مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن .

مرجع مقالات کاربردی حوزه اپلیکیشن

پباده سازی برنامه گوشی فارغ از نرم‌افزار ساز و نرم افزار ساز آنلاین

پباده سازی برنامه گوشی فارغ از نرم‌افزار ساز و نرم افزار ساز آنلاین

اپ ساز آنلاین را فراموش فرمائید
دوستان عزیز در پی روش سهل و آسان طراحی اپلیکیشن در مشهد  نباشید. کدام استارتاپ برنده را بوسیله نرم‌افزار ساز آنلاین چشم اید ؟ پس سود را منطقی نظارت نمائید. اما ما نفی همکارانی زیرا پباده سازی اپ سه سوت اینترنت را نمیکنیم. البته دانلود بالای ۱۰۰ هزار در کدام یک از پروژه های برنامه ساز انلاین چشم اید ؟ پس در‌حالتی که هنوز پرسش چه گونه برنامه بسازیم را در ذهن دارید درباره‌ی این طرز از پباده سازی برنامه گوشی قضاوت را به خودتان می سپاریم.

شایسته ترین برنامه ساز فکر شماست
یوزرها عزیز کشور ایران تبلیغ ! کمپانی پباده سازی نرم افزار مانند ما وظیفه کد نویسی برنامه را به عهده دارااست. در واقعیت کمپانی پباده سازی استارتاپ دانش و تجربه پباده سازی برنامه را در دست شما قرار می‌دهد. البته در غایت نرم‌افزار ساز خویش شما میباشید. به این دلیل‌که این شمایید به تامل کدنویس جهت می دهید.

پباده سازی برنامه تلفن همراه ارزان خیس از برنامه ساز و برنامه ساز آنلاین ولی منحصربه‌فرد
در شرایطی که جواب خویش را گرفتید و متوجه شدید چه طور نرم‌افزار اندروید (IOS) برنده بسازیم ، از روش ورقه ساخت و ساز اپ می‌توانید ریزه کاری بیشتری از شیوه همیاری با جمهوری اسلامی ایران تبلیغ بدانید. کمترین بها پباده سازی برنامه جمهوری اسلامی ایران و تضمین پیروزی از ارکان جمهوری اسلامی ایران تبلیغ میباشد. همینطور جهت مشورت نیز می‌توانید از منطقه کاربری مبادرت فرمایید.

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۲۸:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

قیمت گذاری توسط نیروی متخصص اپلیکیشن


نرخ‌گذاری بوسیله نیروی کارشناس
طراح یو ایکس (UX DESIGNER)، توسعه و گسترش دهنده اندروید  طراحی اپلیکیشن در مشهد (ANDROID DEVELOPER)، مهندس دیتا (DATA ENGINEER)، فرانت اند امور (FRONT-END DEVELPER)، متخصصان بهینه سازی (بهینه سازی) و شبکه های عمومی (SOCIAL MEDIA)، تخصصی های لازم برای پباده سازی و ساخت‌و‌ساز برنامه می باشند که همگی در مراحل ساخت‌و‌ساز، شرکت کردن دارا‌هستند و تخصص و تجربه و مهارت هرمورد، در نرخ‌گذاری اپلیکیشن، تأثیرگذار خواهد بود.

 

همینطور
در شرایطی که نرم‌افزار متبوع شما، بازی با گرافیک بالا و چندمرحله ای میباشد، به نرخ‌گذاری مستقل نسبت به برنامه های مرسوم بازار، نیاز داراست.هزینه ساخت و ساز اپ در این زمینه ممکن میباشد گوناگون باشد.
نرم‌افزار های بازی هایی نظیر آموزشی، اکشن، تفننی، رانندگی، لغت ها و دانستنی ها، معمایی، راهبُرد، امتیازی، خانوادگی، مشابه سازی، ماجراجویی و ورزشی، به دوران بندی، گرافیک و ساختار خاصی برای پباده سازی نیاز دارا هستند که همگی در حین و بها آخرین، تأثیرگذار میباشد. لذا می بایست صفر تا ۱۰۰ ایده نرم افزار بازی را به طور مکتوب در دست کمپانی پباده سازی نرم‌افزار قرار دهید.
نرم افزار های کاربردی مثل آب و هوا، یادگرفتن، کارها مالی، اخبار، دارو و معالجه، مدل معاش، سیر و هجرت، آشپزی، پیام رسان ها، سرگرمی و شبکه‌های‌مردمی، بسته به کارکرد، گنجایش سرویس ها دهی، عضوگیری، پرداخت باطن طرحی، محتوا و رابط های کاربرد و غیره، ارزش ها متفاوتی دارا هستند و طراحان نرم افزار تا بازه زمانی اخذ ایده مکتوب و منظره عمل، حاذق به نرخ‌گذاری ظریف نیستند.
در صورتی نرم‌افزار متبوع شما، قابلیت زوم کردن روی مطالب و تصاویر داشته باشد، قابلیت و امکان تهیه رنگ و فوت داشته باشد، قابلیت مشاهده کرد در شب داشته باشد و بتوانید از قابلیت و امکان های موبایل هوشمند خویش در داخل نرم افزار متبوع خویش استعمال فرمائید، تمامی در نرخ‌گذاری پایانی برنامه تأثیرگذار میباشند.
هزینه پباده سازی اپ خویش را با محاسبه ارزش ساخت‌و‌ساز نرم‌افزار رقبای خویش، تقریب بزنید. اگرچه شیوه قابل قبولی وجود ندارد ولی شمارا با کلیات هزینه ها آشنا می نماید.
موسسات پباده سازی نرم‌افزار، فرصتی برای تایپ صدها ورقه کتاب یا این که نشریه و ویراستاری محتوا ندارند. برای کاهش هزینه ها، این نصیب از مراحل پباده سازی برنامه را به شرکت های و مؤسسات فعال در‌این حوزه ها بسپارید.


همان گونه که در معیارهای بالا مشاهده کردید، خصوصیت های یک برنامه و مدت پباده سازی، کلیه در نرخ‌گذاری آخری مؤثر می باشند و هر شرکتی، تعرفه های خاص خویش را مبنی بر عرف بازار، در حیث می‌گیرد. برای نظارت کلی ارزش اپلیکیشن متبوع شما،می‌توانید فرم پایین را لبریز فرمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۱:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی نرم‌افزار و بسط آن

چه‌طور به یک گسترش دهنده تلفن همراه چیره تبدیل شویم؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد
زمان های مجازی یادگرفتن پباده سازی نرم‌افزار و بسط آن
برای ارتقا داده ها و بروزرسانی علم خویش در موضوع پباده سازی برنامه شما می‌توانید در عصر های آنلاین فراگیری کدنویسی که اکثر انها به طور مجانی می باشند، مانند udacity و khanacademy نام نویسی فرمایید و با تعریف و تمجید پروژه های فردی مهارت های خویش را به طور خودآموز افزایش دهید. با این طرز با صرف هزینه اندک و سوای نیاز به کلاس های حضوری و فقط با داشتن پشتکار کافی، پیشرفت چشمگیری در اپلیکیشن نویسی اندروید یا این که iOS خواهید داشت.


به صورت مجموع پباده سازی برنامه گوشی فرایند ای پیچیده از کدنویسی، خلاقیت و دانش نرم افزار نویسی میباشد که نیاز به صرف مقطع، شکیبایی، همت و عشق و علاقه زیاد دارااست. در حالتی که بتوانید فرایند اول تبدیل شدن به یک نرم افزار نویس ماهر را به طور اصولی و با علم کافی استارت نمایید مطمئن باشید در آینده ای مجاورت در دنیای پباده سازی برنامه به یک اپ نویس و بسط دهنده پیروز با درآمد بالا تبدیل میشوید.

 

چه‌طور اپلیکیشن نویس برنده اندروید شویم؟
چه‌طور نرم‌افزار نویس اندروید شویم؟

ازآنجاکه برنامه های تلفن همراه بیشتر و بیشتر عموم را از خط مش های خلاقانه و دیدنی و غیر قابل تصور به هم وصل می نمایند، اپ نویسی زیر تلفن همراه به شغلی بی نیاز خیس، قانع کننده و ضروری برای اقتصاد دنیای امروزی تبدیل گردیده. اپ های موبایلی که روزمره به کارگیری می‌کنیم، روش کسب و فعالیت، روش های ارتباطی، استعمال از سرگرمی و یادگیری را تغییر تحول داده میباشد. خطا وجود ندارد در شرایطی که تامل کردید نرم افزار نویسی تلفن همراه یک کدام از شایسته ترین شغل ها فعلی عالم میباشد.

خب پس چطوری اپ نویسم تلفن همراه بشیم؟ بصورت خلاصه: یک پلتفرم را گزینش می‌کنید (مثل Android, iOS, Windows Mobile) ، مهارتهای فنی را یاد میگیرید، مهارتهای شخصیتی خویش را تقویت میکنید و کل.

ولی بیایید مقداری جزئیات بیشتری را پیدا کنیم. در اینجا، ما قصد داریم به صورت خاص به مسیر تبدیل شدن به یک گسترش دهنده اندروید بپردازیم.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۹:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پیروزی اپ


پیروزی اپ
طراحی اپلیکیشن در مشهد برد نرم‌افزار هدفی میباشد که هر بسط دهنده نرم افزار در بالا و مقدمه روند ساخت و توسعه و گسترش قصد دارااست به آن رسد. اعتنا بدین نکته قابل توجه میباشد که پیش از بسط نرم‌افزار خویش به آنچه که میخواهید با ارائه برنامه خویش به آن دست یابید را در آغاز خوب معلوم نمائید. مراحل به کارگیری از نرم افزار های متفاوت در سال هایی که پشت راز گذاشتیم در سرتاسر عالم مخصوصاً سرزمین ما رو به فزونی داشته میباشد.

کسب و شغل های متفاوت اعم از کسب و شغل های سنتی و کوچک و وسیع عشق و علاقه متعددی به استعمال از نرم افزار برای پیشبرد هدف ها خویش و تعامل بیشتر با مشتریان از خویش نشان داده اند. درین دربین آنچه که دارای اهمیت میباشد این میباشد که تا چه اندازه می شود به پیروزی برنامه درین عرصه ها امیدوار بود. سوالی که پیش میاید این میباشد که چه دلایلی وجود دارااست که ما شاهد برد نرم‌افزار در یک کسب و عمل هستیم. در پی مقاله قصد داریم شمارا با برخی از مهم ترین عوارض برد نرم افزار ها در حوزه های متفاوت کسب و عمل آشنا کنیم.

 

برد نرم افزار

 

عارضه ها گوناگون برای پیروزی نرم‌افزار
پژوهش ها بازار و مخاطبان
تحقیق در باب بازار غرض و آشنایی مخاطبان یکی‌از اولی و مهمترین کارهایی میباشد که می‌تواند به شما در پیروزی نرم‌افزار یاری متعددی نماید. در حالتی که پژوهش ها بازار و آشنایی مخاطبان را به نیکی انجام داده باشید آن موقع میباشد که اپلیکیشنی را پباده سازی و روانه بازار خواهید کرد که برای استفاده کننده شما کاربردی بوده و نیاز اورا برطرف خواهد نمود. می بایست مشاهده کنید که بازار غرض شما چه می‌باشد. این که یک ایده خوب داشته باشیم و مطمئن باشیم که برنده می شویم گمانی اشتباه میباشد. بایستی محاسبه کنیم که آیا اپلیکیشنی که می‌خواهیم ساخت و ساز کنیم به هیچ عنوان بازار و حریف دارااست و در شرایطی که نرم افزار شبیه در بازار وجود دارااست تا چه اندازه برنامه شما قادر است نیاز مخاطب را بیشتر از رقبای شما برآورده نماید و او‌را به سوی خویش جذب کند.

 

تجربه مخاطب (UX) توانا
از سایر دلایلی که تا حد بسیار متعددی قادر است به یک نرم‌افزار چیره یاری دهد اعتنا به تجربه کاربری یا این که ux میباشد. تجربه کاربری در پباده سازی اپلیکیشن های متعدد تلفن همراه و اپ ها می بایست بیش تر از کلیه آیتم اعتنا قرار گیرد. به عنوان مثال می بایست در حیث بگیرید که اپ شما تا چه حد میتواند همت و سودمندی برای استفاده کننده شما داشته باشد. بایستی بتوانید طرحی پباده سازی و به بازار عرضه فرمائید که احساس لذت و رضایتمندی در استفاده کننده و کاربر غرض ساخت و ساز نماید. تجربه کاربری یعنی این که استفاده کننده در هنگام به کارگیری از برنامه احساس خیر داشته باشد. کاربری اپلیکیشن برای وی آسوده و ریلکس باشد. به راحتی بتواند با ظواهر و طرز کارکرد اپلیکیشن رابطه برقرار کند.

 

پیروزی برنامه

 

تجربه کاربری خوب از عارضه ها پیروزی اپ
سازش
از سایر کارداران اصلی در پیروزی نرم‌افزار سازش آن‌ها میباشد. این نرم افزار ها بایستی بتوانند روی دستگاه های هوشمند متعدد به نیکی نصب و اجرا شوند. از تبلت ها گرفته تا گوشی و تلویزیون و… بایستی بتوانند به خیر و خوبی اپ متبوع را اجرا نمایند و کوچکترین مشکلی با اجرای اپ متبوع نداشته باشند. یک توسعه و گسترش دهنده می بایست سازش اپ را مد لحاظ قرار دهد. برای این که به برد اپ در دستگاه های متفاوت دست یابید می بایست یک رابط کاربری منعطف پباده سازی کرده و اپلیکیشن شما به نحوی باشد که با پیکر بندی های متعدد شیت اکران و hardware دستگاه متبوع سازش مورد نیاز را داشته باشد تا بتوانید شاهد پیروزی اپلیکیشن خویش باشید.

 

ساخت و ساز بها در استفاده کننده
می بایست در خوی اپ خویش به تولید بها در استفاده کننده دقت کافی داشته باشید. ساخت و ساز بها در کاربر را از چهار جنبه کاربردی می قدرت گزینه آنالیز قرار بخشید. نخستین این که نرم افزار و نرم‌افزار شما می بایست از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد. دوم این که برد برنامه شما تا حد متعددی بدین مسئله بستگی دارااست که تا چه حد می‌تواند بر روی حس کاربر اثر بگذارد و اورا با خویش هم پا نماید. سوم این که بایستی به‌این نکته اعتنا نمایید که نرم افزار شما تا چه حد و چه گونه قادر است در معاش کاربر تحول ساخت‌و‌ساز کند. در غایت این که اپ شما تا چه حد قادر است معاش دیگر افراد را پایین تاثیر قرار دهد. اعتنا به‌این دست اندرکاران در پیروزی برنامه نقش به سزایی داراست و می اقتدار اذعان کرد شما برای استفاده کننده خویش قیمت ساخت نموده اید.

 

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۲۱:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن موبایل


اکثر صاحبان کسب و عمل، کماکان با به کارگیری از طرز‌های سنتی، پیرو تبلیغ و جذب مشتریان تازه و فروش تولید ها یا این که سرویس ها خویش می باشند. ولی در دنیایی که اکثر مشتریان بالقوه بیشترین مقطع خویش را در وب سپری می‌نمایند؛ طرز سنتی بازاریابی و فروش، یک استراتژی مخاطره آمیز به حساب می آید.

 

افتتاح از فضای اینترنت تحت عنوان یک ابزار اساسی در تجارت بسیار حایز اهمیت می باشد. حتی آن دسته از کسب و کارهایی که خویش را در قضیه تجارت سنتی غالب می دانند می بایست بدین اساسی اعتنا ویژه ای داشنه باشند. وب یکی‌از بسترهای مطلوب کسب و عمل میباشد که روز آپ دیت بر یوزرها آن افزوده می شود و میتواند نقش مهمی در ساخت رابطه ها تجاری برنده ایفا کند. از همین رو پباده سازی یک وبسایت مطلوب، او‌لین قدم در جذب مشتریان نو در بازاریابی اینترنتی میباشد

گوناگون‌خیس از قبلی اطلاع‌رسانی فرمایید
یک اینترنت‌وبسایت  و طراحی اپلیکیشن در مشهد  
را می‌اقتدار با یک کاتالوگ مقایسه نمود. کاتالوگ میتواند مشتمل بر تصاویر و متن ها باشد ولی وب سایت می تواند از تصاویر، متن ها، فیلم، صوت و یا این که برنامه کودکان نیز فایده بگیرد؛ براین اساس قابلیت و امکان اطلاع‌رسانی جامع با محتوایی دیدنی‌خیس رابه ما و استفاده کننده می دهد.

دقت کنید کاتالوگ شما تنها به دست اشخاص محدودی می رسد و آنرا مشاهده و در اکثر مواقع از میان رفته و مدام در دسترس نیست.در صورتی‌که وبسایت شما مدام و در کلیه جا در دسترس بوده به عبارتی کاتالوگ سنتی را هم می توانید به طور یک پوشه دیجیتال برای استعمال مردم و فارغ از هیچگونه هزینه چاپ دوباره در مشت مخاطبین بیشتری قرار دهید.

صاحبان و مدیران یک اینترنت‌تارنما با ورود به عرصه تجارت الکترونیک و میتوانند از امکان‌های گوناگون این حوزه نظیر تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتورهای کاوش، تبلیغات کلیکی و تبادل بنر و پیوند به کار گیری کنند و در نوع تبلیغات خویش تنوع تولید کنند.

سطح بازاریابی خویش را توسعه و گسترش دهید
موتورهای کاوش فارغ از صرف هزینه‌ای عمل بازاریابی ما‌را انجام میدهند؛ هنگامی که شخصی درپی اطلاعاتی راجع‌به سرویس ها و یا این که تولیدها تارنما شما باشد، این موتورها شخص را به سمت وب سایت شما هدایت می‌نمایند. واحد سنجش بازدیدکننده هدایت‌گردیده به تارنما به پارامترهای متعددی متعلق میباشد البته در بدترین شرایط چیزی نزدیک به ۵۰ نفر در روز به وسیله موتورهای کاوش به یک تارنما هدایت می گردند. هر اینترنت‌وبسایت همواره با درخواست کنندگان داده ها و تولیدات صرفا یک کلیک مسافت داراست و در همگی سا‌عتها شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال میباشد

جهانی بیاندیشید و از درآمدزایی آنلاین خویش لذت ببرید
می بایست دقت داشت که امروزه یکی‌از الزامات عمل سوای مرز، ساخت یک اینترنت‌تارنما میباشد. به یاری اینترنت‌وب سایت می‌اقتدار با کسانی بیرون از مرزهای سرزمین به سهولت در رابطه برقرار نمود و به معرفی سرویس ها و تولیدات خویش پرداخت. ترازو سودآوری و درآمدزایی وب سایت‌ها به نوع وب سایت و هدف ها آن بستگی داراست ولی معیار عمل صاحبان وبسایت‌ها و بروزرسانی و رسیدگی به آنان نیز البته امروزه کمپانی‌ها و اشخاص بخش اعظمی میباشند که صرفا از روش وب سایت کار می‌نمایند و عمده درآمد آنان از روش تارنما و مشتریان آنلاین است.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۳۸:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ابزار گزینش اسم دامنه

طراحی اپلیکیشن در مشهد
ابزار گزینش اسم دامنه (دامین) برای فعال‌سازی کسب و فعالیت اینترنتی

ابزار گزینش اسم دامنه (دامین) مطلوب یا این که domain name یک کدام از پرکاربردترین سرویس ها برای امداد به صاحبان شغل ها اینترنتی در تعیین هوشمندانه اسم دامنه domain میباشد.

گزینش اسم دامنه مطلوب برای وب سایت یکی مهم‌ترین گام ها در فعال‌سازی یک وب سایت میباشد.

در واقع آجر اولیه شما، همین گزینش اسم دامنه (دامین) مطلوب میباشد و درصورتی که این مرحله را به صحت پشت رمز بگذارید، با برداشتن گام های بعدی به طور درست، می توانید انتظار داشته باشید که وب سایت تازه شما به خیر رویش کرده و به جایگاهی لایق در بین یوزرها و همچنین در نتیجه ها موتورهای کاوش دست پیدا نماید.

متاسفانه در اکثری از موردها مشاهده می کنیم که اشخاص بعداز اینکه مدتی طولانی از فعال سازی سایتشان میگذرد، نو متوجه می گردند که در تعیین اسم دامنه غلط کرده اند و این در حالی میباشد که در اکثر موردها برای تغییر و تحول اسم دامنه دیر گردیده و فعالیت از عمل قبل میباشد. (ولی مدام رویکرد بازگشتی هم میباشد البته خوب به چه قیمتی؟)

اسم دامنه یا این که domain name مطرح ترین اعتبار یک وبسایت میباشد،صحیح گزینش فرمایید.
نامی که برای دامنه domain name خویش تعیین میکنید مایحتاج میباشد طوری گزینش خواهد شد که بتواند اطلاعاتی را در رابطه کسب کارتان به یوزرها سایت انتقال دهد و از آنجایی که بیشتر دامنه های سطح بالا گرفته گردیده اند هم اکنون گزینش اسم دامنه (دامین) مطلوب عمل راحتی وجود ندارد.

نامگذاری در هر موردی میتواند درگیر کننده و ولی تا حدودی دلهره آور باشد. اکثری از اشخاص نوع کسب و عمل، اسم فرزندان، حیوان ها خانگی و غیره را تحت عنوان نام دامنه تارنما خویش گزینش می نمایند. سفارش میکنیم در تعیین اسم دامنه شتاب نکنید.

وب سایت Impossibility! یک تارنما بدون پول دیگر برای تولید دامنه میباشد که با استعمال از مخلوط کردن پسوند و پیشوند های متفاوت با کلمه و واژه متبوع شما نامهای گوناگون و جالبی برای دامنه Domain شما معرفی می نماید. https://novinpedia.ir

در صورتی می‌خواهید اسم دامنه domain name تعیین فرمایید و هنوز در تعیین اسم دامنه (دامین) مطلوب در گیر تردید میباشید، از شما دعوت می‌کنیم که در پی با ما یاروهمدم گردیده و با 15 ابزار آنلاین و کاربردی گزینش و سفارش اسم دامنه (دامین) مطلوب آشنا گردید.

با امداد این ابزار ها شما حاذق خواهید بود شایسته ترین نام را برای دامنه خویش تعیین نمائید.

ابزار های تعیین اسم دامنه (دامین)

 ابزار کاربردی برای گزینش اسم دامین (دامنه) domain nameعبارتند از:
شماره 1) سایت Domainr

تارنما Domainr یک ابزار مجانی برای تعیین اسم دامنه (دامین) مطلوب می باشد و این قابلیت را به شما می‌دهد که با وارد کردن اسم دامنه از گشوده بودن یا این که نبودن آن اطلاع پیدا فرمائید. از سایر تجهیزات این تارنما اینست که پسوند ها و اسم های نو آزاد که با اسم دامنه شما دارای ربط میباشد را نیز توصیه می‌دهد.

شماره 2) تارنما BustAName

دو‌مین ابزاری که برای تعیین اسم دامین خویش می توانید از آن به کارگیری فرمائید ابزار BustAName است که به شما امداد می نماید تا شایسته ترین اسم را با به کار گیری از مخلوط عبارات و نیزکلمات مترادف پیدا نمایید . درین وب سایت شما عبارات متبوع خویش را که می‌خواهید در اسم دامنه یا این که domain nameشما به فعالیت برده گردد را وارد کرده و در انتظار پیشنهادات وب سایت گردید و در شکل تایید از اسم پیشنهادی برای دامنه خویش به کار گیری فرمائید.

شماره 3) ابزار Impossibility!

وب سایت Impossibility! یک تارنما بدون پول دیگر برای تولید دامنه میباشد که با استعمال از ادغام کردن پسوند و پیشوند های متفاوت با واژه و کلمه متبوع شما نامهای متفاوت و جالبی برای دامنه Domain شما معرفی می نماید.

شماره 4) NameBoy

چهار‌مین ابزار گزینش اسم دامنه (دامین) مطلوب سایت NameBoy میباشد که کاربردی بسیار ریلکس و راحت برای گزینش اسم دامنه با عبارات پیشنهادی شما دارااست.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۵:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معایب و ریسک های اپلیکیشن

محدودیت کاراکتر در گزینش اسم برنامه

طراحی اپلیکیشن در مشهد گوگل پلی و اپلیکیشن استور عظیم ترین مارکت های جهانی برنامه میباشند که اکنون بیش تر از یک میلیون اپ در‌این مارکت ها جای دارد.

فعلا محدودیت کاراکتر اسم اپ در گوگل پلی ۳۰ کاراکتر میباشد و در برنامه استور ۲۵۵ کاراکتر میباشد.

مزایای استعمال از لغت ها کلیدی

استعمال از عبارات کلیدی در کنار اسم اپ سبب ساز میگردد نرم‌افزار شما هنگام کاوش خیلی سریع خیس پیدا گردد. استعمال از دو یا این که سه واژه کلیدی در تیتر اپ منجر ارتقاء شایان توجه دانلود نرم‌افزار می‌شود.

کی از فاکتورهایی که به جستجوی بهتر اپ در مارکت یاری می نماید تیتر اپ میباشد، پیش از این در نوشته ی علمی ای در باب  نرم‌افزار برای مارکت های نرم‌افزار نوشته‌ی علمی ای نوشته ایم که درین لینک و پیوند میتوانید آن را مطالعه نمایید.

معایب و ریسک های به کار گیری از عبارات کلیدی

به کارگیری از عبارات کلیدی، خصوصا وقتی که از کلمه ها کلیدی نامناسبی مصرف شود می‌تواند ریسک باشد.

هنگامی که در تیتر اپ از لغات کلیدی استعمال میکنید احتمال رد شدن نرم افزار بسیار فراتر از هنگامی است که اسم بی آلایش گزینش میکنید.

چیزی که به صورت جدا احتمال رد شدن را ارتقاء می‌دهد استعمال بیشتراز حد از کلماتی مانند “شایسته ترین، مجانی، درگیر کننده، اعتیادآور” یا این که نسخه برداری کردن عنا وین بقیه نرم افزار ها میباشد.

به کارگیری بیش تر از حد از عبارات کلیدی زمان پذیرفته شدن نرم‌افزار را به خطر میندازد. به هر هم اکنون، به کار گیری از یک تا سه کلمه و واژه کلیدی از لحاظ آشنایی برَند و شعور استفاده کننده مطلوب خیس میباشد .

نکات بیشتر در گزینش اسم مطلوب برنامه

نکته دیگر در تعیین اسم مطلوب اپ دقت به‌این میباشد که اسمی که گزینش میکنید چطور روی برگه اکران دستگاه ها ظواهر میگردد. چنانچه نامی که روی ورقه اکران ظواهر می‌شود با اسم قانونی برنامه تفاوت متعددی داشته باشد احتمال رد شدن نرم افزار بالا می رود . مهمترین نکته برای برنامه هایی که در تیتر مشتمل بر لغت ها کلیدی می باشند این میباشد که نصیب اساسی تیتر در کاغذ اکران تماما اکران داده گردد. به صورت نمونه چنانچه تیتر اپ “App in the Air: Flight Tracker and Airport Guide” میباشد، روی کاغذ اکران بایستی App in the Air اکران داده گردد .

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۰:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پیاده سازی نرم افزار گوشی

پباده سازی نرم‌افزار گوشی

پباده سازی نرم‌افزار گوشی برای چه کسب و کارهایی منفعت‌آور میباشد؟
می بایست اعتنا داشت که پیشرفت تکنولوژی و طراحی اپلیکیشن در مشهد  وب سبب گسترش و رویش نرم افزار های تلفن همراه در یکسری سال اخیر گردیده و در ادامه آن تعداد متعددی کسب و شغل های نو و فایده‌آور به وجود آمده میباشد؛ در‌این میان کسب و کارهایی نیز بودند که به‌انگیزه عدم اعتنا به به کارگیری از این فضای اساسی و حیاتی به‌شکل بی نقص از در بین رفته‌اند.

به‌شکل کلی پباده سازی نرم افزار گوشی برای کل مرکزها خدماتی و فروشگاهی می تواند بسیار موءثر واقع خواهد شد. از روش پباده سازی نرم افزار کارکشته به اکران و معرفی تولید ها و سرویس ها خویش میباشید. با بازدید کردن از آن مشتری شما شل‌خیس توانمند به تصمیم‌گیری و در فیض خرید میباشد.

همینطور با پباده سازی و ایجاد نرم‌افزار تلفن همراه شما توانا خواهید بود نصیب عظیمی از هزینه‌ی تبلیغات خویش را کاهش دهید و در ادامه آن با ارائه‌ی یک نرم افزار رشته‌ای ترافیک روزمره‌ی اپ تلفن همراه خویش را بسط دهید.

به همین ادله با پباده سازی برنامه، شما کار کشته خواهید بود نسبت به رقبای خویش بیشتر چشم گردید به دلیل آن که یوزرها هر روز و حتی هر لحظه گوشی خویش را بررسی می‌نمایند و این مجال بسیار قابل قبولی میباشد تا شما به‌تیتر یک تجارت، تولید ها، سرویس ها، توصیه‌ها، تخفیف ها یا این که هر زمینه دیگر را در معرض مشاهده کرد آنان قرار دهید و خروجی تولید برنامه گوشی چیزی جز فروش و سودآوری بیشتر نخواهد بود.

پباده سازی و ساخت و ساز نرم‌افزار ویستا
گروه ویستا با ارائه‌ی به‌روزترین متود کدنویسی و پباده سازی مبادرت به ایجاد نرم افزار با شایسته ترین تعرفه‌ی ارزش و کیفیت می‌نماید.

در کل نرم افزار ها با درنظر دریافت کردن ساخت سایت‌وب سایت فن‌ای مبادرت به کد زنی شده‌است.

برنامه و اینترنت‌تارنما به یکدیگر به‌شکل آنلاین متصل میباشند و با به‌روزرسانی محصول ها روی پنل مدیریتی میتوانید اینترنت‌تارنما و برنامه را به‌روزرسانی فرمائید!

کل نرم افزار های پباده سازی‌گردیده در ویستا به‌شکل Responsive می‌باشند و در مجموع نرم‌افزار ها، فبلت ها و تلفن همراه‌های هم پا به‌شکل درست اکران داده می شوند.

لهجه اپلیکیشن‌نویسی تولید برنامه اندروید به‌شکل React Native اپلیکیشن‌نویسی گردیده و همینطور گویش نرم‌افزار‌نویسی نرم‌افزار iOS با Swift بوده و مطابق با نهایی و به‌روزترین تغییرات میباشد. کل داده ها به‌شکل هش گردیده اعمال می‌گردد و امنیت آن به‌شکل بدون نقص تضمین میگردد.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۱:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خصوصیات نرم افزار

تنظیم یک نوشته‌ی‌علمی با خصوصیت‌های مهم و کاربردی نرم افزار و طراحی اپلیکیشن در مشهد
یک نوشته‌ی علمی با خصوصیت‌های مهم و کاربردی از نرم افزار بنویسید و در شکل قابلیت و امکان تصاویری از نرم افزار به آن اضافه نمایید. حتی میتوانید یک ویدیو دمو هم در مقاله قرار دهید.

صادر کردن پیوند اپ برای کاربرانی که از تارنما خرید کردند.
می‌قدرت لینک و پیوند اپ خویش را در پست الکرونیکی‌های تایید فرایند خرید گنجاند. بنابراین نرم‌افزار شما در تلفن همراه مشتری‌های متعهد نصب می گردد. به علاوه میتوانید یک کوپن تخفیف برای مشتری‌ها در لحاظ بگیرید و کاری فرمائید که مشتری‌ها بتوانند تنها از روش آمدن به برنامه از آن به کارگیری نمایند.

تحلیل نرم افزار خویش در وبسایت های فروش برنامه
هنگامی که اپ شما به دفعات بسیار زیاد دانلود گردد و نظرها مثبتی درباره‌ی آن نوشته خواهد شد عمل شما بسیار معمولی میگردد و براین اساس نرم‌افزار شما در بین کاربرانی که ذوق وسلیقه مشابهی دارا هستند دارای اسم و رسم می‌گردد.
در پایان به خیال و خاطر داشته باشید که غرض شما کردار اپلیکیشنی میباشد که یوزرها درپی آن می‌باشند تا به راحتی آن را پیدا کرده، دانلود و نصب می‌نمایند و به راحتی از آن به کارگیری می‌نمایند.

نقش نرم افزار‌های گوشی در تبادل داده ها
در کنار وب لاگ ها، قابل انعطاف‌افزارهای تلفن همراه (mobile apps) و سیستم برهان گوگلی و اپلی، امروزه انقلابی در عرصه فناوری داده ها و ارتباطات ساخت‌و‌ساز کرده‌اند. نقش مهمی در توسعه و گسترش ارتباطات و تبادل داده ها و مجال‌سازی‌های خلاقانه اینترنتی ایفا کرده‌میباشد. فعلا خیلی از فرآیندهای بانکی، اطلاعاتی، تبادل داده ها و تعاملات ارتباطی هوشمندانه از روش تلفن همراه شکل میگیرد. تلفن همراه های هوشمند (smartphones)، امروزه تحت عنوان ابزارهای غیر قابل انکار در دنیای وب و بسط سرویس ها آن به شمار میایند. شماری از مخاطبان وب، از روش قابل انعطاف افزارهای قابل نصب بر روی سیستم استدلال‌های متفاوت تلفن همراه های موبایل، به دنیای وب متصل گردیده و از قابلیت و امکان های متنوع آن استعمال می نمایند.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۳۸:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بک اند

دو نحوه اساسی برای تنظیم یک backend و طراحی اپلیکیشن در مشهد وجود داراست:


به کارگیری از SaaS برای backend : مخفف Software as a Service میباشد و مضمون‌ آن “اپلیکیشن تحت عنوان خدمت” است و در واقع شما خدمت را اجاره میکنید که رئیس آن اپلیکیشن تمامی چیز را رئیس می نماید. مثلا Firebase ، AWS Mobile Hub ، CloudKit ، Kinvey (برای نرم‌افزار اساسی MVP)


به کارگیری از backend سفارشی : چنانچه پیش گویی فرمائید که خصوصیت های نرم افزار شما و همینطور تعداد یوزرها شما در درحال حاضر پرورش می باشند و یا این که پرورش خواهند کرد، یک مورد دلخواه میباشد. افزودن توابع بیشتر یا این که سفارشی کردن آن با سیستم حامی خویش شل خیس خواهد بود.


مرحله پنجم در یادگرفتن ایجاد نرم افزار گوشی – پباده سازی بصری نرم افزار (Visual design)

 

پباده سازی رابط کاربری (UX) اپ می بایست طوری باشد که در نگاه نخستین اعتنا مخاطب را جلب نماید و سبب گردد استفاده کننده بازه مقطع طولانی تری در نرم‌افزار بماند.


پس بر طبق وایر کادر اپلیکیشن و داده های مربوطه، به مرحله پباده سازی نرم افزار می‌رویم. سود این مرحله از پباده سازی به عبارتی چیزی میباشد که حدوداً کلیه و به ویژه طراحان ما پیش از آغاز فعالیت نیاز به آن دارا‌هستند. شما بایستی به صورت خلاصه به تمامی سؤالات جواب دهید.


برای هر پلت فرم گوشی که میخواهید برای آن برنامه بسازید، طرح های غیر وابسته ای تهیه و تنظیم فرمایید. هر پلتفرم ، iOS یا این که Android یا این که Symbian ، گروه خاصی از موادتشکیل دهنده را نشان می‌دهد، هر یک دارنده پباده سازی متریال سیستم خاص خویش می باشند.


مرحله ششم در یادگرفتن ساخت و ساز نرم‌افزار گوشی – گسترش برنامه (Development)

 

برای توسعه و گسترش نرم‌افزار موبایلی خویش می‌توانید دو عدد عمل انجام دهید: کدنویسی را خاطر بگیرید و نرم‌افزار را خودتان ساخت فرمائید یا این که یک بسط دهنده / یک کمپانی بسط دهنده حرفه ای استخدام فرمائید. ولی این به شما و به هدف ها اپ تان بستگی دارااست. تعداد متعددی از شرکت های پباده سازی نرم افزار وجود دارا هستند که شادمان می‌شوند این فعالیت را برای شما انجام دهند.


این مرحله بسیار اساسی میباشد چون مجموعه توسعه و گسترش دهنده پایین هدایت ظریف یک رئیس پروژه (تمرین شرکتهای قابل انعطاف افزاری) نرم‌افزار را می نویسد و سایر بسط دهندگان وظایف را انجام می‌دهند. بعداز آن ، مهندسان تضمین کیفیت آن را تست می نمایند. آزمایش اپلیکیشن نقش مهمی در گسترش نرم‌افزار گوشی ، بهبود و نظافت کردن کالا آخری داراست. همگی اشکالات می بایست خرد شوند.


مرحله هفتم در فراگیری ساخت و ساز اپ تلفن همراه – آزمایش نرم افزار (Testing)

 

برای اینکه مطمئن گردید نرم افزار شما به خیر و خوبی و فارغ از گونه های عمل می نماید در‌این مرحله بایستی آن را آزمایش نمایید؛ پس نمی توانید تست بتا را از دست بدهید. در‌این حالت مطمئن میشوید که نرم‌افزار بی نقص و به طور کاملً کاربردی و سوای عیب میباشد و فراهم نشر هست.


بنابراین از نوع خاصی از یوزرها برخورد حقیقی اخذ می‌کنید تا جریان قابلیت و امکان به کار گیری یا این که مسائل احتمالی مرتبط با آن را ادراک فرمایید. تست بتا مشتمل بر آزمایش مخاطب فرنگی میباشد، به‌این مضمون‌ که ورژن بتا یک نرم افزار به مخاطبان محدود داده میگردد. از جمله 2000 مخاطب به دوران 1 ماه.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۳۱:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)