دادن درجه الکسا تارنما خویش سود میگیرند.چرا پیشنهاد محل ورود گوگل در شیک رنک؟

با توصیه خدمت های ارتقاء محل ورود گوگل از شیک رنک براحتی می‌توانید بازدید های بسیار با کیفیتی برای وب سایت خویش تولید فرمائید، این روند تاثیر بسیار مثبتی در ارتقاء منزلت تارنما ها در حاصل گوگل در ادامه خواهد داشت کافیست حتی یکبار از همین امروز با خدمت های محل ورود گوگل تیم شیک رنک ابتدا فرمائید .


کادو محل ورود گوگل شیک رنک:

در سفارشات محل ورود گوگل از 198 هزار تومان به بالا دارنده خدمت کادو افزایش فوری رنک الکسا کشور ایران بهرمند گردید .
به عنوان مثال به ازای هر توصیه 198 تومانی از خدمت های محل ورود گوگل 1000 IP ویژه جهت افزایش رنک الکسا کشور ایران طی 24 ساعت از عصر خرید برای به عبارتی پیشنهاد مشتریان گرامی اعطا و فعال می‌شود .سفارش شیک رنک قبلی از خرید محل ورود گوگل

در شرایطی که که قدمت وبسایت شما کمتر از یکسال می گذرذ، بهتر میباشد از عبارات کلیدی به یار و همدم اسم و مارک تارنما خویش به کارگیری نمایید.
نمونه: خرید محل ورود گوگل شیک رنک

این استراتژی جهت ارتقاء جایگاه کلمه و واژه کلیدی سایت شما بسیار تاثیر گذار و موءثر میباشد البته در شرایطی‌که تارنما شما بیش تر از یک‌سال سن داراست میتوانید از کلمه ها کلیدی مامان به تنهایی استعمال فرمایید، در شرایط کلی بهتر میباشد تعداد لینک و پیوند صفحه ها + کلمه ها کلیدی طولانی تر و محل ورود کمتری داشته باشید و بصورت پله‌پله برای مثال هفتگی یا این که ماهانه و... تعداد محل ورود را ارتقا دهید در‌این‌صورت محل ورود های گوگل دریافتی طبیعی شناخته می‌شود و همین فرمان موجب ارتقا ضریب اعتماد گوگل و ارتقا مرتبه وبسایت تان میشود .


سوال های متداول
اینجانب محل ورود گوگل خریداری کردم البته فیض ای نگرفتم چه سفارش بهتری دارید؟

با خرید محل ورود گوگل به صورت اصولی و طبیعی یعنی در لغت ها کلیدی خویش از Keyword + Brand و عبارت های دارای ارتباط خویش بشدت به کارگیری فرمایید و از خرید محل ورود گوگل تنها با واژه کلیدی مامان تا عصر فیض گیری به‌تدریج به کار گیری فرمائید و به جای آن روی مارک تارنما خویش، و عبارات کلیدی در کنار هم به کارگیری نمائید.

اکثر وب سایت هایی موفقی که به صورت طبیعی برندینگ گردیده اند با سپرده گذاری میلیاردی و در غایت با همین نحوه اصولی یعنی خرید محل ورود گوگل با لغت ها کلیدی به یار مارک و کیبوردهای مربوط به ادغام یکدیگر گزینه به کار گیری قرار می‌گیرد .آیا خدمت های محل ورود گوگل با IP غیر تکرار می‌باشند؟

آری در خدمت های محل ورود گوگل گروه شیک رنک همه محل ورود های ارسالی یونیک و غیر تکراری هستند.آیا می توانم پکیج 10,000 هزار محل ورود روزمره محل ورود گوگل خریداری کنم؟ ضرروزیان ندارد؟

همان گونه که در سفارش گذشته از خرید محل ورود گوگل توصیه کردیم (بهتر میباشد از لغت ها کلیدی به همپا اسم و مارک وب سایت خویش به کارگیری فرمایید) با این حالت بلامانع میباشد و میتوانید با عبارت مارک صفحه کلید های یاور با مارک به تعداد نامحدود محل ورود گوگل خریداری نمائید.
مانند: ارتقاء سکو گوگل در شیک رنکخدمت های محل ورود های گوگل در چه سا‌عتها ارسال می‌شوند؟

خدمت های محل ورود گوگل شیک رنک روزمره طی 24 ساعت در شبانه روز تقسیم و ارسال میگردند .آیا آغاز ناگهانی به عنوان مثال 10,000 هزار محل ورود گوگل و انقطاع ناگهانی آن، تاثیر منفی داراست؟

نه! در شرایطی که با اسم برندتان همپا با کلمه ها کلیدی و مارک دار باشد مانند: (ارتقاء محل ورود گوگل شیک رنک) به طور کامل طبیعی میباشد.


مبداء: https://www.chicrank.com/google.php


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۳:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خرید بک لینک ارزان در شیک رنک | خرید بک لینک ارزان شیک رنک

شیک رنک

به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شیک رنک (chicrank.com) برای این که سایتی بتواند در گوگل جایگاه اول را کسب کند باید به بک لینک های قدرتمندی بطور هوشمندانه اهمیت دهد .
 
یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .
 
خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنک به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.
 
در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .
 
 
با این تکنیک بطور شگفت انگیز و استاندارد و کاملا طبعی بدون ریسک پنالتی شدن در کلیه کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .
از خرید بک لینک صرفا با کلمه کلیدی به تنهایی پرهیز کنید بروز باشید و بطور هوشمندانه ای روی برند سایت در کنار کلمات کلیدی استفاده کنید.
 
در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .
 
 
از پکیج های مدیریت شده مجموعه شیک رنک بی نتیجه نخواهد بود و این جمله ای تبلیغاتی نیست چون با همین کلمه "خرید بک لینک" با کمک همین پکیج در صدر نتایج جستجو قرار دارد .
 
سامانه شیک رنک با در نظر گرفتن فاکتور های مهم در کیفیت لینک های خروجی از جمله (اسپم سورس-اتوریتی-تعداد لینک خروجی و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بک لینک ها را کاملا استاندارد را در قالب سرویس های قدرتمند زیر در اختیار وبمستران و سئو کاران گرامی قرار می دهد .
 
 
برخی از مزایای خرید بک لینک در شیک رنک:
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
 
 

سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

آیا واقعا خرید بک لینک برای ارتقا رتبه سایت در گوگل موثر است؟
بدون شک بله یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل برای ارتقا جایگاه و رتبه سایت ها بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر است اما عواملی مانند پیج اتوریتی - اسپم سورس - صفحات ایندکس شده سایت میزبان بک لینک ها نیز در کیفیت خروجی بک لینک های بشدت تاثیر گذار هستند.
 
اصلا خرید بک لینک چیه؟
به لینک دریافتی از سایت های دیگر بک لینک گفته می شود بک لینک های و نکته بسیار مهم در پکیج های بک لینک لینک های دریافتی از تمام صفحات آن سایت است.
 
 
فالو یا نوفالو بودن بک لینک ها در کیفیت تاثیر دارد؟
بک لینک ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسیم می شوند لینک هایی با رل فالو در گوگل تاثیر گذارتر می باشد و تمام بک لینک هایی که توسط شیک رنک ایجاد میگردد فالو می باشند.
 
 
چه مدت طول می کشد تا نتایج و تاثیر بک لینک ها دیده شود؟
بطور کلی برای ظهور نتیجه مطابق فرایند طبیعی بایستی توسط گوگل شناسایی شوند که این موضوع خارج از اختیار ما بوده و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط می شود و حداقل 2 هفته و حداکثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۵:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آشنایی با ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 
یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

یخچال بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر مدل بوش KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

یکی از ویژگی های بارز این یخچال دارا بودن آبسردکن و یخساز بیرونی می باشد. وجود یخساز و آب سرد کن از دو نظر اهمیت دارد. یکی اینکه باعث سهولت و دسترسی سریع به آب خنک و یخ می شود. دوم اینکه با باز نکردن در یخچال می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. یخساز این مدل یخچال علاوه بر یخ قالبی می تواند یخ خرد شده هم در اختیار مصرف کننده قرار دهد. آب پس از وارد شدن به یخساز و آبریز از فیلتر تصفیه آب عبور می کند. بنابراین آب مصرفی کاملا تمیز و بهداشتی است.

 

بر روی در سمت راست یخچال KAD80A104 قسمتی به نام Homebar وجود دارد. این قسمت امکان دسترسی به بطری ها و سایر ظروف پر مصرف را برای مصرف کنندگان فراهم کرده است. بنابراین وجود قسمت Homebar مانع از زیاد باز و بسته کردن در یخچال خواهد شد.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

جهت سهولت استفاده از یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 پنل تنظیماتی در مجاورت آبسردکن تعبیه شده است. با این پنل تنظیماتی می توانید دمای یخچال و فریزر را در دمای دلخواه خود تنظیم کنید. یکی دیگر از خصوصیات بارز یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 وجود سیستم گردش هوای چندگانه است. این سیستم باعث خنک سازی یکنواخت فضای درون یخچال می شود. همچنین این سیستم با پخش یکنواخت هوای سرد باعث خنک سازی بهینه مواد غذایی موجود در یخچال خواهد شد. بنابراین مواد غذایی داخل یخچال همیشه طراوت و تازگی خود را حفظ خواهند کرد.

 

از دیگر مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 این است که هیچ وقت برفک نمی زند. بنابراین زحمت تمیزکاری برای مصرف کننده نخواهد  داشت. ظرفیت خالص این یخچال فریزر ساید بای ساید بسیار مناسب و 668 لیتر می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از قابلیت انجماد سریع برخوردار است. در صورت لزوم می توانید آن را به راحتی غیر فعال کنید. با استفاده از ویژگی قدرت انجماد سریع می توان 10 کیلو مواد غذایی را ظرف 24 ساعت به انجماد کامل رساند. قدرت انجماد سریع با کمک دو سیستم سرمای سریع و انجماد سریع انجام می گیرد. 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از سیستم کنترل دمایی دیجیتالی بسیار راحتی برخوردار می باشد. به عبارتی این مدل یخچال فریزر ساید بای ساید شامل سه نوع تنظیمات دمایی با محفظه مخصوص VITA FRESHPLUS است. بنابراین هر نوع ماده غذایی از قبیل میوه، سبزیجات، گوشت، ماهی و فرآورده های لبنی را می توانید با دمای مخصوص به آن نگهداری کنید.

 

رتبه انرژی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 رتبه A می باشد. این رتبه از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار است. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 در قسمت فریزر و یخچال قفسه های شیشه ای نشکن دارد. این قفسه ها تحمل تغییرات دمایی بسیار بالایی را دارند. نور ال ای دی جهت زیبایی و افزایش دید مصرف کننده در داخل یخچال قرار داده شده است. البته مصرف این نور بسیار پایین می باشد.

 

مشخصات فنی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

نوع یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 یا ساید بای ساید و قیمت ساید بوش نسب به مدل متناسب می باشد. این مدل یخچال فریزر در وزن 129 کیلوگرم، طول 1812 میلی متر، عرض 928 میلی متر، عمق 856 میلی متر ساخته شده است. از نظر گنجایش دارای گنجایش یخچال 438 و گنجایش فریزر 230 لیتر می باشد. قسمت یخچال شامل 4 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 3 عدد کشو است. اما قسمت فریزر از 3 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 2 عدد کشو برخوردار است.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

جهت باز شدن درب یخچال به سمت راست و جهت باز شدن درب فریزر به سمت چپ می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104  از سیستم هشدار دهنده صوتی و بصری در صورت باز ماندن درب یخچال و درب فریزر برخوردار است. در صورت قطع شدن برق تا مدت 6 ساعت این مدل یخچال فریزر قادر است مواد غذایی شما را نگهداری کند. این یخچال قفل کودک ندارد. اما یخچال فریزر ساید بای ساید دارای محفظه نگهدارنده بطری می باشد.

 

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۱:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

PWA چیست و چرا باید به آن توجه کنیم؟

در سال 2016، برای اولین بار، تعداد یوزرها تلفن همراه از تعداد اشخاصی که از طریق کامپیوتر به وب دسترسی داشتند، پیشی گرفت . از آن مقطع تا به امروز، هیچ نشانه‌ای از اینکه این فرایند کند گردیده باشد دیده نمی شود .

تمامی افراد به دنبال چگونگی طراحی تارنما یا این که یک اینترنت اَپ میباشند که بیشترین سازگاری را با تلفن‌های یاور داشته باشد . Progressive Web App یا این که اینترنت اپلیکیشن پیشرو این قابلیت و امکان را به شما می‌دهد . در این مقاله به ارزیابی این مورد می پردازیم که PWA چیست، چه تفاوتی با تکنولوژی‌های دیگری نظیر AMP داراست و چطوری می‌توان از آن به کار گیری کرد . با ما یاور باشید و با این تکنولوژی نو آشنا شوید .

به کار گیری
از مضاعف تلفن یار و نرم افزار های موبایل مطالعات و تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد، اختلافی که فی مابین استفاده از اینترنت سایت‌ها یا این که وب اَپ ها و تلفن همراه وجود داراست روز به روز عمده می‌گردد و هر سال نسبت به سال گذشته افزایش پیدا می‌نماید . برای اینکه بهتر این مورد را متوجه شوید، در اینجا فرایند این تغییرات را از سال 2016 تا 2017 و تنها در ایالت متحده آورده‌ایم .

pwa
1
این‌طور که استدلال‌ها نشان می‌دهد، تلفن همراه در در بین کل کاربران جهان محبوب‌تر از اینترنت میباشد .

pwa2

با
این توصیفات، بایستی از خودمان بپرسیم که چطور می‌توانیم تجربه استفاده از تلفن یار را بهبود دهیم؟ آیا وقتش رسیده که رابطه دوستانه‌ای با موبایل داشته باشیم؟
گوگل با معرفی برنامه وب اپلیکیشن پیشرو طراحی اپلیکیشن در مشهد در سال 2015 به این سوال‌های یوزرها پاسخ داد . بیایید ببینیم که آتی وب تلفن همراه با progressive web app چطور به نظر می‌رسد و چرا باید به این تکنولوژی نوین دقت داشته باشیم .

PWA
یا این که اینترنت اپلیکیشن پیشرو چیست؟ اینترنت اپلیکیشن پیشرو پلی میان اینترنت سایت‌های موبایل و اَپ های گوشی است . در توصیف راحت می‌توان PWA را یک اینترنت سایت تلفن همراه پیچیده که باطن یک پوسته اَپ قرار دارااست در حیث گرفت؛ البته در حقیقت، چیزهای بیشتری از این توصیف درباره PWA وجود داراست .در حقیقت، PWA تجربه‌هایی که یوزرها موبایل می خواهند داشته باشند را با تمام چیزهای خیر و خوبی که از یک برنامه گوشی که به رخ native دارند ارائه می کند .شما می توانید از یک اینترنت نرم افزار پیشرو انتظار داشته باشید که از این مورد ها تبعیت نماید .

UI
شبیه به اَپلیکیشن و ناوبری مناسب سرعت
بالای صفحات قابل
اطمینان بودن برگه
home screen فعال قابلیت و امکان
به کارگیری آفلاین تمام
ویژگی‌های تلفن همپا (مانند نوتیفیکیشن های فعال و حالت جغرافیایی) اینترنت سایت‌های متعددی می باشند که میتوانند از قابلیت و امکان اینترنت اپلیکیشن پیشرو به کارگیری کنند . جالب است بدانید که شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر قبلاً خودشان را به این شرایط تغییر و تحول داده‌اند .شرکت‌های رسانه‌ای مانند فوربس، سایت‌های املاک مثل Housing .com و سایت‌هایی که سرویس ها hospitality خدمت ارائه می نمایند مانند Ele .me هم در استعمال از PWA پیروز بوده‌اند .تجربه هر اینترنت تارنما در به کار گیری از PWA متعدد بوده، اما نتیجه‌ای که همگی آن ها گرفته‌اند یکسان میباشد . بازه لود سریع‌تر، رابط کاربری پیشرفته، به کار گیری آسوده و دسترس پذیری خوب PWA، چیزی می باشد که سبب ساز به جذب یوزرها عمده می گردد .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۳:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پروژه لینک سازی داخلی

پروژه لینک سازی داخلی سایت

اگر استراتژی هدفمندی برای لینک سازی داخلی سایت خود نداشته اید، متاسفانه دیر یا زود سایت شما در آخرین صفحه از نتایج گوگل خواهد بود. !

در صورتی که هر کدام از صفحات سایت شما فاقد هرگونه لینک داخلی باشند از نظر گوگل به عنوان صفحه بی هویت یا Orphan Pages شناخته می شود.

همین امروز با سرمایه گذاری در پروژه سئو لینک سازی داخلی میتوانید جریان زندگی را برای همیشه در سایت خود را مجدد فعال کنید.

 

گوگل تاکنون بیش از 250 فاکتور مهم برای رتبه بندی سایت ها در نظر گرفته است که در بین تمامی این فاکتور ها، لینک سازی یا Link Building به شدت می درخشد و جز برترین فاکتور های مهم رتبه بندی در گوگل می باشد .

لینک سازی داخلی سایت گنجینه پنهان و ستون فقرات سئو سایت می باشد چون تاکنون تحت هیچ عنوانی نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

صفحات جدید زمانی توسط ربات های گوگل بررسی می شوند که از صفحه ای ایندکس شده، میانبری بین صفحات ایجاد شده باشد.

هدف گوگل در استفاده از لینک های داخلی دسترسی راحت به محتوای جدید و درک ارزشمندی یک صفحه در سایت است مثلا سایتی محتوای تازه ای ایجاد کرده اما هیچ لینک داخلی از سایر صفحات سایت برای آن ایجاد نشده باشد ربات های خزنده گوگل هیچوقت متوجه صفحه جدید سایت نمی شوند و  هیچ اتفاق خاصی برای جایگاه و رتبه سایت رخ نمیدهد.

لینک سازی داخلی سایت نوعی سیگنال مثبت برای موتورهای جستجوست که این صفحه سایت اهمیت بالایی دارد.

منبع شیک رنک


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۸:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تعریف اپلیکیشن

ورق روغنی (ورق سرد) ورق سرد که به آن ورق روغنی نیز می گویند نوعی دیگر از ورق فولادی می باشد که با به کارگیری از تکنولوژی نورد سرد ایجاد می شود . علت نامگذاری ورق های سرد به اسم ورق روغنی، اصطلاحی عامیانه و بر مبنای موقعیت ظاهری این جور ورق می باشد .
فیس ظاهری در این فرایند ایجاد ورق روغنی ورق های با ضخامت بالا به وسیله نورد به ضخامت های ذیل خیس تبدیل می گردند . در این فرآیند به دلیل استعمال از نورد سرد کیفیت ظاهری ورق های نورد گردیده فراوان عالی می باشد . از این جهت از ورق های روغنی اکثر در کاربردهایی که ورق ظاهر جسم را تشکیل می دهداستفاده می شود . ورق سرد بسته به گونه آلیاژ و همینطور عملیات حرارتی رخ گرفته بر روی آن ها به چند جور کلی تقسیم می شود .

طراحی اپلیکیشن در مشهد  ورق های معمولی (مانند ST۱۲)، ورق های نیمه کشش (مانند ST۱۳) و ورق های فوق کشش (مانند ST۱۴) نمونه هایی از گونه های ورق  طراحی اپلیکیشن در مشهد روغنی می باشند . استاندارد ضخامت ورق روغنی بین ۳ دهم میلی متر الی ۳ میلی متر می باشد و از حیث عرض هم دارای دو پهنا استاندارد ۱۰۰ سانتی متر و ۱۲۵ سانتی متر هستند . در جمهوری اسلامی ایران موسسه ها فولاد مبارکه اصفهان، هفت الماس و شرکت فولاد غرب اکثر ایجاد کنندگان ورق سرد (ورق روغنی) میباشند و از در بین ورق های وارد گردیده ورق روغنی روس و قزاق در بازار جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران لبریز کاربرد و لبریز مصرف می باشند .
کاربرد ورق روغنی ورق نورد سرد (ورق روغنی ) اساس ایجاد ورق گالوانیزه (ورق سفید) هستند . از آنجایی که ورق گالوانیزه رنگی خود نیز از ورق گالوانیزه ساخته می شود پس در فیض پایه و مبنا ورق رنگی، ورق روغنی(ورق سرد ) می باشد .
وزن ورق روغنی ورق های روغنی یا به عبارتی نورد سرد دارای وزن استاندارد ویژه میباشند که با آهن عادی تقریبا یکسان می باشد .
ورق گالوانیزه ورق گالوانیزه از ورق سرد (ورق روغنی) تولید می شود نیز نوعی دیگر از ورق فولادی می باشد که برای تولید ورق گالوانیزه طی یک پروسه طولانی در تمام مرحله ورق روغنی مقدار یکسری میکرون فلز روی را می نشانند تا ورق فولادی در پیش‌رو زنگ زدگی مقاوم شود به عبارت دیگر در ورق گالوانیزه، در در میان آهن و روی، پیلی الکتروشیمیایی تشکیل می شود که در آن روی به جای آهن به تیتر آند و آهن به عنوان کاتد بکار می رود . در ورق گالوانیزه چه بسا در حالتی که پوشش آن نیز شکستگی پیدا کند، زنگ نخواهد زد .
بهترین قیمت های آهن و فولاد در سرتاسر جمهوری اسلامی ایران را اینجا می توانید مشاهده کنید فولاد ۲۴ بازار آینده آهن و فولاد کوتینگ ورق گالوانیزه چیست؟ کوتینگ (به انگلیسی : Coatting ) میزان پوشش روی در دو سطح ورق و واحد آن gr/m2 می باشد . هر چقدر میزان فلز روی (zn) بیشتر پوشانیده گردیده باشد اصطلاحاً کوتینگ ورق فراتر می رود . از آنجایی که ورق های گالوانیزه که کوتینگ فراتر دارند کیفیت بهتری به مراتب دارند، در بازار به تیتر کالا مرغوبتر خرید و فروش می شوند . ورق های چینی کوتینگ در دربین ۱۰۰ تا ۱۲۰ و ورق های ژاپنی و هندی و کره ای و غیره تا ۱۸۰ کوتینگ نیز دارا می باشند .
ویژگی ها ورق گالوانیزه عرض : ۱۰۰۰ و ۱۲۵۰ کوتینگ : ۱۰۰ – ۱۲۰ – ۱۸۰ – ۲۲۰ – ۲۷۵ ضخامت : ۰٫۱۸ – ۰٫۴۰ – ۰٫۹۰ – ۲ – ۶ وزن کویل : ۳٫۵ الی ۱۲ تن قطر داخلی کویل : ۵۷۰ الی ۶۲۰ انواع: کرم دار ( به انگلیسی : Chromated ) و سوای روغن ( به انگلیسی : Unoiled ) گل در ورق گالوانیزه چیست؟(Spangle) وجود گل ( به انگلیسی : Spangle ) به ادله وجود ناخالصی در روی هنگام کریستال شدن روی مذاب بر روی ورق سرد ( ورق روغنی ) می باشد . به برهان مسائل زیست محیطی در آینده کلیه ی کالاهای گالوانیزه سوای گل تولید خواهند شد . در کل سه نوع گل وجود داراست : مدل بی گل ( به انگلیسی: Zero Spangle ) ، مدل گل ریز ( به انگلیسی: Minimum Spangle ) و جور گل دار ( به انگلیسی:RegularSpangle ) .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۸:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استعمال از تجهیزات گوشی


استعمال از تجهیزات گوشی
نرم افزار های گوشی قابلیت به کار گیری از تجهیزات گوشی مثل دوربین، لیست کانتکت ها، جی پی اس، ارتباط تلفنی و غیره را دارا‌هستند. آنان میتوانند از دوربین گوشی برای نسخه برداری بارکدها، از NFC برای پرداخت ها، از GPS برای اتصال به نقشه ها به کار گیری نمایند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

همینطور در ماه های اخیر، شاهد بسط استعمال از حسگر اثر انگشت در دستگاه های گوشی هستیم که میتواند بوسیله نرم افزار های گوناگون گزینه به کار گیری قرار گیرد.

چنین امکاناتی، هنگامی که باطن یک نرم افزار به کار گیری میگردند، می‌توانند یک تجربه شادی بخش و تعاملی را برای استفاده کننده مهیا نمایند. همینطور این مشخصات می‌توانند واحد سنجش کارهایی که یوزرها بایستی انجام دهند را کاهش می‌دهند. مثلا یک نرم افزار بانکی ممکن میباشد لازم باشد که استفاده کننده عکسی از مدارک خویش را برای خزانه ارسال کند. در چنین حالاتی نرم افزار تلفن همراه می‌تواند قابلیت و امکان تصاحب کردن عکس با دوربین تلفن همراه و ارسال آن به خزانه را برای استفاده کننده آماده نماید.

۴- قابلیت و امکان دسترسی آفلاین و آنلاین
اگرچه نرم افزار ها برای انجام اکثر زمان ها کارهایشان ممکن میباشد به اتصال اینترنتی نیاز داشته باشند، همچنان می‌توانند محتوا و کارکردهای اصلی را در وضعیت آفلاین به یوزرها ارائه نمایند.

با یک تپ معمولی رو ورقه اکران تلفن همراه، قابلیت دسترسی آنی به داده ها باطن نرم افزار موجود هست. این را مقایسه نمائید با وب سایت که استفاده کننده می بایست به وب متصل باشد، مرورگر را گشوده نماید، روی نوار نشانی کلیک نماید، نشانی وب سایت ما‌را فارغ از غلط تایپ نماید و یکسری ثانیه طاقت نماید تا داده ها وب سایت از سرور به گوشی وی منتقل شوند. حالا در حالتی‌که وی از یک متن یا این که پوشه ویدیویی را بپسندد و بخواهد آن را بعدا مجددا مشاهده نماید، چه کارهایی بایستی انجام دهد؟

مجددا نمونه نرم افزار بانکی را در حیث بگیرید. این نرم افزار می‌تواند امکاناتی مثل به حساب آوردن مالیات، انتخاب مبلغ وام و قسط ها و ارائه محتوای آموزشی را در وضعیت آفلاین ارائه دهد.

۵- آزادی در پباده سازی
با تمامی پیشرفت هایی که در ساخت سایت انجام شده میباشد، سایت ها برای انجام بخش اعظمی از کارهایشان به مرورگر گوشی متعلق میباشند. این تارنما ها برای فعالیت کردن به دکمه های مرورگر مثل دکمه رجوع و برگشت، دکمه رفرش و نوار نشانی متعلق می‌باشند.

نرم افزار های گوشی چنین محدودیت هایی ندارند و می‌توانند کارکردهای متنوعی را بکار بگیرند بعنوان نمونه وضعیت های اشاره: tap, swipe, drag, pinch, hold

۶- سرعت طولانی تر
نرم افزار ها معمولا ۱٫۵ برابر سریع خیس از تارنما ها می‌باشند. نرم افزار ها داده را در خاطر تلفن همراه ذخیره می‌کنند و لذا در کسری از ثانیه میتوانند آن دیتا را فراخوانی نمایند. البته در تارنما ها، اطلاعات می بایست از سرورها استخراج شوند که ممکن میباشد از یکسری ثانیه تا چندین دقیقه بر حسب سرعت کانال و اندازه اطلاعات ارتفاع بکشد.

۷- برندینگ
نرم افزار تلفن همراه می‌تواند سفیر مارک شما باشد.

هر نرم افزار موبایلی بر حسب مارک کمپانی پباده سازی می‌شود و شما می‌توانید ظواهر نرم افزار خودتان را بر حسب دیده اندازی که برای کمپانی خودتان در لحاظ گرفته اید، پباده سازی نمایید.

هنگامی که کمپانی شما از تکنولوژی های روز مثل نرم افزار گوشی به کارگیری می‌کند، ناخودآگاه این شم را به مشتریانتان میدهد که شما یک کمپانی بروز، خلق کننده و نوآور می‌باشید.

نرم افزار شما مانند نیروی فروشی میباشد که ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته را فعالیت مینماید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۸:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استراتژی ایجاد محتوا در بازاریابی اینستاگرام


استراتژی ایجاد محتوا در بازاریابی اینستاگرام
بدون شکً برای ساخت محتوا در اینستاگرام بایستی استراتژی داشته باشید.استراتژی بازاریابی گوناگون می‌باشند البته اینکه چه استراتژهای بازاریابی صحیح و خوب میباشد را در پی باز بینی میکنیم.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آیا درپی ساخت کلیپ در کسب و کارتان میباشید؟ پیرو ساخت مطالب آموزشی می‌باشید؟ شما دوست دارید چه دسته محتواهایی ایجاد میکنید؟ مخاطبان شما چه کسانی میباشند و چه محتوایی برایشان مطلوب میباشد؟

پس استراتژی ساخت محتوا در اینستاگرام یعنی اینکه مخاطبانتان را بشناسید و بدانید که چه نیاز دارا هستند، هدف ها خویش از حضور در اینستاگرام با بشناسید و بدانید که چه گونه محتواهایی شمارا به هدفتان نزدیک خیس می کند و در غایت مبنی بر گونه محتوایی که می بایست به آنها بپردازی یک برنامه محتوایی تهیه فرمایید.

برای ساخت محتوا می بایست 5 اصل مهم را در حیث بگیرید که میتواند در پرورش کسب و عمل به شما یاری دهد.

1- اصل نخستین کردار قیمت
شاید قیمت آفرینی را بارها و بارها در نحوه های فروش شنیده باشید البته دیدنی میباشد هنوز خیلی از کسب و امور از آن بی خبر میباشند و اتفاقاً در حوزه بازاریابی اینستاگرام هم خیلی ها آن را ملاحظه نمی کنند.

شما می بایست قبلی از عنوان کردن مارک خویش و یا این که حتی توصیه به مخاطبان تان به تامل ساخت یک محتوای خوب برای بها آفرینی متاع و یا این که خدماتتان باشید. در غیر این رخ نمی توانید رابطه خیر و خوبی با مخاطب و یا این که مشتریان برقرار نمایید. یک بها بدون پول در صدر قادر است رابطه صحیح و موءثر برای هدف ها بعدی ساخت نماید.

2- اصل دوم تعیین محتوای استوار
در‌حالتی که در استراتژی ساخت محتوا در اینستاگرام موضوعی گزینش شود که در دراز بازه ادامه پیدا نکند احتمالاً به باخت سبب می‌شود. بگذارید با ذکر یک نمونه این قضیه را بیش تر پر‌نور کنم فرض نمائید کسب و فعالیت شما در حوزه تاسیسات هست که شما با اخذ هر پروژه پیشین و بعد را عکس برداری می‌کنید و با ذکر توضیحات بی نقص آن را در اینستاگرام منتشر میکنید.

این استراتژی تمام شدنی وجود ندارد و تا هنگامی که شما فعالیت اخذ می‌کنید محتوایی هم برای ارائه و ساخت دارید و این محتوا تمام شدنی وجود ندارد و استوار میباشد علاوه بر این حول این مورد می قدرت موضوعات دیگر را اعلام کرد. البته وقتی را در لحاظ بگیرید که استراتژی محتوای شما بر طبق فرآیند گوناگون کارتان و توضیح وسایل فعالیت و … باشد دراین‌صورت احتمالا استوار نخواهد بود و هنگامی می‌رسد که محتوایی برای ساخت ندارید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۷:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

دانلود MX player PRO بهترین ویدیو پلیر اندروید

MX Player Pro یک پخش کننده فایل های تصویری کامل برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. ام ایکس پلیر با توانایی پخش تمام فرمت های رایج تصویری با کیفیت Full HD و قابلیت نمایش زیرنویس SRT، پشتیبانی از پردازنده چند هسته ای برای رندر سریع تر فیلمها،مصرف کم باتری و CPUتبدیل به بهترین پلیر اندروید شده است.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

ویدیو پلیر MxPlayer پخش کننده انواع فایل تصویری
دانلود MX player PRO بهترین ویدیو پلیر اندروید
دانلود MX player PRO بهترین ویدیو پلیر اندروید
برخی از ویژگی اصلی MXplayer PRO
پشتیبانی از تمامی فرمت های رایج تصویری نظیر: 3gp .avi .divx .f4v .flv .mkv .mp4 .mpeg .mov .vob .wmv .webm .xvid
نمایش زیرنویس فارسی با فرمتهای مانند: srt .ssa .ass .sub .smi .mpl .txt .psb
قابلیت افزودن کدک برای نمایش بهتر
قابلیت تنظیم صدا و نور، عقب جلو کردن فیلم، زوم به صورت مالتی تاچ در هنگام تماشا تصویری
سازگار بودن با پردازنده های تک هسته ای و چند هسته ای
امکان زوم کردن روی ویدیو در حال پخش
تنظیم اندازه بزرگنمایی زیرنویس
قفل کودک
دکمه های دسترسی سریع
بروز شدن مرتب لیست فایل ها داخل برنامه بلافاصله بعد از اعمال تغییرات
رفع شدن مشکل پیمایش سریع در نمایش تلویزیون و رفع مشکل سرعت پخش در برخی گوشی های ال جی
پلیر MX Player Pro به همراه مجموعه Codec (کدک) در مارکت گوگل با امتیاز 4.7 از 5 و قیمت .99 ارائه شده که سایت اندرویدزوم نسخه Pro (کرک شده) + مجموعه کدک ها را به صورت رایگان قرار داده است.

دانلود MX player PRO بهترین ویدیو پلیر اندروید
تصویر محیط کاربری
دانلود MX player PRO بهترین ویدیو پلیر اندروید
تصویر محیط کاربری
دانلود MX player PRO بهترین ویدیو پلیر اندروید
تصویر محیط کاربری
دانلود MX player PRO بهترین ویدیو پلیر اندروید
تصویر محیط کاربری
راهنمایی نصب کدک برای Mxplayer :
فایل Zip کدک ها را در مموری خود کپی کنید.
در برنامه به مسیر Settings > Decoder > Custom Codec رفته و فایل zip را انتخاب کنید.
برنامه به صورت خودکار کدک مناسب را نصب می کند.
پس از پایان نصب برنامه را ببندید و دوباره اجرا کنید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۵:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزیت‌های گسترش نرم افزار در بستر اندروید


مزیت‌های گسترش نرم افزار در بستر اندروید
اپن سورس بودن

طراحی اپلیکیشن در مشهد

اندروید یک سیستم استدلال اپن سورس میباشد و از این رو برنامه نویس­ها هیچگونه نگرانی در رابطه خرید لایسنس یا این که دیگر ایرادات رسمی نخواهند داشت. حتی میتوانند از سورس­های اندروید مو جود در بازار برای سر مشق برداری فارغ از هیچ سیرتکامل زمینه خاصی به کارگیری نمایند. این موضوع به برنامه نویس و صاحبان کسب‌وکار به ارتقاء سرعت ایجاد نرم افزار امداد بخش اعظمی میکند.

رابط کاربری سفارشی گردیده

رابط کاربری نقش مهمی در برد یا این که باخت نرم افزار شما داراست. نرم افزار­های مبنی بر اندروید به راحتی قابل سفارشی سازی گردیده می باشند و از این رو مدیر آنان شل‌خیس میباشد. در واقع بایستی بدانید که گوگل تأکید متعددی روی این زمینه یعنی توصیه سازی رابط کاربری به مراد یاری به برنامه نویس ها برای تولید نرم افزار دلخواه کسب‌وکار خویش میکند. از این رو، این خصوصیت به برنامه نویس ها اذن تا بتوانند ایده‌های خویش را خیلی بهتر و سریع‌خیس روی نرم افزار ها اجرا نمایند.

سپرده گذاری معدود

از آن‌جا که اندروید اپن سورس میباشد، برنامه نویس ها در هنگام تولید نرم افزار­های بر پایه ی اندروید با کمترین نقص‌ و مانعی روبرو خواهند شد و همینطور در تولید نرم افزار ها هیچ هزینه‌ای برای برنامه نویس ها نخواهند داشت. هزینه‌های که شما برای نرم افزار می‌دهید، برای نیروی انسانی و دیگر سرویس ها مانند آزمایش و به کار گیری از بعضا المان‌های مختص میباشد. اما خویش برنامه نویس ها هم بایستی یک توشه هزینه نام نویسی برای توزیع نرم افزار بپردازند تا بتوانند برنامه را در هر دستگاهی به راحتی و سریع اجرا نمایند.

همینطور بخوانید : یادگرفتن کاهش حجم APK در اندروید استدیو
شبکه‌های فروش گوناگون

برخلاف دیگر برنامه‌ها، نرم افزار­های اندروید می توانند در بسترهای گوناگون قرار بگیرند و اجرا شوند. امروزه یک برنامه نویس اندروید گرفتاری این را ندارد که از چه بستری برای بازاریابی و توزیع نرم افزار خویش به کار گیری نماید. گوگلی پلی، بازار و دیگر برنامه‌ها، بسترهایی میباشند که صاحبان کسب‌وکار می توانند نرم افزار خویش را فارغ از هیچگونه دردسری و ریلکس به مراد معرفی و دانلود آن به وسیله یوزرها آپلود نمایند.

انطباق سهل و آسان و سریع

نرم افزار­های اندرویدی که با لهجه برنامه نویسی اندروید جاوا گسترش پیدا میکنند، دارنده کتابخانه بی نیاز به مراد ایجاد و توسعه و گسترش میباشند. امروزه استعمال از گویش برنامه نویسی جاوا به خواسته پباده سازی نرم افزار بیش تر از سایر گویش‌ها آیتم محبوبیت قرار گرفته میباشد و این زمینه به آن ها قابلیت و امکان به کارگیری از برنامه آخری را در همه بسترها میدهد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۸:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)